Wojna Ireny

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Ilość stron
416
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,12 zł
Nasza cena: 26,38 zł 42,90 zł Taniej o: 39%

Powieść inspirowana losami Ireny Sendlerowej, niezwykłej bojowniczki polskiego podziemia, która w czasie II wojny światowej pomogła ocalić setki żydowskich dzieci z warszawskiego getta. Wzruszająca historia o odwadze i niezłomnej kobiecie walczącej o własne szczęście, a jednocześnie tuż pod okiem okupantów prowadzącej niebezpieczną grę, w której stawką było nie tylko jej życie, lecz także przetrwanie innych.

Wrzesień 1939. Gdy wybucha wojna, warszawiacy są przekonani, że wkrótce będzie po wszystkim. Choć niedługo później ich nadzieje giną pod butami defilujących w stolicy Niemców, nikt nie spodziewa się tego, co dopiero nastąpi.

Irena Sendlerowa, opiekunka społeczna, jednak się nie poddaje. Zwłaszcza gdy na jej pomoc liczą najsłabsi. Dla nich gotowa jest współpracować z okupantem, nawet jeśli oznacza to utratę przyjaciół, a także ukochanego mężczyzny.

Poruszający obraz wojny, porywająca historia miłości wbrew wszystkiemu i dramatyczny wyścig z czasem, w którym stawką jest życie.

Z każdym dniem ogrom nazistowskich zbrodni się powiększa, a Irena przekracza kolejne granice, by chronić bezbronnych. Kiedy w niebezpieczeństwie znajduje się jej ukochany Adam, kobieta zrobi wszystko, by dostać się do getta. A gdy już tego dokona, nie cofnie się przed niczym, by ocalić jego, przyjaciół i tych, którzy poza nią nie mają nikogo – żydowskie dzieci.

Tyle że nawet heroiczna odwaga może nie wystarczyć – Niemcy przygotowują się do likwidacji getta, a w otoczeniu kobiety jest szpieg, który donosi o wszystkim. Wyścig z czasem trwa, a Irena nie może go przegrać.

Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Najnowsza książka „Wojna Ireny” James D. Shipman, która swoją premierę miała wczoraj to fabularyzowana powieść o działalności Ireny Sendlerowej. O kobiecie która jest symbolem zwycięstwa, odwagi, heroizmu i bohaterstwa… O jej związku z Żegotą - polską humanitarną organizacją podziemną, o ewakuacji setki żydowskich dzieci z warszawskiego getta i w końcu o narażaniu swojego życia dokonując zmian w ich życiorysach. Ta kobieta była gotowa współpracować z okupantem po to, aby ocalić od śmierci biedniejszych i głodujących ludzi zapewniając im opiekę po aryjskiej stronie muru.

  I choć w książce nie poruszono wszystkich faktów znanych mi z życia Ireny Sendlerowej bardzo cieszę się z powstania tej historii. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego, że niektórzy z Was nie akceptują połączenia historycznych wydarzeń z fikcja literacką ale myślę, że na tę pozycję warto zwrócić uwagę… Dzięki umieszczonym na końcu książki przypisom z łatwością możemy odróżnić co jest prawdą, a co wymysłem literackim.

  Na kartach książki przeczytamy głównie o działalności społecznej Ireny Sendlerowej od początku okupacji niemieckiej i jej zaangażowania w niesienie pomocy Żydom, jednak nie zabraknie tutaj informacjami z jej życia prywatnego. To niezwykła historia ludzkiej determinacji, wiary i nadziei w lepsze jutro. To w końcu świadectwo czynów w imię miłości i chęci niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

  O działalności Ireny Sendlerowej świat dowiedział się dopiero, wiele lat po tym jak runęło getto warszawskie. I choć została odznaczona najwyższym izraelskim odznaczeniem cywilnym nadawanym nie-Żydom - Sprawiedliwy wśród Narodów Świata i nominowana do Pokojowej Nagrody Nobla nieustannie twierdziła, że uratowanych istnień było za mało i że w czasie wojny można było ocalić ich więcej…

  Bardzo serdecznie polecam fanom literatury historycznej, obozowej ale też dla tych, którzy lubią literaturę obyczajową z nutką historii w tle.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Znowu wracam do lat wojennych…Tym razem mogłam przyjrzeć się bliżej Irenie Sendlerowej i jej niesamowitej odwadze jaką wykazywała na każdy kroku. Jej celem była pomoc innym… nie myślała o sobie. Zawsze na pierwszy plan wychodziły potrzebny innych, zwłaszcza dzieci. To właśnie dzięki niej udało się uratować tak wiele malutkich istnień z getta…chociaż przyszedł moment zwątpienia, niepowodzenia. Nie zawsze wszystko szło po jej myśl, ponosiła porażki, ale nigdy się nie poddała, zawsze stawiała sobie za cel dobro innych.

  Wtopiłam się w tę historię bez opamiętania, z każdą kolejną stroną coraz mocniej przeżywałam wszystko co otaczało Irenę. Nie jestem w stanie wyrazić słów, jak bardzo imponowała mi jej działalność. Podkreślę to raz jeszcze, nigdy się nie poddała, chociaż nie mogła liczyć na wsparcie, co chwilę napotykała na przeszkody… nie mogła polegać na własnej matce, która każdym słowem chciała ją zniechęcić do działania. Ta jednak nigdy nie skapitulowała, nawet w sytuacji kiedy została poddana torturom została wierna swoim przekonaniom, swoim działaniom i ludziom, którzy stali po jej stronie.

  Książka została napisana w doskonały sposób. Czytelnik ma wrażenie jakby sam we wszystkim uczestniczył. Nie jest to co prawda książka iście historyczna, jest bowiem oparta zarówno na wydarzeniach, które miały wtedy miejsca, jak i tych fikcyjnych. Nie jest to również książka, która napawa tylko strachem i tymi najbardziej przerażającymi realiami drugiej wojny światowej, przez co w moim odczuciu staje się lepsza w odbiorze. Znajdziecie tu również miłość, wzajemny szacunek i hart ducha, jakim kierowali się bohaterowie. Nie są to suche fakty, a pięknie opowiedziana historia życia polskiej działaczki społecznej.

  O takich bohaterach trzeba mówić i trzeba ich znać, dlatego zachęcam Was, abyście przyjrzeli się bliżej Irenie i poznali jej historię.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „WOJNA IRENY”

  James
  D. Shipman Wydawnictwo Słowne

  Uwielbia wszystkie książki związane z II wojną światową. Nie mogłam oprzeć się pokusie i dzięki Wydawnictwu Słownemu przeczytałam powieść Jamesa D. Shipmana „Wojna Ireny”.

  Jest to powieść o najtrudniejszych latach życia Ireny Sendlerowej. Na pewno nie chcielibyście przeżyć tego co oa przeżyła. Wchodziła do getta po to, żeby pomagać swoim znajomym i innym biednym ludziom. Próbowała wydostać z getta żydowskie dzieci oraz dorosłe osoby. Oczywiście nie działała sama. Przekonacie się o tym czytając książkę „Wojna Ireny”.

  Irena Sendlerowa była opiekunką społeczną. Miała do tego talent i powołanie. Dlatego za wszelką cenę organizowała nielegalne transporty żywności dla biednych mieszkańców getta. Na początku wojny jej mama nie podzielała jej zainteresowania, a w ręcz robiła i mówiła wszystko, żeby ją od tego odciągnąć. Nasza Irena nie słuchał mamy. I robiła wszystko co w jej mocy, żeby pomóc. W tym okresie nie lubiłam jej mamy. Zamiast wspierać córkę tylko utrudniała jej życie. Była schorowaną kobietą, mimo to działała mi na nerwy.

  Irena narażała swoje życie, żeby ratować innych. Gdy jej przyjaciele byli zagrożeni nie bała się o siebie tylko o nich i robiła wszystko a nawet więcej, żeby tylko ocalić ich życie. Nieraz została złapana, przetrzymywana i torturowana mimo wszystko nie poddawała się. Genialna kobieta.

  A co zrobi Sendlerowa, kiedy dowie się, że getto ma być zlikwidowane? Co się stanie z biednymi sierotami? Czy stanie na rzęsach, żeby uratować dzieci?

  Wiele osób poległo w tej heroicznej walce. Znajdą się również zdrajcy, którzy będą działać na dwa fronty. Spiskują przeciwko Irenie i doskonale znają jej plany. Czy mimo wszystko udało się Irenie osiągnąć wyznaczone cele?

  A kto pomaga Irenie? O tym musicie przekonać się sami.

  Przepiękna i jednocześnie smutna i tragiczna historia. Powieść przy której nie da się nie płakać. To co przechodzi Irena Sendlerowa ściska za serce. Nie wiem, czy byłabym taka odważna jak ona i uratowałabym tyle istnień. Irena zasługuje na wielki szacunek i wielkie brawa za to co robiła da tych biednych ludzi. Gdyby nie ona i jej kompani w getcie zginęłoby dużo więcej osób.

  Nie możecie przegapić tego tytułu. Książka „Wojna Ireny” przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom książek historycznych, ale również osobą które lubią powieści obyczajowe i oparte na faktach.

  Niektóre postacie występujące w tej powieści są fikcyjne a niektóre żyły naprawdę.

  Jestem zachwycona tą historią i chętnie za jakiś czas ponownie po nią sięgnę.

  Z czystym sercem polecam książkę „Wojna Ireny”.

  Wielkie brawa dla autora Jamesa D. Shipmana za tak cudowne dzieło.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Taką najważniejszą dla mnie postacią wojenną jest Hanka Ordonówna. Z chęcią czytam książki bazujące na jej działaniach. Niewiele wiedziałam o samej Irenie Sendlerowej. Mam wobec niej samej, a raczej tego, jak ją przedstawia autor, mieszane uczucia. Z jednej strony pokazuje ją, jako bohaterkę, która ratuje setki dzieci, by za chwilę przedstawić ją, jako osobę szukają poklasku. Te dwie przeciwstawności kompletnie do siebie nie pasują. To jednak moje subiektywne odczucie.

  Co do samej książki, jest napisana lekko i przyjemnie. Moim głównym odczuciem nie była rozpacz, ani smutek, ale z pewnością ciekawość, która towarzyszyła mi od początku do końca. Szczególnie, że napisana została z dwóch perspektyw. Ta druga odnosi się do Klausa, który za wszelką cenę chce zgładzić ruch oporu. I choć w większości książka mi się podoba, to zawiodłam się trochę na samym zakończeniu tej historii. Ostatnie strony są dla mnie napisane bez polotu, jakby autor już nie wiedział, co więcej może wnieść i zrobił to trochę na szybko.

  Fabuła została oparta na faktach historycznych i mimo niedociągnieć uważam, że jest to dobry wstęp do poznania historii kolejnej wojennej bohaterki, dlatego oczywiście polecam. Dziękuję @wydawnictwo_slowne za egzemplarz.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Druga Fundacja. Fundacja. Tom 8 5/5 Nasza cena:
35,15 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Druga Fundacja. Fundacja. Tom 8

Ósmy tom cyklu "Fundacja" Po latach umacniania władzy Muł postanawia odkryć wreszcie położenie Drugiej Fundacji i rozprawić się ze swoim największym wrogiem. Generał Pritcher wpada jednak w pułapkę i wciąga w nią również mutanta. Druga Fundacja triumfuje, lecz nie na długo. O jej istnieniu...
Dwór cierni i róż. Tom 3. Dwór skrzydeł i zguby 5/5 Nasza cena:
42,49 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór cierni i róż. Tom 3. Dwór skrzydeł i zguby

Długo oczekiwana trzecia część bestsellerowego cyklu Sarah J. Maas Feyra powraca do Dworu Wiosny, zdeterminowana by zdobyć informacje o działaniach Tamlina oraz potężnego, złowrogiego króla Hybernii, który grozi, że rozgromi cały Prythian. Jednak by to osiągnąć, musi najpierw rozegrać...
Śmierć na Nilu 5/5 Nasza cena:
34,26 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć na Nilu

Poirot wyjeżdża odpocząć do Egiptu, ale od razu zawodową czujność budzą relacje między trojgiem współuczestników wycieczki. Linnet Ridgeway posiada wszystko: urodę, inteligencję, bogactwo… i męża, którego zwinęła sprzed nosa swojej przyjaciółce Jacqueline. Teraz Jacqueline nie opuszcza jej na krok,...
Możliwość wyspy 0/5 Nasza cena:
38,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Możliwość wyspy

Czytanie Houellebecqa jest jak picie alkoholu. Na początku jest miło… Daniel to zawodowy komik, parający się pisaniem skandalicznych skeczy. Jest człowiekiem nieszczęśliwym: pożąda kobiety, której zależy na zaangażowaniu i miłości, a kocha inną, która pragnie wyłącznie seksu. Zmęczony życiem...
Gorszy 5/5 Nasza cena:
31,58 zł 38,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gorszy

Komisarz Kruk powinien odczuwać satysfakcję, że prokurator Marta Krynicka została oskarżona o morderstwo i czeka w areszcie na proces. A jednak nie wierzy w jej winę, chociaż świadkowie widzieli, jak z bronią w ręku wybiegła z domu zastrzelonego mężczyzny. Owszem, Albert Adamiak pisał na nią skargi...
Rudowłosa 4/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rudowłosa

Pełna tajemnic powieść o ojcach i synach, która pokazuje, że od przeszłości nie da się uciec. Okolice Stambułu, upalne lato roku 1986. Ojciec nastoletniego Cema z powodów politycznych zostaje zamknięty w więzieniu, chłopak – chcąc opłacić kursy przygotowujące do egzaminów wstępnych na studia – musi...
Nemezis 5/5 Nasza cena:
18,50 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nemezis

Za popełnioną przed laty zbrodnię ukarano niewinną osobę. Niezawodna panna Marple niczym bogini przeznaczenia wkracza do akcji i przemierzając stare angielskie rezydencje, tropi prawdziwego mordercę. Tymczasem zabójca wychodzi z cienia i atakuje ponownie. Czy dosięgnie go w końcu ręka...
Słoneczna przystań czary codzienności Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słoneczna przystań czary codzienności Tom 3

Trzeci tom bestsellerowej serii "Czary Codzienności" Czasami wszystko musi się zagmatwać, by los mógł wreszcie wskazać właściwe rozwiązanie. Życie sióstr Niemirskich bardzo się skomplikowało - w miasteczku pojawił się ktoś, kto może zniszczyć mozolnie budowane szczęście. W dodatku rodzinnemu domowi...
Rage. Romans mafijny 5/5 Nasza cena:
28,49 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rage. Romans mafijny

Brawurowa kontynuacja przebojowej trylogii Bracia mafiosi, opanowany twardziel Declan i jego nieobliczalny brat Joshua powracają, by znowu wpakować się w kłopoty. Tym razem jednak nie oni znajdują się na pierwszym planie opowieści ? aktualnie pomocy braci potrzebuje Jacob. Ich pracownik, ale także...
Trzynasta opowieść 5/5 Nasza cena:
32,98 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trzynasta opowieść

Posiadłość Angelfield to dziś jedynie zgliszcza, ruina, o której mało kto pamięta. Ale dawniej ta podupadła dziś rezydencja była okazałym domem zamożnej i ekscentrycznej rodziny – przebiegłej manipulatorki Isabelle, jej porywczego brata Charliego i dzikich, nieokiełznanych bliźniaczek, Emmeline i...
Turkusowe szale 3/5 Nasza cena:
29,86 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Turkusowe szale

Długo oczekiwane wznowienie jednej z pierwszych powieści Remigiusza Mroza! Do Anglii Polacy przybywają jako przegrani – najpierw kampanii wrześniowej, potem wojny we Francji. Brytyjscy przełożeni lekceważą ich umiejętności i wolę walki, nie spiesząc się z wpuszczeniem ich za stery samolotów. Trwa...
Był sobie pies 0/5 Nasza cena:
8,40 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Był sobie pies

Był sobie pies – książka, która doczekała się ekranizacji – przedstawia losy najbardziej wyszczekanego bohatera wszech czasów Oto pełna głębokich uczuć i zdumiewająca opowieść o oddanym psie, który życiową misją czyni wpajanie swoim właścicielom znaczenia miłości i pogody ducha. To powołanie...
Wybrane bestsellery
Gdyby miało nie być jutra 4/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gdyby miało nie być jutra

Dilerka Emocji w gęstej od uczuć opowieści o ludziach, którzy nie mają nic do stracenia – poza miłością życia. Kiedy Milena odeszła bez słowa, Igor obiecał sobie, że już nigdy nie da się zranić. Tylko w ten sposób mógł sobie poradzić z bólem. By przetrwać, postanowił żyć tak, jakby nie miał nic do...
Smak świąt. Ponad 100 przepisów i porad 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Smak świąt. Ponad 100 przepisów i porad

Nowe wydanie świątecznego bestsellera Agnieszki Maciąg, której książki sprzedały się w łącznym nakładzie 500 tysięcy egzemplarzy. To książka na święta, ale nie tylko. Opowiadam o tym, jak oswoić i zaczarować zimę. Co zrobić, aby ten trudny czas uczynić miłym, dobrym i pięknym. Dzielę się tutaj nie...
Odmęty grozy 0/5 Nasza cena:
287,58 zł 299,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odmęty grozy

Parowiec Atlantica płynie do Bostonu, ale za statkiem podąża mroczny cień, skrywający się pod falami. Twoi współpracownicy wydają się dziwnie zagubieni i wpatrują się w morze z cichą, rozpaczliwą tęsknotą. Gdy zasypiasz, nękają Cię niepokojące koszmary o mrocznych głębinach. Budzi Cię krzyk - na...
Sapiens. Od zwierząt do bogów 5/5 Nasza cena:
42,20 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sapiens. Od zwierząt do bogów

Światowy hit. Książka, dzięki której rozpoczęła się międzynarodowa kariera Harariego. Całościowa historia człowieka - od ukrywania się w jaskiniach do podróży na Księżyc i inżynierii genetycznej. Sto tysięcy lat temu ludzie z trudem walczyli o przetrwanie, cały czas żyjąc w strachu przed...
Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14

Minęły trzy miesiące, od kiedy Kordian Oryński zaginął. Przez cały ten czas Chyłka robiła wszystko, by go odnaleźć, ale nie natrafiła na żaden ślad. Prawniczka nie zamierza jednak się poddawać. Aby zapewnić sobie fundusze na dalsze poszukiwania, prowadzi biuro porad prawnych i mimo że nie może sama...
Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do E-testów. Szkoły ponadgimnazjalne 5/5 Nasza cena:
46,46 zł 48,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do E-testów. Szkoły ponadgimnazjalne

Zawiera treści dotyczące genetyki, biotechnologii, ewolucjonizmu, ochrony przyrody oraz ekologii z elementami ochrony przyrody. Zastosowano w nim szereg rozwiązań umożliwiających skuteczne przygotowanie do matury. Dzięki interaktywnej aplikacji Matura-ROM wspomaga samodzielne przygotowanie do...
Nie dla mnie 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie dla mnie

Dwa lata po rozwodzie Valentine na portalu randkowym poznaje Forda. Jest mądry, przystojny, bogaty i… młody. Zdaniem Val, zdecydowanie za młody. Ale przecież pożądanie nie zna się na matematyce i nie liczy lat. Rozśmieszał ją i był cudowny, ale z powodu jego wieku była nieugięta – mogli być co...
Panie Czarowne 4/5 Nasza cena:
31,04 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panie Czarowne

Przyszedł na nie czas Zawsze są przynajmniej trzy. Może być więcej, ale nigdy mniej. Psotna dziewka, chutliwa matka i groźna, samotna starucha. Obdarzona pierwotną mocą Trójnia. Głuchołazy, małe miasteczko na polsko-czeskim pograniczu, mają w herbie kozi łeb. To miejsce, gdzie w XVII wieku wieszano...
Billy Summers 5/5 Nasza cena:
29,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)

Najlepsza książka dziecięca 2015 roku w konkursie Empiku "Przecinek i Kropka". Tytuł Nagrody Literackiej Miasta Stołecznego Warszawy. Nominacja literacka do Książki Roku 2015 Polskiej Sekcji IBBY! Niezwykle śmieszne bajki o skarpetkach napisała Justyna Bednarek, a książkę zilustrował Daniel de...
Gwiazdkowy Prosiaczek 0/5 Nasza cena:
33,58 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiazdkowy Prosiaczek

Jack jest bardzo przywiązany do swojej przytulanki, Daj Prosia. DP jest z nim zawsze, na dobre i na złe. Nagle w Wigilię staje się coś strasznego – DP ginie. Na szczęście Wigilia to noc cudów i przegranych spraw. W tę noc życie wstępuje nawet w zabawki. Gwiazdkowy Prosiaczek, nowa przytulanka Jacka...
Sztuka wyrazu 1. Część 1. Starożytność, średniowiecze. Język polski. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
32,13 zł 37,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sztuka wyrazu 1. Część 1. Starożytność, średniowiecze. Język polski. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

Podręcznik przygotowany do podstawy programowej obowiązującej od września 2019 roku. Sztuka wyrazu to seria podręczników do nauki języka polskiego w liceum i technikum. Składa się z siedmiu tomów obejmujących oba zakresy nauczania – podstawowy i rozszerzony. Podręczniki z serii "Sztuka wyrazu"...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula