Wiem, co czujesz

Książka
35,99 zł
eBook
29,99 zł
Audiobook
31,99 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Wydawnictwo: Literackie
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2023
Ilość stron: 322
Opis

Poznaj Igę i jej niesamowitą historię miłosną. Sięgnij po pełną ciepła bestsellerową powieść "Wiem, co czujesz" i poczuj zapach wiosny.

Iga postanowiła zrezygnować z dotychczasowego stylu życia. Zapragnęła spełnić swoje marzenia i zrobić coś naprawdę wyjątkowego. W tym celu przeprowadziła się na spokojną wieś, gdzie w zaciszu starej chaty przyjmowała kolejnych gości. Słuchała ich zwierzeń i najskrytszych myśli. Wszystko zapamiętywała i notowała.

Każdy z jej przyjaciół przechodzi trudne chwile i szuka sposobów na zrzucenie chociaż części ciężaru ze swoich barków, a rozmowa jest najlepszą metodą. Kiedy jednak przyszła kolej Michała, wszystko uległo poważnym komplikacjom. Małomówny egocentryk, który zawsze starannie ukrywał swoje uczucia, teraz się otworzył, co stało się początkiem niezwykłych wydarzeń.

Iga również boryka się z wieloma problemami, ale z uśmiechem wita każdy kolejny dzień. Zrobi wszystko, aby dokończyć swoją trzecią książkę, opowiadającą o zranionych uczuciach, bolesnych zakończeniach i nowych początkach. Czy dla ambitnej pisarki też istnieje nadzieja na lepsze jutro?


O autorce

Gabriela Gargaś jest znaną polską autorką powieści obyczajowych skupiających się wokół trudnych tematów i zawsze aktualnego problemu miłości. Książka "Wiem, co czujesz" porusza serca, rozgrzewa i pozwala uwierzyć, że wszystko będzie dobrze. Wśród pozostałych publikacji pisarki znajdują się również takie tytuły jak "Kancelaria", "Wpadka roku", "Karma" czy "Taka jak ty".

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii romans

Szczegóły
  • Tytuł: Wiem, co czujesz
  • Autor: Gabriela Gargaś
  • Wydawnictwo Literackie
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2023
  • Ilość stron: 322
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788308080795
  • Język: polski
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788308080795
  • EAN: 9788308080795
  • Wymiary: 13x20.5 cm
  • Dane producenta: Wydawnictwo Literackie sp.z o.o, Długa 1, 31-147 Kraków, Polska, handel@wydawmnictwoliterackie.pl, tel. 126192770
Recenzje książki Wiem, co czujesz (15)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest naszym Klientem i kupił ten produkt w naszym sklepie.
    Dodana przez Anna S. w dniu 2023-04-29
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Wiem, co czujesz to książka z którą spędziłam ostatnie dni.

    Nie chciałam, nie potrafiłam czytać szybciej bo bałam się końca tej książki.

    Podobno jestem silną babką ale tym razem ryczałam jak bóbr gdy zaczęło do mnie dochodzić z czym zmaga się Iga i dlaczego chce napisać taką książkę.

    Jestem jak jedna z jej bohaterek, poznałam życia smak i jego wszystkie barwy. Upadałam by podnieść się silniejsza.

    Trwam choć czasami mam ochotę uciec jak najdalej.

    Masz kiepski czas?

    Myślisz że gorzej być nie może.

    Przeczytaj Wiem, co czujesz, pozbieraj się i żyj, żyj jak najlepiej potrafisz bo wszyscy mamy jedno życie a na tym świecie nie jesteśmy za karę.

    Przeczytałam chyba wszystkie książki autorki, mam swoje ulubione ale czuję że ta wskoczyła na podium i pewnie nie raz przeczołga mnie emocjonalnie bym mogła wstać z kolan i docenić to co mam.

    Polecam.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Klaudia K. w dniu 2023-09-06
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Niedziela przyniosła prawdziwą wiosnę. Rozkwitły kwiaty mirabelek, które pachną tak cudownie, że myślę, że razem z zapachem robinii akacjowej i jaśminu tworzą mieszankę, którą wysycone jest niebo, do którego mam nadzieję kiedyś trafić. Słońce przygrzało, że w końcu można było zrzucić kurtkę. I tak usiadłam, i czytałam. Trochę się śmiałam, by za chwilę uronić kilka łez ze wzruszenia. Niejednokrotnie kiwałam głową ze zrozumieniem. A później położyłam się, zamknęłam oczy i po prostu żyłam, byłam i odczuwałam.

    Gabriela Gargaś bierze na warsztat różnorodne odcienie samotności. Tej budującej, która pozwala nam pobyć samemu ze sobą, odpocząć i zebrać myśli, jak i destrukcyjnej, prowadzącej do zagubienia i poczucia, że nic nie ma już sensu. To historia o zmorze naszych czasów - samotności, którą najdobitniej odczuwa się w tłumie ludzi. O rodzinach, które siedzą obok siebie, ale nie rozmawiają, ponieważ oddzielają ich ekrany telefonów, telewizorów i komputerów. Technika rozwinęła się niewyobrażalnie, mamy tyle możliwości, a zamiast wykorzystywać je do pielęgnowania realnych więzi, uciekamy w wymyślony świat. Małżeństwa, które oddalają się od siebie każdego dnia. Starość, depresja, choroby. Myślę, że to książka, w której jak w zwierciadle przejrzy się każdy z nas, ponieważ powieści Gabrysi Gargaś są po prostu życiowe i uniwersalne. Napisane przez nas - czytelników i to co jest codziennie naszym udziałem. To co czujemy, ale boimy się do tego przyznać, a czasem warto sobie to uświadomić, wylać kilka łez i poczuć się lżej.

    Iga to niepoprawna optymistka, która rzuciła wszystko, wyprowadziła się na wieś i dopiero tam czuje, że żyje. Jest pisarką i właśnie tworzy dzieło swojego życia - książkę o samotności. Przypadkiem trafia na Michała - gburowatowego dyrektora banku. Czy takie przeciwieństwa są w stanie pomóc sobie nawzajem?

    Polecam, książka, przy której będziecie płakać i śmiać się naprzemian. Wypełniona prostymi prawdami o życiu, o których tak często zapominamy. Pełna ciepła, swojskości i prostoty. Za to tak lubię twórczość tej autorki.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Super Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Małgorzata S. w dniu 2023-06-28
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    "Każdy z nas na jakimś etapie życia czuje się tak samotny, jakby ktoś wyrwał mu kawał serducha, pozostawiając w duszy dziurę, której nie da się niczym zalepić."

    .

    Iga porzuciła swoje dotychczasowe życie i przeniosła się na wieś, aby tam stworzyć swoje własne, wymarzone miejsce do życia. Postanawia napisać powieść o samotności, a w zbieraniu materiału do książki pomagają jej przyjaciele. Gdzieś pomiędzy zwierzeniami znajomych, Iga ukrywa prawdę o swoich problemach. Na jej drodze staje Michał, który miał być tylko kolejnym rozmówcą, ale wszystko wskazuje na to, iż będzie chciał zostać w życiu dziewczyny na dłużej.

    .

    "Wiem, co czujesz" to książka prawdziwa, poruszająca do żywego. Uderzająca w coś czego w głębi serca po trosze boi się każdy z nas... samotności. Napisana prostym językiem, momentami wywołująca uśmiech na twarzy, żeby za chwilę doprowadzić czytelnika do wzruszenia. Książka czy tego chcemy czy też nie, zmusza do zatrzymania się chociaż na chwilę i zastanowienia się nad życiem. Gdybym mogła powiedziałaby - dostrzeż to co masz, bądź wdzięczny.

    .

    "Z wiekiem, z nabytym doświadczeniem przestaje cię obchodzić, co kto o tobie myśli. Niech sobie myśli, co chce. NOBODY cares! Ty żyjesz swoim życiem! " I niby to wszystko wiemy, ale jak się przeczyta czarno na białym, to bardziej dociera. Autorka pisząc "Wiem, co czujesz" wykazała się ogromną dozą wrażliwości i empatii. Mogłabym przytoczyć tu mnóstwo cytatów, bo książka jest tak emocjonująca.

    .

    Sięgnijcie po "Wiem, co czujesz", dajcie się porwać lekkiemu stylowi autorki i zatradźcie się w tej pięknej, wzruszającej i nie ukrywajmy smutnej historii.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Patrycja C. w dniu 2023-05-16
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Trzy lata temu Iga rzuciła pracę w Warszawie i przeprowadziła się na wieś, gdzie zamieszkała w starej chacie. Nie jest jednak sama, bowiem otacza się zwierzętami i przyjaciółmi, którzy podobnie jak ona, stawiają czoła trudom życia.

    Iga postanowiła napisać książkę o samotności i dzięki temu spotyka na swojej drodze ważnych ludzi. Sama zaś musi się pogodzić ze swoim losem.

    Z twórczością Autorki zapoznaję się dopiero od niedawna, ale po kolejnej lekturze stwierdzam, że śmiało mogę zaliczyć ją do ulubionych pisarek. Autorka stawia na emocje i…. życie. Opowiada o historiach z życia wziętych, nie koloryzuje, nie udziwnia. Bohaterowie tej książki są bardzo ludzcy, popełniają błędy, wyciągają wnioski bądź też nie.

    To, co bardzo mi się podobało, to wstępy, jakie mamy na początku rozdziałów. Bardzo życiowe słowa i niejednokrotnie chwytały za serce bądź też dawały do myślenia.

    Książkę czyta się szybko. Odczuwa się ją całym sobą i kibicuje się bohaterom. Jestem zadowolona z lektury i gorąco polecam.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Monika Ś. w dniu 2023-05-12
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    „Wiem, co czujesz” to książka, która jest niesamowita sama w sobie. To swego rodzaju kompendium złotych myśli i przesłanek. To historia, która pokazuje, że nikt z nas nie jest sam, że po burzy zawsze wychodzi słońce i nigdy nie wolno się poddawać.

    Iga przeprowadziła się na wieś i stworzyła swój wymarzony raj na ziemi. Jest pisarką, która lubi słuchać innych. Dzięki niej poznamy różne historie jej przyjaciół, którzy podobnie jak główna bohaterka mają swoje problemy. Jednym z jej rozmówców jest Michał, który jest bardzo negatywnie nastawiony do zwierzeń. Z czasem okazuje się, że Iga i Michał mają wiele wspólnego.

    Polecam tę książkę każdemu. Ja znalazłam w niej wiele inspirujących myśli i przesłanek dla siebie.

    Po lekturze tej książki inaczej spojrzymy na swoje problemy, a z pewnością zastanowimy się co możemy zrobić dla siebie i swoich najbliższych.

    Ta książka pokazuje, że szczęście to nie tylko wielkie rzeczy.

    Polecam.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula