Wiele powodów, by wrócić

Średnia: 3.5 Ilość ocen: 11
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Seria
Wydawnictwo
Rok wydania
2019
Ilość stron
352
Nasza cena: 30,84 zł 39,90 zł Taniej o: 23%

Ludzki los bywa wyjątkowo nieprzewidywalny. Szczęście, nawet to, które zostało zbudowane na solidnych fundamentach, takich jak szacunek, miłość i wzajemne wsparcie, może zostać zachwiane. Co gorsza potrzebna jest do tego jedynie krótka chwila, poprzedzona splotem niefortunnych wydarzeń, które potrafią odcisnąć trwałe piętno. Takiej próbie zostali poddani główni bohaterowie książki "Wiele powodów, by wrócić" - Marcel i Dominika.

Radosne życie Dominiki i Marcela zmienia się nagle i w dramatyczny sposób, bowiem chłopak ulega poważnemu wypadkowi samochodowemu. Ciężki stan bohatera skutkuje śpiączką i przerażeniem jego bliskich, którzy przepełnieni rozpaczliwą niepewnością modlą się o cud. Nie tracą oni nadziei, czuwając przy szpitalnym łóżku poszkodowanego dzień w dzień. Gdy wreszcie nadchodzi tak wyczekiwany przez nich moment, w którym Marcel się budzi, wydaje się, że wszystko powoli zaczyna się układać. Niestety, okazuje się, że chłopak doznał częściowej utraty pamięci i nie jest w stanie przypomnieć sobie niczego, co wydarzyło się w ciągu minionych dwóch lat.

To kolejny cios, który Dominika odczuwa jako wyjątkowo dotkliwy, gdyż jej ukochany nie pamięta ich związku, nie wie nawet, kim ona jest. Jeden nieszczęśliwy wypadek ograbia ją ze wszystkiego, co było jej tak drogie: poczucia bliskości i zrozumienia, wspólnych wspomnień, ciepłych uczuć i innych elementów będących podstawą ich relacji. Zrozpaczona dziewczyna, pomimo bolesnych doświadczeń, postanawia stanąć do walki o pamięć Marcela i ich dawne życie. Decyduje, że zrobi wszystko, by odzyskać to, co zostało im tak brutalnie odebrane. Czy to się jej uda? Odpowiedź na to pytanie skrywają przepełnione emocjami strony książki, po którą trzeba sięgnąć, by poznać resztę tej historii.

"Wiele powodów, by wrócić" to 2 tom i zarazem kontynuacja książki "Najlepszy powód, by żyć", w której poznajemy Marcela i Dominikę. I tym razem Augusta Docher, autorka tej serii, obnaża kruchość ludzkiego życia, relacji międzyludzkich, jednocześnie zapalając w czytelnikach iskrę wiary w potęgę miłości.
Recenzje (11)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Gdy na rynku pojawiła się kolejna powieść Augusty Docher, która jest kontynuacją książki, którą miałam okazję czytać i bardzo dobrze wspominam, wiedziałam, że warto po nią sięgnąć. Historia Dominiki zrobiła na mnie wielkie wrażenie półtora roku temu i teraz również liczyłam na wiele emocji. Autorka i tym razem mnie nie zawiodła. Jej opowieść okazała się niewiarygodnie wzruszająca i pod tym względem absolutnie mnie usatysfakcjonowała. "Wiele powodów, by wrócić" ma jednak pewne wady, które bardzo utrudniły mi delektowanie się najnowszą powieścią jednej z moich ulubionych autorek.

  W „Wiele powodów, by wrócić” mamy okazję lepiej poznać Marcela, który odegrał bardzo ważną rolę w życiu Dominiki. Cofamy się nie co do przeszłości i jesteśmy świadkami momentu, w którym Marcel poznaje Wiki, mamę Amelki. Tu podobnie jak w poprzedniej części fabuła również jest podzielona na teraz i wcześniej. Niestety, chłopak, który w pierwszym tomie okazał się niezwykle dojrzałym i cierpliwym facetem, tu jest kimś całkowicie innym, przynajmniej w pierwszej połowie powieści. Przy poważnej i twardo stąpającej po ziemi Dominice, Marcel wydaje się niezwykle dziecinny i rozkapryszony. Wszystko, co mi się w nim podobało wcześniej, poszło w zapomnienie, gdy poznałam go o dwa lata młodszego.

  Uwielbiam styl pisania Augusty Docher. Jej umiejętność doprowadzanie mnie od śmiechu do łez jest zadziwiająca, a sięgając po jej książki, mam pewność, że mnie nie zawiedzie. Z wielkim smutkiem muszę przyznać, że w delektowaniu się tą piękną i wzruszającą historią przeszkadzał mi język, jakim posłużyła się autorka, głównie chodzi mi tu o wypowiedzi Marcela. Gdy pierwszy raz przeczytałam o kiepie, myślałam, że jest to po prostu błąd w druku, ale gdy to słowo notorycznie się powtarzało, musiałam przyznać sama przed sobą, że właśnie tak miało być. Nic mnie jednak nie doprowadzało to takiej białej gorączki jak powtarzające się „hłe, hłe, hłe". Być może jest to książka skierowana do dużo młodszego czytelnika i mój wiek nie pozwala w pełni jej docenić, jednak absolutnie nie kupiłam tego całego młodzieżowego slangu. Właśnie to jest największą wadą tej książki i gdyby nie ten język, to byłaby to powieść niemal idealna. Zastanawiające jest to, że w poprzednim tomie Marcel wypowiadał się całkiem normalnie, bez tego całego młodzieżowego slangu (specjalnie sprawdzałam) i myślę, że ta zmiana była bardzo niekorzystna.

  „Wiele powodów, by wrócić” jest kontynuacją „Wiele powodów, by żyć" i, mimo że całkiem łatwo odnaleźć się w drugim tomie bez czytania pierwszego, to jednak polecam czytać od początku. W pierwszym tomie towarzyszymy Dominice w jej przeprawie i poznajemy Marcela z tej „lepszej” strony. Czytając tylko drugi tom, opowieść nie porusza już tak mocno, staje się płytka i nie wywołuje pożądanych emocji.

  Wielkim zaskoczeniem było dla mnie to, że wystarczyły dwie strony, żeby fabuła pierwszego tomu wróciła do mnie jak za machnięciem magicznej różdżki. Niemal od samego początku czułam więź z Dominiką, którą polubiłam już podczas czytania „Wiele powodów, by żyć”, dlatego ta książka poruszyła mnie nawet bardziej niż poprzedniczka.

  Augusta Docher ma niesamowity talent zmuszania mnie do płaczu, mimo że powinnam się już do tego przyzwyczaić, wciąż mnie zadziwia. Posłowie zrobiło na mnie niemal tak duże wrażenie, jak sama powieść. Zawsze mocniej odbieram książki, które były inspirowane prawdziwymi historiami i tak też było w tym przypadku.

  „Wiele powodów, by wrócić” jest książką bardzo emocjonującą i pokrzepiającą. Podczas czytania dobrze zaopatrzyć się w paczkę chusteczek i nieco cierpliwości, żeby nie zniechęcić się nieco specyficznym językiem. Po trudnym początku autorka serwuje prawdziwą bombę emocjonalną dla czytelnika, a akcja, mimo że toczy się raczej nieśpiesznie to niezaprzeczalnie porywa.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Czy pierwszą miłość można przeżyć drugi raz?

  Marcel po wypadku nie odzyskuje przytomności.

  Dominika jest zdruzgotana – zamiast układać sobie życie z ukochanym, spędza długie godziny w szpitalu, czuwając przy jego łóżku. Heroicznie walczy o każdy oddech Marcela i nie traci nadziei, że ten pewnego dnia do niej wróci. Chwila, w której chłopak budzi się ze śpiączki, jest jedną z najszczęśliwszych w jej życiu.

  Radość błyskawicznie zamienia się w rozpacz, gdy Dominika odkrywa, że Marcel nie pamięta ostatnich dwóch lat.

  Czy łączące ich niegdyś uczucie okaże się silniejsze od zapomnienia?

  Czy ktoś, kto odszedł tak daleko, znajdzie powód, by wrócić?”

  Augusta Docher to jedna z moich ulubionych autorek i naprawdę jej książki mogę brać w ciemno, jeszcze nigdy mnie nie zawiodła i myślę, że nigdy się to nie stanie. „Wiele powodów, by wrócić” to jej kolejna książka, która uwiodła mnie swoją fabułą i zostawiła w sercu ślad. Poza tym bardzo, ale to bardzo czekałam na kontynuację losów Marcela i Dominiki, bo niesamowicie polubiłam tę dwójkę bohaterów i znów chciałam zanurzyć się w ich miłosnym świecie. Jednak nie byłam przygotowana na to, co zgotowała im autorka. Augusta kolejny raz wywróciła ich świat do góry nogami, a przez to moje serce pękło na pół. Tym razem okrutny los uwziął się na Marcela, chłopak cudem przeżył samochodowy wypadek, spory czas przeleżał w śpiączce, a po wybudzeniu nie pamiętał ostatnich dwóch lat życia, w tym ukochanej Dominiki. Teraz to Dominika musiała być tą silną i radzić sobie z odrzuceniem i chamstwem Marcela, gdyż chłopak radząc sobie z amnezją, okazywał wszystkim wrogość. Czy dziewczyna będzie na tyle silna, by walczyć o chłopaka i o miłość, która ich połączyła? Tego musicie dowiedzieć się sami.

  „Wiele powodów, by wrócić” to książka bardzo życiowa i prawdziwa. Autorka, by ją napisać, zrobiła naprawdę duży research i spędziła wiele godzin na rozmowach z osobą, która tak jak Marcel przeżyła wypadek i straciła pamięć.

  Chyba każdy lubi książki, które wciągają już od pierwszej strony i taka właśnie jest najnowsza książka Beaty. Na początku jest sielanka i poznajemy dalsze życie zakochanych, do którego wkracza mała osóbka, czyli córka Marcela. Za sprawą tej małej dziewczynki uśmiech nie schodził mi z twarzy. Później jednak zostajemy rzuceni na głęboką wodę, a umysły wypełniają się emocjami. Na samym początku jest to niedowierzanie, które z każdą przeczytaną stroną zmienia się we współczucie, ale także nadzieję, że jednak wszystko może się zdarzyć, że może być lepiej, bo przecież miłość to tak silne uczucie, którego nie można całkowicie zapomnieć. Książka zawiera w sobie naprawdę ogromny ładunek emocjonalny, ale napisana jest lekko, więc dzięki temu czytelnik nie zostaje tym wszystkim przytłoczony i w skupieniu może przeżywać tę historię wraz z bohaterami.

  Muszę napisać troszkę więcej o bohaterach, bo ich kreacja wyszła autorce po prostu perfekcyjnie. Dominika to twarda i dzielna dziewczyna, która w swoim życiu przeszła naprawdę wiele. To dzięki Marcelowi zrozumiała, że warto żyć i warto walczyć o każdy dzień. Chłopak pokazał jej, że można cieszyć się najmniejszymi rzeczami i że piękno tkwi wewnątrz każdego człowieka. Jeżeli chodzi o Marcela, to tym razem tylko i wyłącznie mu współczułam, nie potrafiłam sobie wyobrazić, jak to jest otrzeć się o śmierć i stracić w jakimś stopniu pamięć. Teraz znów mamy okazję widzieć tę gorszą twarz Marcela, który nie potrafi sobie poradzić z utratą pamięci. Czy miłość Dominiki wystarczy, by wrócił dawny Marcel? Czy chłopak przypomni sobie ukochaną? A może Dominika sprawi, że chłopak na nowo ją pozna i pokocha? Czy Marcel znajdzie choć jeden powód, by wrócić? W książce pojawia się oczywiście dużo więcej bohaterów, których mieliśmy okazję poznać w poprzedniej części i myślę, że każdy z nich odgrywa dużą rolę w tej historii. Każdy jest ważny i każdy ma coś do powiedzenia, bez nich ta historia nie byłaby taka sama. Myślę, że każdy z bohaterów został przedstawiony tak, by mimo tylko nielicznych epizodów z ich udziałem mógł zapaść w pamięci czytelnika na długi czas.

  „Co, a przede wszystkim, jak będzie później? Nie wiem. Mam nadzieję, że dobrze, ale to zupełnie inna, nowa historia, której jeszcze nikt nie zna i którą napisze czas”.

  Narracja poprowadzona jest naprzemiennie z perspektywy Dominiki oraz Marcela, czyli tak jak uwielbiam (Augusta wiedziała, jak mi zrobić dobrze ;)). Dzięki temu mamy wgląd w ich wszystkie myśli, a akurat w tej powieści jest to ogromnym plusem, bo dużo dzieje się w głowach obojga bohaterów, szczególnie w umyśle Marcela trwa burza i gonitwa myśli.

  Do jednej rzeczy muszę się niestety doczepić. Autorka nie zamknęła jednego wątku, dotyczącego zbiórki pieniędzy na leczenie Marcela. Może ten wątek nie jest bardzo istotny, ale ja do samego końca czekałam na informację, co stało się ze zebranymi pieniędzmi.

  „Najlepszy powód, by żyć” to ewidentnie powieść pełna wiary w lepsze jutro. Autorka uświadamia czytelnikowi, że radość i miłość jest siłą człowieka, że przy drugiej osobie łatwiej sobie radzić z problemami. Powieść skłania do rachunku sumienia, do zastanowienia się nad własnym życiem. Dzięki niej rozumiemy, jak ważne jest to, by cieszyć się każdą chwilą, bo nigdy nie wiemy, co wydarzy się za chwilę, jutro, za tydzień, czy miesiąc.

  Gorąco polecam!

  Za możliwość przeczytania książki dziękuję OMGBooks.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Wiele powodów, by wrócić" Augusty Docher, to kontynuacja "Najlepszy powód, by żyć". W pierwszej części kłopoty ma Dominika, w tej nieszczęście spada na jej partnera...

  Kiedy wydaje się, że już wszystko będzie dobrze, Marcel ulega poważnemu wypadkowi samochodowemu. Nadzwyczaj szybko wraca do zdrowia, ale w pamięci ma lukę - ostatnie 2 lata, najważniejsze dla niego 2 lata życia, są puste...

  Cała opowieść dotyczy walki o powrót wspomnień. Przed Dominiką trudna, bolesna i nierówna walka nie tylko z Marcelem, ale z samą sobą, byłą partnerką chłopaka i podstępnym mózgiem. Dla Marcela z kolei to czas, kiedy musi zdecydować co dalej - czy zaczyna życie od nowa, wykreślając osoby z "czarnej dziury" w mózgu, czy małymi kroczkami zaczyna poznawać swoje życie, za pomocą wspomnień najbliższych.

  Dla mnie książka "Wiele powodów, by wrócić", była raczej zwykłą historią, taką jakich wiele. Momentami miałam wrażenie, że to raczej pozycja dla młodzieży, może tej starszej, ale jednak młodzieży. Każdy, bez względu na wiek, zwróci uwagę na główne aspekty, jakie autorka chce przekazać czytelnikowi. Siłę uczucia, walkę z przeciwnościami losu, własnymi słabościami, życiem, które nie zawsze i nie do końca zależy od nas. Ból jaki często towarzyszy związkom, ważnym sprawom, ból, który potrafi na końcu przekształcić się w nagrodę.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Wydawać by się mogło, że Dominika i Marcel już mogą spać spokojnie. Są szczęśliwi, mieszkają razem. Marcel widuje się z córką Amelką. Tata Dominiki wychodzi z więzienia i świetnie dogaduje się z chłopakiem córki. Aż nadchodzi ten dzień, który zmienia wszystko...Marcel ulega wypadkowi samochodowemu i zapada w śpiączkę. W momencie obudzenia, chłopak nie pamięta dwóch ostatnich lat życia, a co za tym idzie - Dominiki. W pierwszej chwili jest ona tym faktem zdruzgotana, lecz postanawia walczyć. Czy uda jej się rozkochać w sobie na nowo Marcela? Czy chłopak przypomni sobie jakieś fakty? Przeczytajcie koniecznie...

  "Wiele powodów, by wrócić" to kolejna dramatyczna historia, ukazująca, jak ciężko jest wrócić po ciężkiej chorobie do całkowitej sprawności. Autorka postawiła przed główną bohaterką ciężkie zadanie, jakim jest ponowne rozkochanie w sobie ukochanego mężczyzny. Pokazała także czytelnikowi, jak ważna jest wiara w Boga i że modlitwa bardzo często pomaga człowiekowi uporać się z problemami.

  Czytelnik poznaje historię z dwóch perspektyw, zarówno Marcela, jak i Dominiki, dzięki takiemu zabiegowi łatwiej jest się wczuć i wyobrazić sobie co przeżywają główni bohaterowie. Już od samego początku widać, że będzie to książka bardzo nacechowana emocjami. Sama okładka jest bardzo nastrojowa i zmysłowa.

  Książkę czyta się jednym tchem, wciąga już od pierwszych stron. Jest napisana prostym i lekkim językiem, a zarazem porusza i daje do myślenia. Widać już od pierwszych stron, że autorka bardzo precyzyjnie i szczegółowo przemyślała fabułę.

  Jeśli ktoś planuje przeczytać tę książkę, koniecznie musi zapoznać się z pierwszą częścią ponieważ wiele wydarzeń z życia głównych bohaterów łączy się ze sobą. Mnie osobiście bardziej ujęła pierwsza część książki, ale o drugiej też nie mogę powiedzieć złego słowa.

  Polecam

  Moja ocena książki: 7/10

  więcej na [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Marcel po wypadku nie odzyskuje przytomności. Dominika jest zdruzgotana – zamiast układać sobie życie z ukochanym, spędza długie godziny w szpitalu, czuwając przy jego łóżku. Heroicznie walczy o każdy oddech Marcela i nie traci nadziei, że ten pewnego dnia do niej wróci. Chwila, w której chłopak budzi się ze śpiączki, jest jedną z najszczęśliwszych w jej życiu. Radość błyskawicznie zamienia się w rozpacz, gdy Dominika odkrywa, że Marcel nie pamięta ostatnich dwóch lat. Czy łączące ich niegdyś uczucie okaże się silniejsze od zapomnienia? Czy ktoś, kto odszedł tak daleko, znajdzie powód, by wrócić?

  "- Już zapomniałeś? Nauczyłeś mnie płakać, nauczyłeś mnie żyć. Jesteś moim powodem, by żyć.

  - A ty moim powodem, by wrócić. Muszę wrócić cały, taki, jaki byłem kiedyś."

  "Najlepszy powód, by żyć" porwał mnie swoją fabułą i niecierpliwie czekałam na kontynuację. Podobnie jak w przypadku pierwszego tomu, tak i tu tym, co natchnęło Augustę Docher do napisania "Wiele powodów, by wrócić" była prawdziwa historia. Wyraźnie czuć, że książka ta nie jest płytka, że bije z niej autentyzm.

  Dominujący motyw śpiączki został świetnie przedstawiony. Ale gdy dochodzi jeszcze to, iż główny bohater po przebudzeniu nie pamięta ostatnich dwóch lat... wszystko śledziłam w wielkim oczekiwaniu. Dlatego też tytuł ma dwuznaczny wymiar. Bo tu nie chodzi tylko o powrót, by wybudzić się ze śpiączki, ale i przypomnienie sobie ukochanej osoby, rodziny, przyjaciół. Oczywiście nie zdradzę Wam czy ten moment nastąpi, zapraszam do lektury.

  Na uwagę zasługuje to, w jaki sposób autorka nakreśliła relacje rodzinne, to jak bliskie sobie osoby wspierają się, dodają sobie otuchy, współczują. To niejednokrotnie bardzo wzruszające momenty. Drugą sprawą jest to, iż w chwili załamania, bezsilności, bohaterowie nie odsuwają się od Boga, nie obwiniają Go o to, co ich spotkało, a właśnie pokładają w Nim wiarę i nadzieję na to, że będzie jeszcze dobrze.

  Może i momentami język, jakiego używa Marcel jest dziwny i irytujący, to w moim przypadku nie wpłynął ON znacząco na odbiór całości. Zachowanie chłopaka rozczarowywało mnie, przez dłuższy czas nie mogłam zrozumieć jego decyzji, tego jak traktował Dominikę. Ale później... zresztą sami przeczytajcie, nic więcej nie zdradzę. Autorka nie zapomniała również o odrobinie humoru, który równoważny poważniejsze tematy i wątki. Kiedy Marcel musiał pogonić pytona do budy... po prostu padłam. 😂

  Na koniec chciałabym, abyście najpierw sięgnęli po pierwszy tom, gdyż w przeciwnym razie może umknąć Wam zbyt wiele wątków i cała ta historia po prostu nie będzie kompletna.

  "Wiele powodów, by wrócić" to wzruszająca, przepełniona emocjami powieść o sile miłości i wierze w lepsze jutro. To książka, która niesie nadzieję, dodaje otuchy i pozwala wierzyć w małe cuda. Polecam gorąco!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 6 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Wędrowcy T.3 Batawe 5/5 Nasza cena:
28,62 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wędrowcy T.3 Batawe

Trzecia część cyklu „Wędrowcy”Annie znów grozi niebezpieczeństwo. To z powodu Księgi stała się celem Wędrowców z plemienia Habbatum. Dziewczyna jednak z każdym dniem jest coraz bardziej świadoma swojej mocy i wspierana przez ukochanego Leo przybliża się do odczytania własnego przeznaczenia. Czy...
Wędrowcy T.2. Habbatum 5/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wędrowcy T.2. Habbatum

Druga część cyklu „Wędrowcy”. Anna budzi się uwięziona w sterylnym pomieszczeniu. Nie wie, gdzie się znajduje i z jakiego powodu jest przetrzymywana. Wie tylko, że uwięziła ją osoba, której ufała - jej nauczycielka Dorothy. Okazuje się ona jedną z plemienia Habbatum, wrogiego wobec ludzi spod znaku...
Eperu. Wędrowcy 5/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Eperu. Wędrowcy

Pierwsza część cyklu „Wędrowcy”Anna Wilk z pozoru jest zwykłą nastolatką, która powoli wkracza w dorosłe życie. Pasjonuje się malowaniem, wybrała studia artystyczne. Choć urodzona w Polsce, od wielu lat mieszka razem z matką i Wiką, serdeczną przyjaciółką, w Londynie. Z okazji ukończenia szkoły...
Najlepszy powód, by żyć 4/5 Nasza cena:
28,55 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najlepszy powód, by żyć

Wszystko trwało ułamek sekundy. Błysk ognia i nagle jestem w ognistej kuli. Dociera do mnie, że się palę. Jestem żywą ludzką pochodnią.   Dominika budzi się po kilku dniach. Wie, że to był wypadek, a ukochany ojciec wcale nie chciał jej zabić. Teraz, kiedy ON jest w więzieniu, ona leży w szpitalu i...
Płatki wspomnień 5/5 Nasza cena:
33,15 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Płatki wspomnień

"Wspomnienia są jak płatki kwiatów. Czy pozwolisz, by porwał je wiatr? Liu traci dach nad głową w najgorszym dla siebie momencie. Wie, że nawet jeśli zechciałaby wrócić do ciasnego, brudnego mieszkania w Queens, u własnych rodziców nie ma czego szukać. Właśnie zakończyła związek z Niną, swoją...
Rozdroża. Z klas(yk)ą w łóżku 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozdroża. Z klas(yk)ą w łóżku

Z klas(yk)ą w łóżku. Rozdroża na motywach "Dziwnych losów Jane Eyre" Charlotte Brontë Pierwsza polska seria fanfiction oparta na klasyce romansu! Jane Eye po stracie przyjaciółki pragnie rozpocząć nowe życie. Opuszcza Nowy Jork, by przenieść się do angielskiego majątku Thornfield Hall, miejsca, w...
Cała ja 5/5 Nasza cena:
29,30 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cała ja

Milena całkowicie traci głowę, gdy całuje Jacka po raz pierwszy. W starszym, zamożnym przyjacielu rodziny odnajduje wszystko, czego brakuje jej rówieśnikom – szacunek, czułość i namiętność. Wydaje się, że wreszcie odnalazła swoje szczęście. Nie wie jeszcze, że przewrotny los szykuje dla niej wielką...
Gra 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra

Pożądanie, którego nie da się powstrzymać i pokrętne intrygi w brawurowej powieści opartej na klasyce romansu! Sebastian, Izabela, Marianna i Cecylia. Jedyny mężczyzna w tym gronie ... cyniczny, wyrachowany, bezwzględny. Kocha tylko jedną osobę na świecie ... siebie samego. Trzy kobiety ... różne...
eBook Eperu mobi epub 0/5 Nasza cena:
7,41 zł 8,54 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Eperu mobi epub

Pierwsza część cyklu "Wędrowcy" Anna Wilk z pozoru jest zwykłą nastolatką, która powoli wkracza w dorosłe życie. Pasjonuje się malowaniem, wybrała studia artystyczne. Choć urodzona w Polsce, od wielu lat mieszka razem z matką i Wiką, serdeczną przyjaciółką, w Londynie. Z okazji ukończenia szkoły...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula