Wiedźma Naczelna. Kroniki Belorskie. Tom 3

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Seria: Kroniki Belorskie
Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 492
Opis
Uwielbiana przez czytelników Wolha Redna powraca w trzecim tomie bestsellerowych „Kronik Belorskich” autorstwa Olgi Gromyko - znanej w Polsce m.in. dzięki znakomitej trylogii „Rok Szczura”.
„Zawód: wiedźma” i „Wiedźma opiekunka” to za mało? Przygotujcie się, bo „Wiedźma naczelna” dostarcza jeszcze większej dawki emocji, magii i humoru spod znaku Kronik Belorskich!
Będzie śmiesznie, będzie niebezpiecznie, będzie upiornie i emocjonująco. Życie najbardziej W.Rednej wiedźmy na świecie przejdzie prawdziwą rewolucję, a ona sama znów będzie przygniatać sarkazmem, imponować odwagą i rozczulać urokiem osobistym.
Ale czy uda jej się uniknąć spalenia na stosie?
Albo stanięcia na ślubnym kobiercu?
Powróćcie do świata Belorii, aby przekonać się, czym tym razem zaskoczy Was Olga Gromyko!
Cykl „Kroniki Belorskie” to sześć tomów opowieści Olgi Gromyko osadzonych w magicznym świecie Belorii. „Zawód: Wiedźma”, „Wiedźma Opiekunka” i „Wiedźma Naczelna” są już na rynku, a wk

Więcej


Książki fantasy zapewnią Ci niezapomniane przygody, prowadząc przez labirynty fantastycznych krain, pełnych niezwykłych istot i mistycznych artefaktów. Odkrywaj pełnie tajemnic miejsca, gdzie magia splata się z rzeczywistością, a bohaterowie stają do epickich pojedynków między dobrem a złem.

Czytanie książek fantasy ma mnóstwo zalet:
  • Rozwija wyobraźnię przez spotkanie z fantastycznymi krainami i postaciami, pozwala czytelnikowi tworzyć własne, unikalne wizje bazujące na przeczytanej treści.
  • Fantasy inspiruje do tworzenia własnych historii, rysunków i innych form ekspresji artystycznej, dzięki barwnym opisom i jedynym w swoim rodzaju konceptom.
  • Otwieranie książek fantasy jest jak otwieranie drzwi do innego świata, gdzie czytelnik może zapomnieć o rzeczywistości i odnaleźć ulgę w wspaniałych przygodach.

Zanurz się w pełen przygód świat przedstawiony w książce "Wiedźma Naczelna. Kroniki Belorskie. Tom 3", stworzonej przez autora: Olga Gromyko. Publikacja pochodzi z 2018 roku."Wiedźma Naczelna. Kroniki Belorskie. Tom 3" opublikowało Wydawnictwo Papierowy księżyc.

Jest to baaardzo potężna lektura, składa się z 520 stron napisanych w języku polskim.

Powieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, na wyprawę bez problemu można ją zapakować do plecaka.

Wiedźma Naczelna. Kroniki Belorskie. Tom 3 jest częścią popularnej kolekcji Kroniki Belorskie. Jeśli po odłożeniu na półkę powyższej książki czujesz niedosyt, przejrzyj naszą ofertę i kup także kolejne publikacje z tego cyklu.

Wolisz publikację w innej formie? Książki dostępne są często na Taniej Książce do zakupu w wersji cyfrowej, czy w innej oprawie. Sprawdź, jakie wersje książki "Wiedźma Naczelna. Kroniki Belorskie. Tom 3" są dostępne do kupienia. Warto zakupić chociażby elektroniczne wydanie w formacie mp3 lub epub/mobi. To idealne rozwiązanie dla czytelników, którzy nie lubią książek tradycyjnych.

Niezapomniane przygody i niezwykłe postaci czekają na Ciebie!

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii fantasy lub z serii Kroniki Belorskie

Szczegóły
  • Autor: Olga Gromyko
  • Wydawnictwo Papierowy Księżyc
  • Seria Kroniki Belorskie
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2018
  • Ilość stron: 492
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788365830166
  • Język: polski
  • Tłumacz: Makarevskaya Marina
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788365830166
  • EAN: 9788365830166
  • Wymiary: 14.5x20.5 cm
  • Dane producenta: WYDAWNICTWO PAPIEROWY KSIĘŻYC S.C., ul. KOSSAKA 2, 76-200 SŁUPSK, Polska, wydawnictwo@papierowyksiezyc.pl
Recenzje książki Wiedźma Naczelna. Kroniki Belorskie. Tom 3 (2)
  1. taniaksiazka.pl
    Początkujący Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest naszym Klientem i kupił ten produkt w naszym sklepie.
    Dodana przez Julia C. w dniu 2018-07-09
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

    Cudowna podróż w fantastyczny świat. Iście wybuchowa mieszanka Fantasy i folkloru przeplatana sporą dawką humoru. Czytajcie z dala od śpiących współmieszkańców - grozi oburzeniem przez Wasz śmiech.

    Astrid Einarsdotter

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Monika S. w dniu 2018-03-18
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

    „Wiedźma Naczelna” to kolejna dawka wyśmienitego humoru i kontynuacja przygód pewnej wrednej wiedźmy! Jest to również zwieńczenie jej historii, choć wcale nie oznacza to pożegnania z Belorią i jej mieszkańcami. Cały cykl liczy sobie sześć tomów, więc nie ma nad czym płakać! Jeszcze sporo dobrej zabawy przed nami!

    Wolha Redna kocha wiedźmi zawód i w celu poszerzenia wiedzy wyrusza w podróż, by zebrać potrzebne materiały. Choć strach przed ślubem, również motywująco wpłynął na decyzję opuszczenia Dagewy! Przed Wolhą liczne przygody, nieoczekiwane znajomości, krwiożercza pomroka i najemnicy, którzy wykazują wzmożone zainteresowanie wiedźmą, a konkretnie jej głową. Czy i tym razem Wolha wyjdzie cało z opresji? I najważniejsze pytanie! Co ze ślubem?

    Kto jeszcze nie zna tej serii, to wiele stracił i szybko powinien nadrobić zaległości! Olga Gromyko stworzyła niezwykły świat, który w całości mnie pochłonął. Krasnoludy, wampiry, elfy, ludzie i liczna pomroka, tworzą mieszankę wybuchową! A i smoków nie zabraknie. Uwielbiam takie klimaty, lecz nie to cenie sobie w tej serii, a oryginalne pióro autorki i jej poczucie humoru!

    Sarkazm autorka opanowała do perfekcji i umiejętnie nim operuję. W. Redna jest kobietą temperamentną, chwilami złośliwą i wybuchową, ale ma również wielkie i dobre serce. Niezwykle charakterystyczna postać, która z łatwością kształtuje się w umyśle czytelnika i pozostaje tam na długo. Rzadko trafiam na takie postacie, które bez problemu potrafię sobie wyobrazić i to w najdrobniejszym szczególe. Nawet złośliwe skrzywienie warg znalazło się w tym obrazie. Wiedźma ma cięty język i to w niej uwielbiam! W książce na powrót spotykamy jej przyjaciół. Lenowi również poświęcono więcej uwagi i jakoś taki doroślejszy się wydaję. Czyżby nasz młody władca Dogewy zmężniał? Aż łezka się w oku kręci w dumnym czytelniku, który w całości pokochał tę zgraje porywczych bohaterów.

    Książkę czytałam z prawdziwą przyjemnością i jeśli szukacie poważnej literatury, to ten cykl należy omijać. „Kroniki Belorskie” to w całości literatura rozrywkowa, którą należy przyjąć z przymrużeniem oka. Styl autorki jest charakterystyczny, przesiąknięty gwarą i kąśliwymi uwagami. Książka jest przepełniona zjadliwymi uwagami, lekkim szyderstwem i tak jak prędzej wspomniałam, sarkazmem. Całość jest naprawdę przyjemna w odbiorze. Komizm sytuacji wyciska łzy rozbawienia, a przygody bohaterki porywają. Ten tom można podzielić na trzy osobne historię. Pierwsza jest utrzymana w rycerskich klimatach i Wolha bawi się w detektywa. Druga część jest nico bardziej beztroska i przygodowa. Trzecia, ta najbardziej interesując, to spotkanie starych znajomych i walka ze złem. Wszystkie pozornie odrębne, jednak łączą się w spójną całość. Finał jest w pełni satysfakcjonujący i przyznaję, że niektóre szczegóły mi umknęły, bo autorka powraca do zdarzeń z poprzednich tomów, więc z pewnością wrócę do tej historii.

    „Wiedźma Naczelna” to ognista powieść. Zabawna i świetnie napisana. Wolha Redna jest jedyna w swoim rodzaju i kiedy raz się odwiedzi Belorię, ma się ochotę zgłębić ten magiczny świat. Specyficzny humor wyróżnia tę serię i mogę ją polecić wszystkim fanom fantastyki. 8/10

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula