Walcząc z ciszą. On the Ropes. Tom 1

Autor:

Aly Martinez

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
324
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 25,86 zł
Nasza cena: 30,11 zł 39,99 zł Taniej o: 25%

Czasem życie od samego początku jest nierówną walką. Nie masz na kogo liczyć. Jesteś na dnie. W młodym wieku dowiadujesz się, że utrata słuchu jest u ciebie kwestią "kiedy", a nie "jeśli". "Walcząc z ciszą" to książka o pierwszym z trzech braci Page.

Till Page, główny bohater "Walcząc z ciszą", to wojownik. Toczy nieustanny bój. O lepsze jutro dla siebie i braci, o miłość, o sprawność. Widać w nim wiele strachu i niepewności, ale da się też dostrzec drzemiące pokłady determinacji i nadziei. Żadna walka w jego życiu nie jest wyrównana, są momenty zwątpienia. Kiedy dowiaduje się, że z upływem czasu jego słuch będzie stawał się coraz gorszy, aż w końcu pozostanie jedynie cisza - włamuje się przez okno do opuszczonego mieszkania. Okazuje się jednak, że nie jest ono tak całkiem opuszczone.

Eliza Reynolds jest artystyczną duszą pełną sprzeczności. Od początku jest sama. Sama w życiu. Sama ze swoimi problemami. W porzuconym mieszkaniu znalazła swoje miejsce. Nie jest kolejną księżniczką, czekającą na księcia na białym koniu. Jest silna, zna własną wartość i potrafi walczyć o swoje dobro. Till i Eliza poznają się, gdy mieli po 13 lat i życiowe bagaże już pełne trudnych doświadczeń. W momencie zetknięcia się ich losów, zaczynamy obserwować niesamowitą historię przyjaźni, miłości i rozczarowań, misternie utkaną przez autorkę. Oprócz Elizy w życiu Tilla pojawia się boks. Ten sport staje się jego pasją, a także sposobem na oderwanie się od społecznego dna. Till ma na utrzymaniu dwóch braci, dla których lepszego losu i wykształcenia poświęca siebie.

Aly Martinez w swojej książce poruszyła trudne tematy i zafundowała czytelnikowi emocjonalny rollercoaster, pokazując przy tym do czego mogą prowadzić niezdecydowanie i zaborczość, ale też podkreślając jak wiele znaczą bliskość i wsparcie drugiej osoby. Wykreowała bohaterów, z których doświadczeniami się utożsamiamy i którym szczerze kibicujemy, mocno trzymając za nich kciuki. Obok jej powieści nie da się przejść obojętnie - wciąga i zmusza do reakcji.
Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Życie bywa niesprawiedliwe, a to chociażby dlatego, że podczas gdy jedni mają udany start w kręgu zamożnych i kochających rodziców, inni zaczynają od zera, od samego początku zmuszeni do walki o przetrwanie. Ponoć determinacja bywa doceniana, a każdy jest kowalem swojego losu, ale jak spojrzeć przychylnym okiem na ludzkie nieszczęście, które dla wielu bywa niestety demotywujące? Zdecydowanie niełatwy start ma bohater powieści „Walcząc z ciszą”, któremu przychodzi odbierać ciosy nie tylko na ringu, ale także na arenie zwanej życiem. Gotowi na kolejną perełkę obowiązkową dla wszystkich fanów romansów?

  ZARYS FABUŁY

  Till nigdy nie miał okazji poznać smaku rodzinnego ciepła. Podczas gdy jego matka dalece odbiega od wzorca idealnej rodzicielki, ojciec prowadząc nielegalne interesy ściąga na swoich bliskich realne niebezpieczeństwo. Dla chłopaka jedynym wyjściem, żeby nie oszaleć, okazuje się sport, któremu bezgranicznie się oddaje. I Eliza Reynolds, dziewczyna, która od zawsze była mu pisana. Jego wybawienie, jego ratunek. Sęk w tym, że los skrywa w zanadrzu inne przygotowane dla niego „niespodzianki”. Chłopak z pewnością nie przewidział tego, że przyjdzie mu walczyć nie tylko na ringu. Ten prawdziwy bój stoczy o zdrowie i szczęście. Bo kiedy w powietrzu wisi realna groźna stopniowej utraty słuchu, całe życie przewraca się do góry nogami.

  WOJOWNIK I JEGO AZYL

  Wojownik balansujący na granicy dobra i zła. Przystojny buntownik, który jednak od samego początku potrafi pokazać swoje wielkie serce i pomocną dłoń. Bezgranicznie zakochany w Elizie, która jest jego ukojeniem od kilku już lat. Till, dorastający w patologicznej rodzinie jest pracowity, zdeterminowany i czuły. Miękną nogi w jego towarzystwie, oj miękną. Stąd emocje towarzyszące jego cierpieniu są tak ogromne, że nie w sposób przejść obok nich obojętnie. Eliza z kolei dorasta w domu, w którym nikt nie ma dla niej czasu. Otwarta, wrażliwa, ale gotowa do poświęceń. Autorka przeznaczyła pierwszoosobową narrację zarówno dla niej, jak i dla Tilla, stąd czytelnik ma okazję zaprzyjaźnić się z tą dwójką w równym stopniu. Na mnie ta para zrobiła ogromne wrażenie, a rodząca się pomiędzy nimi chemia wręcz parowała z kartek książki.

  MIŁOŚCI I DRAMATY

  Autorka przeznaczyła główny plan dla uczucia, które ma już swój staż. Bohaterowie znają się nie od dziś, choć w ich życiu wciąż dzieje się coś nieprzewidywalnego, coś, w czym po prostu będą musieli się odnaleźć. Wątek miłosny, bazujący głównie na emocjach, szczerości, wsparciu – dopiero na drugim planie na fizyczności, został udekorowany tłem rodzinnych problemów, z przewagą dramatów w życiu chłopaka. Z czasem jednak na pierwszy plan wychodzi realne zagrożenie utraty słuchu, co w książkach tego gatunku jest raczej oryginalnym smaczkiem fundującym wiele mocnych wrażeń.

  KOLEJNE TOMY

  Jako że główny bohater wiąże swoją codzienność ze sportem, czytelnik napotyka motyw walki na ringu. Płynna narracja, przystępny styl i chwytliwe dialogi, które towarzyszą ciekawej fabule budują zatem książkę, którą czyta się szybko i z rosnącym zainteresowaniem. Autorka, choć zakończyła historię Tilla i Elizy w tym tomie, wypracowała sobie jednak pole do popisu w kolejnych częściach, które będą dotyczyć innych drugoplanowych postaci. Już wiem, że ja obowiązkowo po nie sięgnę.

  PODSUMOWANIE

  Historia skomponowana z uczuć, z bohaterami, których można pokochać i wartościową fabułą wykraczającą poza wątek miłosny. Bazująca na szczerości, wsparciu, wspólnej walce z przeciwnościami losu. Poruszająca ważne tematy pośród których można odnaleźć kwestię dorastania w trudnych warunkach oraz motyw wizji fizycznej niepełnosprawności jednego z głównych bohaterów. Polecam wszystkim wielbicielom romantycznych love story. Ta zdecydowanie potrafi wzruszyć.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Sięgając po "Walcząc z ciszą" Aly Martinez liczyłam na lekką opowieść o trudach dorastania. Jednak autorka zaoferowała więcej niż się spodziewałam to był istny huragan uczuć, książka napisana tak dobrze, że nie można się od niej oderwać. Zapraszam do zapoznania się z recenzją.

  Chłopak, którego rodzice cudem nie trafili do więzienia (do czasu) musi walczyć o lepsze życie dla siebie i braci. Życie dokopuje mu zabierając słuch, ale w zamian stawia na jego drodze Elizę, dziewczynę, której rodzice nie mają dla niej czasu, a właściwie to nie chcą go mieć. Till i Eliza mają tylko siebie. Czy uda im się przetrwać i wyjść na ludzi?

  Z niecierpliwością czekałam na premierę tej książki i muszę przyznać, że bracia Page w moim serduszku dorównali niedoścignionym do tej pory braciom Salvatore. Bohaterowie, którzy zapadają w pamięć i cała skala uczuć to przepis na doskonałą książkę,a jeden cytat z książki jest w stanie określić nasze życie. I właśnie taki znalazłam "Wskazał palcem okno mojego pokoju znajdującego się nad jego głową

  -Niebo - powiedział. Potem omiótł szerokim gestem roztaczające się przed nami miasto

  -Piekło. I w końcu wycelował palcem w ziemię, na której siedział - Czyściec." Dla Tila niebem było okno Elizy, dla mnie są nim ramiona męża i tycie rączki synka. Każdy ma swoją idylle, która może być wszystkim. Czytajcie śmiało.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kochająca rysować główna bohaterka Eliza, niezauważana przez rodziców, dnie a nawet noce spędza w opuszczonym domu, gdzie znajduje ciszę, spokój i swoje miejsce, w którym czuje się najlepiej. Pewnego dnia przez okno wdrapuje się jej rówieśnik ze szkoły, dobrze przez Elizę znany. Chłopak jednak dziewczyny nie kojarzy. Jedno spotkanie przeradza się w kolejne, a kolejne w następne. Tym sposobem Eliza i Till zaprzyjaźniają się ze sobą. Niestety ich przyjaźń jest tylko w tym domu, bo w szkole Till całkowicie ignoruje dziewczynę. Lata mijają, a bohaterzy dorastają. Przyjaźń przeradza się w uczucie i pożądanie, do którego w końcu bohaterzy się przyznają. Jedna noc ich rozdziela. Po pół roku rozłąki, gdy Eliza w końcu zaczyna żyć na nowo, do okna w jej nowym mieszkaniu puka nie kto inny jak Till. Historia zaczyna się na nowo, ale tym razem w dorosłym życiu.

  Z dwojga głównych bohaterów, to właśnie Eliza była tą, którą polubiłam nieco bardziej. Moją decyzję mogę uargumentować tym, że to ona była tą rozsądniejszą, waleczną, konsekwentną i na szczęście potrafiła postawić na swoim. Bardzo podobało mi się w niej to, że w pewnym momencie zatrzasnęła okno. Dosłownie. Zrozumiecie o czym piszę, po przeczytaniu. Till natomiast nie był gorszy, nie, ale niektóre jego decyzje po prostu mnie denerwowały. Chłopak był zaradny i robił wszystko dla dwóch młodszych braci, by mogli godnie żyć. Jego zawziętość, łączenie kilku prac, pasji i opieki nad braćmi było godne podziwu, szczególnie po tym co ten chłopak przeżył i co na jego barki miało jeszcze spaść.

  Na uwagę zasługują również bohaterzy drugoplanowi, jak bracia Tilla, czyli Flint, którego historia może być jeszcze lepsza, szczególnie że autorka zostawiła sobie furtkę do tej postaci, a ja umieram z ciekawości jak potoczą się jego losy. Oraz Quarry, niezwykle zabawny dzieciak z niewyparzoną buzią, który już teraz wie co czeka go w przyszłości. Pokochałam całą trójkę i nie ukrywam, że czekam niecierpliwie na części poświęcone właśnie nim. Chciałabym również wspomnieć o Slate'cie, właścicielu siłowni, który przyjął chłopców pod swoje skrzydła, dając im prace, zajęcie, jak również stał się ich "ojcem". Ojcem z dobrymi radami, z pomocną dłonią i miłością.

  Motyw od przyjaźni do miłości jest jednym z moich ulubionych. Bardzo podobało mi się, że kilka początkowych rozdziałów było wprowadzeniem czytelnika w lata przyjaźni bohaterów. Autorka świetnie poradziła sobie w przedstawieniu nam najważniejszych momentów z ich relacji, by potem płynnie przejść do teraźniejszości. Dzięki temu mogłam ich poznać, poczuć łączącą ich więź, zrozumieć pewne sytuacje jak i ich samych. A dzięki narracji prowadzonej zarówno przez Elizę jak i Tilla, pisarka zostawiła mnie zaspokojoną. Prawie.

  No właśnie prawie, bo zabrakło mi dwóch rzeczy. Po pierwsze - przeszłość Tilla mamy podaną na tacy. Wiemy co się u niego działo, co wpłynęło na ucieczkę do opuszczonego domu, jak to wpłynęło na jego życie. Jednak tego samego nie mogę napisać o przeszłości Elizy. Jedyne co autorka nam zdradziła, to że dziewczyną nie interesowali się rodzice zajęci sobą, przez co ta uciekała do "lepszego" miejsca. Do końca miałam nadzieję, że jednak Pani Martinez rozwinie trochę bardziej ten temat, lecz niestety się nie doczekałam. Po drugie - sprawa przejęcia opieki Tilla nad braćmi. Tak po prostu chłopak zabrał ich do siebie i koniec. Żadna policja, opieka społeczna, ani nawet nauczyciele w szkole chłopaków nie zorientowali się, że coś się dzieje. Że rodziców - w sumie to matki - nie ma. Szkoda, bo w prawdziwym życiu by się to nie udało.

  Nie jest to łatwa książka, raczej pełna bólu, samotności, walki i nauki życia. W tym wszystkim jednak autorka płynnie wplatała nieco humoru, dzięki temu czytelnik nie czuje się przytłoczony smutkiem. Życie potrafi dać w kość, niektórym mniej, niektórym bardziej, ale to co najważniejsze to się nie poddawać, walczyć i cieszyć z tego co się ma. Nawet jeśli nie jest łatwo. Aly Martinez ukazała to w swojej powieści, którą niewątpliwie polecam. Bardzo dobra, mądra i wciągająca ze świetnie wykreowanymi bohaterami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Początkowo obok "Walcząc z ciszą" przeszłam obojętnie, jakoś nie zwróciłam na tę pozycję większej uwagi - sama nawet nie wiem czemu. Ale z czasem coraz bardziej mnie intrygowała ta książka, aż w końcu pewna kochana osóbka ją przeczytała i zaczęła mnie na nią namawiać. I postanowiłam spróbować. Zanim się jednak do niej zabrałam minęło troszkę czasu (matura is coming), a teraz w sumie żałuję, że nie znalazłam dla niej chwilki nieco wcześniej, bo była to naprawdę dobra historia. Ale może po kolei.

  Sądząc po opisie wnioskowałam, że w tej książce głównym tematem będzie wątek utraty słuchu. Szczerze przyznam, że ten wątek powodował, że "Walcząc z ciszą" mnie jednak kusiło, powód jest prosty - lubię wątek niedosłuchu/głuchoty, bo jest mi ON zwyczajnie bliski. Ale wracając do tematu - myślałam że to wokół tego będzie się wszystko kręciło, więc nieco się zdziwiłam, kiedy tak się nie stało. Owszem, jest ON tutaj bardzo ważny, ale Aly Martinez wplotła go w ciekawą i nieco inną opowieść o dwojgu młodych ludziach, którzy muszą razem stawiać czoła światu. Na początku autorka przenosi nas kilka lat wstecz i przez kilka pierwszych rozdziałów przeskakujemy co kilka lat zanim zacznie się fabuła z teraźniejszości. Dzięki temu Aly przybliżyła nam postacie Tilla i Elizy, ich przeszłość, dzieje ich przyjaźni. Bardzo mi się to spodobało, bo zyskałam szerszy obraz ich relacji, ba! samych ich postaci. Łatwiej było mi się wczuć w nich. Momentami było mi ich szkoda, ale jednocześnie podziwiam ich za siłę, za upór, za to dążenie do celu, do lepszej przyszłości.

  Till i Eliza nie mieli łatwego dzieciństwa, dorastali w rodzinach, gdzie nie do końca się nimi przejmowano. Till w dodatku miał dwóch młodszych braci i tutaj muszę wspomnieć, że autorka bardzo ciekawie rozwinęła ich wątek. Ukazała prawdę braterskiej relacji, relacji rodzeństwa - kłótnie, sprzeczki, dogadywanki są na porządku dziennym, ale kiedy jeden potrzebuje w czymkolwiek pomocy - reszta stoi za nim murem. I tak powinno być. Nie będę oryginalna, ale polubiłam wszystkich bohaterów - zarówno Elizę jak i wszystkich trzech braci Page. Każdy z nich był innym człowiekiem, ale wszyscy byli dobrymi ludźmi, którzy starali się żyć normalnie mimo przeciwności.

  Żeby nie było tak cudownie, to przyznam, że Till momentami mnie irytował. On i jego fantazje. Przez długi czas uznawałam je za urocze, ale w końcu zrozumiałam punkt widzenia Elizy i zaczęło mnie to irytować. Fantazje fantazjami, ale rzeczywistość też istnieje i w niej też trzeba umieć żyć.

  Wątek utraty słuchu moim zdaniem był dobrze poprowadzony, aczkolwiek jestem nieco zawiedziona, bo liczyłam na to, że będzie o tym ciut więcej, że autorka nieco bardziej zagłębi się w temat. Ale tak czy siak podobał mi się sposób, w jaki to uchwyciła i cieszę się, że w ogóle podjęła taki temat. [...]

  Ciąg dalszy na blogu - [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To moje pierwsze spotkanie z autorką, ale mam nadzieje, że nie ostatnie. Na początku nie potrafiłam się wkręcić w historie Tilla i Elizy, ale gdy już się w nią wciągnęłam, nie mogłam się oderwać.

  Till pochodzi z nieciekawego domu, rodzice nie specjalnie się nim interesowali, ma również dwóch braci, którymi się opiekuje. Już jako dziecko spotkał Elizę, która tez borykała się z problemami w domu. Kiedy młodzi już jako dorośli, nadal się przyjaźnią, pewnego dnia ich przyjaźń przerodziła się w coś wyjątkowego. Eliza studiuje i pracuje, Till jest pięściarzem. Na początku trenuje w klubie za darmo, natomiast później przechodzi na zawodowstwo. Till jest obciążony od urodzenia pewnym schorzeniem i któregoś dnia przyjdzie jemu oraz jego bliskim z nim się zmierzyć. Czy Till poradzi sobie z nową sytuacją ? Czy będzie w stanie zaakceptować wydarzenia z jego życia ? Czy da sobie pomóc ?

  Książka porusza ważny temat, pokazuje jak bardzo w jednym momencie może skomplikować nam się życie. Nie warto narzekać i użalać się nad sobą, ponieważ kiedy dotkną nas prawdziwe problemy, wtedy tamte wcześniejsze sytuacje wydadzą nam się błache. Zdrowie oraz rodzina są najważniejsze.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Aly Martinez
 • Wydawnictwo NieZwykłe
 • Seria On the Ropes
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 324
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788378898368
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Fighting silence
 • Tłumacz: Kuksinowicz Anna
 • ISBN: 9788378898368
 • EAN: 9788378898368
 • Wymiary: 14.0x20.0x2.4 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Owiani ciszą 0/5 Nasza cena:
28,88 zł 52,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Owiani ciszą

Witold Rumel - w latach szkolnych notoryczny organizator wagarów, które spędzał razem kumplami w klubie sportowym lub na spacerach nad Wisłą, wielokrotnie był relegowany z kilku warszawskich podstawówek, podczas dwukrotnych ucieczek z domu rodzinnego zaprzyjaźnił się z facetami z marginesu...
Cisza 4/5 Nasza cena:
31,46 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cisza

W równym stopniu zabawna, co chwytająca za serce, pełna żarliwych uczuć opowieść o ojcach, synach i autyzmie.Ben Jewell opisał przełomowy moment swojego życia. Jego dziesięcioletni syn, Jonah, nigdy nie zaczął mówić. Gdy Ben i Jonah zostają zmuszeni do wprowadzenia się do starszego i zrzędliwego...
Cisza 4/5 Nasza cena:
63,00 zł 70,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cisza

Psychologiczno-erotyczny dramat z elementami kryminału. Optymistyczna i refleksyjna „Trylogia ciszy” to powieść o najcenniejszych wartościach w życiu człowieka, mądrości odcinania się od traumatycznej przeszłości i potędze wybaczania. Love story Mai i Adama. Obok pary kochanków, bardzo ważną...
Na górze cisza 0/5 Nasza cena:
17,45 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na górze cisza

Wielokrotnie nagradzana liryczna opowieść o samotności i późnym wyzwoleniu. Helmer żyje samotnie na holenderskiej wsi, a jego główne zajęcia to opieka nad schorowanym ojcem, dojenie krów, karmienie osiołków i doglądanie gospodarstwa. Ten pozornie senny krajobraz kryje w sobie napięcia, które znajdą...
Cisza w Pradze 4/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cisza w Pradze

Muzyka jest ucieczką, bywa atakiem albo oddechem – mówią bohaterowie Ciszy w Pradze. To również bicie serca w rytmie techno, tło dla seksu, podróży, rozmów i rozstań. Nie ma absolutnej ciszy – powtarzają niezależnie od siebie Petr, Vanda, Hana i Vladimír – zawsze coś gdzieś słychać. To przeszkadza,...
Chłopak, który o mnie walczył 4/5 Nasza cena:
31,53 zł 37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chłopak, który o mnie walczył

Czasem musisz odejść... Rozstanie z Jamiem było dla Ellie najtrudniejszą rzeczą, z jaką musiała się zmierzyć. Rozpoczęła nowe życie, w nowym miejscu, u boku nowego mężczyzny. Tragedia rodzinna zmusza ją jednak do powrotu do domu. Ellie jest przekonana, że wyleczyła się z Jamiego - zapomniała o...
Minuta ciszy 5/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Minuta ciszy

Niemcy, lata 70. XX wieku. W szkole średniej małej nadbałtyckiej miejscowości trwa ceremonia żałobna ku czci Stelli, zmarłej tragicznie młodej nauczycielki języka angielskiego. Dyrektor szkoły prosi 18-letniego Christiana, syna miejscowego „rybaka kamieni”, by w imieniu nauczycieli oraz swoich...
Trzy godziny ciszy 5/5 Nasza cena:
28,04 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trzy godziny ciszy

Pisałam do niego listy. Dużo listów. Na początku mi odpisywał, potem coraz rzadziej. Aż do momentu, kiedy przesłał mi czystą białą kartkę ze swoim imieniem w prawym dolnym rogu. Pustka na tym papierze przerażała swoją bladością. Do dzisiaj widok białej kartki wywołuje we mnie strach i nie chodzi o...
Nie wchodź w moją ciszę 4/5 Nasza cena:
31,41 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie wchodź w moją ciszę

Książka "Nie wchodź w moją ciszę" to dramat psychologiczno - erotyczny z elementami kryminału, w którym nie brak emocjonalnie naszkicowanych treści. Główną bohaterką jest Maja - piękna, niezależna i bardzo inteligentna 32 - letnia singielka, zmagająca się od lat z problemem pracoholizmu i...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula