Układ z Cameronem. Slow Burn. Tom 2

Książka
31,99 zł
Outlet
16,99 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Seria: Slow Burn
Wydawnictwo: NieZwykłe
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 380
Opis

Czy młodszy, szalenie zabawny i przystojny mężczyzna zmieni życie Joellen Bixby? Ta historia może skończyć się złamanym sercem. Sięgnij po "Układ z Cameronem", by przeżyć gorącą przygodę!

Joe, kobieta z lekką nadwagą, która przekroczyła już trzydziestkę, żyje pracą, a jej jedyną rozrywką są "pasjonujące" rozmowy prowadzone ze starszą sąsiadką. Kiedy nowym sąsiadem okazuje się Cameron McGregor, jej święty spokój staje pod znakiem zapytania. Mężczyzna przyprowadza ciągle nowe kobiety i nigdy nie zwraca uwagi na ciszę nocną. Jego sarkastyczne podejście do sytuacji doprowadza bohaterkę do furii, chociaż jego gorące ciało rozpala jej krew.

Mimo niebezpiecznego przyciągania między mężczyzną i kobietą początkowo do niczego nie dochodzi. Cameron stawia sobie za cel pomoc Joellen w zdobyciu szefa, w którym jest zauroczona od wielu lat. Wspólne treningi oraz ciągłe przekomarzanie zaczynają jednak skutkować rodzącym się uczuciem.

Czy Joellen Bixy postanowi zmienić całe swoje życie dla młodego kapitana drużyny rugby?

"Układ z Cameronem" to drugi tom serii Slow Burn autorstwa J. T. Geissinger. Kobieta napisała już ponad dwudziestu gorących romansów, które doceniają fanki tego gatunku. "Kontrakt Jacksona" to pierwsza jej książka, która została wydana w Polsce.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii romans lub z serii Slow Burn

Szczegóły
  • Autor: J. T. Geissinger
  • Wydawnictwo NieZwykłe
  • Seria Slow Burn
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2021
  • Ilość stron: 380
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788381785891
  • Język: polski
  • Oryginalny tytuł: Melf for You
  • Tłumacz: Stopyra Malwina
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788381785891
  • EAN: 9788381785891
  • Wymiary: 14x20.5 cm
  • Dane producenta: Grupa Wydawnicza Dariusz Marszałek, Dąbrowskiego 57/4, 32-600 Oświęcim, Polska, niezwykle@wydawnictwoniezwykle.pl, tel. 537852877
Recenzje książki Układ z Cameronem. Slow Burn. Tom 2 (43)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest naszym Klientem i kupił ten produkt w naszym sklepie.
    Dodana przez Monika J. w dniu 2021-07-30
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Kolejna świetna książka tej autorki, która nie tylko potrafi rozbawić zabawnymi dialogami, ale również opowiada o tym, jak oczekiwania najbliższych i otoczenia oraz krytyka potrafią wpłynąć na nasze zachowanie i poczucie własnej wartości.

    Joellen jest raczej outsiderką. Nie udziela się towarzysko, ma raczej niskie mniemanie o swojej atrakcyjności i od 10 lat podkochuje się w swoim szefie.

    Pewnego dnia jej sąsiad zamienił się ze swoim kuzynem na jakiś czas mieszkaniami.

    Tak oto Joellen poznała szalonego, wielkiego i głośnego nowego sąsiada Camerona - kapitana szkockiej drużyny rugby.

    Ich konfrontacje będą naznaczone wieloma zabawnymi docinkami, gdy szkocki rugbysta postanowi pomóc dziewczynie zdobyć swojego wymarzonego faceta.

    Nie wie jeszcze, że sam wpadnie jak śliwka w kompot...

    Polecam.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Paulina A. w dniu 2025-03-15
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    [ współpraca reklamowa ]

    Po "Kontrakcie Jacksona" miałam naprawdę spore oczekiwania, co do tej pozycji, bo liczyłam na coś co chociaż dorówna pierwszemu tomowi tej serii i na całe szczęście się nie przeliczyłam. "Układ z Cameronem" może i nie był lepszy, ale na pewno był na równi. Muszę jednak przyznać, że na początku nie do końca się lubiłam z tą historią. Miałam, więc pewne obawy, ale im dalej tym coraz bardziej one zostały rozwiane. Nim przejdę dalej trzeba powiedzieć jedną ważną rzecz. Ta historia to nie jest nic odkrywczego, nie mamy tutaj nic nowego, nic co może nasz zaskoczyć. Co ciekawe zazwyczaj taka sytuacja mnie zniechęca, sprawia, że książka jest okay, bez większego szału. W tym wypadku jednak jest inaczej. Styl pani Geissinger przypadł mi bardzo do gustu i sprawił, że nawet odgrzewany kotlet, chociaż nie, lepiej dać tu ziemniaki, bo ich akurat odgrzewanych nienawidzę... Wracając, że nawet odgrzewane ziemniaki mogą być dobre. Powiem wam, że część postaci z tej książki pokochałam, a już zwłaszcza naszą dwójkę. Chociaż muszę przyznać, że Cameron mnie denerwował, mówiąc do Joellen "dziołszka", ale z czasem stało się to tak charakterystyczne dla niego, że nie wyobrażałam już sobie Cama bez tego słowa. Podobało mi się też to jak bohater pokazywał Joellen, że nie powinna się zmieniać dla mężczyzny, jeśli on czegoś w niej nie akceptuje to znaczy, że nie jest jej wart, a ona nie powinna spełniać tych wymagań, powinna być sobą. "Układ z Cameronem" porusza wątki, o których mówi się, moim zdaniem dość mało, czyli to jak media ukazują sławne osoby, że nie zawsze to wygląda tak jak oni to piszą oraz właśnie dążenia to takich wyimaginowanych ideałów za wszelką cenę. Jeszcze na sam koniec muszę powiedzieć o rzeczy, którą pokochałam w książkach tej autorki, a mianowicie to, że sceny erotyczne pojawiają się w nich zawsze już na samym schyłku historii, a do tego czasu głównie skupiamy się na samej relacji między bohaterami, że nic tutaj nie toczy się zbyt szybko. Naprawdę wielki plus za to. Z ręką na sercu polecam.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Weronika R. w dniu 2021-12-14
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    🏈"Serce ma swoje pra­gnie­nia. Ale cza­sem to, co bie­rzesz za mi­łość, jest tylko pięk­ną formą au­to­de­struk­cji. Naj­gor­sze w życiu to oddać sie­bie w za­mian za nic".

    .

    .

    Wiedzieliście, że obecnie na jednym z kanałów telewizyjnych możemy obejrzeć program pt. Wyjadacze, w którym to charyzmatyczne, a przede wszystkim doświadczone w randkowym świecie osoby pomagają amatorom w tym temacie? Dlaczego Wam o tym mówię? Przede wszystkim ze względu na fakt, iż fabuła „Układu z Cameronem” w głównej mierze opiera się na tym samym schemacie. Doświadczony kobieciarz Cameron McGregor spróbuję nauczyć Joellen Bixby, w jaki sposób najszybciej i najskuteczniej zdobyć serce wymarzonego faceta. Podpowie jej jak skutecznie działać na zmysły płci przeciwnej oraz jakich zachowań powinna się wobec mężczyzn wystrzegać. Tylko pytanie brzmi: czy jego misja zakończy się sukcesem? Czy Joellen zdoła usidlić żonatego dyrektora generalnego firmy, w której pracowała od dziesięciu lat? Czy może po kilku lekcjach z Cameronem dotrze do niej, że mężczyzna, którego uważała za pięknego, wspaniałego i wprost dla niej idealnego, w rzeczywistości nie przypominał rycerza w lśniącej zbroi, który przybył by w razie potrzeby ją uratować? Odpowiedź na te oraz inne pytania poznacie tylko i wyłącznie zapoznając się samodzielnie z drugim tomem serii „Slow burn”. Gwarantuję Wam, że na pewno nie pożałujecie lektury tego tytułu!

    .

    Po raz pierwszy pióro J.T. Geissinger miałam okazję poznać w lutym tego roku. Doskonale pamiętam, że, gdy tylko „Kontrakt Jacksona” do mnie dotarł od razu zabrałam się za lekturę, w której tak naprawdę zakochałam się od pierwszych stron. Uwielbiam, gdy romanse posiadają w sobie nie tylko humor, bajkową scenerię czy też dobrze opisane romantyczne uniesienia. Cenię sobie przede wszystkim to, iż autorki przemycają do tego gatunku literackiego także poważne, życiowe tematy i problemy, z którymi na co dzień może borykać się każdy z nas. Czekałam z niecierpliwością na premierę kolejnej powieści stworzonej przez J.T. Geissinger, gdyż w głębi serca wiedziałam, że na pewno dobrze spędzę z nią czas, a co najważniejsze – nie zawiodę się na niej. Nie ukrywam, że po fenomenalnej pierwszej części serii „Slow burn” do „Układu z Cameronem” podeszłam z wygórowanymi wymaganiami. Zdawałam sobie już doskonale sprawę, że tą utalentowaną pisarkę stać na stworzenie czegoś spektakularnego, nietuzinkowego czy też zapadającego w pamięć i powiem Wam, że na szczęście w większym stopniu ten tom spełnił moje oczekiwania. Co prawda, dalej moim ulubieńcem pozostaję „Kontrakt Jacksona”, ale historia Camerona i Joellen również miała w sobie wiele aspektów, które całkowicie mnie urzekły, a i mogłam z niej wyciągnąć życiową lekcję uświadamiającą mi, że nikt z nas nie jest w rzeczywistości dziwny, lecz na swój sposób wyjątkowy.

    Praktycznie nie zdarza mi się zaczynać recenzji od wad danego tekstu, ale w tym przypadku uważam, że znacząco wpływają one na jego odbiór. Stwierdzam z przykrością, że już dawno nie czytałam książki, w której tak źle została wykonana korekta błędów. Jestem niesamowicie przeczulona na wszelkiego rodzaju niedociągnięcia oraz braki ogonków, kropek i tak dalej, ale tutaj męczące literówki, występujące zresztą w mnogich ilościach nie okazały się największym przewinieniem. Ciśnienie mi się podnosiło, gdy widziałam wyrazy takie jak „meganamiętny” czy „superbogaty” pisane oddzielnie. A wiecie, że przedrostek „mega” można łączyć tylko i wyłącznie z rzeczownikami? Nie znajdziemy w słowniku takiego słowa jak „megaszybki” czy „megaduży”. Aczkolwiek, osoby sprawdzające tę książkę ewidentnie nie zdawały sobie z tego sprawy zostawiając w niej takie określenia, co niestety jest dla mnie naprawdę smutne. Nie rozumiem również, w jakim celu wypowiedzi jednej z bohaterek zostały w przeważającej części napisane kursywą. Po co akcentować, co drugie słowo? Nie mam pojęcia, co ten zabieg miał na celu. Jako wisienkę na torcie zostawiłam sobie tłumaczenie słowa „lass”, które brzmiało tutaj „dziołcha”. Mówiąc szczerze, to za każdym razem, gdy na stronie dostrzegałam to określenie byłam gotowa wyjść z siebie i stanąć obok. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że główny bohater pochodził ze Szkocji to i tak powinien używać określenia „dziewczyna”, ewentualnie „dziewucha”, ale na pewno nie „dziołcha”. Wiem, że niektórym czytelnikom to określenie w ogóle nie przeszkadzało, ale ja po ludzku nie mogłam go znieść.

    Troszeczkę sobie ponarzekałam, więc teraz czas najwyższy przejść do plusów „Układu z Cameronem”, do których niewątpliwie zaliczam kreację głównych bohaterów. Trzydziestosześcioletnia Joellen Bixby pracowała od dziesięciu lat w Maddox Publishing. Przez cały ten okres harowała jak wół, nie tylko w czasie zmiany, ale także po godzinach i w weekendy. Zgadzała się na wykonywanie wszelakich zadań powierzonych jej przez szefową, gdyż obawiała się utraty zatrudnienia. Odkąd tylko pamiętała podkochiwała się także w dyrektorze generalnym owej firmy. Wiedziała, że dla niej to najbardziej idealny z żyjących mężczyzn: piękny niczym bóstwo, wykształcony, oczytany, wyrafinowany, uprzejmy, uroczy, w dodatku wyglądający niczym ożywiona rzeźba Michała Anioła. Niestety, na jej nieszczęście był żonaty, a nieporadna towarzysko i nieśmiała Joellen nie wiedziała nawet, co zrobić żeby jej rycerz w lśniącej zbroi zwrócił na nią minimalną uwagę. Wtedy niespodziewanie na jej drodze stanął kapitan szkockiej drużyny narodowej, gracz rugby, który zamienił się ze swoim kuzynem na miesiąc mieszkaniami, tym samym został tymczasowym sąsiadem kobiety. „Camerona można było znaleźć we wszystkich gazetach i zwykle nie z powodu osiągnięć na boisku. Bójki w barach, seks skandale, pijaństwo i złe prowadzenie się w miejscach publicznych. Na wyspach magazyny plotkarskie pisały o nim „Książę Ściągacz Majtek”, ze względu na ilość jego podbojów”. Mężczyzna zaproponował, iż pomoże uporać się jej z pewnymi problemami oraz przy okazji wytłumaczy, w jaki sposób może zdobyć serce Michaela. Zamierzał dać jej kilka lekcji uwodzenia oraz nauczyć bycia taką, aby szef jej zapragnął. W końcu był ekspertem w dwóch sprawach – rugby i flircie, więc doskonale zdawał sobie sprawę, jak kobiety powinny postępować, aby zachęcić do siebie facetów. Nikt jednak nie przypuszczał, że wspólne lekcje i wiele godzin spędzonego razem czasu zbliżą do siebie „wyglądającego jak połączenie motocyklisty wyjętego spod prawa z gwiazdą rocka” gracza i upierającą się, aby pozostać brzydkim kaczątkiem trzydziestosześciolatkę. Cameron po drodze zrozumiał, że Joellen zaczęła wzbudzać w nim uczucia, których nigdy wcześniej nie znał. Kobieciarz i szara myszka – czy to ma prawo się udać? Czy ich relacja z góry skazana będzie na porażkę?

    Panna Bixby to bohaterka niedoskonała, posiadająca sporo kompleksów oraz zdruzgotane poczucie własnej wartości. Na początku zamknięta w sobie i nieśmiała przy boku Camerona zaczęła rozkwitać i z brzydkiego kaczątka stała się pięknym łabędziem. „Nie jesteś dziwna. Jesteś wyjątkowa. A to różnica”. Natomiast miałam momentami wrażenie, że nie zachowywała się adekwatnie do swojego wieku. Użalała się nad sobą, a na dodatek uczepiła się mężczyzny, który nawet nie był świadomy, co ona do niego czuła. „Marnowała swój czas na wzdychanie do faceta, który jej nie chciał, kiedy mogłaby się skupić na znalezieniu takiego, który ją zechce”. Denerwowało mnie, że idealizowała w myślach szefa, zakochując się tak naprawdę w jego wyobrażeniu. Pozbawiła go wad i stworzyła jego wręcz nieskazitelny obraz obdarzając uczuciami głównie życiorys i ładną buźkę Michaela. Dobrze, że z czasem odkryła, że był ON niczym „jabłko, które wiedźma podarowała Królewnie Śnieżce – lśniący i przesiąknięty trucizną”. Podobało mi się natomiast, iż autorka zwróciła w tej książce uwagę na problem poczucia braku akceptacji przez własną rodzinę. Bliscy bohaterki byli idealni w każdym calu – matka, która zajmowała się kiedyś modelingiem; siostra modelka, w dodatku urodzona piękność; ojciec surfer i fotograf gwiazd otaczający się tylko perfekcyjnie wyglądającymi ludźmi. Joellen odnosiła wrażenie, że do nich nie pasowała ze swoim nieidealnym ciałem, boczkami tłuszczu i porami, w które mogłoby wpaść małe dziecko. Nawet matka uznała własną córkę za niewartą miłości odnoszącego sukcesy, atrakcyjnego mężczyzny, za co miałam ochotę skrzywdzić tę kobietę. Jeśli chodzi o Camerona, to gdyby nie powtarzał ciągle słowa „dziołcha” może bardziej bym go polubiła. Nie mniej jednak i tak uważam go świetnego, troskliwego i kochanego faceta. Chamski, zapijaczony playboy, zarozumiały gnojek, dzieciorób i bestia – właśnie w taki sposób charakteryzowały go portale plotkarskie, ale Joellen przekonała się, że te określenia niezupełnie do niego pasowały. Ten Szkot skrywał w sobie o wiele więcej niż pozwalał innym zobaczyć na pierwszy rzut oka. Właściwie to tylko pannie Bixby udało się go prawdziwie dostrzec. Spostrzegła jego maskowane na co dzień oblicze uświadamiając sobie jak wartościowym był mężczyzną. „Dla mnie wyglądasz jak człowiek, którego nikt nie docenia, którego wszyscy traktują jak rzecz i oceniają tylko po wyglądzie. Widzą troskliwego, wnikliwego i uprzejmego mężczyznę, który ma nadzieję, że nikt tego nie zauważy, bo mogłoby to zostać uznane za przejaw słabości. Mężczyznę, który ukrywa swój ból za uśmiechem, topi go sypiając z kobietami, i z całych sił próbuje zapomnieć o tym, co go rani, ale nie może, bo ma miękkie serce i łatwo go skrzywdzić, ale nikt nigdy nie przyjrzał się na tyle uważnie, żeby to zauważyć”. Chemie i pożądanie pomiędzy bohaterami dało się wyczuć tak naprawdę od samego początku ich znajomości. Autorka bezbłędnie wykreowała rodzące się między nimi uczucia. Nie śpieszyła się z niczym, dzięki czemu byłam w stanie, bez najmniejszego problemu uwierzyć w ich miłość. „Oni byli jak dwa puzzle, które wreszcie trafiły na swoje miejsce – razem tworzyli całość”.

    .

    „Układ z Cameronem” to fenomenalna, genialna, zabawna, pełna humoru, mądra, a zarazem pouczająca historia niosąca za sobą przesłanie. Autorka stworzyła pełen emocji, niezwykły, ciepły i niezapomniany romans, od którego nie mogłam oderwać się nawet na chwilę. Wykreowane tutaj dialogi to istne mistrzostwo świata, tak samo jak używane przez pisarkę wyśmienite i wyszukane słownictwo. Bez dwóch zdań mam bardzo podobne poczucie humoru do J.T. Geissinger, gdyż jej nietypowe metafory i porównania skradły moje serce od pierwszych stron. Ta historia pokazuję, że nie musimy zmieniać się na siłę dla ukochanej osoby. Jeśli mężczyzna naprawdę nas kocha zaakceptuje nas takie, jakie jesteśmy obecnie. Został poruszony tutaj także temat samoakceptacji oraz krzywdzącego oceniania człowieka tylko na podstawie pozorów. „Układ z Cameronem” udowadnia, że warto być sobą i nie przejmować się tym, co myślą o nas inni ludzie. Z całego serca polecam Wam lekturę drugiego tomu serii „Slow Burn”. Myślę, że miłośnicy pełnych humoru i emocji, a zarazem wartościowych romansów będą zachwyceni jego treścią!

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Początkujący Recenzent
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Nikola J. w dniu 2021-10-21
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    tsampicos_book

    Cześć wszystkim!
    Jak samopoczucie? Podczas wybierania książki czym się kierujecie? Ładną okładką, ciekawym opisem, opiniami na temat danej pozycji, a może tym, czy zakończeniem jest szczęśliwe lub dramatyczne?

    Na dzisiejszy wieczór przygotowałam dla was recenzję jednej z książek @jtgeissingerauthor @wydawnictwoniezwykle

    „Układ z Cameronem” jak dla mnie przebił pierwszą część serii.

    Historia opowiada o Cameronie McGregorym - kapitanie drużyny rugby, który jest niezwykle pewnym siebie Szkotem, a zarazem ponadprzeciętnie inteligentnym facetem.

    Przeprowadzając się do kuzyna, Cameron nie spodziewa się, że jego sąsiadką będzie przepiękna trzydziestosześcioletnia Joellen, której na wskutek pewnych wydarzeń pomoże uwieść wymarzonego faceta. Brzmi jak bajka? Pewnie by nią była, gdyby nie jedno wielkie ALE, którym jest zauroczenie Camerona dziewczyną.

    J.T Geissinger już od pierwszych stron funduje nam salwę śmiechu i ukazuje przebojowy charakter naszej głównej bohaterki, która od razu przedstawia nam powody, dlaczego święta są do kitu.

    Autorka wykonała kawał dobrej roboty, jeżeli chodzi o bohaterów. Kończąc książkę nadal czułam napięcie między nimi, a w trakcie czytania towarzyszyło mi mnóstwo emocji. Nawet się popłakałam, co rzadko się u mnie zdarza, więc jestem godna podziwu dla autorki. Geissinger ukazała w swojej historii bardzo powszechny problem, którym jest zaniżona lub zerowa samoocena, spowodowana przez społeczeństwo jak i najbliższych, co odbija się na późniejszym życiu i związkach tej osoby. Jest to lekki romans z ważnym przekazem, którym jest kochanie siebie takimi, jakimi jesteśmy. „Układ z Cameronem” to absolutnie must have każdego czytelnika, który uwielbia zagłębić się w świecie romansów.

    10/10⭐

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Lubię To C. w dniu 2021-09-15
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    O sąsiadach można powiedzieć wiele. Szczególnie wiele na ten temat może powiedzieć Joellen, której nowy sąsiad kocha głośne imprezy i jeszcze głośniejszą muzykę. Równie wiele do życzenia pozostawia jego styl ubierania się i to, jak działa na młodą kobietę. Większość dziewczynek od najmłodszych lat marzy o spotkaniu swojego księcia na białym koniu. Nie inaczej jest z Joellen. Pojawienie się Camerona mocno koliduje z planami młodej kobiety. Co się stanie, kiedy irytujący sąsiad złoży propozycję nie do odrzucenia?

    Jedno mogę Wam powiedzieć, ta dwójka to prawdziwa petarda emocji i dobrego poczucia humoru! Cameron i Joellen to bohaterowie z którymi nie można się nudzić. Wbrew pozorom doskonale wiedzą czego chcą, mimo iż nie zawsze wybierają właściwą drogę, aby to osiągnąć. Książka napisana jest bardzo lekkim i przystępnym językiem. Czyta się ją bardzo szybko, z dużym zaangażowaniem. Autorka umiejętnie wplata w opisywane wydarzenia poczucie humoru, gwarantując tym dobrą zabawę. Książkę, mimo iż jest częścią cyklu, można czytać osobno, nie tracąc przy tym nic, ponieważ stanowi odrębną historię. Autorka z dużym dystansem podchodzi do opisywanych przez siebie wydarzeń, jednak nie odczuwa się, iż poszczególne wątki są mało spójne lub zupełnie oderwane od rzeczywistości. Książka stanowi świetną rozrywkę i z uśmiechem się do niej wraca. Bohaterowie są sympatyczni w odbiorze i wzbudzają całą paletę ciepłych emocji. Bohaterowie drugoplanowi również stanowią ciekawą zbiorowość, zarówno pod względem charakterologicznym, jak i zachowań, które w znacznym stopniu wpływają na akcję książki. "Układ z Cameronem" ma lekki, humorystyczny klimat, który doskonale sprawdzi się na poprawę humoru odbiorcy. Pomysł na tę książkę bardzo mi się podoba, jak i fakt, że klimatem nie przypomina innych historii o podobnym temacie.

    Dawno nie bawiłam się tak dobrze podczas czytania romansu. Lekki charakter na długo pozostaje w pamięci Czytelnika i zapewnia mu dobrą zabawę podczas lektury. Całość prezentuje się naprawdę bardzo dobrze i wiem, że jeszcze nie raz sięgnę po książki Autorki.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula