Tysiąc pocałunków

Autor:

Tillie Cole

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Wydawnictwo
Ilość stron
434
Rok wydania
2017
Nasza cena: 28,85 zł 39,90 zł Taniej o: 28%

Produkt niedostępny

Jeżeli lubisz romanse z nurtu literatury młodzieżowej otoczone nutką tajemniczości, to powieść “Tysiąc pocałunków” z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Uczucie między pewnym chłopakiem i pewną dziewczyną powstało w ciągu jednej chwili. Kochankowie pielęgnowali uczucie, dbali o związek, nic już nie miało zniszczyć więzi, jaka ich połączyła.

Siedemnastoletni Rune Kristiansen wraca do sennego miasteczka Blossom Grove. Poppy Litchfield zerwała z nim kontakt już dwa lata temu. Ta myśl nie daje młodemu mężczyźnie spokoju. Dlaczego ukochana przestała się do niego odzywać? Rune po pewnym czasie odkrywa prawdę i jego serce znów zostaje rozbite na kawałki.

“Tysiąc pocałunków” to absorbująca, piękna opowieść o miłości pewnej młodej pary. Autorka udowadnia, że nie trzeba być w dojrzałym wieku, aby poznać prawdziwą miłość i kochać naprawdę. Ta powieść to wyciskacz łez. Jest pełna empatii, uczuć i namiętności.

Tillie Cole pochodzi z Wielkiej Brytanii. W swojej twórczości wykorzystuje motywy szkockiej i angielskiej kultury.

Recenzje (8)
 1. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy dojrzałej kobiecie, może się spodobać książka o dziecięcej, młodzieńczej miłości i jej sile ??

  Czy dojrzała kobieta, może z tej książki i historii w niej opisanej nauczyć się czegoś??

  -słucham? aaa więc twierdzisz, że raczej nie...

  Otóż masz rację !! W pewnym sensie...

  Tej dojrzałej kobiecie, książka ta wcale się nie spodobała, ona ją pokochała!

  Niesamowicie piękna, ujmująca...

  Jak ten kwiat wiśni... Jak Poppymin(jej główna bohaterka)obdarzona tak krótkim istnieniem...

  Zbyt cudowna, by móc trwać dłużej...

  Książka, która wzbogaci nasze życie, przypomni co w nim najważniejsze...

  Książka, która pewnie po jej zakończeniu, zniknie gdzieś na półce, wśród innych książek... Jednak nigdy nie zostanie zapomniana.

  Będzie nam przypominać, że musimy czerpać z życia, które jest kruche, choć w delikatności tkwi jego siła. Miłość. Cel. 

  Książka, która przypomni nam, że nasze dni i oddechy są policzone, a przeznaczenia nie można zmienić, nawet jeśli mocno staralibyśmy się z nim walczyć. 

  Książka, która daje siłę do walki, jednocześnie rozkładając na łopatki...

  Książka, dzięki której powinniśmy zapamiętać, że nie warto tracić ani sekundy.

  Trzeba żyć z całych sił i jeszcze mocniej kochać. Spełniać marzenia, przeżywać przygody… utrwalać chwile choćby tysiącami pocałunków...

  Jeśli, jak wierzyła Poppy, każde serce śpiewa swoją pieśń, moje w tej chwili zawodzi z dumą… Z nieskończonym uwielbieniem, które czuje do tej dziewczyny i jej sposobu patrzenia na życie...

  Nie chcę być więźniem przeszłości... Nie mogę... Muszę odkrywać przyszłość...

  Przeczytajcie koniecznie, a wtedy zrozumiecie...

  Dojrzała kobieta, która obiecuje nie zmarnować więcej ani jednego oddechu...

  Do zaczytania 😙

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Przed przeczytaniem „Tysiąca pocałunków” zaopatrz się w chusteczki, bo prawdopodobieństwo złamanego serca i czerwonych oczu od płaczu jest pewne!

  Zostałam zdruzgotana, moje serce krwawi. Czuję się tak... okropnie poruszona! Trudno mi jest zebrać jakiekolwiek myśli w jedną całość, więc nie zdziwcie się, jeśli recenzja będzie bardzo chaotyczna. Autorka Tillie Cole zaskarbiła sobie moje serce i dodaje ją do listy moich super-najulubionych pisarek na całe życie. Miejsce zajęła tuż obok Brittainy C.Cherry, Listy de Jong oraz K.A. Tucker czyli zacne grono jej się trafiło.

  Zacznę od okładki tej książki, która jest przepiękna! Jest równie piękna jak oryginalna okładka tej powieści. „Tysiąc pocałunków” opowiada historię Poppy i Rune'a, którzy poznali się, gdy byli dziećmi. Już od pierwszego dnia połączyła ich ta tajemnicza nić, którą można nazwać przeznaczeniem. Byli nierozłączni do dnia, kiedy Rune wraz z rodzicami musiał wrócić do Norwegii. Ich miłość została wystawiona na wielką próbę, ale obiecali sobie, że będą utrzymywać ze sobą kontakt, pisać i przezwyciężą rozłąkę, ponieważ są ze sobą po wsze czasy. Niestety nie zawsze obietnice zostają dotrzymane i zostają złamane. Poppy bez wyjaśnienia po wyjeździe chłopaka, zrywa z nim kontakt i Rune od tamtego dnia zmienia się nie do poznania. Jednak nie zna powodu, dla którego dziewczyna podjęła tę decyzję. Co się stanie, kiedy chłopak odkryje prawdę? Czy jego serce ponownie rozpadnie się na milion kawałeczków?

  Te 430 stron minęło mi jak jedno mrugnięcie oczami. Ja nie płakałam przy tej książce! Ja wyłam, jak bóbr. Zostałam zmiażdżona, moje serce pękło. Nie mogłam pojąć dlaczego? Ile uczuć i emocji autorka wlała w tę historię to jest trudne do pojęcia. Ta historia mnie przerosła, mimo że można mówić o jej schematyczności. To nie o schematyczność chodzi, tu liczy się głównie przesłanie. Fabuła tej książki jest rozpaczliwa, do bólu prawdziwa. Gdy traficie w moment, który wydaje się być końcem, szybko i bez przerw, będziecie chcieli poznać zakończenie książki. Myśląc o „Tysiącu pocałunków” mam ciarki na plecach i w dalszym ciągu targają mnie wszystkie emocje – od radości, śmiechu i szczęścia, po cierpienie ból i smutek. Dla mnie to powieść, która sprawiła, że kac książkowy jest pewny.

  Tym razem nie będę opowiadać o bohaterach z jednego prostego powodu. Nie jestem w stanie opisać ich tak, abyście stwierdzili czy są to wspaniałe postacie. Dla mnie ich miłość i dojrzałość była szczera i wyczuwalna w każdym słowie, jakie wypowiadali. Autorka opisała trudny temat, ale zadbała o najmniejszy szczegół. Chcę więcej takich książek. Takie opowieści są bolesne, ale to właśnie te znów sprawiły, że pokochałam gatunek młodzieżowy, który opisuje tak trudne i druzgocące problemy nastolatków.

  Oczywiście z całego serca będę polecać Wam tę książkę, ponieważ ona jest jedną wielką tykającą bombą. To opowieść o miłości, która jest nieskończona, miłości, która potrafi przetrwać wszystko. Ta książka ze mną zostanie, jak Poppy i Rune, na wieki wieków, po wsze czasy.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka przepiękna, pokazuje że warto cieszyć się małymi rzeczami, bo nie wiadomo jak nasze życie się potoczy. Książka pochłonęła mnie od samego początku, czytając w niektórych momentach miałam łzy w oczach, i płakałam.

  Przepiękna historia pokazująca jak wielka potrafi być miłość dwojga młodych ludzi.

  Polecam książkę , bo naprawdę warto przeczytać ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Tysiąc pocałunków” czyta się bardzo szybko, ale nie do końca lekko. Często miałam w oczach łzy, aż w końcu się popłakałam. Ta książka jest naprawdę wspaniała, wzruszająca i pokazuje, że trzeba cieszyć się z najmniejszych drobnostek, z każdej błahostki, z każdego dnia. Pomysł z tysiącem pocałunków uważam, że jest bardzo uroczy i ciekawy. Mimo że potrafiłabym wskazać co najmniej dwie książki podobne do tej, to jednak każda jest inna. Nieprędko zapomnę ten tytuł. Z czystym sercem polecam, ale pamiętajcie o chusteczkach! ;)

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wiem, mówiłam, że na razie kończę z tą tematyką, ale że byłam w trakcie tej książki to postanowiłam ją skończyć. Nie żałuję.

  Rune i Poppy poznają się jako małe dzieci kiedy to stają się sąsiadami. Już od pierwszego dnia rodzi się między nimi wyjątkowa więź, która z biegiem czasu przeradza się w miłość. Ponadto dziewczyna otrzymuję od babci magiczny słoik, który ma zapełnić 1000 wyjątkowych pocałunków. 1000 z jednej strony wydaję się mało kiedy mamy tą jedyną osobę, jednak nigdy nie wiemy co wydarzy się w przyszłości.

  "Dlaczego trzeba stanąć w obliczu śmierci, by nauczyć się doceniać każdy dzień? Dlaczego musimy czekać, aż niemal skończy nam się czas? Dopiero wtedy zaczynamy spełniać marzenia, które mieliśmy, gdy wydawało nam się, że jesteśmy nieśmiertelni. Dlaczego nie patrzymy na ukochaną osobę, jakbyśmy mieli jej już nie zobaczyć? Gdybyśmy to robili, nasze życie byłoby cudowne. Byłoby prawdziwe i pełne... "

  „Tysiąc pocałunków” powaliło mnie na łopatki. Niemal od połowy do samego końca przeryczałam. Autorka idealnie potrafi wbić się w emocję czytelnika i pogrywać nimi. Śmiałam się miejscami przez łzy. Historia piękna, magiczna. Z jednej strony chce się samemu spotkać taką miłość, a z drugiej…

  Bohaterowie są młodymi ludźmi, jesteśmy świadkiem ich dorastania. Pomimo, że za sobą nie mają wiele lat przeżytych to są dojrzali i odpowiedzialni. Oboje mają pasję, marzenia, które chcą spełnić w przyszłości, lecz najważniejszy dla nich jest los drugiego.

  Może powiecie, że miejscami jest przerysowana, nierealna. Bohaterowie na każdym kroku wyznają sobie miłość, dbają o to, aby drugie było szczęśliwe. I co z tego, że tak jest. Pragnę wierzyć, że taka głęboka miłość i oddanie jest prawdziwe. Nie potrzebna mi w tej książce jakaś porywająca akcja, bo tu chodzi przede wszystkim o emocje, a ich mamy pod dostatkiem.

  „Żyj mocno, kochaj mocniej. Doganiaj marzenia, szukaj przygód... chwytaj chwile. Żyj pięknie.”

  „Tysiąc pocałunków” jest jedną z bardziej emocjonujących książek dla młodzieży. Nie da przejść obojętnie obok siebie, więc nawet tym najtwardszym może zakręcić się łza w oku. Po prostu magiczna, emocjonująca i pełna miłości historia.

  A wy co myślicie na temat sprawienia sobie takiego słoiczka na najlepsze momenty w swoim życiu?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Tysiąc Wspaniałych Słońc 0/5 Nasza cena:
28,68 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tysiąc Wspaniałych Słońc

"Tysiąc Wspaniałych Słońc" to bestsellerowa powieść o tym, jak trudna miłość może zmienić nasze życie już na zawsze. Tylko czy można kochać męża innej kobiety, a jednocześnie się z nią przyjaźnić? Są miejsca, gdzie posiadanie dwóch lub więcej żon nie jest niczym nadzwyczajnym ani nawet niemożliwym....
Tysiąc nocy bez ciebie 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tysiąc nocy bez ciebie

Federico Moccia to #1 wśród włoskich autorów. Ma na koncie 10 milionów sprzedanych egzemplarzy. Każda jego książka jest bestsellerem. Sofia patrzy w lustro i nie poznaje samej siebie. Zastanawia się, kim jest ta kobieta o przygaszonym spojrzeniu, która straciła chęć do wszystkiego, nawet do muzyki....
Tysiąc obsesji 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tysiąc obsesji

On jest wszystkim, o czym marzyła. Ona – tym, czego ON nie może mieć. Takiego duetu jeszcze nie było! Bestsellerowi autorzy Gabriela Gargaś i Marcel Woźniak przedstawiają swoją pierwszą wspólną powieść! Na Dworcu Centralnym znalezione zostają zwłoki mężczyzny… Gdy trzy miesiące wcześniej drogi...
Tysiąc kawałków 5/5 Nasza cena:
28,60 zł 40,01 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tysiąc kawałków

Zaślepieni miłością Julia i Daniel są młodzi, piękni i szaleńczo zakochani. Do szczęścia potrzebują tylko siebie nawzajem. Julia podejmuje jednak błędną decyzję, która pociąga za sobą kolejne, aż wreszcie dochodzi do nieodwracalnego. Owładnięta strachem przed samotnością, jest gotowa zrobić...
Tysiąc pierwszych szeptów 4/5 Nasza cena:
24,88 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tysiąc pierwszych szeptów

Jak wiele przeciwności losu może jeszcze znieść młoda dziewczyna? Odejście ojca, choroba i śmierć mamy, przeprowadzka do nowego miejsca, zwariowana babka, agresywny brat… Kiedy Lila poznaje Miłosza, przystojnego jak diabli mężczyznę, i nawiązuje z nim płomienny romans, wydaje się, że jej życie...
Tysiąc dni 0/5 Nasza cena:
22,39 zł 27,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tysiąc dni

Ucieka przez całą Europę, aby ratować swoje życie. Nie wie, kto na nią czyha, w czym zawiniła i dlaczego chcą ją dopaść. Wpada w ramiona mężczyzny, który był jej wielką miłością. Czy ją ocali? A może oskarży? Zamach w samolocie, morderstwo w jej mieszkaniu... Kim jest? Czy czegoś o sobie nie wie? A...
Historia tysiąca i drugiej nocy 0/5 Nasza cena:
40,02 zł 46,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Historia tysiąca i drugiej nocy

`W banalnym łańcuchu konsekwencji negatywnych i przypadkowych rozbłyśnie chaos egzystencjalny i społeczny. Roth jest mistrzem w snuciu cienkich i ledwie widocznych nici maleńkich pomyłek, wydarzeń mało znaczących, przypadków banalnych i pozornie pozbawionych następstw, drobnych ustępstw i...
Dom tysiąca nocy 0/5 Nasza cena:
26,01 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom tysiąca nocy

Pełna południowego temperamentu opowieść o nieoczekiwanym związku dojrzałej kobiety i osiemnastoletniego chłopca.Malwina, niebanalna matka Polka, przyjeżdża do Włoch, by podjąć pracę jako pomoc domowa. Ma nadzieję, że zmiana otoczenia pomoże jej uporać się z tragedią, której niedawno doświadczyła....
Jesienny pocałunek 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jesienny pocałunek

Samotny tata uroczego chłopca. Piękna kobieta z sąsiedztwa, która straciła wiarę w miłość. Romans drugiej szansy, który skradnie ci serce! Jedno jest pewne: Juliet nie wierzy już w miłość. Ma teraz wystarczająco dużo na głowie – otworzenie własnej kwiaciarni, wychowanie córki i nerwowy rozwód z...
Więcej niż pocałunek. The Kiss Quotient. Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Więcej niż pocałunek. The Kiss Quotient. Tom 1

Zwyciężczyni w plebiscycie na najlepszą książkę 2018 roku największego portalu literackiego na świecie – Goodreads Choice Awards. Uzyskała przy tym bezprecedensową liczbę 45 tysięcy głosów! Według trzydziestoletniej Stelli świat powinien rządzić się jedynie prawami logiki. Tworzenie algorytmów...
Pocałunki składane na chlebie 0/5 Nasza cena:
31,16 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pocałunki składane na chlebie

Autorka prowadzi swoich bohaterów inteligentnie i z uczuciem”. El País Co może się przydarzyć mieszkańcom wielkomiejskiej dzielnicy w trudnych czasach? Jak żyje się w oku cyklonu parom, osobom samotnym, rodzicom i dzieciom, młodym i starym? W jaki sposób dotyka ich kryzys? To poruszająca opowieść o...
Trzy pocałunki 0/5 Nasza cena:
36,54 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trzy pocałunki

Trzy pocałunki i człowiek harcuje, wolny, promienny, rozsiewając wokół ogień i gwiazdy. Zmysły wariują, widać tysiące świetlików, pierniczków, pożarów... Oto powrócili wszyscy bohaterowie drodzy Kartherine Pancol i jej czytelnikom. Aż się skrzy! Historie splatają się, plączą, rozciągają, wybuchają,...
Wybrane bestsellery
Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 (pocket) 0/5 Nasza cena:
9,96 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 (pocket)

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice...
To jest chemia 1. Podręcznik. Zakres podstawowy. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik ze zbiorem zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum 0/5 Nasza cena:
40,72 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To jest chemia 1. Podręcznik. Zakres podstawowy. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik ze zbiorem zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Podręcznik To jest chemia, część 1. obejmuje treści z chemii ogólnej i nieorganicznej Ułatwia zrozumienie i przyswojenie nowych zagadnień dzięki przypomnieniu podstaw chemii na początku każdego działu w elemencie „To było w szkole podstawowej!” oraz różnym metodom na zapamiętanie pojęć lub...
Informatyka. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
46,83 zł 50,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Informatyka. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Informatyka. Zakres podstawowy. Klasa 3 to kolejna część serii skłaniającej do samodzielnego szukania rozwiązań i zachęcającej uczniów do ciągłego rozwijania umiejętności pisania programów. Zawiera atrakcyjne infografiki, które odwołują się do sytuacji z życia uczniów, porządkują zdobyte...
Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa

Obejmuje materiał z zakresu epoki nowożytnej. Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje. Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi...
Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
34,87 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Ponad słowami dla klasy 3 część 2, obejmujący dwudziestolecie międzywojenne oraz wojnę i okupację, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Ma uporządkowaną strukturę: poszczególne obszary nauczania są...
Biologia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
20,15 zł 21,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Biologia Karty Pracy Ucznia 3 Liceum I Technikum zakres podstawowy.
Życie Pi 0/5 Nasza cena:
29,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie Pi

Powieść zdobywcy Nagrody Bookera. Ponad 17 milionów sprzedanych egzemplarzy. Kultowa adaptacja filmowa w reżyserii Anga Lee. Szesnastoletni Hindus Piscine Molitor, nazywany Pi – który jest jednocześnie wyznawcą hinduizmu, chrześcijaninem i muzułmaninem – po szczęśliwym dzieciństwie spędzonym w...
Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
47,59 zł 50,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy został opracowany z myślą o wszystkich uczniach, którzy kontynuują poznawanie tej dziedziny wiedzy. Podstawy te ułatwiają poznawanie świata, zrozumienie wielu zjawisk, procesów oraz pozwalają lepiej i bezpieczniej żyć. Podręcznik do...
Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych 5/5 Nasza cena:
37,63 zł 40,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych

W czytelny i przyjazny sposób kształci wiele kluczowych, przydatnych w życiu codziennym kompetencji z zakresu przedsiębiorczości za pomocą elementu W praktyce. Ułatwia zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce dzięki takiemu elementowi, jak Przykład. Kształci krok po kroku umiejętność wykonywania...
Informatyka 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych 0/5 Nasza cena:
43,15 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Informatyka 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych

Podręcznik do informatyki. Zakres podstawowy szkoły ponadpodstawowej składa się z 4 rozdziałów: 1. Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera w nauce i firmie 2. Linux i inne systemy operacyjne 3. Programowanie i rozwiązywanie problemów za pomocą komputera 4. Komputer pomaga w nauce...
Srebrna łyżeczka 5/5 Nasza cena:
28,51 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Srebrna łyżeczka

Życie jest pełne niespodzianek i zwrotów akcji. Musimy tylko w to uwierzyć. Technika Kintsugi, sztuka naprawy porcelany, przypomina nam o tym, jak bardzo krucha jest miłość. Ale jeżeli bardzo się staramy, to wszystko można posklejać na nowo. Oto fragment mojej historii, kawałek świata, o którego...
Atlas geograficzny dla liceum ogólnokształcącego i technikum 0/5 Nasza cena:
50,51 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Atlas geograficzny dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Przedstawia najbardziej aktualne informacje na ponad 300 czytelnych mapach. Poszerza wiedzę o współczesnym świecie, wykorzystując wykresy i diagramy. Ułatwia przygotowanie do matury dzięki mapom zgodnym z wymaganiami nowej podstawy programowej. Zapewnia pełną realizację programu nauczania...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula