Tu i teraz

Autor:

Ewa Pirce

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 22
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
140x205x40
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
248
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,99 zł
Nasza cena: 25,94 zł 39,90 zł Taniej o: 35%

Nowa książka Ewy Pirce, zatytułowana "Tu i teraz", to lektura, która porusza, zmusza do myślenia i budzi ogromne, niekoniecznie przyjemne emocje.

Noelle przeżyła tragedię, po której jej życie kompletnie się rozsypało. Utrata wszystkiego, co było dla niej ważne, zmieniła ją na zawsze, a życie stało się zupełnie obce, puste, bezcelowe. Dziewczyna mimo młodego wieku już czuje się na straconej pozycji, w sytuacji bez wyjścia i bez jakiejkolwiek wizji na lepsze jutro. Nawet samookaleczanie, któremu oddaje się w chwilach kompletnej bezsilności, przestało przynosić oczekiwane otępienie i ukojenie. Czy dzień, w którym poznaje Charliego, zmieni coś w jej życiu, a jeśli tak, to czy na dobre? Charlie zauważa ją wtedy, kiedy wszyscy inni już dawno odwrócili od niej wzrok. Jego własna tragedia zdaje się zbliżać go do niej, pozwala nawiązać tak głęboką nić porozumienia, że wydaje się to nierealne. A może to po prostu chemia i przyciąganie?

Walka z własnymi traumami i demonami przedstawiona we wręcz mistrzowskim stylu. Niezwykły talent pisarski autorki, ogromna empatia i jednocześnie odwaga w poruszaniu bardzo trudnych tematów łączą się w książkę, obok której nie można przejść obojętnie. Przemyślane, rzeczywiste, rozbudowane charakterologicznie postaci przekonują do siebie i zdają się być tuż obok. Nie jest to lekka i przyjemna lektura, zapada w pamięć, a emocje przy niej przeżyte zostaną w czytelniku na długo. W jaki sposób splotą się losy dwóch ludzi, których tragedia rozbiła jak statki na morzu? Czy dwie traumatyczne przeszłości da się połączyć w jedną przyszłość?


O autorce

Ewa Pirce nie po raz pierwszy udowadnia, że jest niezwykle utalentowaną pisarką. Jej wcześniejsze książki, "Obietnica", "Zapisane w pamięci" czy też "Dopóki nie zajdzie słońce" zdobyły krocie pozytywnych recenzji. Jeżeli "Tu i teraz" przypadło Ci do gustu, koniecznie sięgnij po poprzednie dzieła autorki.

Recenzje (22)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Lubicie książki, które łapią Was za serce? Historię, które przeżywacie razem z bohaterami? Historię tak straszne, że momentami zastanawiacie się jak człowiek by czuł się w takiej sytuacji?

  Czytając książkę Ewy Pirce nieraz miałam takie myśli. Nie umiałam sobie wyobrazić jak można dalej funkcjonować po stracie prawie całego świata - całej rodziny, którą kocha się całym sercem. Noelle traci męża i swoje nienarodzone dziecko. Ta niewyobrażalna strata odcisnęła piętno na jej psychice. Dziewczyna nie chce już żyć, jedyne ukojenie odnajduje w bólu - tnie swoje ciało do tego stopnia, że balansuje na krawędzi życia i śmierci. Gdyby nie Charlie, który znajduje ją w ostatnim momencie, zapewne już by jej nie było. Chłopak doskonale rozumie zachowanie i postępowanie dziewczyny, bowiem sam również stracił żonę i dziecko. Tak jak ona, staczał się powoli na dno ale w końcu przy pomocy najlepszego przyjaciela, zaczął żyć na nowo. Jak potoczą się losy tych dwóch młodych ludzi tak bardzo skrzywdzonych przez życie? Czy Charlie pomoże Noelle w starciu z demonami przeszłości?

  Ta historia była tak wspaniała, że do tej pory nie opuszczają mnie emocje. Ta tragedia, jaka dosięgła głównych bohaterów, mrozi krew w żyłach i jest dla mnie niewyobrażalna. Zresztą każda strata najbliższych boli. Ale gdy świat, który cały czas sobie budujemy, pielęgnujemy i kochamy nad życie, naraz przestaje istnieć, może doprowadzić nas to do załamania, depresji, braku chęci życia. Bardzo podoba mi się, że autorka porusza ten temat w swojej książce. Co więcej, stopniowe "wracanie do życia" jest tu przedstawione w tak wspaniały sposób, że Charliego nie sposób nie lubić a historii nie pokochać!! Ale nie wszystko jest tu usłane różami. Autorka wie jak zagrać czytelnikowi na emocjach. Gdy już myślimy, że wszystko jest pięknie i ładnie - naraz doznajemy szoku! Nieraz były momenty, że czytałam ją z otwartą ze zdziwienia buzią :D gdy bohaterowie przełamywali się i opowiadali sobie nawzajem swoje historie - i te dobre i te tragiczne - miałam ciarki na plecach.. niektóre rzeczy są dla mnie niewyobrażalne. Autorka jest świetna w tym co robi, jest nieprzewidywalna, tworzy historię które kradną serce i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Jeśli jeszcze nie poznaliście twórczości Ewy Pirce to koniecznie musicie poznać a książkę "Tu i teraz" koniecznie przeczytać! Oczywiście przygotujcie sobie chusteczki, bo możliwe, że i Wy wylejecie rzekę łez..

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Kolejna głęboko poruszająca odsłona Ewy Pirce. Emocjonalna, realna, mocna, szczera – wciągający i intrygujący romans. Pani Ewa zabiera nas w trudną i bolesną wędrówkę, sprawia, że serce szybciej bije, a oczy wilgotnieją.

  „Byłam tak bardzo zmęczona swoim życiem, że pragnęłam zasnąć i nigdy więcej się nie obudzić”.

  Noelle traci wszystko, co stanowiło sens jej życia. Nie potrafi, nie umie po tragicznych wydarzeniach odnaleźć się w życiu, w codzienności. Ukojenie odnajduje w samookaleczaniu się. Ostatnio, nawet to przestało przynosić jej ulgę. Gdy po raz kolejny postanawia zakończyć swoje życie, na jej drodze staje Charlie. Noelle i Charlie to zupełnie obcy dla siebie ludzie, którym niespodziewanie los skrzyżował drogi. Mają z sobą wiele wspólnego. Dostrzegają w sobie nawzajem to, co dla innych jest niewidoczne. Mają na siebie wzajemnie, bardzo kojący, dający wytchnienie i ulgę wpływ.

  Poruszająca, bardzo realna historia, przepełniona smutkiem. Ukazuje jak trudno podnieść się po śmierci najbliższych, których bezgranicznie się kochało. Osamotnienie, wyobcowanie, trudne relacje z rodzicami. Brak wsparcia i zrozumienia. Depresja, dążenie do samozniszczenia, brak celu i woli życia. Ubezwłasnowolnienie. Przyjaźń, która okazuje się fatalną, niosącą niebezpieczeństwo pomyłką. Otucha i zrozumienie. Szansa na ruszenie do przodu z nadzieją i wiarą w lepszą przyszłość. I pamięć, która nigdy nie pozwoli zapomnieć. Ogromna tęsknota, nieutulony żal, wątpliwości. Bycie ze sobą, zrozumienie drugiej osoby, wysłuchanie, bez zbędnego moralizatorstwa. Różne oblicza miłości.

  Piękna historia, która wciąga niesamowicie, ogromne emocje, aż buzują. Przepełniona smutkiem, dramatycznym chwilami. Aby ruszyć do przodu trzeba pozamykać za sobą pewne rozdziały, nie da się inaczej. Światełko w tunelu delikatnie się tli, zawsze jest nadzieja. Zakończenie wywołało mój szczery uśmiech. Była to, głęboko zapadająca w serce przygoda. Polecam, Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Są takie historie, które pozostaną w naszych sercach na zawsze, są tacy Pisarze, których pióro kochamy, ponieważ bez nich, nasz czytelniczy świat byłby ubogi.. A teraz opowiem wam o takiej właśnie historii i o takiej Autorce, która potrafi rozbić moje serce na kawałki.. By po chwili posklejać je na nowo..

  Ile cierpienia może znieść człowiek, czy da się to zmierzyć? Czy można liczyć na pomoc jeśli, nie chce się jej otrzymać. Życie potrafi budować różne historie, Noelle wierzyła, że ona już swoje cegiełki wykorzystała. Dla niej, jej życie było niczym domek z kart, który rozpadł się a Ona nie chciała już go sklejać. Chciała zniknąć, nie istnieć, nie czuć. Ból który czuła codziennie, zaprowadził ją na skraj rozpaczy, zaprowadził ją na drogę, drogę, z której nikt miał jej nie sprowadzić.. Dopóki nie spotkała Charliego .. swojego Anioła stróża, z pokiereszowanymi skrzydłami, bo tak można go opisać. Jego serce było pełne cierpienia, uśpionego.. skrywanego..

  Myślał, że życie nic już nie może mu ofiarować..strata której doświadczył, ból który odczuwał, miał być z nim, na zawsze. Tylko tak, miało wyglądać jego życie. Jednak był w błędzie..

  Los postanowił postawić na jego drodze, rudowłosą istotę,

  równie złamaną jak On, która potrzebowała jego skrzydeł by móc zacząć latać.

  Jeśli liczycie na, że ta książka nie zrobi nic z waszym sercem, mylicie się. Historia Noelle jest tak poruszająca, że nie da się jej czytać bez chusteczek w dłoni, łzy same lecialy mi po twarzy, nie byłam w stanie ich opanować. Każdy jej oddech, każde cierpienie odbierałam personalnie, tak wielkie emocje we mnie wzbudziła. Człowiek nie może znieść wiele, a co dopiero kobieta..

  tak właśnie mówią, choć są w błędzie Ci, co tak sądzą. To właśnie Kobieta mimo przeciwności losu i ogromu tragedii , potrafi podnieść się i iść dalej sama, bo nie chce nikogo prosić o pomoc. Taka jest Noelle , przeżyła piekło , tak ogromne, że nie umiałabym go opisać inaczej niż , druzgocące. Jednak nadal trwała, choć już u kresu sił , z przemożną chęcią zakończenia swego życia.

  Charlie pojawił się niczym Anioł by dać ukojenie jej cierpieniu , choć o to nie prosiła. To miało być jego odkupienie , nie mógł zostawić jej samej sobie , była tak krucha i bezbronna.

  Choć On sam , dźwigał swój krzyż, jakim była strata kogoś kogo kochał. Nigdy nie zapomniał, choć wydawać się mogło , że uporał się już ze swoim bólem , ON także mu towarzyszył każdego dnia.

  Tych dwoje ludzi musiało się spotkać by móc , zacząć inną historię.

  Historię noszącą uleczenie , dla swoich poranionych serc.

  Ewa,to co zrobiła mi ta powieść, wiesz doskonale, ponieważ nie byłabym sobą, gdybym Ci o tym nie powiedziała zaraz po jej przeczytaniu. Emocje które czułam podczas czytania, potrafisz wywołać u mnie jak nikt.

  Trzeba być szalenie wrażliwym i pięknym człowiekiem by wymyślić tak piękną i niosąca przesłanie książkę. Ty jesteś w tym doskonała.

  Tu i teraz , jest książką , która dla mnie jest kwintesencją kunsztu pisarskiego , pokazuje nam umiejętność wprowadzenia czytelnika do świata bohaterów tak , jakbyśmy byli , niemymi świadkami ich przeżyć. Nic co zostało w niej napisane, nie było zbyt wymyślne, każde słowo, każda akcja była przemyślana. Nie myślcie jednak, że jest to jedynie ckliwa i miłosna historia , znajdziecie tu odrobinę sensacji oraz Intrygi , która również znalazła miejsce w życiu naszych bohaterów.

  Ewa przeciera szlaki nowych kanonów , jeśli idzie o inne spojrzenie na ludzi , którzy zajmują wysoko postawione stanowiska. Oni są złem samym w sobie , jesli coś idzie nie po ich myśli. Nawet za cenę cierpienia najbliższych.

  Choć pod koniec czytania myślałam , żeby odłożyć książkę by uspokoić rozdygotane nerwy (Ewa wie dlaczego) czytałam dalej , ponieważ wiedziałam , że ta historia musi być przeczytana do końca. Nie zawiodłam się , zresztą nigdy tak nie było jeśli chodzi o książki Pirce.

  A wy koniecznie musicie przekonać się o czym mówię , ponieważ nie przeczytanie Tu i teraz byłoby grzechem.

  Szczerze was zachęcam do wkroczenia do świata Noelle i Charliego.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czytając książkę Ewy Pirce momentami miałam ochotę „udusić” ją gołymi rękami, a momentami wyściskać z całych sił. Czy wam również zdarza się odczuwać takie stany emocjonalne czytając jakąś powieść? Muszę przyznać, że ta książka wywarła na mnie nie małe wrażenie. Miała w sobie coś takiego, że nie mogłam odłożyć jej ani na moment. To idealna książka dla kobiet, ale nie tylko.

  „Ta blizna zawsze będzie mi przypominała, co posiadałam, co straciłam i czego już nigdy nie będę mieć. Stała się piętnem uświadamiającym, że nie mam nikogo, a radość, która wypełniała moje życie po brzegi, odeszła, ustępując pola niekończącemu się bólowi.”

  Noelle to młoda zrozpaczona kobieta, która przeżyła w swoim życiu prawdziwą tragedię. Tragedię po której nie potrafi się pozbierać, dlatego zadaje sobie samej ból, okaleczając własne ciało. Nie widzi i nie potrafi poradzić sobie z dalszym życiem.

  Charlie to mężczyzna, który również ma za sobą ogromną tragedię, z którą zmaga się na swój własny sposób.

  Tych dwoje jakże różnych, ale o jakże podobnych traumach spotyka się na swojej drodze. On czuje, że musi jej pomóc. Ona zaczyna znajdować w nim ratunek. Czy dwie rozbite dusze, mogą się pozbierać na tyle, by znów tworzyć jedną całość? Czy dwoje ludzi, którzy przeżyli ogromne tragedie ma szansę zaznać jeszcze odrobinę szczęścia?

  Ta powieść to jeden wielki wulkan emocji, który może wybuchnąć z ogromną siłą w dowolnym momencie. Czytając, wylałam mnóstwo łez, gdyż autorka zaserwowała naszym bohaterom tyle dramatów, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. Dramatów z których wielu z nas mogłoby się nie podnieść, gdyż to za dużo jak na jednego człowieka. Ale jednocześnie zapaliła w naszych sercach iskierkę nadziei na to, że nawet po tak okropnych wydarzeniach jest szansa na to, że znowu zagości uśmiech na naszych twarzach. Że pomimo ogromu przytłaczających momentów w naszym życiu, jest promyk słońca, który gdzieś tam próbuje przebić się przez ciężkie chmury i ponownie dla nas zaświecić. Nie da się zapomnieć o trudnych chwilach, które wypalają w naszej duszy piętno, ale da się nauczyć żyć z tymi odciskami. Pamięć nie zniknie, tak samo jak i ból, jednak z czasem stanie się nieco lżejszy.

  Powtarzałam to już wielokrotnie przy innych powieściach, powtórzę i tutaj. W życiu nic nie dzieje się bez przyczyny, wszystko co nas spotyka ma jakiś cel. Widocznie tych dwoje musiało się spotkać, by wzajemnie uleczyć swoje dusze, by wspierać się i dodawać sobie otuchy w trudnych chwilach. Czasem tak jest, że to nie rodzina, nie przyjaciele, a właśnie całkiem obcy człowiek staje się naszym ukojeniem, naszym tu i teraz.

  „Mogliśmy być ulepieni z różnej gliny, ale to, co przeżyliśmy stawiało nas na równi, a także potwierdzało, jak niezwykła była więź, która zrodziła się między nami już pierwszego dnia znajomości.”

  Historia toczy się dwutorowo. Poznajemy ją z punktu widzenia Noelle oraz Charliego. Krok po kroku odkrywamy skrywane w ich sercach sekrety, które przyczyniają się do strasznego cierpienia. A kiedy poznajemy już ten właściwy powód, nasze serce rozpada się na miliony drobnych kawałeczków. W prawdziwym życiu również zdarzają się takie tragedie, i nie życzę nikomu, by musiał przechodzić przez coś zbliżonego do losów naszych bohaterów. Kreacja bohaterów w pełni ujmuje moje serce. Czułam, jakbym była tuż obok i obserwowała wszystko z boku. Wspólnie z Noelle i Charlie cierpiałam, ale i przeżywałam miłe chwile. Zaimponował mi właśnie ON swoją niezwykłą postawą wobec niej, tym, że wyciągnął do niej pomocną dłoń, pomimo tego, iż sam miał podobne przeżycia za sobą.

  W tej książce możecie spodziewać się dosłownie wszystkiego. Cierpienia, bólu, uśmiechu, radości, nadziei, złości, dreszczyku emocji i sensacji. Przede wszystkim przygotujcie sobie jednak zapas chusteczek bez których się nie obędzie. W życiu nie możemy być niczego pewni, a z całą pewnością nie tego jak potoczy się nasza przyszłość. Czasem, gdy mamy już wszystkiego dość, gdy pragniemy zakończyć własne cierpienie, nagle napotykamy kogoś, kto nas od tego ocala.

  "Tu i teraz" to historia, która zapada głęboko w sercu czytelnika i sieje w nim ogromne spustoszenie. Ilość dramatów i nieszczęść jaka spotyka bohaterów jest nie do pojęcia. Ale ta historia pokazuje nam, że jeśli tylko mamy obok siebie kogoś, kto nas rozumie i nie zawsze są potrzebne do tego słowa, to mamy szansę ujrzeć słońce po naszej własnej burzy. Koniecznie musicie przeczytać tę książkę!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To, jak zostaniemy zapamiętani i czy w ogóle zostaniemy, zależy od tego, jakimi jesteśmy ludźmi. Pracujemy na to przez całe życie.*

  Kiedyś przeczytałam, że doświadczamy w swoim życiu tyle bólu, ile jesteśmy w stanie unieść. Tylko kto o tym decyduje? Kto wie, ile będziemy mogli wytrzymać? I co zrobić, gdy ta granica zostaje przekroczona, a my tracimy najmniejszy powód do życia?

  Słów kilka o fabule.

  Noelle była bardzo szczęśliwa. Miała męża, który nie widział poza nią świata i wraz z nią wyczekiwał narodzin ich dziecka. Mieli żyć długo i szczęśliwie, ale jeden spacer odebrał jej wszystko, co kochała. Kobieta zatraca się w bólu i nie potrafi pogodzić się ze swoją stratą. Sytuacji nie poprawia brak wsparcia ze strony rodziców, którzy zamiast pomóc, tylko bardziej szkodzą. Mija coraz więcej czasu, a Noelle coraz bardziej pogrąża się w rozpaczy. Zaczyna się okaleczać, by zmniejszyć ból emocjonalny. Jednak nawet to w końcu przestaje pomagać. Jedyne, o czym marzy Elle to przestać czuć i myśleć. Pragnie umrzeć. Jednak pojawia się ktoś, kto ją zauważa i naprawdę rozumie, co czuje. Tylko czy Noelle chce tej pomocy?

  Najnowsza książka Ewy Pirce szybko trafiła do grona książek tytułowanych jako bestsellery. W jakiś sposób przemówiła do mnie mocniej niż inne powieści autorki. Czułam, że musi trafić i w moje ręce. I oto mam ją już za sobą, a jakie są moje odczucia po przeczytaniu?

  Czy Tu i teraz zasługuje na miano bestsellera?

  Ostatnio trudno mi wgryźć się w czytane historie i skupić na fabule. Jednak w przypadku Tu i teraz tego problemu nie było. Ewa Pirce od pierwszych stron stawia na emocje. Mocne, wstrząsające, poruszające do głębi. One są najważniejsze i cały ich wachlarz znajduje się na dosłownie każdej stronie. Fabuła jest jedną z tych, która rozdziera serca. Autorka opisuje losy dwóch doświadczonych przez życie osób. I robi to bardzo dobrze. Skupia się na ich przeżyciach oraz uczuciach. Niezwykle delikatnie, ale bez ugładzania opowiada o tym, co ich rani. Dba o realność wydarzeń, wszystko ma swój czas oraz miejsce. Nic nie dzieje się za szybko, nie ma cudownych rozwiązań i nagłego wybuchu miłości.

  Jednak oprócz smutku, rozpaczy i beznadziei jest też nadzieja. Uczenie się na nowo czucia radości z małych rzeczy. Ewa Pierce przykuwa uwagę warstwą uczuciową, realnym biegiem wydarzeń i czymś bardzo ważnym. Możemy podnieść się z każdej tragedii, ale potrzebujemy wsparcia bliskich osób. Kogoś, kto przy nas będzie, kto wysłucha i nawet pomilczy. Kto potrząśnie nami i przypomni, że musimy zawalczyć o siebie i przepracować to, co nas gnębi. Bo naszych przeżyć nie zapomnimy, zawsze będą z nami.

  I bohaterowie, o nich też trzeba wspomnieć.

  Najważniejsi są tutaj Noelle i Charlie. To na nich skupia się autorka – z ich perspektyw poznajemy każde wydarzenie. Dowiadujemy się, co siedzi w ich głowach i sercach. Nie jestem w stanie pojąć ogromu ich bólu i tego, co musieli przejść. Nikomu tego nie życzę i jestem pełna podziwu, że mieli siłę do kolejnych kroków, następnego oddechu i myślenia o przetrwaniu dnia. Ich decyzję oraz zachowania czasem trudno zaakceptować, jednak w żaden sposób nawet przez chwilę nie pomyślałam, by ich oceniać. Nie są idealni, potrafią popełniać błędy, ranić słowami. Boją się kolejnego zranienia i jeszcze większego bólu.

  To trzeba polecać!

  Jeden dzień. Tyle mi wystarczyło, by zapoznać się z Tu i teraz. Ta książka zachwyca i wciąga niczym wir. Od pierwszych zdań do ostatniej kropki autorka sprawia, że nie można odłożyć książki, chociaż na chwilę. Zżyłam się z bohaterami i z zapartym tchem poznawałam ich historie. Już dawno z takim zapałem i zaangażowaniem nie czytałam żadnej książki. Po prostu czułam, że nie skupię się na niczym innym, dopóki jej nie skończę. To w pełni dopracowana i przemyślana historia, która porusza najczulsze struny duszy. Te wszystkie emocje uderzyły we mnie i nie wiem, jak mam ubrać w słowa to, co czuję. Mam wrażenie, jakby Ewa rozdarła moje serce na pół i je posklejała, ale nie jest już tym samym organem, bo pozostał na nim ślad.

  Tu i teraz trzeba przeczytać – dla historii, która wywołuje smutek, żal, wściekłość. Dla beznadziei i nieśmiało wychylającej się nadziei. Dla całej gamy emocji oraz Noelle i Charliego.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 17 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Tylko tu i teraz 4/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko tu i teraz

Dla jednych zbyt wyzwolona. Dla innych zbyt nieśmiała. Żyjąc w dwóch epokach, nie pasuje do żadnej z nich. Dalsze losy Klary z „Tylko dla dorosłych”! Powrót do XXI wieku jest dla Klary jak zimny prysznic. Jeszcze chwilę temu miała przy sobie ukochanego i nader chętnego mężczyznę, a teraz… Znów jest...
Ku Klux Klan. Tu mieszka miłość wyd. 2 5/5 Nasza cena:
21,46 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ku Klux Klan. Tu mieszka miłość wyd. 2

„Jeżeli do białego lukru dostanie się choć jedna ciemniejsza kropla, lukier nigdy nie będzie już biały” – królowa Ku Klux Klanu uczy dzieci, jak przygotować bożonarodzeniowy tort. Chociaż dziś Amerykanie odruchowo wzdrygają się na hasło „Ku Klux Klan”, ten ma się całkiem nieźle i działa w pełni...
Coś tu nie gra kronika pechowych wypadków Tom 3 5/5 Nasza cena:
21,89 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Coś tu nie gra kronika pechowych wypadków Tom 3

Teatr w Lipówce? Tego jeszcze nie grali! Gdy Zojka zabiera się do pisania artykułu o amatorskiej grupie teatralnej, to musi oznaczać kłopoty. Już podczas castingu dochodzi do awantury, a wkrótce potem aktorka obsadzona w głównej roli ulega wypadkowi. Komu zależało na tym, żeby wykluczyć ją z...
Teraz albo nigdy 4/5 Nasza cena:
28,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz albo nigdy

Pełna emocji opowieść o tym, jak przyjaźń zmienia się w miłość. Byłam po prostu siostrzyczką jego przyjaciela. Ale ON zawsze był dla mnie kimś więcej. Po dwunastu latach usychania z tęsknoty za jego beztroskim uśmiechem, błękitnymi oczami i zniewalającym urokiem postanawiam wziąć sprawy w swoje...
Właśnie dziś właśnie teraz 5/5 Nasza cena:
25,03 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Właśnie dziś właśnie teraz

Trzy kobiety, trzy historie, jedna tęsknota - za życiem, w którym jest się dla kogoś naprawdę ważnym. Zgorzkniała Sabina od lat samotnie opiekuje się zniedołężniałym ojcem, z którym łączy ją toksyczna relacja. Siedemdziesięcioletnia Bronisława ledwo wiąże koniec z końcem, utrzymując siebie i...
Nikt nie wie, że tu jesteś 4/5 Nasza cena:
39,06 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nikt nie wie, że tu jesteś

Niosąca nadzieję powieść o odwadze i przyjaźni silniejszej niż ideologia 1942. Dwunastoletni Lorenzo zostaje wysłany do Sieny do swojej ciotki. Ma u niej mieszkać tak długo, aż skończy się wojna. Biegając po ulicach starego, pełnego tajemniczych zakamarków miasta, poznaje Franca, który podziela...
Gdybyś mnie teraz zobaczył 5/5 Nasza cena:
23,40 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gdybyś mnie teraz zobaczył

W życiu Elizabeth Egan wszystko ma swoje miejsce, począwszy od filiżanek do kawy w jej nieskazitelnej kuchni do próbek materiałów i słoików z farbami w jej firmie zajmującej się wystrojem wnętrz. Porządek i precyzja pozwalają jej trzymać życie pod kontrolą i chronić serce przed bólem i krzywdą,...
Teraz ją widzisz 0/5 Nasza cena:
23,41 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz ją widzisz

Rodzinna tajemnica Teraz ją widzisz to kolejna powieść obyczajowo-psychologiczna, fantastycznej pisarki Joy Fielding. Autorka światowych bestsellerów tym razem wprowadza czytelników w świat kobiety o imieniu Marcy. Życie głównej bohaterki legło w gruzach, kiedy zginęła jej jedyna córka Devon....
Znajdź mnie. Teraz 5/5 Nasza cena:
25,88 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znajdź mnie. Teraz

Dajmy szczęściu drugą szansę! Pierwszy tom bestsellerowej serii. Dla niej to nowy początek, dla niego - pierwsze kroki na wolności. Tamsin przenosi się na drugi koniec kraju - nie tylko po to, by studiować tam literaturę. Chce uciec. Zapomnieć. Po tym, co ostatnio przeszła, przysięgła, że raz na...
Jesteś moim teraz 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jesteś moim teraz

Dane James był moim sąsiadem. Silny i sumienny, stanowił dla mnie zakazany owoc. Ale zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. Choć pragnęliśmy być razem, nie mogliśmy poddać się uczuciu. Kochaliśmy się przez większość życia, ale los miał dla nas inne plany. Wiedział, że się zakochamy,...
Britt-Marie tu była 0/5 Nasza cena:
33,06 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Britt-Marie tu była

Britt-Marie ma 63 lata i nie jest bynajmniej pasywno-agresywna. Ona po prostu nie może znieść bałaganu, a brud, zadrapania i nieodpowiednio zorganizowane szuflady na sztućce sprawiają, że wydaje wewnętrzne okrzyki. Britt-Marie nie osądza innych, bo tak nie postępują cywilizowani ludzie. Czasami...
Pasujesz tu najlepiej 0/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pasujesz tu najlepiej

Czy pływaczka musi naprawdę pływać? Kto z nas nie boi się tajemniczej postaci zakradającej się w nocy po schodach? Jak zwabić ukochaną osobę, kiedy nie mamy odwagi opowiedzieć jej o naszych potrzebach? Czy uda nam się spokojnie usiąść przy jednym stole z kimś, kogo traktowaliśmy jak własne dziecko,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula