To będzie nasza tajemnica

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Ilość stron
420
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
Outlet, Książka, op. miękka
za 20,00 zł
Nasza cena: 27,78 zł 40,00 zł Taniej o: 31%

"To będzie nasza tajemnica" - książka, w której znajdziesz namiętność, kontrowersję i zbrodnię.  Tajemnice mają to do siebie, że lubią wychodzić na jaw, a wtedy może zrobić się nieprzyjemnie, a nawet niebezpiecznie…
 
Komuś, kto patrzy z boku, mogłoby się wydawać, że Adrianna ma udane życie. Kobieta ma czworo dzieci (w tym dwoje najstarszych to już nastolatkowie). Jej mąż świetnie zarabia, a ona sama też realizuje się zawodowo. Jednak to tylko pozory. Jej małżeństwo nie należy do szczęśliwych, kobieta jest przytłoczona pracą, nadmiarem codziennych obowiązków i nie znosi swojej pracy. Adrianna jest rozgoryczona i nieszczęśliwa. 
 
Czasami, żeby zdać sobie sprawę z tego, jak wiele się ma, trzeba najpierw wszystko stracić. To wcale nie takie trudne, jak mogłoby się wydawać, tym bardziej że każdy ma coś do ukrycia.
 
Powieść "To będzie nasza tajemnica" to historia na pograniczu thrillera i powieści obyczajowej. Z jednej strony poznajemy życie Adrianny i jej bliskich, z drugiej - to opowieść pełna tajemnic, napięcia i cierpienia. Bohaterowie podejmują decyzje, a później muszą zmierzyć się z ich konsekwencjami. 
 
Karolina Wójcik w swojej najnowszej książce pisze o tym, do czego może doprowadzić żądza, która przyćmiewa zdrowy rozsądek. Co się dzieje, gdy rozpaczliwa potrzeba akceptacji przeradza się w obsesję. O tym, że każda zbrodnia bezpowrotnie niszczy życie, a wszystkie tajemnice prędzej, czy później wychodzą na jaw. 
 
Szukasz książki, która zachwyci Cię mnogością wątków, a napięcie i akcja wciągną Cię tak, że w pewnym momentach zabraknie Ci tchu? W takim razie jesteś w dobrym miejscu.
 

Opinie o książce

To będzie nasza tajemnica – chyba każdy z nas choć raz wypowiedział do kogoś te słowa. I właśnie o tym jest ta książka. Gęsto tu od emocji, każdy przed każdym ma tajemnicę, a finał, jak zwykle u Karoliny, nie rozczarowuje. Odważysz się sprawdzić na sobie? Ja polecam!

Joanna Hilińska

To będzie nasza tajemnica to książka o zwykłej codzienności, ktora nieraz bywa niewygodna, przez co ludzie udają, że jej nie widzą! Poznacie historię bardzo prawdziwą i szczerą, ktora okaże się również bardzo zaskakująca i... erotyczna! Każdy z nas ma swoje tajemnice... Co by się stało, gdyby te njastraszniejsze ujrzały światlo dzienne?!

Agnieszka Rybska

Jeżeli myśleliście, że czytaliście już wszystko, ta książka zbyrzy Wasz osąd i nie zostawi złudzeń. Prolog wbije Was w fotel i nie pozwoli oderwać się od olektury aż do ostatniego zdania. Na koniec pozostawi Was w osłupieniu - obiecuję, że będziecie o niej myśleć jeszcze przez długie tygodnie po przeczytaniu.

Agnieszka Ali Kocieniewska

Kiedy to czytasz, nie spodziewasz się jeszcze tego, jak ta ksiażka Cię zaskoczy. To nieprzewidywalna, absolutnie uzalezniająca i przewrotna historia o konsekwencjach naszych działań. jeśli myślisz, że rozwiązanie zafadki czai się tuż za rogiem, jesteś w ogromnym błędzie.

Natalia Golis @prostymislowami


O autorce

Karolina Wójciak urodziła się w 1984 r. Jest absolwentką warszawskiej SGH, nigdy jednak nie odnajdowała się w biurowcach i pracy zgodnej z wykształceniem. Po wyemigrowaniu z rodziną do Kanady rozwinęła się artystycznie, założyła firmę i pracuje jako fotograf. Pisała od zawsze, ale dopiero za namową znajomych jej książki ujrzały światło dzienne. Powieści Karoliny charakteryzuje napięcie trzymające czytelnika w niepewności aż do ostatniej strony. Wielu blogerów i czytelników określa jej ksiażki mianem "nieodkładalnych". Potrafi wywołać emocje, które na długo pozostają w odbiorcy jej twórczości.

Do tej pory ukazało się pięć powieści autorki: "Tożsamość nieznana", "Matylda", "Dom pełen kłamstw", "Nigdy nie wygrasz" oraz "Wyrok".

Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Niewątpliwie jest to jedna z najlepszych książek jakie czytałam! Bezapelacyjnie @karolina_wojciak_author popełniła tu mistrzostwo i w sposób fenomenalny poprowadziła Czytelnika przez zawiłości fabuły wprost do brutalnego morderstwa.

  Nie ma kryminału i zbrodni bez analizy sytuacji i zdarzeń, które do niego doprowadziły. Już przy okazji „Wyroku” wspominałam o „skundlonej prozie” będącej mieszaniną różnych gatunków. Tym razem znów w jednej książce macie dramat, obyczaj, gorący romans i thriller psychologiczny. Co decyduje o fenomenie opisanej na łamach książki historii? Jej naturalizm. Jej realność. Historia fikcyjna, ale totalnie nieodrealniona. Mogąca dotyczyć każdego.

  Jak wygląda życie kobiety po 40-tce? Matki i żony tkwiącej w obojętności, obowiązkach domowych i ciągłym wybaczaniu krzywd i zdrad? Czy dojrzała kobieta ma prawo do miłości ? Co może się wydarzyć, gdy tego zabraknie? I z drugiej strony - jak to jest żyć na obrzeżach akceptacji? Wciąż znosić hejt i szykanowanie? Jak to jest być nieakceptowanym przez rówieśników? Do czego może prowadzić godzenie się na to trwające latami? Do czego może doprowadzić wyśmiewanie się z miłości ? Gdzie znajduje się granica ludzkiego wybuchu? A co z kłamstwami? Z życiem na walizkach podyktowanym notorycznymi przestępstwami?

  „To będzie nasza tajemnica” to starcie dwóch światów: poukładanego świata dojrzałej kobiety i pozostającego w cieniu nastolatka pragnącego dopasować się do otoczenia. To historia na wskroś prawdziwa i mrożąca krew w żyłach. Pełna grozy, przemyślanych intryg, namiętności i erotyzmu. W dwa różne ale łączące się światy wrysowani zostają różnie bohaterowie, każdy inny, którzy wnoszą do tej historii kolejne wybuchowe ekwipunki. Wszystko po to, by w punkcie kulminacyjnym układanka połączyła się w całość i byście sami zobaczyli do czego może odprowadzić odtrącenie, cierpienie i próba walki o swoje potrzeby i uczucia. Człowiek cierpiący milczy długo, ale kiedy wybuchnie niesie za sobą spustoszenie. Łatwo oceniać, ale dopóki nie przeżyje się tego, co przeżywa druga osoba, nie powinniśmy wydawać werdyktu. Za każdym złym postępkiem czai się ból i krzywda.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To było moje pierwsze spotkanie z książką autorstwa Karoliny Wójciak i już wiem, że nie ostatnie. Historia Ady, Kosmy, Tymka i pozostałych bohaterów zrobiła na mnie duże wrażenie. Tajemnica goni tajemnicę. W tej małej społeczności każdy coś ukrywa i są to rzeczy, które tak naprawdę mogą dotknąć każdego z nas. Fabuła wciąga czytelnika z każdą kolejno przeczytaną stroną. Gęsto tu od emocji, a także od.... erotyki. A finał naprawdę zaskakuje. Jednym słowem warto zaczytać się w tej książce. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kontrowersyjna, nieprzewidywalna a jednocześnie prawdziwa do bólu, tak mogę określić tę książkę. Naładowana emocjami, pełno w niej kłamstw i intryg. Dużo zwrotów akcji. Autorka stopniowo zapoznaje nas ze wszystkimi bohaterami, którzy swoją drogą są bardzo wiarygodni, z wadami i każdy z nich coś ukrywa. Poznajemy Adę , nieszczęśliwą kobietę, która gdzieś po drodze zatraciła samą siebie. Dzieci są dla niej najważnjejsze, a w małżeństwie brak jej czułości i namiętności. Monotonia towarzyszy jej życiu. Tymek natomiast to nastolatek, inteligentny lecz z niskim poczuciem własnej wartości, któremu głowę zaprząta nieodwzajemniona miłość. Autorka tak pokierowała wydarzeniami, że w pewnym momencie splatają sie losy bohaterów, doprowadzając do tragedii. Koniec nieoczywisty, mnie zaskoczył.

  Fajny pomysł z sąsiadka w tle i oszustwami w sieci.

  Całość doskonale przedstawia losy i funkcjonowanie wielodzietnej rodziny, problemy małżeńskie i wychowawcze, perypetie nastolatków u progu dorosłości. Brak zrozumienia, wsparcia, komunikacji i żal doprowadzają do podjęcia jednej niewłaściwej decyzji wydawałoby się, że przez osobę rozsądną. Konsekwencje tej decyzji są ogromnie wysokie i nieodwracalne, bowiem każda tajemnica kiedyś wyjdzie na jaw.

  Lektura daje do myślenia, przewartościowania swojego życia i docenienia tak po prostu tego co sie ma. Ja jestem pod wrażeniem ! Gorąco Was zachęcam do przeczytania

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ada ma wszystko, rodzinę, dzieci, zdrowie, prace i nie narzeka na brak pieniędzy. A jednak czegoś w jej życiu brakuje. Miłości, zainteresowania, wsparcia? Czwórka dzieci i mąż nie doceniają tego co robi każda żona i matka każdego dnia.

  Jeśli szukacie historii o rodzinie, w której jest do bólu kłamstw i intryg, zdrada i brak szacunku są na porządku dziennym a zwieńczeniem jest morderstwo to książka jest dla was. Historia jest naszpikowana życiowymi prawdami choć obraz takiej rodziny jak w tej książce odchodzi na szczęście do lamusa. Małżeństwa nie kiszą się w sosie własnym tylko dla dobra dzieci, tak naprawdę wyrzadzając tym więcej szkody niż pożytku. Matka już nie poświęca się dla całej rodziny, rezygnując z pracy, bo obowiązki można podzielić między oboje rodziców. W tej książce jedno zdarzenie prowadzi do kolejnego a następne powoduje zawalenie wszystkiego jak domek z kart. Narracja prowadzona jest z perspektywy trzech osób- matki czwórki dzieci i dwóch nastolatków. Jeden jest czarujący i uroczy a drugi szczery i inteligentny. I ja widzę jak to brzmi, ale tak jest i dzięki temu widoczna jest ta skrajna roznica w charakterze, w wychowaniu i stosunku dzieci do rodziców. Ta powieść to uwypuklenie tego jak różnie postrzegane są te same zachowania kobiet i mężczyzn, jakie konsekwencje może mieć jedna niewłaściwa decyzja. Widać tu bardzo, że zaczynamy doceniać to co mamy dopiero kiedy to utracimy...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To rozbudowana historia, przedstawiająca zmagania wielodzietnej, zamożnej rodziny. Ich codzienność, but nastolatków, problemy na szkolnym podwórku, jak i te zamknięte szczelnie w czterech ścianach mieszkania, składają się na wielowątkową fabułę. Niewątpliwe jest to książka na miarę dzisiejszych czasów, ponieważ przestawione w niej dylematy są bardzo życiowe i można by powiedzieć, że stały się niejako plagą XXI wieku. Odbiór thrillera dodatkowo wzmacnia dwuosobowa narracja, która pozwala mocniej wsiąknąć w przedstawioną historię. Na pewno fabuła zaskakuje, jednakże nie ma w tej pozycji wielu dialogów. Raczej jest zbudowana z opisów przemyśleń i wydarzeń dnia codziennego. Niemniej jednak jest to dobry thriller, trzymający w napięciu do ostatniej strony.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Najczęściej kupowane razem
 • -31%
  Bruno. Powrót. Tom 1

  Bruno. Powrót. Tom 1

  Trzy tomy przedstawiające losy kilkorga bohaterów – ich piekło rodzinne w czasach, gdy byli dziećmi, a następnie wpływ wydarzeń, których byli świadkami i uczestnikami w dzieciństwie, na ich dorosłe życie. Portrety tak zwanych dobrych, przykładnych rodzin, które do perfekcji opanowały stwarzanie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,78 zł 39,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -28%
  Dom pełen kłamstw

  Dom pełen kłamstw

  Wyobraź sobie, że żyjesz przez długie lata w szczęśliwym związku małżeńskim. A gdyby okazało się, że to była tylko iluzja? NIGDY NIE UFAJ BEZGRANICZNIE. Nagła śmierć męża Kai, Michała, powoduje, że na wierzch zaczynają wypływać kłamstwa mężczyzny. Dochodzenie związane z wypadkiem i badanie...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,75 zł 37,00 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -15%
  Wyrok

  Wyrok

  Historia młodego mężczyzny odsiadującego WYROK 15 lat więzienia oraz dwóch silnych kobiet, które poznają smak miłości i odrzucenia. Wszyscy troje zmierzą się z konsekwencjami podejmowanych decyzji. Anita po trudnym rozstaniu, szukając nowego startu, przeprowadza się do małego miasta, w którym...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 33,14 zł 38,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -31%
  Ernest. Powrót. Tom 2

  Ernest. Powrót. Tom 2

  Kontynuacja serii „Powrót” Ernest ma zasady, jest pewny tego, co chce osiągnąć w życiu. Zawsze marzył o karierze. Udało mu się zdobyć wykształcenie i pozycję w wojsku, a nawet na dziesięć lat zapomnieć o rodzinnym piekle… Nie jest jednak w stanie wyrzucić z głowy tych, których kocha. Ich ból i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,78 zł 39,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -34%
  Gaja. Powrót. Tom 3

  Gaja. Powrót. Tom 3

  Siedem morderstw łączących dwa domy w sąsiedztwie Gaja wychowywała się w atmosferze skrzętnie skrywanych przed światem tajemnic, omawianych jedynie szeptem nad jej głową. Była świadkiem przemocy, a potem nauczyła się żyć w domu, w którym jedynie pozornie zapanował spokój. Wydawało jej się, że może...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,33 zł 39,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -15%
  Tożsamość nieznana (wersja limitowana)

  Tożsamość nieznana (wersja limitowana)

  Dwa życia, dwa światy, dwie odrębne przestrzenie. Krystian, nastolatek, który po tragicznej śmierci matki zaznaje biedy i uczy się życia z ojcem alkoholikiem, po jednej z awantur w domu zostaje wyrzucony na ulicę. Walcząc o przetrwanie, wkracza do światka przestępczego. Lena, studentka...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,32 zł 36,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -45%
  Obserwatorka

  Obserwatorka

  Ten, kto czytał jakąkolwiek książkę Alicji Sinickiej, doskonale wie, że w jej twórczości nie ma miejsca na nudę. Oto kolejna historia od autorki bestsellerów, która z pewnością ucieszy niejednego czytelnika - polska pisarka powraca z kolejną powieścią kryminalną! "Obserwatorka" to idealny wybór na...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,95 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -28%
  Matylda

  Matylda

  Po dostaniu się na praktyki do korporacji Matylda jest przekonana, że jej życie wreszcie nabierze barw, zaś Kostkowi, który chwilowo przerwał studia i rzucił się w wir pracy, by zarobić na utrzymanie, wydaje się, że jest zaledwie o krok od zrealizowania swych planów. Tak niewiele potrzeba im do...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,30 zł 34,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -30%
  Koszmar

  Koszmar

  Konrad zawsze dostaje od życia to, czego chce: ma żonę, rodzinę, pieniądze i… kochankę. Kinga, poza romansem z Konradem, nie ma nic i choć wie, że jest tą drugą, tą, która nie może niczego wymagać, żyje nadzieją, że pewnego dnia Konrad zostawi dla niej żonę. Wierzy w jego szczerość, miłość i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,47 zł 38,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -37%
  Przekręt. Karuzela. Tom 3

  Przekręt. Karuzela. Tom 3

  Gdzie jest granica chciwości? Nie ma jej? A może po prostu jej nie widać, kiedy oczy przesłania mgła pożądania? Kilka osób będzie musiało poważnie się nad tym zastanowić... "Orzeł" zostaje zatrzymany. Olka wraca za nim do Polski i prosi o pomoc prokuratora Łukasza Zimnickiego. Ten zgadza się, ale...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,32 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
Warto zwrócić uwagę na...
Będziesz na to patrzył 4/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Będziesz na to patrzył

Rodzina Barczów – zwyczajni ludzie, zwyczajne życie. Marek – lekarz, Elwira –  tłumaczka, i ich piętnastoletnia córka Marta – ładna, zdolna, dobrze wychowana. Jeśli ktoś ma swoje słabości, bez problemu ukrywa je przed innymi, bo nie są to grzechy śmiertelne. Romans, zdrada… Z czasem takie problemy...
To był człowiek! Kroniki Cliftonów. Tom 7 0/5 Nasza cena:
33,68 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To był człowiek! Kroniki Cliftonów. Tom 7

Siódmy – ostatni! – tom bestsellerowych „Kronik Cliftonów” Na początku powieści pada strzał, ale kto pociągnął za spust, kto żyje i kto zginął? Giles Barrington dowiaduje się prawdy o swojej żonie. Harry Clifton zaczyna pisać dzieło życia, a Emma dostaje niespodziewaną propozycję od Margaret...
To nie jest mój mąż 5/5 Nasza cena:
26,78 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To nie jest mój mąż

Bibliotekarka Matylda Dominiczak spełnia swoje marzenie i zostaje licencjonowanym prywatnym detektywem. Jej pierwsze zadanie to uwiedzenie męża klientki i udowodnienie jego niewierności. Jednak rzekomy wiarołomca nie daje się skusić wdziękom Matyldy, a w dodatku wkrótce znika bez śladu. Pani...
To nie jest amerykański film 4/5 Nasza cena:
26,21 zł 34,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To nie jest amerykański film

Matka Oliwii została porwana przez nieznanych sprawców. Kiedy wydaje się już, że nie ma szans odnaleźć jej żywej, niespodziewanie wraca do domu. Odmawia współpracy z policją, a o koszmarze, jaki przeszła, świadczą tylko potworne obrażenia na jej ciele. Oliwia jako psychoterapeutka próbuje nakłonić...
Pakiet: Dobry gliniarz, To nie jest amerykański film 0/5 Nasza cena:
44,96 zł 59,96 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Dobry gliniarz, To nie jest amerykański film

Dobry gliniarzCharles Campisi przez 18 lat był szefem IAD, wydziału spraw wewnętrznych NYPD. To trudna robota i trudny świat. To świat pełen kłamstw, oszustw i zdrad, świat kapusiów i informatorów, pluskiew i podsłuchów, inwigilacji i tajnych operacji. To świat dobrych policjantów, którzy stali się...
Wszystkie nasze tajemnice 4/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkie nasze tajemnice

Jeśli podobała ci się "Dziewczyna z pociągu", to na pewno zakochasz się w tej książce Nigdy nie ufaj mężczyźnie, który zdradził żonę. Natasha niedawno wyszła za mąż. Ma wspaniały dom, kochającego męża i śliczną córeczkę Emily. Żyliby długo i szczęśliwie, gdyby nie Jen, była żona jej męża, która nie...
Wyrok 5/5 Nasza cena:
33,14 zł 38,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyrok

Historia młodego mężczyzny odsiadującego WYROK 15 lat więzienia oraz dwóch silnych kobiet, które poznają smak miłości i odrzucenia. Wszyscy troje zmierzą się z konsekwencjami podejmowanych decyzji. Anita po trudnym rozstaniu, szukając nowego startu, przeprowadza się do małego miasta, w którym...
Dom pełen kłamstw 4/5 Nasza cena:
26,75 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen kłamstw

Wyobraź sobie, że żyjesz przez długie lata w szczęśliwym związku małżeńskim. A gdyby okazało się, że to była tylko iluzja? NIGDY NIE UFAJ BEZGRANICZNIE. Nagła śmierć męża Kai, Michała, powoduje, że na wierzch zaczynają wypływać kłamstwa mężczyzny. Dochodzenie związane z wypadkiem i badanie...
Bruno. Powrót. Tom 1 5/5 Nasza cena:
27,78 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bruno. Powrót. Tom 1

Trzy tomy przedstawiające losy kilkorga bohaterów – ich piekło rodzinne w czasach, gdy byli dziećmi, a następnie wpływ wydarzeń, których byli świadkami i uczestnikami w dzieciństwie, na ich dorosłe życie. Portrety tak zwanych dobrych, przykładnych rodzin, które do perfekcji opanowały stwarzanie...
Ernest. Powrót. Tom 2 5/5 Nasza cena:
27,78 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ernest. Powrót. Tom 2

Kontynuacja serii „Powrót” Ernest ma zasady, jest pewny tego, co chce osiągnąć w życiu. Zawsze marzył o karierze. Udało mu się zdobyć wykształcenie i pozycję w wojsku, a nawet na dziesięć lat zapomnieć o rodzinnym piekle… Nie jest jednak w stanie wyrzucić z głowy tych, których kocha. Ich ból i...
Gaja. Powrót. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,33 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gaja. Powrót. Tom 3

Siedem morderstw łączących dwa domy w sąsiedztwie Gaja wychowywała się w atmosferze skrzętnie skrywanych przed światem tajemnic, omawianych jedynie szeptem nad jej głową. Była świadkiem przemocy, a potem nauczyła się żyć w domu, w którym jedynie pozornie zapanował spokój. Wydawało jej się, że może...
Pakiet Powrót. Tomy 1-3: Bruno, Ernest, Gaja 0/5 Nasza cena:
81,89 zł 119,97 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Powrót. Tomy 1-3: Bruno, Ernest, Gaja

Bruno. Powrót. Tom 1 Trzy tomy przedstawiające losy kilkorga bohaterów – ich piekło rodzinne w czasach, gdy byli dziećmi, a następnie wpływ wydarzeń, których byli świadkami i uczestnikami w dzieciństwie, na ich dorosłe życie. Portrety tak zwanych dobrych, przykładnych rodzin, które do perfekcji...
Wybrane bestsellery
Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel 0/5 Nasza cena:
105,90 zł 121,03 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel

Z obracającą się betoniarką Cat® możesz zbudować własny świat zabawy! Mali budowniczowie mogą zabrać się do pracy, obracając bęben oraz wrzucając, wyrzucając i układając klocki – ta żółta betoniarka jest idealna do zabawy dla małych rączek. Przewoź klocki na plac budowy pojazdem z żółtą kabiną i...
Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
49,14 zł 52,87 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Wiedza o społeczeństwie 2. Zakres podstawowy" został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja w zakresie podstawowym zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej na ten poziom. Znany już zespól...
Między ustami a brzegiem pucharu 0/5 Nasza cena:
36,98 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Między ustami a brzegiem pucharu

Berlin przełomu XIX i XX wieku. Młody, przystojny i niezwykle próżny hrabia Wentzel Croy-Dulmen prowadzi hulaszczy tryb życia, otaczając się wieloma kobietami. Nie przyznaje się do polskiego pochodzenia, ba – gardzi wszystkim, co polskie. Kiedy jednak zakochuje się w pięknej Jadwidze...
Super Robot 31124 5/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Super Robot 31124

Futurystyczna zabawa trzema zabawkami w jednej — Super Robotem do przebudowywania Fani LEGO® w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, odgrywając futurystyczne historie z zestawem Creator 3 w 1 Super Robot (31124). Model ma ruchomą głowę, nogi, stopy, ramiona i ręce, a na jego plecach...
Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe 0/5 Nasza cena:
87,98 zł 129,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe

Opowieści z Narnii – wydanie dwutomowe to piękna edycja cyklu C.S. Lewisa, znanego już czytelnikom z wydania siedmiotomowego. Tym razem wszystkie siedem historii kryje się w dwóch eleganckich woluminach wydanych w twardej oprawie i zapakowanych w śliczne pudełko. Wydanie to zachwyca estetyką oraz...
Barbie Kabriolet Mattel 0/5 Nasza cena:
85,24 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Kabriolet Mattel

Udaj się w podróż kabrioletem Barbie(R) i przeżyj bezkresne przygody! Ten charakterystyczny dla stylu Barbie(R) dwumiejscowy samochód zaprojektowano w różowym kolorze, a jego maskę ozdobiono dodatkowo symbolem Barbie(R). To słodkie sportowe autko posiada dodatkowo tylny spojler i koła z...
Knox 5/5 Nasza cena:
27,11 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna wpada w tarapaty, Knox postanawia ją ratować. Widok Caroline sprawia, że demony wracają, a on z powodów, których sam nie rozumie, zabiera ją...
Password Reset B2. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset B2. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Password Reset B2 Podręcznik To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na...
Myszy i ludzie 5/5 Nasza cena:
26,47 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Myszy i ludzie

Niezapomniana opowieść o sile przyjaźni, ludzkich tęsknotach i marzeniach! George Milton i Lennie Small to niezwykły tandem przyjaciół. George jest silnym mężczyzną, a podążający w ślad za nim Lennie - upośledzonym gigantem o umysłowości małego dziecka. Niezdarny i nieświadomy własnej siły...
Urth Nowego słońca 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Urth Nowego słońca

Naprawdę mam na imię Severian. Przyjaciele, których nigdy nie miałem zbyt wielu, nazwali mnie Severianem Kulawym. Żołnierze, których niegdyś miałem mnóstwo, choć nie aż tak wielu, jakbym chciał, nazywali mnie Severianem Wielkim. Nieprzyjaciele, którzy mnożyli się jak muchy na bitewnych polach...
The Outrage 0/5 Nasza cena:
26,18 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Outrage

Witajcie w Protektoracie, miejscu, gdzie miłość może być przestępstwem. Nieodległa przyszłość, małe miasteczko w Protektoracie (niegdyś Wielka Brytania), totalitarnym, zamkniętym państwie rządzonym przez Lorda Protektora, w którym zakazane jest wszystko, co odstaje od ogólnie uznanej przez państwo...
Czarna pieśń 0/5 Nasza cena:
36,32 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarna pieśń

Toczyliśmy bitwy, po których zostawało na ziemi ponad sto trupów, ale nie napisano o nich ani słowa. Zakon walczy, ale często robi to w ciszy, bez chwały czy nagrody. Nie mamy sztandarów. Vaelin Al Sorna jest najnowszym rekrutem Szóstego Zakonu. Podczas brutalnego szkolenia uczy się wykuwać miecze,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula