The Untouchables. Ruthless People. Tom 2

Autor:

J. J. McAvoy

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
416
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 31,42 zł
Nasza cena: 31,98 zł 44,90 zł Taniej o: 29%

"The Untouchables" to druga część cyklu "Ruthless People" stworzona w całości przez J. J. McAvoy. Pozycja ta, jak i cała seria, to światowy hit, który posiada znaczną rzeszę fanów.

Gdy dwa mafijne rody chcą zawrzeć pokój, a zwłaszcza zwiększyć dzięki temu wpływy z biznesu, zrobią wszystko, aby to im się udało. Właśnie dzięki temu irlandzka oraz włoska mafia zaaranżowały małżeństwo między dwojgiem charakternych i buntowniczych postaci.

"The Untouchables" to dalsza część ich historii, w której zyskują nowych wrogów. Muszą stoczyć walkę zarówno fizyczną z użyciem kul i broni palnej, jak i strategiczną, w której wykażą się swoim sprytem i intelektem, aby odeprzeć mass media. Dodatkowe tajemnice, które wychodzą na światło dzienne, jedynie podburzą i tak już specyficzną relację. Czy uda im się sprostać nowym wyzwaniom? W tym mrocznym świecie nic nie jest oczywiste. Sprawdź już dziś, jak potoczą się ich losy.

Melody Callahan odkryła prawdę. Wie już, że całe jej życie było kłamstwem, a wszyscy najbliżsi okazali się kłamcami. Potrzebowała czasu, aby poukładać sobie wszystko w głowie, lecz nadal nie jest pewna, co czuje, a także, jaki ruch na mafijnej planszy powinna wykonać, aby osiągnąć swoje cele.  Bohaterka dowiedziała się bowiem, że jej matka Aviela żyje i chce się zemścić. Zrobi więc wszystko, aby zrujnować osiągnięcia Melody i Liama.

Zyskując nowego wroga, Melody potrzebuje wsparcia męża, do którego z jednej strony żywi gorące uczucia, a z drugiej nienawidzi, za kłamstwa, które wyszły na jaw. Dodatkowa afera ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi oraz napastliwymi mediami sprawiają, że dziewczyna jest rozdarta, a świat, który dotąd znała, zmienia się bezpowrotnie.

Jeśli szukasz podobnych utworów o tematyce mafii i romansu, polecamy książkę "Raze" autorstwa Tillie Cole.

Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zdrada ze strony najbliższych boli najbardziej, bo się jej nigdy nie spodziewasz.

  Melody i Liam powracają jeszcze bardziej rządni władzy niż kiedyś i zrobią wszystko żeby dopiąć tego co sobie zaplanowali. A ci którzy staną im na drodze pożałują tego i nie będzie miało żadnego znaczenia czy jest to rodzina czy nie. Tylko jak walczyć z duchami przeszłości o których nie wiedzą nic, a one zrobią wszystko żeby odebrać im wszystko. A nowi wrogowie również szykują się do ataku.

  „Biorę to, czego chcę, a jeśli staniesz na mojej drodze, zmiotę cię z powierzchni ziemi i pozbędę się wszystkich, którzy dzielą twoje DNA.”

  Jak się okaże nawet rodzinie nie będzie można zaufać. Bo jeśli ktoś poczuje raz smak władzy i przywilejów które z tego płyną nie zrezygnuje z niej i zrobi wszystko żeby ją mieć. Ale żeby posunąć się do czegoś takiego..Nie mogłam w to uwierzyć, totalny szok. A dramat który będzie się odgrywał na naszych oczach sprawi, że nie raz wasze serce stanie, a w oczach będą łzy. Mimo złych chwil będą również te dobre i one będą niosły nadzieję i radość.

  Tylko czy są gotowi na to co nadchodzi? Czy poradzą sobie z wrogiem którego nie znają? Czy władza i miłość mogą iść ramie w ramię? Jakie tajemnice odkryją? I czy ochronią siebie i rodzinę?

  Melody jest niesamowita i od razu w pierwszej części pokochałam tą bohaterkę. Nie patyczkuje się z nikim, wie czego chcę i dąży do tego, nie zastanawia się milion razy co i jak zrobić tylko to robi. W świecie w którym tylko, żądzą mężczyźni ona swoją determinacją i umiejętnościami dotarła na szczyt. Tylko niektórzy mężczyźni dalej nie umieją tego zaakceptować, ale ona nic sobie z tego nie robi. Wie, że jest królową. A dzięki Liamowi poznała jak smakuje miłość. I mamy szanse zobaczyć jak oboje się zmieniają i otwierają na siebie, a najbardziej ona.

  Czytając tą część mamy szanse poznać bliżej całą rodzinę, ich myśli, uczucia, nadzieję i pragnienia.

  Jak zawsze nie zabraknie zbrodni, walki, niebezpieczeństwa i poleje się krew. Ale również będzie miłość, pożądanie, seks, oddanie rodzinie, ból i zdrada. Będzie można się również pośmiać. Najciekawsze w tej książce jest to, że wraz z bohaterami balansujemy na granicy dobra i zła. A postacie potrafią nas zaskoczyć swoim postępowaniem. Takiego zakończenia się nie spodziewałam i nie mogłam uwierzyć, że to już koniec. Gdzie się podziała reszta książki :( Autorka zostawia nas z milionem pytań bez odpowiedzi i chęcią poznania dalszych losów Melody i Liama jak i całej rodziny.. a tu trzeba czekać na kolejną część :( Nie pozostaje nic innego tylko czekać z niecierpliwością na kolejną część, oby była jak najszybciej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Melody dowiaduje się, że wszyscy dookoła ją okłamywali. Przebywała z ludźmi, którzy wmawiali jej, że jej matka umarła. W końcu jednak poznała prawdę - jej matka żyje i nie ma zbyt dobrych intencji co do córki.

  Relacja Melody i Liam'a zaczęła zmierzać ku dobremu, w końcu zaczęli się dogadywać, a miłość ich rozkwitła jeszcze bardziej. Na przeszkodzie do pełni ich szczęścia stanęli jednak wrogowie, a także zbliżające się wybory i zdrada... Bohaterowie muszą zawalczyć o swoje bezpieczeństwo, władzę i miłość.

  J.J McAvoy stworzyła świetną kontynuację swojej serii. Zarówno pierwsza jak i druga część zasługuje na uwagę. Powieść jest pełna akcji, ciągle coś się dzieje. Tutaj nie ma miejsca na nudę czy monotonię. Autorka zagwarantowała czytelnikom fenomenalną dawkę ciekawej historii, interesujących bohaterów i masę zwrotów akcji.

  Przebrnięcie przez początkowe strony książki zajęło mi nieco czasu, w końcu jednak historia bohaterów tak się rozkręciła, że totalnie przepadłam. Mogę stwierdzić, że wręcz pochłonęłam tę powieść. Kiedy brałam książkę "na jeden rozdział" zawsze kończyło się na kilku. Ciężko było mi się oderwać od tak ciekawej i zaskakującej powieści.

  Bohaterowie, tak jak w poprzedniej części, nadal są niezwykle walecznymi osobami. Melody jest kobietą, która potrafi walczyć, jest jedną z tych bohaterek, które nie dają sobie "w kaszę dmuchać". Sprawiła, że powieść czytało mi się bardzo dobrze. W końcu jest to postać, która nie jest bezbronną i pokrzywdzoną przez wszystkich myszką. Nienawidzę bohaterów, którzy nie robią niczego w kierunku zawalczenia o siebie czy miłość, tylko czekają na dalszy rozwój sytuacji albo się poddają. W tej powieści nie ma postaci, która wywoływałaby we mnie irytację. Pojawiają się tutaj charyzmatyczni i silni bohaterowie, którzy sprawiają, że powieść nie staje się nijaka.

  Nowość z księgarni T[Adres usunięty] to jedna z lepszych pozycji, którą miałam okazję czytać w ostatnim czasie. Lektura potrafi zaskoczyć, pełna jest zwrotów akcji, a także scen erotycznych, które potrafią pobudzić zmysły. Można ją określić mianem niezwykle zmysłowej i gorącej.

  Zdecydowanie polecam czytelniczkom, które uwielbiają książki z motywem mafijnym, a także tym, które lubią charakterne bohaterki, którym nie straszna jest walka o siebie i miłość.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Ruthless People” zrobiło na mnie i na wielu czytelnikach ogromne i pozytywne wrażenie, jednak zakończyło się w takim momencie, że bardzo chciałam dowiedzieć się, jak autorka rozwiąże te wszystkie wątki. Czym nas zaskoczy? Co przygotowała dla swoich czytelników i z czym Liam i Melody będą musieli walczyć? Czy między nimi wygładzą się wszystkie nierówności? Co jeszcze ich zaskoczy? Czy też czuliście takie podekscytowanie na samą myśl o tym, że coś, na co tak długo czekaliście lada moment pojawi się w Waszych dłoniach?

  Nawet najbardziej potężny, niesamowity i władczy człowiek nie może żyć w przekonaniu, że wszystko mu wolno. Pieniądze pomagają, nie ważne, jak wiele ich jest, ale nie są w stanie załatwić wszystkiego. Nie można zawierzać im i ślepo w nie wierzyć, jakby nie było na świecie niczego więcej. Ludzie potrafią ranić siebie nawzajem, emocje czasami zaślepiają ich światopogląd. Nie zawsze robią to z premedytacją, ale często nie mają hamulców, kiedy czują się zdradzeni i obolali w środku.

  Każdy człowiek ma swoje słabości, cierpi, czuje ból i musi przestrzegać zasad nawet, jeśli nagina je pod siebie. Bogactwo i władza zawsze będzie miało swoją cenę. Nie da się kupić za nie szczęścia, zakryć swoich własnych wad i ułomności. Jest kruchą istotą, delikatną i wrażliwą, nawet, kiedy jest zabójcą, czasem udaje, że jest z nich wyprany, bowiem tak jest łatwiej, prościej i z górki. Każdy ma swoją własną tarczę, za którą się ukrywa, ale nawet to nie sprawi, że demony zniknął, a rozliczenie za błędy będzie mniejsze, bądź nagle wyparuje z powierzchni ziemi. Czy mafia wybacza, zapomina, pomaga przetrwać, czy też pogrąża?

  Główną bohaterką książki „The Untouchables” jest Meody Nicci Giovanni, kobieta, która nie rozpacza nad tym, że została zmuszona w sposób biznesowy wyjść za mąż. Jest niesamowicie twarda i co ważniejsze zna swoją wartość. Podkreśla ją na każdy możliwy sposób, jest doskonałą snajperką i mistrzynią kamuflażu. Melody jest stworzona do tego by rządzić, objąć władzę i stawiać na swoim. Ta kobieta jest petardą, która wie doskonale, jak się poruszać w mafijnym świecie, dlatego właśnie jest idealną partią dla Liama Callahana.

  Zaaranżowane małżeństwo by połączyć oba mocarstwa w jedno wielkie imperium było tym, czego potrzebowała włoska i irlandzka mafia. Czasami łatwiej jest zaplanować niż wykonać, jednak w tym wypadku decyzja była nieodwołalna. Życie Mel bardzo się skomplikowało, kiedy kłamstwa, między, którymi żyła zaczęły wychodzić na światło dzienne. Dotychczas myślała, że jej matka nie żyje, jednak okazało się, że była w błędzie, jest niezwykle niebezpieczną kobietą, która czyha na życie własnej córki i jej męża. Jak przebiegnie spotkanie z kimś, kto przez wiele lat był dla niej martwy? Dlaczego kobieta jest tak zawzięta i gotowa, aby skrzywdzić własną córkę? Liam Callahan pragnął objąć władze, a to mu umożliwiło małżeństwo z Melody Giovani, kobietą, która miała być dla niego idealną ozdobą, do jego wspaniałego wizerunku. Takie miało być jej zadanie, bycie ułożoną żoną, grzeczną, świecącą przykładem. Zajmująca się sobą i swoimi kobiecymi pierdołkami, jednak wszystko się skomplikowało. Kobieta potrafiła chwycić za broń, pokazać, że jest królową, której potrzebowało jego imperium. Sprawy się skomplikowały, czy wspólnie, z Melody uda mu się zapobiec katastrofie? Jakie wyzwania przed bohaterami postawiła autorka?

  „The Untouchables” jest świetną kontynuacją „Routhless People”, zestawia ze sobą dwa bardzo silne charaktery, mafiosa pewnego siebie, który chciałby być bogiem i kobiety, która jest tak władcza i charakterna, jak żadna inna, dorównująca mu siłą w każdy sposób. Bohaterowie mnie tylko do siebie pasują, ale także są do siebie bardzo podobni. Jakby tak miało być i los chciał przeciąć ich drogi ze sobą, aby zrzucić tyle problemów, przez co fabuła jest naładowana zwrotami akcji i trudami, które J.J. McAvoy zrzuciła na swoich bohaterów. Jest tego naprawdę dużo, a mimo wszystko Książa nie wydaje się przeładowana, a mianowicie bardziej ciekawa. Idealna rodzina i jej brudne sekrety, a uwierzcie mi potrafi ich być bardzo wiele.

  „The Untouchables” jest równie emocjonująca, mroczna i ciekawa, jak „Routhless People” nie ma tutaj miejsca na klątwę drugiego tomu. Jest wciągająca i niezwykła, pozostawia po sobie niedosyt, J.J. McAvoy potrafi sprawić, że czytelnik siedzi jak na szpilkach wyglądając kolejnego tomu i nie potrafiąc przestać myśłeć o tak złożonych bohaterach.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  “Wszyscy udajemy. Okłamujemy ludzi, którzy okłamują samych siebie”.

  Całe życie w kłamstwie. Wszyscy najbliżsi kłamali, jednak zawsze tak jest, że prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw. Melody dowiaduje się, że jej matka żyje, kobieta jest zszokowana. A dopiero wierzchołek góry usypanej z kłamstw, sekretów i niedomówień. Matka Melody jest zawodowym mordercą, kobietą pozbawioną ludzkich uczuć i odruchów. Jest zimna, bezlitosna, za wszelką cenę dąży do obranego celu, nie patrząc na to jak wiele spustoszenia i ofiar pozostawia za sobą. Melody i Liam w końcu zaczęli się dogadywać, ich miłość niesie wiele niespodzianek i wewnętrznych rozterek. Nowy wróg, zbliżające się wybory prezydenckie, zdrada – powodują, że Callahanowie muszą walczyć na kilku frontach. Co w obecnej sytuacji wcale nie będzie takie proste. Trup będzie się ścielił… Czy Melody i Liam wyjdą z tego obronną ręką? A ich miłość, czy przetrwa? Koniecznie sprawdźcie!

  Dalsze losy Melody i Liama. Z przyjemnością, niecierpliwością i ogromną ciekawością ponownie przeniosłam się do ich brutalnego, agresywnego i namiętnego świata. Akcja tej części toczy się bardzo dynamicznie, fabuła niepokoi, jest rewelacyjnie skonstruowana i przemyślana w każdym szczególe. Niesamowicie wykreowani bohaterowie, skomplikowane, charakterne, silne osobowości. Nie wszystkich polubiłam, nie dało się. Jednak do Melody i Liama poczułam ogromną sympatię. Melody to niesamowita kobieta, jedyna w swoim niepowtarzalnym rodzaju. W końcu ukazała swoją prawdziwą twarz i to, że ma… serce. Jest niezłomna, odważna, waleczna, kocha i nienawidzi jednocześnie. Bardzo podobała mi się narracja z kilku perspektyw – głos dostają nawet drugoplanowi bohaterowie – doskonale widzimy, z czym się muszą mierzyć, co myślą, czują, jakie mają zamiary. Ostre, pikantne opisy seksu idealnie wplecione w całość.

  Powieść niesamowicie wciąga i całkowicie absorbuje. Autorka odkrywa stopniowo przed nami karty, wywołując niepokój i nerwowe napięcie. Robi to bardzo umiejętnie i z wyczuciem. Świat mafii jest bardzo skomplikowany, niebezpieczny i brutalny. Musisz się podporządkować, dostosować, albo być najlepszym. Innego wyjścia nie ma, pozostaje śmierć. Pokomplikowane relacje międzyludzkie. Silne więzi rodzinne, to rodzina jest najważniejsza, zawsze na pierwszym miejscu, lojalność, zaufanie. Tajemnica goni tajemnicę, wszyscy kłamią, nic tu nie jest takie, jak się początkowo nam wydaje. Władza, pieniądze, przekupstwa, korupcja, układy. Kto okaże się zdrajcą? Wzajemna fascynacja, pożądanie, pełna agresji i napięcia elektryzująca, namiętna miłość.

  Rewelacyjnie napisana historia, całkowicie przepadłam. Cały czas się coś dzieje, szokuje i zadziwia. Wyborowa mieszanka brutalności, agresji, namiętności i humoru. Autorka serwuje nam niesamowite, bardzo skrajne emocje. Zakończenie wywołało we mnie dużą irytację, niedowierzanie i … złość. Jak można czytelnika zostawić w takim zawieszeniu? Czegoś takiego kompletnie się nie spodziewałam. Z dużą niecierpliwością czekam na kontynuację. Bardzo polecam całą serię, Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nadszedł czas, by poznać kontynuację losów bohaterów jakich nie spotkałam dotąd nigdzie indziej. Niebywała historia wciągnęła mnie na całego a finał pierwszego tomu od razu namówił mnie, by sięgnąć po kontynuację.

  J.J. McAvoy serwuje nam historię mafijną, ale zdecydowanie robi uniki pomiędzy schematami. Jej historia jest oryginalna, dosadna, przepełniona w dużej mierze negatywnymi emocjami i naprawdę trudno stwierdzić kto w tej powieści jest dobry, a kto zły. Podobał mi się taki zabieg, pomieszanie w głowie czytelnikowi, ta cienka granica moralności napięta do granic możliwości.

  Drugi tom jest ścisłą kontynuacją losów Melody i Liama, więc bez znajomości pierwszej części ani rusz. Autorka rozpoczyna swoją historię w niemalże tym samym miejscu co zakończyły się wcześniejsze wydarzenia co dobrze się stało, ponieważ w tym przypadku ciąg fabularny jest niezwykle ważny. W tej książce ciągle coś się dzieje, bohaterowie nie mają ani na moment wytchnienia od przeróżnych dramatów a to nakręca mroczny klimat i emocje, które w drugim tomie sięgają zenitu. Nie wiem jakim sposobem autorce udało się jeszcze wplątać w to wszystko sarkazm, ironię i poczucie humoru, ale udało się - i wypadło to rewelacyjnie!

  Mam wrażenie, że drugi tom jest jeszcze lepszy. A może podsyciły to moje oczekiwania. Jednak bez wątpienia Melody i Liam pozostają tymi samymi dziwnymi, nietypowymi bohaterami, których aż strach się bać. Ona zdeterminowana by osiągnąć cel strzela do każdego kogo spotka na drodze (chyba jej nawet tego trochę zazdroszczę) a ON natomiast wikła się w sieć własnych kłamstw i ich konsekwencji. Melody odkryła co poniektóre z jego sekretów i dziś musi mierzyć się z miłością połączoną z gniewem do swojego męża oraz nowo odkrytą rodziną. Jak sobie z tym poradzi? O tym musicie przekonać się sami, ale zapewniam, że w towarzystwie tych bohaterów na pewno nie będziecie się nudzić.

  Są książki inne niż wszystkie i "The Untouchables" zdecydowanie do nich należy. Mogę jednak śmiało napisać, że ta historia ma w sobie to coś, co nie pozwala jej odłożyć aż do ostatniej strony. W dodatku J.J. McAvoy ponownie serwuje nam zaskakujący, pełen dramatów finał, który niewiele wyjaśnia i czekanie na trzecią część wydaje się być katorgą, ale jestem pewna, że autorka nam to w pełni wynagrodzi. Szukacie czegoś oryginalnego, niebanalnego, odchodzącego od schematów, z masą emocji na czele oraz bohaterami jakich świat nie widział? Oto seria dla Was!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

Warto zwrócić uwagę na...
American Savages. Ruthless People. Tom 3 5/5 Nasza cena:
31,63 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

American Savages. Ruthless People. Tom 3

Trzeci tom serii, która zachwyciła miłośników romansów mafijnych! Rodzina Callahanów i ich imperium rozpada się w drobny pył. Liam znalazł się w więzieniu, a Melody zaginęła. Zdaniem policji to mężczyzna jest odpowiedzialny za zniknięcie kobiety, a nawet jej śmierć. Mimo że Liam jest wściekły na...
Ruthless People. Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,40 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ruthless People. Tom 1

Władza, rodzina i szacunek są wszystkim. Dla świata są jak rodzina królewska. Przekazują pieniądze na cele charytatywne, karmią bezdomnych i odbudowują miasto. Jednak na zewnątrz nie widać, że nieustannie walczą o władzę. Małżeństwo Melody Nicci Giovanni i Liama Callahana zostało zaaranżowane przez...
eBook Ruthless People. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
28,72 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Ruthless People. Tom 1 mobi epub

Władza, rodzina i szacunek są wszystkim. Dla świata są jak rodzina królewska. Przekazują pieniądze na cele charytatywne, karmią bezdomnych i odbudowują miasto. Jednak na zewnątrz nie widać, że nieustannie walczą o władzę. Małżeństwo Melody Nicci Giovanni i Liama Callahana zostało zaaranżowane przez...
eBook The Untouchables. Ruthless People. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
31,42 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook The Untouchables. Ruthless People. Tom 2 mobi epub

Drugi tom serii, która zyskała miano "zupełnie innej historii mafijnej"! Dalsze losy Melody i Liama z Ruthless People. Jeden sekret. Wiele ofiar. Wszystko, co Melody Callahan wiedziała o swojej przeszłości, okazało się kłamstwem. Jej ojciec kłamał. Jej mąż kłamał. Ale prawda jest taka, że sekrety w...
eBook American Savages. Ruthless People. Tom 3 mobi epub 0/5 Nasza cena:
31,42 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook American Savages. Ruthless People. Tom 3 mobi epub

Trzeci tom serii, która zachwyciła miłośników romansów mafijnych! Rodzina Callahanów i ich imperium rozpada się w drobny pył. Liam znalazł się w więzieniu, a Melody zaginęła. Zdaniem policji to mężczyzna jest odpowiedzialny za zniknięcie kobiety, a nawet jej śmierć. Mimo że Liam jest wściekły na...
Audiobook Ruthless People. Tom 1 mp3 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Ruthless People. Tom 1 mp3

Władza, rodzina i szacunek są wszystkim. Dla świata są jak rodzina królewska. Przekazują pieniądze na cele charytatywne, karmią bezdomnych i odbudowują miasto. Jednak na zewnątrz nie widać, że nieustannie walczą o władzę. Małżeństwo Melody Nicci Giovanni i Liama Callahana zostało zaaranżowane przez...
Kulti 5/5 Nasza cena:
43,46 zł 43,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kulti

Wierz mi, miałam ochotę walnąć cię raz czy dwa albo pięć.Gdy mężczyzna, którego uwielbiałaś będąc dzieckiem zostaje twoim trenerem, spodziewasz się, że okaże się to najwspanialszą rzeczą, jaka przytrafiła ci się w życiu. Słowo klucz: spodziewasz się.Wystarczył tydzień, by dwudziestosiedmioletnia...
Rhys. Synowie zemsty. Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,12 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rhys. Synowie zemsty. Tom 1

Niezwykle ekscytujący debiut polskiej autorki Agnieszki Siepielskiej! Niebezpieczni mężczyźni, mafia i zło, które czyha za każdym rogiem. Dwudziestoczteroletnia Viviana Thomson pracuje w luksusowym sklepie z odzieżą męską. Pewnego dnia dowiaduje się, że jeden z klientów otrzymał inne garnitury, niż...
MC Arrow's Hel. Wind Dragonsl. Tom 2 5/5 Nasza cena:
29,18 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

MC Arrow's Hel. Wind Dragonsl. Tom 2

Drugi tom bestsellerowej serii z seksownymi bikerami z klubu motocyklowego Wind Dragons! Anna jest siostrą Rake’a – członka klubu motocyklowego. Ten fakt sprawia, że życie uczuciowe dziewczyny jest bardzo skomplikowane. Brat na każdym kroku jej pilnuje. Dla mężczyzn z klubu jest zakazana. Jeżeli...
Walcząc z cieniami. On the Ropes. Tom 2 5/5 Nasza cena:
39,50 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Walcząc z cieniami. On the Ropes. Tom 2

Pochodzę z rodziny wojowników. Od zawsze myślałem, że podążę za ich cieniami, stając się niepowstrzymany na ringu. Zmieniło się to w dniu, kiedy uratowałem życie kobiecie, którą kochałem, ale której nigdy nie mógłbym mieć. Brat okrzyknął mnie bohaterem, a moją nagrodą stał się wózek. Kiedy zostałem...
(Nie)zdobyta. Tom 1 5/5 Nasza cena:
27,41 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

(Nie)zdobyta. Tom 1

Pierwszy tom romantycznej serii górskiej pełnej miłości. Julka ma trzydzieści dwa lata i słabo płatną pracę dziennikarki w czasopiśmie dla kobiet. Kiedy redaktorka naczelna sugeruje, by napisała artykuł na chwytliwy temat (z przystojnym szejkiem, celebrytą, milionerem lub alpinistą w roli główniej)...
Obietnica. Zrodzeni z zemsty. Tom 1 5/5 Nasza cena:
34,62 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obietnica. Zrodzeni z zemsty. Tom 1

Brian Wild złożył obietnicę. Zamierzał jej dotrzymać kosztem wszystkiego, co posiadał, włączając w to rodzinę. Motorem napędowym jego działań była zemsta. By wymierzyć sprawiedliwość, gotów był podjąć każde ryzyko. Jednak gdy przeznaczenie przejmuje pióro i zaczyna za nas pisać powieść w księdze...
Wybrane bestsellery
Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4

Władza, bogactwo, zemsta i... namiętność. Co okaże się najsilniejsze? Marcello jest synem bossa z Sycylii, Enrica. Nie został jednak uznany jako pełnoprawny członek rodziny, co sprawiło, że nosi w sercu nienawiść. Chce przejąć władzę w klanie Vedettich. Jego surowy wygląd, chłodne spojrzenie oraz...
Drzewko szczęścia 5/5 Nasza cena:
24,57 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drzewko szczęścia

Tej zimy zejdzie lawina... śmiechu! Kornelia Trzpiot, dość leciwa dama, podczas wieczerzy wigilijnej oznajmia rodzinie, że do szczęścia, zarówno doczesnego, jak i wiekuistego, potrzebny jest jej wyłącznie herb. Nikt z osób zebranych przy stole nie zdaje sobie sprawy, że jest to głęboko przemyślana...
Krwawnik, mniszek, ułudka 0/5 Nasza cena:
26,66 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawnik, mniszek, ułudka

Krwawnik, mniszek, ułudka to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej, pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”. Zbiór, na który składają się wznowienia tomów, wydanej w 2010 roku Ciemni i Tkanki z 2017 roku, wzbogacają...
Idealna para 4/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna para

Żadna z nas nie poleciała do Dubaju po miłość... Och, będziecie idealną parą, wszyscy wam uwierzą, już widzę te okladki gazet i kolejne oferty... Cierpiąca po rozstaniu Aneta Herbik otrzymuje propozycję zostania twarzą aplikacji randkowej Mytholovic. W ramach promocji miałaby udawać przed całą...
Top Trumps. Piotruś. Harry Potter 0/5 Nasza cena:
7,49 zł 9,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Top Trumps. Piotruś. Harry Potter

Gra karciana Top Trumps Piotruś Harry Potter to pozycja obowiązkowa dla każdego fana magicznego świata Harrego Pottera! Piotruś to nieskomplikowana gra karciana dla dzieci, która zaangażuje każdego - nie tylko najmłodszych! Na każdej karcie znajdziesz wizerunek bohaterów książkowej sagi J.K....
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1 4/5 Nasza cena:
39,88 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

Niezgłębiona potęga. Dwa żywioły. Jedna walka. Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z...
Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim 5/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim

Missoula w Montanie tylko z pozoru jest sielskim miasteczkiem uniwersyteckim, zamieszkanym przez zżytą społeczność dumną ze swojej drużyny futbolowej. Tak naprawdę ta przyjemna fasada skrywa poważny problem, jakim są liczne przypadki przemocy, której ofiarami padają studentki tutejszego...
Łowca snów 5/5 Nasza cena:
37,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowca snów

To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zmieni się w koszmar, po którym nic nie będzie już takie samo...Łowca snów to nie tylko opowieść o przybyszach z kosmosu, ale i o przyjaźni, która rozpoczęła się brawurowym, wspaniałomyślnym czynem czterech nastolatków i przetrwała ponad...
Znów to zrobiliśmy 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znów to zrobiliśmy

„Znów to zrobiliśmy” – gorąca nowość od królowej pikantnych romansów, Laurelin Paige! Chociaż Jenny Stahl odniosła niekwestionowany sukces w modelingu, jej największym marzeniem wciąż pozostaje kariera aktorska. Dziewczyna jest gotowa na mnóstwo wyrzeczeń, by zdobyć pierwszoplanową rolę w filmie....
To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne 0/5 Nasza cena:
34,57 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne

Autor światowego bestsellera Esencjalista przedstawia inspirujący poradnik osiągania celów i pokazuje, jak możemy ułatwić sobie wykonywanie właściwych zadań. Wszystko zaczyna się od prostej zasady: Nie wszystko musi być tak trudne. Czy zdarza ci się mieć poczucie, że: biegniesz coraz szybciej, ale...
Dwie lewe ręce 5/5 Nasza cena:
25,36 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie lewe ręce

Matylda ma dość pracy u Salomei Gwint. Odchodzi z agencji i rozpoczyna działalność na własny rachunek. Pierwsze zlecenie wydaje się proste. Ma odnaleźć eksmęża klientki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jej klientką została Salomea Gwint. Matylda jest pewna, że sprawa ma drugie...
Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników 0/5 Nasza cena:
31,30 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży! Wspomnienia z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula