The Untouchables

Autor:

J. J. McAvoy

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 22,45 zł
eBook, mobi, epub
za 26,99 zł
Nasza cena: 29,43 zł 44,90 zł Taniej o: 34%

Drugi tom serii, która zyskała miano zupełnie innej historii mafijnej!
Dalsze losy Melody i Liama z Ruthless People
Jeden sekret. Wiele ofiar.
Wszystko, co Melody Callahan wiedziała o swojej przeszłości, okazało się kłamstwem. Jej ojciec kłamał. Jej mąż kłamał. Ale prawda jest taka, że sekrety w końcu muszą wyjść na jaw. Nie mogą wiecznie pozostawać w ukryciu. I tak też się stało.
Kobieta dowiedziała się, że jej matka Aviela żyje i jakby tego było mało zrobi wszystko, żeby zniszczyć to, co Melody i Liam budowali przez ostatni rok.
Mając nowego wroga i bezustanną uwagę mediów, związaną ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi, Liam i Melody muszą walczyć na kilku frontach. Melody nie wie, co robić. Jest rozdarta między silnym uczuciem do męża a chęcią rozszarpania go na strzępy za to, że kłamał.
Jednak w tym świecie kochanie kogoś a okazywanie mu uczuć to dwie różne rzeczy.
O autorce
J.J. McAvoy urodziła się w Montrealu w Kanadzie. Obecnie mieszka w Virginii. Uwielbia chodzić do kina oraz gotować. Kocha muzykę, pomimo że nie potrafi śpiewać ani tańczyć.
Kiedy zaczęła pisać Ruthless People, nie przypuszczała, że powieść spodoba się tak wielu czytelnikom. Pisanie jest jej prawdziwą pasją.
Opis pochodzi od wydawcy
Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Ruthless People” zrobiło na mnie i na wielu czytelnikach ogromne i pozytywne wrażenie, jednak zakończyło się w takim momencie, że bardzo chciałam dowiedzieć się, jak autorka rozwiąże te wszystkie wątki. Czym nas zaskoczy? Co przygotowała dla swoich czytelników i z czym Liam i Melody będą musieli walczyć? Czy między nimi wygładzą się wszystkie nierówności? Co jeszcze ich zaskoczy? Czy też czuliście takie podekscytowanie na samą myśl o tym, że coś, na co tak długo czekaliście lada moment pojawi się w Waszych dłoniach?

  Nawet najbardziej potężny, niesamowity i władczy człowiek nie może żyć w przekonaniu, że wszystko mu wolno. Pieniądze pomagają, nie ważne, jak wiele ich jest, ale nie są w stanie załatwić wszystkiego. Nie można zawierzać im i ślepo w nie wierzyć, jakby nie było na świecie niczego więcej. Ludzie potrafią ranić siebie nawzajem, emocje czasami zaślepiają ich światopogląd. Nie zawsze robią to z premedytacją, ale często nie mają hamulców, kiedy czują się zdradzeni i obolali w środku.

  Każdy człowiek ma swoje słabości, cierpi, czuje ból i musi przestrzegać zasad nawet, jeśli nagina je pod siebie. Bogactwo i władza zawsze będzie miało swoją cenę. Nie da się kupić za nie szczęścia, zakryć swoich własnych wad i ułomności. Jest kruchą istotą, delikatną i wrażliwą, nawet, kiedy jest zabójcą, czasem udaje, że jest z nich wyprany, bowiem tak jest łatwiej, prościej i z górki. Każdy ma swoją własną tarczę, za którą się ukrywa, ale nawet to nie sprawi, że demony zniknął, a rozliczenie za błędy będzie mniejsze, bądź nagle wyparuje z powierzchni ziemi. Czy mafia wybacza, zapomina, pomaga przetrwać, czy też pogrąża?

  Główną bohaterką książki „The Untouchables” jest Meody Nicci Giovanni, kobieta, która nie rozpacza nad tym, że została zmuszona w sposób biznesowy wyjść za mąż. Jest niesamowicie twarda i co ważniejsze zna swoją wartość. Podkreśla ją na każdy możliwy sposób, jest doskonałą snajperką i mistrzynią kamuflażu. Melody jest stworzona do tego by rządzić, objąć władzę i stawiać na swoim. Ta kobieta jest petardą, która wie doskonale, jak się poruszać w mafijnym świecie, dlatego właśnie jest idealną partią dla Liama Callahana.

  Zaaranżowane małżeństwo by połączyć oba mocarstwa w jedno wielkie imperium było tym, czego potrzebowała włoska i irlandzka mafia. Czasami łatwiej jest zaplanować niż wykonać, jednak w tym wypadku decyzja była nieodwołalna. Życie Mel bardzo się skomplikowało, kiedy kłamstwa, między, którymi żyła zaczęły wychodzić na światło dzienne. Dotychczas myślała, że jej matka nie żyje, jednak okazało się, że była w błędzie, jest niezwykle niebezpieczną kobietą, która czyha na życie własnej córki i jej męża. Jak przebiegnie spotkanie z kimś, kto przez wiele lat był dla niej martwy? Dlaczego kobieta jest tak zawzięta i gotowa, aby skrzywdzić własną córkę? Liam Callahan pragnął objąć władze, a to mu umożliwiło małżeństwo z Melody Giovani, kobietą, która miała być dla niego idealną ozdobą, do jego wspaniałego wizerunku. Takie miało być jej zadanie, bycie ułożoną żoną, grzeczną, świecącą przykładem. Zajmująca się sobą i swoimi kobiecymi pierdołkami, jednak wszystko się skomplikowało. Kobieta potrafiła chwycić za broń, pokazać, że jest królową, której potrzebowało jego imperium. Sprawy się skomplikowały, czy wspólnie, z Melody uda mu się zapobiec katastrofie? Jakie wyzwania przed bohaterami postawiła autorka?

  „The Untouchables” jest świetną kontynuacją „Routhless People”, zestawia ze sobą dwa bardzo silne charaktery, mafiosa pewnego siebie, który chciałby być bogiem i kobiety, która jest tak władcza i charakterna, jak żadna inna, dorównująca mu siłą w każdy sposób. Bohaterowie mnie tylko do siebie pasują, ale także są do siebie bardzo podobni. Jakby tak miało być i los chciał przeciąć ich drogi ze sobą, aby zrzucić tyle problemów, przez co fabuła jest naładowana zwrotami akcji i trudami, które J.J. McAvoy zrzuciła na swoich bohaterów. Jest tego naprawdę dużo, a mimo wszystko Książa nie wydaje się przeładowana, a mianowicie bardziej ciekawa. Idealna rodzina i jej brudne sekrety, a uwierzcie mi potrafi ich być bardzo wiele.

  „The Untouchables” jest równie emocjonująca, mroczna i ciekawa, jak „Routhless People” nie ma tutaj miejsca na klątwę drugiego tomu. Jest wciągająca i niezwykła, pozostawia po sobie niedosyt, J.J. McAvoy potrafi sprawić, że czytelnik siedzi jak na szpilkach wyglądając kolejnego tomu i nie potrafiąc przestać myśłeć o tak złożonych bohaterach.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  “Wszyscy udajemy. Okłamujemy ludzi, którzy okłamują samych siebie”.

  Całe życie w kłamstwie. Wszyscy najbliżsi kłamali, jednak zawsze tak jest, że prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw. Melody dowiaduje się, że jej matka żyje, kobieta jest zszokowana. A dopiero wierzchołek góry usypanej z kłamstw, sekretów i niedomówień. Matka Melody jest zawodowym mordercą, kobietą pozbawioną ludzkich uczuć i odruchów. Jest zimna, bezlitosna, za wszelką cenę dąży do obranego celu, nie patrząc na to jak wiele spustoszenia i ofiar pozostawia za sobą. Melody i Liam w końcu zaczęli się dogadywać, ich miłość niesie wiele niespodzianek i wewnętrznych rozterek. Nowy wróg, zbliżające się wybory prezydenckie, zdrada – powodują, że Callahanowie muszą walczyć na kilku frontach. Co w obecnej sytuacji wcale nie będzie takie proste. Trup będzie się ścielił… Czy Melody i Liam wyjdą z tego obronną ręką? A ich miłość, czy przetrwa? Koniecznie sprawdźcie!

  Dalsze losy Melody i Liama. Z przyjemnością, niecierpliwością i ogromną ciekawością ponownie przeniosłam się do ich brutalnego, agresywnego i namiętnego świata. Akcja tej części toczy się bardzo dynamicznie, fabuła niepokoi, jest rewelacyjnie skonstruowana i przemyślana w każdym szczególe. Niesamowicie wykreowani bohaterowie, skomplikowane, charakterne, silne osobowości. Nie wszystkich polubiłam, nie dało się. Jednak do Melody i Liama poczułam ogromną sympatię. Melody to niesamowita kobieta, jedyna w swoim niepowtarzalnym rodzaju. W końcu ukazała swoją prawdziwą twarz i to, że ma… serce. Jest niezłomna, odważna, waleczna, kocha i nienawidzi jednocześnie. Bardzo podobała mi się narracja z kilku perspektyw – głos dostają nawet drugoplanowi bohaterowie – doskonale widzimy, z czym się muszą mierzyć, co myślą, czują, jakie mają zamiary. Ostre, pikantne opisy seksu idealnie wplecione w całość.

  Powieść niesamowicie wciąga i całkowicie absorbuje. Autorka odkrywa stopniowo przed nami karty, wywołując niepokój i nerwowe napięcie. Robi to bardzo umiejętnie i z wyczuciem. Świat mafii jest bardzo skomplikowany, niebezpieczny i brutalny. Musisz się podporządkować, dostosować, albo być najlepszym. Innego wyjścia nie ma, pozostaje śmierć. Pokomplikowane relacje międzyludzkie. Silne więzi rodzinne, to rodzina jest najważniejsza, zawsze na pierwszym miejscu, lojalność, zaufanie. Tajemnica goni tajemnicę, wszyscy kłamią, nic tu nie jest takie, jak się początkowo nam wydaje. Władza, pieniądze, przekupstwa, korupcja, układy. Kto okaże się zdrajcą? Wzajemna fascynacja, pożądanie, pełna agresji i napięcia elektryzująca, namiętna miłość.

  Rewelacyjnie napisana historia, całkowicie przepadłam. Cały czas się coś dzieje, szokuje i zadziwia. Wyborowa mieszanka brutalności, agresji, namiętności i humoru. Autorka serwuje nam niesamowite, bardzo skrajne emocje. Zakończenie wywołało we mnie dużą irytację, niedowierzanie i … złość. Jak można czytelnika zostawić w takim zawieszeniu? Czegoś takiego kompletnie się nie spodziewałam. Z dużą niecierpliwością czekam na kontynuację. Bardzo polecam całą serię, Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  “Jest tak, jakby czas się zatrzymał. Ziemia pod moimi stopami rozstąpiła się, a sam diabeł wciągnął mnie prosto do piekła”

  “The untouchables” to kolejny tom losów Melody i Liama. Wszystko co kobieta wiedziała o swojej przeszłości okazało się kłamstwem. Jej ojciec, mąż… Wszyscy kłamali. Jednak sekrety w końcu wyszły na jaw. Jak się okazuje jej matka żyje i zrobi wszystko, żeby zniszczyć Mel. Oprócz tego zbliżają się wybory prezydenckie z którymi Melody i Liam są związani. Więc muszą walczyć na wielu frontach, żeby w końcu uzyskać to czego najbardziej chcą - władzę.

  W “The untouchables” Mel jest rozdarta pomiędzy uczuciem, jakim darzy męża i złością na niego za kłamstwa. Małżonkowie muszą stawić czoła nie tylko matce Mel, która chce ją zabić, ale także mediom. Do akcji wkraczają również postacie drugoplanowe czyli rodzice oraz bracia Liama i ich żony. Miałam mały problem z tą książką, bo pomimo tego, że jest pełna tajemnic, miłości i nagłych zwrotów akcji to ja nie mogłam się wkręcić. Co do fabuły nie mam się do czego przyczepić, więc tym bardziej nie mam pojęcia co mi tu nie grało. Akcja zakończyła się w zaskakującym momencie, co tylko pokazuje, że będzie kolejny tom serii o Mel i Liamie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Drugi tom serii, która zyskała miano „zupełnie innej historii mafijnej”!

  Dalsze losy Melody i Liama z Ruthless People

  Jeden sekret. Wiele ofiar.

  Wszystko, co Melody Callahan wiedziała o swojej przeszłości, okazało się kłamstwem. Jej ojciec kłamał. Jej mąż kłamał. Ale prawda jest taka, że sekrety w końcu muszą wyjść na jaw. Nie mogą wiecznie pozostawać w ukryciu. I tak też się stało.

  Kobieta dowiedziała się, że jej matka Aviela żyje i – jakby tego było mało – zrobi wszystko, żeby zniszczyć to, co Melody i Liam budowali przez ostatni rok.

  Mając nowego wroga i bezustanną uwagę mediów, związaną ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi, Liam i Melody muszą walczyć na kilku frontach. Melody nie wie, co robić. Jest rozdarta między silnym uczuciem do męża a chęcią rozszarpania go na strzępy za to, że kłamał.

  Jednak w tym świecie kochanie kogoś a okazywanie mu uczuć to dwie różne rzeczy...

  Książkę przeczytałam jednym tchem. Czytałam część pierwsza już jakiś czas temu i nie mogłam się doczekać drugiej a teraz będę siedzieć jak na szpilkach póki nie dorwę części trzeciej. Niestety zanim pojawi się w wersji polskiej pewnie minie troche czasu. Dalsze lpsy Meloddy i Liama , szalenie zwrotna akcja, ciąza i narodziny syna mieszaja się z walka z "wrogiem " jakim jest matka Melody. Tylko czy aby napewno to wóg? Nie wiemy do końca (kobieta ginie pod koniec ksiązki). Czy Aviela mówiła prawdę i chciala tylko chronić Melody przed swoim ojcem? I kim jest Ivan? Niestety by się tego doweidzieć trzeba poczakać na część trzecia. Chyba że ktos zna na tyle angielski i moze przeczytac książke w języku oryginalnym. Książka pokazuje nam też , że wrogowie moga być także wsród rodziny. Ta książka to pedarda niedomówienń, gdzie do końca wychodza fakty, gdzie akcja tak sie rozwija, że nie sposób stwierdzić kto jest wrogiem a kto przyjacielem Calachanów.

  Tą ksiązkę trzeba przeczytać. Relacja Liama i Melody przechodzi ewolucje, nabiera rumieńców. Nadal walczą ze sobą , oboje to silne charaktery ale widać ,że łaczy ich coś niż wiecej: miłość.

  Nie wiem kiedy pojawi się część trzecia , ale oby jak najszybciej ...Polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Nie byłem powinien co nadchodzi, ale wiedziałem, że to coś z piekła rodem.”

  Czasami musimy podejmować różne decyzje, nie każde są dobre, nie każde są złe, jednak aby rządzić i władać miastem, krajem, światem, musimy być zdeterminowani i walczyć do utraty sił.

  „Jesteśmy ludźmi interesu, którzy czasami muszą rozwalić kilka łbów, żeby upewnić się, że wszystko idzie jak należy.”

  Melody i Liam znają już smak władzy, ale jak już się ją ma to cięgle jest jej mało, ciągle chce się więcej i więcej. Ale co jeżeli na drodze staną duchy przeszłości i będą zdeterminowane, aby odebrać nam wszystko, co do tej pory zdobyliśmy, nawet zaufanie drugiej osoby. Czy Liam i Mel będą w stanie zaprowadzić porządek ? Czy wojna tylko przybierze na sile ?

  „Biorę to, czego chcę, a jeśli staniesz na mojej drodze, zmiotę cię z powierzchni ziemi i pozbędę się wszystkich, którzy dzielą twoje DNA.”

  To jest już druga część serii, która według mnie jest najlepszym przykładem, idealnej serii mafijnej, gdzie zarówno kobieta jak i mężczyzna mają jaja, aby stawić czoło całemu złu. Nie mają żadnych wyrzutów sumienia i zrobią wszystko, aby zwyciężyć. Będzie ostro, będzie bezwzględnie, ale żeby objąć władze i mieć szacunek musi tak być.

  „Braliśmy to, co do nas należało, sprzedawaliśmy tylko tym, którzy chcieli kupić i zabijaliśmy tych, którzy zasłużyli ….w większości przypadków.”

  Mel jest jedną z najlepiej wykreowanych bohaterek, które nie boją się ryzyka, nie zastanawiają się dwa razy i nie rozkładają wszystkiego na czynniki pierwsze. Robią co muszą i nie pytają nikogo o zdanie. Jeżeli trzeba pociągać za spust robi to, jeżeli trzeba odgrywać kochająca kobietę zrobi to, ale jej piętą Achillesa są uczucia, których powoli uczy się przy boku Liama, jemu bezwzględnie ufa, ale co się stanie, kiedy dowie się że ją okłamał ?

  Liam jest mężem nie tylko Mel, ale również mafii. Ale teraz na jego priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa żonie. Czy będzie w stanie to zrobić ? Czy będzie w stanie zapanować nad Mel, która robi co chce, która nie zawaha się pociągnąć za spust ?

  Oprócz wspaniałe wykreowanych bohaterów głównych, mamy możliwość poznania myśli osób, które są blisko naszej dwójki. Są takie przerywniki i wtrącenia, z perspektywy Olivii, Declana, Neala czy Sedricka, co w moim przekonaniu było trafnym posunięciem ze strony autorki.

  Dodatkowo mamy cały pakiet wszystkiego. Akcje taka, że o Jezu. Dzieje się coraz więcej, machina z rozpędzoną fabułą nie ustaje i każda kolejna strona to nowe zagadki, nowe niewiadome i kolejne wątki.

  Ta książka posiada cechy idealnie stworzonego romansu z mafią w tle. Od bohaterów, do wciągającej akcji z elementami humoru i wzruszeń. Widzimy jak krok po kroku bohaterowie otwierają się na siebie, na swoje potrzeby i są w stanie zrobić dla siebie wszystko, pomimo wszystko.

  Ale żeby nie było kolorowo, akcja nie kończy się na tym tomie, jest jeszcze dwa, a kończy się tak, że chce się włosy wyrywać z głowy. Od początku jednak bardzo przypadł mi do gustu pomysł, styl i cała ta otoczka w wykonaniu autorki. Zdecydowanie jest to tytuł, który wyróżnia się na tle innych serii mafijnych. Czekam zdecydowanie na kontynuację, a tych, którzy jeszcze tego nie zrobili do nadrobienia zaległości. Nie pożałujecie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

Warto zwrócić uwagę na...
Daisy Jones & The Six 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Daisy Jones & The Six

12 lutego 1979 roku. Daisy Jones & The Six, najsławniejszy zespół rock’n’rollowy na świecie, daje koncert, na którym szaleje tysiące osób. Nikt jeszcze nie wie, że to ich ostatni wspólny występ. Jak doszło do tego, że kultowy zespół, którego piosenki królowały na wszystkich potańcówkach, przestał...
Test na miłość. The Kiss Quotient. Tom 2 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Test na miłość. The Kiss Quotient. Tom 2

Khai Diep ma problemy z emocjami. Kiedy ktoś dotyka jego rzeczy, robi się poirytowany, a największą satysfakcję sprawiają mu starannie wypełnione księgi rachunkowe, w których wszystko zgadza się co do jednego centa. Nie potrafi jednak przeżywać głębszych uczuć takich jak miłość i żal. Jego kłopoty...
The Dark Duet. Tom 2. Zapach ciemności 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Dark Duet. Tom 2. Zapach ciemności

Drugi tom bestsellerowej serii. Dark Erotica w najmocniejszym wydaniu. Jeżeli nie czytałaś "Dotyku ciemności", sięgnij po niego koniecznie! Po lekturze "Zapachu ciemności" będziesz porażona. Jeszcze nigdy miłość i przemoc nie były tak blisko. Uwaga! Ta książka kusi i wciąga! Oswobodzony z...
The Brightest Stars. Pożar zmysłów 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Brightest Stars. Pożar zmysłów

Miłość tak silna, że spala wszystko, czego dotknieKarina w wieku dwudziestu lat wyprowadza się z rodzinnego domu, by zacząć żyć na własny rachunek. Za wszystkie oszczędności kupuje mały domek i znajduje pracę w salonie masażu. Zostawia za sobą trudne dzieciństwo i skomplikowaną relację z ojcem -...
The Great Gatsby. Wielki Gatsby w wersji do nauki angielskiego 0/5 Nasza cena:
23,32 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Great Gatsby. Wielki Gatsby w wersji do nauki angielskiego

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY CZYTAJ &ndash...
The Perfect Game. Tom 1. Rozgrywka 4/5 Nasza cena:
27,92 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Perfect Game. Tom 1. Rozgrywka

On jest rozgrywką, w którą ona jeszcze nie grała. Kiedy Cassie poznaje w college’u Jacka, postanawia omijać go szerokim łukiem. Gwiazdor drużyny baseballowej uosabia wszystko, czego dziewczyna nie znosi w facetach – jest przystojny, uwodzicielski, pewny siebie, ma wielkie ego i… zabójczo piękne...
Orange Is the New Black. Dziewczyny z Danbury 4/5 Nasza cena:
27,74 zł 38,37 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Orange Is the New Black. Dziewczyny z Danbury

Na podstawie książki powstał serial produkcji Netflix, który podbił serca milionów widzów!Przekrocz próg więzienia dla kobiet...Piper Kerman jeszcze do niedawna miała fantastyczne mieszkanie, kochającego faceta i obiecującą karierę przed sobą. Kiedy agenci federalni zapukali do jej drzwi z aktem...
The Perfect Game. Tom 2. Zmiana 3/5 Nasza cena:
28,97 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Perfect Game. Tom 2. Zmiana

Jack pojawił się u mnie w nocy, po sześciu miesiącach braku kontaktu. Trzymał dwanaście czerwonych róż. Powiedział, że jest mu przykro, że mnie kocha i chce wszystko naprawić. Cała moja złość o jego planowane małżeństwo i udawaną ciążę z Chrystle, postanowienie, że nie chcę więcej widzieć tego...
Więcej niż pocałunek. The Kiss Quotient. Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Więcej niż pocałunek. The Kiss Quotient. Tom 1

Zwyciężczyni w plebiscycie na najlepszą książkę 2018 roku największego portalu literackiego na świecie – Goodreads Choice Awards. Uzyskała przy tym bezprecedensową liczbę 45 tysięcy głosów! Według trzydziestoletniej Stelli świat powinien rządzić się jedynie prawami logiki. Tworzenie algorytmów...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula