Ten zły

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 26
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Format
13.5 x 20.5 cm
Ilość stron
272
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 14,12 zł
Nasza cena: 19,59 zł 36,90 zł Taniej o: 47%

"Ten Zły" to wciągająca historia wypełniona po brzegi istotami zaczerpniętymi z wierzeń słowiańskich. Daj się porwać namiętnej historii z pogranicza rzeczywistości i pradawnych legend - poznaj losy Lilianny.

Czy można ocalić bliskie sobie istoty za pomocą nadnaturalnych sił z najgłębszych czeluści ziemi? Można, ale jaka jest tego cena? Dawno temu pewna kobieta wezwała władcę podziemi, by uratować swoich bliskich. Ceną jest życie jej potomkini. Mijają lata i zło dopomina się o spłatę zaczerpniętego onegdaj długu.

Lilianna dziedziczy gospodarstwo po rodzinie. Dziewczyna odkrywa ku swemu zdumieniu, że jest ono w rewelacyjnym stanie. Ktoś sprawował nad nim pieczę? Wkrótce poznaje tajemniczego mężczyznę przedstawiającego się jako Iwar Wels. Aura tajemniczości, jaką roztacza wokół siebie nieznajomy, coraz bardziej intryguje Liliannę i wpycha ją w jego objęcia. Czy kobieta jest w niebezpieczeństwie?

Natalia Dziadura na łamach swojej powieści przedstawia niesamowity świat istot zaczerpniętych z wierzeń ludowych. Główna bohaterka powieści "Ten Zły" odkrywa, że losy jej rodziny biją na głowę niejedną bajkę zasłyszaną w dzieciństwie. Jak Lilianna poradzi sobie w obliczu czyhającego na nią zła? Czy ujdzie cało z opresji?

Przeczytaj darmowy fragment książki


O autorce

Natalia Dziadura jest absolwentką socjologii, pracowniczką Muzeum Etnograficznego w Zielonej Górze, a także autorką felietonów zahaczających o tematykę tabu. Porusza w nich problematykę kobiet i ich seksualności. Uwielbia zabawę konwencją literacką. Zadebiutowała powieścią "Ten Zły", w której przebija się jej fascynacja polską kulturą ludową.

Recenzje (26)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Pamiętam jak dziś, że na studiach i licencjackich, i magisterskich z filologii rosyjskiej mając do wyboru fakultet językowy lub kulturoznawczo-literaturoznawczy, zawsze wybierałam ten drugi. Uwielbiałam słuchać opowieści o leszym, domownikach, czy kikimorze. Nawet w przypadku pracy dyplomowej zdecydowałam się na motyw rusałki w twórczości Lermontowa, Puszkina i innych znanych rosyjskich twórców. Jak się okazuje, Natalia Dziadura w ,,Ten zły" także dużą część fabuły poświęciła ludowym wierzeniom. 

  Liliana Ostrowska w spadku po pradziadkach otrzymuje dom w Jarzębicach, jednak rodzice mówią jej o tym dopiero, gdy zbliża się do 25. urodzin. Kobieta ma ułożone życie, planuje przyszłość zawodową w Łodzi, a na wieś przyjeżdża tylko obejrzeć posiadłość i zaplanować jej sprzedaż. W czasie wizyty w sklepie spotyka jednak nieznajomego Andrzeja. Czy mężczyzna stanie się przyczynkiem do tego, by jednak dłużej zabawić w Jarzębicach? Poznajemy także bardzo wyrazistą postać, Iwara Velsa, który nie wywołuje w Lili ciepłych uczuć, ponieważ jest bardzo dominujący i władczy. Jaką tajemnicę skrywa i czy zdecyduje się wyjawić ją Lilianie?

  Kim są tajemnicze Córy Krwi, kto jest stworzeniem z innej kultury, a kto człowiekiem z krwi i kości? Jak się okazuje, nie wszystkiego można dowiedzieć się od razu. Bardzo pociesznymi bohaterami drugoplanowymi są tzw. domownicy, dobre duchy domu, które pomagają Lili w codziennych porządkach. Co ciekawe, na początku jest przekonana, że sąsiedzi kręcą jej się po domu, nie ujawniając swojej bytności. Takich kulturowych smaczków jest o wiele więcej. Widać, że Natalia Dziadura fascynuje się ludowymi wierzeniami i potrafi je umiejętnie przekazać i wpleść w pełną gorącej krwi znajomość Lili i Iwara.

  Zakończenie i poprowadzenie fabuły w taki, a nie inny sposób sprawia, że można mieć nadzieję na kontynuację. Jestem szalenie ciekawa, jakie atrakcje autorka przygotuje dla swoich czytelników w kolejnej części. ,,Ten zły" to porywająca lektura, pełna zwrotów akcji z wplecionymi elementami ludowymi. Dzięki temu autorka nie powiela schematów, a jej wartość czytelnicza jest na wysokim poziomie. Jeżeli uwielbiasz tak jak i ja, rusałki i inne leśne stwory, koniecznie sięgnij po tę lekturę. Zaręczam, że nie będzie to czas stracony. 

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Z jednej strony częściowo wciągnęła mnie książka. Z drugiej zaś było dużo brutalności? Nawet nie wiem jak nazwać swoje odczucia 🙈

  Tak sobie myślę, iż mam mieszane odczucia, gdyż czytałam książki obyczajowe o trochę podobnej tematyce i tam była ona przedstawiona w sposób bardziej delikatny. Tutaj zaś mamy erotyk/romans, który jest specyficzny.

  Miałam nadzieję na lekturę lekką i przyjemną, a w niektórych momentach trochę się męczyłam z treścią.

  Na pewno fabuła nie jest klasyczna dla tego gatunku. Mamy doczynienia z zjawiskami i istotami ponadprzyrodzonymi, starymi wierzeniami i magią.

  Książkę przeczytałam, lecz trudno mi ubrać w słowa to co chciałabym dokładnie przekazać. Coś mi tu ewidentnie nie zagrało, ale czy musi? Być może to nie mój klimat...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka „Ten zły” zwróciła na siebie moją uwagę, kiedy tylko pojawiła się w zapowiedziach, nie mogłam się wprost doczekać, kiedy trafi w moje dłonie. W pierwszym zetknięciu kusi niesamowitą okładką, a następnie, musiałam poznać jej opis. Byłam ciekawa, czy wyda mi się interesujący, o samej autorce nie wiedziałam nic, więc podeszłam do niej bez żadnych uprzedzeń, kierowałam się głownie ciekawością. Nieco później dowiedziałam się, że „Ten zły” jest debiutancką powieścią Natalii Dziadury. O czym opowiada powieść? Kim sa jej bohaterowie?

  Akcja powieści dzieje się w Jarzębicach, miejscowości, która ma swoje sekrety. Główną bohaterką książki jest Lilianna, młoda kobieta, która otrzymuje dość zaskakujące wieści. Okazuje się bowiem, że pradziadkowie właśnie jej zapisali w spadku dom wraz z działką. Dziewczyna postanowiła pojechać w to miejsce i zobaczyć wszystko z bliska. Opuszczając miasto nawet nie przypuszczała, że przyjazd w tamte strony odmieni jej życie. Ku zaskoczeniu Lilianny gospodarstwo, które należało do niej było zadbane, wystarczyło jedynie dopełnić formalności i cieszyć się działką. Lilianna nie zamierzała tam zostać, czy rezygnować z własnych planów, więc najpewniej zwyczajowo chciałaby spieniężyć spadek. Chociaż sprawa wydaje się prosta, wcale taka nie była. Coś, a może ktoś sprawił, że nie mogła po prostu się odwrócić i odejść. Tym kimś był Iwar Wels, niezwykle zmysłowy, silny i przede wszystkim tajemniczy człowiek. To ktoś, kto zawsze dostaje to, czego pragnie, nie znoszący sprzeciwu. Nie sposób nie dostrzec wzajemnego przyciągania bohaterów, tylko czy Lilianna pozwoli sobie na chwilę zapomnienia w ramionach Iwara? Jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić?

  „Ten zły” jest debiutancką powieścią Natalii Dziadury, łączy w sobie kilka motywów, mamy tutaj nie tylko elementy fantastyki i mitologii, ale także romansu i erotyki, co daje książce niesamowicie ognisty temperament. Muszę stwierdzić, że ostatnio nie ma zbyt wielu książek, które łączyłyby w sobie te wszystkie rzeczy, jednak natrafiłam na kolejną, więc myślę, że coś się ruszyło w tym kierunku. Muszę przyznać, że kiedy jedna z obserwujących mnie na instagramie dziewczyn, zapytała, czy już czytałam tą książkę, bo z pewnością będę zadowolona, to uśmiechnęłam się, wiedziałam, że książki, które czytamy się pokrywają, a nasze gusta są do siebie bardzo zbliżone. Wiecie, co? Miała rację. Autorka postawiła tutaj na narrację trzecio osobową, a scena, na której rozgrywają się wydarzenia jest Polska. Natalia Dziadura ma ogromną wiedzę na temat legend, którą połączyła z współczesnością, a pomysł na fabułę był po prostu rewelacyjny. Jeśli lubicie taki klimat powieści, wspaniałe, barwne, ale nienużące opisy to z pewnością musicie sięgnąć po tą powieść. Innej opcji nie widzę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  "– Oj, cholercia, ona chyba zupełnie nic nie wie – odezwał się cichy, zmartwiony głos. – A mówilim, żeby nie przesadzać z porządkami. – Będzie ciężko, cholercia, będzie ciężko. Zwieje nam jak nic. – Nie zwieje, bo nie jak nie ma jak. Przecież jej nie pozwoli. Biedactwo. – A no nie. – Drugi głos jakoś nie był w pełni przekonany".

  "Zrobił to tak szybko i nagle, że dopiero gdy złapał ją za włosy i pociągnął jej głowę do tyłu, wrzasnęła. Jego usta były gorące jak ogień. Parzyły. Próbowała się wyrwać, ale jej wysiłki na nic się zdały. Wypuścił ją równie gwałtownie, jak złapał, zaśmiał się i odsunął, (...) zostawiając ją zdezorientowana na ścieżce".

  "Zły – wypowiedziała cicho, łapiąc się na tym, że nie zabrzmiało to groźnie, raczej czule. Jakby z potracił swoje negatywne

  nacechowanie".

  Czy zdarzyła się Wam kiedyś taka sytuacja, że zanim przeczytaliście książkę, zobaczyliście jej nieprzychylną recenzję?Po przeczytaniu okazało się, że macie zupełnie inne zdanie na jej temat?

  Tak było w przypadku tej książki.

  Liliana wyprowadza się do domu na wsi, który odziedziczyła po swoich pradziadkach. Jest zaskoczona, ponieważ gospodarstwo jest w bardzo dobrym stanie. Podczas spaceru w lesie spotyka tajemniczego Iwara Velsa. Ich pierwsze spotkanie wydaje się być magiczne... Kim jest zagadkowy mężczyzna? Co skrywa? Czy tę dwójkę połączy uczucie? Czy dziewczyna pozna prawdę o swoich pradziadkach?

  Jestem bardzo zafascynowana tą powieścią! Bije się w pierś, ponieważ zanim otrzymałam egzemplarz do recenzji, przeczytałam negatywną opinię i przestałam się nią interesować. Ech...! 🤦

  Cieszę się, że zaproponowano mi ją do recenzji. Początkowo miałam pewne obawy, ponieważ nigdy nie czytałam fantastyki i nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać... Jestem pozytywnie zaskoczona!

  Początkowo nie mogłam "wejść" w świat Lilianny. Język, którym operowała autorka, wydawał mi się niepowtarzalny, ale dość trudny. Miejscami potrzebowałam przeczytać zdanie dwa razy, aby zrozumieć jego sens. Myślę, że przełomowym momentem w książce był pocałunek Ivara i Liliany. To było takie magiczne, że sama miałam ciarki na ciele. Od tej sceny nie mogłam oderwać się od tej lektury. Koniecznie chciałam poznać sekrety Ivara.

  Natalia umiejętnie dozuje ilość fantastyki w erotyku. Nie ma jej ani za dużo, ani za mało. Nie było nudno. Akcja toczyła się dynamicznie, a sceny erotyczne dodały pikanterii. Wyobraźnię pobudziła gorąca okładka książki, która jest pięknie wykończona.

  Książka mnie zahipnotyzowała. 🔥 Trzymała w napięciu, zaciekawiła oryginalnością oraz sprawiła, że poczułam napięcie między Ivarem i Lilianą. To był bardzo miłe spędzony czas!

  Gratuluję autorce i polecam :-)

  JA CZYTAM

  8,5/10 4,5/5

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "TEN ZŁY" NATALIA DZIADURA

  Tajemniczy dom na peryferiach przekazywany z pokolenia na pokolenie, który nie popada w ruinę, a wręcz przeciwnie rozkwita, są tam zwierzęta, rośliny, dorodne warzywa, przepiękne kwiaty i ciemny las. Tyle dobrodziejstwa za darmo wystarczy tylko osiągnąć pewien wiek i przyjąć to co natura dała, ale czy aby za darmo? Liliana nie wiedziała nic o spadku i dalekiej rodzinie, chce na własne oczy zobaczyć co odziedziczyła i podjąć się sprzedaży urokliwego miejsca.

  Gdy przyjeżdża na miejsce jest w totalnym szoku, bo wszystko jest w stanie idealnym, w dodatku ma przygotowany ciepły obiad, łóżko samo się pościeliło, zwierzęta są zdrowe a urodzaj w roślinności jest powalający. Jedynie las jest dla niej zagadkowy, ponury i przerażający, w dodatku gdy była w pobliżu na spacerze zatrzymał ją tajemniczy mężczyzna, który ją pocałował - wytworzyła się między nimi mocna więź. Tylko dlaczego?

  Zagląda również do niej dziewczyna Kalina, która twierdzi, że ją zna i że razem bawiły się w dzieciństwie i były nie rozłączne. Liliana ma lukę i nic z tych lat nie pamięta, czyż nie jest to dziwne? Zaprasza swoich przyjaciół z miasta, by im pokazać jej nowy świat, ale zwykła impreza nabiera tempa, ludzie zaczynają tańczyć, śpiewać, wskakiwać do jeziora. Czy sam alkohol mógł tak podziałać, a może te miejsce jest magiczne?

  Wiele jest niedomówień i zagadek, może to jakaś pułapka, albo intryga? Ktoś lub coś nie chce, żeby Liliana sprzedała posiadłość, a tym bardziej, żeby to miejsce opuściła. Czy to ten tajemniczy mężczyzna? Czy dawna koleżanka? A może najbliżsi wiedzą co skrywają te mury? Dlaczego posiadłość wpadła w ręce Liliany i jakie będą konsekwencje przebywania w tym miejscu? Musicie przeczytać sami powiem tylko tyle jest magicznie i namiętnie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 21 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Ten zły
 • Autor: Natalia Dziadura
 • Wydawnictwo Niegrzeczne Książki
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 272
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366890053
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366890053
 • EAN: 9788366890053
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Najczęściej kupowane razem
 • -20%
  Dwa tygodnie i jedna noc

  Dwa tygodnie i jedna noc

  Jest koszmarnym szefem. Ciągle chce więcej. Nie można od niego uciec. Tara, po miesiącach niepowodzeń, wreszcie uwierzyła, że los się do niej uśmiechnął – została zauważona przez boskiego Prestona Parkera, kilkukrotnego mistera Nowego Jorku, nieziemsko przystojnego miliardera. Nie spodziewa się...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,52 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Trzeci dziedzic. Dziedzictwo. Tom 3

  Trzeci dziedzic. Dziedzictwo. Tom 3

  Vincenzo i Mona. Gniewni, zdesperowani, pełni sprzeczności. Razem są jak dynamit. Vincenzo Morinello ma dosyć bycia najmłodszym synem w królewskiej rodzinie mafijnej. To na niego zawsze spada najgorsza robota, to ON musi sprzątać po swoich braciach, a przy tym nikt nie liczy się z jego zdaniem....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,52 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Król demonów. Wezwanie Lucyfera. Tom 1

  Król demonów. Wezwanie Lucyfera. Tom 1

  Zawarłam pakt z diabłem. Teraz ON uważa, że należę do niego. Kiedy moja najlepsza przyjaciółka zaginęła w Las Vegas, wiedziałam, że tylko jedna osoba będzie w stanie mi pomóc. Lucas Yfer, playboy milioner, król Miasta Grzechu i… diabeł we własnej osobie. Jest mroczny, niebezpieczny i zabójczo...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Manik

  Manik

  Niebezpieczny, nieobliczalny, zepsuty. Jest jej mroczną pokusą i siłą, która ją zniszczy. Pewna fatalna noc zapoczątkowała ciąg zdarzeń, od których nie było już odwrotu. Beat nie zamierzała dać się porwać tym niebiańskim oczom ani iście diabelskiemu uśmiechowi. O tak, doskonale wiedziała, kim był....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Nie uciekniesz

  Nie uciekniesz

  Nie może się zatrzymać. Nie może nikomu zaufać. Nie wierzy już w miłość. Laura przeszła w życiu wiele. Udało się jej uciec od prześladowców, ale poczucie zagrożenia nie mija nigdy. Musi być w nieustannym ruchu, aby demony przeszłości nie mogły jej dopaść. Od tej pory życie Laury jest ucieczką, a...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,52 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -47%
  Słodki oszust. Niegrzeczny duet. Tom 1

  Słodki oszust. Niegrzeczny duet. Tom 1

  Dylan i Audrey nie szukają miłości, a siłę pożądania planują wykorzystać w zupełnie inny sposób. Problem w tym, że żadne nie mówi całej prawdy... Brytyjski dyrektor ds. reklamy Dylan Locke przybywa do Nowego Jorku, by spędzić czas z dorastającym synem. Nie szuka miłości. Nie szuka przeznaczenia. A...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 15,88 zł 29,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3

  Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3

  On powraca. I tym razem nie da jej odejść. Moje życie nigdy nie było tak skomplikowane. Stanęłam na czele mafijnego imperium mojego ojca. Uciekłam od męża, który nienawidzi szantażu i zdrady, a ja dopuściłam się obu tych rzeczy. Moje rozdarte na pół serce nie pozwalało mi trzeźwo myśleć. Przez żal,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,10 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Król hakerów. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 1

  Król hakerów. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 1

  Jeśli będzie współpracował, ona spełni jego najskrytsze pragnienia Taylor Harden stoi u progu sławy i niewyobrażalnego bogactwa, gubi go jednak zbytnia pewność siebie. Cybernetyczny atak na jego technologiczne mocarstwo nadchodzi z zupełnie niespodziewanej strony – małego miasteczka na skraju...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Rosyjska księżniczka. Dziedzictwo. Tom 1

  Rosyjska księżniczka. Dziedzictwo. Tom 1

  Dwa zwaśnione gangi z różnych zakątków świata. Sojusz, za który najwyższą cenę zapłaci ona. Sasza Askarowa, jedyna córka rosyjskiego mafiosa, to kobieta, z którą się nie zadziera. Wychowana twardą ręką w żelaznej dyscyplinie, teraz jest prawdziwą maszyną do zabijania. Kiedyś stanie na czele mafii...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,92 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -47%
  Letnie przesilenie

  Letnie przesilenie

  Nie ufaj niczemu, co zobaczysz w lesie. Kiedy Oliwia staje przed posiadłością Leśniewiczów, czuje się nieswojo. W Starej Sośnie nic nie jest takie, jakie się wydaje. Mała dziewczynka twierdzi, że ktoś odwiedza ją w nocy, jej neurotyczną matką miotają emocje, a ojciec biznesmen znika w lesie na...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,33 zł 39,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Ten, którego poskromię 5/5 Nasza cena:
30,29 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten, którego poskromię

Czy wakacyjna przygoda stanie się przygodą życia? Uroczy przystojniak i dziewczyna po przejściach ­ Alex Bishop i River Lancaster. Bohaterowie tej książki poznają się na Florydzie. Alex nie narzeka na brak zainteresowania kobiet. Fantastycznie zbudowany, czarujący, szarmancki. Kowboj z Teksasu...
Ten wyrażający uległość 4/5 Nasza cena:
22,84 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten wyrażający uległość

Czy umiesz rozpoznać prawdziwy uśmiech miłości? Po traumatycznych wydarzeniach, które pozostawiły głęboki ślad w jej psychice, Laura decyduje się wyjechać z Polski do Niemiec i ułożyć sobie życie na nowo. Wkrótce okazuje się, że młoda kobieta ma niezwykłą smykałkę do biznesu, a założona przez nią...
Ten jeden jedyny 5/5 Nasza cena:
26,07 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten jeden jedyny

Nie goni się króliczka, który nie ucieka… Powieść ukazuje przeplatające się ze sobą historie miłosne kilu przyjaciółek. Bohaterkami są trzy dziewczyny; każda z nich inaczej wyobraża sobie miłość swojego życia, innymi drogami dąży do szczęścia, w odmienny sposób próbuje rozwiązywać swoje sercowe...
Ten dzień 5/5 Nasza cena:
29,72 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten dzień

Ojciec chrzestny i Pięćdziesiąt twarzy Greya w jednym – kontynuacja światowego bestsellera 365 dni. Wielka miłość, wielkie niebezpieczeństwo i wielka namiętność. Sycylijskie życie Laury Biel zaczyna przypominać bajkę. Jest huczne wesele, mąż, który zrobi i odda dla niej wszystko, ciąża, prezenty i...
Mój przyjaciel to zły chłopak 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój przyjaciel to zły chłopak

„Mój przyjaciel to zły chłopak” to błyskotliwa, pełna humoru i emocji opowieść o ułożonej dziewczynie, niepokornym chłopaku i drodze, jaką oboje pokonują od przyjaźni do miłości. Życie Laury zdaje się układać idealnie. Dziewczyna zaczyna właśnie pierwszą pracę, ma troskliwych rodziców i jest w...
Jego kłamstwa. Tom 2. Ten mężczyzna 0/5 Nasza cena:
20,20 zł 39,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jego kłamstwa. Tom 2. Ten mężczyzna

Bestseller numer 1 „New York Timesa” Ten Mężczyzna uczynił przyjemność sensem życia i pokazał młodej projektantce wnętrz, czym jest ekstatyczna rozkosz. I przejął niepodzielną kontrolę nad jej życiem… Młody superseksowny milioner przyjemność uczynił sensem życia i nie zawaha się przekroczyć żadnych...
Ten, którego szukam 4/5 Nasza cena:
26,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten, którego szukam

John Bishop nie jest typowym samotnym ojcem. Jest zdystansowany, niecierpliwy i nieporadny. Prowadzenie rodzinnego pensjonatu B&B ma pewne zalety, lecz nie należą do nich długie godziny pracy, sprzątanie po gościach i słuchanie przez całą noc energicznie kochających się par. Za to chodzenie do...
Ten Mężczyzna 5/5 Nasza cena:
20,20 zł 39,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten Mężczyzna

Młody superseksowny milioner przyjemność uczynił sensem życia i nie zawaha się przekroczyć żadnych granic…Niebezpieczna obsesja połączy piękną projektantkę wnętrz i Tego Mężczyznę. Ava O’Shea dostaje intrygujące zlecenie: ma urządzić wnętrza zabytkowej posiadłości pod Londynem. Rezydencja zaskakuje...
Ten, kto widzi. Trylogia Diny 0/5 Nasza cena:
33,93 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten, kto widzi. Trylogia Diny

Podczas pogrzebu wnuczka Diny, młoda Karna, wygłasza mowę i wyznaje dwie zbrodnie, których dopuściła się jej babka: zabójstwo własnego męża oraz Rosjanina. Wystąpienie to wywołuje spory zamęt w małej społeczności, a Karna traci mowę i całkowicie zamyka się w sobie. Dziewczyna przez całe swoje życie...
Ten pierwszy raz w ornecie 0/5 Nasza cena:
19,39 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten pierwszy raz w ornecie

Życie Marty jest uporządkowane i spokojne. Wychowuje syna, wspiera męża prowadzącego własną firmę. Wydaje się, że nic nie jest już w stanie zachwiać tym, co wypracowywała przez długie lata. Jedynym elementem łączącym ją z czasami młodości jest pasja fotografowania. Dawniej skupiała się na drzewach...
Zły czas. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,99 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zły czas. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 2

Wszystko, co mi się przydarzyło, było jak senny koszmar. Trafiłam w sam środek mafijnego piekła. Chwilowe poczucie bezpieczeństwa było dla mnie zgubne. Wierzyłam, że David mi pomoże, ale ON mnie oszukał. Oboje kłamaliśmy Phixowi prosto w oczy. To nie mogło skończyć się dobrze. Zostaliśmy ukarani....
Ten, którego pragnę 4/5 Nasza cena:
23,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten, którego pragnę

Evan Bishop jest przystojnym lekarzem. Bezkompromisowym, ponurym, profesjonalnym. Zamiast zostać i pracować na rodzinnym ranczu, Evan złamał schemat i został lekarzem na oddziale ratunkowym. Dobrze sobie radzi w życiu, inteligentny, szarmancki południowiec, dla kobiet jest niedostępny. Randkowanie...
Wybrane bestsellery
Planeta Piołun 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Planeta Piołun

Świat zmienia się, przekraczając jakąś fatalną granicę pisze Oksana Zabużko, patrząc na Europę trawioną toksycznymi populizmami i opadającą w intelektualną przepaść. W podzielonym świecie baniek informacyjnych jej eseje zdają się kierować czytelnika w stronę ocalenia, którym dla autorki jest...
Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina 5/5 Nasza cena:
47,78 zł 64,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina

Najbardziej sensacyjna biografia roku. Historia życia Władimira Putina, którą czyta się jak kryminał. Znakomita autorka, znawczyni problematyki rosyjskiej ujawnia nieznane na ogół fakty z życia prezydenta Rosji. Skąd wziął się w KGB, czy rzeczywiście wygrywał wybory, jak naprawdę rozpoczął wojnę w...
LEGO Marvel Avengers Mechaniczna zbroja Wolverine'a 76202 5/5 Nasza cena:
35,87 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Marvel Avengers Mechaniczna zbroja Wolverine'a 76202

Zestaw rozszerzający do zabawy w nurkowanie i pływanie na grzbiecie delfina! Przygotuj się na fantastyczną zabawę na plaży. Przebiegnij przez drewniany pomost, ale uważaj na wyskakujące z wody Cheep Cheepy! Wskocz do wody z trampoliny, robiąc przy tym imponujące salta, aby zdobyć dodatkowe cyfrowe...
Gra Pucio. Pierwsze zabawy Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
22,69 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra Pucio. Pierwsze zabawy Nasza Księgarnia

Gra Pucio Pierwsze Zabawy Wreszcie są! Długo wyczekiwane, mądre i piękne zabawki z PUCIEM! Uwielbiany przez dzieci i rodziców bohater bestsellerowej serii Marty Galewskiej-Kustry, fenomenalnie ilustrowanej przez Joannę Kłos, w końcu wykracza poza karty książek i pojawia się także w grach...
Szóstka wron. Tom 1 5/5 Nasza cena:
33,74 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szóstka wron. Tom 1

Sześcioro niebezpiecznych wyrzutków. Jeden niewykonalny skok. Przestępczy geniusz Kaz Brekker otrzymuje ofertę wzbogacenia się ponad wszelkie wyobrażenie wystarczy w tym celu wykonać zadanie, która z pozoru wydaje się niewykonalne: włamać się do niesławnego Lodowego Dworu (niezdobytej wojskowej...
Magnetyczna mapa świata Brimarex 5/5 Nasza cena:
77,12 zł 77,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magnetyczna mapa świata Brimarex

Brimarex Top Bright Magnetyczna mapa świata Magnetyczna mapa świata firmy Top Bright. Pozwól swojemu dziecku rozwijać zdolności językowe i topograficzne od najmłodszych lat! Duża, kolorowa, edukacyjna, 88 elementowa mapa świata z opisami w języku polskim pomoże Twojemu dziecku od najmłodszych lat...
Godzina wiedźm 5/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Godzina wiedźm

„Godzina wiedźm” to porywająca powieść, w której świat fantasy przeplata się z wątkami magicznymi. To historia o zamkniętym purytańskim społeczeństwie i młodej kobiecie, która odkrywa w sobie mroczną magię. Intrygująca książka, nagrodzona Horror AND for Debut Novel (2020), Best Debut Novel (2020)...
Noc na ulicy Czereśniowej 5/5 Nasza cena:
24,69 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Noc na ulicy Czereśniowej

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Nocna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat. Zapada noc. Ludzie i zwierzęta układają się do snu. Ale nie wszyscy spędzą tę noc w ciepłym łóżku....
Apartament w hotelu Wojna. Reportaż z Donbasu 5/5 Nasza cena:
28,21 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Apartament w hotelu Wojna. Reportaż z Donbasu

Donieck to miasto jak każde inne – pod warunkiem że nie weźmie się pod uwagę wojny na jego przedmieściach, pustek na ulicach i strachu z tyłu głowy. Mamuka jako czternastoletni chłopiec brał udział w wojnie w Gruzji, po latach wylądował na froncie w Donbasie, gdzie strzelał do Rosjan z automatu,...
Ciężarówką przez Galaktykę 5/5 Nasza cena:
104,96 zł 139,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ciężarówką przez Galaktykę

Wyzysk i Spółka, międzygalaktyczny lider rozwiązań sanitarnych, zaprasza do swojego elitarnego zespołu galaktycznych kierowców! Jedyne, czego oczekujemy, to otwarty umysł i nastawienie na cel. Zbuduj statek kosmiczny swoich marzeń z naszych znamienitych rur kanalizacyjnych i poleć nim w przestrzeń....
Moje skarby 5/5 Nasza cena:
104,96 zł 139,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje skarby

Gra pełna niezwykłych, rzadkich i fascynujących przedmiotów! Któż nie lubi zbierać ciekawych przedmiotów, które często można znaleźć na przeróżnych szlakach, plażach czy w głębokiej dziczy? Jednak niewielu jest prawdziwych kolekcjonerów, potrafiących stworzyć naprawdę unikatowe zbiory. Zostań...
Zbuduj swój dom wokół mojego ciała 5/5 Nasza cena:
31,74 zł 52,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zbuduj swój dom wokół mojego ciała

Zbuduj swój dom wokół mojego ciała Powieść „Zbuduj swój dom wokół mojego ciała” została uznana przez  „The New York Times” i „Kirkus” za jedną z najlepszych książek 2021 roku, znalazła się w finale 2021 First Novel Prize, jest określana jako „fantastyczna” („The Sunday Times”), „ robiąca ogromne...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula