Tęczowy Most. Opowieści czworonożnych przyjaciół z Nieba

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 4
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
14.5 x 20.5 cm
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
248
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 20,18 zł
Nasza cena: 23,25 zł 36,90 zł Taniej o: 37%

Śmierć zwierzęcia wywołuje jeden z najsilniejszych rodzajów bólu. Nawet jeśli wiemy, że nadszedł już jego czas, aby odejść, nie przestajemy cierpieć i tęsknić. Ta książka jest jak kojący kompres na złamane serce – przypomina nam, że nawet po opuszczeniu ciał fizycznych zwierzęta dalej żyją w formie duchowej i obdarzają nas niesłabnącym uczuciem. Znajdziesz tu fantastyczne i inspirujące historie o znakach, symbolach i wiadomościach wysyłanych przez naszych podopiecznych. Dowodzą one, że ukochane zwierzęta ciągle na nas czekają, a nawet pomagają nam z Drugiej Strony.

Kristy Robinett wzruszy cię i rozbawi do łez, prezentując historie czworonogów i ich sposoby przypomnienia o swojej obecności – od doświadczeń na pograniczu śmierci, po doniesienia o zwierzętach ratujących nam życie. W tej podnoszącej na duchu książce znajdziesz też pomysły na to, jak poradzić sobie z żalem, oraz wskazówki dotyczące tego, w jaki sposób nawiązać połączenie z twoim zmarłym towarzyszem.

Pobierz darmowy fragment

Recenzje (4)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  To książka dla wszystkich, którzy posiadali futrzastego czy pierzastego przyjaciela i musieli go już pożegnać. Nie macie pojęcia jak ja się bałam tej książki. Byłam pewna, że znajdę to mnóstwo łamiących serce opowieści o ostatnich pożegnaniach z czworonogami. I nie powiem, nie raz łza mi się w oku zakręciła. Ale wiecie co, to jest książka przede wszystkim dająca nadzieję. Autorka jest dość znanym w USA medium, które potrafi kontaktować się z duszami zmarłych, zarówno ludzi jak i zwierząt. Możecie w to wierzyć lub nie, ale Jej opowieści naprawdę działają pokrzepiająco. Według religii katolickiej zwierzęta nie idą do nieba bo nie mają duszy, ale... na co komu takie niebo? Jeśli ktokolwiek na nie zasługuje, to właśnie te cudowne istoty, które kochają nas bezwarunkowo. Według autorki, każdy z nas, przy odpowiednim ćwiczeniu, może skontaktować się ze zwierzęciem które odeszło. Wiele z nich daje nam po śmierci znak, staje się naszym aniołem stróżem, wystarczy się odpowiednio otworzyć aby to zobaczyć.

  W książce przeczytacie wiele opowieści pokazujących, że nasze zwierzęta, mimo że są już od drugiej stronie, to dbają o nas i nadal wiernie czekają na ponowne spotkanie.

  To naprawdę piękna opowieść.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Kiedy bierzemy na siebie odpowiedzialność za zwierzę, powinna ona trwać wiecznie".

  Czy zwierzęta mają duszę? Czy mogą się z nami kontaktować z "drugiej strony"? Czy nad nami czuwają?

  Kristy Robinett prezentuje historie czworonogów i ich właścicieli, a także sposobów, w jaki pupile przypominają o swojej obecności (niekoniecznie będąc przy nas fizycznie).

  "Tęczowy Most" jest specyficzną książką, nieco też kontrowersyjną.

  Autorka jest medium i profilerem ze zdolnościami parapsychologicznymi, współpracuje z organami ścigania (pomaga odnaleźć zaginione osoby i rozwikłać niewyjaśnione sprawy). Przedstawione przez nią historie dotyczą jej zwierząt, a także podopiecznych klientów.

  Opowieści dotyczą okoliczności, w jaki czworonogi podbiły serca swoich opiekunów, życia jakie wspólnie wiedli, sytuacji w których musieli się pożegnać, a także późniejszych zdarzeń - niekoniecznie zdroworozsądkowo wytłumaczalnych.

  Pozycja nie skupia się tylko na zwierzętach, ale porusza też kwestie dotyczące właścicieli, ich przeżyć: żałoby, żalu, rozpaczy, poczucia winy... Część osób podejmujących się opieki nad czworonogami traktuje je jako członków rodziny, stąd silne emocje towarzyszące śmierci pupila.

  Zaprezentowane historie są różnorodne, a niektóre z nich chwytają za serce.

  Przechodząc też do wcześniejszego określenia "kontrowersyjne" - jedne są bardziej, inne nieco mniej wiarygodne, choć to dotyczy indywidualnego podejścia. Przeczucia, znaki, nietypowe sytuacje, odczuwanie obecności, niekiedy charakterystyczne dźwięki, czy chwilowe dostrzeganie sylwetki pupila, którego w zasadzie fizycznie już z nami nie ma...

  To tylko omamy tęskniącej osoby, czy może jednak nie?

  Jestem raczej sceptyczna, choć niczego nie wykluczam.

  Książkę czyta się szybko i przyjemnie. Zawiera wiele myśli dotykających czytelnika, który kiedykolwiek, w jakikolwiek sposób, stracił kogoś bliskiego. Poczułam też sympatię do autorki, polubiłam sposób narracji, ale też jej podejścia.., zgadzamy się w kilku sprawach, np. odnośnie kwestii "czy zwierzęta mają duszę?".

  Dodatkowo Kristy Robinett na ostatnich stronach zamieściła coś na kształt poradnika, [Adres usunięty]. w jaki sposób pożegnać się z pupilem, jak radzić sobie z żalem po stracie, jak pomóc osobie opłakującej stratę, czego jej nie mówić, jakie znaki możemy otrzymać od naszego zwierzątka z "drugiej strony", jak się z nim skontaktować lub jak nawiązać kontakt ze swoim zwierzęciem duchowym, którego podobno każdy z nas posiada.

  Z pewnością nietypowa pozycja, mimo że chwilami budziła we mnie spore niedowierzanie, to jednocześnie niesamowicie mnie wciągnęła. Myślę, że kwestia wiary, czy niewiary w kontakt z "drugą stroną" nie ma tu większego znaczenia, chyba że ktoś ma bardzo radykalny na to pogląd. Według mnie to dobra pozycja dla osób zmagających się z każdą stratą, a zamieszczone w niej historie są naprawdę ujmujące.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Tęczowy Most" Kristy Robinett

  Opowieści czworonożnych przyjaciół z Nieba.

  Sądzę, że niewiele jest takich osób, które choć raz nie przygarnęły pod swój dach jakiegoś zwierzaka. Nasi pupile bardzo często traktowani są przez nas jak członkowie rodziny. Wnoszą oni w naszą codzienność wiele radości. Czasami są z nami kilka lat, czasami kilkanaście, lecz nigdy nie jest to wystarczająco długi czas. Jak trudno jest pożegnać takiego pupila, wie każdy, kto tego doświadczył. Taki dzień kiedyś nadchodzi i to jest najgorsze. Książka "Tęczowy most" dotarła do mnie akurat dzień po tym, jak po siedemnastu wspólnie spędzonych latach, przyszło mi pożegnać mojego ukochanego kota. Nie sądziłam, że pożegnanie to, będzie tak ciężko zaakceptować. Smutku i pustki, jaką po sobie pozostawił mój kot, nie sposób jest mi opisać. Zrozumie ten, kto sam kiedyś to przeżył. Z ciężkim sercem przyszło mi więc zagłębić się w lekturze "Tęczowego Mostu" chociaż nie byłam pewna czy dam radę ją przeczytać w obecnej sytuacji. Jednak w miarę czytania kolejnych stron, zaczęło do mnie docierać to , co autorka chciała przekazać opiekunom pupili. Historie tu opowiedziane opisują niezwykłą więź, jaka łączy człowieka z jego zwierzakiem. Kristy Robinett, która jest medium, miała doświadczenia z ludźmi którzy niejednokrotnie potwierdzali, że ich zwierzęta, które odeszły w jakiś sposób się z nimi komunikują. Dowody na to, że śmierć nie jest końcem istnienia możecie znaleźć na kartach "Tęczowego Mostu." Chociaż może niektórym trudno będzie w to uwierzyć. Przekonacie się, że nasi czworonożni przyjaciele nadal nad nami czuwają, niejednokrotnie ostrzegając przed niebezpieczeństwem. Możemy dostawać od nich różne znaki, tylko musimy nauczyć się je dostrzegać. Nie jest to łatwa lektura, ale uważam, że każdy posiadacz zwierzaka powinien ją przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Przyznam szczerze, że sięgając po tę książkę, nie wiedziałam, czego mam się spodziewać. Nieco obawiałam się tego, że to będzie historia o zwierzęcym medium, które wywołuje psiaki i kociaki. Jeśli też mieliście takie obawy, to spokojnie, możecie odetchnąć z ulgą. Owszem, pojawiają się tu pewne wątki spirytystyczne, ezoteryczne, jednak nie o tym jest ta książka.

  To przede wszystkim przepiękna historia o miłości, przywiązaniu. Nawet nie spodziewałam się tego, że aż tak bardzo mnie poruszy. Podejrzewam, że większość z Was straciła kiedyś swojego pupila. Ja już to parę razy przerabiałam. I nieważne, czy to był chomik, pies czy kot, przeżywałam bardzo mocno to rozstanie.

  Zwierzęta kochają nas bezwarunkowo. Dla nich nie liczy się to, jak wyglądamy, kim jesteśmy. Ważne, żebyśmy się nimi opiekowali. Niejednokrotnie są w stanie uratować nam życie. Wyczuwają choroby na długo przed tym wystąpieniem objawów. Znam kilka osób, których psy wyczuły nowotwór. Sama miałam kota, który ogrzewał mi kręgosłup, gdy dość mocno sobie go potrzaskałam. Potrafił też bezbłędnie wyczuć mój nastrój.

  Autorka opisuje historie o pożegnaniach. I choć niejednokrotnie czytałam je ze łzami w oczach, było w nich coś, co dawało mi nadzieję, ogrzewało pod koniec moje serce. To nie jest przybijająca książka. Myślę, że wielu osobom może pomóc pogodzić się z żałobą po odejściu zwierzęcia. Nie zabrakło też historii o śmierci ludzi. Ich czytanie bolało mnie jeszcze bardziej przez moją żałobę, ale znalazłam też w sobie siłę, by zrobić mały krok naprzód. Nie myślałam, że pomoże mi w tym książka o odchodzeniu zwierząt za Tęczowy Most. A jednak.

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą książką. Choć emocjonalnie mnie trochę przeorała, nie żałuję, że po nią sięgnęłam. Co prawda na niektóre historie patrzyłam z przymrużeniem oka, ale cieszę się, że mogłam poznać te zwierzęta i ich właścicieli. Każda opowieść była wyjątkowa, napisana z wyczuwalną miłością. Widać, że autorka włożyła w tę książkę sporo serducha.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Tęczowy Most
 • Autor: Kristy Robinett
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 248
 • Format: 14.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366890756
 • Język: polski
 • Podtytuł: Opowieści czworonożnych przyjaciół z nieba
 • Oryginalny tytuł: Tails from the Afterlife: Stories of Signs, Messages & Inspiration from your Animal Companions
 • Tłumacz: Katarzyna Dumińska
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366890756
 • EAN: 9788366890756
 • Wymiary: 14.5x20.5x1.6 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Sekret grzecznego psa. Jak rozwiązać dziesięć najczęstszych problemów w wychowaniu pupila 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekret grzecznego psa. Jak rozwiązać dziesięć najczęstszych problemów w wychowaniu pupila

Co zrobić, jeśli twój pies ciągnie na smyczy, skacze na ludzi, zachowuje się agresywnie lub – przeciwnie – lękliwie ucieka i nie reaguje na przywołania, brudzi w domu, przejawia nadmierną ekscytację na twój widok czy uporczywie szczeka? Marcin Konefał, polski zaklinacz psów, dzieli się z...
Duchowe życie psów 3/5 Nasza cena:
20,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Duchowe życie psów

Dlaczego psy są naszymi najlepszymi przyjaciółmi? O czym myślą, gdy nas widzą? Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Co jednak kryje się w zakamarkach jego duszy? Doktor Andrew Root w swojej książce w przejmujący sposób tłumaczy, jak we wzajemnej ewolucji człowiek i pies nawiązali wyjątkową...
Był sobie pies 0/5 Nasza cena:
44,45 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Był sobie pies

Był sobie pies – książka, która doczekała się ekranizacji – przedstawia losy najbardziej wyszczekanego bohatera wszech czasów. Oto pełna głębokich uczuć i zdumiewająca opowieść o oddanym psie, który życiową misją czyni wpajanie swoim właścicielom znaczenia miłości i pogody ducha. To powołanie...
Czego uczą nas zwierzęta? Jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszymi ludźmi 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czego uczą nas zwierzęta? Jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszymi ludźmi

Stań się najlepszą wersją siebie dzięki mądrości zwierząt Koty wiedzą, kiedy ich opiekunowie się smucą, psy wyczuwają podniecenie wiszące w powietrzu, a dzikie ptaki – zbliżające się niebezpieczeństwo. Zwierzęta wiedzą o wiele więcej, niż nam się wydaje! Jeśli tylko wsłuchamy się w ich głos, będą w...
Pakiet Dziedzictwo Tom 1-2: Rosyjska księżniczka, Odzyskana korona 0/5 Nasza cena:
42,65 zł 71,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Dziedzictwo Tom 1-2: Rosyjska księżniczka, Odzyskana korona

Rosyjska księżniczka. Dziedzictwo. Tom 1 Dwa zwaśnione gangi z różnych zakątków świata. Sojusz, za który najwyższą cenę zapłaci ona. Sasza Askarowa, jedyna córka rosyjskiego mafiosa, to kobieta, z którą się nie zadziera. Wychowana twardą ręką w żelaznej dyscyplinie, teraz jest prawdziwą maszyną do...
Sekrety francuskiej kuchareczki 4/5 Nasza cena:
20,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekrety francuskiej kuchareczki

Pełna humoru i werwy opowieść o młodej Francuzce, która emigruje do Australii, by tam odkryć swoje kulinarne fascynacje Kiedy Marie, odważna francuska dziennikarka, wyjeżdża na inny kontynent jako zagraniczna korespondentka, zaczyna się jej wielka przygoda życia.
Pakiet Broken love Tom 1-3: Fear me, Fear you, Fear Us 0/5 Nasza cena:
74,78 zł 119,70 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Broken love Tom 1-3: Fear me, Fear you, Fear Us

Fear me. Broken love. Tom 1 "Nienawidziła demonów, które nieustannie go goniły. A ON nienawidził jej”. Keiran Masters nęka Lake Monroe, odkąd ta skończyła siedem lat. Nic się nie zmieniło. On zawsze miał w tym jeden cel – objąć nad nią pełną kontrolę i czuć, że dziewczyna jest jego własnością....
Tarot przy kuchennym stole 5/5 Nasza cena:
20,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tarot przy kuchennym stole

Coś więcej niż książka o tarocie! Zapomnij o poważnych podręcznikach do tarota, przez które nie mogłaś do tej pory przebrnąć i porzucałaś naukę tej pradawnej sztuki już na początku. Odkryj lekcje tarota, które są najsympatyczniejszą instrukcją obsługi kart, jaką widziałaś.   Dlaczego tarot, którego...
Pierwszy dotyk 4/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierwszy dotyk

Emily Wayborn otrzymuje osobliwą wiadomość. Na poczcie głosowej nagrywa się jej przyjaciółka z dawnych lat, z którą Emily od dawna nie miała kontaktu. W przeszłości kobiety spędziły razem szalone chwile na dzikich imprezach, lecz ich drogi się rozeszły. Mimo to nawet po takim czasie, Emily potrafi...
Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc

Ponad 100 gotowych zaklęć i rytuałów na ochronę energii swojej oraz swoich bliskich i otoczenia! Czy dopada cię czasem nieuzasadnione uczucie niepokoju lub gniewu? A może pojawia się u ciebie myśl, że z niewiadomej przyczyny masz zły dzień? Niewykluczone, że powód tkwi w zakłóceniach twoich pasm...
Seks, nie miłość 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Seks, nie miłość

Pożądanie, które uzależnia. Czy ma szansę przerodzić się w miłość? Nowa, rozpalająca zmysły powieść bestsellerowej Vi Keeland! Poznali się na weselu przyjaciół. Nat szybko zauważyła, że przystojny Hunter urządził na nią polowanie. Po mocno zakrapianej imprezie obudzili się w jednym pokoju...
Ucieczka z nieznajomym 4/5 Nasza cena:
18,84 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ucieczka z nieznajomym

Kiedy chcesz wydostać się z pułapki, możesz stracić czujność i… zmysły. Ucieczka z nieznajomym nie wydaje się rozsądna, ale Hannah nie ma wyboru. Czy właśnie wpakowała się w jeszcze gorsze kłopoty? Powrót nie wchodzi w grę. Hannah musi uciekać, kryć się przed mężem i oprawcą w jednej osobie. Jeśli...
Wybrane bestsellery
Panna z Bajki 0/5 Nasza cena:
30,64 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panna z Bajki

Taką Katarzynę Michalak pokochały Polki! „Panna z bajki” to uroczy, zaskakujący i romantyczny powrót autorki! Hania Ruczaj ma dwie wielkie miłości: pisanie scenariuszy filmowych oraz uroczy, wtulony w zieleń lasu domek, który nazwała Bajką. To w nim chroni się przed światem. I w nim stara się...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Idą święta. Kicia Kocia i Nunuś 0/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idą święta. Kicia Kocia i Nunuś

Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta to kolejna książka w serii o Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej. W środku mały czytelnik znajdzie aż 45 otwieranych okienek, które kryją w sobie niejedną (świąteczną!) tajemnicę. To idealna okazja, żeby zapoznać dzieci z bożonarodzeniowymi tradycjami. Zbliżają się...
Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do E-testów. Szkoły ponadgimnazjalne 5/5 Nasza cena:
41,56 zł 48,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do E-testów. Szkoły ponadgimnazjalne

Zawiera treści dotyczące genetyki, biotechnologii, ewolucjonizmu, ochrony przyrody oraz ekologii z elementami ochrony przyrody. Zastosowano w nim szereg rozwiązań umożliwiających skuteczne przygotowanie do matury. Dzięki interaktywnej aplikacji Matura-ROM wspomaga samodzielne przygotowanie do...
Bestia z Buchenwaldu 5/5 Nasza cena:
27,06 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bestia z Buchenwaldu

Historia Ilse Koch, komendantowej nazistowskiego obozu, której okrucieństwo stało się legendą Wydarzenia w tej książce są oparte na faktach. prawda bywa bardziej przerażająca od najwymyślniejszej fikcji. Człowiek jest zdolny do wszystkiego. Ilse Koch dokonała okrutnych czynów. Wiedźma z Buchenwaldu...
Efekt pandy 5/5 Nasza cena:
29,39 zł 41,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Efekt pandy

SPA i smog, romanse i mordobicie, bździągwa w futrze oraz zaginiony trup, czyli druga część świetnie przyjętej komedii kryminalnej "Dywan z wkładką". Za namową męża Tereska Trawna raz jeszcze daje się skusić wizją świętego spokoju z widoczkami. Tym sposobem cztery kobiety i psica wyruszają na...
Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie 0/5 Nasza cena:
69,51 zł 79,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie

Pakiet 3 książek: Powrót do Jedwabnego, Powrót do Jedwabnego 2, Powrót do Jedwabnego 3 - To tylko Polin. Zapis wielkiej gry i manipulacji, dla których fundamentem stały się kłamstwa o zbrodni w Jedwabnem, a paliwem Justice for Uncompensated Survivors Today - Ustawa 447. Kulminacyjna praca...
Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)

Najlepsza książka dziecięca 2015 roku w konkursie Empiku "Przecinek i Kropka". Tytuł Nagrody Literackiej Miasta Stołecznego Warszawy. Nominacja literacka do Książki Roku 2015 Polskiej Sekcji IBBY! Niezwykle śmieszne bajki o skarpetkach napisała Justyna Bednarek, a książkę zilustrował Daniel de...
Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5 5/5 Nasza cena:
24,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5

Czterdzieści trzy ciosy nożem. Tak pożegnała się z życiem Róża Englot. Obok otwartych ran na jej ciele sprawca pozostawił coś jeszcze – klucz. Gdy mąż kobiety, skazany za to brutalne zabójstwo, kończy odsiadywać wyrok, w warszawskiej kamienicy rozgrywa się kolejna tragedia. Z balkonu na siódmym...
Uwikłana 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłana

Uwikłana – nowa powieść królowej polskiego domestic noir, Alicji Sinickiej! Jakie konsekwencje może mieć sukces na Instagramie oraz mroczne rodzinne historie z przeszłości? Zuza Wilk, poetka i instagramerka, zaczyna poznawać smak sukcesu. Jej debiutancki tom poezji okazał się bestsellerem, w...
Pakiet Stulecie Winnych. Wydanie serialowe. Tomy 1-3: Ci, którzy przeżyli, Ci, którzy walczyli, Ci, którzy wierzyli 5/5 Nasza cena:
57,76 zł 99,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Stulecie Winnych. Wydanie serialowe. Tomy 1-3: Ci, którzy przeżyli, Ci, którzy walczyli, Ci, którzy wierzyli

Stulecie Winnych - saga, na podstawie której powstał popularny serial o tym samym tytule, pochłania bez reszty. Jest w niej bestsellerowej powieści ponadczasowość i prawda uniwersalna. Jest wspaniała opowieść o rodzinie, której losy wpisują się w dramatyczne wydarzenia XX wieku. I trzy pary...
Złamane więzi 5/5 Nasza cena:
31,63 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamane więzi

Czwarty tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych”! Kiara i Nino ze Złamanych emocji powracają! Kiara zawsze marzyła o kochającej się rodzinie. Nigdy nie sądziła, że stworzy ją z jednym z braci Falcone. Teraz ma coś, o co warto walczyć. Nino i Kiara zostali naznaczeni przez traumatyczne...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula