Tajemnice przeszłości. Pozytywka. Tom 3

Średnia: 4.0 Ilość ocen: 1
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2022
Wydawnictwo
Ilość stron
56
Nasza cena: 28,69 zł 34,99 zł Taniej o: 18%

Kolejna część niesamowitych przygód Noli i jej przyjaciół z Pandorii! Z jakimi trudnościami bohaterowie zmierzą się tym razem? Czy uda im się ochronić świat przed niebezpieczeństwem?

Pozycja "Pozytywka. Tajemnice przeszłości" jest trzecim tomem fantastycznego komiksu dla dzieci, który opowiada o losach ośmioletniej Noli. Dziewczynka odziedziczyła po swej zmarłej mamie wyjątkową rolę. Jest strażniczką Pandorii, magicznego świata, do którego można wejść jedynie za pomocą czarodziejskiej pozytywki.

Pewnego dnia Nolę odwiedzają pandoriańscy znajomi. Przekazują dziewczynce informacje, że ktoś bezprawnie przechodzi między ich krainą a światem ludzkim. Pandorianie proszą Nolę, aby pomogła im złapać intruza. Intrygująca zagadka przybiera nieoczekiwany obrót wydarzeń. Na Ziemię przenoszą się trzy straszne i niebezpieczne potwory, które zagrażają ludziom. Aby ich pokonać, mała strażniczka będzie musiała poznać sekrety Pandorii, a także jej długą historię. Czy dziewczynka znajdzie odpowiedzi na wszystkie pytania? Czy złapie intruza i groźne stwory, nim będzie za późno? Jak przeszłość Pandorii wpłynie na zaistniałą sytuację?

Trylogia "Pozytywka" jest fantastycznym cyklem, który opowiada o przygodach Noli i mieszkańców czarodziejskiej krainy. Trzymająca w napięciu historia zachwyci wielu młodych czytelników. Komiks posiada baśniową oprawę graficzną, która ukaże odbiorcom magiczny świat ukryty w pozytywce.


O autorce

Carbone, a właściwie Bénédicte Carboneill, jest francuską nauczycielką, autorką i scenarzystką. Napisała liczne powieści dla dzieci i stworzyła fascynujące scenariusze do wielu komiksów. Wraz z grafikiem Gijé, czyli Jérôme'em Gilletem, opracowała niesamowitą serię "Pozytywka". Rysownik pracował wcześniej przy produkcji filmów animowanych, a cykl powstały dzięki współpracy z Carbone był jego debiutem w świecie komiksów. Oboje pracują nad kolejnymi dziełami, które z pewnością ponownie zachwycą młodych czytelników.

Recenzje (1)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: komiks
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Gdy świat czasami przygnębia, warto oderwać się od rzeczywistości i spojrzeć na nią z magicznej perspektywy. Może niekoniecznie będzie to prawda, jednakże każdy z nas potrzebuje chwile przerwy i możliwości uświadomienia sobie, że władamy niesamowitymi możliwościami wynikającymi z wyobraźni. Bo czy nie byłoby cudownie, gdyby nasz świat posiadał właśnie magię?

  Nola otrzymała niezwykły prezent – pozytywkę. Teraz odpowiada za inny świat, którym jest Pandoria. To właśnie ona jest obrończynią mieszkańców Pandorii i to mimo że ma dopiero osiem lat. Tym razem nagle odwiedzają ją przyjaciele, którzy nie do końca rozumieją, czemu młody mieszkaniec ich świata przeszedł przez przejście mimo zakazów. Jednak czy to na pewno był on? Czy może inne mroczne siły przedostały się do naszego uniwersum? Nie pozostaje nic innego jak to sprawdzić.

  Do przeczytania "Pozytywki. Tajemnic przeszłości" przekonała mnie przede wszystkim okładka. Jak już część z Was na pewno wie, jestem straszną sroką okładkową i w odniesieniu do książek "nie oceniaj po okładce" jest niemożliwe. Co prawda nie mam oporów przed przeczytaniem brzydkiej pod względem wizualnym powieści, niemniej to te pięknie oprawione przykuwają mój wzrok. Nie jestem z tego dumna, ale tak właśnie jest. Jestem naraz czytelnikiem i kolekcjonerem. Czy piękna okładka "Pozytywki" miała równie piękne wnętrze?

  Sam pomysł nie przekonał mnie swoją oryginalnością i niesztampowością. Okazał się czymś doskonale znanym w gatunku fantastyki. Ale muszę też Wam powiedzieć, że w żaden sposób to mi nie przeszkadzało, ponieważ cenię podobne motywy i przede wszystkim lubię o nich czytać. Wśród kartek takiej opowieści czuję się bezpiecznie i zawsze doskonale potrafię się odnaleźć. Tak też było w "Pozytywce", więc starając się, na ile to możliwe, ocenić obiektywnie, jest to konwencjonalna historia. A subiektywnie polubiłam ją.

  Natomiast styl pisarski, który oceniam na podstawie treści dymków, był wyjątkowo przejrzysty i prosty w odbiorze, co w przypadku literatury dziecięcej jest doskonałym wyborem. Dzięki temu przedstawione treści będą zrozumiałe. Co prawda, czytając, miałam wielokrotnie poczucie, że jest nienaturalny. W tym, że w przypadku opowieści dla dzieci często mam podobne wnioski, więc być może jest to pewnego rodzaju specyfika lub moje postrzeganie.

  "Pozytywka" jest niesamowicie emocjonująca i pełna akcji. Koniecznie chciałam się dowiedzieć, co będzie dalej i w jaki sposób autorzy to ujmą. Dlatego też mam poczucie niedosytu, ponieważ książka okazała się dla mnie za krótka. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko powrócić do pierwszego i drugiego tomu, których swoją drogą dla jasności nie czytałam. Opowieść kończy się nieoczywistym morałem, co również mnie pozytywnie zaskoczyło. A oceniając to z perspektywy barwnych i sympatycznych bohaterów, mam poczucie całości i dogrania. Tym bardziej że jak na komiks dla dzieci przedstawiony świat jest bardzo dobrze wykreowany.

  Komiks porusza też niesamowicie trudny, ale też dla wielu osób istotny temat. Mam tutaj na myśli poszukiwanie własnego pochodzenia, które sprawia, że czujemy się pełni i tak naprawdę kształtuje naszą tożsamość. Powinniśmy wiedzieć, skąd pochodzimy i co nas ukształtowało, co sprawiło, że jesteśmy tym, kim jesteśmy. W "Pozytywce" ujawnia się też wątek tęsknoty za straconym rodzicem, który wybrzmiewa ze zrozumieniem i pocieszeniem. Tym bardziej że historia podkreśla, że czasami należy zrezygnować ze swoich pragnień, ponieważ spełniając je, możemy skrzywdzić inne osoby i odebrać im własne pragnienia. Brzmi to zapewne okrutnie, ale na niektóre sytuacje trzeba patrzeć jak najbardziej perspektywicznie.

  Nie można też zapomnieć o wprost cudownych ilustracjach. Przepiękna kreska ilustratora. Dopracowana w każdym szczególe przy zachowaniu zasad fizyki i przejrzystości. W dodatku wyróżnia się niesamowitą głębią kolorów, która na każdej stronie pozwala pobudzić wyobraźnię i ponieść się opowiedzianej historii.

  Tom trzeci "Pozytywki" okazał się niesamowicie ciekawym i poruszającym doświadczeniem. Naprawdę bardzo mnie cieszy, że obecnie powstają takie opowieści dla dzieci i pozwalają im przekonać się do komiksu i być może literatury. Na pewno będę serię czytać dalej i też powrócę do poprzednich tomów.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Najczęściej kupowane razem
 • -30%
  Sekret Cypriana. Pozytywka. Tom 2

  Sekret Cypriana. Pozytywka. Tom 2

  Ośmioletnia Nola niedawno wróciła z niezwykłej krainy, do której można dotrzeć tylko jedną drogą – poprzez mechanizm starej pozytywki. Dziewczynka dowiedziała się, że po zmarłej mamie odziedziczyła nie tylko tę magiczną zabawkę, ale i zadanie strzeżenia Pandorii przed wszelkimi zagrożeniami. Chce...
  Ocena: 5/5
  Komiks, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 24,52 zł 34,99 zł
  w magazynie
 • -29%
  Księga Hektora. Pamiętniki Wisienki. Tom 2

  Księga Hektora. Pamiętniki Wisienki. Tom 2

  Wisienka ma jedenaście lat i pragnie zostać pisarką, zaczęła nawet pisać pamiętnik! Jej ulubiony temat to ludzie, zwłaszcza dorośli. Są tak skomplikowani, że chciałaby ich lepiej zrozumieć. Uwielbia ich obserwować, próbując odgadnąć, jakie tajemnice w sobie kryją. Tym razem Wisienka swoją uwagę i...
  Ocena: 4/5
  Komiks, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 28,50 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -13%
  Elementarz

  Elementarz

  "Elementarz" Mariana Falskiego, którego pierwsze wydanie ukazało się w roku 1910, zrewolucjonizował metodykę nauki czytania w Polsce. Teksty wzbogacone pięknymi ilustracjami Janusza Grabiańskiego są przez wiele pokoleń Polaków darzone sentymentem. Dzisiaj należy ON do klasycznych przykładów naszego...
  Ocena: 5/5
  Podręcznik
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 66,12 zł 76,00 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -13%
  Litery. Nauka czytania - reprint wydania 25 WSiP

  Litery. Nauka czytania - reprint wydania 25 WSiP

  Publikacja autorstwa znakomitego duetu Ewy i Feliksa Przyłubskich, twórców analityczno-syntetycznej metody nauki czytania, która do dziś jest stosowana w podręcznikach dla najmłodszych.Elementarz był wydawany przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne w latach 1975-1999. Obecne wydanie stanowi...
  Ocena: 5/5
  Podręcznik
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 54,89 zł 63,30 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -31%
  Kicia Kocia. Co zasiejemy w ogródku?

  Kicia Kocia. Co zasiejemy w ogródku?

  Kicia Kocia jest bardzo przejęta. Razem z koleżankami i kolegami z przedszkola zakłada prawdziwy ogródek. Dzieci same proponują, jakie warzywa zasiać na poszczególnych grządkach. Zaczynają rozumieć, jakie to ważne, móc samodzielnie wybierać, a tym samym mieć na coś wpływ.
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 6,85 zł 9,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Rok w lesie

  Rok w lesie

  Dziki, wilki, bażanty, niedźwiadek, mrówki, dzięcioł, lisy, borsuk, zaskrońce, żaby, łoś i wiele innych zwierzaków zamieszkuje pewien las. Jak się bawią, a jak odpoczywają? Kto śpi w dzień, a kto w nocy? Kto się z kim lubi? Kto jakie ma przysmaki? Poszukajcie odpowiedzi na kartach tej niezwykłej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 29,39 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -25%
  Kicia Kocia i Nunuś. Na nocniku

  Kicia Kocia i Nunuś. Na nocniku

  Nunuś, młodszy brat Kici Koci, uczy się korzystać z nocnika. Na początku nie jest to łatwe, ale Kicia Kocia wpada na znakomity pomysł... Książeczki o Nunusiu drukowane na twardych, kartonowych stronach przeznaczone są dla najmłodszych czytelników dopiero rozpoczynających swoje przygody z literaturą.
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 9,00 zł 12,00 zł
  w magazynie
 • -25%
  Kicia Kocia jest chora

  Kicia Kocia jest chora

  Kicia Kocia obudziła się bardzo smutna. Wszystko ją bolało, nic jej nie cieszyło. Dowiedz się, jak wygląda wizyta kotki w przychodni oraz jak Kicia Kocia poradziła sobie z chorobą.
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 5,93 zł 7,90 zł
  w magazynie
 • -25%
  Kicia Kocia poznaje strażaka

  Kicia Kocia poznaje strażaka

  Do domu Kici Koci przychodzi z wizytą strażak! Kicia Kocia jest rozczarowana, bo okazuje się, że strażak Jacek na co dzień wygląda zupełnie zwyczajnie... Czy jednak ktoś, kto nosi kolorowe skarpetki może być prawdziwym strażakiem?
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 5,93 zł 7,90 zł
  w magazynie
 • -30%
  Zielone piórko Zbigniewa. Skarpetki kontratakują! Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Tom 4

  Zielone piórko Zbigniewa. Skarpetki kontratakują! Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Tom 4

  Detektyw Pinkerton powraca! Bohater znany z „Bandy Czarnej Frotté" ma odpowiedzialną funkcję - jest futerałem na telefon małej Be. Bardzo sobie ceni tę prestiżową posadę, ale czasami dokucza mu nuda… Pewnego razu dzieje się coś niespodziewanego - znika Zbigniew, gadatliwa papuga mieszkająca w...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 28,17 zł 39,99 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Sekret Cypriana. Pozytywka. Tom 2 5/5 Nasza cena:
24,52 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekret Cypriana. Pozytywka. Tom 2

Ośmioletnia Nola niedawno wróciła z niezwykłej krainy, do której można dotrzeć tylko jedną drogą – poprzez mechanizm starej pozytywki. Dziewczynka dowiedziała się, że po zmarłej mamie odziedziczyła nie tylko tę magiczną zabawkę, ale i zadanie strzeżenia Pandorii przed wszelkimi zagrożeniami. Chce...
Kapitan Szpic i upiory przeszłości 4/5 Nasza cena:
16,39 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kapitan Szpic i upiory przeszłości

W bezsennym nadmorskim miasteczku N. wybiły godziny dla seniorek (z miejscowego detektywistycznego klubu).Czy obecność dziwnie zachowujących się niemieckich turystów ma coś wspólnego z nieszczęściami, które dotykają wnikliwe starsze panie?Czy legendarny skarb z czasów drugiej wojny okaże się...
Echa przeszłości. Lis. Tom 5 0/5 Nasza cena:
10,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Echa przeszłości. Lis. Tom 5

Zbigniew Zgroza, komisarz stołecznej policji, zostaje ciężko ranny podczas próby ujęcia niebezpiecznego mściciela, zwanego strażnikiem. Pokonany i sponiewierany przez potężniejszego przeciwnika, Zgroza musi poradzić sobie teraz nie tylko z wrogami wewnątrz wydziału, ale przede wszystkim ze swoją...
Horrifikland. Przerażająca przygoda. Myszka Miki 5/5 Nasza cena:
34,77 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Horrifikland. Przerażająca przygoda. Myszka Miki

Disnejowska Myszka Miki ma różne oblicza – nie tylko humorystyczne, znane z komiksów o Myszogrodzie. Kolekcja dzieł znanych europejskich autorów ukazuje Mikiego także jako detektywa, poszukiwacza dawnych cywilizacji czy mistrza... powroźnictwa! Przeżyj wraz z tym bohaterem niesamowite przygody!...
Siostry Niezapominajki T.1 5/5 Nasza cena:
27,82 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siostry Niezapominajki T.1

Początek wzruszającej historii o trzech niezwykłych siostrach, ich wspaniałej mamie i tajemnicy sprzed lat. Sara uważa siebie i obie swoje siostry za osoby nieco... dziwne. Pewnie ma rację, skoro Lucilla odzywa się zazwyczaj tylko do swojego kota, Kasjopeja żyje w świecie marzeń o miłości, a sama...
Armada. Wydanie zbiorcze. Tom 1 5/5 Nasza cena:
69,53 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Armada. Wydanie zbiorcze. Tom 1

Krążowniki, statki admiralskie, transportowce wojenne, moduły techniczne... Armada to konwój tysięcy pojazdów kosmicznych, poszukujących nowych form życia na nieznanych planetach. Statki Armady są zamieszkiwane przez stworzenia pochodzące ze wszystkich stron galaktyki. W gronie kosmicznych...
Dorwać Ramireza. Ramirez. Tom 2 5/5 Nasza cena:
81,99 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dorwać Ramireza. Ramirez. Tom 2

Drugi tom pełnej zaskakujących zwrotów akcji opowieści sensacyjnej rodem z filmów Tarantino! Jacques Ramirez, spokojny arizoński sprzedawca sprzętu AGD, nawet nie podejrzewa, że jego życie zostanie przewrócone do góry nogami. W ciągu zaledwie kilku dni dochodzi do kilku niespodziewanych wydarzeń:...
Smerf, który wszystko uważał za niesprawiedliwe. Smerfy i świat emocji. Tom 5 0/5 Nasza cena:
13,71 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Smerf, który wszystko uważał za niesprawiedliwe. Smerfy i świat emocji. Tom 5

Piąty tom serii o Smerfach, która ma pomagać najmłodszym czytelnikom w przezwyciężeniu lęków i problemów. Każdy album jest uzupełniony wskazówkami dla dzieci i ich rodziców, jak radzić sobie z kłopotami emocjonalnymi. W wiosce Smerfów każdy robi to, co umie najlepiej ? Pracuś zajmuje się naprawami,...
Samotny jeździec. Lucky Luke. Tom 76 4/5 Nasza cena:
17,37 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Samotny jeździec. Lucky Luke. Tom 76

Po nieudanym napadzie Daltonowie znów wpadają w ręce Lucky Luke’a i trafiają do więzienia. Joe wymyśla plan ucieczki, ale pozostali bracia mają dość przywództwa małego szaleńca i się buntują. W tej sytuacji sprytny Joe proponuje, że nowym szefem bandy zostanie ten z nich, który po wydostaniu się...
Smerfy i bociany. Przygody Smerfów. Tom 38 5/5 Nasza cena:
17,39 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Smerfy i bociany. Przygody Smerfów. Tom 38

Smerfy, ulubieńcy małych i dużych czytelników, zawsze robią coś ciekawego – jeśli nie w swoim tajemniczym lesie, to w szerokim świecie, gdzie nie brakuje strasznych zagrożeń! Papa Smerf ogłasza, że delegacja mieszkańców wioski poleci na bocianach do czarodzieja Omnibusa, aby wziąć udział w...
Smerf finansista. Przygody Smerfów. Tom 16 5/5 Nasza cena:
14,24 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Smerf finansista. Przygody Smerfów. Tom 16

Kolejny tom przygód Smerfów, uwielbianych przez dzieci niebieskich skrzatów stworzonych przez słynnego rysownika i scenarzystę Peyo. Podczas magicznego eksperymentu Papa Smerf ulega wypadkowi. Aby uzdrowić Papę, pewien odważny Smerf udaje się po lekarstwo do zaprzyjaźnionego czarodzieja Omnibusa....
Dalton City. Lucky Luke. Tom 34 5/5 Nasza cena:
17,80 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dalton City. Lucky Luke. Tom 34

Kolejny tom humorystycznego cyklu przygód komiksowego kowboja Lucky Luke’a, którego postać wymyślili sławni autorzy francuscy – Morris i René Goscinny. Podczas pobytu w więzieniu Daltonowie poznają opowieść o pewnym opuszczonym miasteczku, które jeszcze niedawno cieszyło się złą sławą. Po ucieczce...
Wybrane bestsellery
Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy 5/5 Nasza cena:
35,06 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy

Teraz matura. Zbiór zadań i zestawów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym to publikacja przygotowująca do egzaminu maturalnego, pozwalająca na przećwiczenie wszystkich umiejętności sprawdzanych na maturze:– umożliwia zapoznanie się z zadaniami typu maturalnego dzięki pogrupowanym...
Potomek 0/5 Nasza cena:
27,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Potomek

James Falcon to szanowany kapitan kontrwywiadu armii USA. Podczas II wojny światowej zasłynął wrodzonymi zdolnościami do zwalczania wampirów, wykorzystywanych do walk przez nazistowskie Niemcy. Wielu starć z nimi omal nie przypłacił życiem. Powrócił jednak do domu jako zwycięzca... Trzynaście lat...
Karetka kliniki dla zwierzątek 41694 0/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Karetka kliniki dla zwierzątek 41694

Zabawkowa karetka weterynaryjna do nauki budowania dla dzieci Zestaw LEGO® Friends Karetka kliniki dla zwierzątek (41694) pomoże czterolatkom i starszym dzieciom w nauce budowania z klocków podczas zabawy w ratowanie zwierzaka. Dzieci pomogą choremu pieskowi i dowiedzą się, że przyjaciele zawsze...
Rodzina łgarzy 5/5 Nasza cena:
27,44 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina łgarzy

Kolejne lato. Kolejne pokolenie. Ta sama rodzina Sinclairów! Niecierpliwie wyczekiwany prequel bestsellerowej powieści, fenomenu TikToka Byliśmy łgarzami E.Lockhart. Trzymająca w napięciu nowoczesna, wyrafinowana powieść, od której nie będziecie mogli się oderwać. Smagana wiatrem prywatna wyspa u...
Mój ostatni miesiąc 5/5 Nasza cena:
25,07 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój ostatni miesiąc

WZRUSZAJĄCA POWIEŚĆ YA O WIELKIEJ PRZYJAŹNI I PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI autora bestsellerów o LICEUM FREUDA. Nagła śmierć matki wywraca do góry nogami życie nastoletniego Sebastiana. Pogrążony w depresji chłopak oddala się od bliskich i wpada w podejrzane towarzystwo. Gdy pewnego dnia pod wpływem używek...
Łazik księżycowy 60348 0/5 Nasza cena:
103,99 zł 129,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łazik księżycowy 60348

Badanie kosmosu dla dzieci Młodym wielbicielom podróży kosmicznych spodoba się inspirowany pracą NASA zestaw LEGO® City Łazik księżycowy (60348). Łazik ma 12 kół i można nim kierować w każdą stronę. Ma też dwa wysięgniki badawcze, a w jego środku zmieszczą się trzy minifigurki astronautów. Zabawę...
Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
58,69 zł 60,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
She Drives Me Crazy 4/5 Nasza cena:
26,49 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

She Drives Me Crazy

Queerowa komedia romantyczna o miłości licealnych nemezis – koszykarki i czirliderki! Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok. Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny,...
Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski 5/5 Nasza cena:
43,17 zł 44,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski

Bugs Team Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 0‒3. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Książka ucznia to zbiór kolorowych kart pracy, które pełne są różnorodnych zadań typu:...
Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole 5/5 Nasza cena:
25,79 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole

Niezwykle zabawna i poruszająca powieść o queerowej dziewczynie, która uczy się jak być prawdziwą sobą! Czy uda jej się ogarnąć swoje życie i przetrwać w katolickiej szkole, która nie akceptuje dyskusji o aborcji i seksualności?  Szesnastoletnia Yamilet Flores woli być znana ze swojego zabójczego...
Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe 0/5 Nasza cena:
87,98 zł 129,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe

Opowieści z Narnii – wydanie dwutomowe to piękna edycja cyklu C.S. Lewisa, znanego już czytelnikom z wydania siedmiotomowego. Tym razem wszystkie siedem historii kryje się w dwóch eleganckich woluminach wydanych w twardej oprawie i zapakowanych w śliczne pudełko. Wydanie to zachwyca estetyką oraz...
Losing Hope 4/5 Nasza cena:
32,93 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Losing Hope

Czasami, aby pójść naprzód, trzeba najpierw sięgnąć głęboko w przeszłość. Przekonał się o tym również Dean Holder. Po tym gdy utracił swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, przez wiele lat zmagał się z poczuciem winy. Mógł wówczas zareagować i nie pozwolić jej odejść, ale nie odważył się na ten krok. Od...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula