Prezent na rocznicę ślubu

Drewniana, porcelanowa, złota... Rocznice ślubu noszą różne nazwy, ale każda z nich jest dla zakochanych w sobie par ważna. Jeśli chcemy nie tylko złożyć życzenia na rocznicę, ale również podarować bliskiej osobie prezent z okazji kolejnego roku małżeństwa, zwróćmy uwagę na książki i urocze kubki. 

Pomysłowe prezenty na rocznicę - kubki, a może Wasza ukochana książka?

Jeśli interesuje nas prezent na rocznicę ślubu dla drugiej połówki, powinniśmy postawić na coś wyjątkowego. Może być to na przykład urocza książeczka "W rocznicę ślubu" Helen Exley. Będzie doskonałym wyborem, jeżeli chcemy pokazać współmałżonkowi, jak bardzo jest dla nas ważny. Książeczka bez wątpienia przypadnie do gustu parom, które cenią sobie drobne upominki z przesłaniem. Równie dobrze może ona jednak stanowić dodatek do jakiegoś większego podarunku. W książeczce koniecznie umieśćmy osobistą dedykację! 


Jeżeli naszym przyjaciołom szykuje się zaś 25 rocznica ślubu, możemy wręczyć im na przykład wyjątkowe, rocznicowe kubki. To doskonała propozycja dla miłośników herbaty oraz kawy. Podarunek w postaci kubków już zawsze będzie przypominał parze o osobie lub osobach, od których go otrzymała. Decydując się na takie rozwiązanie, nie musimy zastanawiać się nad tym, co wręczyć kobiecie, a co mężczyźnie. Kubki są bowiem na tyle uniwersalnym prezentem, że ucieszy się z nich każda para. 

Kartki na rocznicę ślubu - nieodłączny dodatek do prezentu

Bez względu na to, jakie wybraliśmy prezenty na rocznicę ślubu, nie możemy zapomnieć o karnecie okolicznościowym. Warto dołączyć go zarówno do podarunku w postaci kubków, jak i książki. Możemy zdecydować się na przykład na kupno eleganckiego karnetu, wykonanego ręcznie. Będzie on trafionym wyborem bez względu na to, czy świętowana jest 20 czy też 1 rocznica ślubu. Do kartki dołączona jest oczywiście koperta, którą możemy udekorować naklejkami z motywem serc. 


Ostatnio bardzo modne są także kwadratowe kartki z życzeniami w brązowych kopertach. Mają one nieco rustykalny charakter, co dodaje im uroku. Zazwyczaj karnet zawiera jakieś gotowe życzenia z okazji rocznicy ślubu. Warto byłoby jednak dopisać także własne, które będą miały dla obdarowanej pary wyjątkowy charakter.