Szeptacz

Autor:

Alex North

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 36
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Rok wydania
2019
Ilość stron
480
Wydawnictwo
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 25,75 zł
Audiobooki mp3
za 33,92 zł
Nasza cena: 23,81 zł 39,90 zł Taniej o: 40%

“Szeptacz” Alexa Northa jest przykładem nieszablonowej powieści grozy, budzącej w czytelniku skrajne emocje.

Niezwykła atmosfera budowana od samego początku z czasem potęguje strach, jednocześnie nadając lekturze niepospolitego uroku.

Autor poświęca dużo czasu na zgłębianie psychiki bohaterów - na pochwałę zasługuje sposób, w jaki portretuje postaci zmagające się z traumą i szukające ukojenia w trakcie przeżywanej żałoby.

Tom Kennedy jest pisarzem zrozpaczonym po śmierci ukochanej żony, a także ojcem małego Jake’a. Mężczyzna nie radzi sobie ze stratą, dodatkowo przytłoczony jest problemami z synem, z którym nie potrafi się porozumieć. Wspólnie z chłopcem podejmują decyzję o wyprowadzce do spokojnego Featherbank, by zacząć od początku. Senne miasteczko skrywa niechlubną przeszłość - przed dwudziestoma laty seryjny morderca zabił w nim pięciu chłopców. Prasa nadała mu wówczas przezwisko “Szeptacz”, ponieważ nocą szeptał pod oknami swoich kilkuletnich ofiar.

Thriller Alexa Northa to pozycja obowiązkowa dla fanów powieści grozy. Na potwierdzenie warto przytoczyć opinie znanych twórców gatunku - A.J. Finn nazywa go przerażającym, a Alex Michaelides mianuje go najbardziej niepokojącą książką, jaką przeczytał od dłuższego czasu.

Tom stara się nawiązać nić porozumienia z synem, który ucieka w świat własnych fantazji, tocząc długie rozmowy z wymyśloną przyjaciółką. Gdy w Featherbank ginie mały chłopiec, do mieszkańców powraca koszmar sprzed lat - tym bardziej, że detektywi dostrzegają kolejne podobieństwa między trwającym śledztwem a sprawą Szeptacza.

Niewątpliwym atutem książki jest stworzony przez Northa klimat - niepokojąca, klaustrofobiczna atmosfera z każdą stroną przybiera na sile, prowadząc czytelnika wprost ku zaskakującemu finałowi. Mroczna aura połączona z naprzemienną narracją uwodzi nas i sprawia, że od lektury nie sposób się oderwać, a obrazy stworzone przez autora żyją w wyobraźni na długo po jej zakończeniu.


Opinie o książce

Na początku jest dziwnie, potem strasznie, następnie przerażająco, a na końcu… No cóż, drogi Czytelniku, podejmujesz wyzwanie na własne ryzyko.

A.J. Finn, autor "Kobiety w oknie"

Najbardziej niepokojący thriller, jaki przeczytałem od czasu "Pierwszego śniegu" Jo Nesbø.

Alex Michaelides, autor "Pacjentki"


O autorce

Alex North urodził się w Leeds w Anglii. Do stworzenia “Szeptacza” zainspirował go jego własny syn, który wspomniał któregoś dnia, że bawi się “z chłopcem na podłodze”. North publikował wcześniej kryminały pod innym nazwiskiem.

Recenzje (36)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  6 z 8 osób uznało recenzję za przydatną

  Dziś premierę ma thriller, o którym aż huczy ostatnio w Internecie. Musiałam się przekonać, czy książka jest rzeczywiście tak mroczna, czy wzbudza lęk?

  Przed 20 laty w niewielkiej miejscowości grasował morderca chłopców, zwany Szeptaczem. Mimo, że mężczyzna odsiaduje wyrok, zbrodnia, niemal identyczna z tą sprzed lat, wstrząsa okolicą. Czy Szeptacz miał wspólnika? A może to jego naśladowca chce ponownie wywołać panikę wśród mieszkańców? Czy poprzestanie na jednej ofierze?

  Zbrodnie, których ofiarami są dzieci zawsze wywołują ogromne emocje. Tak jest i w tym przypadku. Czy wrażliwy chłopiec, Jake, widzący i czujący więcej niż inni, zagubiony po śmierci matki będzie łatwym łupem mordercy?

  Czytając, czułam wszechobecny klimat lęku, zagubienia, braku zrozumienia i grozy ogarniający bohaterów. Niepokojący element mistyczny aż wywoływał ciarki na skórze. Oprócz akcji pełnej zwrotów, możemy poznać również demony dręczące bohaterów. Zmagania z nałogiem, radzenie sobie z tragedią i tęsknotą, dylematy samotnego rodzicielstwa.

  Przyklaskuję więc wszystkim zachwytom i pozytywnym opiniom na temat książki. Przed czytaniem upewnijcie się, że zamknęliście drzwi, nie ryzykujcie...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 7 osób uznało recenzję za przydatną

  „Jeśli drzwi nie zamkniesz w porę, szeptać zacznie ktoś wieczorem.”

  Tom Kennedy jest samotnym ojcem, który nie do końca radzi sobie z opieką nad swoim wrażliwym synem. Po śmierci żony jest mu ciężko odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Zmiana miejsca zamieszkania wydaje się być dobrym pomysłem na nowy start w życiu. Kupuje więc posiadłość w Featherbank. Okazuje się, że miasteczko skrywa mroczny sekret. Przed laty grasował tu morderca o pseudonimie „Szeptacz”. Kiedy pewnego dnia znika mały chłopiec policjanci odkrywają, że jego zaginięcie może być powiązane z zaginięciami sprzed lat.

  Każdy kto śledzi mój profil wie, że „Szeptacz” nie należy do gatunku książek, po które sięgam. Coś jednak w tej pozycji, w jej opisie mnie zaintrygowało i postanowiłam zgłosić się do wydawnictwa po egzemplarz. Nie żałuję, bo „Szeptacz” to jedna z lepszych książek jakie czytałam w tym roku.

  Nie pamiętam czy kiedykolwiek książka wzbudzała we mnie niepokój. Tutaj byłam zaniepokojona cały czas. Autor tak genialnie budował napięcie, że czasami bałam się, ze ktoś jest ze mną w pomieszczeniu. Czytałam książkę będąc sama w domu i bałam się podnieść wzrok, bo miałam dziwne wrażenie, że ktoś na mnie patrzy, obserwuje mnie. Niesamowite i jednocześnie przerażające uczucie.

  Dla wielu osób może tutaj być za mało krwawych scen czy drastycznych opisów czynów Szeptacza. Ja uważam, że wcale nie jest to potrzebne by „Szeptacz” mógł dostać miano świetnej książki. Fabuła skupia się bardziej na poznawaniu zachowań drugiego człowieka, obserwowaniu go i odkrywaniu tego co każdy kryje głęboko w sobie. Porusza też naprawdę ciężkie tematy jak alkoholizm, stratę bliskiej osoby, walkę o każdy kolejny dzień.

  Bardzo podobało mi się to, że mieliśmy tutaj kilka różnych perspektyw, rozdziały zostały napisane z punktu widzenia kilku osób, a każda z nich wnosi coś innego do powieści. Poznajemy tak różnych od siebie bohaterów, każdy z nich skrywa swoje tajemnice i mierzy się z własnymi demonami przeszłości i teraźniejszości.

  Książka do samego końca trzymała mnie w niepewności. Polecam, bo na jesienne wieczory nadaje się ona idealnie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 7 osób uznało recenzję za przydatną

  KOSZMARNE SZEPTANIE

  „Jeśli
  drzwi nie zamkniesz w porę, szeptać zacznie ktoś wieczorem” – to tylko początek mrocznej i dziwnej rymowanki, przekazywanej „z ust do ust” przez dzieci z małego Featherbank. Kiedy zaczyna powtarzać ją Jake, syn Toma, jest to o tyle niewytłumaczalne, że robi to jeszcze zanim przeprowadzają się do niewielkiego, sennego miasteczka. To tutaj mają zacząć wieść nowe życie – w dziwnie wyglądającym domu, przypominającym trochę podbitą, wykrzywioną twarz. Ten dom, ku zdziwieniu Toma, wybiera Jake i nie chce wziąć pod uwagę innej propozycji. Ale jeśli ma być tam szczęśliwy po śmierci matki, to Tom zgodzi się nawet zamieszkać w bunkrze.

  Jednak z pozoru spokojne Featherbank skrywa w sobie okrutną tajemnicę. Nie może o niej wiedzieć Tom. Zna ją jednak aż nazbyt dobrze Pete Willis – policjant, który sprawie zabójcy pięciorga chłopców, niejakiego Szeptacza, poświęcił dwadzieścia lat swojego życia. Pete nie może pogodzić się z tym, że ostatni z chłopców nie został odnaleziony. Jest pewien, że jego również pozbawił życia Szeptacz, tak naprawdę Frank Carter, jednak ten, siedząc w więzieniu i rządząc w nim, niczym władca, nie zamierza dzielić się z Wilisem swoim sekretem. Lubi pastwić się nad policjantem, kiedy z uporem maniaka przychodzi go odwiedzać. Pete liczy na to, że morderca w końcu da mu jakiś trop, gdzie porzucił ostatnie zwłoki, lecz jego próby są daremne.

  Kiedy Amanda Beck otrzymuje sprawę, w której ginie kolejny chłopiec, tak podobną do tej sprzed lat, Pete zostaje z powrotem wciągnięty w wir poszukiwań, domniemań i kolejnych analiz. Tajemniczy Szeptacz dokładnie tak samo, jak ten, który porywał i mordował dzieci przed laty, podszedł do okna i wyszeptał imię chłopca. Zapewne też tak samo, jak ten sprzed lat, wcześniej zaprzyjaźnił się z ofiarą, którą uznał za zaniedbaną i niekochaną przez rodziców.

  W całej tej opowieści jest tyle zagadek do odkrycia, że czytelnik wręcz pochłania kolejne strony. Kim jest dziewczynka w dziwnej sukience – przyjaciółka Jake'a, którą widzi tylko on? Skąd w garażu Toma wzięły się motyle i dlaczego jego syn potrafi je narysować, chociaż z całą pewnością nigdy ich nie widział? Kim jest chłopiec mieszkający w podłodze? I w końcu – kim jest Szeptacz? Tutaj wszystkie wątki są ze sobą mistrzowsko połączone – zarówno te, dotyczące sprawy, jak i te prywatne głównych bohaterów – Toma, Pete'a, Jake'a oraz samego Szeptacza. Alex North prowadzi tutaj ciekawą grę, w której na początku jest dziwnie, potem strasznie, aby na samym końcu uraczyć czytelnika takim efektem „wow”, że z rozdziawionymi ustami będzie przerzucał strony i co rusz powtarzał „o mój Boże” (potwierdzone, bo przeżyte osobiście).

  Narracja w tej książce jest prowadzona dwójnasób: pierwszoosobową prowadzi Tom Kennedy, który jest pisarzem, a więc ma się wrażenie, że to ON opowiada nam wydarzenia, które są tu przedstawione. Natomiast perspektywa reszty bohaterów jest trzecioosobowa. Zabieg ten jest bardzo ciekawy i chyba po raz pierwszy z takim się spotkałam. Język, którym operuje North potrafi od samego początku wprowadzić czytelnika w stan totalnego napięcia, skupienia i tajemniczości. Tutaj brawa dla tłumacza – Pawła Wolaka, który wykonał świetną robotę.

  „Szeptacz” to książka, która zaintrygowała mnie tak bardzo, że sama zgłosiłam się do wydawnictwa z prośbą o wysłanie egzemplarza do recenzji. Zrobiłam to po raz pierwszy w życiu i nie żałuję. Ta powieść zaczarowała mnie już samymi zapowiedziami, a kiedy jestem już po jej lekturze mogę z całą stanowczością powiedzieć jedno – „Szeptacz” to jeden z najlepszych thrillerów, jakie kiedykolwiek przeczytałam i jestem pewna, że zostanie okrzyknięty mianem bestsellera. Poszukiwałam czegoś, co wyróżni powieść ze swojego gatunku – otrzymałam hit. Szukałam czegoś, co mnie zafascynuje – otrzymałam dreszcze na ciele, które pojawiały się z kolejnym przeczytanym rozdziałem. Wypatrywałam dobrze napisanej książki – dostałam majstersztyk. I wiem z całą pewnością, że jeśli ktoś jeszcze kiedyś wyszepcze moje imię, to skończy marnie. Być może dlatego razem z książką otrzymałam od wydawnictwa także stopery do uszu?

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 7 osób uznało recenzję za przydatną

  Autor kilku książek, Tom Kennedy nie może się pogodzić ze stratą żony. Do tej pory to właśnie ona była spoiwem, które łączyło ich trzyosobową rodzinę. Stara się być dobrym ojcem dla swojego syna Jake'a, jednak nie może z nim znaleźć wspólnego języka. Dodatkowo chłopiec rozmawia z nieistniejącą dziewczynką, co budzi duże zaniepokojenie Toma. Ojciec czuje, że oddalają się od siebie i nie spełnia oczekiwań chłopca. Nie wie, jak ma naprawić rozluźniającą się wieź. Sam nie ma zbyt dobrych wspomnień z dzieciństwa, brakuje mu wzorców.

  Postanawiają przeprowadzić się do innej miejscowości, aby rozpocząć wszystko od nowa. Poszukując w internecie swojego miejsca na ziemi, trafiają na ogłoszenie, które od razu przypada Jakeowi do gustu. Pisarz nie zdaje sobie sprawy, że miejscowość w której właśnie kupili dom, ma swoją mroczną przeszłość. W Featherbank ponad dwadzieścia lat temu, seryjny zabójca porwał i zamordował pięciu chłopców w wieku Jake. Morderca dostał przydomek Szeptacz, ponieważ przychodził pod okna dzieci i szeptał do swoich ofiar. Ale o tym wszystkim Tom Kennedy nie wiedział…

  „Jake był na parterze i opierał się o drzwi wejściowe. Zza lekko rozsuniętej zasłony w moim gabinecie wpadał do środka wąski pasek światła ulicznej latarni i rzucał blask na potargane włosy mojego syna, sprawiając, że nabierały pomarańczowego odcienia. Jake siedział z plecami przyciśniętymi do drzwi, miał podkulone nogi, a jedną rękę trzymał na framudze. W drugiej ściskał pęk zapasowych kluczy, które zwykle chowałem w biurku.

  Zamieniłem się w słuch.

  - Nie jestem pewien – szepnął Jake.

  - Będę się tobą opiekował. Obiecuję – odpowiedział drugi głos.

  - Sam nie wiem.

  - Wpuść mnie, Jake.

  Mój syn przesunął dłoń w stronę skrzynki na listy. Wtedy, zauważyłem, że klapka jest uchylona i ktoś wpycha przez szczelinę swoje palce. Serce podeszło mi do gardła. Cztery cienkie blade paluchy przeciskające się między czarnymi pajęczynami.

  - Wpuść mnie do środka.

  Jake przysunął dłoń do palców nieznajomego i pozwolił, aby ten go pogłaskał.

  - Otwórz proszę...”

  Autor oprócz przejmującego i trzymającego w napięciu wątku dotyczącego zaginięć dzieci, dodał również wątek psychologiczny. Tom Kennedy oraz jego syn próbują poradzić sobie ze stratą ukochanej osoby. Każdy na swój sposób mierzy się z otaczającą go nową rzeczywistością. Czy im się to udaje?

  W książce jest wszystko co powinno być w dobrym thrillerze: napięcie, zbrodnia, zawiłości prowadzonego śledztwa, trudne relacje rodzinne bohaterów. Możemy też dowiedzieć się co zachodzi w umyśle psychopaty. To wszystko składa się na świetną książkę, którą polecam z pełną odpowiedzialnością.

  „Jeśli drzwi nie zamkniesz w porę, szeptać zacznie ktoś wieczorem…”

  Za egzemplarz do recenzji oraz akcesoria (zatyczki do uszu) do obrony przez Szeptaczem dziękuję Wydawnictwu Muza. Zapraszam na ich stronę: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  "Niektóre śledztwa zostają z tobą do końca życia. Wczepiają się w ciebie pazurami i ciągniesz je za sobą, niezależnie od tego, jak bardzo chciałbyś się ich pozbyć z pamięci."

  .

  Tom Kennedy nie ma ostatnio łatwego życia. Wciąż nie może się pogodzić z nagłą śmiercią swojej żony, niezbyt dobrze dogaduje się ze swoim synkiem. Featherbank to miasteczko, które jak ma nadzieję Tom, stanie się ich nowym domem, nowym początkiem, miejscem gdzie może w końcu uda im się, chociaż zacząć, żyć na nowo.. Szybko jednak okazuje się, że z pozoru sielskie miasteczko, skrywa swoją mroczną tajemnicę. Dwadzieścia lat wcześniej niejaki Szeptacz porwał i zamordował pięciu małych chłopców. Kiedy więc w okolicy ginie mały chłopczyk, budzą się demony z przed lat. Na mieszkańców pada blady strach. Czyżby Szeptacz powrócił? I co zrobi Tom, gdy jego syn powie mu, że w nocy słyszy szepty kogoś, kto stoi pod jego oknem?

  Słyszałam o "Szeptaczu" tyle dobrego, że nie mogłam się już doczekać, kiedy go przeczytam. A kiedy w końcu to się stało.. Przepadałam.. Książka pochłonęła mnie całkowicie, już od pierwszej strony. Pochłonęłam ją w dwa dni (a gdyby nie ból głowy, pewnie skończyłoby się na jednym dniu). Autor wciąga nas do wymyślonego przez siebie świata, stopniowo zwiększa napięcie i naszą ciekawość. Każda z postaci, ma swój własny charakter i każda z nich jest tam po coś. Autor lubi zaskakiwać, lubi wzbudzać strach, wywoływać dreszcze emocji. Ani na chwilę nie pozwoli Ci się nudzić. Czytanie jej w nocy, może dodawać klimatu, ale na pewno nie pomaga w zaśnięciu i nie wpływa dobrze na jakość snu. Zdecydowanie powinna być opatrzona ostrzeżeniem: czytanie tej pozycji może wywoływać koszmary lub powodować bezsenność, spowodować, że noc stanie się straszniejsza, a każdy nocny odgłos, może w naszej głowie przekształcić się w szept.. To nie jest książka, którą można odłożyć w każdym momencie, o nie. To książka, która kiedy już zaczniesz ją czytać, nie wypuści Cię ze swoich macek, dopóki jej nie przeczytasz do ostatniej literki, to książka, która nie da o sobie zapomnieć, i w końcu to książka, którą z czystym sercem mogę nazwać jedną z moich ulubionych książek tego roku.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 31 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Alex North
 • Wydawnictwo Muza
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 480
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328712508
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The Whisper Man
 • Tłumacz: Wolak Paweł
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328712508
 • EAN: 9788328712508
 • Wymiary: 13.0x20.5x3 cm
Warto zwrócić uwagę na...
eBook Szeptacz mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,75 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Szeptacz mobi epub

Wciągający. Przerażający. Klimatyczny. O tym thrillerze mówi cały świat! Jedna z najbardziej oczekiwanych premier 2019 roku. Prawa do wydania powieści sprzedano do 25 krajów. Jeśli drzwi nie zamkniesz w porę, szeptać zacznie ktoś wieczorem... Pisarz Tom Kennedy nie potrafi pogodzić się z nagłą...
Audiobook Szeptacz mp3 0/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Szeptacz mp3

Jeśli drzwi nie zamkniesz w porę, szeptać zacznie ktoś wieczorem… „Na początku jest dziwnie, potem strasznie, następnie przerażająco, a na końcu… No cóż, drogi Czytelniku, podejmujesz wyzwanie na własne ryzyko” A.J. Finn, autor „Kobiety w oknie” „Najbardziej niepokojący thriller, jaki przeczytałem...
Na progu zła 4/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na progu zła

W słoneczne styczniowe popołudnie na przedmieściach Londynu pewna rodzina wprowadza się do domu, który właśnie kupiła. Niby nic nadzwyczajnego. Poza tym, że to jest twój dom. I wcale go nie sprzedawałaś. Nagrodzone British Book Awards 2019 "Na progu zła" wciąga czytelnika w sam środek zastraszająco...
Nic o mnie nie wiesz 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic o mnie nie wiesz

Wciągający thriller psychologiczny dla fanów "Wielkich kłamstewek" i "Zaginionej dziewczyny". Rebecca i Paul to kochające się małżeństwo z wieloletnim stażem. Mają przytulny dom w spokojnej okolicy, spełniają się zawodowo i ufają sobie bezgranicznie. Ale wszystko, co dobre, musi się kiedyś...
Bliżej niż myślisz 4/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bliżej niż myślisz

Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj... Spowita jesienną mgłą Gdynia tuż po sezonie. Niewielki pensjonat i wynajmująca w nim pokój tajemnicza kobieta, która znika w bagażniku samochodu należącego do zamaskowanego mężczyzny. Taką scenę widzi Nika Werner, właścicielka pensjonatu, kiedy...
Ostatni lot 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni lot

Dwie kobiety. Dwie ucieczki. Jedna szansa, by zniknąć. Zapierający dech w piersiach thriller psychologiczny z dynamicznym tempem, licznymi zwrotami akcji i misternie skonstruowaną intrygą. Claire Cook wiedzie idealne życie u boku kochającego męża. Małżeństwo z zamożnym politykiem, luksusowe...
Likwidator 4/5 Nasza cena:
32,60 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Likwidator

Najnowsze dzieło autora okrzykniętego „koreańskim Henningiem Mankellem” to znakomity thriller, którego akcja rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości Seulu, gdzie gildie płatnych zabójców toczą bezwzględną walkę o dominację. Za każdym morderstwem stoi anonimowy mocodawca – patron. Patroni...
Martwa jesteś piękna 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Martwa jesteś piękna

Eve Singer zarabia na życie, opisując zbrodnie. Pracuje w telewizji jako reporterka kryminalna, ale jej kariera utknęła właśnie w martwym punkcie. Eve zdaje sobie sprawę, że musi zrobić wszystko, by sprostać oczekiwaniom żądnych sensacji widzów. Podobnie jest z mordercą: ON również karmi się...
Pasażerka 4/5 Nasza cena:
30,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pasażerka

Trzymający w napięciu thriller psychologiczny. Czy Tanya Dubois zabiła swojego męża? Nawet ona tego nie wie, stojąc nad jego zwłokami. Nie pamięta co wydarzyło się wcześniej, nie ma pojęcia, czy to ona zepchnęła go ze schodów. Ogarnięta paniką, wybiega z domu wsiada do samochodu i rusza na oślep...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula