Szczęście za horyzontem

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
352
Rok wydania
2018
Inne wersje (3)
Pocket, op. miękka
za 10,79 zł
eBook, mobi, epub
za 24,07 zł
Audiobooki mp3
za 34,42 zł
Nasza cena: 28,73 zł 39,90 zł Taniej o: 28%

Gdy spalone mosty stają się najlepszym początkiem...

Książka Szczęście za horyzontem autorstwa Krystyny Mirek udowadnia, że czasem spalone mosty stanowią najlepszy początek nowego życia. Co może przynieść los, gdy odważymy się spojrzeć ponad horyzont? Justyna i Janek - dwie skrajne osobowości, dwa oddzielne światy. Co się wydarzy, kiedy przewrotny los postanowi spleść ich życiorysy?

Justyna mieszka w ekskluzywnym apartamencie, pracuje w biurowcu i prowadzi pełne przyjemności, bogate życie towarzyskie. Pewnego dnia jednak popełnia ogromny błąd, który kosztuje ją bardzo wiele. Odtąd nie może wrócić już do dawnego życia - dobrej pracy, związku oraz pięknego mieszkania.

Janek jest w wiecznym dołku, pomimo iż stara się jak może, ciągle ponosi klęskę za klęską. Na liście niepowodzeń znajdują się beznadziejna praca, która nie przynosi mu satysfakcji, problemy finansowe oraz zaniedbane dzieci.

Los bywa przewrotny. Przypadek sprawia, że te dwie tak różne osobowości spotykają się ze sobą. Czy prawda o nich jest dokładnie taka, jak to pozornie wygląda? Zderzenie tych dwóch światów odmieni ich życie na zawsze, a oni będą potrzebować determinacji i odwagi, by wziąć los w swoje ręce i zacząć wszystko od nowa, pozostawiając za plecami jedynie spalone mosty.

Szczęście za horyzontem to historia, która pokazuje, jak bardzo można się mylić, sądząc po pozorach. To książka, która daje nadzieję, że zawsze można zacząć od początku. Czasem miejsce, które wydaje się nieodpowiednie, okazuje się tym właściwym, na które czekaliśmy całe życie. O tym przekonują się Justyna i Janek w powieści Krystyny Mirek.

Poznaj niezwykłą historię, która pokazuje, jak bardzo można się pomylić, sądząc po pozorach.

Czytaj całość

Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez Joanna A. w dniu 2018-11-23
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Szczęście za horyzontem” Krysi Mirek, to już nie wiem która z kolei (nawet nie śmiem liczyć) pozycja literacka w dorobku pisarskim autorki. Czytałam, śmiałam się i płakałam…

  Dlaczego?

  Odpowiedź znajdziecie poniżej.

  Czasem spalone mosty to najlepszy początek. Justyna popełnia wielki błąd, po którym nie może już wrócić do dawnego życia: pracy w eleganckim biurowcu, wygodnego apartamentu i związku, który opiera się na przyjemności. Janek wszystko zrobił, jak należy, jednak na każdym polu ponosi klęskę. Ma kłopoty finansowe, beznadziejną pracę, której nie znosi, a jego dzieci są zaniedbane. Tych dwoje spotka się przypadkiem. Zderzenie dwóch światów sprawi, że życie Justyny i Janka na zawsze się odmieni. Czy starczy im odwagi, by poszukać szczęścia trochę dalej niż na wyciągnięcie dłoni? Ruszyć za horyzont, do miejsca, które wydaje się najmniej odpowiednie, a jednak kusi z wielką mocą? To historia niezwykła, pokazuje, jak bardzo można się pomylić, sądząc po pozorach.

  „Szczęście za horyzontem” to niepozorny tytuł i jeszcze bardziej niepozorna okładka. A to, co się za tym kryje – jest niesamowite. Tak mogę to ująć jednym słowem.

  Krystyna Mirek napisała kolejną powieść pełną ciepła, ale i prawdy o nas samych. Ludzie dziś zbyt często szafują wyrokami, widzą to co chcą widzieć i zupełnie nie zastanawiają się na tym, że raz wypowiedziane słowa mogą kogoś zranić na zawsze.

  To smutne jak wiele nam nie trzeba, by wydać opinię o innych sądząc tylko po pozorach, po ich zwykłej, szarej powierzchowności?

  Ale tak właśnie jest.

  Autorka podkreśla to stanowczo w swej powieści, co więcej ewidentnie nie zgadza się na to. Pokazuje w sposób prosty jak mocno żyjemy w czasach gdzie liczy się to o widać w mediach społecznościowych. Z jaką lekkością wyrabiamy sobie błędne często opinie o ludziach. Otaczają nas wszędzie uśmiechnięte zdjęcia, cudowne wspomnienia i tak zwane „lajki”. A przecież nie zawsze to, co widać jest odbiciem stanu faktycznego. Za tymi pięknymi fotkami kryją się często (nie zawsze) zgrzyty, kłótnie, tragedie.

  Podczas lektury zastanawiałam się dlaczego ludzie to robią...

  Dlaczego robią tyle rzeczy na pokaz?

  Czy fałsz tak często pokazywany w sieci daje im poczucie jakieś dziwnej satysfakcji?

  Czy może dodaje im siły i wiary?

  Czy jest swego rodzaju wyznacznikiem ich wartości?

  Trudno odpowiedzieć na te pytania nie znając przyczyn takiego postępowania.

  Jedno wiem na pewno, żadne piękne zdjęcia w „internetach” nie są w stanie zmienić naszej rzeczywistości.

  Dlatego idąc dalej śladami bohaterów powieści Krystyny Mirek śmiało mogę powiedzieć, że tylko żyjąc prawdziwie mamy możliwość kreowania naszego szczęścia i zadowolenia.

  „Szczęście za horyzontem” to również powieść, która porusza temat pomocy międzyludzkiej, zwracania uwagi na to, co dzieje się w naszym pobliżu.

  Ileż to razy przechodzimy obok czyjegoś nieszczęścia – i nic z tym nie robimy?

  Ile razy wolimy udawać, że nie widzimy czyjejś biedy? Czyjejś tragicznej sytuacji?

  Zapominamy o tym zaraz jak znikamy za zakrętem.

  Wiadomo, że całego świata nie zbawimy. Nie ma takiej opcji.

  Często nasza własna codzienność bywa wystarczająco trudna do ogarnięcia…

  Ale mimo wszystko, nie traćmy naszego człowieczeństwa. Nie zabijajmy własnymi kłopotami empatii, która w nas drzemie.

  Czasami wystarczy komuś mały gest z naszej strony. Podzielenie się śniadaniem, pokazanie innej drogi, kilka słów wiary w czyjeś możliwości. I maszyna ruszy…

  Autorka nie zawiodła mnie ani fabułą, ani kreacjami bohaterów. Wiele się dzieje i akcja naprawdę postępuje z każdą kolejną stroną, tak że nie sposób jest się oderwać.

  Bohaterowie żyją, są prawdziwi, mają wady i zalety, a to sprawia, że bardzo łatwo się z nimi identyfikować i współodczuwanie ich emocji jest w tym przypadku samoistne.

  Justyna i Jan – dwa różne światy.

  Ona – dziewczyna z miasta, której życie zmieniło się w osobisty dramat za sprawą jednej złej podjętej decyzji. Czy będzie potrafiła sobie wybaczyć? Czy kiedykolwiek uzna, że zasługuje od życia na coś więcej niż pokuta?

  On – zwykły, prosty chłop, jak sam o sobie mówi. Młodzieńcze zatracenie się w chwili zaowocowało w jego przypadku diametralną zmianą nie tylko w jego życiu, ale zaważyło o losach kilu osób. To pociągnęło za sobą lawinę kolejnych obowiązków, trudności i kłopotów, które z każdym dniem przygniatają go swym ciężarem. Czy jest w stanie uwierzyć, że jeszcze będzie dobrze? Czy mężczyzna, z trójką dzieci może otworzyć drzwi swego serca na miłość? Czy będzie na tyle silny, by zawalczyć nie tylko o dobro dzieci, ale i o własne szczęście?

  Historia pozornie zwyczajna. A jednak pod tymi pozorami kryje się głęboka refleksja nad życiem.

  Autorka nie daje nam przyzwolenia na letarg. Ustami Justyny wykrzykuje nam w twarz, że cokolwiek się dzieje, zawsze trzeba być szczerym, ze sobą i ze światem. Bez tego, nie da się zbudować nic. Zaś postawą Janka pragnie pokazać nam, że brak wiary w siebie i ludzi, sprawia że stoimy w miejscu.

  „Czasem spalone mosty to najlepszy początek!” - takie słowa padają w powieści.

  Czy faktycznie tak jest?

  Kiedyś, ktoś powiedział mi, że idąc przed siebie, nie powinnam palić mostów za sobą.

  Nie posłuchałam. Spaliłam kilka z nich.

  A jednak...

  W moim przypadku od jednego takiego spalonego mostu zaczęło się dziać coś dobrego. Podobnie jak powieściowy Jan wykonałam jeden telefon i na nowo zbudowałam ten most. Okazało się, że można, i że ze wszech miar warto, bo „(…) wszędzie można znaleźć swoją furtkę do szczęścia”.

  Przede mną wiele pracy, wiele dróg i wiele furtek do otwarcia…

  Jednak te jeden odbudowany most okazał się dla mnie początkiem czegoś nowego. Dzięki temu wiem, że mam przy sobie osoby, które zawsze dostrzegały we mnie wartość samą w sobie. Nie przez piękne zdjęcia w mediach, nie przez fałszywie budowany obraz...a dlatego, że po prostu jestem dla nich kimś godnym zaufania, kimś komu warto dać drugą szansę, podać rękę. Dzięki temu poznałam nowe osoby, które stały się dla mnie naprawdę ważne.

  „Szczęście za horyzontem” to powieść, którą można śmiało mogę określić jako skarbnicę drogowskazów, które autorka poutykała pomiędzy zagmatwane losy bohaterów. Porusza do głębi, skłania do refleksji nad własnym postępowaniem i nad postrzeganiem świata. Zachęca byśmy nie odwracali wzroku od drugiego człowieka i nie żyli jedynie iluzjami, jakie zewsząd nas atakują w mediach. Żyjmy pełniej i bardziej świadomie, bo tylko tak jesteśmy w stanie czerpać ze świata pełnymi garściami. Być sobą i znaleźć w naszej egzystencji to, co najważniejsze.

  "Człowiek może odnaleźć prawdziwe szczęście w zachwaszczonym ogrodzie (...)”

  „Szczęście za horyzontem” otuli Was swoim ciepłem i delikatnością. Z pewnością trafi do waszego czytelniczego serca. Uzmysłowi to, o czym zbyt często zapominamy w codziennym pędzie, prawdę o tym, że to co prawdziwe i dobre jest obok nas, ale często tego nie widzimy, gdyż wybieramy to, co jest wygodniejsze i łatwiejsze czyli pozorność. Gdy tymczasem spełnienie i szczęście wymagają od nas czasami walki i poświęcenia. A sukces (ten nasz wewnętrzny) będzie nam smakował o tyle bardziej i mocniej, o ile ciężej przyjdzie nam na niego zapracować.

  "Kto nigdy nie był głodny, pojęcia nie ma o smaku potraw. Kto nie pracuje naprawdę, nie zna przyjemności wytchnienia."

  Polecam zdecydowanie, ta powieść urzekła mnie nie tylko swoją prawdziwością, ale również ciepłem i odrobiną miłości (nie szalonej i szybkiej), ale tej prostej, rodzącej się powolutku każdego dnia. Zauroczyła mnie także magicznym, jesiennym klimatem górskiej miejscowości, gdzie bliżej człowiekowi do natury i jej skarbów. Chwyciła mnie za serce prostotą i ujawnieniem piękna, tam gdzie często go nie dostrzegamy.

  "Szczęście za horyzontem" to idealna lektura na zimne wieczory i po ciężkim dniu pracy, przy parującym kubeczku herbaty. Rozgrzeje Was i wzruszy, a przede wszystkim otworzy furtkę, za którą mam nadzieję, każdy z Was zobaczy to wszystko, co warto cenić w życiu.

  Za egzemplarz do recenzji serdecznie dziękuję Wydawnictwu Edipresse.

  Recenzja na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez Emilia T. w dniu 2018-11-01
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Główną bohaterką książki jest Justyna. Kobieta mieszka w mieście, wiedzie wygodne życie, ma partnera i jest w bliźniaczej ciąży. Choć ciąża bardzo jej doskwiera macierzyństwo widzi w samych różowych kolorach i a bycie matką jest spełnieniem jej marzeń. Niestety w wypadku, który sama spowodowała giną jej jeszcze nienarodzone dzieci. Kobieta nie potrafi się z tego otrząsnąć. Porzuca partnera, pracę, miasto i wyjeżdża do babci. Po drodze jednak w przypadkowo odwiedzonym sklepie jest świadkiem sytuacji, która zapada jej głęboko w pamięci. Pewien mężczyzna przychodzi na zakupy z trójką dzieci. Widać na pierwszy rzut oka, że niespecjalnie radzi sobie z ich wychowaniem. Justyna w oczach dzieci widzi ogromny smutek. Za radą babci postanawia poddać się pokucie, zadośćuczynieniu za utratę dzieci. Decyduje się na dość heroiczny gest, rzecz niewyobrażalną a jednocześnie bardzo jej potrzebną. Postanawia pomóc mężczyźnie spotkanemu przypadkowo w sklepie, sprawić by jego dzieci znów mogły wieść beztroskie, szczęśliwe życie...

  Autorka w swej powieści opowiedziała czytelnikom historie dwóch bardzo różnych ludzi. Każdy z nich doświadczył w życiu wielkiej tragedii. Justyna straciła dzieci, Jan zaś żonę, która pozostawiła po sobie kosmiczne długi oraz trójkę małych dzieci. Ich losy połączył przypadek, który całkowicie odmienił życie tych dwojga poszukujących w życiu szczęścia, miłości i oparcia. Pokazuje przy tym, że nasze życie należy tylko do nas samych. To nasze dobre i złe decyzje kształtują nasz los, to my musimy ponosić ich konsekwencje. Jesteśmy ludźmi więc popełniamy błędy i one wpisane są do naszego życiorysu, są potrzebne, uczą i motywują. Może wybory, których dokonujemy nie od razu będą tymi najlepszymi, ale przecież nie robiąc nic, nic nie osiągniemy, będziemy egzystować z dnia na dzień. Właśnie dlatego warto odważyć się często nawet na małe szaleństwo, coś niezwykłego aby odnaleźć miłość, aby być szczęśliwym i mieć poczucie spełnienia...

  Uwielbiam powieści Krystyny Mirek. Tę także czytało mi się naprawdę fantastycznie. Jest bardzo przyziemna i współczesna a zarazem niezwykła i magiczna. Autorka w wyjątkowo błyskotliwy i porywający czytelnika sposób motywuje do działania. Świetnie wykreowała swoich bohaterów, są wyraziści i naturalni. Nie wyidealizowała ich w żaden sposób. Każdy ma swoje wady i zalety. Fabuła natomiast jest niebywała. Książka będzie idealna na chłodne jesienne wieczory. Na pewno rozgrzeje i pokaże nam, że powinniśmy cieszyć się życiem, szukać szczęścia, a nie zamartwiać kompleksami czy niepowodzeniami. Możemy bowiem stracić cenne minuty, których już nigdy żaden zegar nie cofnie.

  Powieść jest zdecydowanie godna polecenia. Trudno się od niej oderwać, a jeszcze trudniej nie zgodzić z mądrościami jakie przemyciła w niej sprytnie pisarka. Gorąco zachęcam do lektury ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez Anna S. w dniu 2018-10-29
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kilka słów o książce Krystyny Mirek Szczęście za horyzontem. Nie wiem jak wy ale ja czytając kolejne książki tej autorki często mówię o ta jest najlepsza... po czym przychodzi nowa i mówię to samo. Widocznie wszystkie są dobre.

  Szczęście za horyzontem to piękna , życiowa książka... przeczytana w jedno popołudnie.

  Młoda kobieta w jednej chwili traci to co najważniejsze w jej życiu... dwoje nienarodzonych jeszcze dzieci. To tragiczne wydarzenie zmienia jej poukładany świat, rujnuje związek... nie pozwala żyć.

  Justyna decyduje się na ucieczkę... wraca w rodzinne strony do babci ... tam spotyka Jana .... człowieka który nie potrafi sobie poradzić z samotnym wychowywaniem dzieci, domem , pracą... bez pomocy straci to co najważniejsze.. Dzieci.

  Justyna postanawia im pomóc... w ramach pokuty za śmierć swoich dzieci wprowadza się do domu Jana i odmienia życie całej rodziny.

  Ta książka to piękna choć momentami smutna historia o życiu... każdy czasami popełnia błędy.... i każdy zasługuje na kolejną szansę.

  Jak potoczy się życie tej piątki, czy odnajdą się w tej trudnej sytuacji... czy " spalone mosty to najlepszy w życiu start" dowiemy się z lektury.

  Polecam wszystkim i obiecuję że emocji nie zabraknie. Krysi Mirek dziękuję za kolejną cudowną książkę, za emocje i lekcje pokory.... cieszmy się z tego co mamy....

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez Agnieszka K. w dniu 2018-10-15
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Każdy z nas jest tylko człowiekiem i ma prawo popełniać błędy. Wszyscy doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego, choć nie jest to łatwe jesteśmy w stanie wiele wybaczyć innym. Niestety najtrudniej jest wybaczyć samemu sobie. Czasami bowiem jedna chwila może sprawić, że popełnimy błąd, który będzie ciążył nam na sumieniu przez resztę życia. Jak w takiej sytuacji dalej żyć? Na to pytanie stara się odpowiedzieć sobie główna bohaterka najnowszej powieści Krystyny Mirek „Szczęście za horyzontem” – Justyna.

  Młoda kobieta przeżyła naprawdę wielką tragedię. Poniosła największą stratę, jakiej może doświadczyć kobieta. Straciła swoje dwa małe skarby, które przez osiem miesięcy nosiła pod sercem. Teraz jej życie straciło sens. Ból jest tym bardziej dotkliwy, że Justyna wie, że to ona sama naraziła swoje dzieci na największe niebezpieczeństwo. Żyje w przeświadczeniu, że właśnie ona jest winna ich śmierci. Jej świat legł w gruzach, a ona została pochłonięta przez macki cierpienia, którego nic nie jest w stanie ukoić. Odcięta od świata nagle zostaje zupełnie sama, ponieważ jej życiowy partner nie potrafi dłużej znieść stanu odrętwienia i depresji, w której tkwi kobieta. Nie ma dokąd iść, gdyż dawno temu skłócona z rodziną, zerwała wszelkie kontakty z najbliższymi. Postanawia jednak zaryzykować i przyjeżdża do domu swojej kochanej babci, mając cichą nadzieję, że ta jej nie odrzuci. Babcia, jak to babcia oczywiście przyjmuje wnuczkę z otwartymi ramionami. Justyna opowiada najbliższej swojemu sercu osobie o tym jak bardzo cierpi. Babcia widząc, że trawiona rozpaczą Justyna nie może tak dalej żyć, czerpiąc z nieprzebranych pokładów swej życiowej mądrości wskazuje wnuczce drogę ku wybaczeniu, do którego środkiem jest zadośćuczynienie za wyrządzoną krzywdę.

  Sposobność by komuś zadośćuczynić pojawia się tak samo szybko, jak niespodziewanie. Los kieruje kroki Justyny ku rodzinie, która boryka się z wieloma trudnościami codziennego życia, na każdym kroku pokonując z trudem wszystkie jego przeciwności.

  Janek Małecki jest ojcem samotnie wychowującym trójkę wspaniałych dzieci. Pracuje od rana do nocy, a dzieci pozostawione samym sobie zmuszone są radzić sobie same. Rolę rodzica i opiekuna dla dwójki swojego rodzeństwa pełni jedenastoletni Wiktor, który mimo że sam jest jeszcze dzieckiem na swoich barkach dźwiga ogromny ciężar. Tu pomóc może tylko cud, o który każdego dnia modli się chłopiec. Justyna postanawia, że pomoże tej rodzinie i to oni będą jej sposobem na zadośćuczynienie, o którym mówiła jej babcia. Kiedy Justyna zjawia się w domu rodziny Małeckich sytuacja wygląda dramatyczne. Wszystko wskazuje na to, że zderzenie dwóch zupełnie różnych światów będzie dla naszej bohaterki największą pokutą. W momencie, kiedy Justyna poznaje Janka i jego dzieci, sytuacja jest naprawdę poważna, ponieważ mężczyzna w każdej chwili może stracić Wiktora, Emilkę i Leosia. Tylko ona może uratować tę rodzinę przed katastrofą. Ale czy na pewno?

  Przekonacie się sami podczas lektury, a nieco więcej o książce przeczytacie oczywiście na moim blogu.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez Katrzyna K. w dniu 2018-10-13
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Szczęście za horyzontem" to powieść, która udowadnia, że nie warto oceniać ludzi po pozorach. Krystyna Mirek pisze naprawdę barwnie, a jej książkę przeczytałam bardzo szybko. Autorka opisuje życie ludzi, którzy nie mają żadnego wsparcia. Powieść pomimo, że zachowuje dzięki sposobie narracji lekkość jest naprawdę bardzo emocjonalna. Główni bohaterowie są ludźmi, z którymi możemy się poniekąd utożsamiać, a temat pomocy, który porusza w swojej powieści autorka jest bardzo trudny i daje wiele do myślenia. Sama główna bohaterka to osoba, która jest pełna sprzeczności. Z jednej strony potępiamy ją, a jednocześnie współczujemy jej. W powieści nie brakuje również wielu emocjonalnych scen, które dają czytelnikowi wiele do myślenia. "Czasami spalone mosty, to najlepszy w życiu start" śpiewa w jednej ze swoich piosenek Budka Suflera i myślę, że te słowa stanowią doskonałe podsumowanie tej powieści.

  Całą recenzję przeczytasz na blogu [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Rachunek za szczęście, czyli caffe latte 4/5 Nasza cena:
27,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rachunek za szczęście, czyli caffe latte

Kawiarenka za rogiem to miejsce, do którego chce się wracać! Miłka próbuje poradzić sobie z problemami w kawiarence, ale niełatwo myśleć o pracy, gdy życie osobiste znowu się komplikuje. Na dodatek tajemnicza właścicielka kamienicy robi wszystko, by doprowadzić do zamknięcia lokalu. Co na to Tymon?...
Lepsze jutro. Tom 1. Słońce za horyzontem 5/5 Nasza cena:
25,48 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepsze jutro. Tom 1. Słońce za horyzontem

Słońce za horyzontem to pierwsza część trylogii Lepsze jutro,opowiadającej historię trzech sióstr: Kingi, Karolinyi Kamili.Kingę poznajemy w momencie, gdy jest spełnioną zawodowodziennikarką i oddaną żoną, której do pełni szczęściabrakuje jedynie dziecka. Kiedy wydaje się, że wszystkojest na...
W pogoni za szczęściem 0/5 Nasza cena:
12,00 zł 15,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W pogoni za szczęściem

Znaleźć szczęście nie jest łatwo. Szczególnie w związku partnerskim. Ale czy niemożliwe? Na to pytanie szuka odpowiedzi w książce W pogoni za szczęściem sławna i ambitna pani fotograf, która ulega groźnemu wypadkowi, w wyniku którego traci wzrok i musi zrezygnować ze swoich ambicji zawodowych....
Zagubione szczęście 0/5 Nasza cena:
23,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zagubione szczęście

Powieść, która przywraca wiarę w drugiego człowieka.To opowieść o każdym z nas; o wszystkich ludziach, którzy do szczęścia potrzebują drugiego człowieka. Historia Carol - kobiety, która od lat tkwi w nieudanym związku, nie potrafi znaleźć wspólnego języka z swoją nastoletnią córka i ma poczucie, że...
Zakątek Szczęścia Horyzonty uczuć 0/5 Nasza cena:
25,33 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakątek Szczęścia Horyzonty uczuć

Matylda prowadzi pensjonat w Pobierowie i nawet nie przypuszcza, co przyniesie nadchodzące lato. Przyjazd wyjątkowych gości sprawi bowiem, że te wakacje będą inne niż wszystkie do tej pory. Iwona, Zoja, Aldona zmagają się z problemami życiowymi i niezrealizowanymi marzeniami. Ryszard zjawia się w...
Szczęście czy fart 0/5 Nasza cena:
18,90 zł 37,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęście czy fart

To książka niezwykła, bo powstała z doświadczeń niezwykłych ludzi: nauczycieli i architektów sukcesów wielu firm, światowych gigantów.Álex Rovira Celma i Fernando Trías de Bes, ekonomiści z dyplomami MBA, wykładają w słynnej szkole zarządzania ESADE w Barcelonie, drugiej według „The Wall Street...
Szczęście czy fart? 0/5 Nasza cena:
29,11 zł 37,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęście czy fart?

Dwaj przyjaciele spotykają się po latach. Jeden odziedziczył wielką fortunę, ale stracił wszystko. Szczęście mu nie sprzyjało?Drugi zaczynał od zera i odniósł sukces. Miał fart?Tak właśnie myśli ten, któremu się nie powiodło. I dlatego ten, któremu się powiodło, opowiada przyjacielowi pewną...
Łuna za mgłą 0/5 Nasza cena:
25,33 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łuna za mgłą

Kontynuacja powieści Światło cieni. Ludzkość zawsze podejrzewała, że gdzieś we wszechświecie istnieją obcy. I zawsze przypominali oni w jej wyobrażeniach ludzi: latali podobnymi statkami, podobnie wyglądali, poruszali się, mówili. Nic bardziej mylnego. Pierwszy przekonał się o tym komandor Reuben...
Willa pod Kasztanem. Tom 3. Na strunach światła 5/5 Nasza cena:
28,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Willa pod Kasztanem. Tom 3. Na strunach światła

Wiosna w willi pod kasztanem jest szczególnie piękna. Majowy ogród rozkwita, a wraz z nim miłość i związki. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie stare krzywdy, niewyjaśnione tajemnice i zadawnione urazy. W pełną ciepła atmosferę pachnącej ciastem drożdżowym kuchni babci Kaliny wkracza niespodziewany...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula