Szczęście diabła. Forge. Tom 2

Autor:

Meghan March

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 14
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Seria
Ilość stron
264
Inne wersje (1)
Audiobooki mp3
za 31,52 zł
Nasza cena: 24,05 zł 37,00 zł Taniej o: 35%

"Szczęście diabła" to druga część cyklu "The Forge Trilogy". Przeżyj niesamowitą przygodę, w której namiętność i walka o dominację grają główną rolę.

Opowieść ta pokaże Ci, że linia między nienawiścią a miłością jest bardzo cienka. Aby jej nie przerwać, trzeba wygrać swoistą grę. Dotyczy ona najwyższej stawki oraz tego, aby nie dać się złamać.

India jest nazywana Królową Midas. Zawdzięcza to nieprzeciętnej urodzie, nerwom ze stali, asertywności i charakterze, o którym mówi się, jako "buntowniczy i ostry". Jest niezrównaną pokerzystką. Dąży do obranego celu z determinacją i bezwzględnością, której pozazdrościliby jej najwięksi stratedzy. Gdyby spisać listę mężczyzn, którzy odnieśli porażkę, bo nie docenili jej z powodu urody, byłaby to imponująco długa lista.

Pewnego dnia trafiła jednak, na godnego przeciwnika. Był równy z nią jednakowo w grze, jak i w bezwzględności. Dodatkowo cechowały go brak skrupułów, władczość oraz góra pieniędzy.

Jericho Forge wszedł w jej życie bez pytania. Chciał ją zdobyć na własność. I udało mu się. India oddała mu swoją wolność za coś, co było dla niej bezcenne. Nie znienawidziła go jednak. Uczucia, jakie Jericho obudził w kobiecie, był czymś znacznie większym i silniejszym. India sama nie potrafiła tego ubrać w słowa, wiedziała jednak, że jest to coś znacznie bardziej przerażającego i beznadziejnego od zwykłego pożądania.


O autorce

Autorką książki jest Meghan March. Jest to ceniona amerykańska pisarka, która sprzedała swoje książki w milionowych nakładach. Znana jest między innymi z serii "Mount Trilogy" oraz "Bogactwo i grzech". "Szczęście diabła" wchodzi w skład trzytomowej serii, w której znajdziesz również takie tytuły, jak "Pakt z diabłem" czy "Serce diabła".

Książki Meghan March cechują się niecodziennymi sytuacjami oraz zręcznie budowanym napięciem. Aspekt romansu dotyka tak delikatnych sfer jak psychika bohaterów, a ich historie oraz poglądy sprawiają, że są niezwykle wyraziści, barwni i zapadają w pamięć.

Recenzje (14)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy jest szansa, aby zdobyć zaufanie kogoś kogo się oszukało i przyciągnęło do siebie podstępem ? Podstęp może rozbudzić namiętność, jednak czy będzie w stanie rozłupać twarde jak kamień serca i wlać w nie miłość ?

  „Nie wiem, gdzie leży prawda, ale co do jednego mam pewność – nie będę pionkiem w rękach żadnego mężczyzny.”

  Czy dwójka ludzi, którzy są niczym chodzący Midas pragnął czegoś więcej od pomnożenia tylko i wyłącznie swojego bogactwa ? Bo przecież wydawałoby się, że za pieniądze można kupić wszystko, ale czy także miłość ?

  „Może to właśnie jest kara za moje uczynki. Mam możliwość sięgnąć po owoc, który za chwilę stracę już na zawsze.”

  Sekrety mnożą się jak grzyby po deszczu, wrogów przybywa na każdym kroku, każdy ruch jest niebezpieczny, każde słowo może być użyte przeciwko nim. Czy będą w stanie zaufać sobie wzajemnie i stawić czoło wszystkim trudnościom....razem ?

  „Mówi się, że człowiek nie potrafi docenić wartości tego, co ma dopóki tego nie straci. Dokąd nie spotkałem Indii Baptiste, nie wierzyłem, że ja również zaliczam się do tego grona. A jednak.”

  Pierwsza część trylogii „pakt z diabłem” zostawiła czytelników w zawieszeniu. Zrodziło się wiele pytań i niewiadomych, w drugiej części mamy możliwość poznanie bohaterów, ich przemyśleń i uczuć, nad którymi coraz ciężej im zapanować. Jericho stanie na rzęstach aby znaleźć swoją królową, jednak prawda wychodzi na jaw, czy będzie w stanie zatrzymać Indię przy swoim boku ?

  „Dla tej kobiety gotów jestem stanąć do walki ze smokami, nawet jeśli to ja jestem jednym z nich.”

  Kiedy India poznaje prawdę o tej całej farsie zwanej małżeństwem, chce tylko jednego. Odejść i zapomnieć, jednak taki człowiek jak Jericho Forge nie pozwoli jej tak łatwo wyplątać się z jego sieci, które na nią zarzucił. Bo ON chce stanąć do walki, walki o jej serce.

  „Małżeństwo nie powinno być jak pole minowe. Szkoda, że nasze właśnie takie jest.”

  Wrogowie nie mają czasu na sen i planują zemstę, czy państwo Forge będą w stanie powstrzymać wrogów i wybaczyć sobie popełnione błędy ? Czy współpraca w tym wypadku jest opłacalna ?

  Z zapartym tchem czytałam tę część, bo czekałam na dalsze losy Indii i Jericha. W tej części znajdziecie więcej rozmów oraz monologów bohaterów, co mi się bardzo podobało, gdyż mamy okazję poznać ich myśli oraz uczucia. Oczywiście nie zabraknie kolejnych akcji niczym z filmu sensacyjnego, co tylko nakręca czytelnika i chłonie się tę historię jak gąbka wodę.

  Bohaterowi są według mnie fenomenalnie wykreowani, właśnie takich charakternych, gorących i pewnych siebie uwielbiam. Jak zaczarowana siedziałam i czytałam kartka po kartce, słowo po słowie.

  Uważam, że jest to bardzo dobra kontynuacja, a zarazem wprowadzenie do ostatniej części „serce diabła”. Koniec znów rozkłada czytelnika na łopatki, przez co ponownie pojawia się więcej pytań niż odpowiedzi.

  Wiem, że szeroko grono fanów czekało na tę część i powiem, że zdecydowanie jest na co czekać. Bo dzieje się tu nie mało. Jeżeli jeszcze nie zakochałeś się w tej serii, to po tej części zdecydowanie to uczucie się pojawi.

  Autorkę pokochałam po tej serii i pora nadrobić jej kolejne tytuły. Jeżeli Wy pokochaliście jej wcześniejsze tytuły, to nie ważcie się pominąć tego. Nie wypada, ale też zobaczycie, że nie pożałujecie.

  Jeszcze chciałam nawiązać do serii okładek. Moim zdaniem jest idealna i urzekła mnie. Mogę się na nią patrzeć i patrzeć. Pozostaje mi tylko jedno, tworzyć grupę, transparenty i błagać wydawnictwo o jak najszybsze wydanie trzeciej części. Mam nadzieję, że jest nas więcej.

  Polecam, polecam, polecam !

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Szczęście diabła” to fenomenalna kontynuacja cyklu „The Forge Trilogy”. Meghan March trzyma wysoki poziom pierwszego tomu i już od pierwszych stron wciąga czytelnika w zawiłą fabułę oraz labirynt uczuć. Napięte relację między głównymi bohaterami, wciąż rosnące pożądanie i bez końca piętrzące się tajemnice sprawiają, że czytelnik nie może się oderwać od książki.

  Indiana już wie, że została w perfidny sposób wykorzystana przez Forga. Niby wiedziała, że pospieszne małżeństwo to jedynie środek do wymierzonego celu, ale nie spodziewała się, że w planach Forge jest aż tak ważnym pionkiem. Ale czy rzeczywiście tylko pionkiem? Forge poważnie zaczyna wątpić w swoje uczucia, które z każdym dniem coraz bardziej mieszają w jego głowie. Do tej pory uważał się za bezwzględnego człowieka pozbawionego emocji i niezdolnego do miłości… a teraz w jego głowie i sercu zaczyna rządzić ONA. Królowa Midas równie szalona, uparta i bezwzględna jak on. Cholernie seksowna i niebezpieczna. Czyż nie byłaby idealną partnerką i bratnią duszą? Może małżeństwo, które miało być tylko przykrywką tak naprawdę jest jedynym, czego tak NAPRAWDĘ chce w życiu Jericho. Czy Forge zdąży zaakceptować swoje uczucia i pragnienia zanim Indiana zniknie z jego życia? I czy kobieta zaufa mu po tym jak została wykorzystana? Oboje muszą ponownie zaryzykować i dać sobie drugą szansę. I przede wszystkim oboje muszą być czujni, bowiem tuż obok nich czai się wróg, który chce ich zniszczyć.

  Meghan March ma niebywały talent do pisania historii oryginalnych, owianych tajemnicą i wywołujących dreszczyk emocji i ekscytacji. Z lekkością prowadzi bohaterów w zawiłą akcję nie zapominając o dawce dobrego humoru oraz szczypcie pikanterii. Lektura jest szybka i przyjemna. I jak zawszę pozostawia ogromny niedosyt. Z zniecierpliwiłem czekam na WIĘCEJ.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Czasem życie się toczy bardzo dziwnymi ścieżkami i nie jesteśmy w stanie tego zrozumieć"

  "Szczęście diabła" to druga część książki "Pakt z Diabłem".

  Zaczynamy tę przygodę od poznania przeszłości Jericha, dowiadujemy się, jak to się stało, że był, tam gdzie jest.

  W kolejnych rozdziałach wracamy do momentu, w którym India ucieka, a raczej zostaje uprowadzona.

  Wszystko dzieje się szybko, na jaw wychodzą nowe fakty.

  Jednym z wielu, który miesza w relacji India i Jericho, jest Bastien. Mężczyzna niewątpliwie nie może się pogodzić z faktem, iż kobieta wybrała kogoś takiego, jak Forge, nawet jeśli nie miała większego wyboru.

  Choć ich małżeństwo było tylko układem, którego na dobrą sprawę India nie rozumie, bo jakie korzyści, mógł nieść udawany z nią związek?

  Kobieta po porwaniu, została odurzona narkotykami, jak się okazuje, Bastien, wie dużo za dużo. Jaki ma w tym interes? Czy chodzi tylko o zemstę na Jerichu Forge?

  Forge nie należy do mężczyzn, którzy oddają swoją własność, zrobi wszystko, aby odzyskać kobietę, wie jednak, że kiedyś będzie musiał powiedzieć jej prawdę. Wie, że gdy kobieta dowie się, nie będzie chciała mieć z nim nic do czynienia. Mężczyzna sam nie rozumie, dlaczego mu to przeszkadza, czyżby coś czuł do kobiety, która miała tylko mu pomóc w interesach?

  India okazuje się równym graczem, Jericho coraz bardziej upewnia się, że chciałby zatrzymać tę kobietę przy sobie.

  W karcianym świecie Królowa Mads ma poważanie, tym bardziej, teraz, kiedy wychodzi na jaw, że stała się panią Forge. Czy jej to przeszkadza? Nie za specjalnie. Doszła do tymczasowego porozumienia ze swoim mężem, lecz chce mieć własne pieniądze, chce być niezależna, dla tego wraca do stołu z kartami.

  Jak mówi przysłowie "Kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma je w miłości"

  Tak się składa, że India ma ostatnio wielkie szczęście w kartach, czy przysłowie sprawdzi się w życiu kobiety?

  Czy kobieta przyzwyczai się do życia na wyspie?

  Czy pojawienie się nowego mężczyzny w życiu kobiety, będzie miało wpływ na jej życie?

  Kochani, nie mogłam oderwać się od tej książki, czytając, przepadłam na amen.

  Książka jest napisana w podobnym stylu, co pierwsza część. mamy trochę przeszłości, jednak dalej skupiamy się na teraźniejszości, a nawet na przyszłości tej dwójki.

  Wydaje się, że oboje chcą tego samego, jednak żadne z nich, nie ma pojęcia, gdzie to ich doprowadzi.

  Po raz kolejny zakończenie powoduje chęć sięgnięcia po kolejną część, tym bardziej że ostatnie wydarzenia mówią , że będzie się działo i to nie koniecznie dobrego.

  Wydaje mi się, że duży wpływ ma na to pochodzenie Indii. Kobieta, która nie miała nic, staje się nagle kimś ważnym, kimś, kto może komuś zagrażać. Kto chce pozbyć się kobiety?

  Na wszystkie odpowiedzi, na te pytania musimy poczekać, aż do kolejnej części.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kontynuacja która wciąga dalej mam niedosyt.. książki porównywane do narkotyku uzalezniasz się i koniecznie trzeba mieć kolejną dawkę. Czekam z niecierpliwością na 3 tom. Polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Gdy sięgałam po pierwszą część tej trylogii nie spodziewałam się, że tak szybko mnie ona pochłonie, a Meghan March wskoczy na moją listę ulubionych autorek. Oto wydaje się prosta historia - ON bajecznie bogaty, ona z kolei nie taka aż biedna, ale jednak musi skorzystać z jego pomocy. A stawką jest życie jej siostry. No tak, niby schematy takie same, ale jednak rozpoczęcie historii w rękach March było i tak po prostu niesamowita. I co ważne - kontynuacja udźwignęła tę poprzeczkę. Dzieje się dużo, pożądanie między bohaterami aż kipi, a wszystko to okraszone tajemnicą. O tak, ja na pewno nie żałuję czasu spędzonego na czytaniu tej powieści!

  Porwana przez Bastiena India musi stawić czoło tajemnicom, w jakie została wplątana. Tymczasem Jericho za wszelka cenę chce odzyskać swoją żonę i rusza jej na ratunek. Fikcyjne małżeństwo może się rozpaść szybciej, niż przypuszczał, dlatego postanawia złożyć swojej małżonce niecodzienną propozycję, której nie będzie mogła odrzucić.

  India nie jest niemądra, a przebiegła i doskonale wie czego chce. Problem jednak w tym, że przewidująca każdy kolejny ruch swoich rywali kobieta nie umie rozgryźć swojego męża. I co ciekawe to jedna z niewielu bohaterek, które od samego początku, do końca mają głowę na karku. Nie daje się łatwo zmanipulować, choć niewątpliwie jest zagubiona w kłamstwach. Przypomina mi łanię, która dokładnie stawia każdy krok. India stara się skutecznie stawiać mur wokół siebie, ale Forge z każdym dniem coraz bardziej go niszczy, nie zamierzając szybko wypuścić ze swoich rąk kobiety, którą ograł w karty. Dla Jericha małżeństwo miało być jedynie transakcją, krokiem do osiągnięcia swojego celu, ale India na dobre zagościła w jego myślach. Nadal wzbrania się przed uczuciami i za wszelką cenę nie chce zakochać się w swojej żonie. Co ciekawe zarówno India, jak i Jericho to bardzo dobrze przemyślani bohaterowie. Nie są naiwni, nie zakochują się na zawołanie. Uczucie między nimi rodzi się powoli. Oboje są uparci, nieufni, dążą do celu za wszelką cenę. Co ciekawe, autorka zaczęła tu wprowadzać już bohaterów drugoplanowych, którzy mają duży wpływ na życie Indii i Jericho, ale nadal cała powieść skupia się na małżeństwie Forge.

  Chyba pierwszy raz od dawna cieszyłam się, że mogłam przeczytać kolejne tomy serii jeden po drugim. Już wyczekiwanie na drugą część nieco nadwyrężyło moją cierpliwość, więc postanowiłam powstrzymać się i przeczytać drugą i trzecią część na raz. Autorka doskonale wie, jak wodzić za nos, a raczej, jak przyprawić czytelników o palpitacje serca, więc kończy cliffhangerem również i kontynuację losów małżeństwa Forge. Meghan March pisze bardzo lekko, a przez książkę niemalże się płynie. Zanim się obejrzycie, będziecie mieli za sobą całą tę powieść. Jednak dużym atutem tej serii jest połączenie romansu. Mam wrażenie, że wszystko jest tu idealnie wyważone i tego dokładnie oczekiwałam. Mamy chwile napięcia, niepewności, beztroski, nie brakuje akcji, ale co ważne żadne z bohaterów nie traci nic ze swojej osobowości. Wszystko rozwija się w swoim tempie, nie gubiłam się w akcji i powiązaniach. Cieszyłam się i denerwowałam z bohaterami, szczerze im kibicowałam i ... tego właśnie oczekiwałam. Cieszę się, że autorka mnie nie zawiodła. Po raz kolejny zostałam miło zaskoczona i tym bardziej utwierdziłam się w przekonaniu, że March to autorka, która umiejętnie prowadzi akcję w taki sposób, by czytelnik długo nie zapomniał o czytanej historii, a przy tym porusza także temat przemocy wobec dzieci i to, jaki ma ona wpływ na dziecko. To duży plus.

  ,,Szczęście diabła" to druga część serii, która z pewnością udźwignęła tę serię. Wkręciłam się w tę pokerową grę między głównymi bohaterami. I naprawdę tego nie żałuję. India i Jericho są magnetyczni, skupili na sobie całą moją uwagę nie pozwalając mi na choćby minutę rozkojarzenia. śledziłam ich losy z zapartym tchem. Niewątpliwym atutem jest też niezwykle lekkie pióro autorki. Cóż więcej mogę dodać? Jeśli spodobał się Wam ,,Pakt z diabłem" to zaręczam, że również kontynuacja tej historii spełni Wasze oczekiwania. Jest w niej wszystko, czego oczekiwałam - doskonałe połączenie akcji, uczuć i nieprzewidywalności bohaterów. Z czystym sumieniem mogę Wam ją polecić, a tymczasem wyczekujcie niedługo mojej recenzji ostatniej części tej serii.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 9 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Meghan March
 • Wydawnictwo Editio
 • Seria Forge
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 264
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328362123
 • Język: polski
 • Tłumacz: Kuchciński Marcin
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328362123
 • EAN: 9788328362123
 • Wymiary: 14x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Serce diabła. Forge. Tom 3 5/5 Nasza cena:
28,60 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce diabła. Forge. Tom 3

India Baptiste miała nerwy ze stali i żelazną wolę. Bezwzględnie dążyła do celu i potrafiła wykorzystać każdy atut - łącznie z zapierającą dech urodą i mistrzowską grą w pokera. Nigdy nie przegrywała i rzadko kiedy trafiała na kogoś, kto byłby w stanie stawić jej czoła. Kimś takim okazał się...
Pakt z diabłem. Forge. Tom 1 5/5 Nasza cena:
23,49 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakt z diabłem. Forge. Tom 1

Drapieżny miliarder Jericho Forge nie przegrywa. Nigdy się nie wycofuje i zawsze dostaje to, na co ma akurat ochotę. Nie potrzebuje pozwoleń i nie musi nikogo przepraszać. On może wszystko. Dosłownie. Nie ma żadnych skrupułów. Podobnie jak olśniewająca India Baptiste, zwana Królową Midas,...
Córka diabła. Ravenels. Tom 5 5/5 Nasza cena:
24,70 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Córka diabła. Ravenels. Tom 5

Piąty tom bestsellerowej serii o rodzinie Ravenelów. Piękna, młodo owdowiała Phoebe co prawda nie poznała nigdy osobiście Westa Ravenela, ale od zawsze wiedziała, że jest ON podłym, brutalnym łobuzem. Jej nieżyjący już mąż, mieszkając w szkolnym internacie, zaznał ze strony Ravenela tak wielu...
Galopem po szczęście. Tom 1 4/5 Nasza cena:
32,75 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Galopem po szczęście. Tom 1

Nowa powieść autorek bestsellerowego Ogrodu Zuzanny! Basia ma 39 lat i 15-letnią córkę Karolę (z którą toczy nieustanne boje, bo obie mają rogate dusze). Poznajemy je obie, gdy jadą lekko rozklekotanym autem Basi do Jędrzejowa Podlaskiego. Basia, która uciekła z rodzinnego miasteczka zaraz po...
Po nitce do szczęścia. Stacja Jagodno. Tom 3 5/5 Nasza cena:
27,57 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Po nitce do szczęścia. Stacja Jagodno. Tom 3

Trzecia część serii „Stacja Jagodno” Pozwól zabrać się w kolejną podróż do Jagodna – urokliwego miejsca w Górach Świętokrzyskich, które działa kojąco na duszę kobiety… Daj się przekonać, że prawdziwa przyjaźń i miłość są w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu. Dlaczego żona wójta płacze...
Anka i piekło szczęścia Tom 3 5/5 Nasza cena:
30,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Anka i piekło szczęścia Tom 3

Marzenie o wielkiej miłości stało się dla Anki drogą do emocjonalnego piekła. Nie dość, że zdradziła męża, to nowy ukochany okazał się groźnym stalkerem. Anka nigdy nie podejrzewałaby siebie, że dobrowolnie wpakuje się w takie kłopoty... Przecież właśnie teraz miała przeżywać najpiękniejszy czas...
Rozkosze grzechu. Bogactwo i grzech. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,01 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozkosze grzechu. Bogactwo i grzech. Tom 3

Ricky Rango, gwiazda popkultury i obiekt westchnień tysięcy młodych kobiet, był tym trzecim. I chociaż zginął tragicznie dawno temu, jego śmierć niczego nie zakończyła. Nie przyniosła też prawdy ani uwolnienia dwojgu młodym ludziom. Whitney i Lincoln nie mogli po prostu cieszyć się sobą. Ich miłość...
Jej wina i grzech. Bogactwo i grzech. Tom 2 5/5 Nasza cena:
31,45 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jej wina i grzech. Bogactwo i grzech. Tom 2

Whitney była skazana na porażkę. Cokolwiek by się działo, jej wina była oczywista i nie do obalenia. Nawet jeśli chodziło o romans jej własnej matki. Sytuacji nie ułatwiał magiczny wpływ, jaki na Whitney wywierał Lincoln Riscoff - wyjątkowo przystojny dziedzic ogromnej fortuny. Jakby komplikacji...
Niepokorna królowa. Trylogia Mount. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,01 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niepokorna królowa. Trylogia Mount. Tom 2

Keira Kilgore ma ognisty temperament i cudowne ciało. Ta silna, odważna kobieta nade wszystko ceni niezależność - choć stanowi własność tyrana. Nie ma prawa decydowania o swoim losie, mimo że podejmuje decyzje biznesowe jako właścicielka i szefowa rodzinnej destylarni. Jeszcze całkiem niedawno...
Bogaty i grzeszny. Bogactwo i grzech. Tom 1 4/5 Nasza cena:
24,05 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bogaty i grzeszny. Bogactwo i grzech. Tom 1

Przesiąknięta nienawiścią wspólna przeszłość od lat zatruwa życie Riscoffów i Gable'ów. Wojna między rodzinami przeszła już do legendy. Nawet mieszkańcy miasta byli zmuszeni opowiedzieć się po jednej ze stron. W takich warunkach związek kogokolwiek z Riscoffów z kimkolwiek z Gable'ów nie...
Król bez skrupułów. Trylogia Mount. Tom 1 5/5 Nasza cena:
26,01 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Król bez skrupułów. Trylogia Mount. Tom 1

Keira Kilgore jest rudowłosą pięknością o ognistym temperamencie i niepokornej duszy. Prowadzi destylarnię, która należy do jej rodziny od czterech pokoleń, i to dziedzictwo jest dla niej wszystkim. Zwłaszcza teraz, gdy po kilku miesiącach małżeństwa zmarł jej mąż. Nie był to udany związek. Brett,...
Imperium grzechu. Trylogia Mount. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,01 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Imperium grzechu. Trylogia Mount. Tom 3

Jeśli chodzi o Keirę Kilgore, nic nie jest racjonalne. To kobieta silna i niezależna, ale nie ma prawa decydować o swoim ciele i swoim losie. Należy do tyrana, najgroźniejszego mężczyzny w Nowym Orleanie. Jeszcze niedawno nienawidziła go z całego swojego niepokornego serca, a dziś jest gotowa...
Wybrane bestsellery
Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,43 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2

Byłem bardzo zazdrosny. Nawet o głupi deszcz czy wiatr, o cokolwiek, co było przy tobie bliżej, niż ja mógłbym być.Minęły cztery lata od wypadku, a Sophia Cole wciąż zmaga się z jego skutkami. Lucas, jej nowy partner, brnie w nieustanne kłamstwa, czuwając nad tym, by niczego sobie nie przypomniała....
Zmora 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zmora

W świecie, w którym wszyscy kłamią, nikt nie słyszy prawdy Kama Kosowska, niespełniona dziennikarka, wraca do Torunia i otrzymuje propozycję udziału w programie o tajemniczym zaginięciu z 1986 roku. Wtedy też przepadł bez śladu jej kolega z dzieciństwa, siedmioletni Piotrek Janocha. Kama jest jedną...
Historie spod podłogi. Dom. Tom 1. Czytam sobie. Poziom 1 0/5 Nasza cena:
9,09 zł 12,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Historie spod podłogi. Dom. Tom 1. Czytam sobie. Poziom 1

Kudełek to bardzo wesoły i rezolutny kłębek kurzu, który mieszka samotnie pod podłogą u pani Cecylii. Jego życie zmienia się, kiedy do jego norki wprowadza się Grubelek. Odtąd nic już nie jest takie samo. „Dom” to pierwsza część „Historii spod podłogi”. To opowieści o przyjaźni i wspólnym...
Terapeutka 5/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Terapeutka

Nowa powieść autorki bestsellera Za zamkniętymi drzwiami. B.A. Paris w wielkim stylu powraca do gatunku thrillera psychologicznego! Budząca dreszcz grozy opowieść o wymarzonym domu, który skrywa mroczną tajemnicę… Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym...
Odwróć wzrok 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odwróć wzrok

Królowa psychologicznego suspensu powraca! Najnowszy thriller z nadinspektorem Tomem Douglasem. Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć, bo cię zniszczy. Nie walcz z nim, bo cię pokona. Uciekaj. Nigdy nie pozwól mu się odnaleźć. Myślałam, że jestem bezpieczna, ale się myliłam. Jestem już tutaj...
Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę

Kot Dzbanek tak naprawdę ma na imię zupełnie inaczej, to jedynie jego pseudonim artystyczny (z angielska „ Jug”, z francuska „la Cruche”, z niemiecka „die Kanne” – jak widać Dzbanek jest przygotowany na międzynarodową karierę). Pan Grzegorz to naprawdę pan Grzegorz. Niektóre osoby występujące w...
Zakochane Zakopane latem 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakochane Zakopane latem

Siedem letnich historii o miłości w Zakopanem! Bo jeśli zakochać się latem, to tylko tam! Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Turyści masowo zjeżdżają do najsłynniejszego polskiego kurortu. Część z nich chce odpocząć, inni planują wysokogórską wspinaczkę, ale są i tacy, którzy chcą się po...
Ekstremista 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekstremista

Wyścig ze śmiercią czas zacząć W Opolu znika maturzystka, a jedynym pozostawionym przez nią śladem jest karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina nie zamierza iść na policję, gdyż twierdzi, że dziewczyna zmagała się z problemami i nieraz deklarowała, że któregoś dnia ucieknie z domu. Jedyną...
Bibliotekarka z Saint-Malo 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bibliotekarka z Saint-Malo

Nowa powieść Maria Escobara, autora bestsellerów „Kołysanka z Auschwitz” i „Dzieci żółtej gwiazdy” Taki list mógł napisać tylko ktoś, kto kocha książki miłością bez granic. Jocelyn Ferrec, bibliotekarka i pasjonatka literatury, boryka się z samotnością po tym, jak jej ukochany mąż Antoine wyruszył...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin

Kolejny tom w edycji specjalnej z okazji dwudziestolecia pierwszego wydania książki Harry Potter i Komnata Tajemnic to okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Ślizgonów. Pamiętasz pojedynek profesora Snape’a z Gilderoyem Lockhartem? A spojrzenie bazyliszka? Ta edycja zawiera...
Mala M. 4/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M.

Świat Mali staje na głowie, kiedy dziewczyna zawiera bardzo bliską znajomość z niebieskookim bogiem seksu. Zadurzona, oszołomiona i zdezorientowana postanawia za wszelką cenę odszukać mężczyznę, który w pół godziny dał jej więcej rozkoszy niż wszyscy jej dotychczasowi faceci razem wzięci. Jak na...
Sezonowe Alaantkowe BLW 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezonowe Alaantkowe BLW

Nowa książka autorek najpopularniejszego polskiego bloga o rozszerzaniu diety niemowląt i żywieniu dzieci! Sto świeżych jak sezonowe potrawy przepisów i jak zawsze sto procent pewności, że wszystko się uda! Joanna Anger i Anna Piszczek proponują tym razem przepisy dla całej rodziny powiązane z...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula