Światło i cień. Kuchennymi drzwiami. Tom 2

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2022
Ilość stron
416
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 31,44 zł
Nasza cena: 38,24 zł 44,99 zł Taniej o: 15%

Książka "Światło i cień. Tom II" autorstwa Katarzyny Majgier jest częścią porywającej sagi "Kuchennymi drzwiami". Skomplikowana historia przeplatana jest wydarzeniami codziennego życia, sekrety z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć, a miłość wciąż towarzyszy bohaterom i zmienia ich losy.

Dwie dekady temu Teodor Lutoborski spisał swój testament, a Zosia - podkuchenna - wyjechała do Krakowa. Jej dzieci dorastają i przejawiają odmienne zainteresowania. Klementyna pasjonuje się fotografią, Bronek z powodzeniem uczy się w szkole, a Staszek wykazuje zdolności do pracy na gospodarstwie. Najwięcej obaw Zosi budzi jej najmłodsza córka Janka, która najbardziej miłuje swoją urodę. Franciszka - kuzynka Zofii - może nareszcie cieszyć się ustatkowaniem, lecz pojawia się ryzyko, bo odnalezione po latach, nigdy niedoręczone listy mogą zrujnować jej małżeństwo. Olek Dąbrowski pragnie pójść w ślady ojca i zostać lekarzem, a Kazik Rozchodowski marzy o karierze wojskowego.

Tymczasem sarajewscy rówieśnicy młodych krakowian planują zamach. Niezatapialny Titanic wypływa w swój pierwszy rejs, wybucha wojna. Kraków przeobraża się w twierdzę, mieszkańcy są ewakuowani, a do tego rozpętuje się epidemia hiszpanki. Jak będą wyglądać dalsze losy bohaterów?


O autorce

Katarzyna Majgier zadebiutowała w 2016 roku jako autorka wielotomowej sagi ze swym rodzinnym Krakowem w tle. Oprócz pisania książek zajmuje się również tworzeniem scenariuszy do gier komputerowych.

Recenzje (4)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  ,,Świat składa się ze światła i cienia. Jeśli chcesz go poznać, nie możesz skupiać się tylko na tym, co jest w świetle. Musisz poznać także cień. I w fotografii, i w życiu."

  Przedstawiam Wam drugi tom pasjonującej sagi ,,Kuchennymi drzwiami", w którym możemy śledzić dalsze losy bohaterów pierwszej części.

  Klementyna wyrosła na piękną, inteligentną i niezależną kobietę. Dzięki pomocy ciotki Franciszki, która została żoną bogatego przemysłowca, może realizować swoją pasję, jaką jest fotografia.

  Olek Dąbrowski odkrywa w sobie powołanie do zawodu lekarza i rozpoczyna studia medyczne. Przeżywa także wiele zawodów miłosnych ale tak naprawdę od zawsze marzy tylko o jednej kobiecie.

  Kazik Rozwadowski, po śmierci swojego ojca planuje wstąpić do wojska, ale wciąż próbuje rozwikłać tajemnicę swojego pochodzenia i udowodnić, że ojciec jednak nie popełnił samobójstwa.

  Nieoczekiwanie plany młodych bohaterów przerywa wybuch I wojny światowej. Ich losy diametralnie się zmienią a wojenna zawierucha odciśnie piętno na ich dalszym życiu.

  Zachęcam serdecznie do przeczytania, ja jestem zachwycona tą historią i już z niecierpliwością czekam na kolejny tom. Zatem jeśli macie taką możliwość to nie czekajcie i zamawiajcie od razu wszystkie dostępne części. ❤❤❤

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Jestem Krakusem z serca choć nie mieszkam w Krakowie i historie, które właśnie w Krakowie się toczą zawsze czytam z wielką przyjemnością. Nie inaczej było i z tą książkę.

  Kraków początku XX wieku, choć nie tylko Kraków. Akcja dzieje się również w innych miejscach, ale gdzie to Wam nie zdradzę. Niech to będzie niespodzianka.

  Początek XX wieku to burzliwy okres w historii, wybuch I wojny światowej miał wpływ na naszych bohaterów. Jednych losy potoczyły się lepiej, innych gorzej. Dzieci Zofii dorosły ale dalej spędzały matce sen z powiek, bo jak to mówią małe dzieci, mały kłopot... A i sama Zofia też coraz bardziej obawiała się, że tajemnica którą w sobie nosi, w końcu się wyda i przyjdzie jej ponieść konsekwencje.

  Autorka w tej części sagi nie oszczędzała swoich bohaterów, oj nie. Wojna to tylko część problemów, które na nich zrzuciła. Ale to tak jak w życiu, nikt nie ma go usłanego różami, nawet jeśli mu się tak wydaje.

  Rodzinne tajemnice, niebezpieczne sekrety, miłość, która nie przynosi nic dobrego, trudne wybory i rozterki, których nie sposób się pozbyć. Poza tym blichtr wyższych sfer ze swoim zakłamaniem, obłudą i fałszem, bohema artystyczna z rozpasanym życiem oraz zaściankowość wiejska z zabobonem i zacofaniem. Przekrój warstw społecznych jest naprawdę spory. Ale ludzie wszędzie są podobni, dobrzy i źli, życzliwi i wredni, uczynni i myślący tylko o sobie, mądrzy i głupi...życie.

  Przed nami ostatni tom tej sagi. Bardzo na niego czekam, bo jestem ciekawa jak zakończy się ta seria. Czy tajemnice wyjdą na jaw, sekrety przestaną być sekretami, rodzina pozna prawdę...

  Czekam z niecierpliwością. A Was zapraszam do lektury.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Chciałabym Wam polecić książkę Katarzyny Majgier "Światło i cień". 🌗

  Jest to II tom serii "Kuchennymi drzwiami". Są to dalsze losy Zofii Nowakowskiej i jej rodziny. Jej dzieci wyrastają na dorosłych ludzi: Klementyna interesuje się fotografią, Bronek dobrze radzi sobie w szkole, a Staszek staje się coraz lepszym gospodarzem. Niepokój Zofii budzi najmłodsza córka Janka, która wykorzystuje swoją urodę i spryt do osiągnięcia swoich celów. Wychodzi także na jaw, że nałogowo kradnie.

  Kuzynka Zofii- Franciszka dobrze odnajduje się w małżeństwie z panem Mohnarem, które jest tylko przykrywką, gdyż oboje są homoseksualni. Pewnego dnia odnajdują się niedoręczone listy, które pisała kochanka Franciszki zza granicy. 💌 Jak ten fakt wpłynie na to małżeństwo?

  Tymczasem Olek Dąbrowski kształci się na lekarza, a Kazik Rozchodowski myśli o karierze w wojsku. Coraz częściej ogarniają go też wątpliwości dotyczące rzekomej śmierci samobójczej jego ojca, dlatego postanawia zbadać tę sprawę. Co odkryje?

  W międzyczasie wybucha I wojna światowa, która na zawsze zmieni życie bohaterów. Wielu młodych chłopaków udaje się na front, a dziewczyny pełnią służbę w szpitalach.

  Bardzo podoba mi się też wątek zatonięcia Titanica, który został tu mistrzowsko wpleciony. 🚢 I tak jak w poprzedniej części nie ma tu miejsca na nudę, cały czas coś się dzieje, przeszłość odkrywa swe sekrety, a miłość odmienia losy bohaterów. ♥️💔

  Jestem ogromną fanką tej serii, dlatego bardzo, ale to bardzo Wam ją polecam! 😊 I tym bardziej się cieszę, że powstał jeszcze III tom, który swoją premierę miał wczoraj. Nie mogę się już doczekać kiedy go przeczytam! 😍

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Po przeczytaniu książki „Gra pozorów” nie miałem cienia wątpliwości, że druga część krakowskiego cyklu „Kuchennymi drzwiami” będzie książką, po którą sięgnę, gdy tylko trafi do mych rąk. I tak właśnie się stało. Gdy tylko powieść „Światło i cień” przekroczyła próg mojego mieszkania, ugościłem ją i chyżo zabrałem się do lektury. I również błyskawicznie przeczytałem kolejną książką Katarzyny Majgier.

  Ku mej uciesze mogłem ponownie spotkać się Zofią i dowiedzieć się co słychać u jej dzieci – Klementyny, Bronka, Staszka oraz Janki. Ta najmłodsza przysparza matce najwięcej trosk. Klementyna poświęca się swej fascynacji fotografią, Bronek z powodzeniem radzi sobie w szkole, zaś Staszek w gospodarstwie. Z kolei u Franciszki – kuzynki Zofii – wielkie zmiany. Jednak, czy niedoręczone listy, odnalezione po latach zakłócą jej życie? Co nowego słychać u Olka Dąbrowskiego i Kazika Rozchodowskiego? Warto się tego dowiedzieć i sięgnąć po „Światło i cień”, czyli drugą część krakowskiej serii pt. „Kuchennymi drzwiami”.

  Historia opisana w tej części rozgrywa się dwadzieścia lat po śmierci Teodora Lutoborskiego. Autorka doskonale rysuje klimat dawnego Krakowa z jego blichtrem i malowniczą bohemą. To, co ważne druga odsłona tego cyklu niczym nie odbiega od pierwszej. Tutaj również fabuła intryguje, a losy bohaterów czyta się z zaciekawieniem. I co warto dodać, również z nutką ciekawości sięgnę po kolejny, trzeci (i niestety) ostatni tom pt. „Innym razem”.

  „Światło i cień” to powieść, w której historia intryguje, a losy bohaterów nie pozwalają oderwać się od lektury. Przyznam, że bohaterów mamy tu wielu, lecz co ważne nie pogubimy się w ich historiach, ponieważ Katarzyna Majgier doskonale rysuje ich życiowe drogi. Moi drodzy, zatem jeśli szukacie powieści z rodzinnymi tajemnicami w tle oraz historii z wyższych sfer, to koniecznie sięgnijcie po „Światło i cień”. Niech ta książka rozświetli Wasz czytelniczy świat. Bez cienia wątpliwości, sądzę, że tak właśnie będzie. Zdecydowanie polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Najczęściej kupowane razem
 • -39%
  Gra pozorów. Kuchennymi drzwiami. Tom 1

  Gra pozorów. Kuchennymi drzwiami. Tom 1

  Rodzinne tajemnice, wielkie namiętności i zakazana miłość, a w tle XIX-wieczny Kraków z jego malowniczą bohemą, blichtrem, ale i ciemnymi zaułkami, gdzie toczy się prawdziwe życie. Zbuczyna pod Krakowem, rok 1890. Zosia, młoda służąca z podkrakowskiego dworku, zostaje zwolniona z pracy. Spodziewa...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,57 zł 44,99 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -44%
  Saga wołyńska. Głód

  Saga wołyńska. Głód

  Najnowsza powieść bestsellerowej autorki – Joanny Jax! Wielki głód na Ukrainie, tygiel narodowościowy we Lwowie i skomplikowane relacje polsko-ukraińskie to pejzaż, w którym swoje miejsce musi odnaleźć piątka młodych ludzi. Nadia Szewczenko i Wissarion Zinowjew walczą o przetrwanie w czasie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,22 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -39%
  Innym razem. Kuchennymi drzwiami. Tom 3

  Innym razem. Kuchennymi drzwiami. Tom 3

  Rodzinne tajemnice, wielkie namiętności i zakazana miłość, a w tle historyczny Kraków z jego malowniczą bohemą, blichtrem, ale i ciemnymi zaułkami, gdzie toczy się prawdziwe życie. Dorasta pokolenie wnuków Zofii, a rodzina po pierwszej wojnie światowej rozproszyła się po świecie. Bronek po wojnie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,45 zł 44,99 zł
  w magazynie
 • -31%
  Jesteśmy twoi

  Jesteśmy twoi

  Poruszająca serce opowieść o wszystkich obliczach miłości Spotkali się w chmurach. Każde z innego świata, na co dzień dzielił ich ocean. I choć nigdy więcej mieli się nie zobaczyć, los ponownie połączył ich w niespodziewany sposób. Wykorzystali drugą szansę. Opowieść o ich miłości to historia jak z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 34,44 zł 49,99 zł
  w magazynie
 • -44%
  Siła kobiet

  Siła kobiet

  Nowa powieść autorki bestsellerowej Narzeczonej nazisty! Dwudziestolecie międzywojenne, odradzająca się Polska i trzy różne kobiety złączone ślepym losem z tym samym mężczyzną. Czy w czasach, które aż kipiały od emocji narodowościowych, kobiety miały prawo zawalczyć o siebie? Genialna powieść o...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,07 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -33%
  Viktoria. Miłość zza żelaznej kurtyny. Wiek miłości, wiek nienawiści. Tom 5

  Viktoria. Miłość zza żelaznej kurtyny. Wiek miłości, wiek nienawiści. Tom 5

  Piąty tom sagi o dramatycznych losach ziemiańskiej rodziny z wileńskich Kresów. Jest rok 1952. Anna powoli dochodzi do siebie po stracie ukochanego. Jedynym jej pragnieniem jest odzyskanie braci, którzy przebywają w enerdowskim sierocińcu. Wraz z matką i jej drugim mężem opuszcza radzieckie Kresy i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,79 zł 43,00 zł
  w magazynie
 • -33%
  Skrawki nadziei

  Skrawki nadziei

  Dalsze losy rodziny Ciszaków, kontynuacja „Cudów codzienności” Ciszakowie wiodą spokojne życie w warszawskiej kamienicy na Smolnej. Wraz z odzyskaniem przez Polskę niepodległości we wszystkich wstępuje nadzieja na lepsze jutro. Wkrótce jednak nad krajem znów zbierają się ciemne chmury – do stolicy...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,78 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -25%
  Cuda codzienności

  Cuda codzienności

  Poruszająca opowieść o miłości, nadziei, walce o marzenia, a nade wszystko o sile rodziny W wigilijną noc 1863 roku w lubelskiej wsi przychodzi na świat chłopiec o niezwykłych niebieskich oczach. Jego los wydaje się przesądzony - będzie jednym z milionów chłopów w nieistniejącej na mapie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,93 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -25%
  Kres czasów. Saga o Karli Linde. Tom 2

  Kres czasów. Saga o Karli Linde. Tom 2

  Porywająca historia, wielkie uczucie w przededniu dziejowej burzy. Czy miłość przetrwa wszystko? Karla po zdanej maturze może wreszcie spełnić swoje marzenie i ruszyć w świat. Po krótkich wakacjach w Paryżu trafia do Anglii, by zamieszkać we wspaniałej posiadłości, otoczona zbytkiem i przyjmowana...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 32,44 zł 42,99 zł
  w magazynie
 • -39%
  Gorzej urodzona. Wydziedziczone. Tom 1

  Gorzej urodzona. Wydziedziczone. Tom 1

  Bękart, darmozjad, posługaczka. Opowieść o wiejskiej dziewczynie, która została służącą do wszystkiego Gdy pochodzenie wydaje się przesądzać o dalszym losie, siła charakteru może zmienić wiele. Bycie nieślubnym dzieckiem nie jest łatwe, szczególnie na XIX-wiecznej wsi, gdzie wszyscy wytykają cię...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,17 zł 42,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
Warto zwrócić uwagę na...
Światło i mrok. Trylogia lwowska. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,00 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Światło i mrok. Trylogia lwowska. Tom 2

Lwów, początek XX wieku. Czy los pokrzyżuje plany młodej hrabianki? Czy będzie musiała zawrzeć pakt z diabłem? Lwów, początek XX wieku. Czy młoda hrabianka przechytrzy wszystkich i ucieknie sprzed ołtarza? Dalsze losy niepokornej arystokratki Anny Lipińskiej i upartego pułkownika Michała...
Wędrowiec i jego cień 0/5 Nasza cena:
11,12 zł 12,60 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wędrowiec i jego cień

Zawiedzionym przez filozofię. - Jeśli dotąd wierzyliście w najwyższą wartość życia i jeśli teraz widzicie, żeście się zawiedli, czyż zaraz trzeba się go pozbywać za najniższą cenę? Zakaz bez przyczyny. - Zakaz, którego przyczyny nie rozumiemy lub nie uznajemy, jest nie tylko dla przekornych, lecz...
Lustro i światło 0/5 Nasza cena:
52,11 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lustro i światło

Zwieńczenie bestsellerowej trylogii dwukrotnej laureatki BOOKERA Dalszy ciąg historii Tomasza Cromwella na tle upadku Anny Boleyn. Triumfalne zamknięcie trylogii, którą rozpoczęły nagrodzone Bookerem: W komnatach Wolf Hall i Na szafocie. Książka śledzi ostatnie lata Thomasa Cromwella, chłopca...
Godot i jego cień 0/5 Nasza cena:
48,38 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Godot i jego cień

Niniejszy tom dopełnia cykl książek poświęconych twórczości Samuela Becketta. Po dwutomowej edycji jego ""Utworów wybranych"" oraz dwunastu ""Dialogach"" o Beckettowskim teatrze ? czas na podsumowanie przemyśleń o twórcy, który wyraził wyraził katastrofę duchową i cywilizacyjną współczesnego...
Najlepsze kryminały PRL. Lata 70. Teodozja i cień zabójcy 0/5 Nasza cena:
26,44 zł 34,20 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najlepsze kryminały PRL. Lata 70. Teodozja i cień zabójcy

Po śmierci rodziców i babci Teodozja wyjeżdża ze swego miasteczka do Warszawy. I choć marzy o studiach, na razie musi podjąć pracę zarobkową jako salowa w szpitalu. Wynajmuje pokój w starej kamienicy na Pradze. Szybko zaprzyjaźnia się z lokatorami domu. Kiedy jeden z sąsiadów wyskakuje z 30 piętra...
Światło i mrok 0/5 Nasza cena:
41,61 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Światło i mrok

Powieść niezwykle urodzajna w informację na temat kultury i obyczajów Kraju Kwitnącej Wiśni. Tokio, rok 1916. Młode małżeństwo Onobu i Yoshio Tsuda wiedzie spokojne i z pozoru pozbawione większych trosk życie, jednak pod płaszczem codziennych zdarzeń toczy ze sobą nieustanną wojnę o miłość i...
Światło w cieniu 0/5 Nasza cena:
22,72 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Światło w cieniu

Antologia poezji ANTONIA GAMONEDY, jednego z najwybitniejszych poetów hiszpańskiej literatury współczesnej. Poetycka podróż, w której przewodnikiem jest światło. Tomik został zadedykowany - z miłością, wdzięcznością i smutkiem - CARMEN BALLCELS, legendarnej agentce literackiej, serdecznie...
Światło ukryte w mroku 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Światło ukryte w mroku

Przejmująca powieść oparta na prawdziwej historii sióstr Podgórskich - Heleny i Stefanii, które podczas II wojny światowej ocaliły trzynaścioro Żydów, ukrywając ich na poddaszu własnego domu. Jedno pukanie do drzwi mogło dla wszystkich oznaczać śmierć… Przemyśl, 1943 rok. Nastoletnia Stefania...
Cień wiatru 0/5 Nasza cena:
37,43 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cień wiatru

W letni świt 1945 roku dziesięcioletni Daniel Sempere zostaje zaprowadzony przez ojca, księgarza i antykwariusza, do niezwykłego miejsca w sercu starej Barcelony, które wtajemniczonym znane jest jako Cmentarz Zapomnianych Książek. Zgodnie ze zwyczajem Daniel ma wybrać, kierując się właściwie...
Światło innych gwiazd 3/5 Nasza cena:
27,20 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Światło innych gwiazd

Elektryzująca opowieść o sile ambicji i zachwycie, które nieprzerwanie każą sięgać ku gwiazdom. Jest rok 1986, jedenastoletnia Nedda Papas, która mieszka przy Centrum Kosmicznym na Florydzie, marzy o zostaniu astronautką. Dziewczynka jest zapatrzona w ojca inżyniera, pochłoniętego obsesyjną pracą...
Pakiet: Kołysanka z Auschwitz, Światło ukryte w mroku 5/5 Nasza cena:
44,04 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Kołysanka z Auschwitz, Światło ukryte w mroku

Poruszające powieści o wielkiej odwadze i poświęceniu w cieniu wojny. Historie oparte na prawdziwych wydarzeniach. Kołysanka z Auschwitz Historia inspirowana życiem Helene Hannemann, matki, która poświęciła wszystko dla rodziny i dzieci, które miała nadzieję uratować. Helene Hannemann, rodowita...
Cień wiatru 5/5 Nasza cena:
45,02 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cień wiatru

W letni świt 1945 roku dziesięcioletni Daniel Sempere zostaje zaprowadzony przez ojca, księgarza i antykwariusza, do niezwykłego miejsca w sercu starej Barcelony, które wtajemniczonym znane jest jako Cmentarz Zapomnianych Książek. Zgodnie ze zwyczajem Daniel ma wybrać, kierując się właściwie...
Wybrane bestsellery
Password Reset A2+/B1. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
137,54 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset A2+/B1. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Password Reset A2+/B1. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej, trudniejszej podstawy programowej, która zacznie obowiązywać w szkołach...
Uliczna wyścigówka 31127 5/5 Nasza cena:
67,49 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uliczna wyścigówka 31127

Pełne emocji wyścigi z uliczną wyścigówką do przebudowywania Fani superszybkich aut mogą się ścigać po ulicy lub torze pojazdami z imponującego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Creator 3 w 1 Uliczna wyścigówka (31127). Dzieci w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, inscenizując wyścigi...
Losing Hope 4/5 Nasza cena:
32,93 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Losing Hope

Czasami, aby pójść naprzód, trzeba najpierw sięgnąć głęboko w przeszłość. Przekonał się o tym również Dean Holder. Po tym gdy utracił swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, przez wiele lat zmagał się z poczuciem winy. Mógł wówczas zareagować i nie pozwolić jej odejść, ale nie odważył się na ten krok. Od...
Czarna pieśń 0/5 Nasza cena:
36,32 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarna pieśń

Toczyliśmy bitwy, po których zostawało na ziemi ponad sto trupów, ale nie napisano o nich ani słowa. Zakon walczy, ale często robi to w ciszy, bez chwały czy nagrody. Nie mamy sztandarów. Vaelin Al Sorna jest najnowszym rekrutem Szóstego Zakonu. Podczas brutalnego szkolenia uczy się wykuwać miecze,...
Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel 0/5 Nasza cena:
50,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel

Lalka Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Te zestawy Barbie Color Reveal kryją aż sześć niespodzianek! W każdym z nich jest lalka Chelsea z kolorowym syrenim ogonem, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy - pociągnij za pasek, aby usunąć...
Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski 5/5 Nasza cena:
43,17 zł 44,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski

Bugs Team Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 0‒3. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Książka ucznia to zbiór kolorowych kart pracy, które pełne są różnorodnych zadań typu:...
Nic wam nie jestem winna 4/5 Nasza cena:
28,79 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic wam nie jestem winna

Takie książki zmieniają świat. Feministyczna, świeża, inspirująca opowieść o tym, co się dzieje, gdy dziewczyna naprawdę (naprawdę) postanawia być sobą. Izzy jest bohaterką, jakiej nie znacie: odważna, uczciwa, ostra i piekielnie zabawna. Jako młoda, ambitna komiczka i standuperka nie boi się...
Mega Bloks Radiowóz patrolowy Chase’a Mattel 0/5 Nasza cena:
38,24 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Radiowóz patrolowy Chase’a Mattel

Mali konstruktorzy mogą ruszyć do akcji z zestawem konstrukcyjnym Psi Patrol Radiowóz patrolowy Chase’a, w którym jest 1 figurka Chase’a do ustawiania w różnych pozach i 9 miniklocków oraz elementów specjalnych. Zbuduj radiowóz Chase’a i posadź figurkę za kierownicą, aby wyruszyć na patrol. Potem...
Potomek 0/5 Nasza cena:
28,40 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Potomek

James Falcon to szanowany kapitan kontrwywiadu armii USA. Podczas II wojny światowej zasłynął wrodzonymi zdolnościami do zwalczania wampirów, wykorzystywanych do walk przez nazistowskie Niemcy. Wielu starć z nimi omal nie przypłacił życiem. Powrócił jednak do domu jako zwycięzca... Trzynaście lat...
Hopeless 5/5 Nasza cena:
29,36 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hopeless

Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa. To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację,...
Rodzina łgarzy 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina łgarzy

Kolejne lato. Kolejne pokolenie. Ta sama rodzina Sinclairów! Niecierpliwie wyczekiwany prequel bestsellerowej powieści, fenomenu TikToka Byliśmy łgarzami E.Lockhart. Trzymająca w napięciu nowoczesna, wyrafinowana powieść, od której nie będziecie mogli się oderwać. Smagana wiatrem prywatna wyspa u...
Łazik księżycowy 60348 0/5 Nasza cena:
103,99 zł 129,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łazik księżycowy 60348

Badanie kosmosu dla dzieci Młodym wielbicielom podróży kosmicznych spodoba się inspirowany pracą NASA zestaw LEGO® City Łazik księżycowy (60348). Łazik ma 12 kół i można nim kierować w każdą stronę. Ma też dwa wysięgniki badawcze, a w jego środku zmieszczą się trzy minifigurki astronautów. Zabawę...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula