Świąteczny sekret

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
368
Rok wydania
2019
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 23,72 zł
Audiobooki mp3
za 30,52 zł
Nasza cena: 30,84 zł 39,90 zł Taniej o: 23%

Ludzkie życie bywa tajemnicze i pełne niespodziewanych wydarzeń. Czy rządzi nim wyższa siła, zwana przez wielu przeznaczeniem? Czy możliwe jest, że nic nie dzieje się przez przypadek, a każdy człowiek ma gdzieś zapisany szczegółowy scenariusz swego życia? Sięgnij po książkę pod tytułem "Świąteczny sekret", którą napisała Katarzyna Mirek i przekonaj się o tym, czy tak jest naprawdę!

Zosia, mimo młodego wieku, jest niezwykle dojrzała i ma wiele odwagi, by dążyć do celu. Uczęszcza do klasy maturalnej, co wiąże się z koniecznością wzmożonej nauki, a jednocześnie podejmuje śmiałą decyzję przyjęcia domu po babci, którym nikt z członków jej rodziny nie był zainteresowany. Jest to dla niej sprawdzian samodzielności, z którym radzi sobie zadziwiająco dobrze.

Zmienia się to w chwili, w której poznaje pewnego czarującego bruneta. Jego liczne zalety zdaje się przesłaniać swego rodzaju klątwa, która ciąży na kobietach z rodu Zosi. Każda z nich oddawała serce przystojnemu mężczyźnie o ciemnych włosach, a on, prędzej czy później, brutalnie je łamał. Nauczone doświadczeniem ostrzegają Zosię, jednak ona zdaje się tym nie przejmować, gdyż wierzy, że tym razem historia potoczy się inaczej i zwieńczy ją szczęśliwe zakończenie. Czy ma rację?

Wiele znaków wskazuje na to, że jej wybranek może ją zranić. Wrodzony upór i konsekwencja sprawiają jednak, że dziewczyna pragnie zaryzykować i rzucić tym samym wyzwanie losowi, którego nie zamierza się obawiać. Czy podejmie rozsądną decyzję i odnajdzie prawdziwą miłość na przekór wszystkiemu, czy wręcz przeciwnie? Szczęście nierzadko wymaga podejmowania ryzyka i ta historia doskonale to udowadnia.

Krystyna Mirek to dobrze znana polska pisarka. Specjalizuje się w tworzeniu książek z takich gatunków literackich jak romans, literatura obyczajowa i tzw. literatura kobieca. W swoim dorobku posiada już więcej niż dwadzieścia powieści. Mowa o takich tytułach jak "Obca w świecie singli", "Pojedynek uczuć", "Spełnione marzenia", "Szczęście za horyzontem" oraz "Cena szczęścia".
Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Główną bohaterką powieści jest dziewiętnastoletnia Zosia. Dziewczyna przygotowuje się do matury i właściwie na tym jedynie powinna się teraz skupić. Niestety jej życie nie jest sielanką. Mieszka z mamą, która po rozstaniu z jej ojcem zrobiła się zgryźliwa i nie do zniesienia. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, ale kobieta zupełnie nie planuje ich celebrować. Starsze siostry Zosi wpadną zapewne jak co roku, ale też szybko odjadą gdyż to głównie ze względu na wybuchowy charakter mamy uciekły z domu daleko od problemów. Tata dziewczyny też pewnie będzie świętował gdzieś daleko z kolejną kochanką. Zosia więc tradycyjnie święta spędzi samotnie i niezbyt wesoło. Co prawda dostała zaproszenie od Jaśka, ale nie jest częścią jego rodziny i nie chce przeszkadzać. Poza tym czuje, że Jasiek zaczyna patrzeć na nią nie tylko jak na dobrą przyjaciółkę, a zaczyna jak na kobietę. Nie jest nim zainteresowana w ten sposób, dlatego unika krępujących sytuacji. Niedawno zmarła babcia Zosi i przekazała spadek jej i jej siostrom. Co prawda była to babcia ze strony ojca więc Zosia znała ją słabo ze względu na to iż mama odcięła się od niej całkowicie po rozstaniu z mężem, ale Zosia postanowiła jako jedyna przyjąć spadek i przenieść się na wieś. Ma dość obecnego życia, potrzebowała zmian. Czy jednak niepracująca, ucząca się wciąż młoda dziewczyna jest w stanie samodzielnie poprowadzić dom? Początkowo nikt więc nie dowierza jej decyzji. Okazuje się jednak, że Zosia radzi sobie całkiem nieźle, jest zdeterminowana i nie zamierza się poddawać. Na szczęście w sąsiedztwie mieszka miły pan, który okazuje się fantastycznym sąsiadem. Jak się szybko okazuje ma ON też syna, który jest okolicznym amantem. Zosi wydaje się, że jest odporna na jego urok, jednak to wcale nie jest takie proste. Czy wbrew temu co obiecywała sobie od niepamiętnych czasów pozwoli sobie na miłość do chłopaka, który tak bardzo przypomina jej nieodpowiedzialnego i niedojrzałego ojca? Czy z miłością można w ogóle walczyć? A może tym razem miłość odmieni ich oboje i stworzą piękny związek na całe życie?

  Lekturę przeczytałam z ogromną przyjemnością. Z ochotą śledziłam jak Zosia uczy się życia na wsi tak bardzo odmiennego od tego jakie wiodła w mieście. Uśmiechałam się czytając o jej najdrobniejszych staraniach o to aby w domu pomimo niełatwej sytuacji czuć było świąteczną atmosferę. Fajne było też to, że w powieści poznajemy w sumie niewielu bohaterów za to bardzo wyrazistych i o różnych charakterach. Sympatyczny pan Wojtek tak bardzo różnił się od okropnej sąsiadki, która na każdym kroku wszystkich atakowała. Jasiek z kolei, rówieśnik Zosi, był totalnym przeciwieństwem Maksa, czarującego i przystojnego syna Wojtka. Są też rodzice i siostry Zosi, jedna robiąca karierę, druga borykająca się z małżeńskimi problemami. Patrząc na nich Zosia pragnęła dla siebie innego życia, szczęśliwej rodziny, prawdziwego domu, miłości. Wiedziała, że Jasiek jest w stanie zrobić wszystko aby była szczęśliwa, ale jej serce zabiło szybciej na widok Maksa i ona sama nie była w stanie tego zmienić choć rozsądek podpowiadał jej, że nie jest to idealny kandydat...

  Powieść wprowadza czytelnika w prawdziwy świąteczny klimat. Idealnie sprawdzi się jako chwila relaksu w przedświątecznej gorączce jak i wytchnienia w okresie świąt. Autorka daje w niej czytelnikowi nadzieję. Pisze o trudnych rodzinnych relacjach, o żalu noszonym w sercu przez lata, o trudach i traumie towarzyszącej rozstaniu, wychowaniu w niepełnej rodzinie. Pokazuje też, jak wiele zależy od nas samych i że po gorszych dniach w końcu wzejdzie dla nas słońce. Musimy jednak czasem o to zawalczyć i nigdy się nie poddawać. Życie mamy tylko jedno i po prostu trzeba wziąć je w swoje ręce aby mieć po latach to poczucie, że zrobiło się wszystko co było możliwe, że przynajmniej próbowało się zawalczyć o swoje szczęście.

  "Świąteczny sekret" to lekka i mądra książka dla każdego. Jest wzruszająca, ciepła i optymistyczna. Gorąco polecam ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Świąteczny sekret" to opowieść o młodej dziewczynie, która postanowiła zmienić swoje życie. Chociaż Zosia dopiero rozpoczęła dorosłość jest niezwykle dojrzała i wie czego chce. Przyjmując spadek po babci, ucieka przed zgorzkniałą matką. Kobieta nie potrafiła poradzić sobie po odejściu męża. Zraża do siebie najbliższe otoczenie oraz córki, które przy pierwszej nadarzającej się okazji uciekają od niej. Zosia pragnie wyrwać się z domu, by zacząć żyć po swojemu, spokojnie bez wiecznych narzekań ze strony matki. Ma żal do sióstr i ojca, że nie mają dla niej czasu. Zajęci swoimi problemami zapominają o niej. Nie słuchają tego co ma im do powiedzenia. Największe wsparcie ma ze strony przyjaciela Jaśka, z którym zna się od najmłodszych lat. Wszyscy oczekują, że ich przyjaźń przerodzi się w coś więcej. Zosia jeszcze przed świętami wyrusza do starego, drewnianego domu babci. Otoczonego lasem i górami. Z niewielkimi oszczędnościami rozpoczyna nowy etap w życiu. Nie ma pojęcia, że ta decyzja zapoczątkuje wiele zmian. Zarówno w jej życiu jak i życiu całej rodziny. W końcu przejrzą na oczy, dostrzegą to co ważne. Zrozumieją, że rodzina powinna trzymać się razem i wspierać w trudnych chwilach. W najmniej odpowiednim momencie dopadnie ją klątwa. Wszystkie kobiety z rodziny zakochują się w nieodpowiednich mężczyznach. Przystojnych, ale pustych w środku. Zosia nie szuka miłości. Twierdzi, że jest "zaszczepiona" na tego typu zauroczenie. Kieruje się rozumem, nie daje sercu dojść do głosu. Boi się. że zostaje zraniona. Za wszelką cenę pragnie dać sobie radę, chociaż nie jest to łatwe. Czy z przyjaźni zrodzi się prawdziwa miłość? Czy jednak Zosia posłucha głosu serca i zakocha się w przystojnym Maksie?

  "Świąteczny sekret" to piękna, zimowa opowieść. Opowiada o prawdziwej przyjaźni, miłości i sile, która tkwi w rodzinie. O poszukiwaniu własnej drogi, dążeniu do celu. Podejmowaniu trudnych decyzji czasami wbrew wszystkim i wszystkiemu. O znajdowaniu swojego miejsca na ziemi. Polecam przeczytać jak każdą książkę autorki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Krystyna Mirek w tym roku czaruje swoją najnowszą świąteczną powieścią.

  Zosia była przekonana, że mężczyźni nie są kobietom z jej rodziny pisani. Jej ojciec był niebieskim ptakiem, dlatego prawie 19-latka skutecznie uodporniła się na tego typu mężczyzn. Dziewczyna nie umiała dogadać się z matką, a teraz trafiła się propozycja otrzymania zaniedbanego domu po babci. Czy ktoś z rodziny się na niego zdecydował?

  Z książką zapoznałam się praktycznie podczas jednego czytania. Bardzo trudno było mi się od tej lektury oderwać. Wciągnęłam się w nią już od pierwszych stron. Chwilami bywa nieco naiwna, ale takie też jest życie i tacy jesteśmy jako zwykli ludzie.

  Krystyna Mirek po raz kolejny wprowadza nas w świąteczny klimat, przy okazji poruszając inne życiowe tematy. Całość jest naprawdę bardzo przemyślana. Pojawiają się naprawdę różnorodni, dobrze wykreowani pod względem charakteru bohaterowie.

  ,,Świąteczny sekret" Krystyny Mirek to publikacja, na którą warto zarezerwować sobie kilka godzin, gdyż nie odłożycie jej przed przeczytaniem ostatniego zdania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Pakiet Gill Paul: Sekret Tatiany, Zaginiona córka, Kobieta mojego męża 5/5 Nasza cena:
66,27 zł 99,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Gill Paul: Sekret Tatiany, Zaginiona córka, Kobieta mojego męża

W pakiecie: "Kobieta mojego męża", "Sekret Tatiany" i "Zaginiona córka" Różne oblicza miłości, skrywane tajemnice, intrygi, rodzinne sekrety i skandale. Trzy bestsellerowe powieści Gill Paul o niezwykłych kobietach z wielkich rodów, które dzięki swojej odwadze są w stanie przetrwać największe...
Jej sekret 4/5 Nasza cena:
26,87 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jej sekret

Przyznaję - spieprzyłam sprawę. Pierwszy błąd: poprosiłam Pete`a Barnidge`a o pracę. Drugi błąd: zaakceptowałam jego ofertę, zamiast odrzucić ją na samym początku. Trzeci błąd: to, że podczas rozmowy o pracę ukryłam przed nim ten jedyny okruch, który w całej mojej historyjce był prawdziwy... Peter...
Sekret mojego męża 5/5 Nasza cena:
33,21 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekret mojego męża

"Dla mojej żony, Cecilii Fitzpatrick. Otworzyć wyłącznie w przypadku mojej śmierci". Ten dziwny list od męża Cecilia znalazła przypadkiem. Leżał gdzieś na strychu wetknięty w stertę dokumentów. Otwierać, nie otwierać? Po co John-Paul go napisał? Co w nim było? Cecilia, oddana żona i matka, zawsze...
Mały, brudny sekret. Zakazane pragnienia. Tom 1 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mały, brudny sekret. Zakazane pragnienia. Tom 1

Emma Bell, prześliczna ciemnowłosa dziewczyna, wiodła spokojne życie bibliotekarki i dochodziła do siebie po naprawdę paskudnych czasach. Nathan, jej były, miał zły charakter i ciężką rękę. Bił. Udało się jej go zostawić. Była cała. Mogła już być sobą. Trafiła na dobrego terapeutę, a rodzina...
Royals. Tom 2. Sekret księcia 4/5 Nasza cena:
18,45 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Royals. Tom 2. Sekret księcia

Druga część bestsellerowej trylogii ROYALS, która urzeknie każdą kobietę Alexander nigdy nie obiecywał Clarze, że będzie jej księciem na białym koniu, a ona zostanie jego księżniczką z bajki. Okazał się księciem z mrocznymi sekretami i z ciemnym sercem, które być może nigdy nie będzie potrafiło...
Sekret tatiany 4/5 Nasza cena:
27,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekret tatiany

Dwie kobiety. Dwie różne historie. I jedna tajemnica, która je połączyła. 1914. Wielka księżna Tatiana z rodu Romanowów zakochuje się w rannym oficerze kawalerii. Czas im nie sprzyja: wojna przybiera katastrofalny obrót, potężna monarchia chyli się ku upadkowi, a życiu kochanków zagraża śmiertelne...
Piękny sekret 4/5 Nasza cena:
26,98 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piękny sekret

Sztywny brytyjski menedżer, przebojowa amerykańska stażystka i gorący romans, który grozi międzynarodowym skandalem. Kiedy szef oznajmia Ruby Miller, że wysyła ją na długą delegację do Nowego Jorku, dziewczyna jest zszokowana. Jako jedna z najlepszych w branży inżynieryjnej w Londynie wie, że...
Sekret Heleny 5/5 Nasza cena:
33,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekret Heleny

Magiczny dom, pamiętne lato… Podobno każdy, kto odwiedził willę Pandora po raz pierwszy, musi natychmiast się zakochać… Nowa powieść autorki bestsellerowej serii Siedem Sióstr Dwadzieścia cztery lata temu Helena spędziła magiczne wakacje na Cyprze. Zakochała się wtedy pierwszy raz. Gdy ojciec...
Sekret wyspy 5/5 Nasza cena:
26,60 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekret wyspy

Uparta i zadziorna Wiktoria Popławska pragnie spokojnie prowadzić swoją restaurację „Kotwica” i cieszyć powrotem ukochanych sióstr do Dziwnowa. Niestety dawne tajemnice, złe decyzje i przystojny policjant - Edwin Gajda, który zadaje wiele pytań, nieustannie burzą jej spokój. Lilianna i Alwina...
Sekret bodyguarda 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekret bodyguarda

Romans erotyczny w świecie wielkich pieniędzy, niebezpiecznych tajemnic i pięknych ludzi Młoda, atrakcyjna, niezależna. Wydawałoby się, że Mikaela Brown ma wszystko: zawó d, któ ry jest ró wnież jej pasją, dobrze prosperującą firmę i pieniądze umożliwiające spełnianie wszelkich...
Sekret czarownicy 5/5 Nasza cena:
29,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekret czarownicy

Małgosia przytłoczona prozą życia oraz kłopotami finansowymi szuka kompromisu pomiędzy marzeniami o własnej klinice weterynaryjnej, a koniecznością utrzymania się z dwóch marnych pensji. Jej małżeństwo przeżywa kryzys – proza życia oddaliła małżonków od siebie. Pewnego dnia, w jednym z kościołów...
Sekret mojego męża 5/5 Nasza cena:
28,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekret mojego męża

Żadna kobieta nie oprze się męskiej tajemnicy, jeśli tylko tajemnica jest odpowiednia.Kiedy w przykładnej żonie, matce dwójki dzieci i oddanej swojej pasji bizneswoman, budzą się dawno wygasłe żądze, małżeński świat nagle staje w płomieniach, a potem… nic nie jest już takie, jak wcześniej.Natalia...
Wybrane bestsellery
Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy 5/5 Nasza cena:
34,09 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy

Z tą ekipą nie da się nudzić! Kuba jest rezolutnym chłopakiem, który wraz z rodziną spędza wakacje nad jeziorem w lesie. Gdy przypadkiem odkrywa ukryty skarb, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, nie wtajemniczając w to nikogo z dorosłych. Pomagają mu: brat Filip oraz sąsiadki – Oliwia i Jagoda....
Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść 5/5 Nasza cena:
45,49 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść

Wiktor Forst powraca! Żaden pożar nie trwa wiecznie. Ale każdy zostawia zgliszcza. Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów. Sprawę prowadzi niecieszący się...
Mala M. Tom 2 3/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M. Tom 2

Pogłoski, że w tym tomie wszystko się wyjaśni, okazały się grubo przesadzone. Na szczęście. Wielka miłość to wspaniała rzecz, ale czasem wiążą się z nią wielkie kłopoty, zwłaszcza jeśli bóg seksu okazuje się także być bogiem wojny… Mala może i znalazła mężczyznę marzeń – a raczej to ON ją znalazł –...
Tajemniczy ogród 5/5 Nasza cena:
8,91 zł 14,85 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemniczy ogród

Wydanie Tajemniczego ogrodu kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w...
Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4. Wydanie serialowe

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu. Spisek na szczytach...
Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku 5/5 Nasza cena:
27,97 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku

Kronika niezwykłej potęgi dynastii Guccich i jej równie niezwykłego upadku. W 1993 roku ta luksusowa marka znalazła się na skraju bankructwa, do czego przyczyniły się złe decyzje Maurizia Gucciego i jego zamiłowanie do ekstrawagancji. Dwa lata później Maurizio został zastrzelony w drodze do biura....
Neokora. Thorgal. Tom 39 0/5 Nasza cena:
16,48 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Neokora. Thorgal. Tom 39

Najnowszy tom bestsellerowej opowieści fantasy o wikingu Thorgalu Aegirssonie. Seria została wymyślona przez słynnego scenarzystę Jeana Van Hamme'a i wybitnego polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego.Główny bohater wraca do domu z wyprawy, podczas której uratował porwaną przez wyspiarzy córkę....
Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania 0/5 Nasza cena:
28,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania

Niesamowite ciekawostki o… kupie, podane w zabawny i przystępny sposób. Co się dzieje z kupą po opuszczeniu przez nią toalety? Jakie kupy robią zwierzęta i dlaczego nie takie same? Czy kupa może być źródłem cennych informacji? Odpowiedzi na te pytania i na wiele innych dociekliwe dzieci znajdą w...
Eiger wyśniony 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Eiger wyśniony

Zdobywcy najwyższych gór – to bohaterowie? Egoiści? Wariaci? Co sprawia, że człowiek jest gotowy zaryzykować wszystko, żeby zdobyć niedostępny szczyt? Kto to rozumie, temu nie trzeba tłumaczyć, a kto nigdy nie usłyszał wezwania gór, i tak tego nie pojmie – zdaje się mówić Jon Krakauer, doskonały...
Magia planowania. 12 kroków do zmiany życia 0/5 Nasza cena:
36,14 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magia planowania. 12 kroków do zmiany życia

Zaplanuj najlepszy rok w swoim życiu! Oddaję w twoje ręce Magię planowania., notes, który pomoże ci uporządkować najbliższe dni, tygodnie, lata. Znajdziesz w nim nie tylko wskazówki, jak radzić sobie z rzeczywistością, inspiracje czy motywację do działania, lecz także energię, która pomoże ci...
Ostatnia nadzieja. Saga o Karli Linde. Tom 3 5/5 Nasza cena:
33,94 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnia nadzieja. Saga o Karli Linde. Tom 3

Wojenna zawierucha Przewrotny los Niespodziewana miłość Ile trzeba stracić, by odnaleźć wszystko, co najważniejsze? Wraz z wybuchem wojny kończy się beztroskie życie Karli. Dziewczyna traci ukochanego, ojca, ojczyznę. Przed pogrążeniem się w rozpaczy ratują ją przyjaciele i myśl, że nawet...
Miłość za milion dolarów 5/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość za milion dolarów

Królowa gorących romansów Katy Evans powraca z nową czytelniczą propozycją. „Miłość za milion dolarów” to opowieść o kobiecie, która chciała przeistoczyć zwykłego faceta w mężczyznę idealnego. Warunek był jeden – nie mogła się w nim zakochać... Elizabeth Banks wychowała się w świecie mężczyzn....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula