Spowiedź doktora Mengele. Szczera rozmowa z więźniarką z Auschwitz

Średnia: 3.7 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
280
Rok wydania
2020
Nasza cena: 27,03 zł 36,90 zł Taniej o: 27%

"Spowiedź doktora Mengele. Szczera rozmowa z więźniarką z Auschwitz"  - opowieść dla pasjonatów historii i dla wszystkich tych, którzy chcą się dowiedzieć, kim tak naprawdę był "Anioł Śmierci".

Christhoper Macht zabiera nas do czasów II wojny światowej, do nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Choć nikt nie chce trafić do tego przerażającego, nieludzkiego miejsca, wciąż i wciąż przyjeżdżają kolejne wagony więźniów. Agresywni esesmani biją i popychają przybyłych. Wśród tego widoku dostrzegamy człowieka w czapce z trupią czaszką. Jest dobrze ubrany, a jego buty aż lśnią. Staje przed kolejnymi więźniami i, uważnie ich obserwując, podnosi kciuk skierowany w prawo lub w lewo, by po chwili przejść do kolejnych i uczynić to samo.

Kim jest ten człowiek? Kto dał mu prawo, by decydować o ludzkim życiu? Bo to właśnie od jego wyborów zależy, którzy więźniowie zginą w komorze gazowej, a którzy staną się obiektami okrutnych eksperymentów i umrą w powolnym cierpieniu. Kobiety, dzieci, a szczególnie bliźnięta - to oni trafią do miejsca, którym kieruje ON: doktor Josef Mengele. Lekarz. Zbrodniarz. Potwór.

Po wojnie Mengele uciekł do Argentyny, Paragwaju, a w końcu zaszył się w Brazylii. Nigdy nie poniósł żadnej odpowiedzialności za czyny, których się dopuścił. Dopiero pod koniec życia został rozpoznany przez Polkę, byłą więźniarkę obozu, która odbyła z nim szczerą rozmowę. Christopher Macht spisał jej wspomnienia i tak powstała "Spowiedź doktora Mengele. Szczera rozmowa z więźniarką z Auschwitz". Dzięki książce możemy dowiedzieć się o tym, jak i dlaczego przeprowadzano w obozie eksperymenty na ludziach i kim właściwie był człowiek, którego nazywano "Aniołem Śmierci".


O autorze

Christopher Macht - niemiecki pisarz o polskich korzeniach, pasjonat tematu II wojny światowej, autor książki "Spowiedź Stalina" oraz trzech części "Spowiedzi Hitlera".

Recenzje (3)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 1/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Slabo,słabo. Czyta się jak broszurę, nic nowego, infantylne pytania i takie tez odpowiedzi. Nie warte publikacji.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nigdy nie interesowałem się zbrodniami wojennymi, jednak recenzje tej książki skłoniły mnie do sięgnięcia po nią! I zdecydowanie było warto, jak dla mnie świetnie napisana i poruszająca książka.

  Przez cały czas wywoływała bardzo silne emocje, głównie te negatywne jak smutek, złość a nawet przerażenie. Ale tego można się spodziewać po tego typu książce i jest to jak najbardziej na plus. Niestety nie byłem w stanie czytać jej ciągiem, musiałem robić przerwy i odpoczywać myślami od niej.

  W książce przedstawiona są przerażające eksperymenty Josefa Mengele, jego wykorzystywanie ludzi oraz działania jakie podejmował. Po tej lekturze wiem, że był to człowiek bez sumienia.

  Warto sięgnąć po nią, żeby przekonać się że to "ludzie ludziom zgotowali ten los".

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Christopher Macht znany jest z książek ukazujących wstrząsającą prawdę zbrodniarzy, którzy w historii świata zapisali się czarnymi literami. Dotychczas poznaliśmy spowiedź Hitlera (w trzech częściach) oraz Stalina. Tym razem autor ukazuje całą prawdę o Josefie Mengele, lekarzu, który zyskał przydomek Anioła Śmierci.

  To ON w największym obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau przeprowadzał na więźniach ekstremalne doświadczenia medyczne. W jego chorym umyśle rodziły się „badania” które w jego przeświadczeniu miały służyć rozwojowi medycyny. Lecz w umyśle, każdego człowieka wychodzą one poza wszelkie ramy człowieczeństwa.

  Christopher Macht w książce „Spowiedź Doktora Mengele. Szczera rozmowa z więźniarką z Auschwitz” przybliża nam wiele faktów, również tych dotychczas nieznanych. Nie da się ukryć, że są one wstrząsające, paraliżujące naszą świadomość wobec okrucieństwa, którego Mengele się dopuścił. Książka ta nie powstałaby, gdyby nie zachowanie czytelnika wcześniejszych książek Christophera Machta. To właśnie ON zainspirowany twórczością Autora, postanowił wysłać do Wydawnictwa Bellona, rękopis rozmowy, jaką jego matka przeprowadziła niegdyś z Josefem Mengele vel Helmutem Gregorem bowiem to jedno z fałszywych nazwisk najbrutalniejszego lekarza w historii ludzkości. Polka po latach spotkała doktora Mengele, który po wojnie wręcz zapadł się pod ziemię, i w tajemnicy przeprowadziła rozmowę, której przebieg możemy teraz poznać.

  Choć Mengele na pierwszy rzut oka, był bardzo miłym i skrytym człowiekiem, to tak naprawdę w swej „działalności” dokonał wiele mrocznych zbrodni. To ON swoimi decyzjami skazał na śmierć bardzo wielu ludzi, dokonując pseudo medycznych eksperymentów. Rozmówczyni doktora tak jak i zapewne każdy z nas nie może pojąć „jak tak przystojny… inteligentny człowiek mógł się ich dopuścić”. Mengele o zgrozo jak sam przyznaje dokonywał ich, gdyż marzyła mu się sława i uwielbienie środowiska naukowego. A czynów tych dokonywał w poszukiwaniu wiedzy. To zatrważające, niewiarygodne! A proszę mi wierzyć, w książce tej znajdziemy wiele faktów, które przyprawią nas o gęsią skórkę. Pytanie tylko, jeśli jego działania miały służyć rozwojowi medycyny, to dlaczego „przed ucieczką z obozu kazał… zniszczyć większość wyników swoich badań, a nawet usunąć marmurowy stół, na którym przeprowadzał… sekcję zwłok”. To jedno z wielu trafnych pytań kobiety, która swą dociekliwością i bezpośredniością punktowała lekarza zwanego Aniołem Śmierci.

  A mocnym punktem tej książki są informacje o badaniach przeprowadzanych na bliźniakach i kobietach w ciąży czy też doświadczenia związane z badaniem ludzkiej wytrzymałości na rażenie prądem. To wszystko przeraża, a opis doprowadzania kobiet do poronienia, to bestialstwo w najgorszej postaci.

  Nie da się ukryć, że ta książka, jest mocna. Mocno trafia do świadomości czytelnika. I bardzo dobrze, gdyż nie można zacierać śladów, które są plamą na historii ludzkości. Miejmy nadzieje, że plamą, której choć już nie spierzemy, nie pojawi się ponownie. A ja przyznam, że Christopher Macht ponownie wykonał kawał solidnej pracy. Czyt-NIK poleca! Czyt-NIK patronuje!

  Zdecydowanie zachęcam do lektury tej książki jak i wcześniejszych z serii „Spowiedź” („Spowiedź Hitlera. Szczera rozmowa z żydem”, „Spowiedź Hitlera 2. Szczera rozmowa 20 lat po wojnie”, „Spowiedź Hitlera 3. Szczera rozmowa o zaginionych skarbach”, „Spowiedź Stalina. Szczera rozmowa ze starym bolszewikiem”). Polecam Waszej uwadze również książkę Anny Lerke „Spowiedź Ewy Braun. W cieniu Hitlera”.

  Za egzemplarz książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Bellona [Adres usunięty]

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Najczęściej kupowane razem
 • -33%
  Przetrwałam. Życie ofiary Josefa Mengele

  Przetrwałam. Życie ofiary Josefa Mengele

  Osobista, wstrząsająca relacja, opowiadająca o niewyobrażalnych cierpieniach, determinacji i miłości w piekle na ziemi. Eva Mozes Kor trafiła do Auschwitz w wieku zaledwie dziesięciu lat. Podczas gdy jej rodzice i dwie starsze siostry zostały zamordowane w komorach gazowych, Eva i jej bliźniaczka...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 21,60 zł 32,00 zł
  w magazynie
 • -27%
  Kobiety z bloku 10. Eksperymenty medyczne w Auschwitz

  Kobiety z bloku 10. Eksperymenty medyczne w Auschwitz

  Nowe, rozszerzone wydanie porażającej opowieści o eksperymentach medycznych, dokonywanych na kobietach w Auschwitz. Medycyna i fanatyzm rasowy - mało zgłębiany rozdział historii obozu Auschwitz, opowiedziany z perspektywy ofiar. Ta historia nie została dotąd należycie zbadana i opisana. Od kwietnia...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 32,89 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -43%
  Położna z Auschwitz

  Położna z Auschwitz

  Przejmująca opowieść o Stanisławie Leszczyńskiej W piekle obozu koncentracyjnego ocaliła tysiące dzieci. Do KL Auschwitz trafia kolejny transport więźniarek. Wśród nich jest położna z Łodzi, która na własną prośbę zaczyna pracę w nieludzkich warunkach: bez wody, podstawowych narzędzi medycznych i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 26,55 zł 46,90 zł
  w magazynie
 • -22%
  Podróż Cilki

  Podróż Cilki

  Kontynuacja bestsellera Tatuażysta z Auschwitz Historia młodziutkiej Cilki, zesłanej po wyzwoleniu na Sybir. Opowieść o cierpieniu i odwadze. O człowieczeństwie i nadziei – nawet w najgłębszych ciemnościach. Kiedy w styczniu 1945 roku, po trwającym blisko trzy lata pobycie w Auschwitz,...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,62 zł 37,90 zł
  w magazynie
 • -29%
  Spowiedź Hitlera

  Spowiedź Hitlera

  Kwiecień, 1945 rok. Do siedziby Adolfa Hitlera na specjalne wezwanie wodza zostaje sprowadzony "Szlachetny Żyd", Eduard Bloch. Ten sam, który przez wiele lat leczył matkę kanclerza Trzeciej Rzeszy, za co Hitler był mu szalenie wdzięczny. Fhrer oznajmia mu, że ten dostąpi niebywałego zaszczytu...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,70 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -27%
  Anioł życia z Auschwitz

  Anioł życia z Auschwitz

  W piekle Auschwitz, do którego trafiali mężczyźni i kobiety, rodziły się także dzieci. Auschwitz ma różne oblicza, lecz jednym z najgorszych i najbardziej tragicznych jest los dzieci, które przychodziły tu na świat. Bezbronne, bez szans na przeżycie. Jednak i tu pojawiały się anioły: położne,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,23 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -27%
  Tajemnica z Auschwitz

  Tajemnica z Auschwitz

  Za każdym numerem wytatuowanym na przedramieniu, kryje się tajemnica. Ta wyszła na jaw dopiero 75 lat po Auschwitz. Czy można być bohaterem i tchórzem zarazem? Fatalnym mężem i jeszcze gorszym ojcem a jednak zasłużonym patriotą? Jaka jest najwyższa cena, którą można zapłacić za Polskę? Stefania...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,23 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -39%
  O chłopcu który poszedł za tatą do Auschwitz

  O chłopcu który poszedł za tatą do Auschwitz

  Numer 1 na liście bestsellerów „,Sunday Times“, Ponad 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w Wielkiej Brytanii Prawdziwa historia poruszająca niczym Tatuażysta z Auschwitz i Chłopiec w pasiastej piżamie Gustav, skromny tapicer polskiego pochodzenia, i jego nastoletni syn Fritz byli Żydami. W Austrii...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,39 zł 39,99 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -11%
  Spowiedź Hitlera 2. Szczera rozmowa po 20 latach

  Spowiedź Hitlera 2. Szczera rozmowa po 20 latach

  W 2009 ROKU NAUKOWCY USTALILI, ŻE RZEKOMA CZASZKA HITLERA ZE ŚLADAMI POSTRZAŁU NALEŻAŁA DO KOBIETY. NIE MA ANI JEDNEGO ŚWIADKA JEGO SAMOBÓJSTWA. JÓZEF STALIN DO SWOICH OSTATNICH DNI TWIERDZIŁ, ŻE HITLER ŻYJE. W naukowcy 2009 roku wykluczyli, by przywieziona do Moskwy w 1946 roku i przechowywana...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 32,84 zł 36,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -31%
  Tatuażysta z Auschwitz

  Tatuażysta z Auschwitz

  Powieść oparta na faktach Prawdziwa historia Lalego Sokołowa, który tatuował numery na przedramionach więźniów osadzonych w Auschwitz. Milczał przez ponad pół wieku, tuż przed śmiercią zdecydował się opowiedzieć swoje losy. Tatuażysta z Auschwitz to właśnie opowieść Sokołowa, którą usłyszała i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,07 zł 34,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Spowiedź Hitlera 5/5 Nasza cena:
24,70 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spowiedź Hitlera

Kwiecień, 1945 rok. Do siedziby Adolfa Hitlera na specjalne wezwanie wodza zostaje sprowadzony "Szlachetny Żyd", Eduard Bloch. Ten sam, który przez wiele lat leczył matkę kanclerza Trzeciej Rzeszy, za co Hitler był mu szalenie wdzięczny. Fhrer oznajmia mu, że ten dostąpi niebywałego zaszczytu...
Spowiedź Goebbelsa 5/5 Nasza cena:
27,61 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spowiedź Goebbelsa

Joseph Goebbels był prawą ręką Adolfa Hitlera od lat 20. XX w. aż do jego samobójczej śmierci 30 kwietnia 1945 roku. Bez tego błyskotliwego mówcy i mistrza propagandy politycznej (to ON stworzył dewizę, że „kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą”) Hitlerowi byłoby dużo trudniej zdobyć...
Spowiedź syna Hitlera 5/5 Nasza cena:
32,84 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spowiedź syna Hitlera

Adolf Hitler miał wiele tajemnic. Jedna z nich ma dzisiaj dokładnie dziewięćdziesiąt sześć lat. I od dawna mieszka w Polsce! To jednak nie wszystko. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze tajemnicza liczna 18. z serią morderstw w tle. To szczera opowieść o Adolfie Hitlerze z perspektywy jego...
Spowiedź Stalina. Szczera rozmowa ze starym... 5/5 Nasza cena:
26,12 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spowiedź Stalina. Szczera rozmowa ze starym...

Książka ociekająca seksem i alkoholem. Szczera rozmowa z człowiekiem, z rozkazu którego zginęło najwięcej ludzi na świecie w minionym stuleciu. Dwukrotnie nominowany do Nagrody Nobla, do tego człowiek Roku według tygodnika ?Time?. Znany nie tylko z brutalności, ale i również z miłości do dzieci....
Spowiedź Hitlera 2. Szczera rozmowa po 20 latach 0/5 Nasza cena:
32,84 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spowiedź Hitlera 2. Szczera rozmowa po 20 latach

W 2009 ROKU NAUKOWCY USTALILI, ŻE RZEKOMA CZASZKA HITLERA ZE ŚLADAMI POSTRZAŁU NALEŻAŁA DO KOBIETY. NIE MA ANI JEDNEGO ŚWIADKA JEGO SAMOBÓJSTWA. JÓZEF STALIN DO SWOICH OSTATNICH DNI TWIERDZIŁ, ŻE HITLER ŻYJE. W naukowcy 2009 roku wykluczyli, by przywieziona do Moskwy w 1946 roku i przechowywana...
Spowiedź Hitlera 3. Szczera rozmowa o zaginionych skarbach 5/5 Nasza cena:
27,61 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spowiedź Hitlera 3. Szczera rozmowa o zaginionych skarbach

Tej książki nie sposób przeoczyć! Adolf Hitler przerywa milczenie na temat skarbów, "złotego pociągu“, i innych tajemnic Trzeciej Rzeszy! Wielu z nas pragnie wiedzieć, gdzie zostały ukryte nazistowskie skarby. Do tej pory nie odnaleziono np. Bursztynowej Komnaty czy licznych skrzyń wypełnionych...
eBook Spowiedź Hitlera 3. Szczera rozmowa o zaginionych skarbach mobi epub 0/5 Nasza cena:
30,18 zł 35,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Spowiedź Hitlera 3. Szczera rozmowa o zaginionych skarbach mobi epub

Tej książki nie sposób przeoczyć! Adolf Hitler przerywa milczenie na temat skarbów, ?złotego pociągu? i innych tajemnic Trzeciej Rzeszy! Wielu z nas pragnie wiedzieć, gdzie zostały ukryte nazistowskie skarby. Do tej pory nie odnaleziono np. Bursztynowej Komnaty czy licznych skrzyń wypełnionych...
eBook Spowiedź doktora Mengele mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,75 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Spowiedź doktora Mengele mobi epub

Gdy na rampę kolejową niemieckiego obozu Auschwitz-Birkenau wjeżdzął pociąg z nowymi więźniami, wśród esesmanów bijących i popychających, kogo popadnie, oraz towarzyszących im agresywnych wilczurów przechadzał się on ? oficer SS w eleganckim, odprasowanym mundurze, w lśniących butach i siodłatej...
eBook Spowiedź Goebbelsa mobi epub 0/5 Nasza cena:
28,05 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Spowiedź Goebbelsa mobi epub

Joseph Goebbels był prawą ręką Adolfa Hitlera od lat 20. XX w. aż do jego samobójczej śmierci 30 kwietnia 1945 roku. Bez tego błyskotliwego mówcy i mistrza propagandy politycznej (to on stworzył dewizę, że ?kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą?) Hitlerowi byłoby dużo trudniej zdobyć...
eBook Spowiedź Stalina. Szczera rozmowa ze starym bolszewikiem mobi epub 0/5 Nasza cena:
24,65 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Spowiedź Stalina. Szczera rozmowa ze starym bolszewikiem mobi epub

Książka ociekająca seksem i alkoholem. Szczera rozmowa z człowiekiem, z rozkazu którego zginęło najwięcej ludzi na świecie w minionym stuleciu. Dwukrotnie nominowany do Nagrody Nobla, do tego człowiek Roku według tygodnika ?Time?. Znany nie tylko z brutalności, ale i również z miłości do dzieci....
Zagadka Iny Benity. AK-torzy kontra kolaboranci 0/5 Nasza cena:
35,51 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zagadka Iny Benity. AK-torzy kontra kolaboranci

Na czym dokładnie polegała szpiegowska działalność artystów teatrów jawnych? Dlaczego po wojnie spotkali się z ostracyzmem i oskarżeniami o kolaborację? Jak wyglądały wojenne i powojenne losy najbardziej tajemniczej polskiej aktorki Iny Benity? Książka „AK-torzy Komedii i zagadka Iny Benity”...
Kolekcjonerka zbrodni 0/5 Nasza cena:
30,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kolekcjonerka zbrodni

Zbrodnie okrutne, z nagłego porywu lub przypadkowe, sąsiedzkie. Młotkiem, pilnikiem, drutem. Na polskiej wsi, pod lasem, w opłotkach. Takie właśnie przypadki „,kolekcjonuje“, młoda blogerka, sama będąca mieszkanką małej miejscowości. Dociera do policyjnych akt i prasowych doniesień, zamieszcza na...
Wybrane bestsellery
Urth Nowego słońca 0/5 Nasza cena:
45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Urth Nowego słońca

Naprawdę mam na imię Severian. Przyjaciele, których nigdy nie miałem zbyt wielu, nazwali mnie Severianem Kulawym. Żołnierze, których niegdyś miałem mnóstwo, choć nie aż tak wielu, jakbym chciał, nazywali mnie Severianem Wielkim. Nieprzyjaciele, którzy mnożyli się jak muchy na bitewnych polach...
She Drives Me Crazy 4/5 Nasza cena:
26,49 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

She Drives Me Crazy

Queerowa komedia romantyczna o miłości licealnych nemezis – koszykarki i czirliderki! Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok. Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny,...
Nic wam nie jestem winna 5/5 Nasza cena:
28,78 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic wam nie jestem winna

Takie książki zmieniają świat. Feministyczna, świeża, inspirująca opowieść o tym, co się dzieje, gdy dziewczyna naprawdę (naprawdę) postanawia być sobą. Izzy jest bohaterką, jakiej nie znacie: odważna, uczciwa, ostra i piekielnie zabawna. Jako młoda, ambitna komiczka i standuperka nie boi się...
Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
53,24 zł 60,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Knox 5/5 Nasza cena:
27,42 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna wpada w tarapaty, Knox postanawia ją ratować. Widok Caroline sprawia, że demony wracają, a on z powodów, których sam nie rozumie, zabiera ją...
LEGO Creator Super Robot 31124 5/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Creator Super Robot 31124

Futurystyczna zabawa trzema zabawkami w jednej — Super Robotem do przebudowywania Fani LEGO® w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, odgrywając futurystyczne historie z zestawem Creator 3 w 1 Super Robot (31124). Model ma ruchomą głowę, nogi, stopy, ramiona i ręce, a na jego plecach...
LEGO Friends Karetka kliniki dla zwierzątek 41694 0/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Friends Karetka kliniki dla zwierzątek 41694

Zabawkowa karetka weterynaryjna do nauki budowania dla dzieci Zestaw LEGO® Friends Karetka kliniki dla zwierzątek (41694) pomoże czterolatkom i starszym dzieciom w nauce budowania z klocków podczas zabawy w ratowanie zwierzaka. Dzieci pomogą choremu pieskowi i dowiedzą się, że przyjaciele zawsze...
LEGO Creator Uliczna wyścigówka 31127 5/5 Nasza cena:
67,49 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Creator Uliczna wyścigówka 31127

Pełne emocji wyścigi z uliczną wyścigówką do przebudowywania Fani superszybkich aut mogą się ścigać po ulicy lub torze pojazdami z imponującego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Creator 3 w 1 Uliczna wyścigówka (31127). Dzieci w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, inscenizując wyścigi...
Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel 0/5 Nasza cena:
50,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel

Lalka Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Te zestawy Barbie Color Reveal kryją aż sześć niespodzianek! W każdym z nich jest lalka Chelsea z kolorowym syrenim ogonem, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy - pociągnij za pasek, aby usunąć...
Mega Bloks Radiowóz patrolowy Chase’a Mattel 0/5 Nasza cena:
38,24 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Radiowóz patrolowy Chase’a Mattel

Mali konstruktorzy mogą ruszyć do akcji z zestawem konstrukcyjnym Psi Patrol Radiowóz patrolowy Chase’a, w którym jest 1 figurka Chase’a do ustawiania w różnych pozach i 9 miniklocków oraz elementów specjalnych. Zbuduj radiowóz Chase’a i posadź figurkę za kierownicą, aby wyruszyć na patrol. Potem...
Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka 0/5 Nasza cena:
53,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka

Dzieci pokochają budowanie własnej Spycharko-betoniarki Rubble’a inspirowanej animacją „Psi Patrol Film”. W tym zestawie konstrukcyjnym jest 1 figurka Rubble’a do ustawiania w różnych pozach i 16 małych klocków wraz z elementami specjalnymi. Mały budowniczy może złożyć spycharko-betoniarkę z...
Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy 5/5 Nasza cena:
35,79 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy

Teraz matura. Zbiór zadań i zestawów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym to publikacja przygotowująca do egzaminu maturalnego, pozwalająca na przećwiczenie wszystkich umiejętności sprawdzanych na maturze:– umożliwia zapoznanie się z zadaniami typu maturalnego dzięki pogrupowanym...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula