Śpiewaczka

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
288
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 25,42 zł
Nasza cena: 26,60 zł 38,00 zł Taniej o: 30%

Artystka, dla której zbrodnia stała się kolejną sceną.

Zabiła. Teraz stara się uniknąć kary. Kto rozwikła sprawę śpiewaczki?

Thriller psychologiczny napisany przez cenionego psychiatrę i biegłego sądowego. Zaczyna z wysokiego C i ani na moment nie odpuszcza.

Śpiewaczka Eliza Kantecka jest największą gwiazdą Opery Nova w Bydgoszczy. Właśnie przygotowuje się do głównej roli w Tosce Pucciniego. Artystka robi jednak coś, czego nie spodziewa się nikt. Z zimną krwią, krok po kroku realizuje swój plan. Dopracowany w każdym szczególe, precyzyjnie rozpisany jak mistrzowska partytura…

Błyskawicznie przecięła Krugerowi lewą tętnicę szyjną. Jeszcze minutę temu rozmawiali przyjaźnie i śmiali się przy kieliszku koniaku, a teraz jego oczy przybrały wyraz wielkiego zdziwienia, jakby chciał powiedzieć: Nic z tego nie rozumiem, przecież jest tak miło. Zamiast głosu wydał jednak charczący dźwięk i złapał się za krwawiącą szyję.

Eliza morduje właściciela antykwariatu, następnie sama dzwoni na policję i oddaje się w ręce wymiaru sprawiedliwości.

Dlaczego utalentowana śpiewaczka tak starannie zaplanowała tę zbrodnię? Czy uda się jej oszukać śledczych i uniknąć kary? Co tak naprawdę kryje się za jej mistrzowską grą?

Rozpoczyna się wciągający spektakl pełen kłamstw i manipulacji. Zaglądamy do aresztu i na oddział psychiatrii sądowej. Śledzimy pracę prokuratorów i biegłych. Jednocześnie wchodzimy w głąb ludzkiego umysłu. To, co odkryjemy w jego najmroczniejszych zakamarkach, zmrozi krew w żyłach największym miłośnikom thrillerów.


Opinie o książce

„Śpiewaczka” trzyma w napięciu aż do wielkiego finału. Brava!

Małgorzata Walewska

Fenomenalna powieść! Mocny i wyrazisty głos na polskiej scenie kryminalnej.

Robert Małecki

Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  13 z 24 osób uznało recenzję za przydatną

  Największa gwiazda bydgoskiej opery zaprasza na swój solowy występ! Nie liczy na oklaski. Stawką jest jej wolność. Skorzystasz z zaproszenia?

  Powieść zaskakuje od pierwszych stron. Zaskakuje nie tyle zbrodnią popełnioną z zimną krwią, co jej pobudkami, a właściwie ich brakiem. Bo jest ciało, narzędzie zbrodni, podejrzana, brakuje tylko, czy może aż, motywu. Wraz z panią prokurator i lekarzami psychiatrii próbujemy dociec, dlaczego doszło do zbrodni, czemu ta dobrze zapowiadająca się młoda śpiewaczka popełniła morderstwo.

  Jednak startujemy z zupełnie innej pozycji wyjściowej. Bo czytelnik wie, że kobieta próbuje manipulować organami ścigania i lekarzami. Mimo to, pytania kłębią się w głowie. Jaki mogła mieć motyw? Czy podczas popełnienia zbrodni była niepoczytalna? Swym czynem przekreśla przecież wspaniale rokującą karierę i grozi jej wieloletnia kara więzienia. Jak sprawdzi się w roli życia, w której nagrodą jest wolność?

  Stopniowo zaglądamy w przeszłość, zarówno tą podszytą zapachem starych woluminów, strachu i zbrukanej niewinności, jak i sięgającą słonecznego Rzymu, którego klimat przyćmiewa mroczna strona jego mieszkańców. Zaglądamy też w jałowe życie śpiewaczki, skupione na pracy i karierze, samotne, determinowane lękiem przed zbliżeniem z inną osobą. Zagłębiamy się w psychikę postaci, dotykamy kwestii moralnych związanych ze sprawiedliwością i karą za popełnioną zbrodnię. Czy zawsze możemy liczyć na temidę? Czy w obliczu jej nieudolności i sprzedajności powinniśmy wziąć sprawy w swoje ręce, a może jednak zaniechać destrukcyjnych działań?

  Wątki poboczne poruszające problemy społeczne, mniej istotne dla fabuły, ale budujące klimat książki i realizm postaci momentami budziły równie silne emocje. Niezgoda na niesprawiedliwość, nepotyzm i towarzysząca bohaterom bezsilność przebijają z kart powieści. Przytłacza brak wyrzutów sumienia, a jedynie strach przed poniesieniem konsekwencji czynu.

  To powieść o ludzkich tragediach i wyborach, które w ich obliczu podejmują. Kiedy kierowani podobnymi pobudkami decydują inaczej. Historia niebanalna i szalenie wciągająca. Dająca wiele do myślenia, pozostawiająca czytelnika z buzującymi emocjami, ale i uśmiechem na ustach. Po kolejne książki autora sięgnę bez wahania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  13 z 25 osób uznało recenzję za przydatną

  Eliza Kantecka jest najbardziej podziwianą śpiewaczką Opery Nova w Bydgoszczy.

  Artystka razem z rozpoczęciem przygotowań do głównej roli w “Tosce” Pucciniego zaczyna swój świetnie przemyślany krwisty plan. Eliza z zimną krwią morduje właściciela antykwariatu po czym dzwoni na policję i pokornie wsiada do radiowozu gotowa na wymiar sprawiedliwości. Tu rozpoczyna się rola życia Elizy do której przygotowywała się od dawna, pełna manipulacji i kłamstw. Nikt oprócz śpiewaczki nie wie jaka jest prawda i co siedzi w jej utalentowanej głowie.

  .

  “Śpiewaczka” to debiut autora, niesamowicie udany debiut!

  Historia wciąga od pierwszej strony i zostaje tak do ostatniej! Podczas czytania w głowie czytelnika pojawia się coraz więcej pytań, a główna bohaterka pomimo tego, że znamy jej myśli, manipuluje również nami. Nie chcę wam więcej zdradzać, żebyście sami mogli odkryć krok po kroku tajemnicę ukrytą w tej książce.

  Powiem wam tylko tyle. “Śpiewaczka” to warta uwagi pozycja, która pochłonie was bez reszty 💣

  Polecam!

  Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Literackie , a autorowi gratuluję debiutu! ❤

  ~

  sylwiaczyta

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  13 z 25 osób uznało recenzję za przydatną

  Wydawnictwo Literackie i Opera w Bydgoszczy zapraszają!

  🎭 Giacomo Puccini TOSCA

  🎭 Dyrekcja artystyczna: Maciej Klimarczyk

  🎭 Rola główna: Eliza Kantecka

  🎭 Premiera: 19 maja

  Zapraszam Was na świetny spektakl. Główny reżyser @dr_klimarczyk wykonał kawał świetnej roboty swoim debiutem! Jestem pod dużym wrażeniem!

  Zwłaszcza, że nigdy nie czytałam thrillera "od tyłu".

  Już na pierwszych stronach czytamy jak główna bohaterka Eliza zabija swoją ofiarę - właściciela antykwariatu Pana Krugera. Wszystko ma dokładnie zaplanowane... A kiedy przyjeżdża po nią policja, którą wcześniej sama wezwała zaczyna się szukanie motywu...

  Dlaczego Eliza zabiła i teraz chce udowodnić swoją niewinność?

  Kto jej uwierzy?

  Przecież doskonale wszystko miała zaplanowane i czytamy o tym jak to ONA zabija swoja ofiarę...

  A może to dobrze zaplanowany spektakl, a Eliza odgrywa w nim swą rolę?

  Kobieta przez cały czas jest narratorem w tej historii. I wszystkie przedstawiane fragmenty z jej życia poznajemy z perspektywy:

  - psychiatry

  - ordynatora

  - psychologa

  - prokuratora

  Kto z nich rozstrzygnie sprawę śpiewaczki operowej?

  Czy Eliza tak dobrze odegrała swoją rolę i zostanie uznana za niepoczytalną?

  Jak historia kobiety wpłynęła na ten czyn?

  Na te i inne nurtujące Was pytania znajdziecie odpowiedź w debiucie Pana Macieja!

  Polecam!

  "Publiczność składająca się z psychiatrów, psychologów, prokuratora wystawiła najlepszą recenzję..."

  Spektakl zakończony.

  Jak się skończył?

  Szokująco!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  13 z 25 osób uznało recenzję za przydatną

  Eliza jest jedną z największych gwiazd operowych w Polsce. W chwili obecnej przygotowuje się do roli w „Tosce” Pucciniego. Eliza często po pracy zaglądała do antykwariatu, który prowadził Kruger. Gdy dowiedział się o roli w „Tosce”, zwierzył się kobiecie, że posiada cenne listy słynnego Pucciniego i zaprasza ją do domu w celu ich obejrzenia. Eliza zgodziła się, jednak w tej chwili starannie zaczęła obmyślać plan pozbycia się staruszka. Z zimną krwią zamordowała Witolda, po czym sama po kilku godzinach zadzwoniła na policję. Pytań na tę chwilę nasuwa się wiele… Dlaczego tak słynna śpiewaczka świadomie przekreśliła swoją karierę? Dlaczego dopuściła się tego czynu? Czy uda jej się oszukać wymiar sprawiedliwości i uniknąć kary?

  Z kolei w drugiej części możemy prześledzić przeszłość antykwariusza, zobaczyć jakim był człowiekiem, aż do schyłku jego życia. Taki zabieg czasowy pozwala nam zrozumieć motywy naszej bohaterki i odpowiedzieć na pytania zadane wyżej.

  Przede wszystkim… wow! Uwierzycie, że jest to debiutancka powieść Autora? Ja nie mogę wyjść z podziwu! Jest to naprawdę świetnie skonstruowany kryminał, który zostawia po sobie tyle niedopowiedzeń… Nie można być tutaj niczego pewnym, ponieważ wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie! Za chwilę dochodzą nowe fakty, wydarzenia i bohaterowie, a zagadki się mnożą, odpowiedzi jednak brak. Tego właśnie oczekuję od takich gatunków jak kryminał czy thriller! Majstersztyk!

  Autor książki jest psychiatrą i biegłym sądowym, czego nie da się nie zauważyć, czytając Śpiewaczkę. Spora część książki to właśnie wnikliwa i dokładna analiza psychiatryczna bohaterki, a także spora dawka wiedzy odnośnie poczytalności sprawcy. Intryga jest bardzo dobrze przemyślana i naprawdę nieszablonowa! Podczas czytania mamy okazję odwiedzić więzienie, oddział psychiatrii sądowej, zgłębicie wiedzę o upojeniu prostym i patologicznym, a także poznacie szereg psychiatrów i biegłych sądowych. Zobaczycie także mistrzowskie taktyki manipulacyjne, bo chociaż wiemy co się stało i kto stoi za morderstwem – napięcie nie opuszcza nas do ostatniej strony.

  Historia jest nietuzinkowa, ciągle wiruje mi w głowie i chciałabym więcej! Jak to z debiutami bywa, są lepsze i gorsze. Śpiewaczka jest zdecydowanie debiutem udanym, fenomenalnym wręcz. Autor wszedł na scenę literacką z mocnym przytupem, a mnie nie pozostaje nic innego, jak czekać na jego kolejne dzieła! Polecam! Wypatrujcie jej w księgarniach – premiera już 19 maja!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Fenomenalna powieść! Mocny i wyrazisty głos na polskiej scenie kryminalnej" Robert Małecki

  Gdy dostałam tajemniczego maila od wydawnictwa literackiego z polecajką samego Roberta Małeckiego zapragnęłam dowiedzieć się o jaką książkę chodzi. Jest to debiut pana Macieja Klimarczyka o tytule "Śpiewaczka". Dodatkowym atutem zachęcającym mnie do sięgnięcia po tę książkę są zdarzenia dziejące się w Bydgoszczy! Mieszkam godzinę drogi od tej miejscowości i od czasu do czasu tam bywam, więc dość dobrze mi są znane miejsca opisane w kryminale.

  Znana śpiewaczka operowa popełniła morderstwo. Chce uniknąć kary. Prokurator Zakliczyńska bada tę sprawę i podejrzewa ukryty motyw. Jednak czy uda jej się odkryć prawdę? Czy panna Kantecka, nasza diva, swoim dopracowanym planem przechytrzy organy ścigania?

  Od początku czytania książki gdzieś z tyłu głowy zrodziło mi się pytanie: Czemu ona to zrobiła? I przyznaję, że z początku myślałam nad bardzo płytkimi pobudkami. Mianowicie, uważałam, że nasza gwiazda Opery tak mocno się wczuwa w przygotowanie do roli, iż popełniła zbrodnię by sprawdzić jak to jest. Mało tego, bohaterka sądziła, że jest zdolna oszukać śledczych, którzy badają sprawę. Jakie było moje zdumienie gdy jej plan zaczął działać. Następnie cofamy się w przeszłość by dowiedzieć się, co skłoniło główną bohaterkę do tego morderczego czynu. I naprawdę nie spodziewałam się tego czego się dowiedziałam. Wszystko powoli stało się jasne. Uważam, że autor świetnie to zaplanował. Tematy, które poruszył w książce były dla mnie zaskoczeniem. Powieść nabrała przez to ciężkiego i wyrazistego charakteru. I szczerze napiszę, że to bardzo dobry debiut. Owszem, brakuje trochę płynności w pisaniu, odczucia, że książka sama się czyta, ale poza tym nie mam się do czego przyczepić. Zakończenie pozostawia nas z małym niedosytem. Można spekulować jak finalnie sprawa się rozwiązała. Bardzo się cieszę, że skusiłam się na tę książkę. Uważam, pan Klimarczyk jeszcze namiesza na naszym rynku książkowym.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Fajrant 0/5 Nasza cena:
31,37 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fajrant

Współczesna polska odyseja. Powieść o pokoleniu prekariuszy, które na własnej skórze doświadczyło jasnej i ciemniej strony otwierającego się świata. Wykształcony trzydziestolatek, bez realnych perspektyw na przyszłość, po sześciu latach spędzonych w Anglii na emigracji zarobkowej wraca z dwójką...
Światełko 0/5 Nasza cena:
19,04 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Światełko

W nowym cyklu utworów lirycznych Piotr Szewc opisuje pozornie zwyczajne zdarzenia uważnie i rzeczowo, z czułością i dyskrecją, bez artystycznej ostentacji. Nie lekceważy najmniejszego sygnału płynącego ze świata, znaku ze strony życia. Pisarz nie przestał i tu być prozaikiem ? jego teksty oscylują...
Ja wam pokażę 4/5 Nasza cena:
27,20 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja wam pokażę

Kontynuacja przebojowych powieści Nigdy w życiu! i Serce na temblaku.Życie Judyty nareszcie zaczyna przybierać wymarzone kształty: szykuje się ślub, szef zaskakuje awansem, a Tosia stoi u progu dorosłości. Wyjazd ukochanego na stypendium, eksmąż bohaterki oraz "cudowne rady" osób trzecich wystawią...
Osobnik 0/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Osobnik

Czytanie "Osobnika" nie jest jak gładki rajd nowoczesnym samochodem po autostradzie. To szalony pęd, wóz drabiniasty puszczony samopas z góry, gnający przez  orne pola, miedze, rżyska, chaszcze i zarośla. Każdy wybój zaskakuje, każda następna przeszkoda rozśmiesza albo przeraża. I nie możesz się...
Cyberiada 0/5 Nasza cena:
27,97 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cyberiada

Nowa edycja popularnej książki Stanisława Lema, którą autor uważa za swój prywatny wkład w poetykę literatury science fiction. Nikt bowiem nie skrzyżował w taki sposób przyszłościowej fantastyki z baśnią i filozoficzną powiastką, nikt nie sporządził takiego stopu materii "naukowo-technicznej” z...
Tatowanie 5/5 Nasza cena:
31,43 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tatowanie

Jak tatuje Krystian Hanke – autor audycji „Projekt Tata” Nie jestem najlepszym ojcem na świecie – pisze Krystian Hanke. I ta odwaga przyznania się do niedoskonałości, chwilowej bezradności, ciągłej nauki, odklejenia, czyni z jego książki niezwykłą lekturę. Ni to poradnik, ni dziennik –...
Wyszłam za komunistę 0/5 Nasza cena:
38,17 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyszłam za komunistę

Historia wzlotu i upadku Iriego Ringolda, amerykańskiego dryblasa, który zaczyna od kopania rowów w latach trzydziestych w Newark, by stać się radiową sławą w latach czterdziestych. W czasach tryumfu staje się zagorzałym, nieustraszonym zwolennikiem „postępowych” haseł politycznych. Żeni się z Evą...
Tam gdzie nie sięga już cień 5/5 Nasza cena:
32,30 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tam gdzie nie sięga już cień

NAJDŁUŻSZY CIEŃ ZOSTAWIAJĄ CI, KTÓRYCH KOCHALIŚMY NAJMOCNIEJ Tej książki nie można czytać obojętnie! Znakomite dialogi, świetnie zbudowane postaci, zaskakująca fabuła i wielkie emocje. Mocne studium skomplikowanych relacji uczuciowych. Inka, młoda graficzka, pracująca w warszawskiej galerii,...
Strażnik rzeczy zagubionych 5/5 Nasza cena:
28,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Strażnik rzeczy zagubionych

Pełna magii i humoru powieść o tym, że każdy z nas chciałby zostać odnaleziony. O sile przyjaźni i miłości, o zbiegach okoliczności przynoszących nadzieję i drugich szansach, które należą się każdemu. Starzejący się pisarz, Anthony Peardew, po śmierci ukochanej żony zaczyna zbierać i katalogować...
Król jaskrawe gatki i podły imperator 5/5 Nasza cena:
23,80 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Król jaskrawe gatki i podły imperator

Oto Król Jaskrawe Gatki! Najbardziej cwany, najbardziej łebski i najkoszmarniej sympatyczny bohater książek dla dzieci! Czekoladowy kurs władzy dla każdego małego czytelnika (i niejednego rodzica)! Edwin nie jest zwyczajnym chłopcem. Jest królem – ma tron, złotą koronę, prawdziwą zbroję, zamek z...
Ludzie ludzie 5/5 Nasza cena:
27,97 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ludzie ludzie

Dlaczego bywamy kłótliwi, wścibscy i nieokrzesani? Dlaczego tak trudno znosimy przywary innych ludzi? Czy złych nawyków można się oduczyć? Ludzie, ludzie... to "pisany gabinet terapeutyczny", w którym każdy zostanie wysłuchany i znajdzie radę dla siebie. Tym razem sławna psycholog Ewa Woydyłło...
Zaczaruj mnie 5/5 Nasza cena:
34,96 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaczaruj mnie

Od czasów serialu Przyjaciele nie opowiedziano takiej historii o przyjaźni! Literacki debiut Karoliny Frankowskiej, która stworzyła serialową prawniczkę Agatę Przybysz uwielbianą przez miliony widzów. Teraz opowie nową, wciągającą historię - poznajcie Zosię, Bartka i Kaśkę. Świeżo upieczona...
Wybrane bestsellery
Wyzwolony. Nowe oblicze Greya. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana. Tom 6 5/5 Nasza cena:
26,58 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyzwolony. Nowe oblicze Greya. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana. Tom 6

E.L. James powraca do zmysłowej serii Pięćdziesiąt twarzy Greya, historii miłosnej, która podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. Serdecznie zapraszamy na ślub dekady: Christian Grey uczyni Anastasię Steele swoją żoną. Tylko czy na pewno jest dobrym materiałem na męża? Ojciec...
Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7 0/5 Nasza cena:
24,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7

Czy szalona miłość w czasach zarazy potrafi uratować to, co w życiu najcenniejsze? Znana z "Perskiej kobiecości" Joanna, po kolejnym nagłym wyjeździe z Bali, gdzie planowała wspólną przyszłość z Richardem, zmuszona jest do życia z nieustannie gnębiącym ją mężem. Nagły wybuch pandemii i związane z...
Chechło 5/5 Nasza cena:
22,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chechło

Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu swoje ciemne interesy. Na przykład takich jak Luca. Inni, tacy jak Marcin i Paulina, woleliby pewnie zjawić się tam z własnej woli i w nieco...
Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 0/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4

Już nie była jego ptaszyną. Stała się feniksem, który odrodził się z popiołów. Celia i Edward pokonali wspólnie wiele przeszkód. Choć to, co połączyło ich na początku, było podszyte mrocznymi intencjami, teraz ich relacja stała się naprawdę głęboka. Wspólnie dokonana zemsta okazał się dokładnie tak...
Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie 5/5 Nasza cena:
25,19 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną...
Wielka księga Kici Koci 0/5 Nasza cena:
28,97 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga Kici Koci

Zbiór najciekawszych przygód ulubienicy maluchów w jednym tomie! W tym wyjątkowym wydaniu czytelnicy znajdą znane i lubiane historie rezolutnej kotki, która każdego dnia poznając świat, przeżywa duże i małe przygody. W tomie znajdują się opowiadania: „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, „Kicia Kocia...
Sezonowe Alaantkowe BLW 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezonowe Alaantkowe BLW

Nowa książka autorek najpopularniejszego polskiego bloga o rozszerzaniu diety niemowląt i żywieniu dzieci! Sto świeżych jak sezonowe potrawy przepisów i jak zawsze sto procent pewności, że wszystko się uda! Joanna Anger i Anna Piszczek proponują tym razem przepisy dla całej rodziny powiązane z...
Odwróć wzrok 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odwróć wzrok

Królowa psychologicznego suspensu powraca! Najnowszy thriller z nadinspektorem Tomem Douglasem. Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć, bo cię zniszczy. Nie walcz z nim, bo cię pokona. Uciekaj. Nigdy nie pozwól mu się odnaleźć. Myślałam, że jestem bezpieczna, ale się myliłam. Jestem już tutaj...
Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2

Stawka jest jeszcze wyższa, czarownice bardziej zabójcze, a romans niezmiennie gorący! Z niecierpliwością wyczekiwana kontynuacja „Gołębia i węża”, która stała się natychmiastowym bestsellerem New York Timesa i IndieBound. Idealna dla fanów Sarah J. Maas! Po uniknięciu śmierci z rąk Dames Blanches,...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Gryfonów. Pamiętasz misję ratunkową Weasleyów? A przyjęcie w rocznicę śmierci? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu....
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin

Kolejny tom w edycji specjalnej z okazji dwudziestolecia pierwszego wydania książki Harry Potter i Komnata Tajemnic to okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Ślizgonów. Pamiętasz pojedynek profesora Snape’a z Gilderoyem Lockhartem? A spojrzenie bazyliszka? Ta edycja zawiera...
Ring 5/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula