Śmiertelne kłamstwa

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 27
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
376
Inne wersje (1)
Outlet, Książka, op. miękka
za 19,95 zł
Nasza cena: 25,12 zł 39,90 zł Taniej o: 37%

Sięgnij po książkę pod tytułem "Śmiertelne kłamstwa”, którą napisała Sarah A. Denzil i przekonaj się, czy prawda rzeczywiście zawsze wychodzi na jaw!

Utrzymanie sekretu stanowi dla większości osób ogromne wyzwanie. Pokusa podzielenia się z kimś interesującą nowiną jest niezwykle silna. Równie trudne jest powstrzymywanie się przed wyjawieniem drugiemu człowiekowi swoich podejrzeń i wątpliwości, które wzbudza w nas skrywana tajemnica.

Rosie i Heather to dwie siostry, które różnią się od siebie tak bardzo jak to tylko możliwe. Rosie to dusza towarzystwa, której nigdy nie opuszcza energia i motywacja do stawiania czoła nowym wyzwaniom. Z kolei Heather zawsze była cicha, rozsądna i nieśmiała. Mimo tego wspaniale się ze sobą dogadywały i były sobie niezwykle bliskie. Wszystko zmieniło się pewnej nocy, gdy niewielkim miasteczkiem, które zamieszkiwały, wstrząsnęła szokująca wieść o zaginięciu Samuela, młodzieńczej miłości Heather i przyjaciela Rosie.

Młodsza z sióstr nigdy nikomu nie wyjawiła, że tamtej pamiętnej nocy widziała, jak Rosie niepostrzeżenie wraca do domu. Przerażona, brudna i niespokojna. Ich relacje ulegają ochłodzeniu, a życiowe drogi się rozchodzą. Gdy dziesięć lat później ponownie spotykają się w rodzinnym domu, powracają mroczne wspomnienia. Co tak naprawdę spotkało Samuela?


O autorce

Sarah A. Denzil, autorka, to popularna brytyjska pisarka, która zasłynęła dzięki swoim publikacjom w takich gatunkach literackich, jak kryminał, literatura sensacyjna oraz thriller. Z powodzeniem tworzy powieści, które posiadają misternie skonstruowaną fabułę, wyrazistych bohaterów i wiele zwrotów akcji. Dotychczas opublikowała już m.in.: "Ktoś musi umrzeć”, "Jedyne dziecko”, "Morderczyni”, czy "Milczące dziecko”.

Recenzje (27)
 1. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Moim ulubionym gatunkiem literackim są thrillery psychologiczne i kryminały… Gatunki te są najbliższe mojemu sercu. Powieści te to z jednej strony krwawe opisy zbrodni, przemoc, złożone portrety psychologiczne zabójców, z drugiej zaś łamigłówka i niezły trening dla mózgu. Uwielbiam ten dreszczyk emocji towarzyszący opisom zbrodni, tajemniczy i mroczny klimat powieści ociekający brutalnością. . Emocje sięgające zenitu gdy poznajemy mordercę, bądź wydaję się nam, że rozwikłaliśmy zagadkę kryminalną a autor daje nam kuksańca w bok wprowadzając nagły zwrot akcji. Uwielbiam wgryzać się w rozbudowane profile psychologiczne bohaterów i razem z nimi przezywać pełen wachlarz emocji. Zdarza się, że z nadmiaru wrażeń odkładam książkę (wstyd się przyznać ale zdarzyło mi się rzucić książką o ścianę), by za chwilę głodna emocji powrócić z jeszcze większą atencją do czytania.

  Po książkę „Śmiertelne kłamstwa” Sarah A. Denzil sięgnęłam z miłości do pióra autorki. Przeczytałam wszystkie jej książki i z wielką niecierpliwością wyczekiwałam kolejnej.

  Każda z propozycji autorki porusza bardzo ważny temat np. utraty dziecka, przemocy fizycznej i psychicznej wobec dzieci, morderstw popełnianych przez młodzież.

  Co bardzo ciekawe autorka pod pseudonimem Sarah Dalton publikuje powieści z nurtu fantastyki młodzieżowej. Żyje wraz z partnerem w hrabstwie Yorkshire, celebrując uroki życia na wsi.

  „Śmiertelne kłamstwa” to thriller psychologiczny. Autorka porusza w nim jak dobrze nam znany temat małych miasteczek i ich wielkich tajemnic.

  „Droga Rosie, dopóki żyję, nigdy nie przeczytasz tego listu. Nie mam pojęcia, dlaczego w ogóle go piszę. Wiem tylko, że muszę uwolnić te słowa z moich myśli, zanim całkowicie strawią moją duszę. Zamierzam napisać coś, co jest nie do pomyślenia, ale muszę to z siebie wyrzucić. Chociaż raz. ...”

  Słowa tego listu rozpoczynają thriller, który od początku trzyma poziom i obiecuje niezapomnianą przygodę.

  Małe miasteczko Buckthorpe otoczone lasami. Ponury, mglisty wręcz klimat małej społeczności. Mieszkańcy całkowicie odizolowani od świata zewnętrznego, zamknięci w hermetycznym pudełku codziennych spraw. Wydawało by się idylla, nie musisz zamykać drzwi do domu bo wkoło sami przyjaciele, sąsiedzi gotowi pomóc w każdej chwili...Ale to tylko pozory... Wielkie tajemnice przeszłości przykryte pierzyną codzienności, to prawdziwe oblicze Buckthorpe. W miasteczku tym wychowały się nasze główne bohaterki Rosie i Heather. Kobiety od wczesnego dzieciństwa bardzo się różniły. Heather to ułożona, nieśmiała introwertyczka. Rosie natomiast lubiła eksperymentować, poznawać świat, była porywcza, często powtarzała, że rodzice źle dobrali im imiona. Że to ona powinna być wolnym, przepięknym, nieujarzmionym wrzosem a jej siostra jest delikatna i piękna jak róża. Dziewczynki spędzały razem bardzo dużo czasu w dzieciństwie. Uwielbiały jeździć na kucykach, w wakacje natomiast pomagały na farmie sąsiadów.

  Przyjaźń, która zawiązała się pomiędzy siostrami a synem Murrayów Samuelem była specyficzna. . Rosie i Heathet rywalizowały o uwagę chłopca, zazdrość o jego zainteresowanie nie raz była powodem sporów. Każda z nich chciała zawładnąć jego uwagą. Przepaść emocjonalna pogłębiła się feralnej nocy, gdy Samuel znika. Młodsza z sióstr, Heather, była bowiem świadkiem, jak Rosie wróciła tamtej nocy ukradkiem do domu – w ubłoconych i postrzępionych ubraniach, ewidentnie w szoku. Od tamtej pory nie jest w stanie do końca zaufać siostrze.

  Powrót obu sióstr do miasteczka po 10 latach nieobecności jest bardzo trudny. Wiąże się ze śmiercią ich ukochanej mamy, która na łożu śmierci mówi każdej z nich słowa nawiązujące do zagadek przeszłości. Siostry mają sobie bardzo dużo do powiedzenia, ale lata rozłąki nie ułatwiają im tego. Nie wiedzą jak ze sobą rozmawiać, tajemnice , które każda z nich kryje w sercu powodują wiele niedomówień. Sytuację zaognia wizyta miejscowego policjanta, który jednoznacznie mówi im, że powinny opuścić miasteczko ponieważ po śmierci mamy nic ich tam nie trzyma. Mieszkańcy Buckthorpe nienawistnymi spojrzeniami, dziwnym zachowaniem dają kobietom do zrozumienia, że im szybciej się wyprowadzą z miasteczka tym dla nich lepiej. Czego się boją i co ukrywają mieszkańcy miasteczka Czy kobiety są w niebezpieczeństwie? Co wydarzyło się tragicznej nocy 10 lat temu? Czy Samuel żyje? Mnóstwo pytań bez odpowiedzi. Heather rozpoczyna prywatne śledztwo, by sprawdzić, co tak naprawdę wydarzyło się przed laty i dlaczego tuż po przyjeździe Rosie dawne uprzedzenia odżyły.

  Jak wielkie tajemnice przeszłości ujrzą światło dzienne? Jakie role w tym wszystkim odgrywają rodzice i inni mieszkańcy mglistego Buckthorpe?

  Książka napisana jest w dwóch przedziałach czasowych w narracji pierwszoosobowej każdej z sióstr naprzemiennie. Dzięki temu poznajemy dokładnie punkt widzenia każdej z nich, obserwujemy zmiany jakie następują w miasteczku i jego mieszkańcach na przełomie 10 lat. Wielkim atutem atutem tej powieści jest sceneria niewielkiego miasteczka i wyizolowanej społeczności. Zgodnie z zasadą co się wydarzyło w Buckthorpe, zostaje w Buckthorpe, mieszkańcy tego miejsca za wszelką cenę pragną ukryć swoje sekrety i zrobią wszystko by tajemnice przeszłości nie wyszły na jaw. Autorka rozrzuciła nam swoiste puzzle z wątków książki, które z czasem po dopasowaniu tworzą wspaniały i zaskakujący obraz.

  Sarah A. Denzil w cudowny sposób przedstawia nam klimat miasteczka, lasy w których czai się zło. Czytając tą książkę naprawdę słyszałam szum drzew, czułam powiew wiatru i krople deszczu na twarzy…Mglisty, duszący, gęsty wręcz od złych emocji klimat małego miasteczka, a ciemność i mrok lasu powodują dreszcze. Może w powieści tej nie ma mega szybkich zwrotów akcji, aktorka jednak krok po kroku dokładając nam nowe elementy buduje historię, która na długo pozostaje w pamięci. Pokazuje nam ile człowiek jest w stanie unieść by chronić drugiego człowieka, uczy że nie należy oceniać ludzi po pozorach. Bardzo mocno rozbudowane wątki psychologiczne każdej z postaci i wspomniana już wcześniej narracja pierwszoosobowa pozwalają nam bez reszty zatopić się w fabule książki.

  Warto zwrócić uwagę , że Sarah A. Denzil potrafi czytelnika zaskoczyć. Wiele razy wydawało mi się, że już ułożyłam wszystkie puzzle, autorka dorzuca wtedy kilka kolejnych elementów całkowicie burząc układankę... . Koniec powieści ujawnił wszystkie tajemnice. Co warto zaznaczyć, książka została napisana przystępnym językiem, dzięki czemu czytało się ją przyjemnie.

  Książka przyciąga uwagę również okładką. Czerń z delikatną domieszką czerwieni jest bardzo wymowna i oddaje klimat książki zachęcając do jej przeczytania.

  Polecam tą książkę wszystkim miłośnikom gatunku. Mnie pochłonęła bez reszty. Z wielką niecierpliwością czekam na kolejne książki autorki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przenosimy się do Buckthorpe; małej miejscowości, która rządzi się swoimi zasadami. To właśnie tutaj wychowały się Rosie (Ro) i Heather (Hev) Sharpe. Pośród lasów, jeżdżąc na kucach, będąc częścią tego małego świata.

  Jednak pewnej nocy spokój miasteczka zostaje zaburzony, zaginął Samuel Murray - chłopak z sąsiedztwa oraz bliski przyjaciel Hev.

  Heather nie może pogodzić się ze zniknięciem chłopaka, podejrzewa nawet Ro o maczanie paluchów w jego zaginięciu.

  Czy słusznie?

  Po 10 latach obie muszą powrócić do rodzinnego domu, ponieważ Iris ich matka umiera na raka.

  Powrót ten nie będzie prosty, przekonają się, że przeszłość ze wspomnień nie ma nic wspólnego z prawdą.

  Ponadto komuś bardzo zależy, aby dziewczyny nie odkryły już dawno pogrzebanych sekretów.

  Książka napisana jest z perspektywy teraźniejszości i przeszłości.

  Obie siostry opisują swoje wersję zdarzeń, dzięki czemu możemy zagłębić się w myśli, emocje, strach obu sióstr.

  Jest bardzo wciągająca.

  Niespodziewanie zwroty akcji sprawiają, że ciężko jest się od niej oderwać...

  Zakończenie również jest zaskakujące 😉

  Polecam każdemu! Przypadnie ona do gustu nie tylko miłośnikom gatunku ❤️

  3/5 ponieważ autorka ma lepsze powieści do zaoferowania 🤗

  Polecam przede wszystkim cykl Isabel Fielding: "Morderczyni" i "Ktoś musi umrzeć".

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Śmiertelne kłamstwa” Sarah A. Denzil to piąta książka autorki wydana na polskim rynku książki. Historia opowiedziana jest przez obydwie siostry w narracji pierwszoosobowej. Heather opowiada o wydarzeniach aktualnych, Rosie o tych z przeszłości, gdy dziewczyny były nastolatkami. Styl narracji automatycznie narzuca wiele przemyśleń i odczuć bohaterek, którymi dzielą się z czytelnikiem. Fabuła rozwija się bardzo powoli, tak naprawdę przez większą część dostajemy opowieść obyczajową podszytą dawną tajemnicą, dopiero w finalnej scenie dzieje się naprawdę dużo –według mnie wręcz trochę za. To taki lekki, niewymagający thrillerek, który można czytać pomiędzy obowiązkami, jeden z tych jakich na rynku wiele. Można przeczytać, jednak w pamięci na długo nie zostanie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka świetna.Klimatyczna,trzyma w napięciu.Wciaga od pierwszych stron!Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pełen cieni las otaczający wioskę budzi strach. Odcina ją od świata. Izolacja wpływa na ludzi. To zamknięta mała enklawa ze swoimi zasadami i sekretami. Cicha. Zepsuta od środka. Wypełniona zgniliznami. Zwarta społeczność. Pośmiewisko sąsiedniego miasteczka. Do Buckthorpe przyjeżdża Rosie i ściąga na siebie uwagę wioski.

  Rosie ma koszmary, wypełniona bólem i poczuciem winy walczy z nałogiem. Heather wygrzebuje wydarzenia i konfrontuje je z rzeczywistością. Przerażają ją własne myśli. Boi się siostry i martwi się o nią. Bolesna przeszłość i namacalne zagrożenie ze strony wioski splatają się. Ktoś nie chce sióstr Sharpe we wsi. Pojawiają się (nie)grzeczne prośby, zawoalowane groźby, anonimowe ostrzeżenia, nowe zagrożenia. Mają miejsce kolejne niepokojące zdarzenia. Wszystko staje się złowieszcze. Prawda zaczyna wychodzić z ukrycia, a siostrom grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Ktoś na nie poluje. Policja działa.

  List wprowadza czytelnika w wydarzenia sprzed dekady. Narracja prowadzona z perspektywy sióstr na dwóch przenikających się i uzupełniających płaszczyznach czasowych (Wtedy, Teraz) buduje obraz całości. Akcja początkowo jest nieśpieszna. Czytałam z zaciekawieniem, co kryje się pod mrocznym tytułem. Jedno wydarzenie pociąga za sobą inne. Stopniowo ujawniane są kłamstwa i tajemnice. Zagrożenie proporcjonalnie rośnie. Spirala strachu nakręca się. Im bliżej końca, tym czuć coraz większe napięcie. Tytuł staje się faktem. Dopiero ostatnie sto stron maksymalnie skupiło moją uwagę. Wędrówka po lesie w nocy i deszczu przyprawia o ciarki. Duszna atmosfera gęstnieje. Robi się mrocznie, bardzo niebezpiecznie i niezwykle interesująco. Zwrotów akcji przybywa. Kiedy wydaje się, że wszystkie kłamstwa i sekrety zostały ujawnione, to autorka zaskakuje kolejnymi rewelacjami.

  Thriller ukazuje obraz zamkniętego społeczeństwa rządzącego się własnymi prawami. Autorka wiarygodnie przedstawiła wioskę, w której nie da się normalnie żyć. Realizm świata przedstawionego i zdarzeń, dobrze skrojone postacie, złożone relacje rodzinne, napięte stosunki sąsiedzkie, dramat bohaterów i ich rodzin, wzajemne pretensje i oskarżenia, realne zagrożenie i strach, tajemnice, kłamstwa i niedomówienia, emocje udzielające się czytelnikowi. Ten thriller to swoisty łańcuszek kłamstw, w którym jedno wymusza następne, prowadząc do nieodwracalnych w skutkach zdarzeń.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 22 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Prawda i kłamstwa 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawda i kłamstwa

Poznajcie Amy Winter: komisarz policji i... córkę seryjnych morderców. Amy pragnie pójść w ślady swego przybranego ojca, szanowanego policjanta. Niestety pewnego dnia otrzymuje list od siedzącej w celi więziennej Lillian Grimes, która wraz z mężem ma na koncie liczne zabójstwa. List ten zawiera...
Białe kłamstwa 5/5 Nasza cena:
25,23 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Białe kłamstwa

Trzeci i ostatni tom serii o Agacie Stec, kontrowersyjnej policjantce z gdańskiego wydziału śledczego. Po zabójstwie ważnego świadka w śledztwie po serii makabrycznych morderstw w Gdańsku, gdyńskiego biznesmena Jacka Biernata, mężczyzny wyjątkowo bliskiego komisarz Agacie Stec, niespodziewanie to...
Opowieści miłosne. Śmiertelne i tajemnicze 5/5 Nasza cena:
40,24 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieści miłosne. Śmiertelne i tajemnicze

Edgar Allan Poe (1809-1849): amerykański poeta, prozaik, krytyk i teoretyk literatury, romantyk. Żołnierz, redaktor, alkoholik, opiumista. Osierocone dziecko aktorów, skazane na ubóstwo przez przybranego ojca. Pasjonat fizyki, kosmologii, kryptografii, Mąż, kochanek. Geniusz. Żył w tych samych...
Gra W kłamstwa 4/5 Nasza cena:
23,25 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra W kłamstwa

Zasady gry są proste: 1. Kłam. 2. Trzymaj się swojej wersji wydarzeń. 3. Nie daj się przyłapać. Pewnego czerwcowego poranka spokojną nadmorską wioską Salten wstrząsa makabryczne odkrycie: kobieta spacerująca z psem w okolicach ujścia rzeki Reach natrafia na ludzkie szczątki tkwiące w przybrzeżnym...
Mam chusteczkę haftowaną śmiertelne wyliczanki 5/5 Nasza cena:
31,52 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mam chusteczkę haftowaną śmiertelne wyliczanki

Aspirant Konstanty Nakański prowadzi sprawę zabójstwa. Śledztwo przebiega opornie, gdyż policjant nie może znaleźć żadnego powodu, dla którego ktoś miałby pozbawić życia pewnego młodego mężczyznę. Jedyny ślad stanowi znaleziona na miejscu zbrodni chusteczka z ozdobnym haftowanym monogramem.Po...
Chodzi lisek koło drogi. Śmiertelne wyliczanki 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chodzi lisek koło drogi. Śmiertelne wyliczanki

Kiedy do gry wkracza zespół bielskich policjantów, oznacza to, że zabawa się skończyła. W okolicach Bielska-Białej ktoś w niezwykle brutalny sposób morduje prostytutki. Narzędziem zbrodni okazuje się skórzany pas z ciężką klamrą, jednak tym, co szczególnie zwraca uwagę podkomisarz Marioli...
Piękne kłamstwa 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piękne kłamstwa

Piekielnie inteligentna opowieść o obsesji, zdradzie i morderstwie dokonanym z zimną krwią. Harry Ackerson od dawna podziwiał swoją nieziemsko piękną i seksowną macochę Alice, która, choć ostatnio nieco powściągliwa, zawsze była dla niego miła i okazywała mu troskę. Tuż przed zakończeniem studiów...
Nasze małe kłamstwa 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nasze małe kłamstwa

Thriller psychologiczny o idealnym życiu. I perfekcyjnych kłamstwach. Jak daleko się posuniesz, by chronić swoje idealne życie? Życie Marianne jest idealne. Jest żoną przystojnego chirurga, matką trojga wspaniałych dzieci, ma piękny dom w najlepszej dzielnicy. Kobieta nie musi nic robić. Ma tylko...
Opowieści miłosne. Śmiertelne i tajemnicze 0/5 Nasza cena:
59,42 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieści miłosne. Śmiertelne i tajemnicze

Oto jedna z najobszerniejszych polskich edycji opowiadań Edgara Allana Poe: trzydzieści siedem utworów w klasycznych przekładach i w unikalnym wyborze, obejmującym teksty niewznawiane od przedwojnia. Są wśród nich: piękne i mroczne opowiadania miłosne: Morella, Ligeja, Eleonora, ironiczne...
Piękne kłamstwa pocket 4/5 Nasza cena:
11,99 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piękne kłamstwa pocket

"Piękne kłamstwa" to z pozoru lekka powieść kryminalna. Jednak porusza bardzo ważny problem społeczny, jakim jest ingerencja osób trzecich w sprawy związane z przemocą domową. Jak daleko można sie posunąć, aby wymierzyć sprawiedliwość? I czy samo podejrzenie przemocy domowej jest już podstawą do...
Słodkie kłamstwa 4/5 Nasza cena:
33,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie kłamstwa

Co sądziłam, że wiem: W 1998 roku, Maryanne Doyle zniknęła, a tata wiedział coś na ten temat. Maryanne Doyle nigdy więcej już potem nie widziano. Co tak naprawdę wiem: W 1998 roku tata skłamał, że nie zna Maryanne Doyle. Alice Lapaine znaleziono uduszoną nieopodal pubu taty. Tata był w okolicy...
Nieśmiertelni 5/5 Nasza cena:
38,64 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nieśmiertelni

W świecie wywiadu nigdy nic nie jest tym, na co wygląda. W każdej akcji trzeba zaplanować przypadek, a szpiegów nie ma tam, gdzie ich szukasz. Ekipa Konrada Wolskiego znów rusza do akcji daleko poza granice kraju. Dostają niezwykle trudne zadanie. Jadą do Teheranu, by zapobiec konfliktowi zbrojnemu...
Wybrane bestsellery
Mikołajek. Żeśmy się ubawili 0/5 Nasza cena:
24,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Żeśmy się ubawili

– Mamo, mogę zaprosić kolegów ze szkoły, żeby przyszli do nas pobawić się jutro po południu? – spytałem. – Nie – odpowiedziała mama. – Po tym, jak ostatnim razem byli u nas twoi koledzy, trzeba było wstawić dwie nowe szyby w oknie salonu i odmalować twój pokój. Wielka kolekcja najlepszych przygód...
Wielka księga Kici Koci 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga Kici Koci

Zbiór najciekawszych przygód ulubienicy maluchów w jednym tomie! W tym wyjątkowym wydaniu czytelnicy znajdą znane i lubiane historie rezolutnej kotki, która każdego dnia poznając świat, przeżywa duże i małe przygody. W tomie znajdują się opowiadania: „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, „Kicia Kocia...
Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 0/5 Nasza cena:
21,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2

Druga część powieści Słodki oszust bestsellerowej Laurelin Paige. Dylan nie może zapomnieć Audrey. Choć twierdzi, że nie wierzy już w miłość, wspomnienia wspólnie spędzonych chwil uparcie do niego wracają. Wie, że tęsknota za tą „o wiele za młodą” dziewczyną jest bezcelowa. Nie może jej zaoferować...
Mala M. 4/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M.

Świat Mali staje na głowie, kiedy dziewczyna zawiera bardzo bliską znajomość z niebieskookim bogiem seksu. Zadurzona, oszołomiona i zdezorientowana postanawia za wszelką cenę odszukać mężczyznę, który w pół godziny dał jej więcej rozkoszy niż wszyscy jej dotychczasowi faceci razem wzięci. Jak na...
Lilka i spółka. Lilka. Tom 1 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lilka i spółka. Lilka. Tom 1

Lilka i spółka w nowej odsłonie! Wakacyjne przygody, które zaskoczą każdego z was! Lilka, Wika i Matewka spędzają wakacje w Jastarni u ciotki Jadźki. A ciotka, jak to ciotka, oprócz pypcia na nosie ma swoje surowe zasady, które głównie opierają się na… sprzątaniu, sprzątaniu, sprzątaniu… Które...
Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista 0/5 Nasza cena:
65,94 zł 109,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista

Trzymające w napięciu do ostatniego zdania połączenie thrillera z powieścią kryminalną! Potężna dawka emocji, nieustanne napięcie i fascynujący bohater! Behawiorysta to książka, której nie odłożycie do ostatniej strony! Tess Gerritsen Gerard Edling, specjalista od kinezyki, działu nauki zajmującego...
Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3

On powraca. I tym razem nie da jej odejść. Moje życie nigdy nie było tak skomplikowane. Stanęłam na czele mafijnego imperium mojego ojca. Uciekłam od męża, który nienawidzi szantażu i zdrady, a ja dopuściłam się obu tych rzeczy. Moje rozdarte na pół serce nie pozwalało mi trzeźwo myśleć. Przez żal,...
Sprawa Rity 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa Rity

Romans mafijny autorki bestsellerowych „Gangsterów” z akcją rozgrywającą się w Polsce! Jakub Wrocki (pseudonim Czarny) z pozoru jest przykładnym obywatelem, który rozkręcił intratny biznes, sprowadzając na specjalne życzenie klientów luksusowe auta z zagranicy. To jednak tylko przykrywka, bo...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów. Pamiętasz rozsadzanie mandragory z profesor Sprout? A przeprosiny Erniego Macmillana? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy...
Nagie serca 0/5 Nasza cena:
31,05 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nagie serca

− Nie zamierzałam kończyć tych wakacji ze złamanym sercem. Samson przechyla głowę i przygląda mi się bacznie. − Nie martw się. Serce nie kość, nie da się go naprawdę złamać. Ponure życie i nazwisko to jedyne, co rodzice dali Beyah. Resztę zawdzięcza samej sobie. Ciężko pracowała, żeby...
Zmora 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zmora

W świecie, w którym wszyscy kłamią, nikt nie słyszy prawdy Kama Kosowska, niespełniona dziennikarka, wraca do Torunia i otrzymuje propozycję udziału w programie o tajemniczym zaginięciu z 1986 roku. Wtedy też przepadł bez śladu jej kolega z dzieciństwa, siedmioletni Piotrek Janocha. Kama jest jedną...
Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia 0/5 Nasza cena:
16,95 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia

Puzzle dwuelementowe skierowane do dzieci od 2 lat. Zabawka składa się z 20 elementów, czyli 10 par obrazków, wśród których należy znaleźć przeciwieństwa: mały i duży, stare i nowe, mokra i sucha, zdrowy i chory, smutny i wesoły, głodny i najedzony, lekkie i ciężkie, zimno i ciepło, cicho i głośno,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula