Seria Wojownicy

Często sięgasz po książki, zawierające historie pełne tajemnic oraz fantazji? Poszukujesz zajmującej lektury na letnie wieczory? Sięgnij po powieści fantastyczne z serii "Wojownicy".

Cykl ten przedstawia historię tajemniczych kotów, które podzieliły między siebie las. Jeden z nich wyłamał się z przestrzegania określonych zasad, przez co stworzył zagrożenie dla pokoju. Nowy kot, przybysz znikąd, sprawia, że sytuacja zaczyna się klarować. Cała seria mówi o lojalności i przyjaźni. Jest to znakomita lektura dla osób lubiących przygodę i fantastykę. To świetna seria, którą koniecznie trzeba poznać. Cykl stał się fenomenem oraz wielkim przebojem, jest ukochaną książką wielu osób.

Erin Hunter to pseudonim, pod którym kryje się aż sześć autorek ? Kate Cary, Cherith Baldry, Tui Sutherland, Gillian Philip, Inbali Iserles i Victoria Holmes. Wspólnie napisały bestsellerowy cykl książek. Ich fantazja jest nieposkromiona i jedyna w swoim rodzaju. Książki czyta się z zapartym tchem, są pełne akcji oraz nieoczekiwanych sytuacji. Autorki robią wszystko, aby stworzyć poczytne cykle powieściowe i odnoszą na tym polu oszałamiające sukcesy. Potrafią pisać ciekawie, zajmująco i tworzyć najbardziej niezwykłe fantastyczne światy.


Chronologia czytania serii


Książki z serii Wojownicy