Seria W Drodze Do Emaus

W drodze do Emaus to podręczniki do nauki religii, przeznaczone do nauczania w klasach gimnazjalnych. Nowa wersja została opracowana zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami programowymi dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Jest to nowe opracowanie zarówno pod względem graficznym, jak i treści umieszczonych w podręczniku. W serii dostępne są również zeszyty ćwiczeń oraz dodatkowo dołączone płyty CD.

Treść została przedstawiona w taki sposób, by odpowiadać na potrzeby wszystkich uczniów. Zagadnienia są przedstawione klarownie i z zachętą do poznawania kolejnych historii związanych z chrześcijaństwem i Ludem Bożym, które w tej serii zostały przedstawione.

Zeszyty ćwiczeń stanowią integralną część podręczników, dzięki którym uczniowie odkrywają kolejne zadania dające im miejsce na refleksje życiowe, nie tylko w kwestii wiary i religii. Nauczyciele z kolei mogą skorzystać z podręcznika metodycznego, który ułatwi im przygotowanie scenariusza lekcji i zaoferuje szereg dodatkowych pomocy przydatnych na każdej jednostce lekcyjnej.

Podręczniki z serii W Drodze Do Emaus

Może zainteresują Cię również

Bestsellery - podręczniki do 8 klasy szkoły podstawowej

Nowości - podręczniki do szkoły podstawowej - klasy 4-8