Seria Na scenie - Vi Keeland

“Na scenie” to pełna emocji i uczuć seria, nastawiona na nagłe zwroty akcji ku zaskoczeniu czytelnika. Czy namiętność i rozsądek zawsze idą w parze? A może warto liczyć na coś jeszcze?

 

“Na scenie” to seria obyczajowa z silnym wątkiem romantycznym. Składają się na nią jak na razie dwie pozycje: “Show” i “Rytm”.

 

W “Show” główną bohaterką jest Kate Monroe. Zalicza się raczej do spokojnych kobiet, które nie szukają na siłę wrażeń. Obecnie studiuje fizjoterapię i jednocześnie pracuje jako krupierka. Kiedy telewizja ogłasza reality show “Puls”, dziewczyna zgłasza się do udziału. Zgodnie z zasadami, dwadzieścia kobiet ma spróbować uwieść przystojnego gwiazdora rocka, Flynna Beckhama. Ta, której się to uda, zwycięży. Kate, co prawda szybko zyskuje względy mężczyzny, jednak pojawia się problem. Brat producenta programu, Cooper, też jest oczarowany kobietą. Choć Kate stara się zachować dystans, by nie złamać warunków kontraktu, ma z tym coraz większy problem. Czy uda jej się pozostać niedostępną? A może powinna dać ponieść się emocjom i spróbować szczęścia z Copperem?

 

W “Rytmie” Czytelnik spotyka nową bohaterkę, Lucky. Dziewczyna odziedziczyła bar po zmarłym ojcu. Bardzo przeżyła jego śmierć, byli ze sobą bardzo zżyci. Aktualnie jest w związku z Dylanem, bardzo znaną gwiazdą rocka. Niejedna fanka chciałaby się z nią zamienić, zwłaszcza że mężczyzna jest bardzo atrakcyjny. Już wkrótce Lucky ma wyjechać z nim w trasę koncertową. Tymczasem w jej barze pojawia się inny początkujący muzyk, Flynn Beckham. Dziewczyna jest nim oczarowana i, wbrew rozsądkowi wciąż o nim myśli. Co gorsza, okazuje się, że Flynn ma jechać wraz z nimi w trasę koncertową. Czy dotychczasowy związek Lucky przetrwa? Czy Dylan w porę zorientuje się, co jest grane i uratuje swoją przyszłość? Czy Lucky skończy w ramionach Flynna?


O autorce

 

Autorką serii “Na scenie” jest bestsellerowa, amerykańska pisarka Vi Keeland. Prócz serii “Na scenie”, w Polsce pojawiła się również jej powieść “Gracz”, a także inny cykl romansów “MMA Fighter”, do którego zaliczają się następujące tytuły: “Walka”, ‘Szansa” i “Przebaczenie”.

 • -40%
  Show. Na scenie. Tom 1

  Show. Na scenie. Tom 1

  Udział w telewizyjnym show, w którym Kate będzie rywalizowała z innymi uczestniczkami o uwagę kawalera, miał być dla niej szansą, żeby wspomóc finansowo rodzinę. Zgodziła się więc na wszystkie warunki kontraktu, w tym na nierandkowanie poza programem. Jednak nie przewidziała, że w głowie zawróci...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,14 zł 36,90 zł
  wysyłka w 5 dni
 • -40%
  Rytm. Na scenie. Tom 2

  Rytm. Na scenie. Tom 2

  Gorąca miłość w rytmie rocka! Lucky może uważać się za prawdziwą szczęściarę. Umawia się ze sławną gwiazdą rocka, pociągającym Dylanem Ryderem, w którym podkochiwała się jeszcze jako nastolatka. Wydaje się, że jej marzenia się spełniły. Jednak kiedy do trasy koncertowej jej chłopaka, w której...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,14 zł 36,90 zł
  wysyłka w 5 dni

Bestsellery - książki erotyczne dla kobiet

Nowości

więcej