Seria My Little Pony

 

“My Little Pony” to niesamowity świat kolorowych kucyków. Twilight Sparkle, Fluttershy, Pinkie Pie, Rarity, Applejack i Rainbow Dash tworzą zgraną paczkę z Ponyville!

Kucykowe opowieści bawią najmłodszych już od 1984 roku, wówczas rozpoczęła się premierowa emisja serialu animowanego "Mój mały kucyk" (My Little Pony). Rok wcześniej firma Hasbro wypuściła na rynek linię kolorowych figurek autorstwa Bonnie Zacherle, które szybko okazały się wielkim sukcesem.

 

W 1986 roku nastąpiła premiera filmu pełnometrażowego "My Little Pony: The Movie", w którym sympatyczne koniki Pony muszą pozbyć się niebezpiecznej mazi zalewającej ich królestwo. Od roku 2010 rozpoczęto emisję serialu "My Little Pony: Przyjaźń to magia", w którym głosu kucykom użyczyli między innymi: Monika Kwiatkowska, Małgorzata Szymańska i Monika Pikuła. W 2013 roku na ekranach kin pojawił się amerykańsko-kanadyjski animowany film pt. “My Little Pony: Equestria Girls”.

Tym razem Fluttershy, Rainbow Dash i pozostałe bajkowe przyjaciółki zapraszają do kreatywnej zabawy, między innymi przy kolorowaniu i naklejaniu. Nauka kolorowania jest wstępem do nauki pisania. To znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu oraz połączenie nauki z ciekawą dziecięcą rozrywką. Kolorowanka zalecana jest dzieciom od 3 do 6 lat. Zobacz również inne propozycje z serii “My Little Pony”!

W naszej ofercie, oprócz kolorowanek, posiadamy także zabawki, książki, puzzle, karty, zawieszki, długopisy i gry planszowe nawiązujące do serii o kolorowych kucykach. Polecamy, między innymi ”Monopoly Junior. My Little Pony”, ”My Little Pony - Zamek Kryształowe Królestwo”, ”Magiczną tablicę. My Little Pony”, ”My Little Pony. Księżniczka Cadance”, ”My Little Pony. Łabędzia Łódka Pinkie Pie”, karty edukacyjne “Rozwiązuję i zmazuję. My Little Pony” czy książeczkę ”My Little Pony. Niezwykła misja księżniczki Celestii” opublikowaną przez wydawnictwo Egmont.

Przygody sympatycznych kucyków towarzyszą nam już od wielu lat i wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony dzieci i...nie tylko!

Produkty z serii My Little Pony