Seria Marvel Now

"Marvel NOW!" to znana i rozpoznawalna na całym świecie seria komiksów wydawnictwa Marvel Comics. Pozwól wciągnąć się w zaskakujący i porywający świat superbohaterów!

"Marvel NOW!" jest serią komiksów wydawnictwa Marvel Comics, które zdobyły sławę i uznanie na całym świecie. Pojawiają się w niej, takie postacie jak: Thor, Iron Man, Spider-Man, Deadpool, Hulk, Wolverine czy Thor. Wiele z pozycji zostało zekranizowanych i również osiągnęło duży sukces. W Polsce wybrane komiksy z serii "Marvel NOW!" ukazują się nakładem wydawnictwa Egmont Polska od 2015 roku.

Każdy komiks to starannie przygotowana historia, która zachwyca przede wszystkim niesamowitą fabułą i różnorodnymi przygodami bohaterów. Wierny Czytelnik z pewnością nie może doczekać się kolejnych wydań, które pojawiają się stopniowo na polskim rynku. Ulubieni superbohaterowie walczą z siłami zła, które najczęściej atakują ich znienacka, jednak oczywiście zawsze wychodzą z nich cali i zdrowi. Nieustanna walka dobra ze złem ciągnie się przez kolejne części podsycając zainteresowanie grona odbiorców.

Ilustracje sporządzone są z dużą dokładnością i stanowią kolejny wielki atut każdego wydania. Pozwalają na lepszy odbiór treści i efektywnie działają na wyobraźnię, tworząc niejednokrotnie klimat grozy i napięcia. Wyrazista i realistyczna kreska stanowią nieodłączne elementy każdego z komiksów z serii "Marvel NOW!". Wszyscy superbohaterowie, których przygody poznajemy na kolejnych stronach, znani są nam od wielu lat, jednak ich popularność wciąż nie maleje. Z pewnością świadczy to o niezwykle oryginalnych pomysłach autorów, które realizowane są w najbardziej profesjonalny i rzetelny sposób.

Marvel Comics to amerykańskie wydawnictwo komiksowe, które należy do Marvel Entertainment. Powstało w 1939 roku, a swoją siedzibę ma w Nowym Jorku.

Produkty z serii Marvel Now