Seria Magnus Chase i Bogowie Asgardu - Rick Riordan

Magnus Chase i bogowie Asgardu to kolejna seria Ricka Riordana z gatunku fantasy przeznaczona dla nastoletnich czytelników. Autor Percy'ego Jacksona i bogów olimpijskich powraca z kolejną serią, w której przenosi świat dawnych wierzeń do rzeczywistości dwudziestego pierwszego wieku. Tym razem pod lupę bierze mitologię nordycką, czyli Thora, Odyna i spółkę.

 

Głównym bohaterem jest Magnus Chase, który żyje samotnie na ulicach Bostonu, a każdy dzień to dla niego nowe wyzwania i niebezpieczeństwa. Pewnego dnia poznaje informację, która całkowicie zmieni jego postrzeganie świata... Zostanie rzucony w zupełnie nową rzeczywistość - do świata nordyckich bogów. Czytelnik będzie też miał okazję spotkać się z bohaterami znanymi z poprzednich serii Ricka Riordana. Tak jak w innych książkach, również i w tych można liczyć na szybko prowadzoną akcję z niespodziewanymi jej zwrotami oraz błyskotliwy humor.

Dotychczas w serii Magnus Chase i bogowie Asgardu ukazały się:

Tom 1. Miecz Lata

Tom 2. Młot Thora

Tom 3. Statek umarłych

Książki z serii Magnus Chase I Bogowie Asgardu

Może zainteresują Cię również

 • -15%
  Blood Rage. Bogowie Asgardu

  Blood Rage. Bogowie Asgardu

  Czas Ragnaröku nadszedł. Dumni bogowie Asgardu nie pozostaną obojętni, gdy świat chyli się ku upadkowi.   Odyn - Ojciec Wszystkiego, Thor - Zwycięzca, Tyr - Pan Bitwy, Frigga - Matka Opiekunka, Loki - Oszust, Heimdall - Czujny Strażnik.   Chwała bogom Asgardu! Niech prowadzą nas do zwycięstwa!  ...
  Gry planszowe
  93,46 zł Cena regularna: 109,95 zł -15% Najniższa cena z 30 dni: 87,96 zł +6%
  wysyłka do 72 godzin