Seria Magnus Chase i Bogowie Asgardu - Rick Riordan

Magnus Chase i bogowie Asgardu to kolejna seria Ricka Riordana z gatunku fantasy przeznaczona dla nastoletnich czytelników. Autor Percy'ego Jacksona i bogów olimpijskich powraca z kolejną serią, w której przenosi świat dawnych wierzeń do rzeczywistości dwudziestego pierwszego wieku. Tym razem pod lupę bierze mitologię nordycką, czyli Thora, Odyna i spółkę.

 

Głównym bohaterem jest Magnus Chase, który żyje samotnie na ulicach Bostonu, a każdy dzień to dla niego nowe wyzwania i niebezpieczeństwa. Pewnego dnia poznaje informację, która całkowicie zmieni jego postrzeganie świata... Zostanie rzucony w zupełnie nową rzeczywistość - do świata nordyckich bogów. Czytelnik będzie też miał okazję spotkać się z bohaterami znanymi z poprzednich serii Ricka Riordana. Tak jak w innych książkach, również i w tych można liczyć na szybko prowadzoną akcję z niespodziewanymi jej zwrotami oraz błyskotliwy humor.

Dotychczas w serii Magnus Chase i bogowie Asgardu ukazały się:

Tom 1. Miecz Lata

Tom 2. Młot Thora

Tom 3. Statek umarłych

Książki z serii Magnus Chase I Bogowie Asgardu

Może zainteresują Cię również

  • Blood Rage. Bogowie Asgardu

    Rozszerzenie wprowadza do gry tytułowych bogów asgardu. W każdej rozgrywce udział bierze tylko dwóch Bogów. Losowo należy dobrać dwie karty bogów i umieścić je obok planszy, tak aby wszyscy gracze mogli przeczytać ich specjalne działanie. Na końcu przygotowania do gry z Bogami Asgardu należy dobrać...
    Gry planszowe
    89,94 zł
    wysyłka w 48 godzin