Seria L.O.L. Surprise

"L.O.L. Surprise" to największy zabawkowy hit ostatnich lat. Laleczki i zwierzątka w charakterystycznych kulach to cała moc niespodzianek i wyśmienitej zabawy!

"L.O.L. Surprise" to seria zabawek dla dzieci, przede wszystkim laleczek i figurek. Każda z nich potrafi wywołać uśmiech na twarzy malucha. Każda też kryje w sobie jakąś niespodziankę. Być może właśnie tym tłumaczy się tak ogromna popularność "L.O.L. Surprise" i to nie tylko wśród dziewczynek, ale i chłopców. Zacznijmy może jednak od początku.

Kiedy otworzymy pudełko z zabawką "L.O.L. Surprise", znajdziemy kolorową, plastikową kulę. Kula kryje w sobie niespodziankę, a właściwie całą moc niespodzianek. Zdejmij po kolei wszystkie warstwy kuli. Już w trakcie tej czynności znajdziesz naklejki i różnorakie akcesoria, które przydadzą Ci się w trakcie zabawy. Są one unikatowe dla każdego modelu! Pamiętaj, żeby nie wyrzucać kuli! Bardzo przyda Ci się ona, kiedy zechcesz na przykład zabrać laleczkę "L.O.L. Surprise" na dwór lub w daleką podróż.

Każda zabawka z tej serii potrafi zaskoczyć. Mamy tu nie tylko laleczki, ale także zwierzątka czy nawet kule z konfetti, które wypada po otwarciu ostatniej warstwy. Największą siłą tej marki jest różnorodność. Każdy model jest inny, dlatego warto zgromadzić je wszystkie. Emocje za każdym razem będą równie silne!

Seria "L.O.L. Surprise" nieustannie się rozwija. Pojawiają się nowe laleczki i zwierzątka, które nie zmieściłyby się w tradycyjnej kuli. Coraz więcej jest zatem opakowań w innych kształtach. W przypadku "L.O.L. Surprise" opakowanie jest równie ważne, co i sama zabawka. Mamy więc różnego rodzaju kuferki, butelki od szamponu, żele czy wałki do włosów. Pomysłowość twórców zdaje się nie mieć granic.

Zabawki "L.O.L. Surprise" stały się jednym z największych przebojów ostatnich lat, jeśli chodzi o produkty dla dzieci. Motywy tej serii znaleźć można obecnie na odzieży, biżuterii, przyborach szkolnych i innych akcesoriach codziennego użytku. Powstaje też wiele produktów pobocznych, jak na przykład kolorowanki czy książeczki z naklejkami. Jeżeli nie znasz jeszcze "L.O.L. Surprise", zapraszamy do świata pełnego niespodzianek!