GraviTrax, Ravensburger - zestawy startowe oraz uzupełniające

Twoje dziecko uwielbiało kulodromy, gdy było małe? Dla starszaka oferujemy zupełnie nowy poziom zabawy! Seria GraviTrax Ravensburger pozwala na budowanie różnych ścieżek, po których będzie przemieszczać się kulka. Ale uwaga... dopadną ją prawa fizyki!

Tory grawitacyjne GraviTrax - co to takiego?

GraviTrax to genialna zabawka edukacyjna, która wprowadzi Twoje dziecko w fascynujący świat grawitacji. Ale spokojnie! Twoja pociecha nie ucieknie na samo słowo "edukacyjna". GraviTrax to zupełnie inny poziom zabawek, które uczą. Są tak fascynujące, że sami chętnie byśmy się nimi bawili... Uwierz nam, przepadniesz razem z dzieckiem!

Tory grawitacyjne to idealny pomysł na prezent dla małych konstruktorów. Mogą oni tworzyć własne projekty torów. Nie jest to jednak aż takie proste, ponieważ prawa fizyki mogą sprawić, że kulka wcale nie dotrze do celu. W serii znajdziesz mnóstwo różnych zestawów, które pozwolą na zbudowanie ogromnego toru. Zacznij od zestawu startowego, a później - w miarę potrzeb - dokup kolejne elementy, które pozwolą na jeszcze lepszą zabawę! Gwarantujemy, że gdy zobaczycie możliwości torów grawitacyjnych, nie poprzestaniecie na jednym zestawie.

Zmyślny system torów nie tylko bawi, ale i uczy!

Dotarcie kulki do celu wydaje Ci się proste? Z GraviTrax to wcale nie takie proste! Możecie z dzieckiem stworzyć własne plany konstrukcyjne, które okażą się nieskuteczne. Na szczęście w opakowaniu dołączona jest instrukcja, która da Wam pierwsze wskazówki, dzięki czemu stworzony system torów zadziała poprawnie. A gdy już dowiecie się, jakie funkcje pełnią poszczególne elementy, możecie konstruować swoje własne ścieżki. Sprawdźcie razem, jak działa grawitacja! To zabawka, dzięki której dziecko zrozumie prawa fizyki.

Zestaw startowy GraviTrax - na dobry początek

Zestaw startowy GraviTrax jest obowiązkowy na początek. To aż 100 elementów, które pozwolą Wam zbudować przeróżne systemy ścieżek. Każdy element może sprawić, że kulka wyleci z toru i nie dotrze do celu. Waszym zadaniem jest zbudowanie toru w taki sposób, by prawa fizyki prowadziły kulkę przez poszczególne etapy ścieżki aż do samego końca. Do dyspozycji macie przezroczyste poziomy, tory oraz klocki, które mają szczególne funkcje, które całkowicie zmieniają trajektorię kulki. Za pomocą tego jednego zestawu możecie konstruować niezliczone budowle. Kto pierwszy wymyśli, jak zbudować ścieżkę, by dotrzeć kulką do celu? Zamów GraviTrax. Zestaw startowy i sprawdź!

Zestawy uzupełniające, które urozmaicą grawitacyjną zabawę

A jeśli zabawa jednym zestawem Wam się znudzi, macie do dyspozycji kilkanaście dodatkowych zestawów GraviTrax. Trampolina, pętla, most linowy i wiele, wiele innych specjalnych klocków sprawią, że zabawa torem będzie jeszcze ciekawsza. Tory grawitacyjne są idealną zabawką dla małych odkrywców, miłośników nauki oraz dzieci, które podczas zabawy potrzebują różnych bodźców, by skupić swoją uwagę. Śledzenie kulki będzie uczyło je koncentracji oraz logicznego myślenia. A przy okazji da im godziny świetnej zabawy! Który zestaw uzupełniający wybierzecie? Polecamy Wam szczególnie flip, który zmieni kierunek poruszania się kulki oraz armatkę magnetyczną. A może zbierzecie wszystkie dodatki?