Seria Focus Second Edition

"Focus Second Edition" to seria do nauki języka angielskiego w liceach i technikach. Nowoczesne podręczniki, zadania przygotowujące do matury, dostęp do licznych materiałów online.

"Focus Second Edition" – podręczniki do języka angielskiego w nowoczesnej odsłonie

"Focus Second Edition" to nowa wersja znakomitej serii "Matura Focus", która okazała się ogromnym, edukacyjnym bestsellerem. Tym razem autorzy kursu zadbali o to, by był on w pełni dostosowany do wymogów nowej podstawy programowej. Publikacja została opracowana z myślą o uczniach szkół średnich po reformie edukacji z 2019 roku. Zachowała przy tym wszystkie zalety "Matura Focus".


Kurs jest przejrzyście opracowany, zapewniając maksymalną wygodę zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Przygotowuje do matury, ucząc przy tym w pełni naturalnej komunikacji. Dlatego właśnie ponad 80% uczniów uczących się z "Focusa" uważa, że ich zasób słownictwa wyraźnie zwiększył się już po roku nauki z tym kursem. Ponad 90% nauczycieli języka angielskiego uważa, że wybór serii był najbardziej trafną decyzją, jaką mogli podjąć.


Na każdym etapie nauki uczeń korzysta z podręcznika (Student's Book) i zeszytu ćwiczeń (Workbook). Seria obejmuje także poradnik metodyczny dla nauczyciela (Teacher's Book), płyty CD oraz materiały dodatkowe na platformie e-learningowej. Na platformie dostępnych jest szereg ciekawych narzędzi online. Mogą mieć one szczególną wartość w wypadku nauki zdalnej. Dają możliwość przeprowadzania testów, motywowania do nauki i sprawdzania postępów. Kod aktywacyjny do platformy można wykorzystać tylko na jednym urządzeniu!

Zdaj maturę z angielskiego z pomocą kursu "Focus Second Edition"

"Focus Second Edition" pozwala także skutecznie przygotować się do matury z języka angielskiego. Liczne zadania na słuchanie i mówienie ćwiczą naturalną komunikację. Zawarte w podręczniku wzorcowe wypowiedzi pisemne pozwalają nabierać dobrych nawyków. Zagadnienia gramatyczne zostały objaśnione w bardzo przystępny sposób.