Seria Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

“Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” to zupełnie nowy, oszałamiający rozdział w historii magicznego świata wykreowanego przez JK Rowling. Tutaj głównym bohaterem jest Newt Skamander i jego magiczna walizka.

 

“Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” to powieść fantasy autorstwa JK Rowling, która jest autorką serii o uwielbianym przez wszystkich młodym czarodzieju z Hogwartu. Tym razem jednak to nie Harry Potter, a Newt Skamander będzie musiał zmierzyć się z przygodami osadzonymi w magicznym uniwersum!

Film “Fantastic Beasts AND Where to Find Them” w reżyserii Davida Yatesa na wielkim ekranie zadebiutował w 2016 roku. W rolę głównego bohatera wcielił się Eddie Redmayne, towarzyszą mu także Katherine Waterston, Dan Fogler i Colin Farrell.

W ofercie naszej księgarni internetowej oprócz pełnoprawnych przygód Newta Skamandera posiadamy także liczne publikacje oparte na przygodach ze świata fantastycznych zwierząt. Polecamy między innymi pozycje, takie jak: “Fantastyczne zwierzęta. Galeria postaci” i “Fantastyczne zwierzęta. Magiczny przewodnik po filmie.” Ponadto dostępne są także nowe, fantastyczne kolorowanki dla fanów kolejnej, magicznej historii. Cała seria to znakomite przedłużenie niezapomnianej przygody, jaką był dla nas wszystkich Harry Potter. Zwierzęta, o których nie śniło się nawet samym czarodziejom, przypomną, jak zachwycające i nadal rozwijalne jest to uniwersum.

Jesteście gotowi na spotkanie z Newtem Skamanderem? Przygotujcie różdżki, bo może być gorąco!

Może zainteresują Cię również