Seria DC Odrodzenie


Odkryj historie superbohaterów, którzy walczą ze złem by ocalić Ziemię. Cykl "DC Odrodzenie" koniecznie musi znaleźć się na Twojej półce z ulubionymi komiksami!

Seria "DC Odrodzenie" to komiksy, które pozwolą Ci wrócić do czasów świetności wszelkich bohaterów o nadprzyrodzonych mocach, ale też do postaci, które z dobrem mają niekoniecznie wiele wspólnego. Jedno jest pewne DC Comics gwarantuje wartką akcję, ciekawe przygody i kreacje postaci znanych na całym świecie w odświeżonej formie, które jeszcze Cię zaskoczą.

"DC Odrodzenie" jest serią, która porwie Cię w losy takich bohaterów jak Superman, Batman, Aquaman, Wonder Woman, czy Ligi Sprawiedliwości, Nastoletnich Tytanów oraz Legionu Samobójców. Każdy tom oprawiony jest ciekawymi dialogami i narracją, w towarzystwie znakomitych rysunków. Z pewnością warto sięgnąć po album "Odrodzenie", który jest genialnym wprowadzeniem do świata superbohaterów. "Droga do Odrodzenia: Superman - Lois i Clark" to kolejny ciekawy tom, tym razem o Clarku walczącym ze złem pod osłoną ciemności i Lois - anonimowej dziennikarce. Oboje muszą żyć w ukryciu, bowiem pojawienie się dwóch Supermanów mogłoby się okazać katastrofalne w skutkach.

"DC Odrodzenie" to seria komiksów powstała pod inicjatywą DC Comics, czyli amerykańskiego wydawnictwa. Cykl ten ma na celu reaktywować kreacje superbohaterów, którzy podbili serca wielu milionów Czytelników na całym świecie.