Seria Bracia Slater - L. A. Casey

Czy życie w samotności jest lepsze niż to, które przynosi obawy o stratę ukochanej osoby? O tym doskonale przekona się jedna z bohaterek serii "Bracia Slater", autorstwa L.A. Casey.

Seria "Bracia Slater" to cykl, którego autorka mówi wprost o "tych sprawach". Zaskoczyć nas może swoim ciętym językiem, którego nie boi się używać w swoich publikacjach. Cykl nie jest jednak tylko literaturą erotyczną - to również literatura obyczajowa. Seria skupia się wokół braci Slater - poświęcona została pięciu braciom, którzy są gotowi zrobić dla siebie wszystko. Nie brakuje w niej chwil wzruszenia, walki i poświęcenia.

Pierwsza książka z tej serii to "Bracia Slater. Tom 1. Dominic". Na początku poznamy historię Bronagh Murphy, dziewczyny która niejedno już w życiu przeżyła. Już jako mała dziewczynka straciła rodziców w wypadku samochodowym. By nie przeżywać tego bólu ponownie, postanowiła żyć w samotności. Nie szuka przyjaciół, nie wdaje się w niepotrzebne rozmowy, a to wszystko przez wydarzenia z przeszłości. Wkrótce na jej drodze staje Dominic Slater, chłopak, któremu nikt nigdy nie odmawia. Co zrobi kiedy Bronagh go zignoruje? Do czego posunie się nasz bohater?

Kolejna książka z tej serii to "Bracia Slater. Tom 1.5. Bronagh". Zbliżają się urodziny Bronagh. Zamierza je spędzić w spokojnym towarzystwie rodziny. Dominic ma jednak własny plan. Co wymyślił nasz bohater? Jakie wydarzenia wpłynęły na to, że chłopak będzie musiał walczyć by zatrzymać Bronagh przy sobie?


O autorce

 

Twórczynią serii "Bracia Slater" jest irlandzka pisarka L.A. Casey, bestsellerowa autorka "The New York Times" i "USA Today". Język, jakim się posługuję i umiejętność pisania o wszystkim wprost sprawiły, że po jej książki sięgają kolejne Czytelniczki, przy okazji wypatrując kolejnych powieści. Na całe szczęście dla nich, autorka uwielbia rozmawiać ze swoimi fankami na Facebooku.

 • Alannah. Bracia Slater. Tom 5.5

  Bracia Slater #5.5 Dalszy ciąg piątego tomu powieści. Kontynuacja bestsellerowej serii irlandzkiej pisarki L.A. Casey Alannah Ryan zmaga się z demonami: nawiedzająca ją w snach twarz zamienia jej noce w koszmar. Zachowuje to dla siebie, chcąc chronić ukochanego, uginającego się pod ciężarem...
  Książka, op. miękka
  9,90 zł Cena regularna: 29,90 zł -67% Najniższa cena z 30 dni: 16,45 zł -40%
  w magazynie
 • Damien. Bracia Slater. Tom 5

  Piąty tom bestsellerowej serii Bracia Slater, która uwiodła tysiące czytelniczek na całym świecie! Alannah Ryder zawsze cierpiała w milczeniu. Czasem cisza stawała się tak ogłuszająca, że doprowadzała ją niemal do szaleństwa. Kiedyś zamarzyła o przygodzie, o czymś innym niż zwykłe życie, które...
  Książka, op. miękka
  9,90 zł Cena regularna: 36,90 zł -73% Najniższa cena z 30 dni: 20,30 zł -51%
  w magazynie
 • Kane. Bracia Slater. Tom 3

  Trzeci tom pikantnej serii o gorących braciach Slater. Aideen Collins to ognista dziewczyna, która potrafi postawić na swoim. Dorastała bez matki wśród samych mężczyzn, dlatego od zawsze umiała walczyć o swoje. To jedyna osoba, która umie postawić się Kane’owi Slaterowi i powiedzieć, co tak...
  Książka, op. miękka
  9,90 zł Cena regularna: 36,90 zł -73% Najniższa cena z 30 dni: 22,88 zł -57%
  w magazynie