Seria Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle

 

Książeczki „Akademia Mądrego Dziecka Pierwsze puzzle” – zabawa i rozwój

 

Akademia Mądrego Dziecka słynie z tego, że za pośrednictwem książek zapewnia dzieciom nie tylko inteligentną rozrywkę, ale też szeroko pojęty rozwój. Książeczki dla najmłodszych to piękne ilustracje, w żywych kolorach – te skierowane do maluszków często umieszczone są na białym tle, by nie rozpraszały uwagi – a każda seria zapewnia doskonałą zabawę dzięki dodatkowym elementom.

 

Do pachnących książeczek, książek z dziurą, otwieranymi okienkami czy ruchomymi elementami dołączyły teraz „Pierwsze puzzle”. Każda strona tych kartonowych bezpiecznych książeczek zawiera jeden elementu układanki – część składowa pojazdu, który można złożyć w całość, kiedy wyjmie się po kolei wszystkie elementy. Małe rączki ćwiczą sprawność przez wyjmowanie elementów z kartonowych stron oraz precyzję, kiedy dopasowują do siebie kolejne części pojazdu.

 

„Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze puzzle” to prócz historyjki, w których pojawiają się uwielbiane przez dzieci zwierzątka, także wszechstronny rozwój małego czytelnika.