Sekret listu

Autor:

Lucinda Riley

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
Produkt chwilowo niedostępny
Wydawnictwo
Ilość stron
512
Rok wydania
2018
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 28,51 zł
Nasza cena: 28,40 zł 38,90 zł Taniej o: 27%

Chwilowo niedostępny

Zakazana miłość, niebezpieczny list i historia, która się powtarza

Miłość, tajemnica i wielkie nadzieje – oto nadszedł powrót Lucindy Riley, autorki, która po raz kolejny pokazuje nam jak piękne potrafią być powieści obyczajowe.

Fabuła książki rozpoczyna się od momentu śmierci 95-letniego aktora - Jamesa Harrisona. Przed śmiercią mężczyzna próbuje coś przekazać swojej wnuczce Zoe. Niestety jego stan utrudnia mu swobodną wypowiedź. Na pogrzeb aktora przybywa służbowo Joanna Haslam, która jest dziennikarką, świeżo porzuconą przez chłopaka. Jej kariera stoi w miejscu. W czasie uroczystości pogrzebowych dziennikarka opuszcza kościół, ponieważ poczuła się zobowiązana pomóc dotrzeć do domu pewnej chorej staruszce, siedzącej obok niej na Mszy. Joanna nie jest wówczas świadoma, iż poznanie tej kobiety to przełomowy moment jej życia. Jakiś czas później otrzymuje list ze wskazówkami od staruszki.

Po przybyciu do mieszkania starszej pani okazuje się, że kobieta nie żyje, a mieszkanie jej ktoś uprzątnął. Nikt jednak nie wie, jak staruszka się nazywała oraz gdzie znajduje się jej ciało. Joanna próbuje znaleźć ciało kobiety i rozwiązać zagadkę otrzymaną w liście. Nie jest to jednak zadanie łatwe. Okazuje się, iż poszukiwania mogą zagrozić jej życiu. Czego dotyczy tajemniczy list? Co w sobie skrywa?

Sekret listu to wspaniała propozycja na każdą porę roku. Lucinda Riley zaprasza czytelnika w niezapomnianą i emocjonującą podróż w głąb ludzkich namiętności. Pozycja ta jest ciepłą, czasami nawet pouczającą lekturą dla romantyków, fanów autorki i tych, którzy nie mieli jeszcze przyjemności zapoznać się z żadną z książek Riley. Najwyższy czas, by nadrobić zaległości.

Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  „Ludzkie życie jest jak wiadro pełne wody. Spróbuj zaczerpnąć z niego kubkiem, a się przeleje.”

  Moje pierwsze spotkanie z autorką, tą samą, która napisała serię o siostrach. Widziałam te okładki, ale jeszcze nie po drodze mi było z jej książkami. Tę ugotowałam w słynnym dyskoncie (nie będziemy robić reklamy 🐞). Przy wyborze tej pozycji nie patrzyłam ani na autora, ani na okładkę. Tu wyjątkowo urzekł mnie tytuł i opis książki.

  Bardzo lubię czytać historie osadzone w Wielkiej Brytanii. Mam słabość do tego kraju. Uwielbiam jego historię, architekturę, widoki no i oczywiście rodzinę królewską. Nic więc dziwnego, że po książkę sięgnęłam niemal z zamkniętymi oczami. Nie zawiodłam się na niej. Nawet żałuję, że nie jest to prawdziwa historia.

  Więcej na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Tajemnice przeszłości

  „Jak
  widzisz, miłość sprawia, że podejmujemy najbardziej pochopne i często niewłaściwe decyzje” – prawdziwość tych słów może potwierdzić wiele osób, które dla miłości były w stanie poświęcić cały majątek, całe dotychczasowe życie, a w ostateczności, wybór ten okazał się błędem. Bardzo często też, będąc w stanie zakochania, szczęśliwego lub nie, decydujemy się na irracjonalne działania, ponosząc wszelkie konsekwencje swojej aktywności. Rzadko się jednak zdarza, że miłość może być … zabójcza, lub też jej konsekwencją jej zagrożenie dla całego państwa. To jednak dowodzi tego, że uczucie nie wybiera, że jesteśmy w stanie poddać się mu, nie bacząc na cenę, jaką my czy nasze otoczenie muszą zapłacić.

  O tym, jaka jest cena zakazanej miłości, jakie są skutki niezachowania tajemnicy, możemy przekonać się dzięki Lucindzie Riley, autorce znanej przede wszystkim z fenomenalnej serii „Siedem Sióstr”, która podbiła już serca milionów czytelników na całym świecie. Teraz pisarka wraca z propozycją, która przysporzy jej kolejnych wiernych fanów, bowiem powieść „Sekret listu” jest esencją tego, czego oczekiwać możemy od dobrej książki. Połączenie powieści obyczajowej z zakazanym romansem, głęboko skrywaną tajemnicą i serią morderstw może budzić mieszane uczucia, ale w przypadku Riley, to gotowy przepis na sukces. W lekturze zatopią się ci wszyscy czytelnicy, którzy doceniają dobrze opowiedzianą historię, wartką akcję, trzymającą w napięciu fabułę, która sprawia, że każda strona przynosi rozkoszny dreszczyk emocji.

  Przenosimy się do Wielkiej Brytanii w smutnym dla niej dniu – w podeszłym wieku umiera bowiem sir James Harrison, uważany za jednego z największych aktorów swojego pokolenia. Ten kawaler Orderu Imperium Brytyjskiego, uwielbiany przez tłumy, pozostawił pogrążonych w bólu nie tylko swoich fanów, ale również rodzinę, a szczególnie wnuczkę i prawnuka. Charles Harrison, jedyne dziecko aktora, nigdy nie sprawdził się bowiem jako ojciec, w konsekwencji dziadek zajął się wychowaniem wnuczki, Zoe, obdarzając ją wielką miłością. Brat Zoe, Marcus, nie miał tyle szczęścia, bo choć dorastał w zbytku, nie był otoczony tak wielką miłością. Może to sprawiło, że obecnie szczęścia szuka głównie w alkoholu, a śmierci dziadka nie towarzyszy żal związany z odejściem wielkiego człowieka, ale raczej pretensje co do wielkości otrzymanego spadku. Niemal cały majątek przypadł bowiem prawnukowi, zaś piękny dom wypełniony pamiątkami po karierze aktorskiej – siostrze.

  Na ceremonii pogrzebowej stawia się cała śmietanka wielkiej Brytanii, a także tłum reporterów. Wśród nich jest Joanna Haslam, dziennikarka zatrudniona w „Morning Mail”, jednym z najlepiej sprzedających się dzienników ogólnokrajowych. Ciężko pracowała, by zdobyć tę posadę, choć ambitna kobieta zdecydowanie wolałaby zajmować się ważkimi tematami, stroniąc od brukowych doniesień. Z niechęcią udając się na pogrzeb nie przypuszcza nawet, w jakim stopniu zmieni się jej życie – staruszka, która siedzi koło niej w ławce omdlewa, a prosząc Joannę o pomoc w dotarciu do domu zapoczątkowuje ciąg zdarzeń, które budzą zarówno zachwyt, jak i zdumienie.

  Dziwna staruszka, mieszkająca wśród skrzynek po herbacie okazuje się być kobietą bez przeszłości i bez teraźniejszości, co więcej, wszelkie próby poznania jej tożsamości są z góry skazane na niepowodzenie. Tymczasem, kilka dni po pogrzebie aktora, Joanna dostaje od starszej pani przesyłkę, zawierającą tajemniczy list miłosny i program teatralny. Przeczuwając intrygującą opowieść Joanna podejmuje próbę kontaktu ze staruszką, okazuje się jednak, że kobieta zmarła w zaskakujących okolicznościach, po czym jej ciało zniknęło, zaś mieszkanie zostało gruntownie wysprzątane. Kim była staruszka i kogo dotyczy przesłany list? Co kryje się za nagłym przeniesieniem Joanny do innego działu w gazecie? Czego szukali włamywacze, którzy splądrowali jej dom i czy naprawdę nie może już ufać nikomu, nawet swojemu najbliższemu przyjacielowi?

  To tylko kilka z pytań rodzących się w trakcie lektury „Sekretu listu”, wielowątkowej powieści, która zaskakuje, która wciąga nas w skomplikowaną historię, która powoli odsłania przed nami nie tylko zdumiewającą przeszłość wielkiego aktora, ale pozwala śledzić rozwijający się romans Joanny i utracjusza, Marcusa Harrisona, a także niesłabnące mimo upływu lat uczucie pomiędzy Zoe Harrison i tajemniczy mężczyzną, którego owocem jest nieślubny syn.

  Jak zakończy się ta historia? Ile osób będzie musiało zginąć, zanim prawda wyjdzie na jaw, albo – wręcz przeciwnie – zostanie ukryta na zawsze? To pytanie towarzyszy nam w trakcie lektury książki Riley, powieści, od której trudno się oderwać, która w pełni pokazuje talent autorki zarówno do tworzenia wspaniałych historii, jak i kreowania niezapomnianych postaci. Nie wyobrażam sobie też, by spotkanie z „Sekretem listu”, zakończyło przygodę z pisarstwem Lucindy Riley – to książka, która wręcz obliguje do lektury wszystkich powieści w dorobku autorki!

  Justyna Gul

  Qultura słowa

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Młoda dziennikarka wpada na ślad sprawy, która jeśli wyjdzie na światło dzienne, może nieźle namieszać w wizerunku brytyjskiej monarchii. Życie dziennikarki jest w niebezpieczeństwie, przyjaciel okazuje się wrogiem, nie wiadomo komu można ufać. Zakazana miłość, tajemnice sprzed lat i zaginiony list. Zwroty akcji, dziwne informacje i zaskakujące zakończenie. Czyta się szybko, lekko i przyjemnie. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Patrząc na pozostałe opinie na temat "Sekretu listu" mam przeczucie, że nieco będę odstawiać ze swoją oceną. Trudno. Tak się składa, że to moje drugie spotkanie z twórczością Lucindy Riley, która swego czasu podbiła moje czytelnicze serce "Sekretem Heleny" i przez to nie mogłam się doczekać przeczytania kolejnej powieści jej autorstwa. Jak na powieść obyczajową "Sekret listu" posiada zaskakująco sporo wątków sensacyjnych. Ba, można rzec, że trup ściele się gęsto za każdym razem, gdy ktoś wpada na trop "tajemnicy, która może zagrozić brytyjskiej monarchii". No właśnie. Problem w tym, że owa tajemnica, ani trochę mnie nie zafascynowała; może dlatego, że nie jestem fanką monarchii, ani skostniałego protokołu obowiązującego jej członków. Co więcej, dialogi wydawały mi się wyjątkowo słabe, podobnie jak postaci, które w moim mniemaniu trudno było polubić; Simon był wyjątkowo niejednoznaczny i moralnie rozdarty w swoich motywacjach, i pomimo tego co ostatecznie zrobił dla Joanny nie byłam w stanie poczuć siły czy szczerości jego przyjaźni. Wątki miłosne również mnie nie porwały. Marcus oraz Simon wyjątkowo szybko ulegali porywom serca. Na zakończenie dodam, że rozdział 43 (podobnie jak epilog) był niepotrzebny i podważył w moich oczach wiarygodność całej fabuły. Podsumowując: trochę wymęczyłam tę powieść, nie mogąc się wciągnąć w przedstawioną historię. Jednakowoż myślę, że "Sekret listu" przypadnie do gustu osobom, które lubią royal family, MI5 oraz historię miłosną z filmowego "Bodyguarda" ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pierwsza książka Lucindy Ray która wpadła w moje ręce. Lekkie pióro, ciekawe postacie i bardzo wciągająca historia. Zdecydowanie polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Lucinda Riley
 • Wydawnictwo Albatros
 • Oprawa: Zintegrowana
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 512
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381252768
 • Język: polski
 • Tłumacz: Lipszyc Paweł, Esden-Tempska Anna
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381252768
 • EAN: 9788381252768
 • Wymiary: 14x21 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Najmroczniejszy sekret 0/5 Nasza cena:
27,13 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najmroczniejszy sekret

Powiedzieli, że Coco zaginęła w nocy. Kłamali. Impreza z okazji 50. urodzin Seana Jacksona miała być niezapomnianym wydarzeniem. Wykwintne dania, strumienie szampana, doskonała muzyka i wytworni goście. Wieczór nie kończy się jednak tak, jak wszyscy planowali... Uczestnikami imprezy wstrząsa...
Sekret, którego nie zdradzę 4/5 Nasza cena:
25,65 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekret, którego nie zdradzę

W kolejnej powieści z serii opowiadającej o detektyw Jane Rizzoli i lekarce sądowej Maurze Isles, która stała się inspiracją dla emitowanego na antenie TNT serialu Partnerki, prowadzący śledztwo kobiecy duet będzie musiał zmierzyć się z bestialskim morderstwem producentki popularnych horrorów. Jane...
Znam twój sekret 4/5 Nasza cena:
27,03 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znam twój sekret

Porywający i wciągający thriller psychologiczny autorki Naszych małych kłamstw. – Nie sądzisz chyba, że Jamie i ja mamy przed sobą tajemnice? Rozmawiamy ze sobą o wszystkim. – Uśmiechnęła się. – Także o twoim wstydliwym sekreciku. Myślę sobie więc, że mogłabyś być dla mnie nieco milsza… Clare ma...
Najmroczniejszy sekret 5/5 Nasza cena:
32,11 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najmroczniejszy sekret

Najnowszy thriller psychologiczny zdobywczyni prestiżowej nagrody Edgar Award oraz Macavity Award for Best Mystery Novel 2015. Opowieść o narcystycznym zaburzeniu osobowości luźno oparta na pewnej prawdziwej historii… Mówili, że Coco zaginęła w nocy. K ł a m a l i. Sean Jackson hucznie obchodzi...
Anioł z Monachium. Największy sekret Hitlera 5/5 Nasza cena:
34,99 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Anioł z Monachium. Największy sekret Hitlera

Miłość, perwersja, zmowa milczenia Monachium, 1931 rok. Na błękitnym dywanie leży dziewczyna. Obok niej pistolet jej wuja. Szeroko otwarte oczy, rozchylone usta i powiększająca się plama krwi na sukience. To Geli – ukochana siostrzenica Hitlera, która od jakiegoś czasu z nim mieszkała. Komisarz...
Sekret matki 4/5 Nasza cena:
25,46 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekret matki

Jej całe życie okazało się kłamstwem… Mroczny thriller psychologiczny o utracie najbliższych, rozpadzie małżeństwa i niszczycielskiej sile mass mediów Tessa Markham nie potrafi pogodzić się ze śmiercią dwójki swoich dzieci, a jej mąż postanowił poukładać sobie życie na nowo. Kim więc teraz jest?...
Sekret którego nie zdradzę 0/5 Nasza cena:
25,03 zł 38,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekret którego nie zdradzę

W kolejnej powieści z serii opowiadającej o detektyw Jane Rizzoli i lekarce sądowej Maurze Isles, która stała się inspiracją dla emitowanego na antenie TNT serialu Partnerki, prowadzący śledztwo kobiecy duet będzie musiał zmierzyć się z bestialskim morderstwem producentki popularnych horrorów.Jane...
Dziewczyna z listu 5/5 Nasza cena:
28,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyna z listu

Ivy zaszła w ciążę jako nastolatka i w 1956 roku została wysłana do St Margaret - domu dla niezamężnych matek w południowej Anglii, prowadzonego przez zakonnice. Jej córeczka została później oddana do adopcji, lecz Ivy nigdy nie opuściła St Margaret. 60 lat później dziennikarka Samantha odkrywa jej...
Nasz mały sekret 3/5 Nasza cena:
21,68 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nasz mały sekret

Fani powieści W ciemnym mrocznym lesie oraz Miasteczka kłamców pokochają ten wciągający, ekscytujący debiut o zaginionej kobiecie, pogmatwanym trójkącie miłosnym oraz tajemnicach, którymi dzielimy się z innymi i o które zachowujemy dla siebie. Detektyw Novak chce się dowiedzieć, co stało się...
Sekret zegarmistrza 4/5 Nasza cena:
37,32 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekret zegarmistrza

Są w życiu człowieka sprawy, na które nigdy nie ma czasu, choć jednocześnie jest na nie czas najwyższy. Lena mieszka w starym dworku odziedziczonym po przodkach. W atmosferze dawnych czasów tworzy piękną biżuterię z części wiekowych czasomierzy - pamiątek po dziadku zegarmistrzu. Każdego dnia...
Sekret najpilniej strzeżony. Kroniki Cliftonów. Tom 3 0/5 Nasza cena:
43,41 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekret najpilniej strzeżony. Kroniki Cliftonów. Tom 3

Trzeci tom „Kronik Cliftonów”, obejmującej sto lat wielopokoleniowej sagi Jeffreya Archera, jednego z najpopularniejszych obecnie pisarzy na świecie! Rok 1945. Izba Lordów nie ustaliła, kto powinien odziedziczyć majątek rodowy Barringtonów. O wszystkim zadecyduje głos lorda kanclerza. Jego werdykt...
Osmański sekret 4/5 Nasza cena:
29,70 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Osmański sekret

Paryż 2017. Imperium Osmańskie niepodzielnie panuje w Europie od ponad 300 lat. Kamal Aga, szanowany śledczy państwowej policji, dzielnie broni imperium przed zagrożeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Jednak to niebezpieczny czas. Pod autorytarnymi rządami sułtana nikt nie jest poza podejrzeniem....
Wybrane bestsellery
Diuna. Imperium 4/5 Nasza cena:
172,46 zł 229,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Imperium

Diuna. Imperium to gra strategiczna, która łączy w sobie mechaniki budowani talii i rozmieszczania sił na planszy (worker placement).  To od ciebie zależy, jak rozbudujesz swoją potęgę. Poszukasz politycznych sojuszy czy stworzysz militarną przewagę? Siła ekonomii czy subtelne intrygi? Miejsce w...
Dwie lewe ręce 5/5 Nasza cena:
25,36 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie lewe ręce

Matylda ma dość pracy u Salomei Gwint. Odchodzi z agencji i rozpoczyna działalność na własny rachunek. Pierwsze zlecenie wydaje się proste. Ma odnaleźć eksmęża klientki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jej klientką została Salomea Gwint. Matylda jest pewna, że sprawa ma drugie...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 0/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Almond 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Almond

Wielokrotnie nagradzany koreański bestseller, rekomendowany przez BTS – najpopularniejszy boys band na świecie. „Almond” to powieść uznana przez krytyków za wybitną historię o dorastaniu pośród rozmaitych trudności. Yunjae urodził się z aleksytymią, która utrudnia mu odczuwanie takich emocji jak...
Krwawnik, mniszek, ułudka 0/5 Nasza cena:
26,66 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawnik, mniszek, ułudka

Krwawnik, mniszek, ułudka to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej, pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”. Zbiór, na który składają się wznowienia tomów, wydanej w 2010 roku Ciemni i Tkanki z 2017 roku, wzbogacają...
Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4

Władza, bogactwo, zemsta i... namiętność. Co okaże się najsilniejsze? Marcello jest synem bossa z Sycylii, Enrica. Nie został jednak uznany jako pełnoprawny członek rodziny, co sprawiło, że nosi w sercu nienawiść. Chce przejąć władzę w klanie Vedettich. Jego surowy wygląd, chłodne spojrzenie oraz...
Żywoty świętych 2/5 Nasza cena:
28,83 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żywoty świętych

Zanurzcie się w świat stworzony z epickim rozmachem przez autorkę międzynarodowych bestsellerów, Leigh Bardugo, sięgając po pięknie ilustrowaną replikę „Żywotów Świętych” – Istorii Sanktia. Zawiera ona opowieści o świętych zaczerpnięte z powszechnie uwielbianych powieści i nie tylko. Oto magiczna...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2 5/5 Nasza cena:
37,49 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2

Kontynuacja tomu 4 światowego bestsellera! Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie własnego miejsca dla siebie w zabójczym i niebezpiecznym świecie. Co gorsza, wojna i wszystko, co w niej straciła, wypaliły w jej duszy niezatarte piętno. Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek...
Pacjent. Komisarz Eryk Deryło. Tom 9 5/5 Nasza cena:
27,02 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pacjent. Komisarz Eryk Deryło. Tom 9

Telefon ze szpitala to dopiero początek. Informacja przekazana przez dyspozytorkę wzbudza niepokój komisarza Deryły. Coś się stało z jego partnerką, Tamarą Haler. Po przeprowadzeniu serii badań kobieta zniknęła ze szpitalnego oddziału i nie ma po niej śladu. Gdzie jest? Dlaczego przepadła bez...
Diuna. Sekrety Rodu Portal Games 0/5 Nasza cena:
97,47 zł 149,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Sekrety Rodu Portal Games

Arrakis, planeta piasku i przyprawy na dalekim końcu Imperium, jest pełna intryg i wojen. Na Diunie zostaniecie wrzuceni w sam środek konfliktu między dwoma Wysokimi Rodami związanymi z tą niesławną planetą. Złowrogi ród Harkonnenów spiskuje dla władzy i zysku, podczas gdy sojusznicy rodu Atrydów...
Drzewko szczęścia 5/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drzewko szczęścia

Tej zimy zejdzie lawina... śmiechu! Kornelia Trzpiot, dość leciwa dama, podczas wieczerzy wigilijnej oznajmia rodzinie, że do szczęścia, zarówno doczesnego, jak i wiekuistego, potrzebny jest jej wyłącznie herb. Nikt z osób zebranych przy stole nie zdaje sobie sprawy, że jest to głęboko przemyślana...
Kim jestem? 5/5 Nasza cena:
37,10 zł 49,46 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kim jestem?

Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób. Każdy z graczy losuje po jednej karcie ze stosu i umieszcza ją na opasce osoby z prawej strony. Zadaniem każdego z graczy jest odgadnięcie KIM SIĘ JEST, na podstawie zadawanych pytań i odpowiedzi reszty graczy. Podczas zabawy można udzielać jedynie odpowiedzi TAK...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula