Saturn. Bezlitosna siła. Tom 3

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 24
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
300
Inne wersje (1)
Audiobooki mp3
za 35,92 zł
Nasza cena: 25,14 zł 39,90 zł Taniej o: 37%

Czasami spotyka się kogoś pozornie całkiem innego od nas. Rodząca się nagle więź może pokazać, jak bywamy do siebie podobni i jak uleczyć nawet te rany, które wydawały się nigdy nie zabliźnić. Poznaj jedną z takich historii!

Konrad jest zawodnikiem MMA. Świetnie radzi sobie w oktagonie jako nieustraszony, zdeterminowany i silny wojownik, który nie boi się żadnych wyzwań. Nie ma też problemów z krótkotrwałymi relacjami. Przede wszystkim takimi na jedną noc. Okazuje się jednak, że i ON w głębi serca szuka miłości, kiedy ta nieoczekiwanie staje na jego drodze pod postacią uroczej, ale i zgnębionej przeszłością Inez.

Kobieta doświadczyła przemocy, dlatego trafia do fundacji, która opiekuje się podobnymi przypadkami. Ma być to jej pierwszy krok w stronę normalnego i stabilnego życia, choć droga do wyjścia z traumy na pewno będzie długa. Poranione serce przecież trudniej uleczyć niż ciało. Czy Konrad jest w stanie jej w tym pomóc? A może pomimo swoich cierpień to ona będzie ratunkiem dla Konrada, nazywanego Saturnem w sportowym świecie? W końcu również ON przeszedł w życiu swoje piekło. Czy związek, którego nie popierają nawet przyjaciele obojga, będzie w stanie przetrwać?

"Saturn. Bezlitosna siła. Tom 3" autorstwa Agnieszki Lingas-Łoniewskiej to kolejna część cyklu "Bezlitosna siła" opowiadającego o losach zawodników MMA, którzy największą walkę toczą poza ringiem, usiłując poradzić sobie z mroczną i smutną przeszłością. To także historie kobiet, które próbują stanąć na nogach po traumach będących wynikiem przemocy, jakiej doświadczyły.

W pierwszej części pt. "Kastor" poznajemy Konstantego Lombardzkiego, wielokrotnego zwycięzcę walk. Chłopak z pozoru radzi sobie świetnie, choć gdzieś na dnie duszy nieustannie zmaga się z przeszłością. Przeznaczenie stawia na jego drodze skromną i lękliwą Anitę Sokół.

Tom "Polluks" to natomiast historia Patryka Rottera – mężczyzny o twardym charakterze, ale czy takim samym sercu? Kobietą mogącą odmienić jego życie jest Martyna, od której od trzech lat naprzemiennie odchodzi i wraca.

Jeśli wciągnęły Cię opowieści o zawodnikach MMA, koniecznie sprawdź również serię “MMA Fighter” autorstwa Vi Keeland.

Recenzje (24)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Saturn, czyli wyczekiwana przez fanów Agnieszki Lingas-Łoniweskiej kontynuacja serii o wojownikach, którzy w swoim życiu przeszli wiele, lecz głęboko w sercu pragną miłości, nawet jeśli w głowach mają, że na nią nie zasługują.

  „Znaliśmy się już trochę i zdawaliśmy sobie sprawę, że każde z nas dźwiga na barkach ciężar przeszłości. Teraz pozostało odpowiedzieć na pytanie, czy będziemy w stanie sobie nawzajem pomóc. I zaufać. Tego jeszcze nie wiedziałem.”

  Zagubiony w tłumie chłopak i zraniona dziewczyna, która kryje w sercu cienie przeszłości. I demony, które powracają, aby ich zniszczyć. Oboje.

  Inez jest na pozór silną dziewczyną, która pragnie Konrada, lecz zdaje sobie sprawę, że ON ma tylko kobiet na jedną noc, ona nie chce ponownie zostać zdradzona. Konrada od samego początku Inez przyciągała niczym magnez, ale zdawał sobie sprawę, że nie może jej mieć. Ale serca nie da się okłamać. Uczucia, które się tam rodzą nie patrzą na przeszłość, na to co przeszliśmy. Po prostu rodzą się pomimo naszych przekonań.

  „Poznałam ciebie. To było ja magia. Ale magiczne rzeczy zdarzają się tylko w bajkach. Ta bardzo chciałam mieć własną bajkę, chciałam mieć więcej radości, kolorów.”

  Po przeczytaniu tej książki nie chodzi autorce o zwykły przekaz. Nie chodzi o miłość, zdobywanie i randki. Tutaj akcja nie rozwleka się pomiędzy niezdecydowanymi bohaterami, którzy nie wiedza czego chcą. Tutaj autorka skupia się przede wszystkim na akceptacji. Akceptacji samego siebie, swoich wad i zalet. Walki o samego siebie z kochająca i wspierającą osobą przy boku. Przyjaciółmi, którzy pójdą za tobą w ogień i duchami przeszłości, którzy wracają, aby nas zniszczyć.

  Książki autorki są naturalne, nie kreują bohaterów idealnych, a normalnych ludzi, których mijamy na co dzień. Bohaterowie są pięknymi duszami, trochę zagubionymi, ale mierzącymi się dzielnie ze swoim życiem.

  Ten tytuł sprawia, że się zatracicie na jeden wieczór. Na jeden wieczór przepadniecie i będziecie przeżywać historię Konrada i Inez i walczyć razem z nimi, bo po nocy zawsze przychodzi dzień i mrok znika.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Saturn" to trzecia część serii Agnieszki Lingas-Łoniewskiej,, Bezlitosna sila". Przeczytałam wszystkie, ale historia Inez i Konrada(Saturna) szczególnie mnie ujęła. Na każdym etapie książki widać ich wytrwałość w walce z przeszłością, własnym strachem i przeciwnościami, które na nich jeszcze czekają. Oboje wątpią w siebie jak i we własną umiejętność bycia w poważnym związku.

  W książce są również rozwinięte wątki bohaterów poprzednich dwóch części, dzięki czemu możemy się dowiedzieć jak potoczyły się losy Kastora i Polluksa.

  Bardzo ciekawa historia dwóch,, zniszczonych przez życie "osób jak i całej rodzinki Podziemia.

  Pot, krew, MMA, mnóstwo wątpliwości oraz wielka miłość. Polecam ❤️ Fragment:

  ,, Po treningu odebrałem Inez i pojechaliśmy do mnie. Zamówiłem jedzenie, piliśmy wino, oglądaliśmy jakiś film. Potem kochaliśmy się, a jeszcze później moja dziewczyna nasmarowała moje zgnębione mięśnie i zasnęliśmy tułać się jak nastolatki. Bo tak naprawdę...to była nasza nastoletnia miłość. Gdyż nigdy nie przeżyliśmy czegoś takiego i nigdy nie byliśmy nastolatkami. Tak czasami jest, jak od razu się dorasta i pomija pewien etap w życiu. My pominęliśmy całkiem sporo. "

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Konrad Klajzer to przyrodni brat Anity, którą mieliśmy okazję bliżej poznać w pierwszej części serii Agnieszki Lingas-Łoniewskiej Bezlitosna Siła. Jest to młody mężczyzna, który na swoich barkach dźwiga wiele przejść i wspomnień, z których nie wszystkie były dobre i nie ze wszystkich jest dumny. Niemniej jednak wiele w swoim życiu poświęcił, by ratować przyrodnią siostrę przed jej ojczymem, a jego ojcem. Stara się poukładać swoje życie i wejść na właściwe tory przy pomocy siostry, oraz szwagra który umożliwia mu również wyładowywanie swoich negatywnych emocji podczas walk MMA, które organizują.

  Inez to młoda kobieta, która pracuje w fundacji FemiHelp wraz z siostrą Konrada. Ona również nie miała łatwego życia, a na swoich barkach dźwiga potężny bagaż doświadczeń. Była ona związana z mężczyzną, który postanowił zniszczyć jej życie, niemniej jednak gdy ten trafił do więzienia Inez miała nadzieję, że uda jej się od tego uciec i na nowo poukładać swoje życie, z dala od dręczącej ją przeszłości.

  Tych dwoje ludzi napotyka się na siebie wzajemnie w życiu i mimo swoich życiowych doświadczeń każde z nich chciałoby być szczęśliwe. Skomplikowane relacje z przeszłości oraz przejścia o których nie sposób zapomnieć nieco komplikują im zbudowanie normalnego, szczęśliwego związku, który tworzą normalne pary. Szczególnie, gdy w życiu Inez ponownie pojawia się jej zmora przeszłości, oraz gdy obojgu przychodzi szczerze wyznać całą prawdę o sobie nawzajem. Ich próba ponownego ułożenia sobie życia i przede wszystkim próba miłości, która okazuje się nie lada wyzwaniem dla osób po tak skomplikowanych życiowych przejściach nie jest usłana różami, a ciągle na ich drodze stają nowe przeszkody. Przeszkody, z którymi wspólnie połączeni wielkim uczuciem postanawiają zawalczyć.

  Dalsze losy grupy przyjaciół, które tym razem skupiają swoją opowieść na Saturnie i Inez, którzy w życiu nie mieli lekko są bardzo przyjemne do czytania. Mamy również możliwość dowiedzenia się jak dalej potoczyły się losy pozostałych bohaterów, których znamy już z poprzednich części książek autorki.

  Zdecydowanie Bezlitosna siła to przyjemna lektura, która zdecydowanie do gustu przypadnie kobietom i którą polecam z czystym sumieniem.

  Książkę odebrałam za punkty w portalu Czytam Pierwszy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Saturn” to trzeci tom serii „Bezlitosna siła” autorstwa Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. W tej części głównymi bohaterami są Konrad, brat Anity oraz jej przyjaciółka Inez. Niestety ich historia praktycznie niczym nie różni się od tych z poprzednich części. Zarówno Konrad, jak i Inez mają za sobą bolesną przeszłość, która cały czas, w pewnym stopniu, wpływa na ich życie i podejmowane przez nich decyzje. Według mnie bohaterowie nie są zbyt ciekawie wykreowani, nie mieli w sobie niczego niepowtarzalnego, co odróżniałoby ich od pozostałych postaci. Często irytowały mnie wypowiedzi nie tylko Konrada, ale rownież Kastora i Patryka, których do tej pory lubiłam. Książka jest schematyczna i przewidywalna. Jeśli podobały Wam się poprzednie części i nie oczekujecie niczego nowego i oryginalnego, to może Wam się spodobać. Mnie niestety trochę zawiodła, bo przeważnie bardzo podobają mi się książki tej autorki i nie spodziewałam się, że tym razem będzie inaczej.

  Książkę odebrałam za punkty w portalu Czytam Pierwszy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Powieści Agnieszki Lingas-Łoniewskiej mogłabym pochłaniać codziennie. Fakt, że jest ich tak dużo, niesamowicie mnie cieszy, ponieważ mam jeszcze tyle okazji do spędzenia czasu z historiami wymyślonymi przez autorkę! Po Saturna sięgnęłam, ponieważ poprzednie dwa tomu serii Bezlitosna siła bardzo przypadły mi do gustu. No i oczywiście bardzo ciekawiła mnie postać Konrada, którego zdążyłam poznać już w poprzedniej części. Czy była to dobra lektura? O tym dziś opowiem.

  Przeszli przez prawdziwe piekło, które zgotowali im najbliżsi. Dzięki temu jednak stali się odporni na ból i tym, kim są. Na ringu Konrad zmienia się w Saturna – bezlitosnego, szybkiego i niepokonanego zawodnika. Wzbudza powszechny respekt, a w niektórych nawet i strach. Ona jest podopieczną fundacji dla kobiet, które doświadczyły przemocy. Ma wiele blizn na ciele, ale jeszcze więcej na swoim sercu. Czy ich relacja zmieni się w coś więcej? I czy Saturnowi uda się zrozumieć, przez co przeszła Inez?

  Z racji tego, że panie mają pierwszeństwo, najpierw skupię się na Inez. Ta bohaterka zyskała moją ogromną sympatię. Jest to postać kolorowa, charakterystyczna i choć autorka wplotła w jej życiorys wiele traumatycznych i trudnych przeżyć, to przy tym sprawiła, że Inez jest bohaterką, która zaskakuje swoją siłą i odwagą. Jest to bardzo dobrze wykreowana postać, o której na pewno długo nie zapomnę. Z kolei Konrad to chłopak, który także wzbudził moją sympatię, ale już nie tak wysoką, jak jego poprzedniczka. Jednak nie mogę też napisać, że jest to bohater, który nie zasługuje na uwagę - absolutnie tak nie jest! Autorka jego również wykreowała bardzo dobrze, a ja przyznam szczerze, że tę historię, poświęconą w dużej części jemu czytałam z wypiekami na twarzy.

  Jak to bywało już przy okazji moich poprzednich spotkań z twórczością Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, znowu jestem zachwycona i ogromnie cieszę się, że miałam okazję poznać Konrada i Inez. Stwierdzenie, że autorka jest prawdziwą dilerką emocji, jest w stu procentach trafne i z tym nie mam zamiaru się kłócić. Lektura Saturna całkowicie pochłonęła moją uwagę i sprawiła, że rzeczywiście nie mogłam przestać myśleć o tej dwójce.

  W tej książce pełno jest gorących scen, traumatycznych wspomnień z przeszłości oraz zaskakujących (a czasem i przerażających) zwrotów akcji. Jedno jest pewne: autorka doskonale wie, jak zszokować swoich czytelników i jak sprawić, by ci nie potrafili odejść od książki nawet na krok. Jestem skłonna nawet napisać, że Saturn wyszedł na prowadzenie i jest teraz dla mnie najlepszą częścią całej serii. Jak będzie z Marsem? Tego nie wiem, ale mam nadzieję, że za jakiś czas się tego dowiem.

  Jeżeli potrzebujecie dobrego romansu, który nie będzie tylko słodki i mdły, to gorąco polecam Wam lekturę książek Agnieszki Lingas-Łoniewskiej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 19 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

Warto zwrócić uwagę na...
Pakiet Bezlitosna siła: Kastor, Polluks, Saturn, Mars 0/5 Nasza cena:
100,60 zł 161,60 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Bezlitosna siła: Kastor, Polluks, Saturn, Mars

Kastor Bez litości, bez zasad, bez reguł. W tym świecie wygrywają najsilniejsi. Lub ci, co znajdą krystaliczną miłość. Kolejna powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej zapewniająca czytelnikom huśtawkę emocji – od smutku przez zwątpienie po żarliwą nadzieję. Seria Bezlitosna siła opowiada o mężczyznach...
Mars. Bezlitosna siła. Tom 4 4/5 Nasza cena:
26,40 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mars. Bezlitosna siła. Tom 4

Są jak ogień i woda. I przyciągają się z siłą żywiołów. Życiem Darka rządzą nienawiść i szaleństwo. Kiedy na ringu staje się niepokonanym Marsem, oddaje się im całkowicie. I właściwie niczego by nie zmieniał, gdyby nie psycholożka Liwia. Dla tej kobiety Mars mógłby zrobić cholernie wiele. Ale...
Kastor. Bezlitosna siła. Tom 1 4/5 Nasza cena:
23,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kastor. Bezlitosna siła. Tom 1

Bez litości, bez zasad, bez reguł. W tym świecie wygrywają najsilniejsi. Lub ci, co znajdą krystaliczną miłość. Kolejna powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej zapewniająca czytelnikom huśtawkę emocji – od smutku przez zwątpienie po żarliwą nadzieję. Seria Bezlitosna siła opowiada o mężczyznach...
Polluks. Bezlitosna siła. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Polluks. Bezlitosna siła. Tom 2

Na emocjach zna się jak mało kto. Agnieszka Lingas-Łoniewska kolejny raz funduje czytelniczkom taką ich dawkę, że strony tej powieści niemal stają w płomieniach! Ona przeszła przez piekło. On swoje piekło nosi w sobie. Mogą być dla siebie ocaleniem. Tylko... czy się odważą? Polluks to drugi tom...
Kastor bezlitosna siła Tom 1 wyd. kieszonkowe 0/5 Nasza cena:
12,96 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kastor bezlitosna siła Tom 1 wyd. kieszonkowe

Bez litości, bez zasad, bez reguł. W tym świecie wygrywają najsilniejsi. Lub ci, co znajdą krystaliczną miłość. Kolejna powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej zapewniająca czytelnikom huśtawkę emocji – od smutku przez zwątpienie po żarliwą nadzieję. Seria Bezlitosna siła opowiada o mężczyznach...
Niegrzeczne święta 4/5 Nasza cena:
22,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczne święta

Nadchodzą święta, Niegrzeczne święta! Znane nazwiska i historie, które rozgrzeją cię w najmroźniejszy zimowy wieczór w jednym takim wydaniu! Czy byłaś niegrzeczna w tym roku? Zastanów się dobrze...  Jedno jest pewne, zasłużyłaś na prezent! Tegoroczne święta będą różnić się od poprzednich. Tej zimy...
Gorące lato. Grzeszne opowieści 5/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gorące lato. Grzeszne opowieści

Gorące lato, plaża, szum fal, chłodne bryzgi morskiej wody, opalone ciała, nastrój wakacyjnego odprężenia… Najpierw ukradkowe, potem coraz śmielsze spojrzenia, uśmiechy… Przyspieszone oddechy, muśnięcie, dotyk dłoni, pocałunek… Wakacyjny romans, wakacyjna przygoda, wakacyjna namiętność. Namiętne...
Kiedy wrócę 5/5 Nasza cena:
25,41 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedy wrócę

"Mateusz wyjeżdża na Podkarpacie i tam spotyka dziewczynę, która skrywa koszmarną tajemnicę. Kosma nie może wybaczyć sobie tego, co się stało i odsuwa się od Matyldy. Wojtek i Ewelina wyjeżdżają z Rokietnicy, a Leon i Weronika stają przed bardzo poważnym wyborem. Znowu niewyjaśnione, zadawnione...
Kiedy zniknę 5/5 Nasza cena:
25,41 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedy zniknę

" Co zrobiliście tamtego lata?Mateusz to utalentowany gitarzysta i autor pięknych piosenek. Razem z matką i siostrą mieszka w niewielkiej Rokietnicy. Kiedy otrzymuje szansę na zrobienie kariery rockowej, nie waha się ani chwili, aby wyrwać się z dusznego, przeoranego podziałami miasteczka i...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula