Racer

Autor:

Katy Evans

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Darmowy fragment:
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Format
13,5x20,5
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
392
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 29,90 zł
Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł Taniej o: 40%

Bad boy, który chce coś udowodnić.

Kobieta z misją.

Wyścig, od którego zależą ich losy.

Jego rodzicom zapewne nawet nie przeszło przez myśl, że nazywając syna Racer Tate, wyznaczą jego życiową ścieżkę. Od momentu, w którym poczuł przypływ adrenaliny, siedząc za kółkiem, popadł w uzależnienie. Jest najszybszym, najdzikszym kierowcą wyścigowym.

Obowiązki zawodowe doprowadzają Lanę na próg jego domu, a uśmiech, z jakim otwiera jej drzwi, sprawia, że miękną jej kolana. Seksowny, tajemniczy Racer Tate nie jest typem mężczyzny odpowiednim dla dziewczyny takiej jak Lana. Jest skryty, lekkomyślny, nieuchwytny. Ale w jego obecności cały jej zdrowy rozsądek znika. A po jego pocałunku…

Nadchodzący wyścig F1 jest ostatnią szansą na wygraną dla rodziny Lany. A Racer to ich jedyna nadzieja. Lana musi go tylko dopilnować, aby nie wpakował się w żadne kłopoty. Okazuje się jednak, że ona sama wpada w tarapaty. W przyprawiające o szybsze bicie serca, rozmiękczające kolana, miażdżące duszę kłopoty. Bo kiedy się kogoś kocha, to jego prawdy stają wspólnymi prawdami, a jego tajemnice mogą się okazać zbawieniem albo doszczętnie zniszczyć.

Mówi, że kocha, i że ona jest tą jedyną. Ale ma też pewność, że złamie jej serce, kawałek po kawałku.


Pobierz darmowy fragment:

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  ,,Racer" to historia rajdowca, Racera Tate'a, który bierze udział w nielegalnych ulicznych wyścigach do momentu aż do Ameryki przylatuje Lana, która szuka kierowcy, mogącego jeździć w bolidach pod szyldem rodzinnej firmy. Ich znajomość zaczyna się stłuczką, a niedługo później Racer deklaruje, ze Lana zostanie jego żoną. Czy faktycznie tak będzie? Jedno jest pewne, jest to pełen wrażeń erotyk, który pochłania się rozdział za rozdziałem. Kluczowe pozostają dwa pytania - czy Tate wygra Grand Prix Formuły 1 oraz czy Lana zostanie przyszłą Panią Tate?

  Okazuje się, że jest to już kolejny tom serii. Wcześniejsze z tego, co wyczytałam dotyczyły Remingtona Tate'a, ojca Racera, boksera, który stworzył pełną kochającą się rodzinę. Jego syn ma podobne marzenie. Początkowo obawiałam się, jak to będzie czytać serię niejako od środka. Szybko jednak okazało się, że nie nastręcza to żadnych problemów, ponieważ fabuła została tak skonstruowana, że wszystkie najważniejsze fakty zostały przypomniane i spokojnie można ją czytać jako odrębną powieść.

  Katy Evans dała się poznać czytelnikom [Adres usunięty]. z takich serii, jak Real, czy Manwhore. Bohaterowie są barwnie wykreowani, tym razem mamy do czynienia z młodymi dorosłymi, którzy szukają siebie i swojego celu w życiu. Bardzo przyjemnie spędziłam czas z Laną i Racerem. Rozdziały są krótkie, a emocje aż kipią z każdej kolejnej sceny. Serdecznie polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Lana i jej zespół HW RACING przechodzi ciężkie chwile. Właśnie jeden z kierowców rozbił auto wyścigowe F1 na jeździe testowej, a cały zespół składający się z jej najbliższych traci nadzieję na polepszenie ich sytuacji. Dwudzieistodwuletnia dziewczyna, która jest piarowcem i do tej pory zajmowała się organizacją wszystkich wyjazdów oraz  opiekuje się chłopakami, aby niczego im nie zabrakło pod chwilą impulsu postanawia, że sprowadzi do ich garażu najlepszego kierowcę na świecie. I to takiego na którego będzie ich stać po nadszarpniętym budżecie. Czy tylko napewno wiedziała na co się pisze gdy wyrusza na poszukiwania, gdzie przez przypadek... uderza autem w czerwonego mustanga z pożerająym ją wzrokiem kierowcą? Lana docierając w końcu na trybuny, aby pzyglądać się potencjalnym kandydatom i zwerbować któregoś jest zauważona przez niebywale pewnego siebie przystojniaka z parkingu i wie, że jej profesjonalizm wisi na włosku... Czy Racer Tate jej pomoże? Czy ma inny cel? I co ukrywa chłopak?

  Przez to, że seria Real jest dla mnie NAJLEPSZĄ serią z wątkiem sportowym w tego typu ksiązkach  (czego nigdy nie ukrywałam) nie miałam wątpliwości czy sięgnę po Racera. Intensywość, pożądanie,  zaborczość, pierwotne rządze i zachowania dziedziczone przez Ojca... i mimo niegrzecznych rzeczy jakie robi i MYŚLI z przyjemnością stwierdziłam, że został dobrze wychowany. Czytając znalazłam parę błędów w tłumaczeniu co chwilami przeszkadzało w odbiorze SCENY, jednak jako całość... ech... no uwielbiam. I polecam. Co tu dużo mówić. 👿

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  🏎🏎RECENZJA🏎🏎

  „Każdy człowiek
  zostaje zraniony. Pytanie brzmi: kogo kochasz oraz pragniesz dostatecznie mocno i komu wystarczająco ufasz, aby dać mu moc wyrządzenia Ci krzywdy?”

  Jeśli czytaliście poprzednie Książki Real, Mine, Remy ,to wiecie z jaką chorobą zmagał się Remingtone Tate. Niestety dwubiegunowość przekazał swojemu synowi Racer’owi, który żyje na krawędzi biorąc udział w niebezpiecznych i nielegalnych wyścigach i jest więcej niż pewien, że mimo choroby z jaką się zmaga, jest najlepszy.

  Lana Heyworth żyje w męskim świecie Formuły 1. Razem z ojcem i braćmi rozpaczliwie szukają kierowcy do swojego Team’ HW Racing, który w końcu sprawi, że ich bolid „Kelsey” dojedzie na pierwszym miejscu w Grand Prix Formuły 1.Wyjeżdża więc z nadzieją na znalezienie i zatrudnienie Najlepszego Kierowcy ma Świecie.

  Przypadek sprawia, że tych dwoje wjeżdża na siebie i to dosłownie. Dewastatorka ( jak żartobliwie nazywa ją Racer ) - Lana taranuje jego czterystu konne cudeńko - Mustanga. Ups...

  I od tej chwili są sobą zafascynowani do tego stopnia, że niemalże od razu lądują w łóżku zaraz po wygranym, nielegalnym wyścigu Racera, na który zaprosił dziewczynę, tak aby ta oceniła jego „wyścigowy talent”.

  On zgadza się być kierowcą Team’e HW Racing, prowadzonym przez rodzinę Lany. A ona w tym momencie musi wprowadzić między nimi dystans, bo bardziej niż na romansie z Racerem, zależy jej na reanimowaniu zespołu, a tylko ON może im w tym pomóc.

  Nie jest jednak łatwo zapanować ani, nad nie dający się okiełznać rządzą ani nad widmem ponownego ataku przerażającej choroby z jaką zmaga się Racer. Dodatkowo nieufność rodziny Lany oraz ich wątpliwości co do wyboru „ulicznego kierowcy”, a także przyciąganie ( nie do opanowania ) robi sytuacje trudniejszą z dnia na dzień.

  Nie uniknione jest więc, że w końcu ulegają swoim pragnieniom i od tej pory już zawsze chcą być razem.

  Racer boi się nagłego ataku choroby, a jeszcze bardziej boi się powiedzieć o niej Lanie.

  Jednak ani przed jednym ani przed drugim nie udaje się mu ustrzec i związek i szansa ukończenia całego GPX wisi na włosku.

  Mogłabym tak pisać w nieskończoność, bo książka jest boska ( zresztą jak wszystkie Katy Evans , które dotychczas udało mi się przeczytać.

  No i oczywiście jest dużo gorących scen, mega podniecająco opisanych, no i ta niesamowita chemia między bohaterami.

  Jednak chyba najbardziej poruszył mnie ten moment książki, w którym Racer zmaga się z atakiem choroby , pobytem w szpitalu i ze zmagania się z „byciem czarnym”..... na szczęście nie sam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Racer” ADERNALINA, NAMIĘTNOŚĆ I TEMPERAMET.

  Tak jak pisze z tyłu na okładce, tego wam nie zabraknie.

  Książka jest naprawdę fajna, co najważniejsze, cały czas jesteśmy w świecie wyścigów formuły 1.

  Nie jest ona tylko w opisie, jesteśmy obecni podczas każdego okrążenia.

  Racer Tate, jest bad boyem, jest pewny siebie, nie odpuszcza i zawsze bierze to, co chce.

  Lana, dziewczyna, która wychowała się w świecie mężczyzn, myślała, że jest odporna na facetów pokroju Racera, jednak jego urok osobisty, jest ponadto.

  Tate jest szansą dla Lany i jej zespołu, Ona jest szansą dla niego.

  Wszystko dzieje się dość szybko, jednak nie brak chemii między bohaterami.

  Kiedy ON jest pewny swoich uczuć do dziewczyny, ta boi się, że obdarzy kogoś uczuciem, a ON odejdzie.

  Racer musi udowodnić dziewczynie, że jest najlepszym kierowcą na świecie. Dziewczyna, choć jest tego świadoma, nie chce mu przyznać racji. Ten wyścig należy do nich. Z każdym kolejnym okrążeniem, Lana, jest bliżej chłopaka, który działa na nią, jak jeszcze nikt do tej pory.

  Tate jest szczery, jednak nie wszystko, jest takie, na jakie wygląda. Chłopak boryka się z problem, który nie jest widoczny gołym okiem i nie każdy będzie chciał go zaakceptować, takim, jakim jest.

  Czy miłość Lany, będzie na tyle silna, by porzucić marzenie o wygranej w F1?

  Siła rodziny jest bardzo ważna w tej książce.

  Racer wychował się w pełnej rodzinie, która go wspiera. Relacja ojciec i syn, w tym przypadku jest bardzo silna.

  Lana natomiast, wychowała się w niepełnej rodzinie, ojciec i bracia są dla niej najważniejsi, to dla nich sprowadziła Racera Tate, nie spodziewała się, że ON będzie tylko jej.

  Wiecie, podobało mi się, że w tej książce, nie było dramatów, ale cały czas coś się działo. Lana nie od razu dopuściła do siebie chłopaka, który od ich pierwszego spotkania, okazywał jej zainteresowanie.

  Jednak nie wodziła go za nos.

  Oczywiście były sytuacje, które mnie bawiły, na przykład gotowość Racera. Ten facet wiecznie był nabuzowany, poprawiał spodnie, tak działała na niego Lana.

  Z pewnością, jest to niegrzeczna książka, w której nie zabraknie napięcia, pożądania i gorących scen.

  Jednak są też tematy, sytuacje, które sprawiają, że ta książka jest bardziej prawdziwa. Pokazuje, że bohaterom nie tylko seks w głowie. Mają także problemy, z którymi może borykać się każdy człowiek i to zależy od nas, jak je rozwiążemy. Czy skorzystamy ze wsparcia najbliższych, czy będziemy iść przez to sami?

  Przyjemnie spędziłam z nią czas, także jestem jak najbardziej na tak, dla tej książki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Co to była za jazda!

  Książka dla fanek dobrej przygody.

  Niesamowita, pełna uczuć i wrażeń.

  Nie mamy tutaj jakiś dramatów, ale mamy do czynienia ze światem prawdziwej miłości, która nosi rysy choroby i straty.

  Oddałam się tej lekturze, a Racer Tate mnie porwał i pędziłam z nim te 400 na godzinę!

  Nie chciałam wysiadać.

  Chciałam jechać do końca, by przekonać się czy dojedzie do mety. Czy wygra swoje szczęście.

  Polecam fankom sportu. Mało jest książek z wątkiem F1. Ta mnie tak pochłonęła, że zamierzam byc najlepszym kierowcą.Takim jak Racer Tate. No dobra. Nauczę się chociaż dobrze parkować. 😂 Zresztą Lana dzięki swojemu parkowaniu odmieniła życie. ❤️

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Katy Evans
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 392
 • Format: 13,5x20,5
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366611467
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Racer
 • Tłumacz: Lucyna Wierzbowska
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366611467
 • EAN: 9788366611467
 • Wymiary: 13.5x20.5x3.3 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Real, tom 4. Rogue 5/5 Nasza cena:
33,07 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Real, tom 4. Rogue

Seria, na punkcie której oszalały czytelniczki na całym świecie. "REAL” rozgrzewało, "MINE” ekscytowało, "REMY” podniecał. Pora na tom czwarty równie gorące, równie emocjonujące i równie doskonałe "ROGUE”. Czy dasz się uwieść tej historii? On twierdzi, że nie oznacza dla niej niczego dobrego. Ona...
Magnat. Manhattan. Tom 1 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magnat. Manhattan. Tom 1

Porywający romans z bajecznie bogatym biznesmenem Aaric Christos nie zawsze był tak bogaty, seksowny i nieznośny. Kiedyś był dla Bryn Kelly kimś ważnym, chciał ją chronić i być jej przyjacielem, a może nawet kimś więcej. Minęły lata, a po tamtym chłopaku zostało już tylko wspomnienie. Teraz Aaric...
Manwhore 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Manwhore

Pierwszy tom bestsellerowej serii, która już podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. Książka, o której mówią wszyscy! Ona – delikatna, wrażliwa, kobieca… On – tajemniczy, władczy, męski do bólu… Młoda, piękna i niezwykle wrażliwa Rachel Livingstone jest utalentowaną dziennikarką....
Potentat. Manhattan. Tom 2 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Potentat. Manhattan. Tom 2

Drugi tom gorącej serii o nieprzyzwoitej miłości wśród drapaczy chmur! Sara od lat marzy o karierze profesjonalnej tancerki, ale nieoczekiwana kontuzja kostki sprawia, że zamiast na scenie, musi stanąć za ladą recepcji w luksusowym hotelu. Ian to przystojny pracoholik, który jest w trakcie...
Ladies Man 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ladies Man

Najseksowniejsza książka w dorobku Katy Evans, którą największy portal recenzencki GoodReads.com określił jaką najlepiej ocenianą powieść erotyczną w historii. To mężczyzna, z którym nie chodzi się na randki. To mężczyzna, przed którym ostrzegała cię mama. To mężczyzna, który złamie ci serce. Tahoe...
Manwhore +1 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Manwhore +1

Drugi tom kultowej serii, która już podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. Katy Evans po raz kolejny uwodzi grono wiernych czytelniczek historią  Malcolma Sainta. Manwhore + 1 to drugi tom kultowej serii, która zdobyła i stale zdobywa miliony zwolenniczek na całym świecie. W tej...
Przywódca. Biały Dom. Tom 2 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przywódca. Biały Dom. Tom 2

Drugi tom romansu, w którym pewna młoda dziewczyna zdobyła serce przyszłego prezydenta Matthew Hamilton osiągnął swój cel. Wygrał wybory i teraz pasuje najważniejsze stanowisko w kraju, został prezydentem. Jednak okazuje się, że w jego sercu jest pustka, której nawet takie zwycięstwo nie jest w...
Womanizer 4/5 Nasza cena:
27,79 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Womanizer

Gorący finał bestsellerowej serii Manwhore, którą kochają czytelniczki na całym świecie. Młoda i ambitna Olivia Roth właśnie została absolwentką prestiżowej uczelni. Dziewczyna marzy o wielkiej karierze. Kiedy brat załatwia jej angaż w firmie swojego najlepszego przyjaciela, jest zachwycona i...
Mr President. Biały Dom. Tom 1 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mr President. Biały Dom. Tom 1

Zakazany romans w świecie polityki od Katy Evans! Charlotte poznała Matthew Hamiltona, kiedy byli jeszcze bardzo młodzi. Ona była córką senatora, a ON synem prezydenta. Oboje dorastali w świecie wielkiej polityki. Już wtedy Matthew zrobił na niej piorunujące wrażenie. Obiecał jej, że nigdy nie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula