Przysięgnij, że mnie kochasz

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 6
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13.5 x 20.5 cm
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
360
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł Taniej o: 40%

Sięgnij po książkę pod tytułem "Przysięgnij, że mnie kochasz” autorstwa Renee Carlino i sprawdź, co się dzieje, gdy w czyjeś ręce trafia historia oparta na jego własnym życiu!

Fikcja literacka to owoc wyobraźni artystów, którzy przy użyciu słów tworzą wyjątkowy świat pełen zaskakujących i wzruszających wydarzeń, barwnych bohaterów i całej gamy różnorodnych emocji. Lubimy zatapiać się w tej kreacji i uciekać w nią przed trudami codzienności.

Emiline od zawsze uwielbiała książki. Spędzała godziny, pochłaniając ich kolejne strony, a także angażując się we własne projekty literackie. To była jej prosta, ale też skuteczna recepta na szczęście. Niestety w wyniku niefortunnego splotu wydarzeń jej proces kreatywny utknął w miejscu. Emiline postanawia więc poszukać ukojenia w jednym z niedawno wydanych bestsellerów opublikowanym przez wyjątkowo tajemniczego autora skrywającego się pod pseudonimem J. Colby.

Wraz z poznawaniem historii dwójki przyjaciół, którzy spędzają razem dzieciństwo i którzy się w sobie zakochują, kobieta robi się coraz bardziej podejrzliwa. Nie dowierza temu, co widzi, a jednocześnie utwierdza się w przekonaniu, że to ona jest jednym z bohaterów powieści. Szybko identyfikuje także jej autora, którym jest nie kto inny jak Jase, jej dawny znajomy, z którym nie widziała się od wielu lat. Postanawia czym prędzej go odnaleźć i zmusić do wyjaśnienia, dlaczego wpadł na pomysł podzielenia się ich losami z milionami czytelników, obnażając jej prywatność.

Przeczytaj darmowy fragment


O autorce

Renee Carlino to popularna pisarka, której publikacje z takich gatunków literackich jak literatura obyczajowa, romans i literatura kobieca zjednały pokaźne grono czytelników na całym świecie. Pasja do słowa pisanego towarzyszyła jej już od najmłodszych lat, a jako nastolatka zaczęła tworzyć swoje pierwsze wiersze i opowiadania. Realizuje się również w zawodzie scenarzystki. Do tej pory wydała już takie książki jak między innymi: "Gdybyś tu był”, "Zanim zostaliśmy nieznajomymi”, "Sweet Thing”, a także "Blind Kiss”.

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Perełka ta miała swoją premierę 15 kwietnia, a więc kilka dni temu. 🥰

  Macie lekturę już za sobą, czy może jeszcze się nad nią zastanawiacie?

  Ja spędziłam przy tej książce 2 dni. 😱 Nie mogłam przestać czytać. 😊

  Historia tych bohaterów jest bardzo poruszająca. 💔 Bolesna historia opisana w piękny sposób. Siła uczucia, które potrafi przetrwać lata.

  Prawdziwość uczucia, którego nie zmieni nic na przestrzeni lat. 😍

  Okładka może dla większości z nas kojarzyć się z czymś prostym, nie przyciągającym wzrok ale to co jest w środku... 😱 Magia.🥰 Historia oparta jest na... Innej historii.

  Nasza bohaterka czyta pewien bestseller, lecz po początkowym rozdziale jest przekonana, że jest to historia o niej samej. Jej dzieciństwo i cała przeszłość została spisana na kartach.

  A to uczynić mógł tylko jeden człowiek.

  Mężczyzna, który od dziecka był jest tarczą, teraz bogaci się na ich historii nieszczęśliwej miłości.

  Nie pozostaje jej nic innego, jak odszukać dawną miłość i zapytać dlaczego to zrobił.

  Ale co jeśli z tym wszystkim będzie miał problem jej obecny partner?

  Historia pełna emocji, uczuć i rozterek.

  Polecam serdecznie..niech i was złapie za serce. 😘

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pamiętacie swoją pierwszą miłość? Tą szczenięcą? Taką... niewinną?

  Renee Carlino pokazała nam piękną historię miłosną. Naprawdę przeczytałam tę książkę na jednym wdechu. Nie mogłam się oderwać.

  Przysięgnij, że mnie kochasz to historia Emiline. W ciągu swojego niespełna trzydziestoletniego życia przeżyła wiele. Jednak w momencie, kiedy czyta książkę, która opowiada jej historie to cały świat przewraca się do góry nogami. Autorem tej powieści okazuje się jej przyjaciel z dzieciństwa Jason. To z nim przeżywała swoje najcięższe chwile i to z nim przeżywała pierwsze razy. Jednak co się wydarzyło, że musiały nastąpić lata rozłąki?

  Cała historia jest bardzo wzruszająca. Praktycznie czytamy książkę w książce. Bohaterowie to para bardzo smutnych osób, pragnących chociaż trochę zapragnąć szczęścia. Nie tylko ze sobą, ale po prostu... w życiu. Czy im się to uda?

  Nie mogłam się oderwać. Ta książka sprawiła, że chciałam dowiedzieć się, jak historia Emi i Jase'a się potoczy. Czytałam i czytałam i musiałam się dowiedzieć, co dalej. Naprawdę ta książka była bardzo wciągająca i wzruszająca. Kibicowałam bohaterom z całego serca. Chociaż, może końcówka trochę mnie rozczarowała, bo akcja za szybko przyspieszyła, to jednak mnie to nie zrażało i interesowało mnie zakończenie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Emiline kocha czytać, uczy kreatywnego pisania na uczelni i sama też próbuje napisać książkę. Jednak przeżywa brak weny, a ciągłe , błahe kłótnie z partnerem jej tego nie ułatwiają.

  Z ,,pomocą" przychodzi koleżanka, która wręcza jej książkę popularnego pisarza, aby to pomogło zapomnieć o problemach.

  Jednak dzieje się odwrotnie, ponieważ książka przynosi dziewczynie wszystkie bolesne wspomnienia dotyczące ciężkiego dzieciństwa, o których bardzo chciała zapomnieć.

  Przeszłość do niej powróciła i to ze zdwojoną siłą.

  Wszystkiego nie ułatwia fakt, że powieść została napisana przez Jase'a , jej dawnego przyjaciela i młodzieńczą miłość. ☆☆☆☆

  Książka jest piękna, emocjonalna i wzruszająca. Przeżywałam wszystkie wydarzenia wraz z bohaterami . Śmiałam się, ale też były momenty, w których musiałam sięgnąć po chusteczki bo ryczałam jak głupia.

  Książka warta przeczytania. Dlatego z ręką na sercu ją Wam polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zastanawialiście się kiedyś, co by się stało, jakbyście zareagowali, gdybyście zaczęli czytać książkę, a ta książka byłaby o waszym życiu ? Wszystkie wydarzenia, wszystkie sceny, każdy kolejny dzień, jaki przeżyliście, byłby opisany na każdej kolejnej stronie.

  Jak zareagować ? Strach przed wspomnieniami ? Złość, że ktoś naruszył twoją prywatność czy radość, że twoje życie zainspirowało kogoś do napisania książki ?

  Emiline kocha książki, uczy przyszłych adeptów pisarstwa kreatywnego pisania, jednak sama znalazła się w dołku. Brak jej weny, motywacji do pracy i dodatkowo nie potrafi dogadać się ze swoim partnerem. Wszystkim dookoła wychodzi, odnoszą sukcesy, a ona stoi w miejscu.

  I ratunkiem dla niej ma być książka, młodego odnoszącego sukcesy autora, która ma pozwolić jej zapomnieć o swoich problemach, jednak nie spodziewała się, że przez nią przeszłość powróci i wszystko, co z nią związane, także Jase, jej dawna miłość z młodzieńczych lat. Robili razem wszystko, jednak zostali rozdzieleni, ale czy uczucie ma szanse przetrwać i na nowo się odrodzić ?

  „Nie znam się zbytnio na przeznaczeniu, ale wiem, że coś mnie do niego sprowadziło. Może zbyt długo walczyłam z tą tajemniczą siłą, a może wszystko było dokładnie tak, jak miało być.”

  Pierwsza myśl, kiedy sięgałam po ten tytuł, że będzie podobny do książki „profesor feelgood” Leisy Rayven, jednak była to zupełnie inna podróż czytelnicza. Podróż, która pokazuje, że przeznaczenie istnieje, miłość nawet po tak długiej rozłące potrafi ponownie rozpalić zmysły i dać siłę do walki o lepsze jutro.

  Piękna, a zarazem bolesna historia o powrotach do przeszłości i młodzieńczej miłości, która nigdy nie wygasła. Przyjemna oraz wzruszająca historia dwójki ludzi, którzy razem tworzą idealną całość.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  CZYTAJĄC O SAMYM SOBIE...

  Twórczość R. Carlino wzbudza we mnie mieszane uczucia. Zanim zostaliśmy nieznajomymi było strzałem w dziesiątkę, za to Gdybyś tu był okazało się rozczarowaniem. Do najnowszej książki podchodziłam więc z rezerwą, ale całe szczęście się nie zawiodłam - Carlino znowu jest w formie!

  Zacznijmy od tego, co według mnie stanowi największą zaletę - pomysł na historię. Emiline czyta książkę, która okazuje się być napisana przez jej pierwszą miłość i opowiada ich losy. Uwielbiam takie motywy! Dodatkowo, mamy dwutorowo prowadzoną akcję, która dzieli się na wydarzenia obecne oraz przeszłość bohaterów, przedstawioną we fragmentach książki Jase'a. Autorce udało się wykreować niezwykły klimat i całe mnóstwo emocji. W czasie lektury w kilku momentach musiałam otrzeć łezkę wzruszenia. Kreacja bohaterów była całkiem interesująca i realna, chociaż trzeba przyznać, że Carlino ma jakąś słabość do idealizowania bohaterów męskich. I to pewnie byłaby jedyna mała wada, jaka rzuciła mi się w oczy.

  Zakończenie? Genialne, bo właściwie otrzymaliśmy trzy zakończenia, każde następne ukryte w poprzednim, niczym matrioszki. Dlaczego? Mamy zakończenie losów Em i Jase'a oraz zakończenia losów bohaterów z książki. Bardzo mi się takie rozwiązanie podobało.

  STRUKTURA

  Książka podzielona jest na numerowane rozdziały o krótkich tytułach, w których pierwszoosobową narrację powierzono Emiline. Dzięki temu lepiej mogliśmy poznać całą gamę emocji, jakie się w niej kłębiły w trakcie lektury książki Jase'a, a także dowiadywaliśmy się o różnicach, jakie pojawiły się między książką, a prawdziwymi wydarzeniami z życia tej dwójki. W powieści J. Colby'ego również dostaliśmy żeńską narrację i ciekawie było porównać Em i jej postać przedstawioną oczami Jase'a. Styl pisania autorki był przystępny w odbiorze i przyczynił się do tego, że książkę czytało się ekspresowo.

  PODSUMOWUJĄC

  Przysięgnij, że mnie kochasz to pełna emocji historia o miłości i walce z przeciwnościami losu. Znajomość Emiline i Jase'a została wystawiona na próbę tak wiele razy - czy w końcu uśmiechnęło się do nich szczęście? Tego Wam nie zdradzę - musicie dowiedzieć się sami! Z czystym sercem polecam Wam tę książkę, a sama z pewnością jeszcze sięgnę po następne tytuły od Renee Carlino. Miłośnicy autorek takich jak Jill Santopolo czy Colleen Hoover szczególnie mogą być usatysfakcjonowani lekturą - mamy tu podobne klimaty. ;-)

  Amanda Says

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Powiedz że mnie chcesz 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiedz że mnie chcesz

Corinne Michaels, autorka bestsellerów Consolation, Conviction, Powiedz, że zostaniesz, powraca z nowym romansem. Surowa, prawdziwa i brutalnie szczera, podróż pełna drugich szans i zmieniających życie momentów. Podróż w której odnajduje się szczęśliwe zakończenie w najbardziej nieprawdopodobnym...
Przekonaj mnie że to ty 0/5 Nasza cena:
27,65 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przekonaj mnie że to ty

Walka o szczęście trwa do końca. Nigdy nie wiesz jaki będzie jej finał. Urszula nie potrafi pozbierać się po śmierci męża, więc Edyta, świeżo upieczona maturzystka, postanawia pomóc matce w prowadzeniu pensjonatu nad morzem. A jednocześnie próbuje dać sobie czas na podjęcie decyzji, co zrobić z...
Kłopoty mnie kochają 5/5 Nasza cena:
26,87 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kłopoty mnie kochają

Zosia, zwana przez przyjaciół Zojką, jest początkującą dziennikarką i marzy o tym, żeby wreszcie zainteresowała się nią redakcja jakiejś popularnej gazety. Ale nie jako podejrzaną o zabójstwo! Pędząc na pociąg, tylko na chwilę spuszcza z oka torebkę, a potem znajduje w niej osobliwy dowód zbrodni...
Jednak mnie kochaj 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jednak mnie kochaj

Kiedy Sage przyjeżdża na studia do Melview w Nevadzie, nie ma ani przyjaciół, ani pieniędzy, ani dachu nad głową. Ma puste konto, śpi w samochodzie, jest zagubiona i niepewna jutra, ale jednocześnie z determinacją walczy o nowe życie. Chce zostawić za sobą bolesną przeszłość, ale ta nie daje o...
Kochaj mnie czule 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kochaj mnie czule

Tę historię napisało samo życie. Za dużo tego wszystkiego jak na jedną osobę… Może ktoś dopisze za mnie szczęśliwe zakończenie? - tak napisała zwyciężczyni konkursu literackiego „Opowiedz nam swoją historię”. To właśnie jej opowiadanie zainspirowało autorkę do napisania tej niezwykle wzruszającej...
Kochaj mnie bieszczadzka rapsodia Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,33 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kochaj mnie bieszczadzka rapsodia Tom 2

Emilia wraca do domu, żeby rozliczyć się ze swoją rodziną i ze sobą. Nie jest to łatwe, gdy ma się do czynienia z apodyktycznym ojcem i nieżyjącą matką. Nowa sytuacja zmusza dziewczynę do podjęcia ważnych wyboró w, któ re będą rzutować na jej dalsze życie. Czym jest miłość i jak ją...
Nie zabijaj mnie kochanie 0/5 Nasza cena:
22,69 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie zabijaj mnie kochanie

W wypadku samochodowym ginie Ewa Kruczkowska - emerytowana nauczycielka, dorabiająca akwizycją wyrobów z żeń-szenia. Jej córka Marta jest zdruzgotana, tym bardziej że dopiero po śmierci matki na jaw wychodzą nieznane wcześniej fakty. Tymczasem wszystkie przesłanki wskazują na to, że śmierć Ewy nie...
Kłopoty mnie kochają kronika pechowych wypadków Tom 1 wyd. kieszonkowe 5/5 Nasza cena:
10,88 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kłopoty mnie kochają kronika pechowych wypadków Tom 1 wyd. kieszonkowe

Zosia, zwana przez przyjaciół Zojką, jest początkującą dziennikarką i marzy o tym, żeby wreszcie zainteresowała się nią redakcja jakiejś popularnej gazety. Ale nie jako podejrzaną o zabójstwo! Pędząc na pociąg, tylko na chwilę spuszcza z oka torebkę, a potem znajduje w niej osobliwy dowód zbrodni...
Zanim zostaliśmy nieznajomymi 5/5 Nasza cena:
31,37 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zanim zostaliśmy nieznajomymi

Kiedyś byliśmy ty i ja Kochankowie Przyjaciele Zanim wszystko się zmieniło Zanim zostaliśmy nieznajomymi Myślisz wciąż o mnie? Wiolonczelistka Grace i fotograf Matt spędzają razem niezwykły czas w Nowym Jorku. Miasto, które nigdy nie śpi, jest świadkiem ich młodzieńczego romansu. Żarliwe uczucie...
Gdybyś tu był 4/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gdybyś tu był

PORUSZAJĄCA HISTORIA, KTÓRA ZMIENIA SPOJRZENIE NA MIŁOŚĆ Coś więcej niż romantyczna opowieść... Charlotte to urocza kelnerka, która pracuje w podrzędnej restauracji w Los Angeles. Jej życiu brakuje wyrazistości, a ona sama tęskni za czymś, co wreszcie nada mu sens. Kiedy los stawia na jej drodze...
eBook Gdybyś tu był mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Gdybyś tu był mobi epub

PORUSZAJĄCA HISTORIA, KTÓRA ZMIENIA SPOJRZENIE NA MIŁOŚĆ Coś więcej niż romantyczna opowieść... Charlotte to urocza kelnerka, która pracuje w podrzędnej restauracji w Los Angeles. Jej życiu brakuje wyrazistości, a ona sama tęskni za czymś, co wreszcie nada mu sens. Kiedy los stawia na jej drodze...
eBook Przysięgnij, że mnie kochasz mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Przysięgnij, że mnie kochasz mobi epub

Wyobraź sobie, że czytasz książkę, w której ktoś opisuje twoją przeszłość, wiedząc o niej wszystko… Emiline kocha książki, jednak jej własne projekty literackie ostatnio utknęły w martwym punkcie. Postanawia sięgnąć po najnowszy bestseller tajemniczego autora ukrywającego się pod pseudonimem J....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula