Przysięgnij, że mnie kochasz

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 5
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13.5 x 20.5 cm
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
360
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 29,90 zł
Nasza cena: 21,95 zł 39,90 zł Taniej o: 45%

Sięgnij po książkę pod tytułem "Przysięgnij, że mnie kochasz” autorstwa Renee Carlino i sprawdź, co się dzieje, gdy w czyjeś ręce trafia historia oparta na jego własnym życiu!

Fikcja literacka to owoc wyobraźni artystów, którzy przy użyciu słów tworzą wyjątkowy świat pełen zaskakujących i wzruszających wydarzeń, barwnych bohaterów i całej gamy różnorodnych emocji. Lubimy zatapiać się w tej kreacji i uciekać w nią przed trudami codzienności.

Emiline od zawsze uwielbiała książki. Spędzała godziny, pochłaniając ich kolejne strony, a także angażując się we własne projekty literackie. To była jej prosta, ale też skuteczna recepta na szczęście. Niestety w wyniku niefortunnego splotu wydarzeń jej proces kreatywny utknął w miejscu. Emiline postanawia więc poszukać ukojenia w jednym z niedawno wydanych bestsellerów opublikowanym przez wyjątkowo tajemniczego autora skrywającego się pod pseudonimem J. Colby.

Wraz z poznawaniem historii dwójki przyjaciół, którzy spędzają razem dzieciństwo i którzy się w sobie zakochują, kobieta robi się coraz bardziej podejrzliwa. Nie dowierza temu, co widzi, a jednocześnie utwierdza się w przekonaniu, że to ona jest jednym z bohaterów powieści. Szybko identyfikuje także jej autora, którym jest nie kto inny jak Jase, jej dawny znajomy, z którym nie widziała się od wielu lat. Postanawia czym prędzej go odnaleźć i zmusić do wyjaśnienia, dlaczego wpadł na pomysł podzielenia się ich losami z milionami czytelników, obnażając jej prywatność.

Przeczytaj darmowy fragment


O autorce

Renee Carlino to popularna pisarka, której publikacje z takich gatunków literackich jak literatura obyczajowa, romans i literatura kobieca zjednały pokaźne grono czytelników na całym świecie. Pasja do słowa pisanego towarzyszyła jej już od najmłodszych lat, a jako nastolatka zaczęła tworzyć swoje pierwsze wiersze i opowiadania. Realizuje się również w zawodzie scenarzystki. Do tej pory wydała już takie książki jak między innymi: "Gdybyś tu był”, "Zanim zostaliśmy nieznajomymi”, "Sweet Thing”, a także "Blind Kiss”.

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Perełka ta miała swoją premierę 15 kwietnia, a więc kilka dni temu. 🥰

  Macie lekturę już za sobą, czy może jeszcze się nad nią zastanawiacie?

  Ja spędziłam przy tej książce 2 dni. 😱 Nie mogłam przestać czytać. 😊

  Historia tych bohaterów jest bardzo poruszająca. 💔 Bolesna historia opisana w piękny sposób. Siła uczucia, które potrafi przetrwać lata.

  Prawdziwość uczucia, którego nie zmieni nic na przestrzeni lat. 😍

  Okładka może dla większości z nas kojarzyć się z czymś prostym, nie przyciągającym wzrok ale to co jest w środku... 😱 Magia.🥰 Historia oparta jest na... Innej historii.

  Nasza bohaterka czyta pewien bestseller, lecz po początkowym rozdziale jest przekonana, że jest to historia o niej samej. Jej dzieciństwo i cała przeszłość została spisana na kartach.

  A to uczynić mógł tylko jeden człowiek.

  Mężczyzna, który od dziecka był jest tarczą, teraz bogaci się na ich historii nieszczęśliwej miłości.

  Nie pozostaje jej nic innego, jak odszukać dawną miłość i zapytać dlaczego to zrobił.

  Ale co jeśli z tym wszystkim będzie miał problem jej obecny partner?

  Historia pełna emocji, uczuć i rozterek.

  Polecam serdecznie..niech i was złapie za serce. 😘

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Emiline kocha czytać, uczy kreatywnego pisania na uczelni i sama też próbuje napisać książkę. Jednak przeżywa brak weny, a ciągłe , błahe kłótnie z partnerem jej tego nie ułatwiają.

  Z ,,pomocą" przychodzi koleżanka, która wręcza jej książkę popularnego pisarza, aby to pomogło zapomnieć o problemach.

  Jednak dzieje się odwrotnie, ponieważ książka przynosi dziewczynie wszystkie bolesne wspomnienia dotyczące ciężkiego dzieciństwa, o których bardzo chciała zapomnieć.

  Przeszłość do niej powróciła i to ze zdwojoną siłą.

  Wszystkiego nie ułatwia fakt, że powieść została napisana przez Jase'a , jej dawnego przyjaciela i młodzieńczą miłość. ☆☆☆☆

  Książka jest piękna, emocjonalna i wzruszająca. Przeżywałam wszystkie wydarzenia wraz z bohaterami . Śmiałam się, ale też były momenty, w których musiałam sięgnąć po chusteczki bo ryczałam jak głupia.

  Książka warta przeczytania. Dlatego z ręką na sercu ją Wam polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zastanawialiście się kiedyś, co by się stało, jakbyście zareagowali, gdybyście zaczęli czytać książkę, a ta książka byłaby o waszym życiu ? Wszystkie wydarzenia, wszystkie sceny, każdy kolejny dzień, jaki przeżyliście, byłby opisany na każdej kolejnej stronie.

  Jak zareagować ? Strach przed wspomnieniami ? Złość, że ktoś naruszył twoją prywatność czy radość, że twoje życie zainspirowało kogoś do napisania książki ?

  Emiline kocha książki, uczy przyszłych adeptów pisarstwa kreatywnego pisania, jednak sama znalazła się w dołku. Brak jej weny, motywacji do pracy i dodatkowo nie potrafi dogadać się ze swoim partnerem. Wszystkim dookoła wychodzi, odnoszą sukcesy, a ona stoi w miejscu.

  I ratunkiem dla niej ma być książka, młodego odnoszącego sukcesy autora, która ma pozwolić jej zapomnieć o swoich problemach, jednak nie spodziewała się, że przez nią przeszłość powróci i wszystko, co z nią związane, także Jase, jej dawna miłość z młodzieńczych lat. Robili razem wszystko, jednak zostali rozdzieleni, ale czy uczucie ma szanse przetrwać i na nowo się odrodzić ?

  „Nie znam się zbytnio na przeznaczeniu, ale wiem, że coś mnie do niego sprowadziło. Może zbyt długo walczyłam z tą tajemniczą siłą, a może wszystko było dokładnie tak, jak miało być.”

  Pierwsza myśl, kiedy sięgałam po ten tytuł, że będzie podobny do książki „profesor feelgood” Leisy Rayven, jednak była to zupełnie inna podróż czytelnicza. Podróż, która pokazuje, że przeznaczenie istnieje, miłość nawet po tak długiej rozłące potrafi ponownie rozpalić zmysły i dać siłę do walki o lepsze jutro.

  Piękna, a zarazem bolesna historia o powrotach do przeszłości i młodzieńczej miłości, która nigdy nie wygasła. Przyjemna oraz wzruszająca historia dwójki ludzi, którzy razem tworzą idealną całość.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Po tym jak przeczytałam "Zanim zostaliśmy nieznajomymi" Renee Carlino wiedziałam, że autorka stanie się jedną z moich ulubionych pań piszących o miłości. Piękna historia przedstawiona dobrym stylem zmusiła mnie do chwili refleksji i nawet wzruszeń, więc z przyjemnością sięgałam po jej kolejnej powieści. Nie mogłam również doczekać się najnowszej, czyli "Przysięgnij, że mnie kochasz", obiecującej przygodę pełną emocji.

  Są takie historie przy których obowiązkowym dodatkiem jest koc i ciepła herbata. Dlatego polecam porządnie przygotować się do lektury a później zapomnieć na moment o rzeczywistości, która nas otacza i dać się porwać najnowszej fabule Carlino o życiu, miłości, akceptacji i drugich szansach.

  Emiline, główna bohaterka, to dziewczyna którą szybko polubiłam. Prosta, nieskomplikowana (owszem, czasami też troszkę irytująca), kocha książki i poświęciła im swoje życie chociaż ostatnio czuje przestój w swojej karierze. Nic więc dziwnego, że sięga po powieść kogoś innego, bestseller tajemniczego autora, który ma jej zapewnić oderwanie się od własnych problemów. Jednak dziewczyna zupełnie nie spodziewa się, że w tej historii to ona odegra rolę głównej bohaterki i wraz z przyjacielem sprzed lat stworzy opowieść inspirującą innych czytelników. Zaskakujące i niecodzienne, chociaż Emiline dobrze wie kto skrywa się pod zagadkowym pseudonimem i nie spocznie, dopóki nie odnajdzie Jase'a.

  Czytając zadawałam sobie pytanie jak czułabym się na miejscu głównej bohaterki. Ktoś opisał moje życie, wyjawił tajemnice, myśli, wielkie marzenia o lepszym życiu. To nic, że ludzie nie mogliby mnie rozpoznać, ponieważ sam fakt wydaje się przerażający. Doskonale rozumiałam więc Emiline i jej podejście do sprawy, chociaż muszę przyznać, że to Jase wydał mi się tym lepszym bohaterem, zasługującym na większą uwagę, jako słodki chłopak, przyjaciel z dzieciństwa, do którego pojawiło się to samo uczucie sprzed lat, ale jakby bardziej dojrzalsze oraz intensywniejsze. W końcu nie widzieli się prawie dziesięć lat, choć ich rozstanie było burzliwe a bohatera wolałaby zapomnieć o przeszłości. Dlaczego więc Jase zdecydował się odświeżyć to co było? Oto rozpoczyna się ich historia na nowo, równie emocjonująca co kiedyś, usłana demonami z przeszłości oraz pragnieniem zrozumienia i akceptacji.

  To prosta lektura, nie ma w niej zaskoczeń, nie ma większego przesłania. Oto romans, historia dwójki zagubionych bohaterów, którzy odnaleźli siebie po latach i już jako dojrzali ludzie próbowali zrozumieć przeszłość. "Przysięgnij, że mnie kochasz" ma w sobie wiele uroku i bez wątpienia po raz kolejny odkrywa talent Renee Carlino. Jednak to co warto o niej wiedzieć to przede wszystkim fakt, że skrywa w sobie wiele emocji oraz uroków codziennego życia - jest przy tym prawdziwa i do każdego trafi w indywidualny sposób a takie powieści cenię sobie najbardziej. Książki dla kobiet to gatunek rzeka - ile autorów, tyle pomysłów ale bez wątpienia Renee Carlino jest na czele tych najlepszych.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  CZYTAJĄC O SAMYM SOBIE...

  Twórczość R. Carlino wzbudza we mnie mieszane uczucia. Zanim zostaliśmy nieznajomymi było strzałem w dziesiątkę, za to Gdybyś tu był okazało się rozczarowaniem. Do najnowszej książki podchodziłam więc z rezerwą, ale całe szczęście się nie zawiodłam - Carlino znowu jest w formie!

  Zacznijmy od tego, co według mnie stanowi największą zaletę - pomysł na historię. Emiline czyta książkę, która okazuje się być napisana przez jej pierwszą miłość i opowiada ich losy. Uwielbiam takie motywy! Dodatkowo, mamy dwutorowo prowadzoną akcję, która dzieli się na wydarzenia obecne oraz przeszłość bohaterów, przedstawioną we fragmentach książki Jase'a. Autorce udało się wykreować niezwykły klimat i całe mnóstwo emocji. W czasie lektury w kilku momentach musiałam otrzeć łezkę wzruszenia. Kreacja bohaterów była całkiem interesująca i realna, chociaż trzeba przyznać, że Carlino ma jakąś słabość do idealizowania bohaterów męskich. I to pewnie byłaby jedyna mała wada, jaka rzuciła mi się w oczy.

  Zakończenie? Genialne, bo właściwie otrzymaliśmy trzy zakończenia, każde następne ukryte w poprzednim, niczym matrioszki. Dlaczego? Mamy zakończenie losów Em i Jase'a oraz zakończenia losów bohaterów z książki. Bardzo mi się takie rozwiązanie podobało.

  STRUKTURA

  Książka podzielona jest na numerowane rozdziały o krótkich tytułach, w których pierwszoosobową narrację powierzono Emiline. Dzięki temu lepiej mogliśmy poznać całą gamę emocji, jakie się w niej kłębiły w trakcie lektury książki Jase'a, a także dowiadywaliśmy się o różnicach, jakie pojawiły się między książką, a prawdziwymi wydarzeniami z życia tej dwójki. W powieści J. Colby'ego również dostaliśmy żeńską narrację i ciekawie było porównać Em i jej postać przedstawioną oczami Jase'a. Styl pisania autorki był przystępny w odbiorze i przyczynił się do tego, że książkę czytało się ekspresowo.

  PODSUMOWUJĄC

  Przysięgnij, że mnie kochasz to pełna emocji historia o miłości i walce z przeciwnościami losu. Znajomość Emiline i Jase'a została wystawiona na próbę tak wiele razy - czy w końcu uśmiechnęło się do nich szczęście? Tego Wam nie zdradzę - musicie dowiedzieć się sami! Z czystym sercem polecam Wam tę książkę, a sama z pewnością jeszcze sięgnę po następne tytuły od Renee Carlino. Miłośnicy autorek takich jak Jill Santopolo czy Colleen Hoover szczególnie mogą być usatysfakcjonowani lekturą - mamy tu podobne klimaty. ;-)

  Amanda Says

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Powiedz, że mnie kochasz, mamo 4/5 Nasza cena:
26,52 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiedz, że mnie kochasz, mamo

Wzruszająca przez swoją prostotę i autentyzm opowieść o potrzebie miłości i trudnościach z jej okazywaniem. To historia życia ponadpięćdziesięcioletniej obecnie kobiety - życia niełatwego i zwyczajnego, ale może właśnie dlatego tak ciekawego. Ze skutkami dzieciństwa, pełnego przemocy fizycznej i...
Powiedz, że mnie chcesz 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiedz, że mnie chcesz

Corinne Michaels, autorka bestsellerów Consolation, Conviction, Powiedz, że zostaniesz, powraca z nowym romansem. Surowa, prawdziwa i brutalnie szczera, podróż pełna drugich szans i zmieniających życie momentów. Podróż w której odnajduje się szczęśliwe zakończenie w najbardziej nieprawdopodobnym...
Przekonaj mnie, że to ty 0/5 Nasza cena:
27,65 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przekonaj mnie, że to ty

Walka o szczęście trwa do końca. Nigdy nie wiesz jaki będzie jej finał. Urszula nie potrafi pozbierać się po śmierci męża, więc Edyta, świeżo upieczona maturzystka, postanawia pomóc matce w prowadzeniu pensjonatu nad morzem. A jednocześnie próbuje dać sobie czas na podjęcie decyzji, co zrobić z...
Przekonaj mnie że to ty wyd. kieszonkowe 5/5 Nasza cena:
11,52 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przekonaj mnie że to ty wyd. kieszonkowe

Walka o szczęście trwa do końca. Nigdy nie wiesz jaki będzie jej finał. Urszula nie potrafi pozbierać się po śmierci męża, więc Edyta, świeżo upieczona maturzystka, postanawia pomóc matce w prowadzeniu pensjonatu nad morzem. A jednocześnie próbuje dać sobie czas na podjęcie decyzji, co zrobić z...
Kłopoty mnie kochają 5/5 Nasza cena:
28,97 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kłopoty mnie kochają

Zosia, zwana przez przyjaciół Zojką, jest początkującą dziennikarką i marzy o tym, żeby wreszcie zainteresowała się nią redakcja jakiejś popularnej gazety. Ale nie jako podejrzaną o zabójstwo! Pędząc na pociąg, tylko na chwilę spuszcza z oka torebkę, a potem znajduje w niej osobliwy dowód zbrodni...
Jednak mnie kochaj 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jednak mnie kochaj

Kiedy Sage przyjeżdża na studia do Melview w Nevadzie, nie ma ani przyjaciół, ani pieniędzy, ani dachu nad głową. Ma puste konto, śpi w samochodzie, jest zagubiona i niepewna jutra, ale jednocześnie z determinacją walczy o nowe życie. Chce zostawić za sobą bolesną przeszłość, ale ta nie daje o...
Kochaj mnie czule 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kochaj mnie czule

Tę historię napisało samo życie. Za dużo tego wszystkiego jak na jedną osobę… Może ktoś dopisze za mnie szczęśliwe zakończenie? - tak napisała zwyciężczyni konkursu literackiego „Opowiedz nam swoją historię”. To właśnie jej opowiadanie zainspirowało autorkę do napisania tej niezwykle wzruszającej...
Kochaj mnie. Bieszczadzka Rapsodia 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kochaj mnie. Bieszczadzka Rapsodia

Emilia wraca do domu, żeby rozliczyć się ze swoją rodziną i ze sobą. Nie jest to łatwe, gdy ma się do czynienia z apodyktycznym ojcem i nieżyjącą matką. Nowa sytuacja zmusza dziewczynę do podjęcia ważnych wyborów, które będą rzutować na jej dalsze życie. Czym jest miłość i jak ją odnaleźć? Na to...
Nie zabijaj mnie, kochanie 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie zabijaj mnie, kochanie

W wypadku samochodowym ginie Ewa Kruczkowska - emerytowana nauczycielka, dorabiająca akwizycją wyrobów z żeń-szenia. Jej córka Marta jest zdruzgotana, tym bardziej że dopiero po śmierci matki na jaw wychodzą nieznane wcześniej fakty. Tymczasem wszystkie przesłanki wskazują na to, że śmierć Ewy nie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula