Przejażdżka życia. Czego nauczyłem się jako CEO The Walt Disney Company

Autor:

Robert Iger

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
348
Rok wydania
2020
Inne wersje (3)
eBook, mobi, epub
od 42,49 zł
Audiobooki mp3
za 38,69 zł
Nasza cena: 44,49 zł 49,99 zł Taniej o: 11%

"Przejażdżka życia. Czego nauczyłem się jako CEO The Walt Disney Company" - książka człowieka, który przez kilkanaście lat stał na czele największego medialnego koncernu na świecie - The Walt Disney Company.

Biznesowy poradnik, a zarazem wciągająca, pełna anegdot autobiografia jednego z najskuteczniejszych dyrektorów naszych czasów.

Większości z nas Disney kojarzy się z ogromnymi parkami rozrywki, Myszką Miki i popularnymi na całym świecie animacjami, takimi jak "Król Lew", "101 dalmatyńczyków" czy "Kraina lodu". Ale świat Disneya to nie tylko świat baśni, to również świat wielkiego biznesu, transakcji wartych miliardy dolarów, ciężkiej pracy i trudnych decyzji.

Firma zatrudnia ponad 200 tysięcy pracowników, galopujące tempo rozwoju techniki wymusza ciągłe zmiany, rywalizacja jest zacięta jak nigdy przedtem. Nawet najbardziej doświadczeni liderzy baliby się kierować takim gigantem. A jednak Robert Iger sprostał temu zadaniu w sposób robiący wrażenie. To właśnie ON - jako dyrektor generalny w latach 2005-2020 - włączył do Disneya marki, takie jak Pixar, Marvel, Lucasfilm i 21st Century Fox, i sprawił, że wartość The Walt Disney Company wzrosła niemal pięciokrotnie. Postawił na jakość, innowacje i umocnienie pozycji firmy na rynku światowym.

"Przejażdżka życia. Czego nauczyłem się jako CEO The Walt Disney Company" to książka, z której każdy lider może się wiele nauczyć: o zarządzaniu grupą, cechach dobrego przywódcy, kulturze pracy i odróżnianiu spraw ważnych od najważniejszych. Opowiadając o swoim życiu, wspinaniu się po szczeblach kariery i kierowaniu firmą, Robert Iger nie poprzestaje na kwestiach czysto pragmatycznych. Z książki poznajemy go także jako wiernego fana "Gwiezdnych Wojen", dobrego przyjaciela i człowieka, który bardziej od pieniędzy ceni wartości, takie jak życzliwość, uczciwość i szacunek.


Opinie o książce

Spodziewałam się, że książka napisana przez osobę, która przez dziesiątki lat kierowała Disneyem, będzie zarówno wciągająca, jak i pełna głębokich spostrzeżeń biznesowych, ale Bob Iger przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Przejażdżka życia to biblia dla każdego lidera. Nie zapomnicie ani tej opowieści, ani tych lekcji.

Brené Brown, autorka bestsellera "New York Timesa" "Odwaga w przywództwie"

Pielęgnacja kreatywności to nie tyle umiejętność, ile sztuka, szczególnie w firmie, której sama marka jest równoznaczna z kreatywnością. To spore wyzwanie. Bob Iger nie tylko dorównał 96 latom niezwykłej historii, ale i doprowadził markę Disneya dalej, niż ktokolwiek się spodziewał, robiąc to z wdziękiem i śmiałością. Ta książka pokaże wam, jak do tego doszło.

Steven Spielberg

Ludzie czekali latami, aż Bob Iger podzieli się swoimi zdolnościami przywódczymi, a kiedy już to zrobił, jego sekrety okazały się niezwykle interesujące. "Przejażdżka życia" to nie zwyczajny pamiętnik, ale prywatne, zakulisowe spotkanie z najroztropniejszym dyrektorem zarządzającym, jakiego poznacie. To też podręcznik podpowiadający, jak radzić sobie z największymi wyzwaniami naszej ery: jak napędzać zmiany, wykorzystywać nowinki techniczne, zbudować trwałą kulturę pracy i dać ludziom siłę. Powalająco dobra, odkrywcza lektura.

Daniel Coyle, autor bestsellera "New York Timesa" "The Culture Code"

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Przejażdżka życia. Czego nauczyłem się jako CEO The Walt Disney Company”, Robert Iger

  Czego nauczyłem się jako CEO The Walt Disney Company.

  W momencie kiedy w 2005 roku Robert Iger został dyrektorem zarządzającym The Walt Disney Company firma przeżywała trudny czas. Dzięki jego decyzjom i tym, że postawił na jakość, rozwój na rynkach międzynarodowych oraz nowinkach technologicznych po 14 latach Disney stał się największym koncernem medialnym na świecie.

  Jednym z jego celów było otwarcie szanghajskiego Disneylandu a następnie wycofanie się z przedsiębiorstwa. Budowa tego parku kosztowała ok. sześciu miliardów dolarów, park zajmuje powierzchnię 963 akrów / ok. 390 hektarów. Zakończenie budowy parku zajęło ponad 18 lat.

  Gdyby ktoś mnie zapytał, kto stoi i stał na czele Disneya nie potrafiłabym odpowiedzieć. Po lekturze nie tylko posiadam wiedzę na temat osoby, która zrobiła z firmy potentata ale również mnóstwo nowinek dotyczących funkcjonowania koncernu od strony technicznej. Mało jest ludzi, którzy są tak skromni jak Iger pomimo tego, co udało się mu osiągnąć. Zazwyczaj każdy chce się pławić w sukcesie i chwalić tym na prawo i lewo, ale nie Iger. Zakup wytwórni Pixar, Marvel czy Gwiezdnych Wojen - z czym to się wiązało? Jakie trudności czekały zespół po przejęciu firm? Jak zarządzać firmą aby wynieść ją na wyżyny?

  Chyba każdy z nas zna bajki Disneya, warto więc też poznać firmę od podszewki. Iger oddał w nasze ręce poradnik zawierający sporo cennych informacji związanych z zarządzaniem firmy ale również historię przedsiębiorstwa, na którego bajkach się wychowywałam. Może dlatego też, nie mogłam przejść obojętnie obok tej książki? Polecam ją każdemu, a nie zawiedziecie się. W sumie, tak sobie myślę, że w książce poprawiłabym jedną rzecz, a mianowicie dodałabym większą ilość fotografii :)

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Do prowadzenia wielkiej światowej korporacji potrzeba wielu umiejętności. Te same cechy przywódcze można jednak wykorzystać w każdej pracy. W obecnej gospodarce wiele stanowisk jest ściśle powiązanych z zarządzaniem, dzięki czemu książka Roberta Igera „przejażdżka życia, czego nauczyłem się jako CEO The Walt Disney Company” jest doskonałym poradnikiem.

  Wiem, wiem nikt nie lubi czytać poradników, treści są ciężkie i oporne, trzeba bardzo się skupiać i wysilać swój umysł do granic możliwości, aby pojąć skomplikowane mechanizmy rekinów biznesu. Tu jest inaczej, Iger daje historię, ciekawą opowieść własnego życia. Zaczynamy od zamachu, w którym zginęło ponad 50 osób, rozterki szykującego się do przemówienia Roberta są bardzo ludzkie i bliskie czytelnikowi. Od pierwszego rozdziału zrastamy się z głównym bohaterem, żeby razem z nim wspiąć się na sam szczyt w Walt Disney Company.

  Na początku historii otrzymujemy krótką listę potrzebnych cech, dalej rozpoczyna się nauka. Od dziecka kształtowane zachowania, odnajdowanie się w roli i nieustanny rozwój. Czytanie, słuchanie, kreatywne zabawy, czyli dokładnie to o czym prawią wszystkie poradniki dla rodziców.

  Kolejnym krokiem było budowanie pierwszego zespołu. Mały, kameralny, składający się z samych utalentowanych osób. Jak ich motywować? To jest największa i najtrudniejsza zagadka. Rady Igera łatwo zapamiętać, ponieważ każda z nich jest historią o konkretnym człowieku i jego niesłychanym talencie.

  Rywalizacja, dbałość o szczegóły i intuicja. Z pozoru bardzo proste, w rzeczywistości niesamowicie ryzykowne plany. Utrzymanie równowagi między wartościami to najtrudniejsze wyzwanie. Ogrom problemów to tylko dodatek do codziennej pracy.

  Rozpoczęcie pracy w Walt Disney Company to decyzja niosąca ze sobą niewyobrażalne konsekwencje, celowo użyłam tu słowa konsekwencje, to nie są tylko plusy, jest też mnóstwo minusów wiążących się między innymi z pracą na wysokich obrotach. Samozaparcie i samodyscyplina Igera budzą zachwyt.

  Zakup wytwórni Pixar, Marvel i Gwiezdne Wojny, to rozdziały opowiadające o wydarzeniach na skalę światową. Pisały o nich portale internetowe, podawano informacje w radiu i telewizji, a teraz my, czytelnicy, mamy możliwość zapoznania podłoża takich decyzji. Były dobre czy złe dla przedsiębiorstwa? Należy się nad tym głęboko zastanowić.

  Szereg produkcji i wydarzeń współczesnych, zwieńczony został krótkim poradnikiem jak osiągnąć sukces, na czym się skupić, co bagatelizować. Rady na wagę złota, krótki rozdział wart przeczytania nawet sto razy, oby zapamiętać z niego jak najwięcej.

  „W czerwcu 2016 roku odbyłem czterdziestą wyprawę do Chin w przeciągu osiemnastu lat, a zarazem jedenastą w ostatnich sześciu miesiącach. Poleciałem tam, aby przyjrzeć się końcowym przygotowaniom do otwarcia szanghajskiego Disneylandu.”

  Tą historię trzeba przeczytać.

  A Ty, ile znasz bajek Disney’a?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Uwielbiam Disneya, kocham zarówno oryginalne disneyowskie produkcje, jak i te z wytwórni zakupionych przez firmę w ostatnich latach.

  Muszę jednak przyznać, że przed przeczytaniem tej książki nigdy nie zastanawiałam się, kto stoi na czele tak prężnie działającej korporacji. Gdyby ktoś mnie o to zapytał, nie potrafiłabym skojarzyć ani nazwiska, ani twarzy.

  Tymczasem Robert Iger to niesamowita i naprawdę godna zainteresowania postać, bardzo się cieszę, że miałam okazję bliżej przyjrzeć się historii jego kariery.

  Ta historia bowiem to spełnienie amerykańskiego snu. Chłopak wywodzący się z rodziny z klasy średniej, który zaczynał jako pogodynek w malutkiej stacji telewizji kablowej, nie tylko stanął na czele Disneya, ale też sprawił, że wartość tej kultowej marki wzrosła aż pięciokrotnie i został jednym z najwybitniejszych prezesów branży rozrywkowej wszech czasów.

  Jeśli chcesz uczyć się biznesu, to od takich ludzi.

  “Wolę podejmować spore ryzyko i czasem ponieść porażkę niż osiąść na laurach”, pisze autor, i nie są to puste słowa. Jako CEO Disneya zakupił wytwórnię Pixar, uniwersum Marvela i Gwiezdnych Wojen, podjął też decyzję o stworzeniu własnej platformy streamingowej. Każde z tych przedsięwzięć niosło za sobą ogromne ryzyko i było szeroko komentowane w mediach.

  Kim jest człowiek, który wprowadził Disneya w nową erę? Wydaje się być przede wszystkim świetnym facetem!

  To, co zwróciło moją uwagę, i co odróżnia tę książkę od typowych poradników biznesowych i biografii znanych przedsiębiorców, to skromność (być może fałszywa, ale nie wydaje mi się) i pokora autora. Choć Iger opowiada o swoich doświadczeniach, nie pławi się we własnym blasku, nie skupia się na sobie, za to dużo mówi o ludziach, których spotykał na swojej drodze, i którzy w różny sposób wywarli na niego wpływ i go ukształtowali, począwszy od ojca, przez pierwszych i kolejnych szefów, którym podlegał kolejno podczas swojej kariery, na Stevie Jobsie skończywszy. O wszystkich wypowiada się z głębokim uznaniem i szacunkiem, nawet jeśli nie zgadzał się z ich poglądami i decyzjami.

  Fragmenty dotyczące relacji autora z szefem Apple’a i jej rozwoju, od trudnych początków do prawdziwej przyjaźni, procesu przejęcia Pixara i roli Jobsa w decyzjach biznesowych podejmowanych przez Disney’a bardzo mnie zaskoczyły, żałowałam, że nie były bardziej rozbudowane.

  W ogóle żałuję, że książka nie jest trochę dłuższa, chciałabym poznać trochę więcej szczegółów na temat zarządzania tak ogromną korporacją, ale też chętnie poczytałabym więcej o życiu prywatnym i przemyśleniach autora na temat radzenia sobie ze stresem i tak olbrzymią presją.

  Jako poradnik biznesowy książka według mnie wypada średnio. Rady autora trącą truizmami. Mimo to polecam, bo to rewelacyjna biografia ze świetnym storytellingiem, świetnie mi się ją czytało.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Przejażdżka życia. Czego nauczyłem się jako CEO The Walt Disney Company” Roberta Igera to kolejna książka, którą przeczytałam w tym roku. Amerykański przedsiębiorca uważany jest za jednego z najwybitniejszych prezesów wszech czasów. Podczas kierowania Disneyem zwiększył pięciokrotnie wartość firmy, a książka opisuje jego drogę na sam szczyt branży rozrywkowej.

  Autor opowiada o swojej długiej karierze w przemyśle filmowym. Opowiada to w nienachalny sposób i sprawia, że można naprawdę zaangażować się w lekturę (podczas czytania siedziałam zbyt długo na słońcu, skutki były mocno średnie). To właśnie Bob Iger sprawił, że Disney nawiązał współpracę z Pixarem, Marvelem, Lucasfilmem i 21st Century Fox. Każdy etap jest szczegółowo opisywany w osobnych rozdziałach i opowiada historię Disneya, który stał się najbardziej szanowanym koncernem medialnym świata. Autor w książce dzieli się również wartościami, jakimi kieruje się jako przedsiębiorca oraz daje rady o prowadzeniu biznesu.

  Powiało trochę nudą? „Przejażdżka życia” to nie tylko biznesowy poradnik, ale również biografia innowacyjnego dyrektora, który zaczynał od samego dołu w hierarchii medialnej. W historię wplecione są anegdotki z życia Igera. Opowiada ON o swojej relacji ze Stevem Jobsem, miłości do Gwiezdnych Wojen oraz stresie, jaki spotykał go podczas „disneyowania”. W książce znajdują się również zdjęcia z różnych uroczystości oraz wspominanych wydarzeń, które pozwalają na lepsze wyobrażenie życia CEO Disneya.

  Książka uświadamia coś, co może umknąć, gdy myśli się o Disneyu. To nie tylko animacje i filmy, ale tysiące ludzi oraz ogromna firma, a przede wszystkim niewyobrażalne pieniądze. Opisywane kwoty naprawdę mogą zawrócić w głowie! Podczas czytania książki odnosi się jednak wrażenie, ze Robert Iger jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Kieruje się ON bezstronnością, optymizmem, stanowczością i ogromną odwagą, która pozwala mu na stały rozwój firmy.

  Komu polecam? Każdemu (w tym przedsiębiorcom!), kto jest zainteresowany pracą w branży medialnej. Ostrzegam jednak, że jest tu mało o rozrywce, raczej jest to literatura faktu i opis kariery autora.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Przejażdżka życia. Czego nauczyłem się jako CEO The Walt Disney Company” napisana została przez Roberta Igera, dzięki któremu firma zwiększyła swoją wartość pięciokrotnie. Pokazuje jego drogę od pracownika najniższego szczebla, aż na sam szczyt.

  Tematami związanymi z Disneyem jestem zainteresowana już od dłuższego czasu. Na jednych z zajęć na uczelni dowiedziałam się, że po otwarciu Disneylandu w Paryżu firma miała tak duże problemy, że zarząd bliski był podjęcia decyzji o zamknięciu parku rozrywki. Zaintrygowało mnie to do tego stopnia, że postanowiłam napisać na ten temat pracę licencjacką. W związku z tym bardzo chętnie sięgnęłam po książkę, która miała mi przybliżyć funkcjonowanie firmy od środka. Pomimo tego, że byłam nastawiona bardzo pozytywnie, nie spodziewałam się tego, że ta pozycja aż tak mi się spodoba. Jak tylko do mnie przyszła wzięłam ją na chwilę, żeby przejrzeć środek. Potem zdałam sobie sprawę z tego, że jestem już po 100 stronach 😊 Książka jest z jednej strony poradnikiem dla liderów z masą porad odnośnie prowadzenia firmy. Okazała się jednak czymś więcej. Iger napisał ją w taki sposób, że byłam bardzo zaangażowana podczas czytania. Co więcej, popłakałam się ze wzruszenia na jakiejś 20 stronie. Anegdoty autora są jednocześnie zabawne, ciekawe i pouczające. Dostałam dużo więcej niż oczekiwałam po tej pozycji. Jeżeli ktoś jeszcze nie był przekonany, to ja bardzo polecam. Zdecydowanie 5/5 gwiazdek.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Robert Iger
 • Wydawnictwo Sine Qua Non
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 348
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381293488
 • Język: polski
 • Podtytuł: Czego nauczyłem się jako CEO The Walt Disney Company
 • Oryginalny tytuł: The Ride of the Lifetime
 • Tłumacz: Czartoryski Bartosz
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381293488
 • EAN: 9788381293488
 • Wymiary: 13.5x21 cm
Warto zwrócić uwagę na...
eBook Przejażdżka życia. Czego nauczyłem się jako CEO The Walt Disney Company mobi epub 0/5 Nasza cena:
42,49 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Przejażdżka życia. Czego nauczyłem się jako CEO The Walt Disney Company mobi epub

Bestseller „New York Timesa” Kiedy w 2005 roku został dyrektorem zarządzającym The Walt Disney Company, firma przeżywała trudny okres. Rywalizacja była zacięta bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, a technika jeszcze nigdy nie rozwijała się tak szybko. Wystarczyło jednak, że postawił na trzy filary:...
Rzeczowo o modzie męskiej. Poradnik każdego mężczyzny 3/5 Nasza cena:
44,41 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeczowo o modzie męskiej. Poradnik każdego mężczyzny

Jak się ubrać na ślub przyjaciela, jak na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spodnie powinny być jaśniejsze od marynarki? A może na odwrót? Co to jest brustasza, grenadyna, cordovan i poszetka? I dlaczego czarny garnitur wcale nie jest uniwersalny? Elegancja to nie podążanie za trendami. To przede...
Wasz cyrk, moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów. Tom 2 0/5 Nasza cena:
43,49 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wasz cyrk, moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów. Tom 2

Wizjoner, redaktor, bojownik o kulturę. Maciej Parowski był w Polsce jednym z pierwszych znawców kultury popularnej, który już pół wieku temu bronił fantastycznej literatury, komiksu i kina. To ON był akuszerem cyklu o wiedźminie Geralcie Andrzeja Sapkowskiego. To ON skontaktował ze sobą Jacka...
Listy niezapomniane. Tom 2 5/5 Nasza cena:
44,41 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Listy niezapomniane. Tom 2

Korespondencja godna szerszego grona odbiorców Drugi tom Listów niezapomnianych to kolejny bogaty i inspirujący zbiór korespondencji, który przypomina nam, jak wiele z tego, co ważne w naszym życiu, uwieczniamy w listach. Odkryj: ~ pożegnalną notatkę Richarda Burtona skierowaną do Elizabeth...
Kobe Bryant. Mentalność Mamby. Jak zwyciężać 0/5 Nasza cena:
43,37 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kobe Bryant. Mentalność Mamby. Jak zwyciężać

Kiedy grałem w koszykówkę, nie bałem się niczego Po zakończeniu kariery zawodowego koszykarza Kobe Bryant zdecydował się podzielić z czytelnikami całą swoją wiedzą i rozumieniem gry, aby przedstawić źródła legendarnej „mentalności Mamby”. Przeżyj podróż w głąb jednego z najbardziej bystrych,...
Wasz cyrk, moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów. Tom 1 0/5 Nasza cena:
43,49 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wasz cyrk, moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów. Tom 1

Wizjoner, redaktor, bojownik o kulturę. Maciej Parowski był w Polsce jednym z pierwszych znawców kultury popularnej, który już pół wieku temu bronił fantastycznej literatury, komiksu i kina. To ON był akuszerem cyklu o wiedźminie Geralcie Andrzeja Sapkowskiego. To ON skontaktował ze sobą Jacka...
Moja historia futbolu. Tom 1. Świat 0/5 Nasza cena:
52,11 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moja historia futbolu. Tom 1. Świat

Dzieje światowej piłki nożnej opisane przez dziennikarza, który w ostatnim półwieczu był naocznym świadkiem najważniejszych futbolowych wydarzeń. Fascynująca podróż z przewodnikiem, który osobiście rozmawiał z Pelém, Didim, Eusébio, George`em Bestem, Franzem Beckenbauerem czy Ferencem Puskásem,...
Wieczny Ayrton Senna 4/5 Nasza cena:
31,19 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wieczny Ayrton Senna

Kierowca wszech czasów. Tragiczny wypadek. Śmierć, która wstrząsnęła światem Formuły 1. "Nie zostałem stworzony, by być drugi lub trzeci. Zostałem stworzony do wygrywania". Nie umiał jeszcze dobrze chodzić, a już kartem napędzanym silnikiem z kosiarki pokonywał pierwsze zakręty wokół domu. „To...
Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach 5/5 Nasza cena:
41,99 zł 69,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach

Bogato ilustrowany, autoryzowany przewodnik po odcinkach Przyjaciół, wydany z okazji 25-lecia uwielbianegoprzez widzów serialu, uzupełniony między innymi opowieściami zza kulis, zdjęciami od wytwórni Warner Bros.,najnowszymi komentarzami prasowymi twórców serialu, Marty Kauffman i Davida Crane’a, a...
Juventus. Historia w biało-czarnych barwach 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Juventus. Historia w biało-czarnych barwach

La Juve siamo Noi! Juve to my! Historia Juventusu, jednego z najlepszych klubów świata i jednego z najstarszych na Półwyspie Apenińskim, to tak naprawdę opowieść o dziejach włoskiej piłki. Znany jako La Vecchia Signora (Stara Dama) klub to perfekcyjna mieszanka stylu, kunsztu i umiejętności z...
Aniołowie o brudnych twarzach. Piłkarska historia Argentyny 0/5 Nasza cena:
39,07 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Aniołowie o brudnych twarzach. Piłkarska historia Argentyny

Alfredo Di Stéfano, Diego Maradona, Gabriel Batistuta, Juan Román Riquelme, Sergio Agüero, Leo Messi… Argentyna zrodziła wielu wspaniałych piłkarzy. Bardziej niż jakikolwiek inny naród żyje i oddycha piłką nożną. O futbolu dyskutuje się tu bez przerwy: w domach, kawiarniach, na ulicach. Do dyskusji...
Wielki Następca. Niebiańskie przeznaczenie błyskotliwego towarzysza Kim Dzong Una 5/5 Nasza cena:
36,14 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielki Następca. Niebiańskie przeznaczenie błyskotliwego towarzysza Kim Dzong Una

Zakulisowa opowieść o karierze najbardziej tajemniczego tyrana świata Odkąd rozniosła się wieść, że Kim Dzong Un przejmie schedę po ojcu, narosła wokół niego gruba warstwa mitów i przypowiastek propagandowych. W wieku trzech lat przyszły Wielki Następca miał posługiwać się bronią, w wieku sześciu...
Wybrane bestsellery
Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5 4/5 Nasza cena:
23,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5

Czterdzieści trzy ciosy nożem. Tak pożegnała się z życiem Róża Englot. Obok otwartych ran na jej ciele sprawca pozostawił coś jeszcze – klucz. Gdy mąż kobiety, skazany za to brutalne zabójstwo, kończy odsiadywać wyrok, w warszawskiej kamienicy rozgrywa się kolejna tragedia. Z balkonu na siódmym...
Wybaczam ci 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybaczam ci

Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką...
Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
46,46 zł 50,51 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Oblicza geografii 3 do zakresu rozszerzonego zawiera treści dotyczące geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej Polski. Został wzbogacony o nowe rozwiązania dydaktyczne i skutecznie przygotowuje ucznia do matury. Ułatwia przygotowanie do matury dzięki elementowi Sposób na zadania...
Poznać przeszłość 3. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poznać przeszłość 3. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Obejmuje materiał obejmujący wydarzenia z lat 1815-1939. Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje. Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi...
Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa

Obejmuje materiał z zakresu epoki nowożytnej. Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje. Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi...
Spotkania z fizyką 8. Podręcznik do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej 0/5 Nasza cena:
37,01 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spotkania z fizyką 8. Podręcznik do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej

NOWA EDYCJA 2021-2023 „Spotkania z fizyką” dla klasy 8 szkoły podstawowej to podręcznik przyjazny w nauce, przedstawiający zagadnienia fizyki w zrozumiały sposób. Ułatwia zrozumienie zjawisk fizycznych i rozbudza ciekawość świata mi.n. dzięki czytelnie przekazywanym treściom, przykładom z życia...
Złamana duma. The Camorra Chronicles. Tom 3 5/5 Nasza cena:
30,38 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamana duma. The Camorra Chronicles. Tom 3

Trzeci tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych""! Dwie rodziny mafijne, które nigdy nie będą już takie same. Remo Falcone – capo Camorry – jest spragniony zemsty. Chce zadać cios oddziałowi z Chicago tam, gdzie zaboli najbardziej. Ma zamiar porwać pannę młodą w dniu jej ślubu. Naruszyć to, co...
Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości. Opowiadania 0/5 Nasza cena:
22,48 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości. Opowiadania

Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości to kwintesencja kryminalnych opowiadań, w których sekrety i zdrada prowadzą do makabrycznej zemsty. To Camilla Läckberg jaką wszyscy uwielbiamy! Idziesz do więzienia Czworo młodych ludzi świętuje Nowy Rok w luksusowej willi nad jeziorem pod Sztokholmem. To...
Zazdrość 0/5 Nasza cena:
25,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zazdrość

Śledczy z Aten zostaje wezwany do zbadania sprawy zaginięcia niemieckiego turysty na wyspie Kalimnos. W swojej karierze policjanta zyskał renomę, analizując zabójstwa pod kątem motywu zazdrości. Czy i tym razem intuicja go nie zawiedzie? Kierowca taksówki znajduje na tylnym siedzeniu auta kolczyk....
Biologia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
20,15 zł 21,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Biologia Karty Pracy Ucznia 3 Liceum I Technikum zakres podstawowy.
Geografia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
19,60 zł 21,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Geografia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Geografia Karty Pracy Ucznia 3 Liceum I Technikum zakres podstawowy.
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 0/5 Nasza cena:
16,27 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula