Prowincja grzechu

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 14
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
248
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
Audiobooki mp3
za 34,00 zł
Nasza cena: 26,51 zł 39,90 zł Taniej o: 34%

Ta pikantna historia rozgrzeje Cię do czerwoności! Odwiedź "Prowincję grzechu" i przekonaj się, jakie sekrety skrywa pewien tajemniczy hiszpański duchowny!

Do górskiego miasteczka przybywa nietypowy gość - mężczyzna imieniem Javier, który, choć podaje się za duchownego, od początku budzi wiele kontrowersji. Szybko mieszkańcy zaczynają plotkować o przystojnym przybyszu, który nie zachowuje się jak typowy ksiądz. Coraz więcej osób zauważa, że Javier nie stroni od kobiet - wręcz przeciwnie, błyskawicznie zdobywa serca kolejnych mieszkanek.

Plotki przybierają na sile, a mieszkańcy zaczynają zastanawiać się, czy mężczyzna naprawdę jest duchownym? Niektórzy sądzą, że jest zupełnie inaczej i przybysza zesłały piekielne siły, by omamić dusze nieostrożnych kobiet.

Choć Javier staje się wyjątkowo popularny wśród kobiet, tylko pięć z nich połączy z mężczyzną coś więcej. Mieszkanki spokojnego miasteczka rozpoczynają grę, w której stawką są ich dusze i marzenia o wielkiej namiętności... Wkrótce stawka staje się o wiele wyższa. Co stanie się, gdy niepozornym miasteczkiem wstrząśnie wieść o niepokojącej zbrodni? Tajemnica Javiera na zawsze odmieni tę spokojną okolicę...

Monika Magoska-Suchar jest polską autorką znaną z pikantnych powieści pełnych kontrowersji i odważnych pomysłów. Popularność zyskała dzięki serii "Klątwa przeznaczenia" - porywającej fantastycznej opowieści, którą napisała we współpracy z Sylwią Dubielecką.
Recenzje (14)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  🔥😈 RECENZJA 😈🔥

  Tytuł: Prowincja grzechu

  Autor: Monika Magoska-Suchar @mmsuchar_autorka

  Wydawnictwo: Editio Red @[Adres usunięty]

  Premiera: 16.06.2021 r.

  Mogę z czystym sumieniem przyznać, że jeszcze nigdy nie czytałam tak kontrowersyjnej i zarazem prawdziwej książki. To nie tylko erotyk, to też ciekawa powieść, która doskonale pokazuje przekrój każdej polskiej wsi i ludzi w niej mieszkających.

  Prowincja Grzechu opowiada o losach czterech kobiet żyjących w górskiej wiosce o nazwie Piwniczanka. Każda z nich jest zupełnie różna. Mamy między innymi tancerkę klubu nocnego, idealną Panią domu, gosposię księdza oraz znienawidzoną przez rówieśniczki najładniejszą kobietę wśród mieszkanek. Dotychczas żadnej z nich prawie nic nie łączyło do czasu pojawienia się księdza Javiera. Diabeł w sutannie, o włoskim, kusicielskim akcencie 👹.

  Książka ma bardzo kontrowersyjną tematykę, tak bardzo, że długo zwlekałam czy po nią sięgnąć. Utwierdzam się w stwierdzeniu, że autorka serwuje nam same mocne i odważne historie, czy to dobrze? Bardzo. Tym razem książka opowiedziana jest w ciekawy sposób, pokolei z perspektywy czterech kobiet dzięki czemu poznajemy ich światopogląd, który różni się znacznie w zależności od punktu widzenia 🙂 w ten sposób autorka świetnie nakreśliła problem niemalże każdej wsi gdzie człowiek jest zewsząd obserwowany, a działania niektórych okazują się być tylko pozą aby uniknąć wytykania palcami.

  Nie będę ukrywać, że na początku historia była dla mnie ciężka do przełknięcia za sprawą Sandry, pierwszej z bohaterek. Infantylna materialistka w roli matki. Nie ma nic gorszego niż tak nieodpowiedzialny charakter... Na szczęście jej postać nie była przedstawiona zbyt długo. Mogliśmy się skupić na postaci Javiera, który był jak magnes na kobiety. Kusił i rozgrzeszał w intymny sposób. Doskonale wiedział jak podejść każdą kobietę co czasami było lekko przekoloryzowane. Natomiast to fikcja literacka, a ja dzięki temu uznaje, że dobrze bawiłam się przy tej historii, która momentami była jak dobre erotyczne fantasy 😁🙃🔥

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Wyglądał jak Bóg, diabeł, król zycia. Taki ogromny, wysoki, cały w czerni. Byłam jego wyznawczynią. Czcicielką świątyni, jaka stanowiło jego ciało."

  @mmsuchar_autorka

  Małe miasteczko w Beskidach, lokalne środowisko, gdzie każde odchylenie od pewnych norm było powodem szykan, przytyków i plotek bez końca. Sielskość, która tylko przykrywała cały brud, smród i prawdziwe życie ludzi, przede wszystkim kobiet ukrywających wszystko co się dało, byle by nie znaleźć się na językach. Temperatura zaczyna rosnąć w momencie pojawienia się nowego proboszcza, który jest jak stwrorzony przez samego diabła. Potężny, przystojny, Hiszpan, na widok, którego wszystkie panie puszczają wodze swoich brudnych fantazji. Lecz wraz z jego przybyciem wzrasta zagrożenie pochłaniające grzesznice nie bojace się niczego, byle by dostać to co chcą, osiągnąć spełnienie. Bezpruderyjny, łamiący wszystkie prawa, największy z pośród wszystkich grzeszników, brudny, uważający się za Boga, Javier uderza.

  Kobiety w tym miasteczku oszalały kiedy tylko trafił się im nowy proboszcz. Nikt nie spodziewał się, że ten ma na swoim koncie więcej grzechów, niż niejeden zwykły człowiek. Osoba powszechnie darzona zaufaniem, tym czasem jest demonem wyuzdanego seksu, którego kobiety w tym miasteczku są pozbawione. Zaniedbane, niedoceniane, z problemami, nie szanowane, bardzo szybko wpadają w diabelską sieć i hipnotyzującą moc Hiszpańskiego ogiera. Nie mają oporów tak jak ON i palą się w ogniu jego żaru i namiętności. Nie jest to książka, która przeczytają wszyscy. Zdecydowanie trzeba mieć dystans, bowiem jest ogromnie grzeszna, namiętna, porusza kontrowersyjne tematy życia diabelskiego kapłana i jego zbłąkanych owieczek. Bardzo erotyczna i niebezpieczna. Autorka stworzyła erotyczno - kryminalną historię, gdzie dochodzi do handlu żywym towarem, życiem pod przykrywami, nadużywaniem władz i strachu przed opinią małomiasteczkowych środowisk. Jest niczym emocjonalne tsunami, będzie w chcieli więcej a jednocześnie rzucić nią w najdalszy kont. Same sprzeczności, które palą nas jak ogień rozprzestrzeniający się przez szatana. Polecam tym, którzy nie boją się zaryzykować i spłonąć jak ja.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Prowincja grzechu" Pani Moniki Małgośka - Suchar jest pierwszą książką tej autorki, którą czytam i zdecydowanie nie ostatnią. Ta pozycja jest typowym erotykiem. Wogóle nie dorównuje ani trochę "365 dni", ani "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

  Głównym bohaterem jest ksiądz Javier Arewalo - najpiękniejszy mężczyzna jakiego mogłaby sobie wymarzyć każda kobieta.

  W jego życiu pojawiło się pięć kobiet : Sandra, Łucja, Maria, Weronika i Izabela. Niby dorosłe i niegłupie, a strasznie naiwne. W ogóle nie potrafią mu się oprzeć. Połączy ich tajemnica, a także bardzo niebezpieczne, grzeszne i pełne namiętności intrygi.

  Ta książka jest pełna perwersji, seksu i jest bardzo kontrowersyjna dlatego, jeśli jesteś osobą bardzo wierzącą nie czytaj jej.

  Mi osobiście ta książka bardzo się podobała, mimo, że wzbudzała we mnie nieraz mieszane uczucia 😍😘🥰❤️😈🔞🤪

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Spokojne miasteczko w Bieszczadach z małą ilością osób, którzy wszystko o wszystkich wiedzą.

  Kiedy przybywa tam nowy ksiądz proboszcz życie kilku kobiet z Piwnicznej zmienia się.

  Ten ksiądz ma nie tylko diabelsko przystojny wygląd, ale też diabelską duszę. W jego sidła wpadają parafianki i znajdą się w niebezpieczeństwie.

  Czy kobiety zjednoczą siły w walce o swoje życie?

  Jakie mroczne tajemnice skrywa ojciec Javier?

  Będzie bardzo gorąco, tajemniczo i niebezpiecznie.

  Jeśli jesteś osobą bardzo grzeczną to nie jest to książka dla Ciebie. Kipi seksem. Na samą myśl robi się gorąco.

  Chociaż jest to tego typu historia ja spędziłam z nią świetnie czas.

  Tutaj nie ma nudy, bo cały czas akcja idzie do przodu. Nie ma nudy.

  Autorka dała czadu, bo historia o księdzu w erotyku jest mocno szokująca i kontrowersyjna. Ja uwielbiam czytać książki. Ta mocno wciąga.

  Oprócz wątku erotycznego znajdziecie tu wątek kryminalny, który trzyma w napięciu do samego końca.

  Polecam bardzo niegrzecznym czytelniczkom.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ♥️🔥 RECENZJA 🔥 ❤️

  Autor: @mmsuchar_autorka

  Wydawnictwo: @[Adres usunięty]

  Prowincja Grzechu

  " Wysłannik Boga... Czy raczej sam diabeł?"

  Ta historia przedstawia nam górskiego proboszcza, który bardzo luźno podchodzi do ślubów czystości. Ojciec Javier jest, Hiszpanem o polskich korzeniach jest też bardzo przystojny jak na księdza.

  Kobiety bardzo lecą na nowego proboszcza, któremu to odpowiada. Dla niego liczy się tylko dobry sex. Ale czy na pewno? Z kilkoma kobietami połączy go coś szczególnego, ale pytanie co to będzie? Na pytania znajdziecie odpowiedź w książce.

  W tym małym miasteczku każdy o każdym wszystko wie, o nic się nie da ukryć.

  Książka jest przeznaczona dla osób pełnoletnich.

  Fabuła jest bardzo ciekawa, ponieważ jeszcze żadnej książki o tak niegrzecznym proboszczu nie czytałam. Bardzo męczyło mnie czytanie tej książki, bo ma bardzo małą czcionkę, przez co męczą się bardzo oczy. Ta książka była pierwsza tej autorki, która przeczytałam i na pewno sięgnę po następne.

  Czytając tę, książkę miałam odczucie, że autorka chce nam coś przekazać i żebyśmy przeanalizowali to co jest opisane w książce.

  Polecam każdemu zapoznać się z książką i wyrazić swoje zdanie. Pamiętajmy, że każdy ma swój gust 😊.

  Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ♥️.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 9 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Czas grzechu. Gdańsk 1916-1939. Jaśminowa saga. Tom 1 5/5 Nasza cena:
30,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas grzechu. Gdańsk 1916-1939. Jaśminowa saga. Tom 1

Jaśminowa Saga to epicka opowieść o kilku pokoleniach rodziny Jaśmińskich, rozgrywająca się na tle epokowych wydarzeń, w jednym miejscu, choć w trzech różnych rzeczywistościach: w Danzig, w Wolnym Mieście Gdańsku i w Gdańsku. Jest 1916 rok. Paweł, syn introligatora Antoniego i jego żony Elżbiety,...
Pakiet Jaśminowa saga. Tom 1-2: Czas grzechu. Gdańsk 1916-1939, Czas gniewu. Gdańsk 1939-1968 0/5 Nasza cena:
58,53 zł 89,98 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Jaśminowa saga. Tom 1-2: Czas grzechu. Gdańsk 1916-1939, Czas gniewu. Gdańsk 1939-1968

Jaśminowa Saga to epicka opowieść o kilku pokoleniach rodziny Jaśmińskich, rozgrywająca się na tle epokowych wydarzeń, w jednym miejscu, choć w trzech różnych rzeczywistościach: w Danzig, w Wolnym Mieście Gdańsku i w Gdańsku. Czas grzechu. Gdańsk 1916-1939. Jaśminowa saga. Tom 1 Jest 1916 rok....
Zapach grzechu 4/5 Nasza cena:
22,58 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapach grzechu

Ana jest szczęśliwą żoną i matką. Gdy pewnego dnia budzi się w obcym domu i okazuje się, że ukochany mąż ją sprzedał, przeżywa ogromny szok. Teraz ma żyć z Miguelem, groźnym gangsterem, który od pierwszej chwili nie ukrywa, jak bardzo jej pragnie… Choć początkowo Ana planuje ucieczkę, wkrótce...
Grzechu warta 4/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzechu warta

Debiutancką powieść Agata Przybyłek napisała kilka lat temu, by poradzić sobie z zawodem miłosnym. Poznajcie wielki finał tego komediowego hitu, dzięki któremu uśmiechniętą, rudowłosą pisarkę poznały czytelniczki w całej Polsce! Agata, córka Iwonki – bohaterki znanej z „Nie zmienił się tylko blond”...
Dzieje grzechu w. albumowe 0/5 Nasza cena:
59,80 zł 65,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzieje grzechu w. albumowe

Dzieje grzechu - powieść Stefana Żeromskiego wydana w 1908 roku. Wcześniej, w latach 1906-1908, ukazywała się ona w odcinkach w Nowej Gazecie".Dzieło jest określane mianem powieści seksualnej" lub kolejowego romansu". Powieść ze względu na swoją tematykę wzbudzała wiele kontrowersji zarówno wśród...
Moja kochana dumna prowincja 5/5 Nasza cena:
29,84 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moja kochana dumna prowincja

Nowy wybór legendarnych opowiadań Dla mnie to jest jeden z najczystszych, najwybitniejszych naszych prozaików, który swą bezpretensjonalność posunął wręcz do wirtuozerii. Jarosław Iwaszkiewicz Wieloletni partner Wisławy Szymborskiej, miłośnik przyrody, piewca małych miasteczek, organizator spływów...
Kobiety winne grzechu 0/5 Nasza cena:
35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kobiety winne grzechu

Moja Kobieta Winna Grzechu, miłości pełna - stoi przede mną. W jej oczach siedzidemon - ten sam, który opętał Joannę, Matkę, tę od Aniołów. Moja kobieta przytulasię do mnie i mówi: Nie chcę być bez ciebie, nawet jeśli będę.* * *Ciotka była jak cytata fregata, zamaszysta i w biodrach, i w dupie, bo...
Prowincja pełna snów 5/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prowincja pełna snów

Kiedy w życiu pojawia się nagle długo oczekiwane szczęście, mówimy: "To jak piękny sen. Niech trwa..." O tym jest właśnie ta książka. O snach, z których nie chcemy się budzić, o czarach codzienności i uświadamianiu sobie, że szczęście to stan duszy. Wykonywanie zwykłych czynności, takich jak...
Prowincja pełna złudzeń 0/5 Nasza cena:
25,07 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prowincja pełna złudzeń

Życie pełne złudzeń. Może właśnie po to czasami załamuje się w nim światło, byśmy na ekranie naszych marzeń zobaczyli tęczę? Złudzenia bywają czasem siłą. Na tym polega niezwykłość tego świata, że w tym, co z pozoru błahe, efemeryczne i nietrwałe, znajdujemy na koniec oparcie dla następnych dni....
Prowincja 5/5 Nasza cena:
38,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prowincja

Szemrane interesy, skorumpowane przez lokalnych tuzów biznesu władze, wszechobecna zmowa milczenia i wreszcie krążące nad tym wszystkim widmo nacjonalizmu... Prowincja w wydaniu Marcina Króla nie ma nic wspólnego z idylliczną wizją rodem z Domu nad rozlewiskiem! Błyskotliwą karierę naukową Adama...
Ostatni zjadacz grzechu 0/5 Nasza cena:
32,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni zjadacz grzechu

Wszystko, co tak naprawdę liczy się dla Cadi Forbes, to znalezienie tego jedynego człowieka, który mógłby uwolnić ją od grzechu, pustoszącego jej dni i noce... grzechu, który ograbił ją z miłości matki i sprawił, że zapragnęła uciec od życia i jego okrutnej sprawiedliwości. Wie, że jest to...
Grzech nasz codzienny 5/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzech nasz codzienny

Krauz i Chosé, detektywi z wydziału zabójstw, znani czytelnikom poprzednich książek Dominika Dána, tym razem poszukują sprawcy zbrodni na kilkunastoletnim chłopcu. Śledztwo, z początku pełne niejasności i znaków zapytania, wydaje się beznadziejne, lecz doprowadza do zaskakującego finału. -  Nie...
Wybrane bestsellery
Dziadku, opowiedz o sobie 5/5 Nasza cena:
29,54 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Rzeźniczka z Małej Birmy 5/5 Nasza cena:
25,42 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeźniczka z Małej Birmy

Piąta część serii z policjantem Gunnarem Barbarottim z miasta Kymlinge. Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku. Jeśli Ellen Bjarnebo jest niewinna i...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 5/5 Nasza cena:
38,98 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Zero 5/5 Nasza cena:
35,23 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zero

Z sieci nigdy nie znikniesz. Londyn. Podczas pościgu zostaje zastrzelony młody chłopak. Cynthia Bonsanth, dziennikarka, próbuje wyjaśnić jego śmierć. Trop wiedzie do popularnej platformy internetowej Freemee, która specjalizuje się w gromadzeniu i analizowaniu danych, obiecując milionom swoich...
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 5/5 Nasza cena:
25,59 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
Diabeł stróż 5/5 Nasza cena:
30,63 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł stróż

Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 5/5 Nasza cena:
23,79 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Mów mi Win 5/5 Nasza cena:
26,02 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2 5/5 Nasza cena:
106,46 zł 146,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2

Recenzja książki Jerzego Zięby „Czego ci lekarz nie powie” Część III Parę lat temu dostałem w prezencie od koleżanki lekarki (ona nie miała czasu na czytanie bzdur, a ja się tą tematyką interesowałem) I część Ukrytych Terapii. Pomyślałem, kolejny nawiedzony autor. W miarę jak zacząłem czytać, moje...
Boginie 4/5 Nasza cena:
35,81 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boginie

Nowa powieść autora bestsellerowej „Pacjentki”, thrillera, który podbił serca milionów czytelników. Edward Fosca jest mordercą. Mariana jest pewna. Ale Fosca jest nietykalny. Przystojny i charyzmatyczny profesor literatury greckiej na Uniwersytecie Cambridge jest uwielbiany zarówno przez...
Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6 5/5 Nasza cena:
22,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi. Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy zaszywa się w leśnej...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula