Protokół Warszawski

Autor:

Steve Berry

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2022
Ilość stron
432
Wydawnictwo
Nasza cena: 31,85 zł 46,99 zł Taniej o: 32%

"Protokół Warszawski" to powieść przygodowo-historyczna, w której znajdują się elementy political-fiction. Główny bohater Cotton Malone ma przed sobą trudne zadanie. Musi wykraść Włócznię Przeznaczenia z Zamku Królewskiego na Wawelu. Czy mu się to uda?

W zabytkowej bazylice w Brugii po nagłym wystrzale zostaje przerwane nabożeństwo. Dochodzi do kradzieży relikwii Świętej Krwi. Jest to jedno z narzędzi Męki Pańskiej, w skład których poza Świętą Krwią wchodzą: Krzyż Prawdziwy, Korona Cierniowa, Kolumna Biczowania, Święta Gąbka, Włócznia Przeznaczenia i gwoździe. Cotton Malone, szpieg-antykwariusz, rusza w pościg za złodziejami i sam wpada w ręce policji. Dzięki dawnej szefowej odzyskuje wolność. Jednak, jak się okazuje, nic za darmo.

Malone dostaje zadanie: wykraść Włócznię Przeznaczenia, czyli kolejną z relikwii. Włócznia znajduje się w Zamku Królewskim na Wawelu. W międzyczasie zorganizowana jest aukcja, która stawia na szali bezpieczeństwo Polski. Wszystkie światowe mocarstwa walczą między sobą o dostanie się na aukcję. Czy Malone wykradnie relikwię? Kto weźmie udział w aukcji i jak się ona zakończy? Co to jest Protokół Warszawski i jakie będzie miał konsekwencje dla elit polskiej polityki?


O autorze

Autorem książki jest Steve Berry, autor ponad 20 powieści, które zostały przetłumaczone na 41 języków. "Protokół Warszawski" to już 15 książka, w której pojawia się postać Cottona Malone'a. Wcześniejsze to m.in. "Dziedzictwo templariuszy" i "Zagadka aleksandryjska".

Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nazwisko autora dla mnie jest całkowicie nowe, chociaż dopiero co, w dłoniach trzymałam 15(!) tom cyklu o Cottonie Malonie. Rozmach godny podziwu, biorąc pod uwagę w jakiej tematyce obraca się autor. Lubię historię, ciekawią mnie takie powieści, a swego czasu pochłaniałam książki w stylu Dana Browna. A jeśli akcja dzieje się w Polsce i na tapetę brana jest nasza historia to znak, że muszę przeczytać.

  Bardziej to thriller polityczny z elementami historycznymi, co może trochę wystudziło mój entuzjazm, ale podejście autora do tematu dużo mi wynagrodziło. Akcja toczy się szybko, główny bohater da się lubić, a ogrom pracy jaka została włożona w tę powieść mocno widoczny. Jest tu przygoda, sensacja, zwroty akcji, żadnych dłużyzn i męczącej pisaniny. Autor wydaje się być konsekwentny, i mam wrażenie, niestrudzony w kreowaniu swojego bohatera. Dodatkowy plus - opisy polskich miast, co jest niewątpliwym smaczkiem dla polskiego czytelnika.

  To dobra powieść, dobrze napisana i dobrze przemyślana. Wciagająca, angażująca, którą można polecić i fanom historii i fanom sensacji.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Protokół Warszawski” to wielce mylący tytuł. Akcja powieści dzieje się bowiem w różnych miejscach, kluczowa jest jednak nie obecna, a była stolica Polski. Podpowiedzią, jak dużą rolę w książce odgrywa Kraków, jest okładka, na której ujrzymy charakterystyczne, nietypowe wieże Kościoła Mariackiego, różniące się wielkością i wyglądem.

  Z tejże okładki dowiemy się jeszcze jednej rzeczy. Otóż mamy „polecajkę” samego mistrza gatunku, Dana Browna, że „takie thrillery to on lubi”. Nie wypada zareagować na to inaczej, niż przyznać, że mamy z Panem Brownem podobny gust. Wszak można by nawet pokusić się o opinię, że „Protokół Warszawski” jest niejako zbliżony do „Kodu da Vinci”.

  W wypadku powieści Steve’a Berry’ego również mamy do czynienia z szpiegowską intrygą, za sprawą której bohaterowie będą starali się ocalić szerokopojęty światowy spokój. Przemierzą kilka krajów, odwiedzą miejsca kultu, zainteresują się historycznymi pamiątkami i zachwycą czytelnika swym honorem i poczuciem sprawiedliwości… nie wszyscy jednak.

  W książce nie zabraknie brutalności i licznej śmierci, ale do tego autorzy tego typu literatury już zdążyli nas przyzwyczaić. Na plus działa podzielenie publikacji na krótkie rozdziały, co sprzyja tempu czytania, które i tak jest na wysokim poziomie, jak tylko wejdziemy w sposób narracji Berry’ego. Mnie spotkanie z „Protokołem Warszawskim” zajęło dwa dni, ale myślę, że w sprzyjających okolicznościach można rozprawić sie z czytaniem w jeden dzień, choć to ponad czterysta stron. Przyjąć trzeba autorowi, że pomimo licznych opisów otoczenia, nie ma tutaj miejsca na dłużyzny i akcja toczy sie wartko.

  Dodatkową zaletą jest oparcie osi wydarzeń na najnowszej historii Polski i umiejscowienie w niej bohaterów. Gdyby chodziło o zawiłe dzieje innego z krajów, nie wiem, czy byłabym równie pochłonięta treścią - na szczęście nie muszę się o tym przekonywać.

  Wisienką na torcie jest zakończenie, które sugeruje, że możemy liczyć na dalsze przygody emerytowanego agenta specjalnego. Tak dobrego thrillera nie czytałam dawno. Steve Berry zyskał właśnie kolejną, wierną fankę. A może po przeczytaniu tej recenzji jeszcze kilku? Szczerze polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Cotton Malone po raz kolejny współpracuje z Stephanie Nelle, szefową Magellan Billet.

  W Brugii, dokąd Mallone przybył na targi antykwariackie, dochodzi do kradzieży jednej z relikwii - Świętej Krwi. Święta Krew należy do Arma Christi, Broni Chrystusa, narzędzi Męki Pańskiej, na którą składają się Krzyż Prawdziwy, Korona Cierniowa, Kolumna Biczowania, Święta Gąbka, Włócznia Przeznaczenia, gwoździe i wspomniana wcześniej Święta Krew.

  W Warszawie prezydent Janusz Czajkowski musi uporać się z nie lada problemem, Aleksy Dylecki, były komunistyczny aparatczyk, z którym Czajkowski, miał wątpliwość przyjemność spotkać się w więzieniu mokotowskim, ukrył w swoim mieszkaniu pewne dokumenty, dokumenty, które mogą zagrażać prezydentowi. W dokumentach znalezionych w domu Dyleckiego były korespondencje i notatki służbowe od końca lat 70 do 1990. Po śmierci ojca syn Dyleckiego uznał, że dokumenty z czasów PRL mogą być źródłem niezłego zarobku "szafa z dokumentami, w których mogły kryć się kluczowe informacje, zdolne zmienić wszystko... Zwłaszcza jeżeli gdziekolwiek w tych papierach pojawiło się nazwisko Janusza Czajkowskiego." Dokumenty z szefy Dyleckiego zakupił Vic DiGenti, wspólnik Jonty'ego Olivera, handlarza informacjami (do pewnego stopnia wiarygodnymi, często współpracującym z wywiadami różnych krajów). Dokumenty znajdujące się w rękach Oliviera mogą wstrząsnąć polską sceną polityczną. Handlarz planuję aukcję, na której będzie można zakupić dokumenty dotyczące polskiego prezydenta. Aby przystąpić do licytacji, należy dostarczyć organizatorom pewien artefakt. Tym artefaktem jest jedna z relikwii Arma Christi. Z siedmiu relikwii, pięć już zostało skradzionych, ani Stephanie, ani tym bardziej Mallone, nie wiedzą, kto stoi za tymi kradzieżami, wiedzą tylko, że jeżeli Stany Zjednoczone chcą przystąpić do licytacji dokumentów, muszą zdobyć Włócznię. Znajdująca się w Krakowie Włócznię Świętego Maurycego. Jak się okazuję do aukcji, oprócz Stanów Zjednoczonych zostały zaproszone Rosja, Chiny, Niemcy, Francja, Korea Północna i Iran. Niespodziewanie dla Oliviera do gry wchodzi jego największy rywal Augustus „Eli” Reinhardt V. „Eli” proponuje, że w zamian za ukryte głęboko pod ziemią dokumenty, mogące skompromitować do końca polską scenę polityczną, weźmie udział licytacji i otrzyma Arma Christi. Co znajduje się w dokumentach SB? Czym jest Protokół Warszawski? Dlaczego prezent USA chce zdobyć „haka” na polskiego prezydenta?

  „Protokół Warszawski” to wspaniale napisane powieść przygodowo-historyczna z elementami political-fiction. Na uznanie zasługuje research, jaki zrobił autor, wiele opisanych wydarzeń jest zgodnych z faktami, Kraków, Wieliczka i Brugia są dość dokładnie odwzorowane (oczywiście z pewnymi odstępstwami, aby pasowały do fabuły), a ich historia i legendy dokładnie przytoczone. Osoby pamiętające czasy PRL i śledzące aktualne wydarzenia polityczne w naszym kraju, będą mogły zaobserwować sporo bądź wprost, bądź pośrednich odniesień do nich. Za taki research – czapki z głów!

  Powieść czyta się szybko, akcja jest dynamiczna, to praktycznie gotowy scenariusz filmowy. Antykwariusz z przeszłością w operacjach specjalnych, z najwyższym poziomem dostępu do informacji niejawnych, wykształcony, znający języki obce, posiadający fotograficzną pamięć. Agentka polskiego wywiadu, Iwona, bystra i lojalna, a kiedy potrzeba bezwzględna, wspaniały fachowiec. Handlarze informacjami, z jednej strony pazerni, z drugiej genialni, dla niech nie ma rzeczy niemożliwych. Politycy rozgrywający swoje wielkie szachy.

  W tej powieści jest wszystko: wielka polityka, gra wywiadów, teatr cieni, tymczasowe sojusze i śmiertelni wrogowie. Z tą powieścią nie będziecie się nudzić. Jeśli czytacie ją wieczorem, przygotujcie się do zarwania nocy (i wymyślcie jakąś historię dla szefa / nauczyciela), wciągnie was bez reszty.

  Serdecznie polecam, nawet jeśli nie czytaliście poprzednich części, ich znajomość nie będzie wam potrzebna.

  PS. Cieszę się, że mam coś wspólnego z Dan’em Brown’em, ja też lubię takie powieści.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Najczęściej kupowane razem
 • -43%
  Skazanie. Joanna Chyłka. Tom 15

  Skazanie. Joanna Chyłka. Tom 15

  Po odzyskaniu prawa do wykonywania zawodu Joanna Chyłka liczy na podjęcie głośnej obrony, która wprowadzi jej karierę z powrotem na odpowiednie tory. Otrzymuje jednak sprawę, którą nikt inny nie chciał się zająć – w dodatku po raz pierwszy to ona ma wystąpić w charakterze oskarżyciela...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,51 zł 42,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -48%
  Królowa Celtów

  Królowa Celtów

  Dirk Pitt powraca w jednej z najbardziej zuchwałych i ryzykownych misjiw nowym bestsellerze Wielkiego Mistrza Przygody. Śmiertelne zatrucie wody i morderstwa naukowców ONZ w Salwadorze… Katastrofa tankowca w pobliżu Detroit… Atak na archeologów prowadzących wykopaliska nad Nilem… Co łączy te...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,17 zł 49,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Lepiej już umrzeć. Jack Reacher. Tom 26

  Lepiej już umrzeć. Jack Reacher. Tom 26

  Ci, którzy wejdą mu w drogę, wcześniej czy później będą musieli się przekonać, że... lepiej już umrzeć. Bo Reacher jest genetycznie zaprogramowany do tego by zwyciężać. I jeśli nie da się inaczej, sięga po środki ostateczne. Kiedy obudził się tego dnia, nie planował troszczyć się o to, by grabarzom...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,97 zł 42,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -23%
  Praktyczny słownik polsko-ukraiński ukraińsko-polski

  Praktyczny słownik polsko-ukraiński ukraińsko-polski

  Niniejszy Słownik polsko-ukraiński ukraińsko-polski jest podstawowym zbiorem współczesnej polskiej i ukraińskiej leksyki. Prezentuje wyrazy stosowane w codziennej praktyce oraz nowe słowa i zwroty językowe, które pojawiły się w obu językach w ostatnich latach. W alfabetycznym zapisie haseł...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,02 zł 29,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -43%
  O włos

  O włos

  Nie ma pięknych zbrodni. Są tylko piękne ofiary. Nowa seria kryminalna Katarzyny Bondy. W Lesie Kabackim zamordowano dwie młodziutkie dziewczyny. Policjanci od dawna nie widzieli tak zbezczeszczonych zwłok. Ale to nie koniec makabrycznych odkryć, bo w trakcie przeczesywania okolicy śledczy trafiają...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,24 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -44%
  Projekt Riese

  Projekt Riese

  Nic nie jest ostateczne. Nawet śmierć. Riese. Największy projekt nazistowskich Niemiec, którego przeznaczenie wciąż pozostaje nieznane. Niegdyś być może podziemne miasto, arka przetrwania lub fabryka, w której pracowano nad bronią jądrową – dziś atrakcja turystyczna w Górach Sowich. Odwiedzić...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,08 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -36%
  Dziecięce koszmary. Detektyw D.D. Warren. Tom 4

  Dziecięce koszmary. Detektyw D.D. Warren. Tom 4

  Thriller z detektyw D.D. Warren. Jeśli kochają, to bezgranicznie. Jeśli nienawidzą, to na zabój. Rodzinna tragedia. Cztery ofiary śmiertelne. Jedna w stanie krytycznym. Wezwani na miejsce zbrodni w spokojnej dzielnicy Bostonu policjanci zastają zwłoki kobiety i trójki dzieci zadźganych nożem. A...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,25 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  Współautorzy

  Współautorzy

  Kolejna odsłona śledztw major Kamieńskiej pióra mistrzyni rosyjskich kryminałów! Co łączy trzech wziętych autorów, którzy piszą razem poczytne powieści, z młodą kobietą zabitą w jej mieszkaniu? Na pierwszy rzut oka nic. Anastazja Kamieńska wie, że niekiedy losy ludzkie splatają się w nieoczekiwany...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,40 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  Na celowniku. Gray Man. Tom 2

  Na celowniku. Gray Man. Tom 2

  Przeszłość żyje. I potrafi zabijać. Gray Man powraca w drugiej części wybuchowej serii thrillerów Marka Greaneya o morderczo utalentowanym zabójcy. Przed czterema laty agent Court Gentry, zdradzony przez swoich przełożonych w CIA, został płatnym zabójcą. Nieuchwytnym człowiekiem z cienia, Gray...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,99 zł 49,99 zł
  w magazynie
 • -31%
  Przedsionek piekła

  Przedsionek piekła

  W miasteczku pełnym sekretów prawda leży głęboko pogrzebana...Wstyd. Strach. Żal. Gniew. Miłość. Sekrety. I kłamstwa. Whistling Ridge, miasteczko w Górach Skalistych w Kolorado, jest rajem wyłącznie dla turystów. Poza sezonem diabeł mówi tu dobranoc, mimo że ostatnie zdanie należy do pastora...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,11 zł 43,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
Warto zwrócić uwagę na...
Klucz Jeffersona 0/5 Nasza cena:
30,03 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klucz Jeffersona

Kiedy w okolicy hotelu Grand Hyatt, w samym sercu Manhattanu, dochodzi do zuchwałego zamachu na życie prezydenta Danny'ego Danielsa, Malone podejmuje próbę udaremnienia spisku. Śledztwo prowadzi do niebezpiecznej konfrontacji ze korsarską Wspólnotą, tajnym bractwem piratów, które powstało za czasów...
Zaginiony rozkaz 0/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaginiony rozkaz

Zakon Rycerzy Złotego Kręgu był największą i najniebezpieczniejszą tajną organizacją w dziejach Ameryki. Zgromadził zapasy skradzionego złota i srebra warte miliardy dolarów, które zostały ukryte w podziemnych kryjówkach rozsianych po całym obszarze Stanów Zjednoczonych. Poszukiwacze skarbów...
Operacja Goniec 0/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Operacja Goniec

Steve Berry powraca do początków kariery kultowego bohatera. Akcja tej powieści pędzi z zawrotną prędkością, prowadząc czytelnika do kolorowego Meksyku i przez zimne korytarze waszyngtońskich urzędów. Odkrycia Cottona Malone’a mogą zmienić twarz Ameryki, jaką znamy… Zdania historyków są w tej...
Zagadka aleksandryjska 0/5 Nasza cena:
33,93 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zagadka aleksandryjska

Fascynująca historia poszukiwań zaginionych zbiorów Biblioteki Aleksandryjskiej, które mogą wstrząsnąć posadami wielkich religii świata. Kolejny porywający thriller Steve'a Berry'ego. Jego książki przetłumaczono na 40 języków i sprzedano do 51 krajów, a ich łączny nakład na całym świecie...
Audiobook Maltański łącznik mp3 0/5 Nasza cena:
36,38 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Maltański łącznik mp3

Urzekające. . . Fani Dana Browna będą się dobrze bawić. "Publisher`s Weekly" Kolejna powieść Berry`ego, która nie tylko jest rozrywką na wysokim poziomie, ale także rodzi głębokie i niepokojące pytania. "Fredericksburg Free Lance-Star" Po śmierci papieża rozpoczynają się przygotowania do kolejnego...
eBook Tajemnica grobowca mobi epub 0/5 Nasza cena:
28,73 zł 31,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Tajemnica grobowca mobi epub

"Były agent Departamentu Sprawiedliwości Cotton Malone od dziecka wiedział, że jego ojciec zaginął gdzieś na północnym Atlantyku, wraz z okrętem podwodnym, którym dowodził. Teraz jednak chce poznać szczegóły jego śmierci, prosi więc byłą przełożoną, Stephenie Nelle, by umożliwiła mu wgląd do...
Audiobook Maltański łącznik CD 0/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Maltański łącznik CD

Urzekające. . . Fani Dana Browna będą się dobrze bawić. ?Publisher?s Weekly? Kolejna powieść Berry?ego, która nie tylko jest rozrywką na wysokim poziomie, ale także rodzi głębokie i niepokojące pytania. ?Fredericksburg Free Lance-Star? Po śmierci papieża rozpoczynają się przygotowania do kolejnego...
eBook Maltański łącznik mobi epub 0/5 Nasza cena:
30,54 zł 33,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Maltański łącznik mobi epub

Urzekające. . . Fani Dana Browna będą się dobrze bawić. "Publisher`s Weekly" Kolejna powieść Berry`ego, która nie tylko jest rozrywką na wysokim poziomie, ale także rodzi głębokie i niepokojące pytania. "Fredericksburg Free Lance-Star" Po śmierci papieża rozpoczynają się przygotowania do kolejnego...
eBook Zaginiony rozkaz mobi epub 0/5 Nasza cena:
30,54 zł 33,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zaginiony rozkaz mobi epub

Zakon Rycerzy Złotego Kręgu był największą i najniebezpieczniejszą tajną organizacją w dziejach Ameryki. Zgromadził zapasy skradzionego złota i srebra warte miliardy dolarów, które zostały ukryte w podziemnych kryjówkach rozsianych po całym obszarze Stanów Zjednoczonych. Poszukiwacze skarbów...
Audiobook Zaginiony rozkaz mp3 0/5 Nasza cena:
28,27 zł 31,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Zaginiony rozkaz mp3

W Zaginionym rozkazie Steve Berry zabiera nas w emocjonującą podróż po zacisznych korytarzach Instytutu Smithsona, nieprzyjaznych lasach Arkansas i surowych górach Nowego Meksyku, która jest jednocześnie wyprawą w mroczną przeszłość Ameryki oraz jej potencjalnie jeszcze bardziej mroczną przyszłość....
Audiobook Klucz jeffersona CD 0/5 Nasza cena:
27,80 zł 33,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Klucz jeffersona CD

Kiedy w okolicy hotelu Grand Hyatt, w samym sercu Manhattanu, dochodzi do zuchwałego zamachu na życie prezydenta Danny?ego Danielsa, Malone podejmuje próbę udaremnienia spisku. Śledztwo prowadzi do niebezpiecznej konfrontacji ze korsarską Wspólnotą, tajnym bractwem piratów, które powstało za czasów...
Audiobook Operacja goniec CD 0/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Operacja goniec CD

Steve Berry powraca do początków kariery kultowego bohatera. Akcja tej powieści pędzi z zawrotną prędkością, prowadząc czytelnika do kolorowego Meksyku i przez zimne korytarze waszyngtońskich urzędów. Odkrycia Cottona Malone?a mogą zmienić twarz Ameryki, jaką znamy? Zdania historyków są w tej...
Wybrane bestsellery
Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam 5/5 Nasza cena:
33,36 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam

Po pięciu latach pobytu w więzieniu Kenna Rowan wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło. Chce zmierzyć się z przeszłością i odzyskać córkę. Niestety, okazuje się, że mostów, które spaliła, nie da się odbudować. Bez względu na to, jak ciężko pracuje, wciąż są ludzie, którzy wykluczają ją z życia jej...
Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
48,85 zł 51,73 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Wiedza o społeczeństwie 2. Zakres podstawowy" został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja w zakresie podstawowym zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej na ten poziom. Znany już zespól...
Losing Hope 4/5 Nasza cena:
32,93 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Losing Hope

Czasami, aby pójść naprzód, trzeba najpierw sięgnąć głęboko w przeszłość. Przekonał się o tym również Dean Holder. Po tym gdy utracił swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, przez wiele lat zmagał się z poczuciem winy. Mógł wówczas zareagować i nie pozwolić jej odejść, ale nie odważył się na ten krok. Od...
Uliczna wyścigówka 31127 5/5 Nasza cena:
67,49 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uliczna wyścigówka 31127

Pełne emocji wyścigi z uliczną wyścigówką do przebudowywania Fani superszybkich aut mogą się ścigać po ulicy lub torze pojazdami z imponującego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Creator 3 w 1 Uliczna wyścigówka (31127). Dzieci w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, inscenizując wyścigi...
Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Dostęp do cyfrowej wersji Książki ucznia oraz odzwierciedlenia cyfrowego dodanych do Zestawu jest ważny przez 24 miesiące od dnia aktywacji kodu. Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej,...
She Drives Me Crazy 5/5 Nasza cena:
26,49 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

She Drives Me Crazy

Queerowa komedia romantyczna o miłości licealnych nemezis – koszykarki i czirliderki! Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok. Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny,...
Drapieżne bestie 4/5 Nasza cena:
27,84 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drapieżne bestie

Debiut, którego nie można przegapić. Panafrykańska mieszanka dynamicznej, pełnej zwrotów akcji, mrocznej mitologii i nieoczekiwanej miłości. Pierwsza część trylogii. Szesnastoletnia Koffi pracuje dla cieszącego się złą sławą Nocnego Zoo. Zajmuje się groźnymi, magicznymi stworzeniami, by spłacić...
To właśnie my 0/5 Nasza cena:
26,64 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To właśnie my

Becky Albertalli i Adam Silvera ponownie łączą siły, aby kontynuować historię Arthura i Bena! Chłopaków, w których czytelnicy po raz pierwszy zakochali się w bestsellerowej komedii romantycznej „A jeśli to my”! Ben po pierwszym roku studiów czuje, że utknął: zajęcia są męczące, praca na pół etatu z...
Cryptonomicon 0/5 Nasza cena:
51,14 zł 69,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cryptonomicon

W roku 1942 Lawrence Pritchard Waterhouse - geniusz matematyczny i młody kapitan Marynarki Wojennej USA - zostaje przydzielony do Jednostki 2702. Ta formacja jest tak tajna, że o jej istnieniu wie zaledwie garstka ludzi; niektórzy z nich noszą nazwiska w rodzaju Roosevelt czy Churchill. Misja...
Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel 0/5 Nasza cena:
50,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel

Lalka Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Te zestawy Barbie Color Reveal kryją aż sześć niespodzianek! W każdym z nich jest lalka Chelsea z kolorowym syrenim ogonem, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy - pociągnij za pasek, aby usunąć...
Łazik księżycowy 60348 0/5 Nasza cena:
103,99 zł 129,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łazik księżycowy 60348

Badanie kosmosu dla dzieci Młodym wielbicielom podróży kosmicznych spodoba się inspirowany pracą NASA zestaw LEGO® City Łazik księżycowy (60348). Łazik ma 12 kół i można nim kierować w każdą stronę. Ma też dwa wysięgniki badawcze, a w jego środku zmieszczą się trzy minifigurki astronautów. Zabawę...
Urth Nowego słońca 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Urth Nowego słońca

Naprawdę mam na imię Severian. Przyjaciele, których nigdy nie miałem zbyt wielu, nazwali mnie Severianem Kulawym. Żołnierze, których niegdyś miałem mnóstwo, choć nie aż tak wielu, jakbym chciał, nazywali mnie Severianem Wielkim. Nieprzyjaciele, którzy mnożyli się jak muchy na bitewnych polach...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula