Owolovo - musy owocowe, soki owocowe i warzywne

Nie zawsze masz okazję zabrać ze sobą świeży owoc. Np. banan w plecaku czy torebce nie będzie wyglądał apetycznie. Jaką zdrową żywność wybrać? Co wrzucić dziecku do plecaka, żeby było smaczne i zdrowe? Jest na to rozwiązanie - zdrowe przekąski owocowe Owolovo. Świetne w każdej sytuacji, gdy chcesz sięgnąć po coś zdrowego i smacznego. Zabierz je ze sobą do pracy, na wycieczkę, w dłuższą podróż lub wrzuć dziecku do plecaka. 

Musy owocowe Owolovo - zdrowa żywność w formie przekąski

Szukasz zdrowej przekąski? Musy owocowe Owolovo będą doskonałym pomysłem. Mają pojemność 200 g i są zamknięte w wygodnej tubce z zakrętką. Jeśli nie zjesz całego, możesz zostawić na później. Proste. Tak proste, jak ich skład- bez dodatku cukru, bez konserwantów i bez wzmacniaczy smaku. Są wyprodukowane z przecierów owocowych, połączonych ze sobą w idealnych proporcjach.

 

Dodatkowo musy mają różne smaki, m.in.:

- mus jabłkowo-truskawkowy
- mus jabłkowo-jagodowy

To tylko niektóre z nich. Wybierz swój ulubiony smak ze znacznie szerszej oferty. 

Szukasz takiego musu, który będzie smakował każdemu? Wybierz zestaw Owolovo Jabłkowo, w którym znajdziesz aż 10 musów oraz zeszyt w kratkę z soczyście owocową okładką. Ciężko wybrać ten jeden smak? Postaw na różnorodność i wybierz Owolovo Zestaw Mix smaków. Z Owolovo możesz zdrowo zaszaleć! 

Soki owocowe i smoothie Owolovo - wyłącznie z polskich owoców

Masz ochotę na coś owocowego, ale innego niż mus? To może sok lub smoothie? Wybierz te od Owolovo. Są wyprodukowane wyłącznie z owoców i warzyw rosnących w Polsce. Same lokalne smaki! 

Koniecznie wypróbuj smoothie Jabłko-Gruszka-Agrest. To wyjątkowe połączenie słodko- kwaśnych polskich owoców - pokochaj jego wyjątkowy smak.

Ovolowo to jednak nie tylko owocowe smaki. Gdy masz smaka na buraka, wybierz Burashot. To sok z buraka bogaty w witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zamknięty w wygodnej tubce 100 g w formie shotu na raz zapewni Ci natychmiastową moc buraczanych witamin i energii.