Prawdziwe kolory

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
480
Rok wydania
2020
Inne wersje (3)
Książka, op. miękka
od 31,81 zł
eBook, mobi, epub
za 27,97 zł
Nasza cena: 29,80 zł 39,90 zł Taniej o: 25%

Wkrocz do świata pełnego rodzinnych zawiłości, trudu, nieodwzajemnionej miłości i wsparcia, które są przedstawione w książce "Prawdziwe kolory".

Utwór ten to opowieść o tym, co ponadczasowe, relacjach rodzinnych i trudzie życia. Znajdziesz w nim rywalizację, przebaczenie i odkupienie, czyli wszystko to, z czym zmagać musi się osoba szukająca dawno utraconych uczuć.   

Siostry Grey zawsze łączyła silna więź. Gdy ich matka umarła, stały się sobie jeszcze bliższe. Ich ojciec Henry Grey dba jedynie o własną pozycję. Mając dzieci za nic, jest surowy, pełen dezaprobaty i pretensji. Zależy mu jedynie na tym, jak widzą go ludzie, przez co wmawia latami swoim córkom, aby zważały na jego reputację.

Najstarsza z córek - Winona - najbardziej pożąda ojcowskiej aprobaty i przychylności. Ma nadwagę i całe dnie czyta książki. Nie odnajduje się również na ranczu, które należy od trzech pokoleń do ich rodziny. Wie, że nie ma zalet, które mogłyby spowodować, że ojciec zacznie patrzeć z uwielbieniem w jej stronę. W końcu jednak, będąc najlepszym prawnikiem w mieście, postanawia to zmienić, pokazując mu swoją wartość.

Aurora to rodzinny rozjemca. Jest dyplomatą, który próbuje kłaść kres wszelakim sporom. Stara się wszystkich uszczęśliwić, nawet gdy skrywa własny bolesny sekret.

Ostatnia z sióstr to Vivi Ann. Jest wzbudzającą zachwyt marzycielką o olśniewającej urodzie. Nazwana jest rodzinną gwiazdą, która dziarsko kroczy, aby wypełnić własne cele, aż do momentu, gdy w mieście zjawia się nieznajomy. Wszystko się zmienia, a zgrane dotychczas siostry stają się w stosunku do siebie wrogie. Szokująca zbrodnia oraz wyjawione tajemnice dzielą rodzinę oraz całe miasteczko.


O autorce

Kristin Hannah to zdobywczyni wielu nagród, m.in. Złotego Serca czy Maggie. Napisała książkę "Firefly Lane", która odniosła olbrzymi sukces, przypadając do gustu zarówno czytelnikom, jak i krytykom.

Recenzje (6)
 1. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Co jest w życiu ważniejsze? Rodzina, czy miłość?

  Z takim dylematem przyszło zmagać się jednej z trzech sióstr Grey, Vivi Ann. Wychowana na ranczo, należącym od pokoleń do rodziny pewnego dnia zakochała się w mężczyźnie, którego jej starsza siostra Vinona zatrudniła do pomocy. Dallas Raintree był półkrwi Indianinem o nieciekawej przeszłości. Kiedy Vivi postanowiła za niego wyjść, siostry i ojciec, a także cała społeczność odwrócili się od niej. Nikt jej nie pomógł, kiedy Dallas trafił do więzienia, a ona została sama z małym dzieckiem.

  Mijają lata, rodzina jakoś się posklejała, tylko tęsknota za ukochanym mężem i kłopoty z nastoletnim Noahem nie pozwalają Vivi Ann oddychać pełną piersią. Wówczas najstarsza z sióstr, Vinona, jako już doświadczona prawniczka próbuje dojść prawdy sprzed lat i odkupić w imieniu całej rodziny winy, jakie popełnili.

  Ale czy wszystko można wybaczyć i naprawić, kiedy po drodze powstało tak wiele wzajemnych ran? Czy każda miłość jest bezinteresowna i dana raz na zawsze? Czasami wygrywa duma, niestety...

  Polecam Wam książkę. Czytając ją, w myślach przenosiłam się za autorką na amerykańskie ranczo, aby wziąć udział w zawodach konnych albo wypić pomiędzy siostrami drinka na ganku domu. Kristin Hannah potrafi niezwykle silnie rozbudować emocje bohaterów, tak że czytelnik czuje się, jakby był pośród nich... No i ten klimat niewielkich, małomiasteczkowych społeczności, gdzie są trzy ulice na krzyż i wszyscy się znają. Bezcenny...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Prawdziwe kolory" to pierwsza książka Kristin Hannah, z jaką miałem styczność, więc nie do końca wiedziałem, czego się spodziewać. Początek nie był zbyt obiecujący, ale wraz z rozwojem akcji książka zaczęła mnie bardziej wciągać i ostatecznie całkowicie się zakochałem. Powieść ma wspaniały klimat, postacie są zróżnicowane, a akcja szybko się rozkręca. Na początku wydawało mi się, że jest tutaj zbyt dużo ckliwych momentów, jednak po przeczytaniu całej książki myślę, że wszystkie były potrzebne i razem tworzą zwartą całość. Książka na zawsze zostanie w mojej pamięci. Mogę ją z czystym sumieniem polecić każdemu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kristin Hannah pisze od dawna jednak moja przygoda z jej twórczością zaczęła się od lektury "Słowika", piekielnie emocjonalnej, wzruszającej, chwytającej za serce. Uwielbiam powieści, które tak mocno mnie angażują, więc idąc za ciosem sięgnęłam po inne jej lektury i każdą śmiało mogę ocenić tak samo - napisane na wysokim poziomie powieści obyczajowe, w których odbija się prawda o życiu.

  Najnowsza powieść Hanah, czyli "Prawdziwe kolory" wpisuje się idealnie w charakterystyczny styl tej autorki. Musicie więc przygotować się na dość średni początek, który raczej nie zapowiada dobrej lektury, ale im więcej stron za nami, im bliżej poznajemy losy bohaterów, nagle akcja nabiera tempa, emocji jest zdecydowanie więcej i podejście do lektury od razu się zmienia, ponieważ zaczyna ona intrygować i wciągać. Niestety jest to typowe dla wszystkich książek autorki, jakby potrzebowała czasu na wejście w rolę, więc zdążyłam się już przyzwyczaić i ten jeden minus w porównaniu do całej reszty plusów - wybaczam.

  Lekka powieść obyczajowa, napisana plastycznym językiem, z wiarygodnymi bohaterami. I bardzo, bardzo emocjonalna. To właśnie ta umiejętność przekazywania przez Hannah wszystkich, nawet najdrobniejszych emocji wyróżnia ją spośród innych autorek tego gatunku a jej książki wpływają na czytelnika bardzo osobiście. Temat oczywiście robi swoje, ponieważ odpowiada na aktualne, ważne tematy świata, ale prawda jest taka, że niezależnie o czym pisze Kristin Hannah czytelnik wierzy jej we wszystko.

  Fabuła "Prawdziwych kolorów" opowiada o losach trzech sióstr Grey, związanych ze sobą bardzo blisko, które jednak w pewnym momencie swojego życia mocno się poróżniły. Co zatem wpłynęło na ich los, skoro po śmierci matki, nie chcąc mieć wiele wspólnego z bezwzględnym ojcem, stały się dla siebie jeszcze ważniejsze? Rodzinne sekrety oraz prywatne tajemnice, których w tej powieści jest mnóstw. Winona, Aurora oraz Vivi Ann to trzy odrębne charaktery, których poznawanie było dla mnie czystą przyjemnością, ponieważ każda z nich miała coś do powiedzenia i odegrała w całej fabule kluczową rolę.

  Najnowsza powieść Kristin Hannah (a właściwie jej wznowienie) po prostu mnie zachwyciła. Intrygująca saga rodzinna powoli odkrywa sekrety bohaterów i niczego nie koloryzuje pokazując prawdziwe życie z wielu różnych perspektyw. Oto historia o wartości rodziny wystawionej na próbę oraz o wielu różnych barwach miłości. Takie bestsellery warto czytać!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Twórczość Kristin Hannah chodziła za mną od dawna, a wszelkie zachwyty nad jej powieściami potęgowały moją ciekawość. Na pierwsze spotkanie z autorką wybrałam "Nocną drogę", która skradła moje serce, a teraz nadeszła pora na "Prawdziwe kolory". Jak widać, na razie sięgam raczej po jej mniej znane historie, a biorąc pod uwagę, że już one bardzo mi się podobają, to nie mogę doczekać się przeczytania tych bardziej popularnych i zachwalanych.

  Siostry Grey szybko straciły matkę i zostały wychowane przez chłodnego i zdystansowanego ojca. Każda z nich ma inny plan na życie, jednak wszystko komplikuje się, kiedy w ich niedużym miasteczku dochodzi do morderstwa, o jakie zostaje oskarżony mąż Vivi Ann, który nigdy nie cieszył się sympatią owej społeczności. Ta okrutna zbrodnia dzieli całą rodzinę, a lojalność zostaje wystawiona na najpoważniejszą próbę...

  "(...) ani granice posiadłości, ani żadne znaki na ziemi nie wyznaczają domu. Liczy się to, kim się było, jak zachowywało się w trudnych chwilach i ludzie, których ma się w sercu." *

  Jestem pełna podziwu dla kreacji Winony, Aurory oraz Vivi Ann - każda z nich posiada tak indywidualne cechy charakteru, że ani razu nie można pomylić ich ze sobą. Moje serce skradła siła siostrzanej miłości, która pomimo wielu burz i kłód rzucanych pod nogi, zawsze wydostaje się na powierzchnię, choćby siostry musiały zjednoczyć się przeciw całemu światu... Niemal fizycznie bolało mnie nierówne traktowanie dziewczyn, które niestety bardzo mocno wpłynęło na ich losy i relacje - na szczęście więzi rodzinne wygrały tę nierówną walkę. Nie mogę również nie wspomnieć o miłości do lodów w każdej ilości - z przyjemnością usiadłabym z dziewczynami, zajadając smutki i radości, bo także wychodzę z założenia, iż lody są najlepsze na wszystko! ;-)

  Ta historia skłania do refleksji nad wieloma tematami - relacjami rodzinnymi, nierównym traktowaniem swoich dzieci, tolerancją, brakiem akceptacji, utratą bliskich, przemocą w dzieciństwie, zazdrością czy rywalizacją. To wielowątkowa powieść, uświadamiająca, że nigdy nie jest za późno na przeprosiny i naprawienie błędów popełnionych w przeszłości. Ponadto jedynym wyjściem, aby poczuć względną satysfakcję ze swojego życia, należy robić to, co przynosi nam radość, nie zważając na krzywe spojrzenia i rady osób, którym zależy jedynie na tym, aby "ludzie nie gadali". Losy sióstr Grey ukazują także smutną rzeczywistość - jednym wszystko przychodzi z łatwością, bez większych starań, nawet jeśli im na czymś nie zależy, a inni całe życie mają pod górkę i chociaż oddaliby niesamowicie dużo, żeby osiągnąć cel, to los nie uśmiecha się do nich.

  Istnieją dwie autorki zagraniczne, po których książki mogę sięgać w ciemno, czyli Jodi Picoult i Diane Chamberlain. Niezmiernie miło mi jest postawić przy nich twórczość Kristin Hannah - mam nadzieję, że autorka nie opuści zacnego grona moich ukochanych pisarek. Pomimo tego, że "Nocna droga" podobała mi się bardziej i wywołała we mnie dużo więcej emocji, to jednak ten tytuł nadal jest naprawdę dobrą lekturą. Początek był świetny, środek momentami dość nużący, za to końcowe sceny sprawiły, że miałam ciarki i łzy w oczach, a to zdarza się naprawdę rzadko. Teraz na pewno prędzej niż później zabiorę się za "Wielką samotność" i "Słowika", które czekają na półce.

  * cytat ze str. 474

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ta autorka wie jak zahipnotyzować czytelnika, kiedy już raz skusisz się na książkę jej autorstwa z pewnością sięgniesz po inne tytuły i tak jest w moim przypadku. Do tej pory czytałam "Słowika", "Wielką samotność", która jest moją ulubiona powieścią oraz "Zimowy ogród" i każda z tych książek do tego stopnia zawładnęła moim czytelniczym światem, że gdy tylko widzę kolejne zapowiedzi i tytuły jej autorstwa decyduję się na nie w ciemno. Kristin Hannah stała się moją ulubioną autorką jeśli chodzi o powieści obyczajowe. Dlaczego tak mnie zachwyca - bo ukazuje prawdziwe życie, nic tu nie jest przesłodzone, a emocje jakie towarzyszą lekturze działają na mnie niczym narkotyk - czytam i chcę więcej.

  Za każdym razem tłem wydarzeń staje się inna rzeczywistość - raz to mroźna i groźna Alaska, wojna w Stalingradzie czy we Francji, a tym razem autorka przenosi nas na ranczo, gdzie kobiety noszą kowbojskie buty i kapelusze z rondem, organizuje się rodea oraz letnie festyny, chłoniemy ten klimat już od pierwszych stron.

  Bohaterkami są trzy siostry o całkiem odmiennych charakterach: Winona - perfekcyjna prawniczka, cierpiąca z powodu samotności i nietrafionych wyborów, nieco zakompleksiona, ciągle walcząca o uzyskanie aprobaty w oczach ojca, a momentami nawet konkurująca z najmłodszą gwiazdą rodziny Vivi Ann. Tej bohaterce wszystko przychodzi z łatwością, nawet łamanie męskich serc, jest oczkiem w głowie surowego i apodyktycznego ojca, który za każdym razem przychyla się do jej pomysłów na ratowanie rodzinnego rancza. Po śmierci matki siostry jeszcze bardziej zbliżyły się do siebie, ale pomimo tragedii wciąż obserwujemy spięcia na linii najstarsza i najmłodsza siostra. Wtedy wkracza Aurora - największa rodzinna rozjemczyni, ostoja spokoju, najbardziej rozsądna, jej życie wydaje się być ustabilizowane - ma przecież męża i dójkę dzieci i cóż więcej od życia wymagać? Siostry wspólnymi siłami podejmują próby ratowania rodzinnego rancza, jednak sprawy przybiorą inny obrót, gdy do miasteczka zawita nieznajomy, który znajdzie zatrudnienie właśnie w gospodarstwie Greyów i przysporzy niemałego zamętu. Mężczyzna zburzy dotychczasowy ład i wystawi na próbę zaufanie i dobre relacje rodzinne. Jesteście ciekawi jak potoczy się dalej cała akcja?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Najczęściej kupowane razem
 • -25%
  Nocna droga

  Nocna droga

  Życie każdej matki składa się z trudnych wyborów... Przez osiemnaście lat Jude Farraday stawiała potrzeby dzieci ponad własne i było warto: bliźniaki Mia i Zach wyrosły na parę bystrych szczęśliwych nastolatków. Kiedy do niewielkiej zżytej społeczności wprowadza się Lexi Baill - dziewczyna, która...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,80 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -35%
  Odległe brzegi

  Odległe brzegi

  Elisabeth i Jack mają za sobą dwadzieścia lat małżeństwa. Kiedy ich córki wyprowadzają się z domu, dociera do nich, że ich związek się wypalił - stał się konwencjonalny i pozbawiony miłości. Rozmyślania o niewykorzystanych szansach doprowadzają do separacji, która jednak nie przynosi im szczęścia....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,97 zł 42,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -35%
  Zimowy ogród

  Zimowy ogród

  Wciągający od pierwszej strony Zimowy ogród to powieść niezwykła - epicka historia miłosna i jednocześnie kameralny portret kobiet na życiowych rozdrożach. Działa na wyobraźnię, porusza liryzmem i podnosi na duchu. Długo pozostaje w pamięci. Czasem wystarczy otworzyć drzwi do przeszłości matki, aby...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,01 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -25%
  Zdarzyło się nad jeziorem Mystic

  Zdarzyło się nad jeziorem Mystic

  Wzruszająca powieść mistrzyni pióra Kristin Hannah, autorki bestsellerów Słowik oraz Zimowy ogród. Choć to historia jednej kobiety – lecz przemawia do wszystkich – do każdego, kto znalazł odwagę, by wybrać między tym, co jest, a tym, co mogłoby być. Blake Colwater, wzięty adwokat z Los Angeles,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 32,04 zł 42,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -30%
  Wielka samotność

  Wielka samotność

  Alaska, 1974. Nieobliczalna. Bezlitosna. Dzika. Dla rodziny w kryzysie jest to ostateczny test na przetrwanie. Ernt Allbright, były jeniec wojenny, wraca do domu po wojnie w Wietnamie całkowicie odmieniony. Kiedy traci kolejną pracę, podejmuje impulsywną decyzję: przeniosą się całą rodziną na...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,93 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -31%
  Słowik

  Słowik

  Miłość pokazuje nam, kim chcemy być. Wojna pokazuje, kim jesteśmy. Światowy bestseller już w Polsce! Dwie siostry, Isabelle i Vianne, dzieli wszystko: wiek, okoliczności ,w jakich przyszło im dorastać, i doświadczenia. Kiedy w 1940 roku do Francji wkracza armia niemiecka, każda z nich rozpoczyna...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,47 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -25%
  Firefly Lane. Tom 1

  Firefly Lane. Tom 1

  Kate i Tully od dziecka wspólnie zmagały się z problemami, które zsyłał im los. Czy zdołają uratować swoją przyjaźń, której fundamenty skruszyła zdrada? Bestseller New York Timesa, na podstawie którego Netflix stworzył popularny serial. Wyjątkowa powieść mistrzyni pióra Kristin Hannah, autorki...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 37,65 zł 49,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  Wyrwa

  Wyrwa

  Nowy thriller psychologiczny Wojciecha Chmielarza, autora znakomicie przyjętej Rany i zekranizowanego przez Canal+ Żmijowiska. Kiedy Maciej Tomski dowiaduje się, że jego żona Janina zginęła w wypadku samochodowym, myśli, że wali mu się cały świat. Jak powiedzieć dwóm córeczkom, że właśnie straciły...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,63 zł 39,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -31%
  W głębi lasu

  W głębi lasu

  Pewnej nocy poszliśmy sami do lasu. Nie powinniśmy. Myśleli, że znaleźli najbardziej odosobnione miejsce w okolicach młodzieżowego obozu PLUS. Nie mogli się bardziej pomylić. Dwójka zakochanych przypadkowo stała się świadkami krwawego morderstwa, które popełniono na czworgu nastolatków. Właśnie,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,55 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -30%
  Pomiędzy siostrami

  Pomiędzy siostrami

  Nowa powieść Kristin Hannah, autorki bestsellerów „Słowik”, „Wielka samotność” oraz „Zimowy ogród”. Wzruszająca, chwilami zabawna, momentami dramatyczna i pełna goryczy opowieść o życiu. Czy może być coś wspanialszego niż miłość? A coś gorszego niż samotność? Dramatyczne losy dwóch sióstr, które po...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,07 zł 42,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
Warto zwrócić uwagę na...
Gra w kolory 5/5 Nasza cena:
27,84 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra w kolory

Jak kot, który żyje siedem razy, Agata po raz kolejny zaczyna na nowo. Po dotkliwej stracie Agata dochodzi do siebie pod troskliwą opieką najbliższych. Kiedyś podzieliła się z nimi swoimi snami. Ale czy pojawi się ktoś, kto zechce dzielić z nią życie? I czy ona, targana wątpliwościami, będzie na to...
Kolory pawich piór 4/5 Nasza cena:
29,21 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kolory pawich piór

Urodziliśmy się nie po to, żeby być doskonali, lecz prawdziwi. Piękna, bogata i zepsuta do szpiku kości Athene zszokowała wszystkich. Uciekła od męża z domokrążcą, nie zostawiając nawet listu. Ponad trzydzieści lat później Suzanna Peacock musi zmierzyć się z mroczną legendą swojej matki. I z prawdą...
Modern Love. Prawdziwe historie o miłości, stracie i zaczynaniu od nowa 4/5 Nasza cena:
31,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Modern Love. Prawdziwe historie o miłości, stracie i zaczynaniu od nowa

Książkowe wydanie kultowej rubryki "New York Timesa", na podstawie której powstał znakomity serial "Modern Love". Kolekcja najlepszych tekstów z kultowej rubryki " The New York Times". Młoda kobieta przeżywa pięć etapów żałoby po odrzuceniu. Obiecująca czwarta randka pewnego mężczyzny kończy się na...
Kolory pawich piór (pocket) 0/5 Nasza cena:
13,71 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kolory pawich piór (pocket)

Urodziliśmy się nie po to, żeby być doskonali, lecz prawdziwi. Piękna, bogata i zepsuta do szpiku kości Athene zszokowała wszystkich. Uciekła od męża z domokrążcą, nie zostawiając nawet listu. Ponad trzydzieści lat później Suzanna Peacock musi zmierzyć się z mroczną legendą swojej matki. I z prawdą...
Relacje jakby trochę prawdziwe 5/5 Nasza cena:
21,05 zł 26,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Relacje jakby trochę prawdziwe

Bywają chwile, w których zamyka się całe nasze życie.?Relacje jakby trochę prawdziwe? to zbiór krótkich opowiadań, które starają się uchwycić życie w tych ulotnych momentach, gdy konfrontujemy się z prawdą o sobie. Ojciec i syn, tak podobni, a jednak na najważniejsze pytanie znajdujący zupełnie...
Kolory uczuć Tom 1 W nadziei na lepsze jutro 4/5 Nasza cena:
23,32 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kolory uczuć Tom 1 W nadziei na lepsze jutro

Młoda kobieta, która bardzo pragnie być szczęśliwa i przeciwności, które ją spotykają. Czy prawdziwa miłość istnieje? Historia Anny przeplata się z losami dwóch kobiet, których życie również nie układa się tak, jak by sobie tego życzyły. Bohaterowie powieści przechodzą metamorfozy, podejmując...
Moje historie prawdziwe 5/5 Nasza cena:
35,92 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje historie prawdziwe

Kolekcjonerskie wydanie tekstów Janusza L. Wiśniewskiego.  Prawdziwa uczta dla miłośników opowiadań jednego z najpopularniejszych pisarzy w Polsce - i za granicą. "Moje historie prawdziwe" to kilkaset stron opowieści, które od lat zachwycają czytelników. Bawią, skłaniają do refleksji, zaspokajają...
Pakiet Ścieżkami Pana: Kult miłości, Moje życie ma cel, 10 prostych kroków do prawdziwej przyjaźni z Jezusem 0/5 Nasza cena:
42,01 zł 80,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Ścieżkami Pana: Kult miłości, Moje życie ma cel, 10 prostych kroków do prawdziwej przyjaźni z Jezusem

To książki dla tych, którzy są już zmęczeni nieustannym dążeniem do zaspokojenia oczekiwań innych. Autorzy pokierują Twój wzrok dalej, poza obawy o to, czy masz czym zachwycić swoje otoczenie. Pomogą Ci uwierzyć, że nie żyjesz po to, aby być ocenianym i docenianym, że Twoje życie ma cel.
Pakiet dla Oblubieńca: 10 prostych kroków do prawdziwej przyjaźni z Jezusem, Ryczące owieczki 0/5 Nasza cena:
34,65 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet dla Oblubieńca: 10 prostych kroków do prawdziwej przyjaźni z Jezusem, Ryczące owieczki

Pakiet zawiera książki, w których omówione są podstawy chrześcijańskiego życia i działania w świecie. Będą pomocne zarówno do odświeżenia własnej wiary oraz zapału ewangelizacyjnego, jak i w pracy duszpasterskiej.
Ostatnia prawdziwa singielka 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnia prawdziwa singielka

Rzuć się w wir szalonego i bajecznego życia współczesnego Singapuru, póki jeszcze masz czas. Zegar tyka, a ciotki tylko czekają, aż wyjdziesz za mąż. Andrea Tang wiedzie życie jak ze snu. Jest prawniczką, przed nią szansa na awans. Ma trzydzieści lat, luksusowy apartament i przyjaciół, na których...
Wspomnienia w kolorze sepii 0/5 Nasza cena:
26,40 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wspomnienia w kolorze sepii

Mimo wielu życiowych kłopotów oraz tragicznej śmierci ojca, Joanna stara się nie poddawać smutkowi. Nie jest to jednak łatwe. Każdego dnia na nowo musi szukać w sobie siły, by wspierać siostrę oraz matkę i radzić sobie z codziennością małego miasteczka nad Czarnym Potokiem. Żeby zapomnieć o...
Rok na Kwiatowej. Tom 7. W kolorze wrzosu 5/5 Nasza cena:
27,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rok na Kwiatowej. Tom 7. W kolorze wrzosu

Karolina Wilczyńska zaprasza wszystkie czytelniczki na ulicę Kwiatową - tu spotkacie wspaniałych przyjaciół, którzy zawsze znajdą dla Was czas! Życie nie rozpieszcza Danuty, a z dorastającym synem kobieta powoli traci kontakt. W pracy też nieustannie musi udowadniać swoją wartość, tym bardziej że...
Wybrane bestsellery
Knox 5/5 Nasza cena:
27,17 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna wpada w tarapaty, Knox postanawia ją ratować. Widok Caroline sprawia, że demony wracają, a on z powodów, których sam nie rozumie, zabiera ją...
Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
86,33 zł 89,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2

Password Reset B2 Podręcznik To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na...
Drapieżne bestie 4/5 Nasza cena:
27,39 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drapieżne bestie

Debiut, którego nie można przegapić. Panafrykańska mieszanka dynamicznej, pełnej zwrotów akcji, mrocznej mitologii i nieoczekiwanej miłości. Pierwsza część trylogii. Szesnastoletnia Koffi pracuje dla cieszącego się złą sławą Nocnego Zoo. Zajmuje się groźnymi, magicznymi stworzeniami, by spłacić...
Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8 0/5 Nasza cena:
36,84 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8

Kiedy renegaci z załogi „Latającego Holendra” wrócili z pomyślnie ukończonej misji, Siły Ekspedycyjne ONZ sądziły, że Ziemia będzie bezpieczna przez co najmniej kilkaset lat. Teraz SEONZ znowu potrzebują pomocy Wesołej Bandy Piratów. „Holender” wylatuje na prostą misję rozpoznawczą… Jednak w...
Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe 0/5 Nasza cena:
87,98 zł 129,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opowieści z Narnii. Wydanie dwutomowe

Opowieści z Narnii – wydanie dwutomowe to piękna edycja cyklu C.S. Lewisa, znanego już czytelnikom z wydania siedmiotomowego. Tym razem wszystkie siedem historii kryje się w dwóch eleganckich woluminach wydanych w twardej oprawie i zapakowanych w śliczne pudełko. Wydanie to zachwyca estetyką oraz...
Password Reset A2+/B1. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
137,54 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset A2+/B1. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Password Reset A2+/B1. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej, trudniejszej podstawy programowej, która zacznie obowiązywać w szkołach...
Nic wam nie jestem winna 4/5 Nasza cena:
28,78 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic wam nie jestem winna

Takie książki zmieniają świat. Feministyczna, świeża, inspirująca opowieść o tym, co się dzieje, gdy dziewczyna naprawdę (naprawdę) postanawia być sobą. Izzy jest bohaterką, jakiej nie znacie: odważna, uczciwa, ostra i piekielnie zabawna. Jako młoda, ambitna komiczka i standuperka nie boi się...
Losing Hope 4/5 Nasza cena:
32,93 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Losing Hope

Czasami, aby pójść naprzód, trzeba najpierw sięgnąć głęboko w przeszłość. Przekonał się o tym również Dean Holder. Po tym gdy utracił swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, przez wiele lat zmagał się z poczuciem winy. Mógł wówczas zareagować i nie pozwolić jej odejść, ale nie odważył się na ten krok. Od...
Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy 5/5 Nasza cena:
35,06 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy

Teraz matura. Zbiór zadań i zestawów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym to publikacja przygotowująca do egzaminu maturalnego, pozwalająca na przećwiczenie wszystkich umiejętności sprawdzanych na maturze:– umożliwia zapoznanie się z zadaniami typu maturalnego dzięki pogrupowanym...
All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość 0/5 Nasza cena:
27,81 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość

Weszła drugi raz do tej samej rzeki. Teraz próbuje w niej nie utonąć Wyjeżdżając na studia do Bostonu, Josephine nie tylko wypełniała narzuconą jej rolę perfekcyjnej córki. Ten wyjazd był także ucieczką. Od rodziny, która nie umiała albo nie chciała dać dziewczynie miłości, od małomiasteczkowej...
Gniewa 5/5 Nasza cena:
28,68 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gniewa

W Bielinach zostają znalezione zwłoki kobiety. Ostatnią osobą, która widziała ją żywą, jest Jarogniewa. Mieszkańcy Bielin niemalże natychmiast zaczynają podejrzewać, że szeptucha ma z tym coś wspólnego. Czy śmierć kobiety mogła mieć związek z magiczną miksturą szeptuchy? A może z tajemniczym...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula