Pomocnik kata

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Format
140x205 mm
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Ilość stron
400
Inne wersje (2)
Książka, op. miękka
od 31,46 zł
Nasza cena: 28,79 zł 39,99 zł Taniej o: 28%

Produkt niedostępny

Akcja, która toczy się w książce ”Pomocnik kata” Marka Krajewskiego jest szybka, pełna dramatycznych wydarzeń i uniemożliwia oderwanie się od czytania tej szpiegowskiej zbrodni.

Jeżeli lubisz książki o tematyce szpiegowskiej, a w dodatku poszukujesz adrenaliny i dreszczyku emocji, koniecznie wybierz tę książkę.

Jest 7 czerwca 1927 roku, znajdujemy się na dworcu kolejowym w Warszawie. Dziewiętnastoletni Borys Kowerda oddaje strzał do ambasadora ZSRR w Polsce. Piotr Wojkow umiera w szpitalu. Stosunki polsko-radzieckie szybko się intensyfikują. Oba kraje stoją na krawędzi wojny. Proces Kowerdy rozpoczyna się natychmiast. Na sali sądowej jest tylko jeden człowiek, który wie, kto stoi za tym zamachem. Edward „Łyssy” Popielski, oficer tajnych służb odrodzonej Rzeczypospolitej Polskiej, nie ma wątpliwości, że bolszewicy zawsze znajdą sposób na ukrycie swoich ohydnych zbrodni. Nie spodziewa się, że znają wszystkie jego sekrety i nie będą się powstrzymywać przed ich użyciem. Morderstwo Wojkowa to dopiero początek.

Po dobrze przyjętej "Dziewczynie z czterema palcami" Marek Krajewski odkrywa na nowo tajemnicze strony historii przedwojennej Polski i wprowadza nas w zakulisowe rozgrywki dwóch wywiadów. ”Pomocnik kata” to niezwykle emocjonująca i poruszająca książka, która na długo zapada w pamięć. Autor doskonale i bardzo rzetelnie opisuje losy bohaterów, pozwalając czytelnikom przenieść się na chwilę do innej rzeczywistości. Ciekawy język i unikalny styl pisania sprawiają, że od książki ciężko się oderwać, a każda kolejno przeczytana scena wywołuje jednocześnie fascynację i niepokój.


O autorze

Marek Krajewski to autor osiemnastu doskonale się sprzedających powieści kryminalnych. Niezwykle lekkie pióro i charakterystyczny język poprowadziły go do sukcesu. Jest laureatem renomowanych nagród literackich i kulturalnych, filologiem klasycznym oraz miłośnikiem stoickiej filozofii, pracowitym czytelnikiem Marka Aureliusza. Jego twórczość jest ceniona na całym świecie, a z każdym kolejnym dziełem zdobywa coraz większe uznanie.

Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Dwudziestolecie międzywojenne to okres w którym pedofilia nie była przestępstwem karanym wysokim wyrokiem skazującym. Kiedy więc niejaki Józef Miękki dopuścił się tego jakże okrutnego występku na niespełna dziesięcioletniej Celince H., to dwuletni wyrok nie zbulwersował prawie nikogo. Prawie, bo komisarz Edward Popielski, zwany potocznie „Łyssym”, który wytropił sprawcę owego przestępstwa, zmusił go do przyznania się do winy i postawił przed obliczem sprawiedliwości, po usłyszeniu tego wysoce niesprawiedliwego wyroku, postanowił wziąć sprawę w swoje ręce. Choć Józef Miękki, po usłyszeniu orzeczenia, słowami: „Rok nie wyrok, dwa lata jak dla brata!” śmiał się komisarzowi Popielskiemu prosto w twarz, to nie było mu dane doczekać w więzieniu do końca wyroku. Skazaniec, po niespełna trzytygodniowym pobycie za więziennymi kratami, zginął od ciosów zadanych starannie naostrzoną łyżką do zupy. Sprawiedliwości, na której zależało komisarzowi Popielskiemu, stało się zadość.

  Kiedy pewnego jesiennego wieczoru, w Cyrku Staniewskich na Ordynackiej w Warszawie, znika dziewięcioletnia dziewczynka, a zrozpaczony ojciec odnajduje ją związaną w toalecie w towarzystwie eleganckiego, pięknie ubranego, pachnącego perfumami mężczyzny, to jedyną rzeczą na której zależy rodzicowi jest zemsta. Sprawa zaczyna się komplikować, kiedy okazuję się, że ojcem jest gruziński książę Galaktion Kwaracchelia, fanatyczny wróg Sowietów, a sprawcą ambasador Rosji w Polsce, Piotr Wojkow, carobójca i sowiecki bohater. Samosąd w tym wypadku pachnie konfliktem międzynarodowym. Gruziński książę ma jednak w Polsce sprzymierzeńców. Czy jednak jego związki z Polakami są na tyle silne, że Ci będą skłonni pomóc mu w dokonaniu zemsty?

  7 czerwca 1927 roku na dworcu kolejowym w Warszawie zostaje zastrzelony ambasador ZSRR Piotr Wojkow. Sprawcą owego czynu jest młody białoruski patriota, dziewiętnastoletni student Borys Kowerda. Ów młodzian, będąc pod dużym wpływem swojego nauczyciela łaciny, profesora Koczarskiego, mordując przedstawiciela ZSRR, dokonuje zemsty na znienawidzonych bolszewikach, którzy pohańbili jego ojczyznę.

  Czy jednak decyzja o zamachu na ambasadora Wojkowa narodziła się w młodym i porywczym umyśle studenta? Jeśli okaże się, że pod nazwiskiem profesora Koczarskiego ukrywa się komisarz Edward Popielski, to przesłanki, które doprowadziły do zamachu mogą mieć zupełnie inne oblicze.

  Sprawa, w której karty rozdaje historia, a rozgrywa zemstą, może jednak zaskoczyć nawet tak wytrawnego gracza jakim jest sam komisarz Popielski. Komu tak naprawdę zależało na śmierci Wojkowa? Czy sprawa córki gruzińskiego księcia była jedynym występkiem jaki był udziałem ambasadora? I do czego tak naprawdę doszło owego feralnego wieczoru w Cyrku Staniewskich na Ordynackiej?

  Śledztwo które poprowadzi Popielski wplącze go w sam środek szpiegowskich porachunków między Polską a ZSRR.

  Marek Krajewski, jak przystało na prawdziwego mistrza, pisząc "Pomocnika kata" stworzył kolejną kryminalno - szpiegowską perełkę. Zarówno akcja powieści jak i sami bohaterowie zaskakują czytelnika praktycznie do samego końca książki. W "Pomocniku kata" idealnie przeplatają się ze sobą wątki kryminalne i szpiegowskie, trudno jest czytelnikowi rozszyfrować kto jest tutaj przyjacielem, a kto wrogiem i w jakim kierunku może pójść nowo rozpoczęty wątek akcji. Na uwagę zasługuje również klimat powieści. Autorowi świetnie udało się odtworzyć przedwojenny koloryt warszawskich salonów, ale również małych, cichych miasteczek położonych na  wschodnich rubieżach Rzeczpospolitej. 

  Jeśli szukacie wciągającej lektury to ja polecam Wam "Pomocnika kata" Marka Krajewskiego!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Marek Krajewski i jego książka pod tytułem Pomocnik kata to jedna z moich ulubionych książek w ostatnim czasie. Wręcz uwielbiam styl pisania Pana Marka. W jego książkach jest coś, co sprawia, że dosłownie nie mogę się od nich oderwać i niezależnie od fabuły poprawiają mi humor. Pomocnik kata to świetny kryminał oby więcej takich powstawało. Sięgając po tą książkę w księgarni nie wiedziałam jaki skarb właśnie kupiłam. Polecam wszystkim fanom dobrych powieści kryminalnych. Ta książka wciąga, a jednocześnie mega dobrze się ją czyta. U mnie ta książka zdecydowanie trafia na listę książek, do których na pewno jeszcze powrócę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Panie Krajewski, chylę czoła! Absolutnie i bezapelacyjnie autor zasługujący na wielkie oklaski i wszelkie możliwe wyróżnienia. Na co dzień jestem fanem fantasy i horrorów, postanowiłem jednak nieco zmienić utratą już ścieżkę i sięgnąć po coś innego. Tak oto w ręce wpadły mi książki Marka Krajewskiego. Jak ocenić "Pomocnika kata"? Oczywiście jak najlepiej. Opowieść, która toczy się w międzywojennej Polsce.. Treść płynie dość wartko, czyta się bardzo przyjemnie, lecz warto wiedzieć, że trzeba przeczytać poprzednie części powieści, by złapać wątek o co chodzi. Fajny szpiegowski kryminał, jak dla mnie 10/10.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dotychczas czytałem kryminały innych polskich autorów, takich jak Przemysław Piotrowski czy Mieczysław Gorzka. Co do twórczości Marka Krajewskiego nie byłem przekonana, ale tkwiłem w wielkim błędzie. Oprócz kryminalnej historii, morderstwa, śledztwa i procesu karnego, mamy tu do czynienia ze szczegółowo odmalowanym tłem historycznym. To w realiach dwudziestolecia międzywojennego obserwujemy źródła konfliktu, który może skończyć się wojną między Polską z ZSRR. Dla fanów dobrych kryminałów i mrocznych finałów ta książka to strzał w dziesiątkę. Co prawda grozi nieprzespaną nocą, ale naprawdę warto.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Skomplikowana, trzymająca w napięciu historia, otoczona polsko-sowiecką, napiętą atmosferą. Dobrze odwzorowane realia międzywojennej Polski, dokładna topografia miast, takich jak Lwów czy Warszawa jak również terenów Wołynia. W niektórym miejscach akcja nieco się wlecze, spowodowane jest to precyzyjnymi opisami, np. pomieszczeń. Duży plus za umiejętne pomieszanie autentycznych faktów z fikcją oraz za znakomity, płynny język. Autor stworzył wspaniałą intrygę oplecioną wokół słabo znanej obecnie postaci Edwarda Popielskiego. Mimo, że w niektórych momentach treść jest trochę nużąca - od tej pozycji naprawdę ciężko się oderwać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Najczęściej kupowane razem
 • -37%
  Dziewczyna o czterech palcach

  Dziewczyna o czterech palcach

  Nieśmiertelna gra Rok 1922. Niebezpieczny czas przełomu. Na Kresach Wschodnich Rzeczpospolitej bandy bolszewików sieją terror, zostawiając za sobą trupy mężczyzn i zhańbione kobiety. Na linii Lwów Warszawa Wolne Miasto Gdańsk trwa bezwzględny wyścig wywiadów. Lwowski śledczy Edward Popielski, zwany...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,14 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Moloch. Eberhard Mock. Tom 10

  Moloch. Eberhard Mock. Tom 10

  Najmroczniejsze śledztwo Mocka Breslau, 1928, szpital psychiatryczny przy Kletschkau Strasse. Eberhard Mock staje twarzą w twarz ze swą dawną kochanką. Jej córka i syn zostali porwani, a ślad po nich zaginął. Od śmierci ukochanej Sophie nic nie wstrząsnęło Mockiem równie mocno jak to spotkanie....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,87 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -28%
  Mock. Golem. Eberhard Mock. Tom 9

  Mock. Golem. Eberhard Mock. Tom 9

  Breslau, 1920. W mieście pojawia się sekta „mesjaszy”, którzy na ulicach wpadają w taneczny trans. Przewodzi im cyniczny dwulicowy guru Theodor Jauch – „tańczący Jan Chrzciciel”, który umiejętnie podsyca tlący się w mieście antysemityzm. Wkrótce ON sam stanie się narzędziem w rękach spiskowców,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,79 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -41%
  Wyrwa

  Wyrwa

  Nowy thriller psychologiczny Wojciecha Chmielarza, autora znakomicie przyjętej Rany i zekranizowanego przez Canal+ Żmijowiska. Kiedy Maciej Tomski dowiaduje się, że jego żona Janina zginęła w wypadku samochodowym, myśli, że wali mu się cały świat. Jak powiedzieć dwóm córeczkom, że właśnie straciły...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,42 zł 39,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -35%
  Miasto szpiegów

  Miasto szpiegów

  W wolnym mieście Gdańsk wszystkie chwyty są dozwolone 1933. Edward „Łyssy” Popielski na zlecenie swych mocodawców trafia z Ritą i Leokadią ze Lwowa do targanego wojną wywiadów Gdańska. Szybko odkrywa ciemną stronę miasta — jak najdalszą od wyobrażeń o gotyckiej Perle Bałtyku. Portowe zaułki są...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,92 zł 42,99 zł
  w magazynie
 • -43%
  Lot 202

  Lot 202

  Zwyczajna, piątkowa noc w Nowej Hucie. Kamery monitoringu u zbiegu dwóch ulic rejestrują młodego chłopaka o drugiej piętnaście. Nie ma go na nagraniu z przecznicy dalej…  Sześć lat później, podkomisarz Agnieszka Oliwa odnajduje ciało chłopaka w Opolu. Wszystko wskazuje na to, że w wyjątkowo...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,54 zł 42,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -25%
  Władca liczb. Edward Popielski

  Władca liczb. Edward Popielski

  Zmęczony życiem Popielski dostaje nowe zlecenie. Proste z pozoru śledztwo w sprawie syna pewnego hrabiego zaczyna zupełnie nowy rozdział w historii detektywa i miasta. Wrocław staje się przejściem do mrocznego świata, niebezpiecznym labiryntem. Wystarczy o niewłaściwej porze znaleźć się w...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,82 zł 32,90 zł
  w magazynie
 • -44%
  Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary. Z archiwum profilera

  Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary. Z archiwum profilera

  Wstrząsające zbrodnie. Prawdziwe historie. Autorka bestsellerowych powieści kryminalnych Katarzyna Bonda i wybitny profiler dr Bogdan Lach przedstawiają najciekawsze sprawy z archiwum policyjnego psychologa śledczego. Autorzy krok po kroku prowadzą czytelników przez kolejne etapy poszukiwań...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,16 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -27%
  Kwestia ceny

  Kwestia ceny

  Brawurowa, błyskotliwa, poruszająca i pełna akcji nowa powieść jednego z najpopularniejszych polskich pisarzy. „Kwestia ceny” to thriller przygodowy na nowe czasy. Początek XX wieku. Sztorm. Benedykt Czerski żegna się z życiem. Przeklina patriotyczne uniesienia, które kilka dekad wcześniej...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,21 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -23%
  Głowa minotaura

  Głowa minotaura

  Mock wymierza sprawiedliwość.Breslau, 1 stycznia 1937. Kapitan Abwehry Eberhard Mock zostaje oddelegowany do rozwikłania tajemnicy bestialskiego morderstwa młodej cudzoziemki. Okazuje się, że wszystkie tropy prowadzą do Lwowa. To tam bowiem bestia zwana Minotaurem pogryzła i zamordowała już dwie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,52 zł 36,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Egoistyczne odbicie. Tom I: Zwierciadło kata 4/5 Nasza cena:
32,89 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Egoistyczne odbicie. Tom I: Zwierciadło kata

Ile jesteś w stanie przetrwać, jeśli twoje życie zmieni się w wielkie pasmo nieszczęść i rozczarowań? Ile jesteś w stanie poświęcić, by polepszyć swoją sytuację? Komu zaufasz, gdy wokół pojawią się nieznajomi karmiący cię obietnicami bez pokrycia? Czy zdołasz zachować czystość własnego umysłu i...
Kata 3/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kata

Islandzka odpowiedź na #metoo Mroczna powieść o kobiecości, macierzyństwie, rozpaczy i zemście, a zarazem mocny głos w sprawie przemocy wobec kobiet Nastoletnia córka Katy, Vala, zostaje uznana za zaginioną. By przetrwać okres cierpienia i żałoby, Kata wraz z mężem wpadają w wir pracy. Po roku od...
Pocałunek kata. Komisarz Malin Fors. Tom 11 5/5 Nasza cena:
31,63 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pocałunek kata. Komisarz Malin Fors. Tom 11

Po imprezie młoda dziewczyna staje się obiektem seksualnych szykan na portalach społecznościowych. Na lotnisku w Linköpingu porwany zostaje samolot. W zgniatarce do samochodów ktoś natrafia na zwłoki nastolatki. A to dopiero początek najbardziej piekielnej wiosny w historii Linköpingu. Inspektor...
Służby specjalne.Akademia Katów 0/5 Nasza cena:
26,68 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Służby specjalne.Akademia Katów

„Akademia Katów” autorstwa Chrisa Browna, to księga naszych strachów, które pytają: Co się stanie, gdy w imię ślepego posłuszeństwa doktrynie religijnej świat zaleje fala pozbawionych empatii fanatyków i nakaże im tworzyć tajne stowarzyszenie – swoistą akademię, rekrutującą z napływających...
Mock. Pojedynek. Eberhard Mock. Tom 8 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mock. Pojedynek. Eberhard Mock. Tom 8

Pierwszy krok w otchłań Breslau, 1905. Życie Eberharda Mocka – syna ubogiego szewca z Wałbrzycha – toczy się w murach uniwersytetu i w brudnych, wilgotnych zaułkach wielkiego miasta. Trawiony niedostatkiem i wzgardzony przez innych studentów, ukojenia szuka w studiowaniu dźwięcznych łacińskich...
Władca liczb. Edward Popielski 5/5 Nasza cena:
24,82 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Władca liczb. Edward Popielski

Zmęczony życiem Popielski dostaje nowe zlecenie. Proste z pozoru śledztwo w sprawie syna pewnego hrabiego zaczyna zupełnie nowy rozdział w historii detektywa i miasta. Wrocław staje się przejściem do mrocznego świata, niebezpiecznym labiryntem. Wystarczy o niewłaściwej porze znaleźć się w...
Arena szczurów 0/5 Nasza cena:
31,46 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arena szczurów

Powojenna rzeczywistość pełna zdrajców. Czy Popielski okaże się zbrodniarzem? W roku 1948 Popielski, były lwowski komisarz, po ucieczce z Wrocławia ukrywa się w nadmorskim Darłowie. Miastem rządzą Armia Czerwona i Urząd Bezpieczeństwa. Nikt tu nie zna jego przeszłości. Nikt nie podejrzewa, co tak...
Erynie 5/5 Nasza cena:
24,82 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Erynie

Nowa seria mistrza polskiego kryminału. Zemsta silniejsza niż miłość. We Lwowie wybuchła panika. Żadne dziecko nie może już być bezpieczne. W maju 1939 roku w strasznych męczarniach ginie mały chłopiec. Zbrodnia jest potworna. Kim będzie następna ofiara? Całe miasto liczy na pomoc komisarza Edwarda...
Liczby Charona 0/5 Nasza cena:
30,94 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Liczby Charona

Każdy może zostać Bogiem, wystarczy tylko poznać matematyczne równanie. Maj 1929 roku. Lwów. Komisarz Edward Popielski wyleciał z policji za niesubordynację. Wreszcie ma czas na rozwiązywanie zagadek matematycznych i… na miłość. Namówiony przez piękną Renatę podejmuje się ryzykownego zlecenia i...
Mock. Golem. Eberhard Mock. Tom 9 5/5 Nasza cena:
28,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mock. Golem. Eberhard Mock. Tom 9

Breslau, 1920. W mieście pojawia się sekta „mesjaszy”, którzy na ulicach wpadają w taneczny trans. Przewodzi im cyniczny dwulicowy guru Theodor Jauch – „tańczący Jan Chrzciciel”, który umiejętnie podsyca tlący się w mieście antysemityzm. Wkrótce ON sam stanie się narzędziem w rękach spiskowców,...
Śmierć w Breslau. Eberhard Mock. Tom 1 5/5 Nasza cena:
24,27 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć w Breslau. Eberhard Mock. Tom 1

Wrocław, maj 1933 roku. Wstrząsająca zbrodnia. Zmasakrowane zwłoki dwóch kobiet. Tajemnicze zdanie napisane krwią ofiar. I wszędzie skorpiony. Idealna sprawa dla Eberharda Mocka. W mrocznym i posępnym Wrocławiu, gdzie w każdym zaułku złodzieje i mordercy czekają na ofiarę, rządzi przemoc i...
Dżuma w Breslau. Eberhard Mock. Tom 5 0/5 Nasza cena:
26,98 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dżuma w Breslau. Eberhard Mock. Tom 5

Nikt nie zna kobiet tak jak Mock. W makabrycznych okolicznościach giną dwie wrocławskie prostytutki. Ktoś postarał się, by podejrzenie padło na nadwachmistrza Mocka. Przyparty do muru, nie cofnie się przed niczym, nawet jeśli na drodze do sprawiedliwości stanie mu sama policja kryminalna i pewne...
Wybrane bestsellery
LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180 5/5 Nasza cena:
75,77 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180

LEGO® Minecraft® Walka ze strażnikami 21180 - zestaw konstrukcyjny; niezapomniana podwodna przygoda; zabawka z figurkami nurka, świecącej kałamarnicy, strażników i aksolotli; fajny prezent dla dzieci i graczy od 8 lat (255 elementów) Podwodne przygody w Minecrafcie® z klocków Załóż skórę nurka,...
Godzina wiedźm 5/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Godzina wiedźm

„Godzina wiedźm” to porywająca powieść, w której świat fantasy przeplata się z wątkami magicznymi. To historia o zamkniętym purytańskim społeczeństwie i młodej kobiecie, która odkrywa w sobie mroczną magię. Intrygująca książka, nagrodzona Horror AND for Debut Novel (2020), Best Debut Novel (2020)...
Cienie zła 5/5 Nasza cena:
24,55 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cienie zła

Stare zbrodnie są jak drzewa. Głęboko zapuszczają korzenie. Podobno nie ma zbrodni idealnej. Niektórzy mordercy są jednak bardzo sprytni. Nie mają skrupułów, wyrzuty sumienia nie mącą im precyzji myślenia. Zdają się nie mieć ludzkich cech, a przede wszystkim słabości. Ale dla pewnego mordercy...
Szóstka wron. Tom 1 5/5 Nasza cena:
30,14 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szóstka wron. Tom 1

Sześcioro niebezpiecznych wyrzutków. Jeden niewykonalny skok. Przestępczy geniusz Kaz Brekker otrzymuje ofertę wzbogacenia się ponad wszelkie wyobrażenie wystarczy w tym celu wykonać zadanie, która z pozoru wydaje się niewykonalne: włamać się do niesławnego Lodowego Dworu (niezdobytej wojskowej...
Siedem lat ciemności 4/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem lat ciemności

Mroczny, niepokojący i pełen zwrotów akcji thriller psychologiczny z Korei Południowej! Siedem lat. Siedem lat, odkąd życie głównego bohatera, Sowona, wywróciło się do góry nogami. Siedem lat, odkąd po raz ostatni widział ojca, który wylądował w więzieniu. Siedem lat, odkąd miasteczko, w którym...
Pilot. Podniebne doznania. Faceci do wynajęcia. Tom 6 5/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pilot. Podniebne doznania. Faceci do wynajęcia. Tom 6

Tylko na TaniaKsiążka.pl zakładka magnetyczna gratis!* Pilot. Mocno trzyma ster, wzlatuje w przestworza, zabiera w nieznane Pilotka Ida Halko traci pracę z powodu redukcji etatów. Ma na utrzymaniu dziadka, który przebywa w domu opieki, a w codziennych zmaganiach może liczyć tylko na wsparcie...
Idealna terapeutka 4/5 Nasza cena:
27,33 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna terapeutka

Jesteś jej terapeutką. Ona jest twoją klientką, ale tutaj w lesie... Nic nie jest takie, jak się wydaje. Kristina jest odnoszącą sukcesy terapeutką, która pracuje w centrum Oslo. Z chłodnym profesjonalizmem, dzięki któremu dotarła na szczyt, pomaga klientom rozwiązywać ich życiowe problemy. Ale...
Puzzle Pucio. Historyjki obrazkowe Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
28,42 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio. Historyjki obrazkowe Nasza Księgarnia

Historyjki obrazkowe znajdziemy w każdym gabinecie logopedycznym, przedszkolu i wielu innych bliskim dzieciom miejscach. Dają one okazję do dobrej zabawy, a przy tym wspomagają rozwój m.in.: mowy na różnych poziomach (od poszerzania zasobu słownictwa po rozwój umiejętności opowiadania i prowadzenia...
Apartament w hotelu Wojna. Reportaż z Donbasu 5/5 Nasza cena:
28,21 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Apartament w hotelu Wojna. Reportaż z Donbasu

Donieck to miasto jak każde inne – pod warunkiem że nie weźmie się pod uwagę wojny na jego przedmieściach, pustek na ulicach i strachu z tyłu głowy. Mamuka jako czternastoletni chłopiec brał udział w wojnie w Gruzji, po latach wylądował na froncie w Donbasie, gdzie strzelał do Rosjan z automatu,...
Moje skarby 5/5 Nasza cena:
104,96 zł 139,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje skarby

Gra pełna niezwykłych, rzadkich i fascynujących przedmiotów! Któż nie lubi zbierać ciekawych przedmiotów, które często można znaleźć na przeróżnych szlakach, plażach czy w głębokiej dziczy? Jednak niewielu jest prawdziwych kolekcjonerów, potrafiących stworzyć naprawdę unikatowe zbiory. Zostań...
Porządne dziewczyny. Zbrodnia i hańba w Indiach 5/5 Nasza cena:
27,63 zł 46,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porządne dziewczyny. Zbrodnia i hańba w Indiach

W maju 2014 roku Sonia Faleiro zobaczyła w mediach społecznościowych zdjęcie: ciała dwóch młodych dziewczyn wiszące na drzewie. Internauci pisali, że dorastające w Indiach kuzynki, czternastoletnia Lalli i szesnastoletnia Padma, zostały zgwałcone i zamordowane przez mężczyzn z wyższej kasty....
Planeta Piołun 5/5 Nasza cena:
28,84 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Planeta Piołun

Świat zmienia się, przekraczając jakąś fatalną granicę pisze Oksana Zabużko, patrząc na Europę trawioną toksycznymi populizmami i opadającą w intelektualną przepaść. W podzielonym świecie baniek informacyjnych jej eseje zdają się kierować czytelnika w stronę ocalenia, którym dla autorki jest...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula