Pomocna łapa

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 5
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13.5 x 20.5 cm
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
320
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 20,18 zł
Nasza cena: 23,25 zł 36,90 zł Taniej o: 37%

Andy Carpenter powraca, a wraz z nim cięty język i całe stado psiaków!

Od jego sławy większa jest tylko miłość do czworonogów. Dlatego kiedy na parkingu niedaleko autostrady zostaje znaleziona ciężarówka pełna psów, to właśnie po niego dzwonią w pierwszej kolejności.

Sprawa jest jednak dużo bardziej skomplikowana, ponieważ nie chodzi wyłącznie o psy, a o martwego mężczyznę, którego znaleziono między nimi. I fakt, że jest ON ofiarą morderstwa. Sprawca przychodzi do Andy’ego i sam przyznaje się do winy, twierdząc, że działał w obronie własnej. Prosi Carpentera o pomoc. Mało tego – mężczyzna okazuje się byłym partnerem żony adwokata. Czy Andy poradzi sobie ze skomplikowaną zagadką kryminalną i rozsadzającą go zazdrością?

Pobierz darmowy fragment

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przyznam się szczerze, że pierwszym kryterium wyboru powieści była przesłodka mordka pieska, a dopiero później jej opis. To spowodowało, że postanowiłam zapoznać się z powieścią. Miałam wobec niej duże oczekiwania, niestety bardzo się rozczarowałam.

  Najbardziej zawiódł mnie psi wątek. Miał być dużym elementem tworzącym oś fabuły, a dostałam kilka napomknięć o zwierzakach, czytając, miałam wrażenie jakby ON był tam dodany na siłę i zamiast zachęcić do poznawania dalszych losów, ON mnie po prostu odstraszał. Kreacja pobocznych postaci również nie nakłoniła do tego, by bardziej zżyć się z historią. Niby są, niby coś wnoszą do opowieści, jednak nie poświęca się im należytej uwagi. Za to główna postać i jej praca dodała nieco światełka w tunelu. Poszukiwanie poszlak, rozwiązywanie zagadek, ślepe zaułki, szukanie igły w stogu siana. Ten wątek najbardziej mnie zaciekawił, niestety cała reszta sprawiła, że przy czytaniu po prostu się męczyłam. Zabrakło wartkiej akcji, sarkazm nie śmieszył. Co do sarkazmu, innym może spodobać się to poczucie humoru. Ja niestety sarkazmu nie potrafię wyłapać, mam zupełnie inne poczucie humoru, z innych rzeczy potrafię się śmiać, a z innych nie, dlatego wypowiedzi bohaterów nie doprowadzały mnie do wybuchów śmiechu.

  Powieść innym może się spodobać, bo ma mocne momenty. Szczegółowa praca adwokata, poszukiwanie poszlak, by udowodnić czyjąś niewinność. Mnie głównie lektura wynudziła, gdy powieść nie wciągnie od razu, ciężko mi się później wgryźć w czytaną historię. Czuje taką niechęć i blokadę i czytanie, zamiast przynosić czystą frajdę, daje ogrom złości, a wszystko inne staje się bardziej ciekawsze od toczącej się fabuły. Mogę jedynie zachęcić was do przeczytania, byście sami mogli wyrobić sobie zdanie o tej powieści. Ja jednak po książce sensacyjnej spodziewałam się czegoś więcej. Ani nie polecam, ani nie odradzam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  O twórczości Davida Rosenfelta nie słyszałam za wiele - przyznaję się do tego. Kilka razy gdzieś przed oczami mignęła mi okładka jego świątecznej powieści, ale to by było na tyle. Jednak, gdy zobaczyłam w zapowiedziach, że ukaże się kolejna jego książka, postanowiłam ją przeczytać. Jestem prostym człowiekiem - widzę psa na okładce oraz obietnicę psiego wątku, to sięgam po dany tytuł. Czy Pomocna łapa okazała się dobrą lekturą? O tym opowiem w tej recenzji.

  Kiedy na jednym z parkingów niedaleko autostrady zostaje znaleziona ciężarówka z naczepą pełną psów, na miejsce zostaje wezwany Andy Carpenter. W końcu nie od dziś wiadomo, że mężczyzna uwielbia te zwierzęta i jest gotów zrobić wszystko, by zapewnić im bezpieczeństwo. Sprawa jednak nie jest tak łatwa, jak się wydaje. W pojeździe znajdują się również zwłoki kierowcy, który został zastrzelony. Wkrótce potem okazuje się, że do winy przyznaje się były chłopak żony Andy’ego - Dave. Ponadto chce on, by to właśnie Carpenter reprezentował go w sądzie. Czy Andy zgodzi się na taki układ? Czy ta zagadka kryminalna odnajdzie swoje rozwiązanie w krótkim czasie?

  Pozwólcie, że przeanalizuję trochę tę powieść według schematu plusy-minusy. Zacznę od tych dobrych i bardzo dobrych stron tej książki, do jakich po pierwsze należy styl pisania autora. David Rosenfelt ma bardzo dobre pióro, dzięki któremu powieść tę czyta się lekko, szybko i całkiem przyjemnie. Oczywiście, nie mówię o tym w kontekście dość krwawych wydarzeń, bo to raczej nie należy do najprzyjemniejszych, a chodzi mi tutaj bardziej o sam fakt czytania tej pozycji. Lubię, gdy dana książka niemalże czyta się sama i tutaj doświadczyłam tego właśnie zjawiska.

  Drugim plusem książki jest dogłębne i dokładnie ukazanie pracy adwokata oraz przebiegu rozprawy sądowej. Model ten zdecydowanie różni się od tego, który obowiązuje w Polsce, więc i ciekawie było czytać, jak to wygląda za oceanem. Przedstawiana argumentacja strony oskarżającej oraz strony broniącej, a także sam proces przesłuchiwania świadków - to po prostu kawał dobrej roboty autora.

  Psi wątek, jaki został tutaj przemycony, mogę przypisać jednocześnie do plusów i do minusów. Do dobrych stron, ponieważ był i obecność słodkich czworonogów zawsze stanowi dla mnie ogromną zaletę danej pozycji. Do słabych stron, ponieważ było tego wątku tutaj zdecydowanie za mało. Wiecie, sam tytuł sugerował mi, że w książce psy będą stanowiły solidny fundament całej historii, a okazało się zupełnie inaczej. Tak naprawdę było ich tutaj, jak na lekarstwo, nad czym ubolewam.

  Kolejną słabą stroną tej pozycji jest fakt, iż rozprawy sądowe stanowią 85% całej tej historii. Zostały one opisane bardzo dobrze i rzetelnie, jednak nie zmienia to w moich oczach faktu, że po prostu było ich za dużo. Śledztwo, na które też tak bardzo liczyłam, zostało zepchnięte na boczny tor, a na pierwszy plan wysunięto Dave’a, którego obrona należy do głównego bohatera tej książki. Dla innych może być to ogromny plus – i to jest super! Dla mnie jednak okazało się rozczarowaniem.

  Pomocna łapa to książka dobra, poprawna. Nie zachwyciła mnie niestety tak mocno, jak tego oczekiwałam. Nie chcę też jednak jej skreślać. Pióro autora i jego umiejętności w kreacji postaci czy sytuacji zasługują na uwagę i aprobatę. Może pozycja ta nie znajdzie się w gronie moich ulubieńców, ale i tak mogę ją polecić - zwłaszcza tym, którzy lubią wątki sądowe w książkach, a opisy rozpraw stanowią dla nich dużą radość.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie ma chyba osoby, która nie potwierdziłaby słuszności powiedzenia, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. I to niekoniecznie musimy mieć w domu czworonoga, żeby o tym wiedzieć – wystarczy posłuchać historii o wiernych psach, które czekały na właścicieli mimo ich śmierci czy też o zwierzętach, które ryzykując własnym życiem ratowały ukochane osoby w różnych sytuacjach.

  Zwierzęta kocha również Andy Carpenter, adwokat, który dla ocalenia zwierzaków jest w stanie wiele poświecić. Często współpracuje z Ralphem Brandenbergerem, dyrektorem schroniska dla zwierząt oraz z fundacją Tara, zajmującą się ratowaniem psów. Przygarnia nawet pod swój dach zwierzęta w sytuacji, kiedy schronisko jest przepełnione, ale takiego obrotu sprawy, jak obecnie, się nie spodziewał. Otóż na parkingu przy autostradzie zostaje porzucony tir wypełniony … psami. Na naczepie ciężarówki, według dokumentacji, jest ponad sześćdziesiąt psów, które ponoć zostały uratowane przed eutanazją.

  Nawet fakt porzucenia psów nie byłby tak bulwersujący – to zdarza się często, choć nie w takich ilościach – co okoliczności temu towarzyszące. Otóż w ciężarówce znajdują się również zwłoki, a zamordowany delikwent ma dość bogatą kartotekę. Co to ma wspólnego z Andy`m? Otóż na progu jego domu staje niejaki Dave Kramer, który twierdzi, że to ON zastrzelił Kenny`ego Zimmera, kierowcę, choć ponoć w obronie własnej. Mimo faktu, iż Andy prowadzi już coraz mniej spraw, próbując w końcu przejść na emeryturę i zająć się zwierzakami, zapewne podjąłby się z chęcią obrony mężczyzny, gdyby nie pewien fakt. Otóż Kramer jest byłym chłopakiem jego żony, mężczyzną, z którym myślała o stałym związku, a do tego wciąż przystojnym reprezentantem płci męskiej, prywatnym detektywem. Ponoć tropił Zimmera w związku z prowadzoną sprawą, ale czy tak rzeczywiście jest?

  Czy Andy ostatecznie zaangażuje się w sprawę? Czy to możliwe, że ktoś chce wrobić Kramera w morderstwo? Czy ktoś jeszcze był w ciężarówce pełnej psów? To tylko kilka pytań, na które będziemy poszukiwać odpowiedzi w trakcie lektury książki pt. „Pomocna łapa”, kolejnej już z serii o zaangażowanym w walkę o prawa zwierząt i rozwiązywanie kryminalnych zagadek adwokacie. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Kobiecego powieść, to lekka propozycja na lato (i nie tylko), daleka od banału, stanowiąca swego rodzaju połączenie kryminału i powieści obyczajowej. To propozycja dla wielbicieli obu tych gatunków, ale przede wszystkim, dla miłośników czworonogów.

  David Rosenfelt w wyjątkowo dosadny sposób opowiada o losach zwierząt, pokazuje, jak bestialsko niekiedy są traktowane, a na dodatek wplata to wszystko w różnego rodzaju kryminalne historie, które jeszcze mocniej obnażają perfidie ludzi. Prosta fabuła nie jest tu wadą, wręcz przeciwnie – mimo tego akcja toczy się lawinowo, nie pozwalając nawet na chwilę wytchnienia. Mimo iż lektura nie wymaga koncentracji, to od książki trudno się oderwać, bowiem na równi interesuje nas to, w jakim stopniu Kramer mija się z prawdą, a także kto mógł ukraść rzekomy nóż. I oczywiście to, czy Laurie, żona Andye`go, wciąż cokolwiek czuje do Kramera i czy istnieje jakiekolwiek ryzyko, że dawna miłość odżyje. Tym samym to połączenie kryminalnej zagadki z romantyczną przeszłością, okraszone sporą ilością odcisków psich łap, to naprawdę dobry wybór, jeśli chcemy naprawdę oderwać się choć na kilka godzin od rzeczywistości.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Miłośnicy psów, a dokładniej rzecz biorąc literackich opowieści o tych wspaniałych czworonogach, mogą zacierać ręce z radości. Oto bowiem ukazała się w naszym kraju kolejna odsłona uwielbianego cyklu o przygodach adwokata Andy'ego Carpentera, w którego życiu jest zawsze pełno psów właśnie. Powieść ta nosi tytuł „Pomocna łapa”, zaś miałam przyjemność poznać ją za sprawą Księgarni TaniaK[Adres usunięty].

  Jak nie trudno się domyślić, Andy Carpenter staje przed kolejną skomplikowaną, zawodową sprawą w swej adwokackiej karierze. Oto bowiem na przy autostradowym parkingu zostaje znaleziona ciężarówka ze zwłokami mężczyzny, w której znajduje się również cało stado przerażonych psów. Co więcej, sprawca owej zbrodni pojawia się sam w domu Andy'ego, prosząc go o pomoc i wyznając, że działał w samoobronie. By było jeszcze ciekawiej, okazuje się być ON byłym partnerem obecnej żony Andy'ego...

  David Rosenfeld - autor niniejszej książki i całego cyklu, zaprosił nas kolejny raz do spotkania z perfekcyjnym, literackim połączeniem klimatycznego thrillera z obyczajową historią o ludzkich relacjach, w której nie zabrakło także wątku o przesympatycznych psach. I kolejny też raz udało się zachować tu autorowi idealne proporcje pomiędzy tymi dwoma oblicza tej opowieści, tak by byli usatysfakcjonowani nią w równym stopniu sympatycy inteligentnego kryminału, jak i też miłośnicy ciepłych historii o miłości do psów.

  Kolejny strony powieści wypełnia pierwszoosobowa narracja głównego bohatera - Andy'ego. To właśnie za sprawą tej relacji poznajmy okoliczności podjęcia się obrony oskarżonego mężczyzny, odkrywamy tajemnicę ciężarówki pełnej psów, jak i też śledzimy postępy samej sprawy, prowadzonego swoistego śledztwa i losy biednych psiaków, które znalazły się w niezwykle przykrym położeniu. Co więcej, znalazło się tu także miejsce na wątki natury obyczajowej - z zaufaniem, zazdrością i wystawioną na próbę miłością, w tle. I jest to bardzo intrygująca, inteligentna i trzymająca w napięciu historia, w której jest tyleż dramatycznych emocji, co i ciepłego humoru.

  Mamy tu barwnych bohaterów - na czele z dobrodusznym, niezwykle życzliwym, inteligentnym i przede wszystkim kochającym zwierzęta, Andym, który ma jednak również wiele wad, które to uwidaczniają się szczególnie w tej specyficznej sytuacji. Mamy realny obraz współczesnej Ameryki - w tym ciekawe spojrzenie na prawniczy zawód i policyjną pracę. Wreszcie nie zabrakło tu życiowego realizmu, który objawia się chociażby na polu trudnych relacji obecnego partnera kobiety względem jej dawnego obiektu westchnień, co mimo najlepszych chęci zawsze budzi uczucie zazdrości i niepewności. Wszystko to składa się na kompletną, dobrze napisaną i mającą wiele do zaoferowania, opowieść.

  Wiem, wiem... - dla wielu z nas i tak najważniejsze są psy. I mogę was uspokoić w tym względzie, iż poświęcono im tutaj naprawdę wiele miejsca i uwagi, gdyż ich losy łączą się z losami podejrzanego o morderstwo mężczyzny. Oczywiście to nie tylko dramatyczne i poważne wątki, ale też i moc przezabawnych i rozczulających scen, które ukazują los tych biednych psów. Zresztą, wystarczy spojrzeć na okładkę tej pozycji, by od razu zdać sobie sprawę z tego, jak ważną i wielką rolę odegrają w niej urocze psiaki.

  Spotkanie z tą powieścią wypełnia znakomita rozrywka, udana zabawa i wielkie emocje – od tych najbardziej dramatycznych począwszy, a skończywszy na ciepłym humorze i śmiechu. Tym samym też sama lektura upływa nam w iście błyskawicznym tempie, gdyż tak naprawdę nie ma tu żadnych mniej ważnych scen i wątków, a wszystkie są niezwykle istotne dla całości fabuły. Warto docenić tu również pisarski warsztat autora, który potrafi prowadzić swoją relację w taki sposób, by nigdy nie było nazbyt poważnie, czy też odwrotnie – zbyt słodko i cukierkowo. Jest „w sam raz”.

  Słowem podsumowania – książka Davida Rosenfelda pt. „Pomocna łapa”, to kolejna udana odsłona tego popularnego cyklu. Udana za sprawą barwnej fabuły, ciekawej kreacji bohaterów i miejsca akcji oraz już tradycyjnie pięknego spojrzenia na psi los i to, jak wiele może dać człowiekowi czworonożny przyjaciel. To dobra i udana powieść, do której to poznania gorąco was zachęcam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka pt. Pomocna łapa autorstwa Davida Rosenfelta jest bardzo fajnym kryminałem. Przede wszystkim bardzo wzruszający i skłaniający do refleksji motyw z ciężarówką pełną psiaków. Mimo iż nie to było najważniejszym problem książki wywołało u mnie ogrom emocji. Nie można być obojętnym na cierpienie zwierząt. Ponadto książkę bardzo przyjemnie i lekko się czyta. Jest zaskakująca i nie wiadomo czego się spodziewać za parę stron. Pełno w niej zwrotów akcji. Uwielbiam kryminały, a ten nie był taki jak wszystkie prawdopodobnie dlatego tak bardzo przypadł mi do gustu. Jest to książka z typu tych, do których z chęcią się powraca. Szczerze polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Łapy i ogony 0/5 Nasza cena:
22,88 zł 27,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łapy i ogony

W domu Tomika nie było nigdy zwierząt. Tato weterynarz twierdził, że wystarczą mu te w pracy. To się jednak zmieniło gdy rodzice uratowali psa potrąconego na ulicy. Może po wypadku samochodowym, w którym sami niedawno ucierpieli, ich serca stały się wrażliwsze? Było naturalne, że uratowany pies po...
Na kocią łapę 5/5 Nasza cena:
21,52 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na kocią łapę

Na kocią łapę to zbiór dwunastu opowiadań, spośród których - jak twierdzi sam autor - aż dziesięć opartych jest na prawdziwych, choć potraktowanych z dużą swobodą wydarzeniach. Są w tym zbiorze między nimi historie kryminalno-sądowe, obyczajowe, polityczne i humoreski. Wszystkie świetnie napisane,...
W rytmie dwunastu łap. Bim 4/5 Nasza cena:
28,71 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W rytmie dwunastu łap. Bim

Powieść dla wszystkich kochających zwierzęta Bim to mały kundelek, który pewnej nocy przybłąkał się pod dom, w którym mieszkały już dwa psy. Szybko podbił serca domowników i zjednał sobie czworonogi. Rezolutne, ciekawskie „psie dziecko” dopiero uczy się życia, wszystkimi zmysłami odkrywając...
Świąteczny trop 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świąteczny trop

Magia świątecznych cudów, kryminalna zagadka i cztery łapy! „Jestem Andy Carpenter, sprawca dobrych uczynków” Ekscentryczny obrońca sądowy Andy Carpenter dostrzega zwiniętych przy chodniku bezdomnego mężczyznę i jego psa. Nie waha się ani chwili i dzieli się pieniędzmi, które ma w kieszeni....
eBook Świąteczny trop mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Świąteczny trop mobi epub

Magia świątecznych cudów, kryminalna zagadka i cztery łapy! „Jestem Andy Carpenter, sprawca dobrych uczynków” Ekscentryczny obrońca sądowy Andy Carpenter dostrzega zwiniętych przy chodniku bezdomnego mężczyznę i jego psa. Nie waha się ani chwili i dzieli się pieniędzmi, które ma w kieszeni....
Trzy i pół sekundy 0/5 Nasza cena:
42,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trzy i pół sekundy

Książka wydana w serii Wielkie Litery - w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Wzruszająca opowieść, która mogłaby zatrzymać bicie serca każdego z nas Grace i Tom Penderford to zgodne i szczęśliwe małżeństwo, które prowadzi sielankowe życie na angielskiej...
Szczypta miłości 0/5 Nasza cena:
44,45 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczypta miłości

Książka wydana w serii Wielkie Litery - w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Kolejna urzekająca opowieść mistrzyni literatury kobiecej, która pokazuje, że na pogoń za szczęściem nigdy nie jest za późno Pru Plum jest właścicielką znanej i szalenie modnej piekarni...
Pocałunek na pożegnanie 0/5 Nasza cena:
49,40 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pocałunek na pożegnanie

Książka wydana w serii Wielkie Litery - w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. SPEKTAKULARNA PODRÓŻ ZACZYNAJĄCA SIĘ NA ULICACH SZAREGO LONDYNU, CIĄGNĄCA SIĘ POPRZEZ DZIKĄ ROSJĘ, SMAGANE WIATREM WYBRZEŻA IRLANDII I PARNĄ PUSZCZĘ AMAZOŃSKĄ WSZYSTKO PO TO, ABY ODKRYĆ...
Czas wojny, czas miłości 0/5 Nasza cena:
42,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas wojny, czas miłości

Tęsknota za prawdziwą miłością jest zawsze taka sama, niezależnie od czasów. Poruszająca saga rodzinna, w której niezwykłe historie miłosne rozgrywają się na tle prawdziwych wydarzeń z przełomu wieków. Historia rodu, którego seniorką jest Róża von Goch. Razem z synem Henrykiem i wnuczkami - Leną i...
Dom nad jeziorem 0/5 Nasza cena:
49,40 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom nad jeziorem

Czy da się zapomnieć o pierwszej miłości? Ujmująca opowieść w scenerii rodem z Przeminęło z wiatrem! Rok 1994. W Savannah jest upalne lato, które niesie ciepłą bryzę i zapach różaneczników. Kiedy młody student Jim spędza tam ostatnie przed wyjazdem na studia wakacje, nawet nie przypuszcza, że tak...
Na gwiaździstych morzach 5/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na gwiaździstych morzach

Pachnąca czekoladą i przygodą opowieść o miłości i sekretach W 1824 roku w Brazylii trwa wojna domowa, która zmusza cenioną pisarkę do powrotu do ojczystej Anglii. Maria Graham straciła niedawno męża i jako wdowa znalazła się w trudnym położeniu, dlatego chwyta się każdej szansy, aby dostać się na...
Pakiet: Kołysanka z Auschwitz, Dzieci żółtej gwiazdy 5/5 Nasza cena:
38,94 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Kołysanka z Auschwitz, Dzieci żółtej gwiazdy

Bestsellerowe powieści Mario Escobara Poruszające historie, które zostają w pamięci na długo. W pakiecie znajdują się książki: „Kołysanka z Auschwitz” Historia inspirowana życiem Helene Hannemann, matki, która poświęciła wszystko dla rodziny i dzieci, które miała nadzieję uratować. Helene...
Wybrane bestsellery
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 0/5 Nasza cena:
25,59 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Święto ognia 4/5 Nasza cena:
30,68 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Święto ognia

Tata tańczy  za szybą. Podnosi rozmazane  przez deszcz ręce  i kołysze  rozmazaną przez deszcz głową, ma zamknięte oczy i ja w końcu też zamykam swoje, i śpię, i budzę się rano, i znowu jesteśmy razem. Łucja  wierzy,  że  przed  wspomnieniami  uratuje  ją  balet.  Nastka  obserwuje  świat  przez ...
Metro 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Metro

Wybuchowa mieszanka tajemnicy z przeszłości i politycznej korupcji Nowy thriller autora powieści: Zabawka i Lockdown Podczas otwarcia budowy trzeciej linii warszawskiego metra dochodzi do serii eksplozji. Zapada się strop tunelu, a gruzy grzebią pasażerów. Ci, którym udało się przeżyć, robią...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 0/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Zadanie domowe 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zadanie domowe

"Zadanie domowe" to wyjątkowa powieść dla młodych dorosłych, poruszająca temat eksterminacji Żydów. Niezwykła historia uczniów, których zadaniem jest wcielenie się w rolę nazistów, ukazująca obawy, uczucia i wewnętrzny bunt przed złem oraz dyskryminacją. Pan Bartley jest jednym z najbardziej...
Dom marionetek 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom marionetek

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność? Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką...
Uwikłana 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłana

Uwikłana – nowa powieść królowej polskiego domestic noir, Alicji Sinickiej! Jakie konsekwencje może mieć sukces na Instagramie oraz mroczne rodzinne historie z przeszłości? Zuza Wilk, poetka i instagramerka, zaczyna poznawać smak sukcesu. Jej debiutancki tom poezji okazał się bestsellerem, w...
Diabeł stróż 0/5 Nasza cena:
30,63 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł stróż

Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę...
2022. Rok pełen inspiracji 5/5 Nasza cena:
31,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

2022. Rok pełen inspiracji

Czasami narzekamy, że czas biegnie zbyt szybko i niepostrzeżenie mija rok za rokiem. Możemy mieć takie wrażenie, ale w istocie każdy rok to niezwykłe bogactwo chwil. Od nas zależy, jak je przeżyjemy, jak je wykorzystamy i co w danym roku zrobimy. Dla siebie i dla innych. Pragniesz żyć w równowadze...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
26,02 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula