Pocałunek diabła. Dziedzic podziemia. Tom 2

Autor:

Monika Nerc

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 16
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
14.0 x 20.5 cm
Rok wydania
2021
Nasza cena: 27,93 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

Drugi tom serii mafijnej, której akcja rozgrywa się w Warszawie!

Miłość, wierność, prawda – to się dla niej liczyło. On nie potrafił jej tego dać.

Serce Catriony jest złamane. I to przez samego diabła. Kobieta mogła spodziewać się po Grigoriyu wielu rzeczy, ale na pewno nie tego, że ma żonę…

Jakby tego było mało, wciąż nawiedzają ją koszmary i z każdym dniem staje się cieniem dawnej siebie. Jednak nie zamierza wybaczyć zakłamanemu rosyjskiemu diabłu tego, jak mocno ją zranił.

Tymczasem Grigoriy nie chce zrezygnować z kobiety, która tak bardzo zalazła mu za skórę. Próbuje się z nią skontaktować, ale na próżno. Catriona jeszcze tego nie wie, lecz będzie musiała mu zaufać. Nie tylko Grigoriy ma teraz wrogów, którzy czyhają na jego życie. Ona także.

Recenzje (16)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Kontynuacja serii „Dziedzic podziemia” okazała się książką poświęconą w głównej mierze Grigoriyowi. Pełna chemii i napięcia między dwójką naszych bohaterów opowiada historię, która zdołała rozwiązać część zagadek poprzedniej części jednocześnie zostawiając nam jeszcze więcej znaków zapytania 🤔😈🔥

  Grigori nieustępliwie walczył o swoją różowowłosą kobietę, która z całych sił starała się trzymać od niego na dystans. Ale chyba każdy z nas zna uczucie kiedy umysł mówi, że czegoś nam niewolno a ciało lgnie do tego jak ćma do światła🔥… Tak właśnie reagowała Catriona na swojego diabła, który niewątliwie posiadł każdy skrawek jej ciała i duszy. Przerzucałam stronę za stroną w oczekiwaniu, jak potoczy się ich relacja i czy w końcu bohaterowie do siebie dotrą. Zostałam w międzyczasie zaskoczona historiami, które odkrywały koleje części układanki jakimi okazały się tajemnice ojca Catriony oraz Grigoriyego. To wszystko może mieć ogromny wpływ na życie naszych bohaterów❗

  Przyznaje się, że przepadłam w postaci Grigoriego. Nie znam innego, tak prawdziwego mafiosa. To nie jest zwykły przystojniaczek. To mężczyzna pokryty bliznami i tatuażami, przepełniony bólem. Nauczony zupełnie innego życia niż sami znamy. Karmi się strachem swoich ofiar, bezlitosny i mściwy, stale walczy o swoją władzę. Jedyną osobą, którą pragnie chronić jest Catriona. Ale czy zdoła ją ochronić przed swoją żoną i złem, które tylko czyha na swój moment?

  Kiedy zamknęłam książkę, żałowałam, że nie mogę tego jeszcze troszkę przedłużyć. Życie Catriony i Grigoriego okazało się pełne niewiadomych mimo, że władza samego diabła wydaje się być nieograniczona. Róznica wieku, ognisty seks, który za każdym razem wydawał się jakby był tym ostatnim, męski i władczy charakter w połączeniu z kobietą, która nie chce być tylko jego utrzymanką sprawia, że po prostu chce się czytać tą książkę! Ma swój niebywały mroczny klimat. I przyznam szczerze, że ogromnie cieszę się, że wątek Niny i Weroniki został zepchnięty na boczny tor. Oby tak zostało! Chyba że nauczy się być choć odrobinę odpowiedzialną matką 😒 bo niestety jest dla mnie jedynym mankamentem tej serii. Na szczęście nie łatwa relacja Grigoriyego i Catriony rekompensuje mi wszystko 😍

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Seria w której kończy się pierwsza część o 1 w nocy a o 1:02 Masz już w rękach następną. Polecam .

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W drugiej części mamy w końcu trochę więcej mafii, choć uważam, że wciąż to za mało, skoro wątek mafijny w Warszawie jest tak bardzo promowany. Całość bardziej się skupia na uczuciach między głównymi bohaterami. Cóż, ciężko tu mówić o uczuciach, które pojawiły się nagle już w pierwszym tomie. Catriona i Grigoriy nie poznają się bardziej. Ich relacja opiera się na pożądaniu. Chociaż dziewczyna tak się zarzeka, że da już sobie spokój z tym facetem, a robi kompletnie co innego. Wystarczy tylko, że się pojawi, spojrzy na nią, czasem może dotknie, a ta już jest mokra i myśli tylko o jednym ^^'.

  To co mnie jeszcze bardzo irytowało to to, jak za każdym razem, kiedy Catriona spotyka Grigoriya, podkreśla zapach tytoniu. Ja rozumiem, to cecha charakterystyczna mężczyzny. Ale naprawdę, jedna czy dwie zmianki wystarczą, a nie praktycznie przy każdym spotkaniu. Jak po raz kolejny czytałam takie zdanie, to po prostu przewracałam oczami.

  Czytało mi się dużo lepiej, choć nie ukrywam, że czasami jednak kartkowałam i szukałam dialogów. Styl i język cechują się prostotą. Rozdziały są różnej długości, ale dla mnie były odpowiednie. Nie była to może lektura najwyższych lotów, ale z pewnością jest postęp. Drugi tom nie kończy się jakoś spektakularnie, ale myślę, że sięgnę po kolejny, by się przekonać, jak to wszystko się skończy. Mam nadzieję, że również widać będzie postęp.

  I ponownie, pomimo negatywnego wydźwięku moich słów, to jednak jak dla mnie ta część wypadła dużo lepiej niż poprzednia. Jest postęp, o czym już pisałam. Może nie duży i wiele jeszcze brakuje, ale ogólnie wypadło lepiej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dzisiejsza recenzja jest o książce mafijnej, w której akcja dzieje się w naszym kraju, a mianowicie

  w Warszawie. „Szept diabła” był pierwszym tomem cyklu Dziedzic podziemia, a zarazem pierwszą powieścią Moniki Nerc. „Dziedzic podziemia. Pocałunek diabła” to drugi i zarazem kontynuacja losów bohaterów, na którą czekało wielu czytelników. Jesteście ciekawi, jak poradziła sobie autorka z kontynuacją?

  W poprzedniej części Catriona dowiedziała się, że Grigoriy ma żonę, co przekreśliło go w jej oczach, a tym samym złamało jej serce. Wiedziała, że mężczyzna nie jest aniołem, a wręcz przeciwnie wznieca ognie piekielne i te pożądliwe. Wiele spadło na jej głowę, problemów, tajemnic, ran, które gdzieś po drodze się rozdrapały. Catriona była zagubiona, chociaż wiedziała, że Grigoriy jest ostatnią osobą, której powinna ufać to w pewnym stopniu to zrobiła, oddała coś cennego, a teraz nie mogła od tak tego odebrać. Jej serce pozostaje pryz nim połamane na drobne kawałeczki, a ukojenie nie przynosi nawet sen, kobietę nawiedzają koszmaru, a ona nie potrafi się z nich wyplątać. Dużo na nią spada, a co gorsza okazuje się, że musiała się komuś narazić. Wrogowie pojawiają się nieoczekiwanie, co gorsza jedynie Grigoriy może jej pomóc z tym problemem. Czy może mu zaufać? Czy powinna to robić?

  „Dziedzic podziemia. Pocałunek Diabła” jest bardzo emocjonująca powieścią, która opiera się na relacji głównych bohaterów, Grigoriy za wszelką cenę chcę odzyskać Catrionę nie potrafiąc ją sobie wybić z głowy, a ona próbuje walczyć z pożądaniem, z tym, co do niego czuje. Monika Nerc stworzyła postać prawdziwego diabła, mężczyzny, który nie ma żadnych skrupułów, im brutalniejsza egzekucja tym sprawia mu więcej przyjemności. Autorka potrafi wywieść czytelnika na manowce, stosuje zwroty akcji, więc na brak wrażeń z pewnością nie będziecie mogli tutaj narzekać. Autorka niczego nie przyśpiesza, nie rzuca sobie bohaterów w ramiona od razu, ma ku temu zamysł, który skrupulatnie realizuje. Jak to się stanie? Musicie dowiedzieć się czytając książkę „Dziedzic podziemia. Pocałunek Diabła”.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Dziedzic podziemia. Pocałunek diabła" to kolejna część mafijnej historii Grigoriya i Catriony.

  Sięgając po tę część znałam już pióro autorki, mogłam się spodziewać, że będzie dużo, szybko i dość intensywnie i dokładnie to otrzymałam, może trochę zbyt często 😈diabeł podkreślał i kontemplował swoją mroczną stronę.

  Mamy tu walkę o dominację na tronie podziemnej Warszawy. Grigoriy nie ustępuje w swej zawziętości i niczym czołg niszczy kolejnych niewygodnych wrogów, a swoją brutalnością sieje postrach i udowadnia, że jest diabłem w pięknym garniturze.

  Catriona w poprzedniej części przeżyła ogromny szok, z którego teraz próbuje się otrząsnąć. Mieszkając z mamą, przyjaciółką i jej córką wraca do normalnego życia, już bez Grigoriya.

  "Wraz z narodzinami dziecka bogowie rzucają kośćmi, wyznaczając jego drogę życiową. Przez kolejne lata przeznaczenie ukrywa się w ciemności, niewidzialne dla oczu człowieka, pchając go do tego, co nieuchronne, ponieważ w życiu człowieka nie istnieją przypadki.

  Wszystko jest boskim planem. Poddaj się tej sile, bo ona i tak poprowadzi Cię tam, gdzie zechce. To od Ciebie zależy, czy to będzie dłuższa droga, czy krótsza."

  Mężczyzna nadwyrężył zaufanie dziewczyny, jak się okazuje nie ON jeden i w tej części ilość sekretów, tajemnic i niedomówień jest tak ogromna, że świat Kat chwieje się w posadach.

  "Miłość zaślepia, a z ust diabła nie poznasz prawdy."

  Dziewczyna leczy rany i próbuje pozbyć się koszmarów, ale Grisza łatwo nie ustąpi, ON nie planuje pozwolić odejść różowowłosej, która zbyt mocno zalazła mu za skórę.

  "Żeby doświadczyć czegoś nowego i lepszego, trzeba zaryzykować. Jeśli będziesz się trzymać kurczowo tego, co dobrze znasz, to nie zaznasz prawdziwego szczęścia, które może czekać na Ciebie za rogiem."

  Ta część książki jest nieco inna od poprzedniej, autorka dość mocno skupia się tu na odkrywaniu tajemnic z życia Kat i działalności przestępczej. Jednak nie oczekujmy, że po przeczytaniu będziemy bliżsi odkrycia wszystkich kart, oj zdecydowanie nie, autorka pozostawiła mam dużo nieznanego, które mam nadzieję wyjaśni się w kolejnej części.

  Bohaterka zdecydowanie dojrzewa i wraz z każdą odkrytą tajemnicą zmienia sposób postrzegania przeszłości i świata, jednak w towarzystwie Grigoriya całkowicie mięknie, niczym masło na gorącym toście, a chciałoby się żeby trochę o siebie walczyła, nawet z samym 😈.

  W ogólnym rozrachunku książka mi się podobała i niecierpliwie czekam na kontynuację, chociaż przyznam, że trochę mi za brakowało tu wątku tworzenia się relacji między dwojgiem głównych bohaterów. Liczę, że w kolejnej części uporają się ze światkiem przestępczym i będzie między nimi jeszcze goręcej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 11 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Szept diabła. Dziedzic podziemia. Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szept diabła. Dziedzic podziemia. Tom 1

Pierwszy tom serii mafijnej, której akcja rozgrywa się w Warszawie! Mafia, krew i pieniądze. Tylko to się dla niego liczy. Ludzie bali się wypowiadać jego imię. Ten rosyjski diabeł był ucieleśnieniem wszystkiego, co najgorsze. Jego ciało pokrywały tatuaże oraz blizny. Nie miał żadnych skrupułów,...
Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 5/5 Nasza cena:
25,47 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice...
Narzeczona na dłużej 4/5 Nasza cena:
35,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Narzeczona na dłużej

Drugi tom historii o udawanej narzeczonej. Miała być na chwilę, a potem może na dłużej. Ale ON wszystko zepsuł. Mackenzie Wilson nie jest już asystentką Quintena Warricka. Po burzliwej wymianie zdań odeszła, zostawiając szefa na lodzie. Tymczasem Quinten nie może przestać myśleć o Mackenzie. Szuka...
Złączeni miłością 5/5 Nasza cena:
31,56 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni miłością

Szósty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną!Kontynuacja historii Arii i Luki ze Złączonych honorem.Nikt nie przypuszczał, że się w sobie zakochają.Kiedy Aria została oddana Luce, wszyscy byli pewni, że przyszły capo ją złamie.Aria spodziewała się najgorszego po mężczyźnie...
Money Man. King Maker. Tom 1 4/5 Nasza cena:
26,38 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Money Man. King Maker. Tom 1

Pierwszy tom seksownej serii „King Maker”! To, co zrobiła Bailey w sylwestrową noc w toalecie hotelowej z seksownym nieznajomym, było kompletnie nie w jej stylu. Przecież ona jest grzeczną dziewczyną. Fakt, była zraniona po burzliwym rozstaniu z niewiernym narzeczonym, ale to jej nie...
Hold you close 5/5 Nasza cena:
27,35 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hold you close

Najnowszy romans Corinne Michaels, autorki bestsellera „New York Timesa”, napisany we współpracy z Melanie Harlow, autorką bestsellera „USA Today”, zgłębia problem drugiej szansy.   Ian Chase złamał mi serce, kiedy miałam siedemnaście lat. Kolejne osiemnaście lat mojego życia spędziłam, nienawidząc...
Pokusa zła 4/5 Nasza cena:
34,62 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokusa zła

Brooke: Miałam wygodne życie i jeszcze wygodniejsze dzieciństwo. Moi rodzice nauczyli mnie odróżniać dobro od zła i wszystkiego, co pomiędzy… Ale ja wolałam szarą strefę. Chciałam przeżyć życie na krawędzi, z groźbą upadku. Nie dbałam o konsekwencje, bo moje serce zostało roztrzaskane na podłodze...
Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2 (pocket) 5/5 Nasza cena:
10,54 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2 (pocket)

Drugi tom serii, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! Tarasow, zapłacisz mi za wszystko i będziesz smażył się w piekle. - Jordan Anton Tarasow, brat bliźniak Aleksieja, na zlecenie mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez emocji. I tylko jedna osoba w przeszłości sprawiła, że jego serce zabiło...
The Sweetest Oblivion. Made. Tom 1 4/5 Nasza cena:
40,41 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Sweetest Oblivion. Made. Tom 1

Romans mafijny, idealny dla fanów Złączonych honorem! Elenę nazywają słodką Abelli. Kobieta uważa, że to ze względu na jej pogodne usposobienie, jednak w szeregach mafii z zupełnie innego powodu otrzymała taki przydomek… Mężczyźni wodzą za nią pożądliwym wzrokiem i wielu z nich oddałoby wszystko,...
Kara. Gordian. Tom 2 4/5 Nasza cena:
23,74 zł 35,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kara. Gordian. Tom 2

Kontynuacja bestsellerowej powieści GORDIAN. GRZECH, której finał pozostawił wiele pytań bez odpowiedzi. Czy bohaterom uda się pokonać przeciwności losu? Czy jest im pisana wspólna przyszłość? Relacja Kiry i Gordiana ewoluuje uczucie rodzi się stopniowo, pożądanie zaczyna brać górę nad rozumem....
Dama Paxtona. Sinners & Reapers. Tom 1 5/5 Nasza cena:
27,35 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dama Paxtona. Sinners & Reapers. Tom 1

Autorka bestsellerowego "Rhysa" powraca z pierwszym tomem serii o motocyklistach! Nikki Preston postanawia uciec od obłudy, która na co dzień ją otacza. W tym celu dziewczyna przyjeżdża do miasteczka Prescott, w którym przed laty spędzała wakacje. Chce zamieszkać w domu odziedziczonym po dziadkach....
Obietnica. Zrodzeni z zemsty. Tom 1 5/5 Nasza cena:
32,68 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obietnica. Zrodzeni z zemsty. Tom 1

Brian Wild złożył obietnicę. Zamierzał jej dotrzymać kosztem wszystkiego, co posiadał, włączając w to rodzinę. Motorem napędowym jego działań była zemsta. By wymierzyć sprawiedliwość, gotów był podjąć każde ryzyko. Jednak gdy przeznaczenie przejmuje pióro i zaczyna za nas pisać powieść w księdze...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula