Platynowa zdobycz. Tajemnice. Tom 2

Autor:

Sophie Davis

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 4
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
312
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 18,68 zł
Nasza cena: 20,94 zł 34,90 zł Taniej o: 40%

Siegnij po drugi tom serii “Tajemnice”, zatytułowany “Platynowa zdobycz” i poznaj zagadkowe losy dziedziczki fortuny.

Czekają tu na Ciebie niespodziewane zwroty akcji, charyzmatyczni bohaterowie i oryginalna fabuła, a wszystko to okraszone misterną tajemnicą.

Lark, która ze względu na swój styl życia i ogromne bogactwo nazywana była Królową Manhattanu, zaginęła. Dziwnym zrządzeniem losu Raven i Asher odnaleźli jej dziennik i poznali mroczne tajemnice, jakie skrywała przed światem. Tym samym, losy całej trójki na zawsze się ze sobą splotły. Oboje przeczuwają, że Lark może być w śmiertelnym niebezpieczeństwie, które może zagrażać również ich życiu. Mimo oporów i strachu, który budzi się w nich z każdym kolejnym tropem, są zdecydowani odnaleźć tajemniczą dziewczynę i poznać odpowiedzi na dręczące ich pytania.

Sprytna Królowa Manhattanu pozostawiła w swoim dzienniku liczne wskazówki, które mogą pomóc w rozwiązaniu sprawy. Raven jest coraz bardziej zdeterminowana, aby wyjaśnić powód zniknięcia dziedziczki fortuny, a zachowanie Ashera staje się coraz bardziej niepokojące. Jakie pragnienia skrywa przed Raven? Dlaczego tak bardzo zależy mu odnalezieniu Lark? Czy oferowana przez niego pomoc naprawdę jest bezinteresowna? Czy jego intencje są szczere?

"Platynowa zdobycz" jest kontynuacją pasjonującej serii "Tajemnice", opowiadającej o losach tajemniczej dziedziczki. Sophie Davis pisze powieści kryminalne, które trzymają czytelnika w nieustannym napięciu i zaskakują niespodziewanym rozwojem fabuły. Autorka porusza w swoich książkach temat moralności, odwagi i lojalności. W jaki sposób bogactwo wpływa na ludzi? Czy wizja niemal nieograniczonych możliwości, idących w parze z fortuną, może zagrozić sile przyjaźni i miłości? Jak daleko może posunąć się człowiek kuszony przez pieniądze?

Ludzie są nieodgadnionymi istotami, a ich poczynania często bywają niejasne. Sophie Davis w zgrabny sposób opisuje emocje towarzyszące ludziom w ich codziennym życiu. Pierwszą częścią cyklu "Tajemnice", jest książka pod tytułem "Złota dziewczyna", ukazująca niebezpieczeństwa, które zwykle łączą się z bogactwem i sławą.

Pobierz darmowy fragment


O autorce

Sophie Davis to pseudonim, pod którym skrywają się dwie najlepsze przyjaciółki, współlokatorki. Kiedy się poznały, od razu połączyła je miłość do świetnych książek i kiepskich horrorów, która zaowocowała wielką przyjaźnią i serią, ktora stała się światowym bestsellerem. Wspólmna pasja do pisania była kropką nad "i" w ich relacji.

Duet mieszka obecnie w Waszyngtonie z pudlem i kundelkiem ze schroniska. psi towarzysze pisarek królują na ich kanałach w mediach społecznościowych.

Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Wszystko zostało już wprawione w ruch.”, czyli kolejny tom Tajemnic.

  Platynowa zdobycz to drugi tom z cyklu Tajemnice. Złotą dziewczynę, pierwszy tom, przeczytałam właściwie przypadkiem rok temu w bibliotece – zupełnie nie miałam jej w planach i potem już nie interesowałam się tą serią, ale niedawno wyszedł kolejny tom i stwierdziłam, że może warto dać jej szansę.

  Czasami lepiej nie wiedzieć, co chowa przed nami mrok.

  Raven i Asher są zdeterminowani, aby odnaleźć Lark. Jednak im więcej się dowiadują o jej zaginięciu, tym bardziej cała sprawa staje się dziwna. Każda odpowiedź rodzi tylko kolejne pytania.

  Wskazówki, które Lark zostawiła w swoim dzienniku, nie są przypadkowe. Czy Raven zdoła rozwiązać zagadkę? Czy aby na pewno Asher jest bezinteresowny w swojej pomocy?

  Raven musi poskładać wszystkie elementy układanki, zanim będzie za późno.

  Jeśli nie czytaliście pierwszego tomu, to czytanie tej książki jest pozbawione sensu, ponieważ jest ona bezpośrednią kontynuacją swojej poprzedniczki. Głównym wątkiem tej książki jest odnalezienie dziewczyny – dziedziczki fortuny. Właściwie nic w tej części się nie wyjaśnia. Autorka chyba dopiero w trzeciej książce uchyli rąbka tajemnicy. Dlatego jestem trochę rozczarowana tym, że Platynowa zdobycz nie wnosi nic nowego. Po lekturze czuję niedosyt.

  Strasznie irytowali mnie bohaterowie. Właściwie chyba żadnego nie polubiłam. Są naiwni i płytcy. Akcja toczy się jednostajnie, autorka stopniowo buduje napięcie. Sophie Davis zastosowała także kilka zwrotów akcji, dzięki czemu historia nie jest aż tak nudna. Jednak fabuła wydaje mi się strasznie rozwleczona, a to ten tom jest takim przerywnikiem w dotarciu do finału.

  Platynowa zdobycz to młodzieżówka jak wiele innych. Mało wnosi do cyklu Tajemnice. Davis stworzyła nijakich bohaterów, ale za to całkiem dobrą zagadkę. Liczyłam na więcej emocji i akcji. Może ostatni tom zrehabilituje tę serię.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Platynowa zdobycz" to druga część cyklu "Tajemnice" Sophie Davis. Po przeczytaniu pierwszej części od razu wiedziałam, że sięgnę po drugą, byłam niesamowicie ciekawa dalszego rozwoju historii. I tak po premierze Platynowa zdobycz trafiła w moje ręce. Czy wywarła na mnie równie dobre wrażenie jak poprzednia część?

  Główna bohaterka - Raven jest zdeterminowana, aby odnaleźć Lark - zaginioną dziedziczkę fortuny. W "śledztwie" pomaga jej Asher. Im głębiej zagłębiają się w sprawę, tym więcej pojawia się niejasności i rodzą się nowe pytania. Lark zostawiła w swoim dzienniku wskazówki, które zdecydowanie nie są przypadkowe.

  Raven stara się odkryć prawdę, a u jej boku stale jest Asher, bohaterka jednak zaczyna wątpić w jego bezinteresowność, coraz bardziej wydaje jej się, że ma ON w tym ukryty jakiś cel.

  Zacznijmy od tego, że oba tomy są ze sobą ściśle połączone, więc przed sięgnięciem po tę część najpierw trzeba zapoznać się z poprzednią.

  Autorka fenomenalnie buduje napięcie, a także wprowadza sporo informacji, które mają bardzo duże znaczenie w rozwoju całej historii. Każdy najmniejszy szczegół warto analizować, bo może ON mieć spore znaczenie w dalszej części książki. Powieść jest zaskakująca, a wręcz nieprzewidywalna. Czytelnik stale dostaje nową dawkę zaskoczeń. Ja czytając byłam pewna kilku swoich teorii, jednak kilka rozdziałów dalej okazywały się być one kompletnie sprzeczne z prawdą.

  Sama historia zaginionej Lark jest niesamowicie ciekawa, co sprawiało, że ciężko było mi się oderwać od lektury. Chciałam jak najszybciej poznać nowe fakty, wskazówki, a także zakończenie.

  Sophie Davis idealnie dozuje informacje, dzięki czemu książka stale zaskakuje i sprawia, że ma ochotę się ją nieustannie czytać. Autorka stworzyła genialną powieść, która świetnie łączy w sobie motywy detektywistyczne, zagadkowe z motywem romantycznym.

  Platynowa zdobycz jest świetnym przykładem książki dla młodzieży, chociaż nie tylko. Wiekowo do młodzieży się już nie zaliczam, a powieść wywarła na mnie spore wrażenie, jestem pewna, że po trzecią część również sięgnę, jestem niesamowicie ciekawa jak losy potoczą się dalej.

  Dlatego nie warto zniechęcać się kategorią wiekową, myślę że osoby starsze również mogą świetnie się bawić czytając tę powieść.

  Książkę zdecydowanie można zaliczyć do tych przyjemnych, ciekawych i zaskakujących. Styl autorki przypadł mi do gustu. Historię mogę określić jako bardzo interesującą. A największy ukłon należy się autorce za dozowanie informacji i stałe zaskakiwanie czytelnika.

  Zdecydowanie polecam tę pozycję osobom lubiącym zagadki, a także uczucie totalnego zaskoczenia i zdezorientowania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Platynowa zdobycz” jest drugim tomem cyklu Tajemnice autorstwa Sophie Davis. Pierwsza cześć „Złota dziewczyna” zrobiła na mnie dobre wrażenie, zaciekawiła mnie do tego stopnia, że kiedy pojawiła się możliwość

  sięgnięcia po drugi tom, musiałam to zrobić. Wprost nie mogłam się doczekać aby poznać kolejne tropy pozostawione w sprawie dziewczyny, która zniknęła, zupełnie jakby rozpłynęła się w powietrzu. Czasami zastanawiałam się nad tym, czy Lark zwyczajowo nie próbuje się ukryć świadoma jakiegoś zagrożenia, które na nią czyha? Kto wie, starałam się znowu wczuć w klimat powieści, czy mi się to udało? Co nowego wymyśliła dla nas autorka? W którą stronę będzie zmierzała powieść?

  Zaginioną bohaterką książki „Platynowa zdobycz” i zarazem zaginioną, jest Lark Kingsley, kobieta, która miała w swoim życiu wszystko, czego mogła zapragnąć. Miała drogie stroje, kosmetyki, perfumy i przyjaciół, rodzinę, nie mogła nie być szczęśliwa. A co jeśli to wszystko były jedynie pozory, które wystawione zostały na publiczny widok dla świata? Diamentowa dziedziczka zaginęła, a Raven Ferragamo stała się tą, która miała ją odszukać, a jeśli to nie będzie możliwe zwyczajowo dowiedzieć się, dlaczego doszło do takiego splotu wydarzeń. Dziewczyna jest inteligentna i zdeterminowana, jednak z jakiś powodów czasami w to wątpi, chciałaby to rzucić, przekazać wszystko, czego go tej pory udało jej się dowiedzieć komuś, kto będzie wiedział co zrobić dalej, jak się za to zabrać. Raven jednak czuje, że nie może tego zrobić, nie powinna, bowiem bo w pewien sposób to była jej tajemnica do rozwikłania. Z jakiś może i niezrozumiałych dla niej powodów to zadanie trafiło na nią. To, co pcha ją do przodu to ciekawość, chęć odkrycia prawdy mimo różnych tropów, które nie zawsze okazują się spójne. Im bardziej brnie do przodu tym więcej dziwnych rzeczy odkrywa. Czas ucieka, ona co prawda nie działa samodzielnie, jest z nią Asher, jednak czy powinna mu ufać? Jakie motywy nim kierują? W końcu nie ma na jego temat byt dużej i rozległej wiedzy. Czym kieruje się Asher i czy znalazł się w jej życiu przypadkiem?

  „Platynowa zdobycz” jest powieścią, którą powinno się czytać chronologicznie, aby się nie pogubić się w całej fabule, to tak na samiutki początek. Opowiada historię, która mogła się wydać prosta do rozwikłania i niezbyt odkrywcza, jednak okazało się, że pozory lubią mylić czytelnika, a rozwikłanie historii może okazać się bardziej skomplikowane i ciekawe. Kiedy już miałam nadzieję, że w sprawie nastąpił przełom, że w jakimś stopniu zbliżamy się do kulminacyjnego punktu, okazało się, że jednak to nie to. Otrzymujemy poszlaki, jednak to nie wszystko, czego potrzebujemy, aby rozwikłać tą tajemnicę. Sophie Davis potrafi utrzymywać tajemnicę, poczucie niewiadomej i zaciekawienie tym, co stało się z Lark.

  „Platynowa zdobycz” to książka, która utrzymywała moje zainteresowanie, jestem nią zaintrygowana, czytało mi się ją szybko i nie towarzyszyło mi uczucie znużenia podczas czytania, czy potrzeba przerwy od wydarzeń lub bohaterów. To dobra powieść, w której odnajdujemy motywy detektywistyczne, romantyczne, taka mieszanka sprawiła, że oderwałam się od rzeczywistości i nie chciałam zbyt szybko do niej wracać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zagadkowy świat, który wciąga w coraz większy wir niewiadomych. Czy wszyscy otaczający Raven mają dobre zamiary ? Czy przysłowie "przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej" znajduje tu zastosowanie ?

  Czy Raven uda się odnaleźć Lark całą i zdrową ? Czy to jednak tylko jedna wielka farsa, która ma na celu wykorzystanie zwykłej dziewczyny i wpędzenie jej w kłopoty ?

  "Czasami lepiej nie wiedzieć, co się kryje w mroku."

  Zaginiona dziedziczka imperium diamentowego ginie w nieznanych okolicznościach. Zwykła dziewczyna - Raven znajduje list i to jest bodźcem do tego, aby wkroczyć w świat sekretów, aby odszukać dziewczynę, która zaginęła. Jednak wygląda na to, że Lark krok po kroku przemyślała wszystko. Wskazówki, które zostawiła tworzą powoli jedną, wielką całość. Jednak Raven zaczyna mieć coraz większe wątpliwości. Robiąc coraz więcej kroków na przód traci zaufanie do jedynej osoby, przyjaciela, który zaangażował się równie mocno jak ona.

  Czy Asher mówi jej wszystko ? Czy chłopak, którego poznała przypadkiem jest kluczem do tej całej zagadki ? Kim jest i dlaczego zależy mu na odnalezieniu Lark.

  Powiem, że ta seria mocno mnie wciągnęła w wir zagadek i tajemnic, jakie się w niej pojawiają. Podziwiam, że autorka krok po kroku wymyślała tak dobrze trzymającą w napięciu i rodzącą kolejne niewiadome historię, która wciąga. Nie ma tu wiele miłości, ale jest kiełkujące uczucie, ale czy odwzajemnione ?

  Seria składa się z trzech części, ta jest drugą, jednak zrodziła wiele znaków zapytania i czuję niedosyt. Czuję niedosyt, bo ta książka to niczym śledztwo detektywistyczne, które ma na celu odnalezienie kogoś, ale czy ten ktoś chce zostać odnaleziony ?

  Tytuł zarówno dla starszych i młodszych czytelników, ponieważ nie groźnie są nam tu gorące sceny zbliżeń. Powiedziałbym bardziej, że książka jest mieszanką sensacyjnej przygotówki, która podczas lektury nie pozostawia nas obojętnych i sam czytelnik pomiędzy wierszami szuka odpowiedzi na zagadki. podczas lektury ma się ochotę krzyczeć do Raven „zobacz to”, „to pewnie to”, „spróbuj tego” ! tak jak mówiłam, pełne zaangażowanie czytelnika.

  Książka zdecydowanie na tak i czekam na ostatnią część. Jestem ciekawa, jakie zagadki przygotowała dla nas Sophie Davis.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Kat wolfe i tajemnica smoczej skamieliny. Tom 2 0/5 Nasza cena:
26,39 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kat wolfe i tajemnica smoczej skamieliny. Tom 2

Druga część serii o młodej detektyw Kat Wolfe. Przed Kat Wolfe, Harper Lamb i ich zwierzęcymi pomocnikami nowe ekscytujące śledztwo! Tym razem dziewczynki próbują rozwikłać zagadkę śmierci związanej z odkryciem w Bluebell Bay skamieniałych kości dinozaura sprzed dwustu milionów lat. Śledztwo...
Tajemnica starego witraża T.2 Księga życzeń 0/5 Nasza cena:
34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica starego witraża T.2 Księga życzeń

Tajemnica starego witraża to cykl opowieści o niezwykłych przygodach grupy nastolatków, w której prym wiedzie dziewczyna o nadnanaturalnych zdolnościach. Marta urodziła się w Polsce, ale całe życie mieszkała poza jej granicami. Pewnego razu przyjeżdża na wakacje na Warmię i tam pozostaje pod opieką...
Złota dziewczyna. Tajemnice. Tom 1 4/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złota dziewczyna. Tajemnice. Tom 1

Lark Kingsley ma idealną rodzinę, idealną przyszłość, idealne życie. Spadkobierczyni jubilerskiej fortuny, królowa Manhattanu. Jednak nagle wydarza się coś złego. Lark znika bez śladu. Raven Ferragamo rozpoczyna nowe życie. Bierze roczny urlop po szkole średniej i przeprowadza się do Waszyngtonu....
Tajemnica Żółtego Kła. Wojownicy. Superedycja. Tom 3 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica Żółtego Kła. Wojownicy. Superedycja. Tom 3

Żółty Kieł poświęca całe swoje życie Klanowi Cienia. Mimo że całe jej życie naznaczone jest bólem, jest lojalną medyczką, gotową zrobić wszystko, by zapewnić swoim pobratymcom spokój i bezpieczeństwo. Jednak wkrótce Żółty Kieł zdaje sobie sprawę, że jej przyszłość również będzie pełna cierpienia -...
Kroniki Wardstone, tom 3. Tajemnica starego mistrza 4/5 Nasza cena:
23,02 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kroniki Wardstone, tom 3. Tajemnica starego mistrza

Jesień nieubłaganie zbliża się końcowi, noce są coraz dłuższe, a dni chłodniejsze. Niedługo z targanych wiatrem drzew opadną ostatnie liście i Hrabstwo zaśnie w lodowatych objęciach zimy. Nadchodzi czas, by stracharz i jego uczeń Thomas, udali się do Anglezarke, do zimowej siedziby Mistrza Tom...
Nancy Drew. Tom 1. Tajemnica starego zegara 4/5 Nasza cena:
14,91 zł 22,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nancy Drew. Tom 1. Tajemnica starego zegara

Kultowa seria dla młodych fanów powieści detektywistycznych! Nastoletnia Nancy Drew jest wielbicielką rozwiązywania zagadek kryminalnych, a jej ojciec, Carson Drew, to znakomity prawnik i postrach przestępców. W tomie pierwszym młoda detektyw pomaga bliskim pana Crowleya odnaleźć zaginiony...
Tajemnica Starego Witraża. Tom 5. W spirali zła 0/5 Nasza cena:
34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica Starego Witraża. Tom 5. W spirali zła

Światło i Mrok od zawsze toczą nieustającą walkę. Kto w niej zwycięży? Kto kogo przeciągnie na swoją stronę? Strażniczka światła musi stanąć do trudnej próby odwagi i ufności i wraz z Księciem Mroku przekroczyć granice mrocznego świata. Czy studnia dusz wypuści ze swojego wnętrza światło? Czy...
eBook Złota dziewczyna. Tajemnice. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
18,68 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Złota dziewczyna. Tajemnice. Tom 1 mobi epub

Najjaśniejsze uśmiechy skrywają najmroczniejsze tajemnice Lark Kingsley ma idealną rodzinę, idealną przyszłość, idealne życie. Spadkobierczyni jubilerskiej fortuny, królowa Manhattanu. Jednak nagle wydarza się coś złego. Lark znika bez śladu. Raven Ferragamo rozpoczyna nowe życie. Bierze roczny...
eBook Platynowa zdobycz. Tajemnice. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
18,68 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Platynowa zdobycz. Tajemnice. Tom 2 mobi epub

Kontynuacja porywającej "Złotej dziewczyny" o zaginionej dziedziczce fortuny Czasami lepiej nie wiedzieć, co chowa przed nami mrok. Raven i Asher są zdeterminowani, aby odnaleźć Lark. Jednak im więcej się dowiadują o jej zaginięciu, tym bardziej cała sprawa staje się dziwna. Każda odpowiedź rodzi...
Jej wysokość P. 5/5 Nasza cena:
17,00 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jej wysokość P.

Zabawna i romantyczna historia, która poruszy serce każdego, kto kiedykolwiek czuł się inny. Siedemnastoletnia Peyton jest naprawdę wysoką nastolatką. Dziewczyna ma 180 cm wzrostu, co uniemożliwia jej skuteczne wtopienie się w tłum i sprawia, że jest ciągle obiektem docinek i kpin. Codzienne życie...
Pozwól mi zostać 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pozwól mi zostać

Zapytała, czy może zostać, a ON jej pozwolił Tej feralnej nocy, kiedy świat Mackenzie całkowicie runął, dziewczyna miała nocować w obcym domu. Przez przypadek trafiła do pokoju Ryana. Powinna od razu odejść, powinna czuć się zażenowana, powinna przeprosić, ale nie zrobiła żadnej z tych rzeczy. Tej...
Zapadnij w serce 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapadnij w serce

Rowe nie może poradzić sobie z traumą z przeszłości. Jej smutek zauważa Nate, popularny uczeń i bejsbolista. Chłopak decyduje się jej pomóc. Jego bliskość sprawia, że Rowe budzi się do życia i przestaje obawiać się głębszych uczuć. Jednak czy poradzi sobie z demonami przeszłości?
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula