Piękno miłości

Autor:

Georgia Cates

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2019
Seria
Ilość stron
300
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 25,36 zł
Nasza cena: 27,15 zł 38,90 zł Taniej o: 30%

“Piękno miłości” to trzeci romans z cyklu “Beauty”, poruszająca opowieść o pięknej Amerykance i bogatym Australijczyku. Czy grzechy z przeszłości mogą zniszczyć prawdziwe, piękne uczucie?

Jack Henry McLachlan jest niezwykle zamożnym Australijczykiem. Ma za sobą przeszłość, o której bardzo chciałby zapomnieć. Kiedy poznaje piękną Amerykankę, Laurelyn Prescott, wie, że szczęście uśmiechnęło się do niego w sposób wyjątkowy. Zakochuje się w niej bez pamięci. Znajduje w niej wszystko, czego potrzebował, a nawet to, czego do tej pory nie śmiał nawet pragnąć. Młoda para cieszy się swoim szczęściem. Nie trwa to jednak długo. Dawne grzechy powracają, uderzając nie tylko w Jacka, ale i w jego ukochaną. Bohater z całych sił pragnie ją przed tym uchronić. Szybko jednak okazuje się, że jest to niemożliwe...

“Piękno miłości” to wzruszająca opowieść, która na długo zagości w Waszych sercach i pamięci. Przepięknie opowiada o pragnieniu szczęścia i bezpieczeństwa, które nierzadko narażone jest na ciężkie próby. Na kartach tej powieści mroczna przeszłość powraca niespodziewanie, choć tak bardzo zaprzeczyć jej istnieniu; powracając, tworzy skazy na z pozoru doskonałym uczuciu. Czy jednak zniszczy je do końca? Czy Jack i Laurelyn pokonają przeciwności losu? Jest tylko jeden sposób, aby się o tym przekonać. Weźcie do rąk tę niezwykłą powieść i przekonajcie się same, jak piękna i trudna zarazem potrafi być niekiedy prawdziwa miłość.


O autorce

Georgia Cates to amerykańska pisarka, autorka romansów i powieści obyczajowych. Mieszka na wsi w stanie Missisipi wraz z mężem i dwiema córkami. Zanim w pełni poświęciła się pisarstwu, przez czternaście lat pracowała jako położna. Uwielbia przelewać na papier historie, które pojawiają się w jej wyobraźni. Jest wielbicielką muzyki. Każda z jej książek wiąże się z jakąś piosenką, która była inspiracją do jej napisania. Jak do tej pory na polskim rynku wydawniczym ukazały się “Piękno bólu”, “Piękno oddania” i prezentowane tutaj “Piękno miłości”. Powieści te należą do cyklu “Beauty”.

Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Trudna przeszłość powraca ze zdwojoną siłą, w momencie gdy szczęśliwa para myślała, że przeciwności już za nimi. Czy wspólnymi siłami uda im się pokonać kolejne problemy?

  Polubiłam twórczość Georgii Cates, która pisze lekko, przyjemnie i tak jak każdy fan powieści romantyczno-obyczajowych lubi. Autorka nie zagłębia się w detale, nie bawi się zbędnymi opisami, nie sięga nawet po wiele motywów, prowadzi prostą historię o losach dwójki głównych bohaterów, którą czyta się chętnie a ich kolejne dramaty wprowadzają dawkę potrzebnych emocji. Warunek jest tylko jeden: koniecznie musicie zachować chronologię czytania, ponieważ cała seria opiera się na ciągu przyczynowo-skutkowym.

  Od pierwszego tomu mamy przyjemność śledzić losy Laurelyn i Jacka Henry’ego a ten kto już ma dwie wcześniejsze części za sobą wie, że napotykali na swojej wspólnej drodze sporo trudności. Radzili sobie z tym jednak na własny sposób, mądrze podchodząc do wyborów i decyzji, nawet jeśli ja nie zawsze się z nimi zgadzałam. Dziś wydają się żyć w szczęśliwym związki, polegają na sobie i tryskają szczęściem, jednak ono jak to często bywa, bardzo szybko przypomina o swojej ulotności. Problemy Jacka ponownie stają na pierwszym planie i nie ma znaczenia, że ON sam chciałby odsunąć od nich ukochaną.

  To co przypadło mi do gustu to silna więź łącząca tych bohaterów. Autorka przedstawiła nam związek z krwi i kości, w którym dojrzali bohaterowie błądzą w próbie odnalezienia własnego szczęścia. Czasami się mylili, czasami błędnie decydowali, ale właśnie to sprawiało, że ich kreacja wydawała się prawdziwa i wiarygodna. Już od pierwszego tomu chemia pomiędzy Laurelyn i Jackiem była widoczna jak na dłoni i zachwycała czytelników chętnie skłaniającym się ku emocjonalnym romansom. W tym wszystkim pojawiło się dużo wrażeń oraz śmiechu przez łzy spychając przewidywalność gdzieś na drugi plan, więc śmiało mogę napisać, że ta seria warta jest uwagi.

  Dobrze wykreowani bohaterowie, ciekawa fabuła i niebanalne zwroty w akcji, w powieści która przede wszystkim skupia się na wątku miłosnym zawsze cieszą. Zastanawiałam się czy faktycznie trzeci tom potrzebny jest w tej serii, którą śmiało można by zamknąć w dylogii, ale znając już całość uważam, że Cates mądrze wybrnęła i spójnie poprowadziła swoją historię jako całość. Fani na pewno będą zadowoleni z finału tak jak ja jestem zadowolona z lektury wszystkich trzech części.

  Dobrze się bawiłam podczas czytania i żałuję trochę, że to już koniec. "Piękno miłości" to słodko-gorzka historia o miłości przy której nie trudno o całą masę sprzecznych emocji. Kibicowałam bohaterom od samego początku i chociaż poddawałam wiele razy w wątpliwość potencjalne szczęśliwe zakończenie - jestem zadowolona z finału jaki otrzymałam. Jak więc rozegrały się losy Laurelyn i Jacka? O tym musicie przekonać się już sami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Autorka miała zakończyć na dwóch częściach, ale jest i trzecia. I dobrze! Ta część według mnie jest najlepsza, chociaż pozostałe też są super. 😈 Przeważnie autor jak dopisuje kolejną część, by ciągnąć wątek to wydaje się to "pisane na siłę". Ale nie w tym przypadku!

  Laurelyn i Jack są szczęśliwi jako małżeństwo. Ale jak wiadomo szczęście jednych , drażni innych. W tym przypadku drażni ono kobiety z przeszłości Jack'a.

  Pojawiają się niespodziewanie i burzą ich równowagę.

  Czy dziecko, które urodziło się w czasach romansu Jack'a przed kilkoma laty okaże się jego i czy Laurelyn wybaczy mu błędy przeszłości?

  Sen o wielkiej rodzinie McLachlan może okazać się złudzeniem , kiedy Laurelyn sama może nie doczekać porodu.

  Czy zdobędą się na odwagę i poświęcenie, by ratować to, co sami stworzyli?

  "Najpierw pokazałaś mi, czym jest piękno bólu. Później zrozumiałem, na czym polega piękno oddania. (...) Teraz poznaję piękno miłości."

  Recenzja pochodzi z mojego Instagrama zaczytana_paolka

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Trzecia część serii to kontynuacja losów Laurelyn i Jacka Henrego, których na początku związał układ na 3 miesiące, a tutaj połączył już związek małżeński.

  Tak jak w poprzednich książkach, tak i tu jest podział na narrację jej i jego, co bardzo mi się podoba, lubię poznawać spojrzenie na daną sytuację z obu stron, a nie tylko jednej.

  Bardzo dużo tu seksu, nawet powiedziałabym, że za dużo. Miałam wrażenie, że wszystko niemal kręci się wokół niego. A to nie o to chodzi.

  W ogóle to się rozczarowałam. Miałam chyba za duże oczekiwania. Było zbyt monotonnie, ciągle seks, marudzenie Jacka o powiększeniu rodziny, Laurelyn ciągle pytająca o jego przeszłość, pomimo tego, że i tak sporo wiedziała. Chyba była masochistką w tej kwestii... Pytała, pomimo tego, że nie chciała znać odpowiedzi, obrażała się, zachowywała jak rokapryszona nastolatka, która ma pretensje o to, że jej facet miał czelność mieć kogoś przed nią...

  Mroczna przeszłość Jacka, która wszystko burzyła? Wcale nie taka mroczna jakby się mogło wydawać. Zastanawiałam się nawet czy reagowałabym tak samo jak Laurelyn na to co się dowiadywała i doszłam do wniosku, że nie. Dla mnie bohaterka jest niedojrzała i przez to było sporo nieporozumień.

  Żeby jednak nie było, że wszystko jest na nie z mojej strony. Bo są też plusy.

  Autorka wprowadziła nas w życie poślubne, które nie zawsze bywa kolorowe. Gdy pojawiają się pierwsze problemy małżeńskie musimy uczyć się je wspólnie rozwiązywać. Nie możemy się odwrócić i wyjść, trzeba sobie wzajemnie pomóc i wspierać się. Małżeństwo jest już pewnym zobowiązaniem, musimy nad sobą pracować, aby nasza przyszłość była lepsza od teraźniejszości, pielęgnujemy uczucie, które na początku jest euforią, z czasem gaszone przez codzienność. Nie możemy na to pozwolić i tak też dzieje się z bohaterami. Przeżywają wzloty i upadki by na końcu zaznać upragnionego szczęścia i spokoju.

  " - Najpierw pokazałaś mi, czym jest piękno bólu. Później zrozumiałem, na czym polega piękno oddania. Teraz dzieje się coś nowego. - oznajmiam.

  - Co takiego?

  - Poznaję piękno miłości."

  Podsumowując, jest to najsłabszy tom całej serii. Moim zdaniem można to było wszystko ująć w drugiej części i na pewno by to wyszło na lepsze. Całe szczęście w tym, że wszystkie wątki zostały zakończone, nie ma niedomówień. A epilog poprawił mój humor na koniec.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Miłość nie jest stałą wartością, czasem wzrasta, a czasem wprost przeciwnie jej siła słabnie. Ma nie tylko jasne strony, lecz bywa mroczna i zamiast dodawać skrzydeł podcina je. Niekiedy jest skomplikowana lub dla kontrastu prosta i łatwa w obsłudze. Rzadko kiedy przechodzi bez echa, szczęśliwi ci, którzy umieją ją zatrzymać przy sobie i umieją docenić to, co z sobą przyniosła.

  Kiedy wypowiadane są słowa przysięgi wydaje się, że słowa „żyli długo i szczęśliwie” nie jest jedynie zarezerwowane dla bajek. Jednak rzeczywistość bywa co najmniej trochę bardziej skomplikowana. Szczęście odnalezionej miłości to jedno, ale zupełnie czym innym jest codzienność w jakiej kryje się wiele pułapek, zwłaszcza jeśli ma się za sobą taką przeszłość jak Jack. Laurelyn doskonale wie co miało miejsce nie tak jeszcze dawno, lecz ma zaufanie do mężczyzny, którego wybrała i wspólnej przyszłości. Ale czy nie rozczaruje się tym, co przyniesie los lub raczej mroczniejsza strona ludzkiej natury? Wspaniałe plany mogą spalić na panewce gdy pojawi się niepewność i rozczarowanie. Uczucie tych dwojga rozkwitło na dość chwiejnych podstawach, lecz szybko zyskało na sile, teraz przyszedł na jeden ze sprawdzianów tego, co ich łączy. Czy słowa przysięgi przydadzą się w momencie kiedy wszystko zdaje się przemawiać przeciw drugiej osobie? Co z miłością i bliskością gdy przeszłe grzechy przypominają o sobie? Wspólna droga jak się okazuje ma wyboje i zakrytych jakich nikt nie spodziewał się …

  Jaki powinien być trzeci tom trylogii? Na pewno oczekuje się by domknął wątki i stanowił zakończenie, lecz to za mało, jest również kontynuacją tego, co już było, ale to także jeszcze wymaga czegoś więcej. W „Pięknie miłości” są wszystkie te elementy oraz dalsze losy bohaterów, jednocześnie nawiązujące do ich wcześniejszej historii, lecz jest i miejsce na odrębną opowieść. Georgia Cates oddała w ręce czytelniczek finał perypetii dwójki bohaterów, jacy dali poznać się jako nieszablonowe osoby, zapadające w pamięć i nie tak łatwe do oceny jak mogło by się wydawać. „Piękno miłości” ma w sobie humor, nie tak oczywiste uczucia oraz związek, mający za sobą trudny początek i wywalczoną przyszłość. Mogłoby się wydawać, że to, co najważniejsze już zostało powiedziane, ale nic bardziej mylnego, wiele jeszcze zostało do pokazania i autorka skupiła się na tych chwilach kiedy blask miłości spotyka się z prozą życia. Jednak ta ostatnia ma w sobie wiele żaru i jej książkowe wydanie nie jest polukrowane, ma natomiast w sobie rzeczywistość. Georgia Cates spięła klamrą w ostatnim tomie wątki i dopełniła dojrzałymi emocjami, jednak klimat jest równie gorący jak wcześniej. Jeśli ktoś nie czytał pierwszej i drugiej części lektura ostatniej nie będzie problemem, gdyż pisarka tak pokierowała fabułą, że czytelnicy nie poczują się zagubieni. Natomiast, dla tych którzy już znają bohaterów będzie to dopełnienie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Koszmarne piękno// 0/5 Nasza cena:
11,50 zł 23,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Koszmarne piękno//

Clarissa nie może się jeszcze otrząsnąć. Zaledwie kilka dni temu wykonała zdjęcia próbne  dla agencji modelek, a już stoi na prawdziwym wybiegu. I na dodatek razem z Zackiem, atrakcyjnym chłopakiem z jej klasy, którego darzy uczuciem. Z czasem spostrzega, że w show-biznesie nie brakuje alkoholu,...
eBook 5 języków miłości mobi epub 0/5 Nasza cena:
21,17 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook 5 języków miłości mobi epub

Mąż i żona rzadko posługują się tym samym językiem miłości. Zazwyczaj używamy swojego własnego języka i frustrujemy się, gdy nasz współmałżonek nie rozumie tego, co chcemy mu zakomunikować. Pragniemy, by okazywał nam miłość w ten sam sposób, co my, jednocześnie wysyłając sygnały, których on/ona nie...
eBook 5 języków miłości dla mężczyzn mobi epub 0/5 Nasza cena:
21,17 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook 5 języków miłości dla mężczyzn mobi epub

Autor bestsellera PIĘĆ JEZYKÓW MIŁOŚCI odsłania tajemnice męskiej duszy! Jeśli masz już za sobą próby zbudowania szczęśliwego małżeństwa, wciąż chcesz być najlepszym przyjacielem swojej żony, pragniesz zrozumieć wysyłane przez nią tajemnicze sygnały, często nie wiesz, jak radzić sobie ze złością i...
eBook Kroniki oporu i miłości mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Kroniki oporu i miłości mobi epub

Kobieta, społeczeństwo, miłość. Wobec tego co dzieje się w Polsce, bunt staje się naturalną reakcją. Ale Ruch, który współtworzy główna bohaterka, prowokuje również brutalną ingerencję obcych ludzi w jej starannie odseparowane życie. Czy oddanie prywatności jest ceną, którą trzeba zapłacić za...
Ludowy akt miłości 0/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ludowy akt miłości

Rosja, rok 1919. Samarin, uciekinier z obozu pracy, trafia do niewielkiej syberyjskiej wioski. Białogwardziści już opuścili te ziemie, rewolucja jeszcze tu nie dotarła. Okolice zamieszkują sfrustrowani żołnierze czescy i członkowie chrześcijańskiej sekty kastratów, kierowanej przez charyzmatycznego...
eBook 5 języków miłości dla singli mobi epub 0/5 Nasza cena:
21,17 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook 5 języków miłości dla singli mobi epub

Autor bestsellera Pięć języków miłości zmienił życie milionów par na całym świecie. Teraz czas na singli! Nigdy nie byłeś w związku? Szukasz swojej drugiej połówki? A może chcesz zrozumieć kogoś, kto jest ci bliski, a ciągle czeka na wielką miłość? Ta książka odpowiada na wiele pytań, ale przede...
Piękno oddania 5/5 Nasza cena:
30,07 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piękno oddania

Porzuciwszy miłość swojego życia, Laurelyn Prescott wraca do Nashville, żeby podążać za jedynym marzeniem, które jej pozostało. Pełna determinacji, by nie myśleć o bólu, który sprawiło jej rozstanie z Jackiem Henrym, zagłębia się w muzyce. Ale razem z jej dawnym życiem pojawiają się dawni znajomi i...
Piękno Bólu 5/5 Nasza cena:
33,84 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piękno Bólu

Umówili się na trzy miesiące... ale tej miłości nie dało się zamknąć w ramy. Jack McLachlan to magnat winiarstwa i jeden z najbardziej pożądanych kawalerów do wzięcia w Australii. Sukcesy i bogactwo sprawiły, że dobrze wie, co oznaczają skomplikowane relacje miłosne. Właśnie dlatego wykorzystuje...
eBook Piękno Bólu mobi epub 5/5 Nasza cena:
22,08 zł 25,60 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Piękno Bólu mobi epub

    Umówili się na trzy miesiące... ale tej miłości nie dało się zamknąć w ramy. Jack McLachlan to magnat winiarstwa i jeden z najbardziej pożądanych kawalerów do wzięcia w Australii. Sukcesy oraz bogactwo sprawiły, że dobrze wie, co oznaczają skomplikowane relacje miłosne. Właśnie dlatego...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula